Reklama

.

.

neděle 28. května 2017

Matení pojmů?


Zdeněk Hrabica
28. 5. 2017
ČT: Atentát na říšského protektora Reynharda Heydricha spáchali Gabčík a Kubiš, snad hrdinové doby atentát provedli? Daniel Herman: Komunismus spáchal zločiny, zavraždil a popravil...! Jiří Dienstbier,jr.: Miloš Zeman je ultrapravičák! Ptám se: Inkvizice, pálení čarodějnic, nacismus ani posametové loupení a vraždění, rozkradení národního bohatství v průběhu devadesátých let XX.století pod sametovou zastěrkou jsou jenom planým a pustým výmyslem? Lež jako věž!

44 komentářů :

 1. Doporučuji autotovi aby psal své úvahy ve střízlivém stavu a a editorovi doporučuji takové štěky nepublikovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi hlupák, za více slov nestojíš

   Vymazat
  2. 1:07 tobě doporučuji, neopouštět vypolstrovanou celu. Je vůbec s podivem, jak se můžeš dostat na net?

   Vymazat
  3. Samozřejmě, že p. Hrabicovi rozumím,ale chce to trochu více se soustředit na smysl vět. Prostě článek je jasný,ale těžkopádně napsaný.Škoda, nemuselo se zde debatovat o panu Hrabicovi, ale spíše o tom co vlastně autor chtěl článkem sdělit.Takže čtěte pozorně a smysl Vám to dá.

   Vymazat
  4. "....Německo je nepochybně civilizovanější než Slované....v Británii „existuje silný pocit, že bychom neměli jít do války kvůli ČSR, která je velmi daleko a s nímž nemáme mnoho společného....Henderson je germanofil, slovanské národy, Čechy nevyjímaje, považuje za podřadné...."
   (http://21stoleti.cz/2017/05/28/neville-chamberlain-muz-s-cejchem-zbabelce/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu)


   Vymazat
  5. Jak se vyznat v pojmech...
   http://www.quintus-sertorius.net/news/pyramida-hierarchie-svetovej-moci-strucny-prehlad-pre-zaciatocnikov/

   Vymazat
 2. 1:07 - A já Ti doporučuji, aby si nepsal své komentáře v opileckém rauše v pozdní noční hodinu!

  OdpovědětVymazat
 3. CO SE TO MEZI vami deje Cesi ? (1:07)
  Kazdou chvili zde najdu pod ruznymi clanky zadost, o to, aby se nekomu zakazovalo projevit.

  To uz vam vy detci s predcasnym alzheimrem sesrackovatel kureci mozek uplne ? Tak co chcete ? Nacismus, Komunismus, nebo blazinec !

  KAZDY MA PRAVO, napsat a rict co chce ! At je to Bata, Herman, nebo Dientsbier.
  Zakazovat nekomu rici svuj nazor je proti Ustave.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Áno, ale.........
   My zase mame pravo hermana havla hillary hitlera henkaina heydricha a jinou svoloc od h i halika serezat

   Vymazat
  2. honolulu Názory pravicových fašistů a vlastizrádců stojí za to.

   Vymazat
  3. 9:00 vyslyset je a zbit

   Vymazat
  4. Musím konstatovat,že nick honolulu je
   idiot.Nedokáže rozeznat štvavé řeči těch
   vlastizrádců Hermana a Dienstbiera!Žádný
   národ na světě nenechá své nepřátele,aby
   mohli vykřikovat své vlastizrádné kydy.
   A ať se neohání USA.Tam není žádný národ,
   ale jenom smečka lidí z různých částí
   světa.Ti nemají nejmenší ponětí,co to je
   národ!Pokud se mu to nelíbí,může své
   pochybné nápady jít interpretovat jinam.
   Petr Majevský

   Vymazat
 4. Pan Hrabice vyjadruje naprosto jasne , i kdyz clovek se musi nad tim mirne zamyslet!!!

  Pokud mate s tim problemy , tak nadavejte sve matce a uciteli , ze vam nedali potrebne vzdelani !!! Tam se mi zda problem!!

