Reklama

středa 3. května 2017

Ministerstvo zahraničí USA Američany varovalo: v Evropě to bude v létě bouchat a bude se střílet. Barack Obama přiznal, že USA zavinily vznik DAEŠ


3. 5. 2017    zdroj
Ministerstvo zahraničí USA upozornilo na brzké teroristické útoky v Evropě. Rezort zveřejnil upozornění pro americké občany. Hrozba přetrvá podle ministerstva zahraničí do září letošního roku. Varování uvádí, že o budoucích teroristických činech údajně svědčí nedávné incidenty ve Francii, Velké Británii a Rusku. Podle informací ministerstva zahraničí přetrvává pravděpodobnost útoků teroristů jednotlivců a za cíle pro útok si mohou vybrat nákupní střediska, administrativní budovy a místa s velkou koncentrací lidí.

Připomeňme si, o čem Pravda.Ru dříve informovala: Barack Obama přiznal, že USA zavinily vznik DAEŠ.

"Skupina DAEŠ je přímou pokračovatelkou Al-Káidy v Iráku, která vznikla z naší invaze do této země", poznamenal. Dodal však, že tento výsledek "neočekával".

A zároveň poznamenal, že USA terorismus neohrožuje. Podle bývalého amerického prezidenta není nutné zveličovat možnosti teroristů. Experti však nazvali jeho názor hlubokým omylem.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. Když to z USA organizují,tak to musí vědět a já tomu věřím,že atentáty budou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cynismus USSA nezná mezí, USSA je přímým viníkem nespočetných válek , rozvratů suverénních států s následnou masívní emigrací a světové nestability, zvláště na východní polokouli!Pro záchranu dolaru a krize kapitalismu je nutné zničit, rozvrátit i obětovat Evropu, TTIP zatím není, tak to uděláme přes Rusko!.America first!EU outside!

   Smazat
  2. Jsou porad !!

   Smazat
  3. Donald Trump ocenil odvahu Miloše Sobotky a vyjádřil naději, že situace v Čečensku se brzy stabilizuje

   Smazat
 2. Zničiť Európske národy je úmysel. Začína to teraz , prichádzajú moslimskí migranti a za pár rokov sa stane s EU to čo sa deje v Macedónsku kde vytlačili albánski barbari Slovanov a prevzali celý štát. Zobuďte sa ľudia.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alternativní weby, jako je třeba Nová republika bohužel čte jen pár procent lidí. Většina českého, ale i Slovenského národa má denně na očích jen mainstreamové zprávy, kde vidí nebo čtou, jaká je migrace čmoudů do Evropy vlastně fajn, přínosná a obohacující. Lidé jsou každý den bombardování smyšlenými sluníčkovými příběhy chudáků uprchlíků, většinou prý žen dětí, jak trpí a že my prý máme povinnost se o ně postarat. Lidé se probudí (možná) až jim začnou za hlasitého řevu "allah akbar" vybuchovat bomby za zadkem.

   Smazat
  2. 18:07
   Lidi u nás nemají rádi migranty, ale už vůbec ne bláboly, výmysly, lži, pohádky, bludy, ruskou propagandu, fantasmagorické konspirace,... které jsou povětšinou zveřejňovány na podobných alternativních stránkách.

   Smazat
  3. Mýlíte se, anonyme 18:21. Naši lid mají rádi především bláboly - nejčtenější je bulvár (Blesk, Aha atd.), nejsledovanější telka je ČT a NOVA, nejoblíbenější jsou pohádky s dobrým koncem (tedy nerealistické) a z fantasmagorických konspirací žije např. ÚSTR už dost dlouho!

   Smazat
  4. Však to jsou přímo ty média co píšete 18:35, co ten idiot 18:21 hltá a potom tu vypisuje ty jeho bludy každý den, ale nevypadne odsud. Je to vlastně klasický eurobolševik, vyhodíš ho dveřmi a vrátí se ti oknem a k tomu se ještě ukloní. Pornoherec z něj má radost a odmění ho "po zásluze" hnědkou.

   Smazat
  5. 18:07 a až ztratí někoho ve jménu neexistujícího aláha pak už bude pozdě

   Smazat
  6. 17:51 v Makedonii mám příbuzné a Slovanů je stále více, Albánce tam protlačuje Séreš a Amerika.
   Zatím​nic nepřevzali.

   Smazat
 3. Kapitalismus vytvořil první a druhou světovou válku. Nyní je kapitalismus opět v krizi, kterou řeší tisknutím miliard papírků zvaných peníze. Všem je jasné, že to nemůže tak pokračovat donekonečna. Všechny problémy z nadvýroby kapitalismus vždy a za všech okolností řešil válkou. Již několikrát došlo k odložení vzniku této války, vytisknutím dalších miliard papírků zvaných peníze. Přibližujeme se k hodině, kdy kapitalismus spustí třetí světovou válku pod heslem ochrany demokracie a demokratických hodnot a když v první světové válce to bylo 10 milionů mrtvých v druhé to bylo 70 milionů mrtvých tak ve třetí to bude několik miliard což bude jeden z největších úspěchů kapitalismu. Cinkali jsme klíčemi, že "už je to tady" na což je jediná odpověď, že se dočkáme, vždyť pořád a za všech okolností říkáme, že žijeme jenom pro svoje děti pro které chceme jenom to nejlepší a to je třetí světová válka, že?

  OdpovědětSmazat
 4. Další válku vytvoří opět kapitalismus,tentokrát
  z USA.Proto se akce soustřeďují na Evropu.Bude
  se hrát o ekonomiku USA,ne Evropy.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zase to skončí útokem na Rusko a vvvotom to je.

   Smazat
 5. Já se zase těším, až to bouchne v USA A možná bez varování!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA satan pro svou záchranu udělá vše, aby "TO" bouchlo hlavně mimo své území, teď je na řadě Evropa, musí být zničena!

   Smazat
 6. To varovanie zo strany sša bi malo zostať ako memento pre ovčanov a nevoliť si pasťierov čo povedú svoje stádo na halal porážku.Treba sa už na čase zobudiť.

  OdpovědětSmazat
 7. Když o připravovaných teroristických útocích ví měli by to přeci spojencům a přátelům řící a pomoci jim zabránit. To by mělo logiku. Jinak je to buď lež nebo jejich hajzlovina a možná i jejich práce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:03 nebuďte tah hrrr. Zatím jenom oznámili že se stanou. Teď je musí naplánovat, pripr avit legendu pro atentátníky coby osamělé frustrované doktory práv s inženýrský titulem, kteří už nevědí kudy kam. Další krok je nechat bouchat kde to jde ( kde to nejde tak se projet náklaďákem). No a potom už jenom solidarita politiků z party wirschaffendas

   Smazat
 8. Že to bude pokračovat víme všichni normální.
  Ví to snad už i každý idiot.
  A jak vidno, dokonce to už vědí i samotné USA!
  Asi jenom naše sněmovna, vláda, a zavedené politické strany to ještě nevědí. Děda.

  OdpovědětSmazat
 9. Přesně tak dědo, ale oni to vědí ,oni chtějí vidět jak budeme chcípat !!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.