Reklama

.

.

pondělí 8. května 2017

Kdo lže, ten krade …


Ludvík Smýkal
7. 5. 2017
Jiříkovo vidění je středověká prozaická povídka putování Jiříka záhrobím, která byla sepsána podle podstatně rozsáhlejší latinské skladby ze 14. století. Kající se šlechtic putuje nejprve do irského poutního místa Očistec svatého Patrika a odtud do říše mrtvých. Spatřuje muka pekla i očistce, nakonec se dostane do nebe. Rčení „být jako v Jiříkově vidění“, znamenající být (krajně) nadšený, užaslý (podobné je být jako u vytržení, být u vidění), u nás zlidovělo.. Netuším, zda předsedu vlády Bohuslava Sobotku čeká osud zmíněného šlechtice Jiříka, když ale ve čtvrtek 4.5.2017 odjížděl z Pražského hradu, tak zřejmě si připadal jako v „Jiříkově vidění“ …


Už jeho první slova „Já přemýšlím, dámy a pánové, k čemu bych se měl v tuto chvíli vyjádřit, protože já jsem přišel na jednání s panem prezidentem o řešení vládní krize, takže v tuto chvíli očekávám, že se sejdu s panem prezidentem, abychom prodiskutovali řešení této vládní krize.“ při jím vyžádaném přijetí u prezidenta republiky Miloše Zemana avizovala, že je přímo užaslý, jak u vidění.

Pan prezident, s rozvahou sobě vlastní, momentální vidění pana premiéra přešel a v souladu s protokolem mu mj. sdělil :
„Za druhé, žádám Vás, aby vláda do doby, než jmenuji nového premiéra, a na jeho návrhu novou vládu tak, jak je obvyklé, plnila své funkce s tím, že nebude přejímat žádná strategická rozhodnutí, to znamená rozhodnutí s dlouhodobými účinky.“ ZDE

 Pan premiér, zřejmě pořád „u vidění“, neposlouchal jeho slova pozorně, neboť se právě dozvěděl, že pan prezident bude postupovat při demisi jeho vlády zcela obvykle a že jeho cesta na Hrad splnila svůj účel.

Nevím, zda v následujícím soukromém rozhovoru s premiérem pan prezident svá slova rozvedl, v každém případě to učinil ve večerním rozhovoru pro televizi Barrandov :
„Z tohoto hlediska já zastávám názor, že by zde měla být existující staronová vláda, a to jsem řekl všem, s kým jsem jednal, ať už to byl Andrej Babiš, ať už to byl ministr vnitra, ať už to byl Pavel Bělobrádek během dnešního jednání. Všem jsem jasně řekl, jsem pro kontinuitu, protože půl roku před volbami nemá cenu dělat dramatické kotrmelce.“

„Nicméně pak bude nutné splnit úkol jmenovat nového premiéra, a budete první, komu řeknu, že tímto premiérem by podle mého názoru měl být opět člověk ze sociální demokracie, a to z toho důvodu, že sociální demokracie, ať už si myslíme o ní, co chceme, vyhrála předchozí volby, a že by to měl být člověk, který projde při hlasování o důvěře politickým spektrem. To znamená, že pro něj budou hlasovat minimálně všechny strany vládní koalice, nehledě na opozici.“ ZDE

Fakt, že novým premiérem by měl být člověk, který projde při hlasování o důvěře politickým spektrem je zcela vypovídající. Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o politiku, ví, že Poslanecká sněmovna Parlamentu nehlasuje o premiérovi, ale o nové vládě.

Reakce pana předsedy vlády na sebe nenechala dlouho čekat. Už v pátek ráno odvolal avizovanou demisi své vlády a obvinil prezidenta republiky z chybného výkladu Ústavy ĆR.

Jak na pokyn se k němu přidala řada politiků napříč politickým spektrem, ústavních právníků, politologů a médií. Skupina senátorů nelenila a připravuje ústavní žalobu na prezidenta republiky.

Otázkou je, zda všichni jmenovaní jsou vůbec ochotni a schopni poslouchat, co prezident republiky řekl. Perspektivnější a přirozenější pro ně zřejmě je – lhát …

„Odvykněte si lhát! Lež hrozně nemám rád. Kdo lže, ten krade a pak visí. Kdo lže, ten vždycky ublíží si. Lež je šminka, která hyzdí tvář, lež je účes, který nesvědčí.

Ať podívá se do zrcadla lhář, ať se sám o tom přesvědčí! Lež je maskovaná ohyzda. Lhář se nejvíc obelhává sám. I když sám se přitom hezký zdá, je to jen chvilkový klam!“ (rytíř DES QRJEUX ve hře Vítězslava Nezvala „Manon Lescaut“ dle románu abbé Prévosta)

88 komentářů :

 1. Panove, ja vam to zjednodusim !
  At president Zeman rekne cokoliv, nebo nerekne vubec nic, tak se to politicky vyuzije proti nemu !

  Stejne jako president Trump , nebo premier Orban, jsou prekazkou k vybudovani jedne vlady nad svetem, tak i president Zeman je globalistum prekazkou a zarazenou osinou v myslicim / strategickem ustroji, coz u globalistu je rektalni oblast.

  Oni proste presidenta Zemana nemaji radi - COZ JE MU KE CTI !
  Zde nick honolulu se obraci na vsechny Cechy s zadosti :
  "Krajane precurejte Globalisty a VOLTE
  presidenta Zemana !

  V pripade, ze nase planeta nebude mit lidi jako je Trump, Zeman, Orban, pani Le Pen, atd., tak zahynete ve valce proti Rusku, ktera je konecnym cilem lidi kolem Hillary, ktera uz zase lopatuje atrocitu na Trumpa...

  Nepratele globalistu, my NACIONALISTE / separatiste /vlastenci, jsme daleko inteligentnejsi nez Globaliste, ale oni jsou lepe oraganizovani. - Protoze je to stado drzene pospolu dle kmenovych zakonu z doby prvotne pospolne. Cholera na ne, na opicaky !
  nick HONOLULU - analyticka velicina !

  (P.S. zapomel jsem se zminit ! My jsme take zjevem daleko hezci nez jsou oni. Vsimnete si tech proti- zemanovskych karikatur pozorne ! Vzdyt je to samej Frankenstein.)
  To jsem napsal ja nick honolulu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trefil jsi to přesně Nicku.To by mně nenapadlo, ale jo, máš pravdu. Jeden jako druhej - Frankenstein. Správná mordparta. A potom, oni už určitě nešukají - a dlouho. Vrazilo se jim to na mozek, protože vedle touhy po šukání u chlapa je další silná touha ničit a škodit. A zrovna tak to angažmá našich medií - všechno, co řekne prezident, ihned použijí proti němu, ale on to dobře ví, několikrát opakoval, že je to mediální žumpa. A někde jsem četl přirovnání medií ke zbraním hromadného ničení. Jediné, co nedokážu pochopit, když všichni na diskuzích často souhlasí s názorem, že media obecně manipulují a lžou, proč tedy házejí hovny a plivou vždy na toho, na koho začnou plivat media - to moje hlava nebere. Media tedy lžou, nebo nelžou, jak se to komu hodí? To je ale pokrytectví -co? I když v Čechách - nic neobvyklého.