  Vas BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
 5. No já nevím. Pana Hrabicu čtu normálně rád, ale tento článek mi nedává smysl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím. Myslím, že autor jasně vyjádřil problém a lze to pochopit na první dobrou. Vy nevnímáte rozdíl mezi spáchal a provedl? Další pokračování v ČT se bude jmenovat: Zbytečný teroristický čin levičáckého komanda na legitimního představitele státní moci, stál za czela spravedlivým a oprávněným potrestáním viníků v Lidicích. Je to zcela stejné jako když Polský ministr kultury předa dvěma roky na trizně v Osvětimi prohlásil: "Všichni si pamatujeme jak Sovětské Rusko napadlo Německo." A všichni představitelé vyspělých západních demokracií mu tleskali. ( A to mu nebylo ani padesát, takovou paměť ten člověk má ) Myslíte si, že tahle prohlášení jsou pouhým omylem? Minimálně je to lakmusový papírek pro testování nálad ve společnosti před spuštěním vyššího levelu. Kdy lež už bude větší než věž. Nevnímáte vyzdvihování a očišťování 3.říše v posledních 2., 3.letech? K útoku na Rusko je třeba jednotné Evropy semknuté v jednom ideologickém šiku. Proto je třeba vytvořit informační pole zahrnující minulost, přítomnost i budoucnost, které většinově neumožní jinou interpretaci, než tu která je nutná k ospravedlnění jakéhokoliv aktu agrese ze strany západu ve jménu ochrany západní demokracie. Tedy touze psychopatů po moci a bohatství.

   Vymazat
  2. Jasně - herman jen přejímá slovní rétoriku nacistů - pro ně byl atentát spáchán a odbojáři byli terorité - pro všechny slušné lidi byl vykonán akt spravedlosti, byl proveden československými vojáky za podpory domácích odbojářů, kteří věděli, co jim hrozí - stateční lidé - budiž jim čest a sláva.

   Vymazat
  3. Cožpak vytrubování o tom v českých státních médiích, že před 75 lety spáchali českoslovenští výsadkáři atentát na říšského protektora smysl má?
   Jenom zločiny se mohou spáchat, byl snad i tento hrdinský skutek, který otřásl světem zločinem vůči Velkoněmecké říši? Někdy může mít jediná věta či otázka smysl. Ostatní ponechme na čtenáři, Exupéry napsal v Malém princi: "Správně vidíme jen srdcem."

   Vymazat
  4. Tohle jeste bude karambol

   Vymazat
 6. Přesně, tresfa do černého - začíná to právě takovým posunem ve slovech a pak z toho máme hermany, omluvy sudeťáckým gaunerům, restituce, vracení majetku církvím ... prostě, pan Hrabica má pravdu - slova je třeba volit a znát jejich správný význam. Čapek, Werich, Suchý, Kryl - je třeba se k nim vracet, ale nejn k nim - i k Dobrovskému, Palackému, Orwellovi, Hellerovi, číst knihy Bohumila Ečera ....

  OdpovědětVymazat
 7. Ano, posun ve slovech.
  Otrokářství, kolonie, protektorát, korporátní fašismus,... a podobné štěky které tady autoři a diskutéři s takovou chutí neustále používají jsou skutečně zcela mimo mísu. Ti přiblblíci vůbec nechápou skutečný význam těch pojmů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malicko pockej a spatris ocas a rit kapitalismu

   Vymazat
  2. Rádi se, mi tupci, necháme poučit. Definujte prosím jednotlivé zmiňované pojmy a nenechte nás v nevědomosti.
   PS: stačí stručná definice, tak do tří vět k pojmu.
   Děkuji zdvořile a přeji hezkou neděli.

   Vymazat
 8. Manipulace slovy - manipulace lidmi = propaganda. Nic nového, na tom vyrostl nacismus, zrovna vzpomínaný - snad ještě záporně - Heydrich - či již pozitivně - Herman + Bělobrádek a lidovci. Ostatně víme jak k nacismu mělo blízko před válkou katolické Polsko (nejen pro smlouvu s Hitlerem a anexi kusu Moravy ve spolupráci s Němci po Mnichovu), víme o luďáctví, Hlinkovi a Tissovi, kteří se s nacismem přímo stotožnili, víme, jak Vatikán - Papež Pius XII. žehnal nacistickým a fašistickým armádám v boji proti židům a bolševikům, tak se nedivme, že se jede luďák Černobrádek bratřit a pochlebovat pohrobkům sudetoněmeckých nacistů. Víte aspoň koho nemůžete volit!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Tam kde končí argumenty nastupuje vugarita,debilita,idiotismus.Každý má nárok na svůj názor,blbej či dobrej,je potřeba jej prezentovat k danému tématu.A ti kokoti co si tady nadávají jsou fakt kokoti.Někdy mám pocit že vše je nějak řízené i ta diskuze,říká se tomu placený internetoví TROLL debil.Prudí ,prd říká,nadáva,bleje sračky,prtože už k tématu nemá co říci,IQ nula.Učitelé gramatiky polibte si a trollové jděte,kam? no přímo tam.

