Reklama

.

.

neděle 28. května 2017

M.Chossudowsky: Záhada – proč po sobě teroristé zanechávají pasy?


28. 5. 2017    zdroj
Stalo se to už pravidlem. Teroristé spáchají zločin a identifikační průkazy, nejčastěji pak cestovní pasy, po nich policie (částo v suti po zničených budovách), nalezne. A ukáže se, že vrahové náleželi k Al-Kajdě. Samozřejmě, žádný z teroristů nepřežije. Mrtví nemluví. V Manchesteru po sobě domnělý bombový sebevrah Salman Abendi zanechal bankovní průkaz, který policisté na jeho ohořelém těle objevili v kapse jeho kalhot. I tento příběh navozuje otázku, jaká asi je legitimita oficiálních příběhů, které se nám v souvislosti s teroristickými útoky vyprávějí.


Začněme u Britanie. Je to země, která je jak obětí terorizmu, tak sponzorem terorizmu. Což ovšem neplatí jen pro ni. Všechny západní státy totiž, ať už přímo či nepřímo, podporovaly teroristické organizace Al-Kajdy včetně Islamského státu. A je jednoznačně zdokumentováno, že Al-Kajdu vyvořila CIA.

Uvádím přehled teroristických útoků zpětně od roku letošního až k roku 2001 se zřetelem na identifikační průkazy, které nám po domnělých či skutečných strůjcích těcho útoků zůstaly v ruce.

Manchester - květen 2017. Bankovní průkaz nalezen v kapse kalhot S. Abediho.

Berlín - prosinec 2016. Po nájezdu nákladním autem do davu lidí zemřelo 12 lidí. Identifikační průkaz řidiče byl nalezen uvnitř vozidla.

Nice - červen 2016. Nájezd nákladního auta do davu lidí na proslulé Alejí Angličanů. Řidič po útoku prchal před pronásledující jej policií a byl jí dostižen až po dvoukilometrovém úprku. Poté jej policie zastřelila. Identifikační průkaz řidiče nalezen ve vozidle.

Paříž - leden 2015. Útok na redakci časopisu Charlie Hebdo. Identifikační průkazy obou útočníků nalezla policie přímo na místě činu. Což je zázrak, připomínající nález cestovního pasu Sauda Atty poblíž hory suti, jež zbyla po Dvojčatech Světového obchodního centra v New Yorku.

Paříž - listopad 2015. Útok teroristů na stadionu Stade de France. Nálože sebevražedných teroristů, Syřana a Egypťana, vybuchly na jejich tělech. Cestovní pasy obou teroristů policie objevila, pas syrský dokonce na těle bombou rozmetaného Syřana.

New York - září 2001. Útok skupinky Saudů náletem unesených letadel do dvou výškových budov (Dvojčat), Světového obchodního centra. Třebaže po Saudech nezůstala jediná tělesná památka a v žáru požáru se roztavily i ocelové nosníky obou budov, cestovní pas i řidičské oprávnění jednoho ze sebevražedných pilotů - Sauda Atty - byl nalezen poblíž hory suti, jež po Dvojčatech zbyla. Příběh, který, jak napsal Američan D.C.Roberts, se s úspěchem nedá vyprávět nikomu jinému, než jen právě Američanům.

A závěr?

Zapřemýšlejme na chvíli: Dá se věřit oficiálním vládním příběhům? Dá se věřit západním médiím?

Z článku na Global Research vybral a přeložil Lubomír Man

40 komentářů :

 1. My v Trumpa verime
  Hovnocuc vr retarded uplne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele hovnoluláčku, jde o případy, kdy Trumpeta ještě nebyl u vesla! Tudíž jsi mimoň a retard!

   Vymazat
  2. Prezident Zeman: Odvaha je těžká, zbabělost je levná. Přeji všem Evropanům, aby našli odvahu
   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Prezident-Zeman-Odvaha-je-tezka-zbabelost-je-levna-Preji-vsem-Evropanum-aby-nasli-odvahu-489712

   Vymazat
 2. Už i ten rabín, který naposledy vydechl to své známé: "všechno je jinak ..", to správně odtušil!
  Či věděl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:54
   ...správně,Františku:-)
   j

   Vymazat
  2. Rabín? A co s rabínem? To jako že jeden musí bejt rabín aby něco takového plácl? Patafyzici zase říkají: "Všechno je stejný". Jdi s rabínem doprdele.

