Reklama

sobota 20. května 2017

Naše miliony vládě fašistů z masa a kostí

Lubomír Man
20. 5. 2017                          

Jestli soudíte, že náš stát je chudera a nuzák podle toho, že některým svým lidem platí jen tolik, aby udrželi tělo a duši pohromadě akorát do příštího měsíce, jste naivové, kteří si ani na špičku nosu nevidí. Protože opak je pravdou a náš stát je grand a pracháč, co má těch prachů tolik, že neví, co s nimi. A tak je rozhazuje. Třeba do zahraničí, vládám cizích zemí samozřejmě, ale pochopitelně ne všem, ale jen těm nejvybranějším, které si tu podporu skutečně zaslouží. Takže  slušný balík jich z naší státní pokladny směřuje na Ukrajinu, do rukou vlády fašistů z masa a kostí, jak ji charakterizoval i někdejší zastupující komisař EU Němec Verheugen. 

Člověk, který předcházející proruské legální vládě Janukovyčově pěsti rozhodně nemačkal, ale když viděl, jaká fašistická špína se to po puči na kyjevském Majdanu, zafinancovaném Američany částkou pěti miliard dolarů, vyvalila na Ukrajinu, když sledoval, s jakou parádou a elánem vypochodovaly po Majdanu do ulic ukrajinských měst pluky bývalých ukrajinských jednotek SS, jakým hrdinou do ukrajinských čítanek se stal přes noc někdejší válečný zločinec a vrah  Rusů, Poláků a židů Štěpán Bandera, jak Rusy mordujícímu a proto tak oslavovanému pluku Azov přišel k dobru bývalý znak nacistického wehrwolfu, lišící se od hákového kříže jen tím, že mu na druhé jeho příčce chybí zalomení, když slyšel, jak surového vraždění se dopustili ukrajinští fašisté na prorusky cítících spoluobčanech v Oděse, když toto vše tedy Verheugen viděl, vypozoroval a vyslechl, vyřkl nad novým režimem na Ukrajině svůj nemilosrdný, ale spravedlivý soud: JE TO VLÁDA FAŠISTŮ Z MASA  A KOSTÍ.

Ale přezajímavá věc. Pro naši vládu se vám právě tohle, že totiž jde o fašisty jako podle mustru vykrojené, stalo zřejmě důvodem její nevšední přízně k nim, jakou k žádné národní odnoži dosud nezahořela. A tak nejen, že tehdy jeden rok sloužící ministr zahraničí Zaorálek zajel do Kyjeva oslavit první výročí majdanského puče, ale aby nezůstalo jen u jeho krásných proukrajinských slov, začali jsme (ano, my všichni, protože i z našich peněz ta podpora pochází), hospodářsky ne příliš prosperující Ukrajině posílat peněžní dary. V letech 2014-2015 to bylo 35 milionů korun, letos to bude 35 milionú a příští rok taktéž 35 milionů.

Všechny mají být použity na budování nezávislých médií (zřejmě stejně nezávislých, jako jsou média naše), dále na boj proti korupci a na rozvoj vysokého školství. Celkově jsme pak od roku 2014 do dneška poskytli Ukrajině 171 milionů korun naší podpory, protože tahle kabrňácká země, která se s Rusy prostě nemazlí, si tu podporu zaslouží.

Takže se nedivte, že tu pomoc vřele uvítala i poslankyně za TOP 09 Langšádlová (ano ta, která vyzvala svět k nukleární válce proti Rusku). Vedená zřejmě úvahou, že se na Rusy se půjde právě z území Ukrajiny, řekla si, že tady se s penězi škudlit nedá. Takže ať ta země za něco stojí, je tam pořádek a pro útočné vozy a letadla NATO nechť je tam vše řádně uklizeno a vybetonováno.

41 komentářů :

 1. Není se čemu divit těm darům pro fašouny.U nás dnes vládne úplně stejná špína,jako na Ukrajině,jen to díky naší posranosti a hlouposti má trochu jednodušší a bezkonfliktní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím KSČM, kroužkuju Grebeníčka, Semelovou, Vondrušku, Skálu, na tu naši Lumpenverbež platí už jen Uh. Hradiště a Jáchymov. Tunely se totiž nejlépe zacpou kulkou nebo zaškrtí provazem.