  OdpovědětVymazat
 10. Ono stačí to neustálé omílání " anexe" Krymu , o referendu ticho !!

  OdpovědětVymazat
 11. Atentát na Heydricha byl spáchán kvůli ochraně
  admirála Canarise,šéfa Abhweru,kterého podezříval
  Heydrich z poskytování informací Britům.Proti
  byl domácí odboj i Beneš v Londýně.Domácí odboj
  najednou neměl do toho co mluvit.Upozorňoval na
  nebezpečí pomsty.Jestli se o tom tolik mluví,je
  třeba se zeptat"komu ku prospěchu".Jak ta akce,
  tak nynější řeči.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Aniž bych tušil jak rychle dojde k potvrzení mých slov o heroizaci 3.říše byl dnes na OM zveřejněn tento článek."Pancéřová legenda si žije vlastním životem…" |
  http://outsidermedia.cz/pancerova-legenda-si-zije-vlastnim-zivotem/
  Nastoupili jsme tedy cestu Ukrajinizace a velebení Německých zvěrstev? Asi ano.

  OdpovědětVymazat
 13. Majevsky vy vulgaritami a urazkami porusujete ustanoveni radu NOVE REBULIKY a je to dva dny, co zde bylo vyhrozovano legalni akci Dvorakovi, kvuli lidem jako jste vy.
  Me neprojde ani HURVINEK, protoze je to "urazka" ceskeho naroda a tobe ty BLBECKU , projde kde co, vzcetne dehonestace Ameriky, ktera ma nejlepsi Constituci na svete.

  Neboj se ty vidlaku, krupane z nas si nikdo stezovat nebude. My jsme superiorni my ukvicena podsvicata NEVNIMAME.

  Kdyz ty hlupaku chces posuzovat nejakou zem , tak ji musis znat. Kdyz ji neznas a mluvis o ni tak jsi SMESNY.

  Vem si priklad ze me ty barbare ! Ja nikdy nepisi o Rusku, protoze jsem tam nebyl a neznam ani jazyk.
  nick HONOLULU
  V pokracovani vam omlatim o hlavy udalosti v roce 1941 !

  OdpovědětVymazat
 14. Možná je to jen v rámci "všechno souvisí se vším", doporučuji si přečíst /k dispozici na youtube je psaný záznam/ projev prezidenta Zemama v Lidicích, 27.5.2017. Uvádím zde z toho důvodu, že si myslím, že prezident Zeman, na rozdíl od jeho protikandidatů na prezidentské místo, kde to bude přinejmenším nejisté, mluví srozumitelnou řečí, ne tak pojmy matoucí jako tomu je v případě jmenovaného Dienstbiera nebo Hermanna. Volme proto prezidenta Zemama. Zde záznam jeho projevu:
  https://www.youtube.com/watch?v=hv1PaCkeeSs

  OdpovědětVymazat
 15. Aby bylo jasno vy "vlastenci" !
  Benesova vlada v Londyne byla nekolikrat narcena, ze Cesi jsou ve vetsine kolaboranti !
  Dale , ze vyrabi pro Nemce potrebne veci a ze je tam KLIDNO !

  Protoze v Cesku bylo klidno, tak Benesova vlada ztracela prestiz, vliv a Londyn ji prestal vnimat.

  V Londyne potreboval Benes akci, ktera by otravila / zhorsila KOLABORANTSKE vztahy z Nemeckem.

  Po atentatu na Heydrycha, Cesi usporadali nejpocetnejsi demonstraci v dejinach naroda na protest proti atentatu.
  Filmy a fotografie existuji.

  Tato intrika pracovala dobre, protoze z Nemcouru se stala hystericti prasata, a postrili uplne nevinne Cechy.
  Prestiz ceske vlady v Londyne vsak byla zachranena.

