Reklama

.

.

sobota 27. května 2017

Milostivé léto

Pavel Letko 
27.5.2017  e-republika

Ve Firmě se nebudou brát milionové odměny za dřepění na schůzích a plané řečnění. Baťova vize kultu práce tak najde konečně své uplatnění i v Čechách 21. století.


O tom, kterak nešťastný předseda ČSSD Sobotka podával demisi, jsme psali v článcích Státní převrat uslintaných hyen a Co lze dodat k Sobotkovu harakiri?

Dnes už můžeme předběžné hodnotit výsledky tohoto riskantního politického tahu. Už to, že jej pochválil někdejší premiér a prezident Klaus, dává tušit, že se tato levicová operace nadmíru zdařila. Podle posledního průzkumu veřejného mínění ZDE a ZDE klesly preference ČSSD o 4 body a hnutí ANO o 1,5 bodu. Naopak posílily opoziční strany.

Hrobař ČSSD


Sobotka se tak stává hrobařem ČSSD, k čemuž mu lze upřímně blahopřát, neboť otevřel oči slepých, aby uviděly současnou bídu pseudolevice v jasnějším světle. A tak ti, kdož by ještě včera litovali stranu se stoletou tradicí, dnes smutnit nemusí. Stejně jako jsou parní lokomotivy jen věcí muzeí, přechází ČSSD plynule do historie. Nikoliv rychlostí revoluční, jež by odpovídala již dávno vyčichlé tradici, nýbrž systémově-evoluční, ale přece jen dostatečně rychle na to, abychom se jejího zániku dožili v řádu několika let. Zbývá podržet křesla, co to jen jde, každý milion se dobře počítá. Přítelkyně JUDr. Monika Krobová Hášová, zvolená za TOP09 a "přeběhlá" k ČSSD, by o tom mohla vyprávět. Tak dlouho milovala knížete Schwarzenberga, až se stala přítelkyní Slávka Sobotky a dalších přátel z ČSSD. Vždyť jakýpak je mezi nimi rozdíl? Mezi knížetem a přáteli z ČSSD? Snad jen členství v dozorčí radě firmy PRE? Za milion sto šedesát tisíc ročně? Podle Pirátů ZDE jde o odměnu za čtyři dvouhodinová posezení ročně. Včerejší přítelkyně pana ministra a dnešní přítelkyně přátel ze sociální demokracie Monika Krobová Hášová prostě ráda podporuje „smysluplné projekty“, jak píše český bulvární deník ZDE . A 100 tisíc měsíčně rozhodně smysl dává. Samozřejmě jen jako vedlejší příjem. Jak říká advokátka a politička Monika ZDE :

Hlavní je advokacie, porady ve scénářích k filmům a také sport. Sportuji téměř denně – fitko, plavání, golf, zumba, step… I po vstupu do politiky jsem se intenzivně zapojila v mnoha komisích a do výboru pro podporu sportu v Praze.

Čilá Monika v tom samozřejmě není sama, obdobně bojují proti korupci sociální demokraté zcela běžně. Tím se dostáváme k jádru pudla. Na pobírání prebend je zájemců vždycky dost. Je celkem jedno, zda pod hlavičkou TOP09 a ČSSD jako v případě Moniky Krobové Hášové, nebo v dresu jiné partaje. Skutečnou reálnou vizi tu má jen jedna skupina, hnutí Babiš. Ostatní jen mávají slovy různých tvarů se stejným významem „urvi každý, co můžeš“. Jediný Babiš má skutečnou reálnou a nezbytnou vizi. Jednoduše to pochopí každý, kdo někdy hrál Monopoly, Dostihy a sázky, či obdobnou hru. Každá hra se chýlí ke konci soustředěním „majetku“ v jedněch rukou. Různě dlouhou dobu se štěstěna a um přelévají sem a tam, ale nakonec se kapitál soustředí v jedněch rukou. Ostří soutěže se otupí, vítěz se stane známým. „Nebudú všeci kradnúť“, protože šéf firmy si přeje, aby každý byl odměňován podle své práce. Co je nad to, je Firmy. Babišovy firmy. Ve Firmě se nebudou brát milionové odměny za dřepění na schůzích a plané řečnění. Baťova vize kultu práce tak konečně najde své uplatnění i v Čechách 21. století. Mnozí kritici sice poukazují na to, že stát nelze řídit jako firmu, ale ti samí dojatě slzí při popěvku "Kníže má k lidu blíže". Podle nich tedy nelze stát řídit jako firmu, ale řídit jej jako rodinný majetek vyšlechtěné šlechty lze.