   Vymazat
  2. Nevystupuje nakonec pod nickem Nick Hovnolulu sám velectěný Zemana jinak fanda zlodějského oligarchy Babiše ? Zeman se dostatečně zostudil svými veřejnými lžemi jako "Do NATA jedině na základě výsledku celostátního referenda, Konec zlodějským Klausovým privatizacím, aby rozdal oddlužené komerční státní banky svým zahraničním kamarádům, akce "Čisté ruce" skončila oposmluvní smlouvou s Klausem a kamarádstvím až za hrob ! Nikdy více Zemana.

   Vymazat
  3. 10:02
   Tak vol havlobanderovskej odpad Drahoše nebo zlodějveksláka a podvodníka Horáčka,třeba se jejich prezintovaní dočkáš v příštím životě!!!!!

   Vymazat
  4. Sprostý anonyme, něco na lžích Zemana není pravda ? Zkus odpovědět !! A to jsem neuvedl, že Zeman nejen schválil jako premiér bombardování Jugoslávie, ale rovněž povolil přelety amerických bombardérů přes naše území !!

   Vymazat
  5. Panové, mě připadá že rozlišuejete kdo "lže s vámi a kdo proti vám". Ze všecho jasně vyplývá že pan Sobotka deklaroval zámer položit celou vládu nikoliv pouze sebe, aby se vyhmul odvolání Babiše. Pan prezident to přesto lišácky obrátil jako že chce položit jenom pana Sobotku a Babiš zůstane kde je. Takže to se panu Sobotkovi prostě nelíbilo a nevidím nic špatného v tom že reagoval na tento poměrně neférový úskok změnou svého stanoviska. Zcela zřejmým cílem pana Sobotky bylo a stále je, odstranit ze své vlády Babiše, akorát se chtěl vyhnout Babišovu mediálnímu mučednictví. Pan prezident se v této věci zachoval dle mého názoru úskočně, zákeřně a navíc velice hulvátsky (viz vlastní průběh setkání s panem Sobotkou). Volil jsem ho jako menší zlo ale po tomto výstupu už ho volit nebudu, těší mě že takových je nás poměrně hodně. Na závěr vyslovuji svůj údiv nad faktem,že i když Babiš naprosto průkazně lže kudy chodí, okradl kde koho též poměrně jasně, tak vám to nejspíše nevadí. Chováte se jako zastanci dalšího lotra v české politice Kalouska, kteří se ohánějí tím že mu nikdo nic nedokázal. Jako byste neviděli na 1000+1 případu jak takové dokazování u nás funguje. Měli byste si především uvědomit, že pokud se řídíte heslem "Kdo nelže s námi, lže proti nám" děláte osudovou chybu, na kterou doplatíte i vy.

   Vymazat
  6. Milý pane Jane Kozino, který politik nelže a nekrade, prosím vám alespoň jedno jméno napište. Všichni lžou a kradou. Máte jasno, že Babiš lže a okradl kdekoho, jen mě udivuje, že ten "kdekoho" na něj nepodal trestní oznámení. AnoZeman je lišák, na něj vy nemáte, protože si jeho kroky interpretujete chybně. Podle vás Sobotka nelže a nekrade, a co ty slibované církevní restituce ? Co ten jeho luxusní byt z diet, to se vám zda normální a to ještě nic nevíte o jeho finančních kontech.S tou osudovou chybou máter pravdu, každý kdo podporuje celý současný stav, dělá osudovou chybu, jen vy si to nepřipouštíte.

   Vymazat
  7. Milý pane Anonymní z 10:40, napíšu vám dokonce dvě jména, první je Jan Korytář z Alternativy pro Liberec, a druhá je Dana Kuchtová s SZ. Oba jsem měl tu čest poznat osobně a občas s nimi spolupracovat. Máte pravdu v tom že podporovat současný stav je velká chyba, ale to že budete ve volbách vyhánět čerta ďáblem nic neřeší. Musíte si tedy dát tu práci a vybírat z nabídky politiků nikolv takové kteří jsou známí díky svým penězům nebo kauzám, ale takové, kteří uspěli v občanském a plitické životě jako slušní a pracovití lidé. Je to pracné ale jediné řešení. s prátelským pozdravem pro společnou věc Jan Kozina

   Vymazat
  8. Ježíš marjá - a tohleto, co "inteligentně" štve proti Babišovi, zneužívá jméno Jana Koziny? Vždyť se v hrobě obrací! Kde berete tu drzost? Úplně každej, kdo vidí a sleduje ty sračky, jimiž jsme poslední dobou zasypáváni, vidí ty plivance a házení hoven na prezidenta a Babiše od mediálních kurev, které nejsou nic víc než prolhané kurvy, a musí odsoudit Sobotkovy pletichy! To už zapomněl, jak se CHovanec s ostatními lumpy proti němu zpaktovali na začátku vládnutí, dokonce ta čtveřice jela za prezidentem do Lán ( to nebyl puč?) a chtěli prezidenta zneužít proti Sobotkovi. Ta svině Chovanec, když jim prezident nevyhověl, to honem šel na ně prásknout Sobotkovi našup byl u něj za hrdinu, a dnes jsou kámoší, kteří kurví celou inteligentní společnost. Lidi, kterým to nevadí, mlčí, a myslí si svoje o kurvách - co můžeme proti tomu dělat? Čestný člověk by ihned všechny ty čtyři lotry vyhnal ze své blízkosti, ale Sobotka se potřeboval o nějakého lumpa opřít. A Chovanec nejvíc hází hovny a plive na Babiše - zkurvil jako odměnu Sobotkovi policii, aby nemohl být Sobotka pohnán před spravedlnost za svoje prasárny -proč se neřeší OKD a nesplacený dluh Altnerovi? Andrej - kdyby byl křivák - by byl vytáhl na Sobotku ty jeho zhovadilosti už dávno, a žádal by jeho palici, ale neudělal to - tak teď musí pykat? Stejné divadlo bylo v padesátých letech viz Gottwald a proti němu stejně ambiciozní Slánský, což znamenalo,že spolu být ve vládě nemohou, proto buď nechá Rudolf oběsit Klementa, nebo obráceně. Klement byl rychlejší, a Rudla šel na špagát. Dnes je politická špína stejně prasečí - najednou oba ve vládě být nemohou. Měl by vypadnout Sobotka, ale co ten vyučenej politik by dělal? Tak musí vypadnout Andrej? A lid? Stejně zmanipulovaní blbci.

   Vymazat
  9. A co ty - Heroute -sprostej kanále - proč se tady odkopáváš? Vždyť ty jsi sajrajt z novinek - proč lezeš sem? Ty se taky připojuješ k házení hoven na prezidenta kvůli vyučenými politikovi, kterej v životě neví co je to pracovat -Sobotkovi? Vypláchnutej mozku - co to s tebou udělali? Proč vůbec nadáváte vy stará chátro? Nechali jste se zmanipulovat už jednou ke zvonění kravskejma zvoncema a vyzvonili jste nám ostatním, svým dětem a vnukům tady ten bordel,a přesně můžete za to jen vy. A už zase štvete? Zas bojujete za novej bordel? Vyštvete prezidenta? Smečko starých psisek - že vám není hanba! Nechte už politiku na pokoji, nerozumíte ničemu. Šlo vám tehdy jen o majetek - mysleli jste si, že na tom bordelu získáte pytel zlata, a ono hovno - proto teď nadáváte? A proč prezídentovi - že má špatnou hůlku, nebo že je starý pán - anebo ty nejsi starej?