  To co jsem napsal neni urazka naroda , ale dejiny naroda, ktere ja nepisi, ale ctu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. Presto, ze Naciste se po atentatu predvadeli v divadelnim vzteku, tak tajne mnozi z nich citili ULEVU, protoze Heydrich sel i po nich.
  On shromazdoval tajne informace i na Hitlera o cemz Hitler NEvedel.
  Dale na Himmlera , ktery to tusil, ale nevedel kde ma Heydrich archiv... Ja HONOLULU, chlouba z vaseho naroda to vim, ja to vycuchal.

  Je dobre, ze mate radi dejiny, ale musite je cist z kazde strany, jinak to nejsou dejiny, ale NATERACSTVI & LAKYRNICTVI. (A nenadavejte mi za gramatiku ! Ja cesky neumim, jinak bych vam lepe rozumel.)

  Vas Herman leze do riti Nemcourum a vas Diensbier je oportunista, ktery nici kompaktost zeme prosazovanim vyhod pro parasity u vas, kteri prisli z Balkanu.

  A ja honolulu jsem vnimavy, zvedavy , bystrozraky a chronicky politicky nekorektni ! KOBLIZEK ode me nedostanete.
  Vysmech ano !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Vy Cesi pravem nemate radi Nemcoury, protoze nic dobreho od nich neprislo, ale pritom jste se smirili s dvojitym meritkem pro vase minority a vas, coz neni nic jineho nez zakony z roku 1935 (15.9. 1935 - Norimberg)

  Vy pravem nemate radi Nemcoury, ale pritom mate casto takovou cenzuru a kontrolu myslenek, jako naridilo NSDAP a ted znovu lezete Berlinu do rektalu.

  Tak jako jejich Goebbels hlidal cistotu mysleni Nemcouru, tak je hlidana i u vas, prazskou kavarnou !

  A jeste vam neco reknu, co nikdy nepriznate.
  Kdyby nebylo politickych LUMPAREN ve Weimarske republice a jejich Bolseviku, tak by nikdo Hitlera neznal a NSDAP by neexistovalo !
  nick honolulu - ktery cte vsechno.

  OdpovědětVymazat
 18. A jeste jednu vec vam reknu, co jsem vycuchal v knihach o zminene dobe ! (Samozrejme ne ceskych !) Abych vas totalne nasral.
  Zatim co neskodni Zide z ulice byli posilany do koncentraku, tak Naciste a predstavitele Zidu z MEINEKSTRASE 11 (Charlottenburg-Berlin) byli nejlepsi kamaradi a chlastali spolu v barech a chodili do nevestincu. (Hitler z toho mel zachvat vzteku a dorval Himmlera.)

  Dalsi oblibena adresa, kde se schazeli a chlastali v druznem porozumeni byla 116 KURFURSTENDAMM (Take Charlottenburg)..Eichmann tam bydlel.

  Dejiny jsou jine nez je predkladano, ke ztraveni.

  Presvecte se sami ! - The Order of The Death's Head
  Heinz Hohne - "A monumental achivement" - The New York Times Book Review.

  Velmi rad se hadam vo tely v riti. Musim vsak vyhlasit COFFEE BREAK
  nick honolulu

  (Vsimnete si, jak jsem uslechtily aristoktat, ktery vysel z ceskeho naroda - ja se vzdy podepisi. Kdezto vy jste anonymni, jako uprdnuti v tramvaji cis. 22. To jste zavinili vy, ze turiste znicili dvere u tramvaje.)

  OdpovědětVymazat
 19. Oprava 17:40 : vo TEPLY v riti.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 20. 16:35-17:40(Honolulu)
  Nicku ,napsal jsi pravdu ,načteno máš ze spràvných a důvěryhodných pramenů...(které jsou nerady přiznány a zmíněny)
  Kdyby už se konečně stal zázrak a byly odtabuizovány určité historické skutečnosti,
  byli bychom v mnoha oprávněných konfrontacích mnohem dále a tudíž v závěru i očištěni
  od velkých psychoenergetických zátěží.
  Zatím je to nemožné zúplna ,protože se nesmí mnoho faktů říkat naplno.
  To, co by mělo být beztrestně vysloveno každým historikem i vědcem,zůstává nedořečeno a nedotaženo.
  zdravím Tě přes vodu
  jituš

  OdpovědětVymazat
 21. Pani Prazska vlastovko - 19:50 !
  To je prave to, co je na Americe moc fain. Zde NEEXISTUJE cenzura a lide vsech politicky smeru rikaji a vydavaji svoje knihy...