Koloběh moci a bezmoci


Teprve potom, až 99 % prožije své zklamání z toho, že jsou zcela mimo hru, může následovat to, co je rovněž nezbytné nevyhnutelné a jedině možné. Znovurozdělení, radikální přerozdělení, revoluce. Revoluce? Způsob tohoto přerozdělení záleží na nás. Může i nemusí být násilný, může se nazývat revolucí, novým startem i milostivým létem. Záleží na provedení a úhlu pohledu.


Možnosti nového startu


Alternativní uspořádání společnosti by mohlo vypadat podle jednoho starodávného návodu, kdy se každých 50 let bohatství každé rodiny, každého občana, jaksi „znárodní“, zprůměruje. Veškerý majetek (výrobní prostředky včetně půdy) je tak vlastně "pronajímán" na dobu 50 let. Bohatí se rozdělí s chudými a hra, podobně jako v těch Monopolech, může začít nanovo. V takové společnosti by byla odstraněna beznaděj bídy, ekonomického otroctví dluhů a chudoby, na druhou stranu by však nebyla rušena možnost uplatnění schopností, kreativity a píle. Vyhnuli bychom se tak násilným revolucím a zbytečnému napětí ve společnosti s bohy „Úspěchu“ a „Soutěže“. Pospolitost jako národ by tak nabyla svého skutečného významu. Nikoliv jako dnes, kdy je především společností podvádějících a podvedených sobců. Budiž k tomu řečeno, že naše civilizace tento recept na pokojné uspořádání společnosti zná již několik tisíc let, ale ještě nikdy jej nevyzkoušela. Důvod je nasnadě. Bohatí a mocní chtějí zůstat bohatými a mocnými, protože nemilují ani tak bližního spoluobčana, jako spíše své bohatství. Raději si budou stavět pro svůj nicotný prach hrobky jako paláce, než aby se se svými spoluobčany rozdělili. Než aby se podělili o své stádo, o svou půdu, o své peníze, nechají si vrtat nejen koleno, ale raději přijdou i o svou hlavu. Nic nového pod sluncem.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

47 komentářů :

 1. Hloupi cesi si zvoli ty same grazly
  Nebo se chcete vsadit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:37 HorníDolní ty jseš ten chytrej a proto nevolíš.Jinak máš v čechách dvě možnost:za prvé volit:za druhé nevolit. Co je u tebe lepší?

   Vymazat
  2. Hrobařem ČSSD jako první se stal premiér Zeman, který nesplnil ani jeden ze svých předvolebních slibů ! V této bohulibé praxi pokračoval knihovník - premiér, následně čistý Gros a Sobotka to završil církevními prostitucemi !

   Vymazat
  3. Socialni demokrat
   Kudy chodil tudy krad

   Vymazat
 2. Nesázím, bohužel tohle není nějaký dostihový sport nebo něco podobného. Tohle je život a jde o život.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde o zivot, cesi si havlovanim vylosovali sebevrazdu

   Vymazat
  2. 9:07
   Hubu drž ty Onanovo nesvéprávný hovado!!!!!

   Vymazat
  3. 10:09 ty je uz drzis, nevolniku cesky

   Vymazat
  4. 8:13
   Hubu drž ty ussackej mamrde!!!!!