   Vymazat
  10. Ty nebetyčný nevzdělaný chudáku, sprostý jsi jen ty , já jsem upozornil pouze na období, kdy pan Zeman lhal svým voličům před volbami a to v důležitých věcech, ale to nechám na jeho svědomí ! Jinam mě nezajímá a vy co nadáváte, na výsledky Listopadového puče, tak si uvědomte, že Zeman byl jeho důležitou součástí !!

   Vymazat
  11. Vy máte Heroute ještě víc kladů - jste nevzdělaný, chudák a ještě k tomu sprostý. Nic jste v životě nepřečetl, na klávesnici jste nikdy psát neuměl, a teď na stará kolena čtete jen mediální sračky -podle toho vypadá vaše informační úroveň. V TV čučíte na zprávy, přenosy z parlamentu, ČT 24 - všechno účelově zmanipulované a sestříhané pro lidi jako jste vy. Byli jste zneužiti jednou - 1989 -ke zvonění, jste zneužíváni podruhé. Jediná klika je, že jste staří, a na nic jiného, než je žvatlání na diskuzích, už se nezmůžete. Zeman svým voličům nikdy nelhal - je pověstný svými bonmoty, záporným postojem k mediím, svou rozvahou - k čemu by potřeboval přelhávat své voliče? Aby zvolili jeho, namísto toho potetovance, nebo starého knížete, nebo Dientsbiera, nebo jiný druh poameričtělé napodobeniny Čecha? Zeman byl jedním z těch, kterým v "puči" o majetek nešlo vůbec, ale byli převálcováni šmejdy, jako byl Havel a disidenti kolem něho, veksláky, a podobně. Proti těmhle luzrům neměl nikdo ze slušných lidí tehdy šanci. A trvá to dodnes - kádrový profil politika v ČR? - Musí být luzr, šmejd, lhář, schopný všeho, bezcitný, neštítící se ničeho, bezostyšný a hlavně proti lidem - vždy ochoten podojit to hloupé stádo, které těmhle nadlidem slouží jen jako dojná kráva. Nechat drobet napást, a hned tahat za vemeno! Všechno vydojit - to by jim šlo, a jen o to jim jde. Zemana do toho netahejte - ten se mzdy zřekl a jediný splácí státní dluh, který nevytvořil. Ani Babiše - rovněž se zřekl mzdy a jediný dokázal, že lze hospodařit s přebytkem, což ani jeden z těch luzrů nedokázal dosud. Zeman je autorita, a Babiš umí. Proto na oba mají vztek, a dělají všechno proto, aby je vyštvali - s pomocí pitomců u počítačů a leckde. Zmanipulovatelných a manipulovaných. Zkurvili jste to tady jednou, zkurvíte to tady podruhé? I když ... víc už to nejde, takže například zrovna já to mám na háku.

   Vymazat
  12. Petře Heroute, čtu vás pozorně s jedním závěrem. Jste pozoruhodně jednoduchý člověk. Tak jednoduchý, že snad ani nemůžete být navedený. No, netrapte se, nikdo nemůžeme za to s jakými vlastnostmi se narodíme. Možná ovšem, bylo by lepší, abyste se svým handicape nic a nikam nepsal.

   Vymazat
  13. Pana Herouta se musím zastat. Vy mu jen nadáváte , ale on jen připomenul některé Zemanovi hříchy, kterých se skutečně dopustil! A vy jste neargumentovali, protože se proti pravdě argumenty těžko shánějí.

   Vymazat
  14. Souhlasím s Heroutem. Zeman ve svém lidském i politickém působení zanechal špinavé stopy, kterými bohužel zasáhl i prosté lidi tohoto státu. Vem ho čert.

   Vymazat
  15. Zeman taky lže a manipuluje, nepřiznávat to je obrovská chyba.
   Bohužel, musím přiznat, a je mi přitom i stydno, že Zemana si přesto vážím (do jisté míry). Asi jenom proto, že lže více s námi a méně proti nám, než jiní.

   O Zemanových lžích ale musíme mluvit stejně jako o všech lžích ostatních. Jedině respekt ke skutečné pravdě, bez ohledu na to, jestli se nám to hodí nebo ne, je tím, co nás může zachránit před totalitou.

   Všeobecná prolhanost je nejpodstatnější achylovou patou dnešní nastupující totality. A pokud proti nekompromisně postupující totalitě chceme uspět, nemůžeme si dovolit dělat chyby. Nepřiznávání lží, i když jde o Zemana, se nám nemůže nevymstít.

   Vymazat
  16. Pánové Herout a Kozina(jsou-li to jejich
   skutečná jména),mají částečně pravdu.Jen
   zapomínají na jednu věc.Zeman sám nemohl
   rozhodovat o létání přes naše území.To
   odsouhlasil parlament,neboť si to přál
   tehdejší prezident,opilec Havel,jehož oba
   pánové zřejmě milují.Nepamatuji si,zda
   Zeman schvaloval bombardování Bělehradu.
   Za to si vzpomínám na slova Havla.Toto
   bombardování je vedeno výhradně z důvodů
   humanitárních.Jen mu nevadilo,že bomby
   dopadaly hlavně na civilní cíle,jako jsou
   školy,nemocnice,mosty a to dokonce až na
   východě Srbska,kde se žádné boje nevedly.
   Ona pánové jsou asi havloidní sluníčkáři.
   Soudím podle útoků na Zemana a ticho kol
   Havla.Nemám Zemana rád proto,že podporuje
   odpornou polofašistickou EU a chce zavést
   euro.Poklesl u mne vyvěšením hadru EU na
   Pražském hradu,oficiálním sídle českých
   králů a později prezidentů.Jenže po tom,
   kdo hodlá proti němu kandidovat,ksem
   nucen ho podpořit při volbě prezidenta.
   Petr Majevský

   Vymazat
  17. Pan Smýkal zřejmě viděl namísto té ostudné scény na Hradě něco jiného. Den předtím v médiích a ten den ráno v 7 hod. (kdy podle prezidenta všichni normální lidí ještě spí) tedy 8 hodin předem oficiálně bylo prezidentovi sděleno, že premiér přichází na poradu tak jako předtím jako první Babiš a po něm Bělobrádek a že nebude podávat demisi vlády. Prezident zorganizoval přesto spektákl jako že přijímá demisi, kterou nikdo nepodal. Na premiéra namířil holí, tykal mu urážlivě o mikrofonu a během řeči prezidenta odešel. To není jednání hlavy státu.Zeman ztratil voliče ČSSD, kteří mu mohou při jeho volbě chybět a pakt s Babišem mu nezaručí hlasy jeho voličů.

