Reklama

.

.

úterý 9. května 2017

NAHRÁVKA č. 3: Babiš dostal od novináře živý policejní spis. ČSSD chtěl očernit před sjezdem

9.5.2017 Forum24

Na světě je třetí nahrávka Andreje Babiše, kterou uveřejnil na twitteru Julius Šuman. V rozhovoru se mluví o policejním spisu, který novinář Marek Přibil na nahrávce sehnal pro Babiše. Řeč je o jménech Karel Muzikář nebo Ivo Ištvan, s nímž měl právě Muzikář hovořit.
„Já sháním všechno z ÚOOZ ohledně tý Beretty… Už jsem sehnal výslechy,“ říká Přibil Babišovi. „Tohlencto se týká Brunclíka…“ popisuje Babišovi obsah výpovědi bývalého náměstka ředitele GIBS Dušana Brunclíka.

„Když se to podaří, budu mít toho Holuba, jak se scházel s Pokorným…“ zazní na nahrávce s tím, že taková věc by sociální demokracii velmi ublížila.

15 komentářů :

 1. Podívejme se jaký je to propletenec, ti tzv. novináři? A pak že čisté duše? A ony jsou to čistě prodejné děvky, manipulující svými čtenáři a hnedle placení z mnoha stran: těmi, co si přejí publikovat Kybiceho zprávy i těmi, co si to nepřejí, podívejme Kalouse a Sabotky. A pak že Babiš! Kdeže - partajní klasici a přestupníci!

  OdpovědětVymazat
 2. Babiš si pěkně naběhl. Ale , který politik , když má možnost něco získat na své oponenty , by to nevzal. Jen mě zaráží , že furt chtějí vyšetřovat Babiše a ne ty, kteří tyto materiály shánějí a pouští. I když Babiše nemusím , tak to co zorganizoval intrikán Sobotka je obdivuhodné. Jinak pan Marek Přibyl už má být vyšetřován jaké informace o kom informace nasbíral a kdo mu je poskytl, zejména v otázkách tzv. otevřených spisů. A pokud vyšetřován nebude a nepůjdou za to sedět lidi , kteří ty informace vynášejí , pak je to jasná provokace a je správné podání trestního oznámení panem Babišem. Jinak za vyšetřování živých spisů jsou odpovědni kriminalisté, a za tento resort odpovídá ministr vnitra, takže ven z vlády by měl jít rovněž p. Chovanec. Mimořádně se v tomto shodnu s ODS a KSČM - rozpustit sněmovnu a urychleně předčasné volby do konce června.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nahrávání a publikování rozhovorů je jistě zavrženíhodné, ale důležitý je ten obsah, který je trestným činem. Takže je třeba vyšetřit obojí a pachatele jak natáčení, tak trestného využívání živých trestných činů v politice trestně stíhat.Babiš nebyl natáčen jako ministr financí, ale jako podnikatel-majitel těch novin.

   Vymazat
  2. 14:15
   Nesmysl, využívání/zneužívání informací je zcela běžná věc. To není nic trestného:-D
   Termín "živý trestný čin" je idiocie, ale ne trestná pro toho, kdo ty informace využije, pouze pro toho, kdo je vynese navzdory embargu. Je zde pouze politická zodpovědnost.