   Vymazat
  3. PAW
   Trump se ukazal jako primitivni gorilisimus z praleasa nebo z Bileho Domu.
   Vyrvaval ,rozkazoval a zadal vsechny davat na zbrojeni /uz podezrrle mockrat , takze je jiste/ a blbove jako stado z ktereho se nikdo nezeptal proti komu presne a jake zbrane , coz je dulezite urcit druh zbrani dle druhu nepritele a zpusobu jeho taktiky a strategie valceni...
   Neni vubec jiste jestli nekdo vi kdo je nepritel a jak se proti nemu vyzbrojit.
   Uz Dolf poucoval, ze nepritel musi byt vzdy jen jeden, jinak populace ztrati koncentraci a orientaci...
   Ze zoufalych pokriku paniky a hysterie to neni vubec jasne..
   Jeden z nejlepsich filmu "See no Evil, hear no Evil" ukazuje jak slepej /Pryor/ utoci na soupere a jeho partner zdalky napovida , co ma delat...
   Tady i ta napoveda chybi.
   Kde je nepritel , neni jiste protoze Trump se choval jako zavily agitator -vydriduch a take jako nepritel, ale za tim vsim je videt jak USA ekonomicky klesa na kolena.....
   A zebra v S.Arabii...
   Jedno je jiste. Kral nikdy nejde za sluhou. Naopak. Sluha beha za kralem...
   Navalte prachy , opakuje az do omrzeni...To je jen jedine co umi rict.
   Potapeni , bubliny a nezadrzitelne...

   Vymazat
 3. Je to přece jednoduché.Teroristé"chtějí,aby se
  vědělo,ke komu patří".Pro mne je víc zajímavé,
  že teroristické činy nepáchají migranti,ale ti
  dlouho usazení.Tím vlastně přiznávají,že multi-
  kulti selhává.Potvrzují tím,že je jim Evropa pod
  vládou muslimů velmi blízká.Proto lžou!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže jste Majesvký se svým geniálním příspěvkem úplně mimo mísu.Přečtěte si článek ještě jednou, a pak znovu a ještě jednou.Článek je o tom, že je velice divné, že na místě všech atentátů zůstávají průkazy a pasy zločinců. Zejména ten naposled citovaný případ - všechno uškvařené, shořelé,rozbité, zbourané, a uprostřed toho tratoliště se leskne pas zločince. Všechny tyto případy by měly být zpracovány do seriálu a vysílány pod názvem "záhady počátku třetího tisíciletí." Vaše dedukce o tom, jestli útoky páchají čerství migranti, nebo migranti s prošlou záruční lhůtou ( dříve usazení) jsou úplně o něčem jiném.

   Vymazat
  2. Ono je to jen levna zaminka, abychom se tak nebranili prichodu tech ""nových"".

   Jenze ze vsech, co ted jako migranti prichazeji, tu, da-li allah, bude ta druha generace, ktera ze zoufalstvi vylouceni bude pachat terorismus.

   Takze tvrdit: "oni nic, oni jsou jen uprchlici z valky" je zamerne zkreslovani skutecnosti a snaha, abychom nehledeli o tu jednu generaci dal, kam to naprosto zakonite musi vest...

   Vymazat
 4. Spíš kdo ty akce řídí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je správná otázka. Teroristické činy v Evropě i jinde v tzv. západních mají jedno společné, že teroristé útočí zásadně proti obyčejným lidem. Mocenské elity západu a jejich represivní složky si teroristé nevšímají, přitom na blízkém východě islámští teroristé útočí na všechno, co se hýbe, na civilisty, mocenský aparát i politiky. Proč na západě islámští teroristé nezaútočí třeba na královské rodiny nebo třeba na celebrity? Ty záhadně nalezené pasy teroristů po téměř každém útoku nasvědčují, že to probíhá stále podle stejného scénáře a že terorismus v západních zemích je řízen lidmi, kteří k tomu byli školeni na jednom místě. Napadá mně Langley ve Virginii.

