Reklama

úterý 30. května 2017

Merkelová přijala na 700 tisíc imigrantů, o kterých vůbec nic neví!

30.5.2017   Rukojmí
Vydat 700 tisíc dokladů lidem, kteří vyznávají islámskou ideologii bez jakéhokoliv řízení jen proto, že si je pozvala do Německa, je dalším potvrzením řízené invaze.
Informaci o přijetí tolika imigrantů, o kterých se nic neví, sdělil v rozhovoru pro server ParlamentníListy.cz bezpečnostní expert a bývalý náčelník vojenské zpravodajské služby ČR generál Andor Šándor, který mimo jiné v souvislosti na opětovný tlak vedení Evropské unie na dodržování uprchlických kvót řekl: „To řešení není složité. Jestliže přijde do Evropy ekonomický migrant nelegálně, nemá právo žádat o azyl. Neexistuje nikde na světě univerzální právo na to, aby se měl každý co možná nejlépe
.

  Uprchlíci jsou jiná kategorie, ti musí být řádně zaevidovaní podle Dublinských dohod a mají právo na azyl, ale to řízení musí absolvovat a nesmí dojít k tomu, co udělala Merkelová, že si i ty nelegální pozvala bez jakéhokoliv řízení do Německa, takže tam potom vystavili na 700 tisíc dokladů lidem, o nichž nic neví. Ten tlak ze západní Evropy na nás bude sílit zvlášť, když kancléřka Merkelová vyhraje volby, protože oni už neví, co s nimi dělat.“
Pokud se už i bezpečnostní experti (a že jich není málo) vyjadřují tímto a podobným způsobem, nelze mluvit o ničem jiném než o řízené invazi islámského světa do Evropy. Jde o potvrzení toho, co již delší dobu ve svých některých článcích píši. Je to patrné hlavně z toho, jací imigranti do Evropy proudí. Jsou to hlavně Afghánci, Syřané, Iráčané a pak také imigranti ze subsaharské Afriky, takže světe div se všechno a pouze jen ti, kteří vyznávají středověkého proroka Mohameda.
Nejhorší pro mě je ale takové zjištění, že potom všem co se v Evropě za poslední více než dva roky přihodilo a to jak už po stránce obtěžování a znásilňování žen, obsazování evropských ulic nebo všemi těmi teroristickými útoky, popularita kancléřky Merkelové v Německu aktuálně opět stoupá a Francie si zvolila za prezidenta jednoho z největších vítačů islámských imigrantů. Je z toho patrné, že jsou občané Evropy nepoučitelní a pokud se jich nějaké nebezpečí netýká přímo a nezažijí to sami na vlastní kůži, je jim to zřejmě jedno. To není pro budoucnost Evropy dobré zjištění!

19 komentářů :

 1. Na podzim poslední šance jse šílené makrely zbavit volme SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje řeč.

   Smazat
  2. Pátrejte, bádejte, hodně se dozvíte:
   Koho má smysl volit?
   http://narodnidemokracie.cz/ne-bruselu-ma-smysl-volit/

   Smazat
  3. Doklady, kterými jsou nelegální migranti vybaveni, je opravňují k volnému pohybu v schengenském prostoru. Proto jich u nás není jen oněch 12 legálních, kteří byli k nám přijmuti.

   Smazat
  4. To sotva, německý volič ji znovu postaví do čela BRD. A Angela? - ta nepotřebuje o migrantech nic vědět. Jejím cílem je dopravit jich do Evropy co nejvíc a rovnoměrně je rozprostřít po celé Evropě.

   Smazat
 2. Silena Makrela chce vnutit presidentu Trumpetový své dzihadisty a on to ví.
  Makrela by měla dát peníze islamistům kteří ji reformující Korán od sur,které mluví jakymi metodami ji mají v tomto manuálu pro vrahy podřezat krk.
  Ona si neuvědomuje,že nepomohou ani policie ani armada
  proti politické doktríně ji přijatých vrahů,za které nese osobní odpovědnost!

  OdpovědětSmazat
 3. Jiří Jírovec30. května 2017 14:36

  Tohle je typický příklad zmatené informace. Právo žádat o azyl není ničím omezeno. Žadatel přicházející z nesvobodné země, ale musí požádat na území první svobodné země na kterou vkročí.

  To, jestli má žadatel doklady (tedy legalita vstupu do svobodné země) neomezuje právo na žádost o politický azyl.

  Azyl může být přiznán jen tomu, kdo splňuje obvyklé podmínky. Právo obecně nezakládá válka, hladomor, choroby a cokoli obecně postihuje celou populaci.