   Vymazat
  2. Stále aktuální slova Fučíka: A bude ještě krásnější, až vy tu nebudete.

   Vymazat
 2. Na fašouny a migranty na to by havlistický odpad prachy měl.

  OdpovědětVymazat
 3. V Protektorátě se musí dělat to, co se rozhodne v Říši, nutno však podotknout, že tato částka je opravdu tak na žvýkačku pro každého Ukrajince.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže byste navrhoval tak třikrát tolik? Nebo ještě víc? Nakonec - proč ne. My na to máme. My máme na všechno, co nesouvisí s občany země.

   Vymazat
  2. Samozrejme, ze se mylite, protoze trato "pomoc" nejde vsem ukrajincum, ale jen par "osobnostem" a ti si za to poridi mnohem vic.

   Vymazat
 4. Lidi, bojujte tím, že se budete chovat jako Češi, vlastenci, prosazovat pouze českou kulturu, jazyk a zvyklosti, zděděné po předcích.Nenechávat si vnutit kýmkoliv cizí, byť středověké praktiky vlastizrádci, sloužící neoconům.To samé vštěpujte svým dětem od narození.Jde do tuhého a ČR se má přetvořit jako další spolková země do Čtvrté multikulturní islamistické říše!Pokud rezignujeme na těsnější integraci a islamizaci, Český stát zanikne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toť blbost nejvyššího kalibru.Proč pořád čvachtáte o tom islámu? S tím to nikdy souviset nebude. Jestli český stát zanikne, tak jen proto, že už nebude mít žádný použitelný majetek. Co to bude za "stát", když bude do mrtě rozkraden, a zadlužen na biliony bez schopnosti to zaplatit? Bude to stát, propadlý exekutorům. Věřitelé si s ním budou moci udělat co budou chtít - jako ve všech vztazích "věřitel - dlužník". V lepším případě pošlou náš stát do konkurzu. Zbavíme se naší rozkradačské vlády, vyhryzových státních manažerů, hromady parazitických a přeplácených úředníků, protože prostě na ně nebudou peníze. Ale žvanit o islamizaci? To by bylo hodně laciný - takže naprostý propad kolonie Čechy a Morava do senkrůvny, kde nebude co žrát, a ani vodu nám zahraniční vlastník české vody nedovolí odebírat, ale ona to bude "islamizace?" Co to jen z českých občanů media na zakázku vytvořila za hadráky. Za všechny sračky nakonec budou moci migranti a islám? Dobrý - moc dobrý.

   Vymazat
  2. 22:22 - Uvědom si laskavě, že hlavu nemáš jen na česání, ale i na rozmýšlení! Tudíž uvažuj, abys nevypadal jako blbec!

   Vymazat
  3. 22.22-toto je druhý pohled a s Vámi souhlasím.22.11 a Vy, s tím souvisí.To, co popisujete, si nyní prožívá v reálu Řecko.A to se vším všudy.Který stát tzv.prohnilého "Západu", není monstrózně zadlužený?Všechny země Evropy, Japonsko a USA, ty si na své válčení s hrou na pány světa, jsou věřitelé Číny.

   Vymazat
  4. Proč vypadám jako blbec 22.29? ( kolik je ti sedmdesát? Bejvalej soudruh? Těm vymyli mozky nejrychleji a snadno) Ty jako "rozmýšlíš"? A o čem? To islamisti nás zadlužili a rozkradli majetek státu? Zničili průmysl i zemědělství a prodali naši vodu? A teď - tuhle posranou, sežranou, rozkradenou zem plnou vší, štěnic a cucavých parazitů budou islamizovat? A proč jako? Co si kdo na rozkradené kolonii Čechy vezme? Pochopitelně že na na někoho se bude muset tohle svinstvo hodit - a hodí se islamisté. Občanské roury a trubky z řad dříve narozených, už o tom přesvědčili. Tak jo dědku - strašně se bojím islááááámu -už jsi spokojenej?