   Vymazat
  2. 1:10 Někdo jsi už nechce hrát na demokracii ale udělat tvrdou diktaturu.

   Vymazat
  3. Jj přesně nad tím by se měli lidé zamyslet. Nikdy nebyla teroristy napadena žádná banka, korporace, nebo nějaký mocnář. Vždy pořád stejný scénář.

   Vymazat
  4. Napada me je jedine, ze teoristicke utoky maji upozornit vlady , ze nedelaji islamizaci poradne..
   Propaganda o tom , ze milionove emigrace islamistu nejsou spojeny s terorismem plne selhava.
   Pravidlo; Zadnej islamista ve state,zadnej teroristickej utok stale plati !!

   Vymazat
 5. Nacházíme se v informačním vakuu.
  Proč musí někdo někomu lhát ?
  ...proto že lež se stala vymahatelné právo.
  Když se nám postavíš,
  uděláme z tebe separatistu a nemusíme čekat na soudy.
  Ve středověku byli lidé lépe informováni,
  jak je to možné ? :)) *

  OdpovědětVymazat
 6. Jeste zajimavejsi je, proc se ten terorista ""jmenuje"" presne jako Saudský král ?!

  Salman ABeDi ?

  Podle jineho clanku zde na NR se soucasny Saudsky kral jmenuje Salman ABDalaziz, v hebrejstine jako v arabstine samohlasky nehraji prilis roli, je to stejne jmeno !

  VYMYSLELI si ho americane pohotove po incidentu, jeste se na ne britove zlobili, jak to ""uniklo"", chteli to zalhat na nekoho uplne jineho... (pry pry to chteli svest na nejakeho slovana treba polaka)


  Mozna to trochu souvisi s tim, ze v San Bernardino, kdy strelbu trech svalnatych "kontraktoru" Blackwater schodili na nevinou rodinu manzelu Farookovych, a jeste jeho manzelku pojmenovali Tashfeen Malik. Ovsem pri rejdu novinaru v jejich dome ukazali i jeji pas nebo ridicak, a samozrejme se jmenovala pani Farook.
  Jmeno Tashfeen Malik byl tehdy hebrejsky(!) nebo arabsky vzkaz, neco ve smyslu "oholit Malika", takovych Malik je na blizkem vychodu vic...

  Tahle """jmena""" teroristu, co si "nekdo" vymysli podle potreby, jsou ve skutecnosti VZKAZY nekomu ...

  (Tedy i kdyz je mozne, ze zdejsi anglo-libyec se jmenoval jako saudsky kral, tak Tashfeen Malik se tak rozhodne nejmenovala a jednalo se o pouhou kodovou zpravu...)

  OdpovědětVymazat
 7. Zázraky se nedějí více jak jednou.
  Otázka v nadpisu bude potom znít:
  KOMU JSOU TY OPAKOVANÉ ZÁZRAKY S PASY POTŘEBA?

  OdpovědětVymazat
 8. Porošenko se chlubil zabranými pasy vojáků pravidelné ruské armády, kteří údajně působili na Ukrajině, což tenkrát byla jeho nesmírná ostuda, nevědět, že vojáci u sebe pasy nemají. Ale asi to od něho někdo zřejmě okoukal a nebo je to nápad ze stejné hlavy!?

  OdpovědětVymazat
 9. Útoky ne provádějí Muslini nýbrž Globalisti ! Vše také vysvětluje nový Pjakin 23.5. Yout

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:32 ale,ale,prosím vàs dejte pokoj s Pjakinem.Ten pán je vejlupek jak C.Roberts,Chossudowsky a dlší,co mají potřebu ohlupovat lidí.Už jen v článku uveden nesmysl-zdokumentováno,že Al Kajdu založila CIA.Pravdu je,že u zrodu jak Al Kajdy tak Talibanu bylo Rusko resp.SSSR s politikou,jenž jsou dnes příčinou exodu lidí z těchto zemí i jejich nahnání do řad teroristů. To případ i vůdce Al Kajdy v Libyi p.Ramadan Abedi,otce atentátníka,který uprchl před Kaddafím do Anglie.