  Ve hře jsou často i politické důvody: například uprchlíci z komunistických zemí nebyli odmítáni. Většina uprchlíků z Československa v roce 1968 byla ekonomická.

  Když se někdo prohlásí za ekonomického uprchlíka, tak nemá nárok na politický azyl.

  Ona první svobodná země by měla neúspěšné žadatele o azyl poslat zpátky. To je v případě uprchlíků ze Sýrie dost těžké, protože jde o zem, kterou opustilo kolem 8 miliónů lidí a s tím zmizela i ekonomická základna.

  Svobodná zem by měla za normálních okolností umožnit úspěšným žadatelům kontakt s některou z cílových zemí. To se stalo v EU obtížné, protože cílové země, včetně ČR nejsou solidární a uprchlíky odmítají.

  Mezi svobodné země nepatří Turecko, protože EU mu nechce poskutnout tento status, aby potenciálně nezlehčovalo jeho vstup do EU. To v důsledku znamená, že Turecko nemusí "zpracovávat uprchlíky, ale může je nechat projít do Řecka, což je první svobodná země směrem do Evropy.

  Tohle se nelíbí Řecku, které by muselo uprchlíky zpracovat a vzhledem k nedostatku solidarity by je nedostalo dál do cílových zemí.

  Tahle situace vedla k tomu, že Turecko za bakšiš několik miliard eur ročně ponechává balkánskou cestu uzavřenou. Pro EU to je výhodné, protože náklady na rekonstrukci Sýrie se odhadují na 100 miliard eur. Konec války je v nedohlednu, protože Turecko, Rusko, USA, Irán, Saudská Arábie a Irák tam mají svoje specické zájmy a válka je výnosnější než rekonstrukce.

  Mezi svobodné země nepatřilo Česko a proto mohli cestující, kteří letěli z Prahy přímo do Kanady požádat o politický azyl poté, co vstoupili na její svobodnou půdu.

  Kanada zařadila ČR na svůj seznam svobodných zemí, když potřebovala uzavřít dohodu CETA s EU. Situace Romů v ČR se nijak nezměnila, ale to je přece všem jedno.

  Zvládnutí uprchlické vlny se vymklo z ruky, protože neexistovala infrastruktura, která by mohla zachytit statisícové počty uprchlíků. Posléze začal váznout i jejich přesun do cílových zemí.

  OdpovědětSmazat
 4. Angela poslušná kunda nadnárodních oligarchů.

  OdpovědětSmazat
 5. Jedno nechápu: Když tady muslimy všechno uráží - tak proč se sem cpou!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PAW
   Veprova obrana by pomoghla. Kazdej povinne v kapse kus veprovyho a clanek v novinach , ze byl uveznen obcan bez veprovyho v kapse.
   Merkel je Hydra, ktera uz dnes ma nekolik milionu islamskych hlav,ktere nas pohlti , jako vzdy vsechno a vse znici.
   Islam se od sveho vzniku vubec nezmenil. Nasili , masakry a valky od 7.stoleti,to je co Hydra na nas zve...

   Smazat
  2. Dale OSN si pribralo na pomoc islamizace Evropy take Saudi Arabii, ktera vede a dohlizi ODDELENI PRO LIDSKA PRAVA!!

   Smazat
 6. Džihád přeci musí zvítězit na celém světě.Teď je na řadě Evropa.A zde má islám svělé pomocníky,ato největší nadnárodní bankéře,jimi dotované politické neziskovky a politiky vůbec(také dotované a nic se neděje),viz Holland a Macron přímo školené nebo Merkel s cenou mistra Kalergiho (ihned po tom co veřejně vzkázala - multikulturalismus selhal),a začala hned zpívat jinak. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. Kompletní proslov Mattea Salviniho z Plenární schůze 17. května ve Štrasburgu:

  Matteo Salvini, jménem skupiny ENF. – Paní předsedkyně, vážení kolegové, zdá se mi, že Evropa je řízena neschopností, s nedobrým úmyslem a pokrytectvím. Mluvíte o práci, s vašimi předpisy a vaší měnou se přineslo do Evropy 35 milionů nezaměstnaných. Mluvíte o obchodu a přitom obnovujete Sankce proti Rusku, které stojí naše hospodářství miliardy eur za ztracený export. Mluvíte o právech a myslíte na odstranění celních poplatků, které chrání naše podniky před nekalou konkurencí ze strany Číny: ocel, papír, sklo, keramika, textil. Mluvíte o boji proti terorismu a nehýbnete ani prstem, aby se zastavilo přistání tisíců a tisíců falešných uprchlíků a skutečných zločinců, kteří předevčírem, například, v ulicích města Modena, požadovali peníze, doklady, dům a práci. Aby jste věděli , drazí Komisaři, mnoho Italů a Evropanů by chtělo peníze, doklady, dům a práci, ale oni jsou uprchlíci ve vlastním domově. Mluvíte o právech, dnes je Mezinárodní den proti diskriminaci na základě pohlaví, ale přesto děláte kšefty se Saúdskou Arábií, Íránem, Pákistánem, Nigérií, kde je za homosexualitu trest smrti. Kolik pokrytectví, drazí Komisaři! Přijedete na G7 na Sicílii, která má 50 procentní mladickou nezaměstnanost, přijedete na tu Sicílii, kde jste vyměnili hospodářství v oblasti zemědělství a rybářství za vyloďování a ilegalitu. Nevím kolik budete stát, nevím co budete dobrého jíst, nevím, kde budete spát, rozhodně ne v nějakém přijímacím středisku, ale vím jistě, že jako Liga v budoucnu myslíme na G7 národů a nikoliv pro mocné jedince. Jednoho výsledku jste dosáhli. Po dobu jednoho týdne nikdo na Sicílii nepřistane. Ale jak je to možné? Já jako Liga žádám již roky námořní blokádu, blokaci odjezdů a příjezdů, (nebylo by) mrtvých, a vy tvrdíte, že se to nedá uskutečnit, že se nemohou blokovat přistání a že není možné kontrolovat hranice a nyní, aby se chránil zadek někoho mocného, po dobu jednoho týdne nikdo nepřistane? Styďte se!
  http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605017

  OdpovědětSmazat
 8. VPÁD HORDY VETŘELCŮ
  Už se valí horda tmavá, zvěř se takto nechová,
  pozvala je sem ta kráva, co si říká Merkelová.
  Jedou lodí, vlakem, pěšky, derou se přes zátaras,
  v zimě nasadí běžky, nesmí sejít ze svých tras.
  To, že vpadly cizí rasy, Evropě se prodraží,
  zbydou jen prázdné kasy a posraná nádraží.
  Při té cestě za svou vizi, stelou si, kde se dá,
  úcta k mrtvým je jim cizí, hřbitov nikdo nehlídá.
  Mrtví dědci, také babky, jste v tom až po kotníky,
  serou na vás cizí zadky, ochcávají pomníky.
  Merkelové to jedno je, vidí co tam mužů je,
  těší se na znásilnění, konečně si užije.
  Až se smísí tato chasa s tou německou árijskou,
  vznikne zcela nová rasa s granátem a propiskou.
  Změna znaku také láká, měl by tam být někdo tmavý,
  co v jedné ruce drží ptáka a tou druhou bombou zdraví.
  Před tím, než se všechno zhatí v zájmu práva šaría,
  ochraňuj nás všichni svatí, Bůh i Svatá Maria.
  Václave, ty krále český, chceme jít k Tobě ve stopě,
  vždyť nám tady bylo hezky, než jsme byli v Evropě.
  Lide český, vzbuď se! Více! Chraň sebe i tento stát!
  Zlatý svrab a neštovice, chceš se takto zahrabat?
  Chceme se mít opět skvěle, nelze takto v tichu hnít,
  ať Unie jde do prdele, řiť nám může políbit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úžasné básnické dílo, jenže to chce taky něco proti tomu dělat, jako minimum třeba volit jedinou vlasteneckou stranu, SPD Okamura.

   Smazat
 9. Už je na vše pozdě a co si na té bábě vezmeme, samozřejmě, nic!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě snad není na všechno pozdě, ještě jednu šanci máme na podzim. Musí nás ale být přes polovinu, kdo bude volit VLASTENCE. A ty musí volit i naši potomci, ti hlavně. Takže ještě dost práce před námi. J.S.

   Smazat
 10. Vyzera to tak,ze Nemci zvolia znova Merkel.Fakt,jej popularita stupa,ale myslim,je to vdaka tomu,ze v mediach su neustale spravy o Trumpovi,robia z neho doslova zlosyna,v ziadnych nemeckych novinach,televizii,nebolo o nom jedine uznanlive slovo,samozrejme Merkel posobi popri Trumpovi,ako zachrana sveta.M

  OdpovědětSmazat
 11. A tahle krava Merklova si dovolila kritizovat Trumpa
  Cesi vlezli do spatne (nemecke) riti
  Deputy Honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.