   Vymazat
  5. 22:44- ono je pro některé, složité pochopit, že islamisté bojují proti "Západu" a my jsme jeho součástí. Jsem xenofobní, islamisty u nás nechci, i jiné "nepřizpůsobivé" ale nejsou to rozhodně naši nepřátelé, jen oběti jako my a je škoda, že se neumíme "postavit" spolu proti viníkům všeho zla tohoto světa.

   Vymazat
  6. Taky žvaníte kraviny Povolný - už vás dostali mediální ludry na žvásty o islámu. Islámci se na nás vyserou - jde jim o podpory a dávky, aby mohli žít jako nějakej němčour nebo anglán, což ve svých chudých enklávách nemůžou. Proto rajdají po světě, a když dostanou svoje podpory a usadí se, končí to. Pak za sebou tahají další příbuzné, proto hnědáci rajdají pořád. O tom to je. Co vy tady chcete nebo nechcete, na to vám sere pes, ostatně už jste to občansky prosrali - měli jste se ohánět mnohem dřív, než český politický prasáci zvedli nájmy ve státních bytech s tím, že je budou dorovnávat podporou na bydlení. Tím další havěť, jejich příbuzní, a další vychcandírové koupili kdejakou barabiznu na "ubytovnu" a po celé Evropě nabrali nepřizpůsobivý hnusáky, a natahali to sem. Zalidnili si ty svoje ubytovny, a od státu na to rejžujou hromady peněz. My ten hnědej sajrajt živíme už dávno, jsou to bulharští, rumunští, slovenští a další cikáni, hnusná havěť s hromadama parchantů, ze kterých už dnes jsou výrostci, a počkejte jen, co tady bude za chvíli za čoromoro národní tance. My jenom trapně čumíme, myslíme si "svoje" a držíme tlamy, když ukazujou v TV spoustu rozmlácených paneláků od tý havěti - to si ani islám nedovolí. Teď se čvachtá o "sociálním" bydlení, že prej ti chudáčci tady bydlí nedůstojně, budou je ládovat do sociálních bytů- nemyslete si, že to bude pro chudé seniory nebo samoživitelky. Hovno! Naládujou tam tyhle hnědý parchanty a my je budeme pořád živit.Je to sběř, bez vyznání, proti nim jsou islámci zlatí - všichni, co tady čvachtají pořád jen isláááám -islááám - čvachtají hovadiny. Islámští vandráci se na na nás vyserou - nás sežerou hnědí bigoši, těch tady máme fůry. Jsou rozlezlí všude, a co proti tomu všichni ti, co tady denně vřeští ty kraviny - co proti tomu dělají a udělají? Hovno! Už jste někdy viděl hnědýho bezdomovce? Neviděl - vždycky jen bílé. Ti umrzají v zimě na ulicích, zatímco o ten hnědej dobytek se stát musí zatraceně dobře starat. Tak už všichni staří pitomci přestaňte žvanit o islámu - už je to nuda. Islamisté "proti západu" nebojují -proč žvaníte takový kraviny? Proč by proti západu bojovali, když západ je musí ubytovat a živit? Mohli byste taky někdy vy staří bývalí soudruzi začít přemýšlet?

   Vymazat
  7. 23:53- nevím, jak jste starý Vy, jsem-li já "starý pitomec", potom jste Vy mladý pitomec, který neumí číst!

   Vymazat
  8. PS. soudruhem jsem nikdy nebyl.

   Vymazat
  9. 22:44 - Vy nevypadáte jenom jako blbec! Vy jste skutečný (in naturel) blbec!

   Vymazat
  10. to 1:05
   Milý anonyme, ty asi po sobě nikdy nečteš a nerozmýšlíš co píšeš. Necháváš se unést emocemi a emoce jsou špatný rádce, takže z tebe leze jen sprostota a hloupost. Jistě při své "inteligenci" máš dostatek času, svědčí o tom i tvoje častá přítomnost na webu, který se ti zjevně nelíbí. Takže jedna rada, místo brouzdání po Nové republice a podobných, pokus se trochu vzdělat a dohnat to co jsi ve škole možná pro zápal mozkových blan zameškal.