   Vymazat
  18. K předchozím. Zas ta naivita. Dovedete si vůbec představit, jaká to cesta vede do vrcholové politiky, co obnáší udržet se tam, jaké že možnosti taková ta postavení poskytují, s kým a jak se situačně musí politik spojovat a co všechno si slovem musí, nebo naopak nemůže dovolit? Tušíte vy vůbec, co všechno by měl politik úspěšně předvídat a co všechno by se mu muselo dařit, aby dav byl uspokojen? S jistotou vím jedno, že kdo v politice najde a prosadí nejméně pitomé řešení, patří mu dík. Vy ukecaní, vševědoucí a nikdy nechybující machři ... Nevidím nikoho méně nevhodného než Zemana

   Vymazat
  19. Souhlas 18:10 ukažte mi nějakou Zemanovu vědomou sprostou lež. Situace se vyvíjí a svět se mění a v životě nastanou situace, že nemůže splnit co jste slíbil i když si to přejete a v politice je to vůbec na hraně. Morální kvality Zemana jsou opravdu velmi daleko před jinými kandidáty. Je dlouhodobě velmi konzistentní a hájí zájmy české republiky. Pokud se nebudeme chytat takových bezvýznamných kravin jako nějaký článek Peroutky, což byl novinář a to mluví samo za sebe (neexistuje nezávislý novinář, když bude popouzet dav proti zájmu mocných je zlikvidován - ovšem užitečný idiot tomu může věřit, pokud myslí tak jak těm nahoře vyhovuje). Je nejdříve třeba rozumět, jak je společnost mocensky uspořádána a jak je ovládán dav a jaké manévrovací pole má politik uprostřed klanů (asi jako král mezi zrádnou šlechtou), které mají všechny zdroje obsazené a pak z toho odvodit co lze a kdo z politiků vybírá tu lepší možnost pro celou společnost.

   Vymazat
 2. Je to parta, ktera neda nikdy pokoj, dokud ONA, nebude vladnout nad narodem a doplnovat svoje cleny na zaklade k jejich prislusnosti a nepotismem...

  Odhalime je a budeme je registrovat na indexnich kartach a povolavat / pouzivat na prace verejne a prospesne.

  Protoze nekteri z nich jsou z kruhu "umeleckych", tak je nechame zdobit nase toaletni papiry portrety jejich vudcu. Udelame je tim uzitecnymi, poprve v
  jejich zivote ! Ale do te doby je zazente od jejich trpaslicich zapasu a z posic vlivu.
  nick HONOLULU - svetlonos !

  OdpovědětVymazat
 3. V pripade, ze NEbude valka, tak mame poslednich sto let na to, abychom nasli planetu na prestehovani. (Pssssst ! Mame jich 9 !)

  Nebude voda, pole nebudou rodit a nebude vzduch ! Planeta bude prelidnena a nase uslectila ARIJSKA rasa, bude sezrana lidozrouty vseho druhu, pokud neutece ! (Mate jich nekolik mezi "autoritami" !)
  Nasemu vycvicenemu oku NIC neujde a mimo to, mame napovedu z vesmiru..

  S radosti vas chci informovat , ze evakuacni plan je uz hotov. Resi se vzadalenost a 9 planet je mapovano.

  Sobotku neberem ! Dostane listek na rychlik za Merkerovou, ktera je nepritelem teto planety.

  To co jsem napsal jsou nejposlednejsi informace z New Age, ktera je si plne vedoma neutesene svetove situace.
  nick HONOLULU - prednostne informovan.

  OdpovědětVymazat
 4. 1:19... Je dobre , ze mame stejny nazor ! Jsme na stejne strane barikady ! Zde je treba se organizovat a volit jako volebni blok.

  To ze ti impotenti nesukaji rad slysim, ale oni to stejne nikdy neumeli. Jejich potomky delal pan instalater, kdyz byli oni na schuzi KSC.
  Ted rikaji, ze na takove schuzi nikdy nebyli - tak to by nemmeli decka.

  Cesi, je treba volit na pozice vlivu POUZE Cechy !
  Je treba volit na pozice vlivu pouze ty osobnosti, o kterych nemoralni stetky z medii pisi negativne !

  Cesi zvolte Okamuru ! Babise ! Sladka ! Bobocikovou, a hlavne presidenta Zemana.
  nick HONOLULU - osvicen prozretelnosti nebeskou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, skoda ze jiz zemrel soudruh Hitler. Ten byl jeste lepsi.....
   Ty jsi spadnul v detstvi na hlavicku, vid Hovnolulu?

   Vymazat
  2. Neplet se sem 3.38
   tato stranka a dalsi jsou prednostne vyhrazeny pro Honolulu z Afriky!!

   Vymazat
  3. 3:38 ty jsi divnej

   Vymazat
  4. No - zcela jistě jsi spadl na kebuli ty, anonyme 3.38 - a asi ne jednou. Zapomněl sis vzít prášky na spaní? Nech Nicka na pokoji, jeho rétorické úrovně nedosáhneš nikdy. Ohromně se mi líbí jak trefil hřebík na hlavičku se "šukáním" a jako znalec poměrů upřesnil, že děti jim dělal instalatér, zatím co oni dřepěli na schůzích KSČ. Co je na tom nepřesného? Celý svět je plný degenerátů a impotentů s mocí nad ostatními. Proto to taky tak vypadá.

   Vymazat
  5. Taky jsme se od Nicka dozvěděli, ze: „evakuacni plan je uz hotov. Resi se vzadalenost a 9 planet je mapovano. Sobotku neberem ! Dostane listek na rychlik za Merkerovou, ktera je nepritelem teto planety“
   To bysme se od žádnýho normálního mozku nedozvěděli.

   Vymazat
  6. Kdyby anonyme 10.37 - všechny ty hloupé ( vesměs hloupé) a hlavně úplně zbytečné a k ničemu bláboly, měly být brány vážně, tradiční zdejší diskutéři by zblbli časem ještě víc, než jsou teď.To už by byl duševní život ohrožující stav. Proto je třeba si občas udělat prču z toho všeho - nemyslíte? Ostatně mrkněte se na Novinky, na kulturu - zas nové divadlo z těch vládních šaškáren nějakej obr trapák vymyslel a zrežíroval, a řada trapáků na to bude do divadla chodit a platit vstupné. A co ty trapné reality šou, jichž je celá televize napříč všemi "kanály" nejen plná, ale přecpaná - lze to brát vážně? Nick už v ČR delší dobu nežije, proto je nad věcí, a má fantazii.

   Vymazat
  7. Reagovat na Anonyma z 11:26 snad nemá ani smysl. (Ne)argumentace sprostami a překrucováním faktů se většinou nelze v reálu udržet příliš dlouho. Pokud někomu jde o slušnou a faktickou diskuzi, jsem k dispozici. Bohužel s ideologicky zaslepenými fanatiky diskutovat opravdu nejde. Snad si pán alespoň vzpomene na skvělé postoje pana Zemana ve věci bombardování Srbska nebo opoziční smlouvy. Pak ať se jde raději oplachnout chladnou vodou, aby se mu z toho neudělalo mdlo. Osobně bych takovým diskutujícím zamezil přístup, protože to s nimi nakm nevede.