   Vymazat
 3. Zase byste chtěli krást jiným, komunisti?
  Vsadil bych se, že zrovna takový letko za celý svůj život nevybudoval nic o co by se s jinými "podělil".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je treba se opet ucit jak burzoustum zakroutit krky

   Vymazat
  2. To co popisuje Letko, není žádná krádež. Je to spravedlivé přerozdělení. Nejde o živnosti, jde o kapitál. To je velký rozdíl. Letko navíc není žádný komunista, ale křesťan. To už bys měl vědět, když sem chodíš pravidelně šprtat jeho texty. Leo

   Vymazat
  3. 9:17

   Muslimové si zase myslí že je spravedlivý systém "šaria", nacisté nacismus. Křesťanský systém u moci se také ve středověku neosvědčil.
   Strčte si ty vaše "spravedlivé" výmysly víte kam. Vedou vždy jen ke krvi a bídě.

   Vymazat
  4. 9:01
   Vole,tolik co se rozkradlo pod demokraticky vožralým udavačem ta čtvrt století nestihli komunisti za 40 let!!!!!!

   Vymazat
  5. 9:01 kdo potřebuje miliardáře???

   Vymazat
  6. Kdo potřebuje nadnárodní kozorcia, oligarchy korporátní kapitalizmus? Kdo chce žít v kolonii? Spravedlnost musí být!!!

   Vymazat
  7. Velmi se mi líbí řeči typu komunisti tady
   kradli.Jen je s podivem,že ty ukradené
   věci po převratu Klausova vláda prodávala,
   hlavně do cizích rukou.9:01-Kde se ty věci,
   které Klaus prodával,vůbec vzaly,když je
   komunisti ukradli?Nejen se prodaly,ale v
   zájmu ciziny se některé velké podniky,
   jako Poldi,ČKD a další,které byly záměrně
   zlikvidovány,aby západ neměl konkurenci,
   kterou nemohl porazit.Klausova vláda pak prodala státní majetek v hodnotě,která
   převýšila 1,7 bilionu korun v tehdejším
   kurzu(tedy podstatně vyšším,než je dnes).
   Kromě toho ještě nadělala zahraniční dluh
   státu ve výši 700 miliard.Kde se to tady
   všechno vzalo,když to komanči ukradli?
   Podejte mi o tom nějaké informace!Podle
   Vás mám mezery ve vzdělání,tak byste mi
   mohl pomoci.
   Petr Majevský

   Vymazat
  8. 9:01 ti komunisté neukradli nic pro sebe, ale co vzali, stalo se majetkem státu, tedy všech. Otázkou zůstává pouze to, do jaké míry bylo možné hůř nebo lépe s majetkem tehdejšího státu hospodařit. Dnešní hospodaření dopadá pro stát, tedy pro nás všechny, prokazatelně hůř. I když započítáme pokrok nesený časem.

   Vymazat
 4. Bude to chvála Bohu pouze a jedině v Čechách. Moravy a Slezska se to doufám nedotkne.

  OdpovědětVymazat
 5. "Teprve potom, až 99 % prožije své zklamání z toho, že jsou zcela mimo hru, může následovat to, co je rovněž nezbytné nevyhnutelné "

  I po bitvě na Bílé hoře v roce 1620 si to mnozí, kteří se více či méně na této tragédii českého národa podíleli, zřejmě mysleli. Netušili, že do změny ještě zbývá 298 let a že jejich "potomkům" nikdo nic nedaruje.

  V podobném postavení byl český národ znovu v roce 1989, kdy zřejmě rozhodl o svém osudu na dlouhou dobu. Cesta ke změně zřejmě bude opět obtížná a dlouhá ...
  L.S.