   Vymazat
  2. 10:38
   ..přečtěte si všechny komentáře-mimo Vašeho,samozřejmě-ať se poučíte,možná se Vám rozbřeskne.
   Sem nepíší žádní hlupáci..
   j

   Vymazat
  3. 10:38 - odporne lžete. Nemyslim, ze byste se jen mylil. Ze al-Kajdu zalozilo CIA jako odboj proti Sovietum se vseobecne vi. Jsou i jejich fotografie na nejake schuzi v Bilem dome...

   Tady na nasi strane Velke Louze se dela obecne ta chyba, ze USA jsou povazovany za jeden velky celek. Jenze tam nevi "levice", co dela "pravice", obecne se CIA financuje z vetsi casti sama pomoci obchodu s drogami(!) a se zbranemi, a prezident nebo administrativa se nestaraji o konkretni jejich akce. Radsi nevedet ("plausible deniability" se tomu rika)
   (najdete si video "Deep State Counter Intelligence - The Company")

   en wiki/Al_Qaida

   > The late Abu Ebeida El-Banashiri established the training camps for our mujahedeen against Russia's terrorism.

   > Former British Foreign Secretary Robin Cook wrote that the word al-Qaeda should be translated as "the database", and originally referred to the computer file of the thousands of mujahideen militants who were recruited and trained with CIA help to defeat the Russians

   A v kapitole History:
   > A CIA program called Operation Cyclone channeled funds through Pakistan's Inter-Services Intelligence agency to the Afghan Mujahideen who were fighting the Soviet occupation

   Viz taky en wiki/Inter-Services_Intelligence
   Major operations, By country, Afghanistan:

   > 1982
   > ISI, CIA and Mossad carried out a covert transfer of ... weapons captured by the Israelis ... and their subsequent transfer to Pakistan and then into Afghanistan.

   > 1982–1997
   > ISI are believed to have access to Osama bin Laden in the past. ISI played a central role in the U.S.-backed guerrilla war to oust the Soviet Army from Afghanistan in the 1980s. That Central Intelligence Agency (CIA)-backed effort flooded Pakistan with weapons and with Afghan, Pakistani and Arab "mujahideen". The CIA relied on the ISI to train fighters, distribute arms, and channel money. The ISI trained about 83,000 Afghan mujahideen between 1983 and 1997, and dispatched them to Afghanistan.


   Tady mate jadro Afghanskeho terrorismu, pozdejsi Al-Qaidy, pozdeji exportovane do Libye, pozdeji exportovane do Syrie...

   A zde si muzete precist velmi detailne, kam a jak se ta plechovka sra**ek vali ted:

   http://chinamatters.blogspot.cz/2016/03/libya-worse-than-iraq-sorry-hillary.html

   Vymazat
  4. Pjakina sleduji pravidelně. Je většinou logický ale má mnoho fantastických spojení:
   Viz mnohotisíceletý projekt globalistů, Arméni jsou severní Židé a podobně...všechno pouze osobní názory.

   Vymazat
  5. a proto - Havel na hrad

   Vymazat
  6. Možná Pjakina sleduješ pravidelně, ale blbě. On rozhodně neříká že "Arméni jsou severní Židé" - on říká, že Arméni jsou náhradní židi, ve smyslu té židovské role při uplatňování globálního řízení, to je jen určitá funkce, a podle Pjakina už netřeba k tomu vůbec žádných židů, již má globál-kabbala jiné metody jak získat "bachaře a lichváře lidstva". A holokoust, skutečný, ten teprve přijde.