   Vymazat
  8. Ano,Honolulu,máš pravdu a přehled a nevšímej si příliš oponentů,ještě nedorostli a studiu moc nedali....

   Vymazat
  9. Proč ten pseudonym Jan Kozina? Není vám to trapné člověče? Je vidět, že Čehůn se neštítí ničeho,ani zneužít jméno chlapa, který bojoval za práva obyčejných lidí proti vrchnosti, a byl za to oběšen. Kdy se tady na těchto trapných diskuzích objeví pseudonym Jan Hus a Jan Žižka? Ale nikdo se tady nepojmenuje Venca Zmrd, ačkoliv to by sedělo na řadu z těch dementních starců u počítačů. Myslíte, že vás Kozino jednou pověsí? Choval byste se taky tak hrdinně jako on, když ho
   v podstatě stejní zmrdi jako jsou tady ti plivači na prezidenta a ministra financí vlekli k šibenici, nebo byste byl strachy a zbabělostí posranej? Vy diskuzní hrdino!

   Vymazat
  10. Za to vy pane anonyme z 21:45 jste statečný už jen tím jménem. Pokud jsou pro vás zdejší diskuze trapné, a pokud máte o diskutujících takto nízké mínění a neváháte je stejně uboze prezentovat, nechápu proč je sem chodíte pročítat?

   Vymazat
 5. 3:38...Spadnout na hlavicku je lepsi, nez se narodit bez hlavicky, coz je tvuj pripad !
  Co zeres, ze vsude vidis Hitlera ?
  Mas stejne priznaky, jako po sezrani PEYOTE z Mexica., ty polomozku !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi vsude vidi komunisty

   Vymazat
  2. A to ti ještě Nick lichotí - pořád ještě nechrápeš anonyme 4.30 - a to si myslíš, že jsi v pořádku? Ty nejsi polomozek, ale to, co máš v kebuli, máš vypláchnutý mediálními prefabrikáty, proto je to s tebou na pováženou. Víc už to vypláchnout nejde - nebo jde?

   Vymazat
 6. Panove, ja jsem vam zde napsal zajimavou informaci z Indie, (o poprave zen), ale ono se to ztratilo ! Zatim nevinim cenzuru.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. 4:34
  To zase nebudu tři noci spát jak mi ta informace bude chybět. Ještě že tě tu máme, honolulu, jinak bysme my hloupí češi nevěděli že v noci je tma a ve dne světlo.
  Vřelé diky, ó velký honolulu Světlonoši a Vševěde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to vis
   Cesi nevedeli ze meli dobre bydlo

   Vymazat
  2. Alespoň žes nezapomněl 5.15 poděkovat Nickovi, i když - jak píše - jeho příspěvek se ztratil. Děkuješ mu za to, že na diskuze s námi chodí? A že jsme "hloupí Češi" - jsi napsal ty, a náhodou jsi to trefil dobře, stačí číst diskuze. A že už nevíme, že v noci je tma a ve dne světlo, jsi trefil přesně, a ještě jsi zapomněl dodat, že už tápeme i v tom, jestli jsme jaloví nebo březí. Musí nám někdo z naší zločinecké politiky poslat návod, co si o tom máme myslet, abysme prokrista pána neudělali nějakou chybu.

   Vymazat
  3. Anonymní8. května 2017 10:09
   Tak tu nežvaňte a hejbněte Nickovi najít ten ztracený příspěvek. Cožpak nevíte jaké perly tam zase pro své Čechy naprděl?

   Vymazat
 8. Vsichni politikove a novinari maji svatek 15.5...!
  V ten den se v Antice slavil festival of MERCURY ! Rekove ho znaji pod jmenem HERMES.

  Kdo krade a lze, tak to bude umet jeste lepe, kdyz neopomene 15.5. udelat patricny ritual..
  On (Mercury) jim (zlodejum a lharum) nadrzoval... Mozna byl z Bruselu.

  Kdyz vam ritual reknu pani politikove, tak Praha bude mit
  10 000 uchazecu o urad presidenta.

  Co se tyce lhani a kradeni, tak mnozi z vas to umi lepe nez samotny Mercury... Co se ale tyce karieri, tak jste nemehla a bez pomoci Mercuryho nemate moznost vzestupu.

  Protoze jste nevzdelani ve vecech spitualnich, tak take nevite, ze St. Nicholas (15.3.270 - 6.12.343) byl svatym patronem vsech prostitutek a nemoralnich stetek, jako jste vy v Mediich..
  On mel ZLATE koule ! Vy nemate zadne !
  Radej koncim. Pokousim se zde ublizit vasi sebedulezitosti a nikdo mi nenadava.
  Tak se vratim zitra. Ahoj.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cechum dosel dech, neni divu, pad vlady, pad zapadu, asi se zalkli

   Vymazat
 9. 5:15... Ty jsi tak hloupej, ze tobe nikdy nic chybet nebude. Tobe staci k zivotu zlab sena a kybl vody.
  Informace byla o Dravidianech (Cikanech).
  Tak nekdy jindy, az budez nekdy jejich obet..
  nick HONOLULU good night.

  OdpovědětVymazat
 10. Článek je o lži, tak vám něco napíšu, co je v této republice zásadní, ale"
  NIKDO TOMU NEVĚNUJE POZORNOST!!!!!
  což je kardinální chyba!
  U Babiše a Zemana jsou spekulace "co by kdyby" a při jejich "obraně " jsou nakonec ze lži obviňováni, protože se chytají za slovíčka a zase pracuje "co by kdyby".

  Největším nebezpečím v naší politice se jeví dvojice Sobotka (slaboch) a CHOVANEC (šedá eminence v roli ministra spravedlnosti),

  PUČISTA A LHÁŘ!!!

  Připomenu veřejnosti skutkovou podstatu jeho VEŘEJNÉ LŽI!!!

  V době policejních reforem VEŘEJNĚ V ČT NĚKOLIKRÁT PROHLÁSIL: "NECHÁM SI ZPRACOVAT ANALÝZU A POKUD ANALÝZA PROKÁŽE, ŽE REFORMA ZASAHUJE DO ŽIVÝCH KAUZ, TAK REFORMU NEPODEPÍŠU"!!!!!!!!!

  Uběhlo několik dnů a reforma byla podepsána, přestože se prokázalo, že ZASAHUJE DO ŽIVÝCH KAUZ!

  Abych doplnil tu partu lhářů a intrikánů,tak připomenu SOBOTKOVU LEŽ, kterou si dali jako ČSSD do volebního programu: CÍRKEVNÍ RESTITUCE!!!!!!
  Slyšel snad někdo v tomto volebním období, že by se tímto tématem ČSSD alespoň zabývala? Neřku aby se alespoň POKUSILA o jejich zrušení!