   Vymazat
  11. Pane Povolný,nedohadujte se puberťáckým
   tvorem mdlého rozumu.On dostal tu svoji
   pravdu napsanou od svého páníčka a ani
   nedokáže pochopit,že podporuje islamizaci
   Evropy.Připomíná mi komunisty z padesátých
   let.Ti také hledali hlavně především domácí
   nepřátele.Tady je to to samé.
   Petr Majevský

   Vymazat
 5. Asi se divate na to ze spatneho uhlu, chybi zkusenosti!!

  Islam udela neprostupny blok Isalmu, s kterym se necha lehce manipulovat z venci proti nevericim,a to velice krvave!!
  Nectete knihy !!
  Egypt , byl plne 1/2 krestansky , Iran 1/2 , Lebanon 100%, Turecko 100%, Syrie temer 100%, Israel z velke casti. Atd. Kam prijdou muslimove , prijdou pokorne, a kdyz dostanou vetsinu populace , budou se snazit obratit zbytek populace na ISLAM vsemi prostredky , hlavne krvavymi!!!
  Jen se podivejte na konflikty mezi Shia moslimy a Sunni moslimy!!!Mezi bratry.

  Ovsem z hlediska neokonu , kalifat je vitan, neb se lehce kontroluje , neb kalif ma absolutni moc v ruce a lidi jsou v podstate OTROCI!! a jeste nizsi otroci jso nemuslimove.!!

  BroukPytlik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další blb, který bude čvachtat o islámu, muslimech a tak.Proč by nás měly zajímat konflikty mezi nějakými přívrženci čehosi a odpůrci čehosi v cizích zemích? Každá zem má svoje problémy, a musí si je řešit, a není třeba, aby si pár staříků z ČR o ně otírali hubu, a neustále je aplikovali na dění v naší zemi. Naše zem je úplně jiná - sežraná, prosraná, zničená, zadlužená, rozkradená, půjde do konkurzu jako Řecko, a ty připitomělé žvásty o islámu si nechte. Islám nezavinil vůbec nic z toho, co posralo naši zem. Vy pitomej pytlíku. Proč na diskuzích k českým problémům blábolíte pořád takové kraviny? Co je nám do Shia moslimy a Sunni moslimy? Jděte do prdele vy kalifáte i s těmi otroky a blbými žvásty. Najděte si server, kde žvaní chovanci ústavů pro choromyslné, a omračujte je těmi svými blbostmi.

   Vymazat
  2. Uklidni se,pytlík má pravdu.

   Vymazat
  3. 23:35 do prdele běž ty, trolle !

   Vymazat
  4. 23:35
   Tak jste si drahý příteli vylil srdíčko, všechny poplival a projevil genderovou a sociální nesnášenlivost. Tím pádem máte dnes již splněno a můžete do hlavního stanu soukmenovci Romancovovi nahlásit splnění úkolu. Jen víc a houšť takových oddaných "vlastenců". Přeji krásný den a světu mír.
   P.S.
   Za kterou to domovinu vlastně kopete, že tu do všech tak kopete?

   Vymazat
  5. Vážený A z 20.5.-23:35h a výše,
   pro všechen adrenalin, který máte vražený ve Vaší hlavě, nejste schopen vidět skutečnost v její celistvosti. (I když uznávám, že je to z objektivních důvodů , protože to, jak nás vytunelovali a my si to nechali líbit, to nemá v historii obdoby!),
   Ale i ve vytunelované, naprosto vykradené zemi, je stále ještě co brát a to tak dlouho, dokud tam NĚKDO BUDE ŽÍT!
   Protože ten, co tam žije, musí vždy něco vypěstovat, vyrobit, z čeho je možné mu většinu ukrást, protože zadarmo ho přece nikdo živit nebude! Je to prostě vhodně "vypatlaný otrok".
   Kterého je třeba "dostatečně držet pod krkem" , což správně nabuzení "islamisté" velmi rádi udělají!
   ( Vždyť "bílý křesťan" jim už velmi dlouho pije krev. Naposledy viz. "rychlolíheň islamistů" - americké Guantanamo, dále stálé izraelské "aktivity" v Palestině a okolí, atd. atd.!)
   Pro muslima dodržujícího šarii jsme podřadná rasa!
   A že tu nejsou?
   Proboha, zajeďte si na víkend do Vídně a podívejte se na břehy "krásného modrého Dunaje"..
   Tam už je to samý Arab, žádný Rakušan!
   Před dvěma lety to tam ještě takhle nevypadalo.
   Takže být Vámi, mám větší obavy z "islamistů", než z našich, či slovenských cikánů (ti zatím hlavy neřežou!).
   Pavel p
   P.S.: Nadáváním nikdo nikdy nic nevyřeší.