  OdpovědětVymazat
 6. Pan Letko na konci článku bohužel poněkud dezinterpretuje význam a skutečnou funkci Svatého roku. Ten existoval v kulurách Mezopotámie před vnikem peněz (velmi přibližně 1300 př.n.l), kdy existoval pouze barterový obchod a veškeré závazky a pohledávky byly zapisovány na hliněné tabulky. V průběhu Svatého roku (tuším, že vždy po 42 letech, tj. přibližně průměrná délka tehdejšího života) se všechny tabulky se závazky a pohledávkami rozbily a začalo se na novo. Nikdo o žádný majetek nepřišel, pokud ho ovšem předtím nezastavil. Takže žádné úpné vyrovnání všech na novou startovní čáru.
  A v dnešní dravčí společnosti by způsob navrhovaný panem Letkem také neřešil celkem nic. Porotože pokud bude společenský úspěch záviset na tom, o kolik společensky potřebné práce obere úspěšný jedinec ty neúspěšné, nezmění se v lidské společnosti nic, kromě způsobů toho institucionalizovaného okrádání.
  Jirka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jinou metodou, která by mohla přispět k vyrovnávání majetků v intervalu jedné či dvou generací, je dědická daň.
   Pokud je "nasazena" přiměřeně vysoko, jsou dědicové nuceni začínat nikoliv ve vatě, ale poblíž těch ostatních, a také ne (zcela) bez prostředků.
   ---
   Pravice ovšem za takové návrhy ihned upaluje! ...
   ---
   Jinak souhlasím s vaším názorem ze závěru, a sice, že sociální spravedlnost by měla být již součástí základní koncepce té které formace, která by zajistila jak hmotnou zainteresovanost na zisku, tak i spravedlivé rozdělování společenského produktu a rovnější postavení mezi účastníky výr. procesu (viz participativní ekonomika, družtevnictví ..).
   I tak ale zůstává mnoho dalších zdrojů pro nerovnost (v důsledku nerovného postavení na trhu zboží, přístupu k surovinám aj. zdrojům, informacím ...).

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. ad anonymní 10:54 je mi líto, že jste odstavec o milostivém létě nepochopil.
   Níže to pan František Opluštil (27.5. 17:51) pochopil přesně.

   Vymazat
 7. Je až nepochopitelné, že se sociální demokracie, co se vzdala svého programu sociální spravedlnosti - a to je hodně přes jedno století, udržuje v podvědomí občanů, jako strana pracujících. A ona je to více jak století jen služka kapitálu, na jehož stranu se postavila vždy velice bojovně v obou světových válkách a přepilně v dobách válečného klidu - O MÍRU SE NEDÁ VŮBEC MLUVIT. Sociální demokracie dávno hodila pracující přes palubu, pokud společně s ní dost úslužně neobskakovali kapitál. Nic té partaji není vzdálenější než humanita. Víte, že i humanista T.G.Masaryk se vzdal spolupráce se soc. demokracií a odmítl její podporu, když kandidoval na místo poslance ještě v době okupace českých zemí rakousko-uherskou monarchií? Co udělala soc. dem. pozitivního pro stát a jeho občany po r. 1990? Nic, nic, nic! I za asistence soc. dem. byl český stát totálně vykraden, jeden každý občan přišel NEJMÉNĚ o 700 tisíc Kč tvrdé měny a byl zadlužen 170 tisíci Kč dluhů, v měně více než změkčilé.
  Víte koho nemáte volit? Především všechny partaje, které si předávají vládní koryta 26 roků a po rozkradení státních aktiv vedou stát od minus 0 k minus 10. Nevolitelné jsou pro myslící ODS, TOP 09, ČSSD, lidovci. Nevolitelní jsou především poslanci, kteří sedí v parlamentu a senátu více než 2 volební období, nemilosrdně je nutné je škrtat, jen tak lze zpřetrhat napojení na korupné z rukou kapitálu, jen tak lze zmírnit dopady posluhování poslanců diktatuře kapitálu.
  Proč volit ANO: vstoupí do 2. volebního období, má za sebou výsledky, mírní sociální dopady, donutila kapitál, aby také platil daně (což ovšem kapitál rozlítilo do ruda - a přesto z nich nejsou komunisté), vyvíjí snahu, aby i stát si počínal hospodárně, podporuje daleko více než soc. dem. nezbytnost sociální i právní spravedlnosti. A když ANO v druhém svém volebním období zklame - voliči ho pak mohou poslat k ďasu!
  A chcete současně pohlídat ANO? Pak volte KSČM. Byla více jak 26 roků u ledu, můžeme ji zase jednou vyzkoušet, zda by dovedla být kritickým kontrolorem ANO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:28 Zajímalo by mne, kde berete tu jistotu, že současná KSČM je ochotná a schopná být kritickým kontrolorem hnutí ANO ?
   Mám pocit, že jejímu vedení spíše vyhovuje současný "rentiérský" způsob působení KSČM ve sněmovně. Jsou si dobře vědomi skutečnosti, že na víc už ideové, programové a organizační stránce už zřejmě nemají. Skoro vše, co jim po r.1989 zbylo, již "prohospodařili" ... L.S.