  Tak takoví pánové a vlastně celá politická špička, chtějí moralizovat a obviňovat někoho ze lži? Takových ulhaných "Babišů" máme v republice hodně a víc jak polovina jsou ulhanější, ale alespoň se neohánějí morálkou.
  Ono totiž pro některé platí, že I KDYŽ MLČÍ, TAK STEJNĚ LŽOU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkrat to a rekni ze proste je ceskohavelsko v prdeli

   Vymazat
  2. Úplně v prdeli snad ještě ne, 7.52 jsme na prahu pádu do veliké díry. Až se našim občanům podaří s pomocí mediálních kurev vyštvat prezidenta ( což jsme velmi úspěšně udělali už jednou, když jsme zvonili na ty kravský zvonce), a k tomu vyštvat z vlády i ministra financí, zůstanou tam už jenom osvědčení matadoři a zločinci, kteří udělají nějakou piruetu, a spadneme rovnou až na páchnoucí dno. Může se stát, že znovu obnoví ty žvásty o krizi, a nutnosti utahování opasků, a něco takového, jako je Semelová, prosadí, aby důchodcům byly důchody odebrány, stejně patří ke generaci lidí zvyklých na bídu a přivýdělky s flašinetem - ne? Co asi tak udělají důchodci kterých je právě na diskuzích hojnost? O čem budou psát, a na koho budou házet hovna potom? A jestli ti osvícení kašpaři seberou cikánům jejich dávky s tím, že "lidi si to vynutili" ( lid sežral, lid zadlužil, lid rozkradl - ne? Tak se to všechno zdůvodňuje) tak uvidíme takový národní tance, který jsme zatím tady neviděli, a že jsme už viděli a zažili leccos...

   Vymazat
  3. Pardon -to jsem tomu dal. Neměl jsem na mysli paní Semelovou, jíž si naopak hluboce vážím - takoví kdyby v politice byli - měl jsem na mysli tu mrchu Langšádlovou. Erc mrchu. Omlouvám se tímto paní Semelové, i když jsem přesvědčen, že něco tak strašného, jako jsou diskuze, nikdo z politiků ( ani z medií) nečte. Je to jako když spolu osvědčená parta hraje každý den Žulíky - o nic nejde a nikdy nepůjde.

   Vymazat
 11. Ještě doplnění k Anonymní8. května 2017 5:31

  Srovnání a porovnání "LŽÍ" u jsou dvou osob.

  Ministr Babiš je obviňován z VEŘEJNÉ lži, že neovládá svoje media. Nezapíral, tedy zapíral, ale nakonec přiznal jen to, že se s redaktorem setkal a hovořil. Z rozhovoru nevyplývalo, že by ho úkoloval! Proto VŠICHNI žádají "jeho hlavu" a TRVAJÍ na odvolání z funkce. Jeho dluhopisy nechám stranou, tam se dá objasnit, zda byl spáchán trestný čin a nebo ne. (i když se nabízí otázka jak to dopadne, když spravedlnost vede další LHÁŘ)

  Ministr Chovanec nebyl obviněn, ALE USVĚDČEN ZE LŽI ohledně policejní reformy! Žádal snad někdo jeho hlavu a nebo dokonce TRVAL NA JEHO ODVOLÁNÍ?

  Porovnání těchto lží:
  Jeden se může snažit ovlivnit maximálně tak veřejné mínění s nejistým úspěchem. Pracuje tedy s pravděpodobnostmi.
  Druhý se ani snažit nemusí, pracuje s holými fakty a může s nimi manipulovat podle SVÉ potřeby.

  Napadlo toto vůbec někoho z kritizujících?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobré a k věci na rozdil od nejakého honolulu co sem plete Trumpa a cikány a popravy žen v Indii.

   Vymazat
  2. Babiš a prezident? To je nová Kubiceho zpráva, a taky před volbami - to už se v ČR osvědčilo, proč to měnit? Nikoho z kritizujících nenapadá v tom smyslu nic anonyme 6.14, myslíte, že diskuze se píší poté, co se přemýšlí? Ó nikoliv, zde je vžitá praxe blafat si to svoje, a dokonce ani nečíst blafy těch druhých. Nějaké nápady - nebo dokonce konstruktivní nápady? Co vás to napadlo?

   Vymazat
  3. A když svého času - anonyme 6.37 - server novinky zveřejňoval popravy téměř denně ( pamatuješ? ubožáci ve slušivých oranžových oblečcích - asi šité v Hollywoodu -seřazeni do půlkruhu a nad nimi katani...) to se takovým, jako jsi ty, líbilo -ne? To jste chrochtali, bez ohledu na to, co je to za šaškárny, a dělalo se to proto, že potřebovali občanské podhoubí s nenávistí vůči islámu, ještě mnohem dřív, než do EU začali proudit první utečenci. Jak už tradičně o všem tom svinstvu jsou media vždy informována se značným předstihem - to nikoho z vás samozřejmě tehdy nenapadlo,ani dnes nesere. Informační bulvár, skládající se z hromadných znásilnění,vražd, denních poprav, a dalších ukázkových zvěrstev, vyhrabávaných "zpravodajci" bůhví kde. A pokud se týče Trumpa - o tom se tradiční diskuzní vřešťouni snad v době, kdy byl aktuální, navřeštěli málo? Denně byl na programu v českých držkách - to ti taky nevadilo? Nic o popravách žen ( viz Honolulu) jsi nečetl, proč o tom žvaníš? ( Ale jinak bys četl rád - ne? Aby ses pokochal - známe své Pappenhimské) Nech Nicka na pokoji, je jediný ze zdejších diskutérů, který je nad věcí. Nad vším tím hnojem, který nás dusí, protože on zde žít nemusí, přesto má úžasný přehled a domluví se česky. A rétoriku má působivou, to se musí nechat. Dodává diskuzím šťávu.

   Vymazat
  4. 10:36
   Ten blábol měl něco znamenat nebo to byl vtip?????

   Vymazat
  5. Vůbec ne - můj příspěvek je věcný a správný. A tvůj blábol 10.49 - má znamenat -co? Že jsi frustrát? To nelze přehlédnout, to ani nemusíš psát.

   Vymazat
  6. 10:57
   Opěvovat ussackýho geronta bez mozku,kterej má komentáře za každou cenu a ke všemu.....hlavně pořád o ničem,to může jen milovník ussackejch agresorů s trvalým pobytem v Bohnicích!!!!!!

   Vymazat
  7. Dyť jsi chudáček 11.07 -vůbec nevíš co meleš, to se pozná. Jsi zmatenej a pomatenej, na tebe já se ani zlobit nemůžu. Z Bohnic píšeš ty, ale jinak se chovej slušně, jsou i blázince, kam trotlové k počítačům nesmějí. Tak si važ toho, že zatím k počítači smíš. Stejně jsi u počítače každej den, jednou u něj zdechneš. Máš kejdu že už jsi v sanatoriu pro duševní mrzáky, protože tě najdou hned. Co je to ussackej agresor? Ale odpovídat mi nemusíš, mám tvoje bláboly na háku. A jdi se naobědvat, abys nepsal z hladu. Už zvoní k obědu - nebo ne?

   Vymazat
  8. 11:47
   Ty pomatený vemeno z kachny!!!!!!Místo mozku máš naprskáno a ta kedlubna na krku duní jak prázdnej sud!!!!!
   Pokud obdivuješ geronta,kterej je stejně nesvéprávnej a jen Čechům nadává,tak ho následuj do tý pastoušky někam na Floridu a nemel tady pitomosti,havloidní zblblo!!!!!