   Vymazat
 3. Jak to najednou leze všechno na světlo boží, jako červi vylézající z pod mršiny. A kde to bylo do teď? Kde to bylo ukryté - všechny ty nahrávky a prasečiny, a že zrovna byl nahráván Babiš! Možná od doby, kdy se tak zásadně postavil proti Chovancovské reorganizaci policie pro záchranu různých zmetků, a preference hnutí ANO začaly stoupat, až drtivě převýšily všechny ostatní. To byl pravý spouštěč toku fekálií, a zadržované fekálie se najednou řítí spádem, jako když se řítí voda z protržené přehrady.Tam se to objevilo a začalo to gradovat. Kdo vyvodil důsledky z té odporné kauzy Brady ( šmejdi Herman a Bělobrádek) - přes odpor celého národa k medailím? Nikdo -protože tito dva ministerští gauneři mají velice silné ochránce v USA a v Německu. Byl odsunut jen ten šišlavý ministr se stupidním odůvodněním, co prý pronesl na adresu mobilních operátorů. Taková pitomost proti těmto lotrům, ale tenhle ministr neměl žádnou ochranu z výšky, na tom mohl Sobotka ukázat národu zuby a ramena. Jak se dostali ČSSD v roce 1995 k moci? Pomocí černých duší, které si kupovaly ve volbách za stovku kus po cikánech a různých ghettech se sockami - což se provalilo -a nic! Co dokázalo rovnátko jako ministr financí? Nic! Je to lump, vyučený politik, který není způsobilý dělat nic jiného, protože nic neumí, a hodlá to nějak v politice promrskat do důchodu, stejně jako Kalousek nebo Benda. Budou mít tučné důchody, ale ještě nemají léta. Všechny tyto štěnice by potřebovaly gulag jako sůl. A do pazourů sekyru a lopatu, ať si postaví příbytky, a loví si potravu - a pokud by obstáli, prokázali by, že jsou alespoň chlapi - protože ani to nejsou. Jsou jen kariéristické štěnice. Zejména Sobotka se evidentně na postup třásl, a na premiérské ceremonii se třásl evidentně, asi měl kariéristický orgazmus. Takové máme státní představitele. Ne že oni slouží občanům, ale občané musejí sloužit jim a jsme jejich rukojmí - rukojmí jejich šaškáren a vládnich intrik. Jak si mohl dovolit ohlásit demisi celé vlády ten cvok? Jaké měl k tomu důvody - Babiše? Tomu už nerozumím vůbec. Koho ještě odposlouchávají? Na koho ještě pletou provaz?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co budou politici , kteří se dnes tak angažují, dělat po volbách, kde se vší pravděpodobností vyhraje hnutí ANO? Sepíší petici na zrušení voleb?

   Vymazat
 4. nu což řekl pravdu ona je opravdu kráva a ..orálek to je hajz hajzlů a ty jeho vztyčené ručičky a zatnuté pěstičky jak ztopořenej malej úd nejsem voličem babiše ale u voleb ho budu volit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já rovněž. A jak jsem koukal, i všichni sousedé a známí, kteří už mají polistopadových vládních stran plné zuby. Nikoho neodradily ani tyhle odporný šaškárny, ba naopak. Pleš prokazuje svým postojem, který je odporný všem slušným lidem, celé ČSSD medvědí službu. Je pomalu horší než byl skoták Topolánek, i než byl svazák Nečas - jenom je mazanější a úlisnější, ostatně - jeho ksicht vypovídá o mnohém.

   Vymazat
  2. 13:02+13:17-Jste poněkud"pomýlení"a
   nepoznáte,že je jeden za osmnáct a druhý
   za dvacet bez dvou.Samozřejmě si volte,
   koho chcete,ale budete opět jen nadávat,
   protože Babiš zklame své voliče stejně,
   jako zradil Sobotka se Zaorálkem.Nic si
   dobrého nevyberete.Totiž to slavné ANO
   je dnes už také jedna z těch parlamentních
   a profláknutých partají.Není jiná,než ty
   ostatní,co sedí v parlamentu.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Petr Majevský souhlas

   Vymazat
 5. Z tohoto hnusu se opravdu zvedá žaludek.A lidé jsou úplně bezmocní.Jen jim ten váš hlásek zase hoďte do urny.A jedeme dál.

  OdpovědětVymazat
 6. Sobotko, máš to marný. Sice jsi ve straně zlikvidoval opozici, která ti mohla přerůst přes hlavu (Tejc, Zimola, Hašek atd.) a na kterou jsi neměl, ale vůbec ti to nepomůže. Sobotko, máš to marný. Tomáš Marný

  OdpovědětVymazat
 7. Pokud se Babiš nenechá zbytečně vytočit, jako minulý týden u Witovské, tak mu stačí nedělat nic a ti pitomci, co ho chtějí zlikvidovat, se znemožní sami.

  OdpovědětVymazat
 8. JAREKzR - Babiš s ANO je největší hrozbou podzimních voleb – ne proto, že by byl horší než ČSSD, KDU, ODS, TOP 09, ale právě kvůli sympatiím krátkozrakých voličů, kterým stačí plout na zprávách z mainstreamu a večerním zpravodajství televize. Babiš nic nevyřeší, ze všeho nejmíň vazalství v EU a migrační teror Kalergiho evropských elit

  OdpovědětVymazat
 9. Babiš už aby litoval, že vlezl do politiky. Tak mu to pěkně vycházelo, Agrofert a 250 firem, druhý nejbohatší miliardář v ČR, mohl mít brzy dalších 200 firem a další miliardy, jestli mu bylo zapotřebí se nechat takhle odhalit, i tu svatbu mu zkazí.

  OdpovědětVymazat