středa 24. května 2017

Kteří čeští poslanci v EP hlasovali pro uvalení sankcí na ČR

Petr Mach
24.5. 2017   Rukojmí
Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů. Na posledním zasedání Evropského parlamentu 18. května 2017 se opět jednalo o migračních kvótách. Komisař pro migraci Dimitris Avramopoulos prohlásil, že Komise podá do měsíce žalobu na členské státy, které nepřebírají řádně uprchlíky podle bruselských kvót.

Evropský parlament přijal následně usnesení s názvem Zajištění funkčnosti postupu přerozdělování. V něm „vítá oznámení Komise, podle nějž v případě, že členské státy nezvýší v dohledné době počet přemístěných osob, nebude otálet s uplatněním svých pravomocí, kterými disponuje na základě Smluv; usuzuje, že to bude znamenat také zahájení řízení o nesplnění povinnosti.“

Jinými slovy, EP vyzval k uvalení sankcí na Českou republiku za nepřebírání migrantů podle kvót EU – k tomu, aby na Českou republiku Evropská komise podala žalobu u Evropského soudního dvora.

Já jsem hlasoval proti. Naopak pro toto protičeské usnesení hlasovali poslanci Niedermayer (TOP09) a Polčák (STAN).

Ve stejný den také Evropský parlament přijal usnesení s názvem Strategie EU pro Sýrii, ve kterém členské státy vyzývá k dalšímu přijímání uprchlíků ze Sýrie, a to za situace, kdy se Česká republika pod hrozbou sankcí brání přijetí tisíců migrantů podle kvót EU. Evropský parlament v usnesení „vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků“. Jinými slovy, poslanci, kteří hlasovali pro, chtějí, aby si Česká republika převzala více uprchlíků ze Sýrie. Já jsem hlasoval proti. Pro usnesení naopak hlasovali Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová (ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (KDU-ČSL), Štětina, Niedermayer (TOP09), Polčák (STAN), Poc, Poche (ČSSD) (str. 38 protokolu o hlasování).autor: Petr Mach

22 komentářů :

 1. Škůdci, tyto strany nevolit.

  OdpovědětSmazat
 2. My Češi máme svoje zkušenosti se sudeťáky. Ty jsme úspěšně odsunuli, ale tito výtečníci nám chtějí dovézt sudeťáky jiné - a ještě horší!!! To už je vlastizrada!!! Tyto lidi nejen nevolit - ale rovnou soudit!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Štětina je známý příznivec Kalergiho plánu,tedy náhrady Evropské populace.On sám má ještě jiný,asi svůj plán,spíše nápad,že v Evropě má být 1/3 černé,hnědé a bílé obyvatelstvo.Prostě génius.Neřekl jaké mají mít vyznání,kolik % islamist.,křesťan.,židov.,kolik % bez vyznání,zda je to vůbec přípustné.Dle většiny islám.duchovních v Evropě ,ale i na světě,toto však možné není.Není boha kromě jejich.Stačí se podívat na "život"křesťanů od Maroka po Pákistán.Doporučuji se tam jet na ně podívat všem feministkám, popřípadě bojovníkům proti fašismu,tedy hnutí ANTIFA anebo ochránkyni lidských práv,o Štětinovi nemluvě u něj je to už zřejmě zbytečné. No a v těchto krajích by si užili opravdu hodně práce a utrpení,ikdyž bez televizních kamer a bez peněz,např. od Soroše.Ti z nich ,kteří by pak měli to velké štěstí a vrátili by se zpět,do zatím ještě z větší části svobodné Evropy,by ovšem získali poněkud jiné názory na svět a tamo vládnoucí kulturu,než se kterými jeli tam. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte na mysli toho hnusného estébácko-bolševického práskače, obdivovatele SSSR, převlékače kabátů a nejodpornější filcku, kterou tato země kdy porodila, Štětinu-Plavce, že?

   Smazat
  2. 17:53
   Určitě měl dotyčný na mysli toho havlobanderovskýho milovníka praporu AZOV!!!!!
   A TAKOVEJCH BEZCENNEJCH HOVAD JE TROP09 A LEJNOLAHVÁRENSKÁ ŽUMPA PLNÁ!!!!!!