   Vymazat
 12. Jednou podplacený politik je nadosmrti vydíratelný.
  Tož chlapi,
  když to tady povede papež a vytvoříme konečně Římskou velko-říši, nepůjdete sedět a bude vám dobře.
  Nebo si to zase vezmou Češi a budou samostatní a ve všem nejlepší a nám bude zle a vy zbytek života strávíte ne galejích...
  Konejte ve jménu zla amen*

  OdpovědětVymazat
 13. S těmi horními 10000 jsme v prd..... paní ,kopejte jím hroby !!!!

  OdpovědětVymazat
 14. Domnívá se někdo,že ostatní politici neovlivňovali Bakalova media?Schw.je spolumajitelem Respektu a on s jejich novináři nikdo nemluvil?A teď kvůli Babišovi svolávají sněmovna a bude pranýřován.Jen křiváctví a podrazy,to jsou ty slevné etablovaná strany.Najednou jsou v jednom šiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takzvané zavedené" strany NEVOLIT!!! Už dokázali, co umějí - jen krást, lhát a škodit. Je nutné zkusit něco nového jiného, i s rizikem, že to nevyjde, stále je to jen riziko, zatímco u těch dosavadních je to jistota, že to nepůjde a bude jen hůř.

   Vymazat
  2. Francouzka řekla by v příštích volbách by mohla vyhrát Le Pen ale ony žádné nebudou jen občanská válka!!!

   Vymazat
  3. K 10:27 - určitě, nevolit zavedené strany, ale takové ANO, např. Babiš, Strop., Jour.,apod. se za ten krátký čas už taky dostatečně zavedlo. To tady opravdu teď do svaté války nepotřebujeme. vlastenci.

   Vymazat
 15. Francúzi to majú zrátané,zvolili Makrona= zvolili chalifát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybys nežvanil - a blbě! Nech Francouze na pokoji, oni si poradí i bez blbců na českých diskuzích.

   Vymazat
  2. 10:55 to tam bude chalifát sultán to řekl jasně a veřejně a jestli Češi nebudou volit SPD tak bude i tady

   Vymazat
  3. pravil osvědčený megablb 13.49 na diskuzích, kam se pravidelně chodí vyzvracet. Jdi do prdele s Chalífátem ty starý pako, ty se toho nedožiješ ani ve Francii ani tady. Dočkej času až to přijde, pak krafej ty věčně stejný sračky.Jsi tím nějak posedlej, jinak to není možný toto. Ty sultáne - a vol si koho chceš, jestli tě do tý doby neklepne pepka.

   Vymazat
  4. 21:59 - nadávky a nadávky, ale kde je argument? Ani jeden! Takže zůstaly jen hloupé nadávky a dehonestace. Mluví to o vaší ubohé úrovni a politické negramotnosti. MM

   Vymazat
  5. 21:59 ty zjebe já jse s tebou hádat nebudu tohle jsi přečti a sultán to řekl to nemůžeš popřít ale tebe argumenty nezajímají že eu poskoku:
   http://svobodnenoviny.eu/muslimove-veri-ze-bude-evropa-do-15-let-islamska/

   Vymazat
 16. ...ten umí to a tenhle tamto a všichni dohromady jsou kriminální živel*

  OdpovědětVymazat
 17. Zemana musíme volit jako nejmenší zlo

  OdpovědětVymazat
 18. Zminil jsem se zde o Indii a byl jsem sepsut.
  Prispevek neprosel. KDYBY se to netykalo i vasi budoucnosti, tak bych se o tom nezminoval.
  Pozdej se pokusim informaci jeste jednou napsat.
  Vztah k vam pochopite az o tom budete vedet.

  Prestante delat predcasne zavery ohledne cehokoliv !
  Mnozi z vas vystavuji na obdiv KLAPKY na kratkozrakych ocich.
  Svet ma prusvih a to vsude. Tento prusvih ovlivni kazdeho...A kdyz napisi co rika New Age, tak poslouchejte.
  Za zamysleni to stoji ! Oni jsou ted v Antarktide.

  Volte Zemana ! Budete potrebovat Miroslava Sladka ! Pani Leskovou a kazdeho, kdo uprednostnuje narodni zajmy pred zajmy Merkerove.
  A nehadejte se kvuli me ! Ja jsem pouze KLEPNA ! Hadejte se kvuli tomu co rikam.
  nick honolulu - KLEPNA se vrati vecer.

  Tisic lidi v Cesku vi, ze pisi z jihozapadni Floridy !
  Zde je nejaky novy IDIOT, ktery se divi ze nespim, kdyz je u nich 4.00 rano.
  Svet ma casova pasma. 4 rano je u nas 10 vecer.
  Ted je u nas 9 rano, t.zn. 3 hod u vas.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 19. Co jiného než zlodějny, podvody, lži a podrazy čekat od vládních psychopatů?

  OdpovědětVymazat
 20. pro ty co to zajímá článek od Okamury:

  http://svobodnenoviny.eu/jsme-nemecky-ekonomicky-protektorat/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://svobodnenoviny.eu/tomio-okamura-exkluzivne-pravdive-o-islamske-imigraci-domaci-politice-a-dulezitych-mezinarodnich-otazkach/

   Vymazat
 21. To co predkladam k zamysleni, nema nic spolecneho se zdejsim thematem, ale s INTEGRACI ruznych odlisnych kultur.
  Advokati v Americe si kvuli tomu mistrne nadavaji, jako vy na NR !

  Indie neni zeme, ale kontinent , kde zije vedle sebe 14 skupin / kmenu. 4 ze 14 jsou Dravidiani, coz je stejna skupina ze ktere jsou Cikani u vas.

  Vzajemne vztahy techto skupin jsou velmi spatne, a to casto vyusti v kriminalitu a nesmyslne zabijeni. Ted ceka na popravu nekolik zen.

  Matka a jeji dve dcery unesly / ukradli 13 deti a daly jim tvrdou skolu v zebrani a kradeni.
  Protoze 9 ze 13 deti bylo malo "produktivnich", tak je zabily velmi drastickym zpusobem a policie je chytla.

  Matku zlodejku umlatily v kriminale a jeji dve dcery cekaji na popravu.

  Tyto dve monstra , ktera zabily 9 decek prohlasily, ze poprava je barbarismus a poruseni "prav" a obratily se na pomoc k americkym advokatum.

  Toto bylo napsano z toho duvodu, aby jste vedeli, ze kulturni rozdily a odlisne geny se nesnesou.

  Tento rok ma prijit do Evropy dalsi million nezadoucich.
  Takze se mate na co tesit.