   Vymazat
  2. Je až neuvěřitelné, jak nekkonzistentní je uvažování anonyma 11:28. V dlouhém úvodním expozé vyjmenovává hříchy socanů a ostatních politických stran a hovoří o vykrádání a rozkrádání státu jejich politiky, popř. o tom jak toto loupení naše politické strany umožňovaly. Na závěr nám pak doporučí, abychom volili krále zlodějů, který si naloupil právě díky těmto politikům!! V porovnání s ním jsou všechny ty levárny politického etablismentu pouze "drobné rozkrádačky". V čem si myslíte, že je nebo bude ANO jiné. Jediný výsledek působení ANO ve vládě je EET, které snad zamezí okrádaní státu malými zloději. Ale co ti velcí? Na ty zatím ani nešáhl a věřte, že ani nešáhne. Přece si nevypustí vlastní rybník. Nebo si myslíte, že už má nakradeno tolik, že užvíce krást nepotřebuje a jeho další podnikání už bude křišťálově čisté. Tenhle mýtus už snad sám pan ANO vyvrátil svým předchozím působením.
   Jirka

   Vymazat
  3. 12:25 Souhlasím s vaším názorem na ANO.
   Je třeba si uvědomit, že není jen Andrej Babiš, snažící se ze sebe dělat mučedníka, ale i lidé jako je Stropnický, Pelikán, Zlatuška, apod. kteří "za jeho zády", ale s jeho "požehnáním" dělají vše, aby náš stát zcela zlikvidovali.

   Vymazat
  4. Souhlas s 12:47 ANO je sebranka stejných zlodějů jako tzv. tradiční strany. Proto volím Alianci národních sil - skutečnou změnu systému, odchod z NATO a EU, atd. Viz www.aliancens.cz

   Vymazat
 8. Knyšé má klidu blišé!
  Fy šéska untermensch.
  Chté tomof můůůůj.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Knize knize ,
   ma k lidu blize,
   nize nize ,
   a v ramci dohody,
   lize Sochu Svobody.

   diky Bohu neni homo!!!