   Vymazat
  6. A to myslíte 10.19 ( o těch Arabech ve Vídni) že je proto, že Vídeňáky Arabové už vyhubili? Ne!!!!! Je to proto, že vedle hnědejch zmetků se nedá žít!!!! A tím nemyslím tak úplně Araby, ale cikány!!!! Když se do nějakého bytového domu o dvaceti bytech nastěhuje jedna cikánská rodina, během takového půl roku je tam čoromoro, bordel, kravál, smrad, že se tam nedá žít.Není možno si nikde stěžovat - na hnědáky si prostě nikdo stěžovat nesmí. Dobře to řekl ten starosta v minulém pořadu té krávy Jílkové, týkajícím se sociálních bytů - řekl přesně totéž! Proto taky ho ta pizda pořád okřikovala.Prostě těch dvacet rodin se zadluží hypotékou, a odstěhujou se někam do satelitního městečka, kde si nechají postavit barák, aby je nikdy nikdo nemohl obtěžovat a otravovat. Naše města dopadnou stejně jako Londýn nebo Vídeň a další - zejména Plzeň, která je cikánské havěti plná, ale i Praha a další. Domorodí plzeňáci se stěhují na periferii, a střed města zaplňuje hnědá havěť. Všechny ty staré činžáky s velkými byty, postupně zaserou a rozmlátí, ale to NENÍ ISLAMIZACE!!!! o které zde všichni čvachtáte. To je o tom, že před hnědáky každej uteče, a u nás je to před cikány, jinde před Araby a podobně. Proč tenhle ksindl vlády protěžujou, to asi nikdo nechápe a nepochopí, možná proto, že tím pádem všechny ústavy poskytující hypotéky miliardově zbohatnou. Hnědej šunt si hypotéku nevezme, ten si obsadí v centru vylidněnejch měst co bude chtít ( viz Londýn, Vídeň a pod.) Akorát v Číně to takhle nefunguje, tam by s bigošema zametli.

   Vymazat
  7. Jo a ještě 10.19 - bych to doplnil - ten blbej žvást, že cikáni hlavy neřežou. ZATÍM!!! Protože je krmíme, šatíme, nesmí se jim zkřivit vlásek na hlavě, a nikdo je nesmí nutit, aby chodili do práce. Jen až jim jednou zkusí sáhnout někdo na sociální podpory -a že už mají tisíce výrostků a spratků - tak vám zapálí auto, vyrabujou byt, barák, vyrabujou obchoďáky, a uřežou vám blbé palice. Policie by s tím nezmohla vůbec nic. Vypadají, že s námi vycházejí, když přehlížíme jejich bordel,že nemusejí pracovat, a krmíme jim vyžrané pupky. A proč mě osočujete, že jsem "proti všem"? taková blbost! Jsem proti blbému žvanění o islamizaci v rozkradené zemi, kde obyvatelům, hrozí pochcípání hlady a žízní, kdyby nám přestali dodávat žrádlo a vodu - ale na diskuzích je slet blbců už tradičně. Staří trapáci, jen žvaní a žvatlají. O reálném životě venku už vědí lautr hovno.