  Dalsi poprava ceka Muslimku, ktera bombou zabila 53 lidi v Mumbai... Takove vztahy jsou v "nejdemokratictejsi" zemi sveta a samozrejme vas o tom Ct. 24 neinformuje.
  Je dobre, aby jste o tom vedeli, protoze se zde v Americe o tom mluvi
  nick HONOLULU - klepna , ktera s radosti vse vyslepici.
  Koho to nezajima, at to necte !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brusel zavádí bezvízový styk s Ukrajinou, takže kromě vašeho miliónu lze očekávat více miliónů Ukrajinců. Prý dostanou pouze 90ti denní víza bez pracovních povolení. Osobně jsem velmi zvědavý, jak pár tisíc českých policajtů bude kontrolovat pár miliónů Ukrajinců pohybujících se v rámci celého EU přes český průchoďák :-)

   Vymazat
  2. HONOLULU zapomenul jsi dodat , ze tech 9 deti uvarili a snedli s veliteli Rude Gardy spolu s Talibany a divochy s jihozapadni Floridy. Ne ze by meli hlad, ale brali ohledy na zivotni prostredi. Udelali velkou party na Floride , ale nepozvali HONOLULA, ten se nasral a napsal vse co o nich vi . Ted se musi skryvat v mocalech Floridy. Zivot je kruty chudak Honolulu bez Televise.
   HONOLULU jsme s tebou At zije HONOLULU at zije LePen !!!!

   Vymazat
  3. Dík Nicku za info, je dobře vědět i takové věci v jiné podobě, než když si to mediální kurvy napřed upraví jak potřebují - pokud něco takového k informacím vyberou. Toho blbce, 18.48 co žvatlá
   sračky o uvařených dětech, si nevšímej, je to vypatlaný pako, žvejká ty sračky ze závisti, protože tebe tady rádi čtou, a jeho ne - nemá tvůj verbální um, rétoriku, ani přehled, a hlavně není nad věcí, naopak je napůl zadušenej českým politickým hnojem, ve kterým hledá ještě nějaký skulinky k dejchání, jako řada dalších lidí.

   Vymazat
 22. Sobotka, předseda levicové strany, je hrdinou mezi pravičáky :-)

  OdpovědětVymazat
 23. Prispevek 18:48 napsala hvezda "intelektu", ktera vyhrala titul : "Feeble - minded SCHMUCK w / advancet imbecility".

  Tento zivocich je tajna, destruktivni zbran proti vsem civilizovanym narodum v Evrope..
  (Je to byvaly stoupenec Berniho Sanderse, ktery ho ale vykopnul ze strany a poslal do Ceska skodit.)
  Rika informovany stoupenec presidenta Trumpa,
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 24. Ať si kdo chce na Zemana nadává, v rámci možností mi příjde férový, ale hlavně nekrade! Zavražděný kmotr Mrázek měl na politiky, mimo jiné shánět jejich hříšky, pro snadnější vydíratelnost. Údajně prohlásil, že na Zemana se nedá nic najít.

  OdpovědětVymazat
 25. Zeman "nemohl" přijít na oslavu státního svátku 8.května, ale sejít se s Babišem nebyl problém. Zároveň prezident vymýšlí obstrukce a opět svévolně vykládá základní zákon státu tak, aby z něj dělal rozhodujícího arbitra tam, kde má být pouhým vykonavatelem záměru premiéra.

  Všechny uvedené námitky proti Babišovu odvolání jsou směšné. Námitka koaliční smlouvou je nesmyslná, protože ústava a z ní vyplývající povinnosti prezidenta mají přednost před dokumentem s nejasným právním statutem a závazností. Námitka neobsazením ministerstva je také k ničemu, protože je na premiérovi, jak vyřeší řízení ministerstva - zda jej bude například přechodně řídit sám. A konečně námitka lhůtou je bezpředmětná z toho důvodu, že záměrem autorů ústavy bylo, aby prezident v podobných případech vyhověl žádosti premiéra neprodleně.

  Zatímco je tedy Babiš v podezření, že spáchal trestný čin, Zeman se dostává do podezření rovněž - v jeho případě z toho, že záměrným zdržováním odvolání ministra trestný čin pomáhá krýt.

  Je zřejmé, že nadešel čas k podání ústavní žaloby na prezidenta, který si (a zdaleka ne poprvé) uzurpuje pravomoci nad rámec ústavy a nyní je dokonce v podezření, že napomáhá trestnému činu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nevím, jste "expertem" na všechno, který je schopen radit i prezidentovi republiky nebo "trouba", který ještě důvěřuje České televizi ?
   V prvním případě je škoda, že se musíte smířit s pouhým psaním na NR, v druhém jste k "politování" ....

   Vymazat
  2. Kdyby se podávala žaloba za vlastizradu a porušování zákonů tak nemusí tak tento stát přestane okamžitě existovat. Byla by zavřena celá vláda, většina poranců v parlamentu a senátu a většina soudců!!!!!!

   Vymazat
 26. Tak co? Byla tzv. revoluce 1989 revolucí zlodějů + nemyslících (nechci urážet, jinak bych musel napsat blbců)? Není trapné, že čím dál častějšímu volání "zlatý socík" nejsme schopni dát jinak stopku, než jen prostřednictvím cenzorů?
  Já se ale o diktaturu kapitálu nebojím, ta to má posichrované daleko lépe, než to měli soudruzi: protilidová armáda i policie, protilidové soudy i byrokracie. To jen ti nepřejícní závistivci, co nemají rádi korumpující kapitál a zkorumpovanou "elitu tzv. národa", vyvolávají u mírumilovných zbrojařů a militaristů obavy z ohrožení velkozlodějů. A zneklidňují plebs, kterému se přece dostává dost oblbujících her (nejen ve ČÉTÉ) a i trochy chleba (který jim pak zabaví exekutoři). Ještě více je nutné společnost rozkastovat korumpovaním: ti více korumpovaní a menší zloději budou pevněji stát a hájit práva těch korumpujících a větších zlodějů - a tak až po velmistry kradení. Babiši, kam jsi se ty prostoto boží vydal! Do politiky a proti zlodějům. A tak nyní vidíš: Ti nejvíce zkorumpovaní a ti největší zloději udělali zloděje z Tebe. Copak nemůžeš zůstat za scénou a jen ukazovat prstem loutkovodičům, jak mají všechny ty Kalousy, Saboty, Zakurválky, Černohrátky , Fialky, Kalousy.... pěkně na provázcích vodit. Babiši, Babiši, což nevidíš, že na ty proorganizované zločince nemůžeš? A pochybuji, že na ně dosáhne i volič, to by tak bylo, aby se nedaly volby upravit - kapitalistická diktatura meze nemá a nezná. To raději pár milionů mrtvých, ale vítězství musí být jejich!!! A ti zbabělí občané, co nechtějí přinést na oltář oliqarchů ani to málo, co mají, tedy svůj život, si přece žít nezasluhují.

  OdpovědětVymazat
 27. Ano, i zde největší zloději volají chyťte zloděje. To je vlastně základ hry proti Zemanovi, Babišovi.... Jistě je paradoxem, že podle ústavy prezident musí skákat, jak premiér píská. Ostatně poznali jsme to i se jmenování profesorů. Nevím, jaký to má smysl, nutit ústavou někoho, aby se musel podílel třeba i na organizovaném zločinu, třeba "vládnoucí elity". Je v ústavě paragraf, který umožňuje prezidentovi, aby pokud je nucen ústavně premiérem ke zločinu, se mohl s tímto zdůvodněním vzdát svého mandátu?

  OdpovědětVymazat