   Vymazat
 9. DVA NEJLEPŠÍ VTIPY NA NEDĚLI: :
  1. SOBOTKA V NEDĚLNÍM PRÁVU "Má vize: země bez Babiše a Zemana". (Cítíte to Sobotkovo ulehčení, aspoň ve snu, jak by se to pěkně kradlo a rozdávalo ze státního kapitalistům bez remcání OBČANŮ, BABIŠE A ZEMANA! Pokud si ale naopak chtějí občané odlehčit od notorických zlodějů státního majetku, nesmí mít vizi, ale musí prosadit realitu: vymazat Sobotku a soc. dem. z české politiky, snad ani nebylo u nás větší straky, než co sedí dnes ve "Strakovce".
  2. Vtip je ze SEZNAMU: BĚLOBRÁDEK: CHCETE SE MÍT JAKO V BAVORSKU? VOLTE JAKO V BAVORSKU! I tam si namastili kapsu při vytunelování Česka po převratu 1989. Koho má Česko po vzoru Bavorska vytunelovat? Prý se máme přidat k parcelování Ruska. tam prý jsou pohádkové zdroje přírodního bohatství a když český kapitál si bude tam moci dost nakrást, tak i nějaké drobky by mohly spadnout pod stůl pro plebejce. Zatím ale vím, že v Bavorsku žádné velké nadšení zrovna s rozkvétajícího islámu u nich nepanuje. A Mnichov, hlavní město Bavorska, ten zůstane vryt do paměti Čechů jako snad historicky největší negativum v jejich bytí na trvalo. Lidovce nevolte, je to jako volit luďáky, je to jako volit sudetoněmecké nacisty, kterým jdou lidovci na ruku a pokud by se dostali k moci, prodají český národ Němcům za kýbl "svěcené vody" a upoklonkují se k smrti.
  Jo, milí voliči: jedni jsou zaprodaní kapitálu a druzí náckům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidovci obojímu -i kapitálu i náckům, a ještě podporují krádež a říkají ji "církevní restituce".

   Vymazat
 10. Odsudzujeme komunistov,socialisticky system,kolko krivdy bolo ludom narobene.Ano boli narobene krivdy,ale teraz vladne u nas kolonializmus.Doslova.kto neveri,treba precitat na Pluske.Anna zomrela pri praci.Jedna sa o nemecku firmu pri Trencine.Pracovnicky sa stazuju na neskutocne tempo,niet casu na toaletu,napit sa vody.V ten den,ked pani zomrela na pracovisku,omdleli este 3 ludia,co je tam bezne.Plat okolo 430 eu.To sme to dopracovali.Kolonie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lepsi defenestrovat vladu a zakroutit krky kapitalistum nez trpet

   Vymazat
 11. V kapitalismu, je život jako hra Monopoly. Ve hře, po vítězství jednoho a kolapsu ostatních, se hráči zasmějí a rozdají na novou hru. Jenomže v životě, to probíhá jinak.
  Majetek nasyslený úspěšnými, ve staré hře, by byl někde bezpečně uložen ve zlatě, ve Švýcarsku, či jinde v zahraničí a byl postupně zapojován do nové hry. Stejně tak neúspěšní, kteří by dostali znovu půdu a další hodnoty, by je opět rychle ztratili, neboť by se jistě vyrojilo dost nových Kožených.
  Vzhledem k výše uvedenému, mi tento systém, který se již víceméně v životě praktikuje, nepřijde příliš efektivní. Navrhoval bych raději upravit pravidla, aby hra nespěla k těmto koncům. Doplnit je o nějaké záporné zpětné vazby, aby další bohatnutí úspěšných, se stávalo stále obtížnější a neúspěšní, aby dostávali stále nové příležitosti. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je třeba hledat "záporné zpětné vazby". To milostivé léto však může být jednou z nich. I kdyby tam figurovalo "to Švýcarsko". Protože by si museli "svůj" majetek vlastně koupit znovu. Navíc je jasné, že by se ceny pohybovaly směrem dolů, protože by se krátila doba užívání. Také pravidla prodeje "znárodněného" by měla být nastavena tak, aby z toho všichni něco měli. ... Není to tedy tak, že by všichni měli stejně, ale vláda kapitálu a soukromého vlastnictví by byla nahrazena vládou lidu a společného vlastnictví. Myslím, že institut soukromého vlastnictví by měl sloužit pospolitosti, pokud jí neslouží, ale deptá, musí být vykázán do patřičných mezí. Soukromé vlastnictví nemůže být a není nedotknutelným bohem, ale jen modlou. ... Přičemž pravý opak - zrušení soukromého vlastnictví přináší zase jiné, už celkem známé, problémy. Takže vnést do toho určitou dynamiku, periodické střídání by zcela změnily společnost. Změnilo by to i lidi samotné. Už uzákonění takové společnosti by znamenalo, že se věci vyvíjejí správným směrem ... každopádně bychom měli hledat jiné modely společnosti než ty, které se již evidentně neosvědčily...