   Vymazat
 6. 23:35 takže tvrdí vyznavači islámu, kteří mají za povinnost bojovat proti nevěřícím nám v této rozradené republice, žijíc na podporách, vadit nebudou? Zdá se, že ses' vrátil ze Sýrie, co bývalý bojovník na straně Islámského státu. Jako vyznavač Islámu, jaké žes' nové jméno přijmul? Nebo, že bys byl už adaptovaný islámský přivandrovalec?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt se musím bavit s kretény a blbci? Nastěhuj se vedle cikánů a pak žvaň o islamizaci ty blbče 5.35. Faktem je, že ty je ze svýho důchodu živit nemusíš, a že je živí ti co makají, je ti u prdele. A ještě musí snášet jejich bordel, kravál a smrad, a koukat na tu hnědou havěť vyžranou přes metráky, s pupkama přes gatě ( z našich peněz) jak dřepí venku na chodníku nebo jsou zalezlí v hernách, zatímco my makáme do práce. Ale podle tebe ty diskuzní blbe je to islamizace, protože ti to takhle vyhovuje, media ti to takhle nakukala, další blbové na diskuzích o tom žvaní furt - islamizacééééé - fakt jak blbci.Přál bych ti, abys byl vystěhován někam vedle cikánů, ono by tě to našup přešlo, ještě by ses k islámu třeba modlil.

   Vymazat
  2. Jakmile se někdo začne vytahovat prací,
   je to známka toho,že je na dávkách a
   práce je pro něho prázdný pojem,o kterém
   kdysi kdesi něco slyšel.Buď máte potíže
   s pochopením textu,nebo mu rozumět vůbec
   nechcete.Přečtěte si znovu a pozorně ten
   příspěvek 5:35.Jste naprosto vedle.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Takže jestli tomu dobře rozumím Majevský, vás cosi opravňuje k tomu, abyste tady mentoroval, a psal, že někdo je vedle? Hodně drzé - nemyslíte? Nesmím napsat nic o práci, abych nebyl podezřelý, že si to vymýšlím? A naproti tomu o lidech, kteří nepracují, jejich rodiče nepracovali, děti nebudou pracovat, a protože je to hnědý, musím to ze svý práce živit - a přitom toto není islamizmus. Islamizmus bude o tom, že namísto bigošů budu živit jiný hnědáky - a rozdíl bude v čem? Jděte si čvaňhat na www.rukojmí.cz, kde čvaňháte taky ke všemu a každý den, ale dnes ne, protože tam není nic, ani pro takový závislý skřety jako jste vy - proto čvaňháte tady. Na novinkách ne, protože tam se slejzá kór póvl. Jste ubohej závislák. Děláte taky něco jinýho, než je denně dřepět u internetu a hledat všechno možný, k čemu můžete čvachtat ty svoje rádoby moudrosti - tedy vy si myslíte, že jde o moudrosti, ale jde jen o plky starýho dědka, pobírajícího důchod, a dřepícího doma. Pražák - podle stylu psaní, a arogantní drzosti. Vy máte tak akorát právo tady žvanit o druhých, kteří makají, a zpochybňovat že makají, protože o tom píšou?Kdo vám k tomu dal mandát? Jděte do hajzlu!

   Vymazat
  4. " Tradiční evropské státy - Rakousko-Uhersko, Německo- padly v první světové válce, když stály proti těm, kteří bojovali pod praporem liberalismu, a po krátké přestávce v průběhu druhé světové války bylo o budoucnosti Evropy definitivně rozhodnuto. Mezitím globalismu už podkopal velké státy v Asii. Rusko, Japonsko, Čína a Indie se zdánlivě držely tradicionalismu, ale pouze na povrchu, pod kterým v hlubinách jejich prohnilých společností již hlodá červ neoliberalismu. Známky vnitřního rozkladu jsou zřejmé a je jen otázkou času, než vřed bude jednoznačně viditelným. Z tohoto pohledu Africa nemá žádnou moc; Austrálie a Jižní Amerika trpí zmateným identity přetížené společnosti. Vzhledem k tomu všemu, je tu jen jedna kultura, která se snaží zachovat své tradice: je to islámský svět. A samozřejmě nejsem stoupencem sebevražedných atentátníků a kruté války, ale zároveň prohlašuji, že pro dnešní lidstvo je poslední zbývající baštou tradiční kultury v každodenním životě i v transcedenci - Islám. Říkám to jako římský katolík. Jestliže islám selže, naděje zcela zhasne. Už nic nebude stát v cestě temnotě globalismu. Poté historie dojde ke svému skutečnému konci, a to rozhodně nebude šťastný konec ..." Gábor Vona, vůdce Jobbiku

