Reklama

pondělí 1. května 2017

Jean-Luc Mélenchon: Macron není schopen vládnout Francii

Jean Luc Mélanchon
1.5.2017  První zprávy

Bývalý kandidát na post francouzského prezidenta Jean-Luc Mélenchon varuje před volbou Marine Le Penové, ale ani Macron není schopen vládnout zemi.
Jean-Luc Mélenchon, bývalý kandidát na post francouzského prezidentaV rozhovoru pro TF 1, Mélenchon také řekl, že žádný z kandidátů na post francouzského prezidenta nepřinese Francii stabilitu.

„Prosím, nedělejte to, nehlasujte pro Marine Le Penovou ve druhém kole prezidentských voleb. Říkám všem, kteří mě poslouchají, neudělejte tu hroznou chybu, že budete hlasovat pro Národní frontu, jako byste tlačili zemi do skoku, ale s žádným koncem v dohledu,“ vyzýval Mélenchon v TF1.

Podle Mélenchona ve druhém kole nelze vybrat kandidáta. „Výsledek bude mít nulovou hodnotu pro zemi bez ohledu na osobu zvoleného kandidáta,“ upřesnil Jean-Luc Mélenchon.

„Skutečný determinant země, jsou parlamentní volby a povedu kampaň k získání parlamentní většiny,“ řekl bývalý kandidát na post francouzského prezidenta s tím, že „je připraven vládnout zemi, pokud jeho strana získá ve volbách většinu.“

„Za měsíc se zbavíme politika pan Macrona, protože tento muž není schopen vládnout zemi,“ dodal Jean-Luc Mélenchon.

Mélenchon řekl, že zváží nabídku kandidatury za Marseille, Lille a Toulouse.

Ve Francii proběhlo první kolo prezidentských voleb, do druhého postoupili Emmanuele Macron a Marine Le Penová.

"Pozor ve Francii se nejedná pouze o prezidentské volby, kdo doběhne první do cíle, ale jde také o parlamentní volby, které proběhnou za necelý měsíc," říká v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

14 komentářů :

 1. https://cz.sputniknews.com/svet/201705015215715-Macron-moznost-vystoupeni-francie-unie/

  lže jako když tiskne

  OdpovědětSmazat
 2. Ten Mélenchon když sám nemá na to se stát prezidentem Francie, atˇ laskavě nekibicuje (nekecá) do toho, kdo má být prezidentem. Vypadá jako brouk Pytlík, který také do všeho kecá!

  OdpovědětSmazat
 3. Odpovědi
  1. ...spíš blbista...,jako celá ta deklarovaná levice,co dělá na Sorose a ostatní sionistické korporátníky a bankéře,včetně těch našich dementů ve vládě a jejím okolí...

   Smazat
 4. Co lze čekat od Takového narcise Mélanchona,jenom já jsem schopen,primitiv.Tohle není vyjádření schopného politika.Volby dopadly jak dopadly s těch dvou si Francouzi zvolí jednoho,tak měl podpořit jednoho nebo druhého,tímto postojem,jen zrazuje voliče a tím nahrává hlasy pro Macrona.Mafiéni od Washintonu až ČR si přejí Macrona a hotovo.

  OdpovědětSmazat
 5. Bohužiaľ je to tak nadstavené že budú vládnuť eliti,biť rodilim Francúzom dal bi som hlas Lepénovej.Ak sa Francúzi nespamätajú a hlas dajú Makarene tak islám si Europu podrobí a zotročí.

  OdpovědětSmazat
 6. "Nevolte Le Pen a Macron není schopen vlády." Opravdu, dobrá rada drahá. Jako Balámův osel mezi dvěma otýpkami sena. Já říkala, že se Mélenchon/ franc.Uhl/ vybarví.Je to celé směšné...

  OdpovědětSmazat
 7. Ta poslední věta vašeho příspěvku anonyme 9.00 - je nejvýstižnější. Ano, celé je to směšné. Mediální prefabrikáty jsou směšné napříč celým mediálním spektrem, a k tomu všechny ty diskuze - rozumbradovské nebo naopak sprosté - jaký to všechno má smysl? Všimněte si, jak hnusný je poslední dobou publicistický bulvár Novinky - a ty diskuze!! Kdyby byl jakýkoliv článek, stálá smečka diskuzních "klientů" asi tak tři sta kusů denně, všechny redakce svým blábolením uživí. Vyberte si ten nejsměšnější článek úplně o ničem, přesto je pod tím cca stovka diskuzních příspěvků - tito magoři by diskutovali i k článku, že jakýsi chodník ve městě posral holub - i tam by byla stovka diskuzí. A přečtěte si ty diskuze - to přece nemohou psát normální lidi. Celé je to směšné, celé je to jakási mediální reality šou jaké jsou i v televizi. Psát se dá jakákoliv kravina, i evidentní dezinformace a lži - lidi k tomu prostě budou psát své blbosti, ať už tomu věří, nebo ne. Asi byli vždycky uťápnutí a k ničemu se nemohli vyjádřit, tak se to s nimi táhne životem jako komplex neužitečnosti, o to více teď žvatlají ke každé kravině, protože konečně můžou. Je to ošklivá a směšná mediální reality šou, na které v závislosti na počet diskuzí všechny ty servery vydělávají, a jistě ne málo - proto se to dělá. Kdyby to nevydělávalo, nikdo by nikam nepsal nic - proč by to dělali? Pro informace občanům a dokonce -pravdivé? Ha ha - už to je směšné. Je to jen o penězích, jako se tady zvrhlo všechno. Jak jsme se kdysi pošklebovali mexickým telenovelám v TV - a co našich osm set dílů ordinace v růžové zahradě? To je vrchol kulturní zvrhlosti - ale je to o penězích, a to nic zvrhlého není dost zvrhlé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:40
   Výstižně napsáno.
   V diskuzích lze ovšem najít i pozitivum. Je spousta lidí, kteří mají oproti "oficiálnímu proudu" jiné názory a v diskuzích se objevují i příspěvky se zajímavými postřehy. Jako nutné zlo se musí filtrovat výplody provokatérů, občanů píšící pod vlivem omamných látek, extrémistů .. atd.
   A články s tématy o trusu na chodníku (bylo tím myšleno "ze života hvězd či elit") raději nečíst .....

   Smazat
 8. Mně je třeba úplně fuk, koho si Francouzi zvolí za prazidenta. Na život můj a mé rodiny to bude mít nulový vliv a myslím, že změnu nepocítí ani běžní Francouzi.
  Tak jako to bylo po prezidentských volbách u nás. Na Hradě sedí jinej strejda a život jde dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle veřejně se přiznat, že jsi hlupák.. pravda to vyžaduje určitou odvahu

   Smazat
  2. 13:04 vidím ,že ti vše jedno natož u nás v Česku aj ta rodina .Je jedno kdo je vyhraje , ve Francii to začne a převalí se to i přes Česko ,pak si polož tu otázku!!!!

   Smazat
  3. Ve Francii zatkli pět teroristu a měli kulomety, taky dojde na nás!

   Smazat
  4. Jeden kulásek na pět chlapů - to je úplně na hovno! Každej by měl mít svůj ...

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.