   Vymazat
  2. Naprosto souhlasím, že současný stav vlastnické nesouměřitelnosti je neúnosný a vítám každou snahu na to upozorňovat a legitimizovat hledání nápravy. Jelikož, tak jako i v jiných záležitostech „co člověk, to názor“, tak je dobře o tom diskutovat a nechat zaznít různé názory.
   Cílem by snad mělo být demokratické uspořádání a ne zase nějaký kastovní systém, který tu máme dnes. P.K.

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. To všechno začalo nesmyslným cinkáním klíči na
  Václaváku a Letné.Tenkrát většina nemyslela a
  vlastně svou zemi zaprodala.Máme jen to,co nám
  cinkači vycinkali.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. Pan Letko jako vždy výborný!! A jednou, třeba i brzy, se nespravedlivé přerozdělování opět překotí, budou se dít věci, jako už tolikrát. Kdyby se bohatství světa jen sdílelo...ale co chcete s těmi psychopaty, baráčníky počínaje a magnáty konče? Jinak, opět po dlouhé době jsem se podívala na video " Kníže má k lidu blíže". Jaká hanba na těch zpívajících nulách ulpěla.Či spíš, jak se ti lidi VYNULOVALI...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, to jste vystihla přesně. Jaká hanba na nich ulpěla!

   Vymazat
 15. Divas se na to spatne, lidi verili!!! , ze mame nadeji . Coz se ukazalo , ze nebyla pravda.

  OTAZKA DNE:?? proc se tak nestalo.

  Ja to vidim jako co se nazyva :

  Organizovany chaos, to je chaos s zasahy z venci. To je metoda udelani chaosu a umele vytvoreni ZVENCI lidi jako Babis !! kteri budou ovlinovat politiku ZEVNITR aby se pohybovala zadanym smerem.

  K tomu Ceska sebenenavist a mame CO MAME DNES.

  Otazka , jak se z toho vyhrabat: jedina vec : naucit se organisovat, zvednout uroven vzdelani (klicova vec) a nenechat se koupit pozlatkem.

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda leží vždy až na dně.Někdo se pohybuje
   bez překážek jakýmkoliv prostředím,někdo se holt musí málem utopit,aby ji vylovil.Ale to je jedno,důležitý je výsledek.

   kopírování primárního programu
   (opičení se,fraktály,sítě)

   to mají "oni" vysledované a zmáknuté
   nelze se bránit někomu,kdo vidí a není
   viděn,to je jasné,tedy v případě,že odmítnete
   vidět pouze do vzdálenosti prostředníka -
   faráře či politika.

   A co s pravdou,která leží na dně proto,že
   tam patří?V primárním programu většiny lidí?

   absolutní motivace - absolutní výsledek činu

   je-li programátor mafián,jedou všechny sítě kopírování v systému mafie.
   Je tak?

   Vymazat
  2. Jak jste rekl spravne , "oni to maji zmakle", a Cesi by se meli pocive zamyslet nad sebou CO DALE. Ovsem vetsina hleda unik z REALITY a chce si to uzit ... v tom je podle meho nazoru problem!!!

   BroukPytlik

   Vymazat
 16. Monika žere z Práva
  a naše Jíťa je Kráva?
  Tak pánové,tudy vede cesta do předčasného hrobu.
  Dřepění za hodnotu Kalhot a žvanění za hodnotu
  Sako nikomu život mezi ozbrojenými nezajistí.
  Ani omylem,ani náhodou.
  ... husa,co má dost času,bo má pozitivní
  motivaci :)

  OdpovědětVymazat