   Smazat
  3. Údolí dutých bruselských hlav

   Autobusem, vlakem jeli.
   Na pozvání od Merkely.
   Kalergiho plnit plány.
   V EU budou kosit lány!
   Šátek, burka u cedule.
   Tu máš ksindle do kebule.
   A tak české kotlině,
   vnutí kvóty povinně.
   Tímto vznikne nová rasa.
   Přičmoudlíků tupá masa.

   Smazat
  4. Štětináč je především vylízaný ožralý pako.

   Smazat
 4. Německo páchá sebevraždu - ale proč k ní nutí i nás!!! My jsme Židy nevraždili, tak ať si to Němci vybumbají až do dna! Ostatně soudím, že kdyby německý národ zanikl, byla by to pro Evropu obrovská úleva . . .

  OdpovědětSmazat
 5. Bělobrada zase jede do Německa pozdravit sudeťáky na jejich sjezdu. A předtím totéž dělal Herrmann ze stejné partaje. To mě vede k názoru, že lidovci jsou vlastně maskovaní sudeťáci!!!

  OdpovědětSmazat
 6. 17:01
  ...pán je provokatér,co?
  takže:
  ...ostatně soudím ,že nejen Kartágo musí být zničeno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ceterum autem censeo Unionem Europaeam esse delendam - a to pokud možno dřív, než EU zničí nás a naše děti.

   Smazat
 7. Merkelová totiž prodala před pár týdny obrovský balík německých zbraní do Saudské Arábie, která bude těmito zbraněmi vyzbrojovat znepřátelené radikály v Sýrii a státy Evropské unie nechť se postarají o ubožáky, kteří budou těmito novými válečnými šarvátkami ohroženi.

  Více zde: http://www.quintus-sertorius.net/news/vrchol-drzosti-a-sprostoty-proc-eu-narizuje-kvoty-protoze-merkelova-uzavrela-bombasticky-zbrojni-kontrakt-sa-saudskou-arabii/

  OdpovědětSmazat
 8. http://berrezouga.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605763

  OdpovědětSmazat
 9. Nevím,k čemu nám ti europosranci jsou.Platíme
  královsky vlastizrádce a jako správní blbové
  se divíme,co se to děje.Nebo si voliči těch
  eurohujerů myslí,že tam k něčemu jsou?Jsou tam
  na dvě věci!Ani v případě,že by hlasovali ve
  prospěch ČR,by nic neudělali.Protože by stejně
  byli přehlasováni.Ten,kdo volí europoslance je
  stejný vlastizrádce,jako oni.Jen se divím lidem
  z Dubče,že mohli zvolit takovou kreaturu,jakou
  je jejich Štětina.To nikdy nepochopím!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Za Teličku Babiš zbírá body?
  lada

  OdpovědětSmazat
 11. Ceskonevolnicky bordel
  V USA by s vlastizradci typu stetiny vybehli

  OdpovědětSmazat
 12. Tyhle vlastizrádný xindlové eu je pro ně lepší než ČR. Měly by vrátit české občanky. Pamatujme na ně u voleb.

  OdpovědětSmazat
 13. Inu, šváb bude vždy švábem ,i kdyby se tvářil jako dostihový kůň.

  OdpovědětSmazat
 14. Nepřijmeme uprchlíky a místo toho zaplatíme sankci? OK, proč ne, s tím nemám problém.

  OdpovědětSmazat
 15. Pokud nám Němec už konečně zaplatí 72 roků dlužné válečné reparace, jež mu určil Mezinárodní soud za utrpení našeho národa v období okupace a 2. světové války (vč. penále, úroků a úroků z prodlení to je dnes téměř tři biliony korun), vydržíme to i mimo EU...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejenže nám Němčouři nezaplatí, ale navíc nás chtějí vrhnout do války proti Rusku, které za naše osvobození krvácelo nejvíc!!!

   Smazat
 16. A co Polčák a jeho poradci ze Zlína přes vodárenství a energetiku ??
  Nějak to usnulo cože to má pan europoslanec za kámoše...
  Petr Redl senior, za bolševika známý to zelinář a vekslák ve Zlíně, mimo jiné také obchodník s nedostatkovým masem pod pultem s kedlubnama, mrkví a bramborama. A jeho synáček, dneska úspěšný podnikatel. Oba jsou nyní poradci přes vodárenství a energetiku a radí s Polčákem dokonce až v Praze.
  Takové máme dneska politiky !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.