  Protoze pro majoritu Americanu je Evropa exoticka zeme , nekde daleko, tak o knihy z evropskych dejin NENI ZAJEM.

  Pouze vysoce intelektualni lide z universit se casto pohadaji o dejinach Evropy..To vsak neni pouze doba 1918-1945 kvuli ktere se hadaji.
  Oni se hadaji ohledne vseho, od udalosti 1780 - do dnesnich dnu.
  Tato zeme je idealni pro vsechny, kteri si radi lamaji hlavu nad tim, co se v dejinach delo.
  Zde se ti, ktere to zajima dozvi veci, ktere Evropa vubec nevi a Americanum je to lhostejene.

  Tim, ze neni velky zajem, tak nektere knihy jsou pouze na objednavku. (Napr. - Leon Degrelle - Campaing in Russia a z druhe strany zase knihy od vysokych Bolsheviku.)

  Dalsi vec ktera v Evrope neni rozsirena a znama jsou diskuzni kluby - POUZE na pozvani - ale Cesi nemaji poneti jak chytri lide se tam schazeji. To je pozitek je poslouchat.

  V tom poslednim, kde jsem byl prisel na navstevu Pat Buchanan a v jinem jsem potkal Dennisa Kuciniche.

  To jsou lide z vysoke politiky a inspiruji k premysleni.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:26
   ..tak tak ..je mi to jasné-a bylo by to vlastně velmi smutné,kdyby to tak nebylo.
   Myslim si ale stejně,že jednoduché to
   také není ani tam..ale rozepisovat se teď tady o všem ani nejde ,je toho moc ,co by chtěl člověk vědět a co by i sám chtěl (potřeboval)
   sdělit.Já jedu příští týden na čas na jih -pak
   podám zprávu..
   obraz jsem nedodělala,stále mi do práce vstupuje tolik myšlenek,
   někdy si myslím, že už...
   děkuji Ti za psaníčka (líbí-nelíbí-respekt)
   pa j(zůstaň zdráv

   Vymazat
 22. Pani Prazska vlastovko,
  vim urcite, ze nekdy potkavate v prvnim bezirku prof. Brigittu Hamann, ona bydli v XIX - tem, ale v prvnim je denne. Vyridte ji , ze ji mame radi, kvuli kniham, ktere napsala. Amerika o ni mluvi casto.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:43
   Nicku,moc mně mrzí,že Ti to ještě musím jednou napsat(myslela jsem,že jsem Ti to již
   řekla),ale prof.Hamann není již od října minulého roku bohužel mezi námi-zemřela v
   76letech.Byla to zvláštní žena,až do "stáří"
   byla velmi hezká a jemná.Pravda,že dokud mohla,byla hodně present ..Škoda,že Ti
   nemohu sdělit více,ale podívám se ještě a kdyžtak napíšu...
   j.

   Vymazat
  2. Vlastovko predraha a jedin ainteligentni ihned po Leonore .jedes na en jih a tam j eteplo jako tady u nas v zemi Trump-USA . Hlavne ti kladu na serdce maz a maz ,nekolik kapek oleje vzdy pred pouzitim aby se ti to nezadrelo.Muzes eventuelne pouzit kousek masla od snidane ze snidane .To jen abys nezapomnela tak papapapa
   Tvuj Honolulu -znamy znalec nazyvany blbec
   ale nevadi znova se nasadi

   Vymazat
 23. 21:01... To jsem nevedel ! Viden bez ni bude prazdna !
  To co jste napsala na me silne zapusobilo...

  Jedu take pryc na 3 tydny. Cokoliv bude napsano a podepsano mojim nickem NENI MOJE ! Vratim se 22.6.

  Zminuji se o tom proto, ze nektere zdejsi KARIKATURI civilizace pouzivaji jak muj, tak vas nick, nejcastej kvuli perverznostem. Pozdravujte Toskansko.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Chudak.
  Za tohle bude vykopnut i z Cia.

  OdpovědětVymazat