   Vymazat
 10. Většina lidí v mém okolí již vůbec nereaguje na tyto nebo podobné věci a nereagují na různé akce neziskovek,herců,jandovců a jiných proti Rusku,Zemanovi atd.Jsou již unaveni jednosměrnou propagandou!!Prostě řeší své denní životní úkoly.Řešit to budou až v případě krajní nouze.Potom fanatici jandovci,náckové z Pražské kavárny a podobní dostanou pořádnou přes dr-žku............bohužel to pak odnese i mnoho nevinných jako vždy.Bohatí zločinci,tuneláři,VIP jandovci,šéfové CIA neziskovek utečou předem ve svých tryskáčích spolu s agentama atd.Těm se nic nestane.Ti přežijí v pohodě jako vždy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.08 sáhnu do historie. Bitva u Malešova, kde Žižka porazil Pražany. Ti tenkrát prosili o milost tohoto zemana u rybníku, který dodnes se nazývá Prosík.

   Vymazat
  2. :))
   Prosík, máme moc bohatou historii *

   Vymazat
 11. Copak, dejiny se zastavily
  Kde jsou nove clanky?
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 12. 10:38: Lež má krátké nohy - viz 13,55 - zapamatujte si to přísloví. Doufám, že zase přijdou doby, kdy se za lež bude trestat - neříkám, že zrovna hrdelně, ale nějaký trest za lež by měl být. Kdo to byl první, kdo řekl, že lidé mají být tolerantní? Jean Jacques Rousseau - myslím, že tento člověk je vlastně přičinou úpadku všeho v našich dobách. Ve středověku si otcové církve lámali hlavu co je správné a pak přišla tolerance - dnes se toleruje i výchova dětí homosexuály, toleruje se lež. Jinak určitě to nevím s tím Jacquesem. Snad mě někdo osvětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...když lidem vezmete rodové tradice, kulturu a vyznání, začne se rodit nechtěné potomstvo a nastává úpadek společnosti.
   Po staletí jsme systematicky ničeni katolickou církví, jenž nám v dnešních dobách nestydatě tvrdí že nám dala kulturu...

   Doporučuji vám TV pořad ,,Tajemství rodu,,
   ...Každý bez rozdílu aktérů končí pár století zápisem na faře !!!
   Toliko nám nechali našich dějin*

   Vymazat
  2. Citát: Mír přináší bohatství, bohatství přináší zpupnost, zpupnost přináší válku, válka přináší chudobu, chudoba přináší pokoru, pokora přináší mír.

   Vymazat
  3. Mír nepřináší bohatství ale svobodu.*

   Vymazat
  4. 14:46 než budete opět pronàšet svá moudra,zkuste mrknout na www.kyleotron 1991.wordpress.com

   Vymazat
 13. Nejlépe by bylo pohřbít každého atentátníka společně s prasetem (omlouvá se tímto tomuto užitečnému zvířeti).
  A o tomto rozhodnutí informovat ve všech dostupných sdělovacím prostředcích.

  OdpovědětVymazat
 14. https://www.youtube.com/watch?v=IDvAQGK0dAo
  Židovina

  OdpovědětVymazat
 15. vsetko co sa deje je vecou zapadnej europy, ktora cele desatrocia praktikuje prijimanie africkych a blizkovychodnych osloboditelov zapadu od povodnych zapado europskych hodnot...celkom sa im to dari ako pozorujeme v poslednych dvoch-troch rokoch...maju u seba nasačkovane mnozstvo ludi z tychto krajin, ktori su ochotni sa pomstit zapadu za zverstva, ktore zapad pachal a este aj pacha v ich materskych krajinach formou kolonizacie, rabovania prirodneho bohatstva a verbovania do otrockej prace povodneho obyvatelstva...vtedy sa nemali ako branit dnes vedia ako to vsetko zapadu vratia...cize nejde iba o nabozensku otazku ale o nieco daleko rozsiahlejsie...

  OdpovědětVymazat
 16. Opět upozorňuji na nové video "Otázky a odpovědi" od V. V. Pjakina, kde excelentně vysvětluje situaci ve světové politice. V podstatě každé jeho vystoupení hodně osvětlí o tom co se ve světě děje a kdo nechce jenom mlátit v diskuzích prázdnou slámu měl by se na něho podívat.

  OdpovědětVymazat