   Vymazat
 7. Nepodporujeme fašistický stát jen přímo ale i nepřímo - například Akademie věd (Drahoš) rozeslala všem ústavům pobídky na uzavření spolupráce s odpovídajícími ústavy z Ukrajiny bez ohledu na to, že od roku 2015 je ukrajinská AV v rozvalinách (zaměstnanci pracují na poloviční úvazky za žebrácké mzdy, technici nejsou placeni vůbec a odešli, nemají na placení elektřiny, ....). Vím to z vlastních zkušeností, protože jsem s nimi spolupracoval od roku 2012. PK2

  OdpovědětVymazat
 8. Na fašisty a utečence kdoví odkud má vláda peněz dost, ale našim těžce postiženým vozíčkářum odebírají invalidní vozíky. To se nedělo ani za Topolánka nebo Nečase.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..a proto je potřeba zase zvolit ČSSD,KDU-ČSL a taky toho českého židovsko-slovenského Trikatela a jeho obslužní organizaci s názvem ANO !

   Vymazat
 9. A tady je odkaz na sluníčkový článek, kt. popisuje další podporu ukrofašistů. Udělejte si sami představu, kdo to jsou za lidi, kt. to dělají přes charitu, neziskovky a církve !
  Více se raději nebudu vyjadřovat, abych nebyl smazán.

  http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/s-humanitarni-pomoci-ve-valecne-zone-20170521.html

  OdpovědětVymazat
 10. Teď jde o to, že naši politici jsou také z masa a kostí. A to, jak je už patrno, stejného masa a stejných kostí jako ukrajinští.
  A nejde jen o desítky milionů pro Ukrajinu.
  ---
  " Jeden příklad za mnohé: Závislá a zkorumpovaná česká postkomunistická společnost si dovolila podle veřejně dostupných informací zpronevěřit několik tisíc miliard korun za pouhých 20 let. Tj. několik stotisíců korun na obyvatele. O arbitrážních škodách nemluvě. O tom se pravděpodobně dovíme více v průběhu již odstartované předvolební kampaně s pomocí ANO. Nejpozději pak se česká společnost setká se skutečností plné hospodářské závislosti a nerovnosti nejenom s SRN, ale i s pocitem nedostatečného respektu ze strany nejsilnějších států EU. V neposlední řadě i ze strany USA. "
  Více zde:
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/jan-campbell-na-pravdu-je-jeste-brzo
  -----
  A budou volby. A mnoho z nás tohle ještě nevnímá.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 11. Praha je plná hňupu . Čt podporuje zmrdy proti hradu . Volte SPD

  OdpovědětVymazat
 12. Naše propojení na vládní úrovni s fašistickou (nacistickou) Ukrajinou je jistě odpuzující. Je jistě pozoruhodné, jaký "póvl" se vládě hodí, hlavně, že je to protiruské. Jsme v podobné situaci, kdy Západ podporoval Hitlera, protože byl proti židobolševikům.
  Obecně je zajímavý již pohled na to co, je terorismus a co je partyzánská válka. Co byly pro nás hrdinné činy partyzánů za 2. světové války, to byly pro nacisty činy teroristické. Dnes je tomu stejně, co je pro islám partyzánské hrdinství, to je pro nás terorismus. Co bylo kobercové bombardování měst s miliony mrtvých civilistů? Co bylo vyhlazení Hirošimi a Nagasaki? Hrdinstvím nebo terorismem. Dnes právem oplakáváme mrtvé z Manchestru, ale uroníme slzu za masakry, které páchají našim jménem "hrdinové" v Sýrii, Libyi, Afghanistánu, Iráku.... Oplakáváme tisíce mrtvých, kteří jsou vražděni zbraněmi, které "hrdinům" ve válce proti Jemenu a bůhvíkde ještě ve světě dodávají naší oligarchové? Komu prospívají všechny ty puče, které ten nejskvělejší, ale dehumanizovaný Západ organizuje všude, kde je to ku prospěchu bohatnutí hrstky oligarchů?
  A kdo slouží tč. u nás s maximálním úsilím a bez uzardění nejen podpoře ukrajinského nacismu - partaje současné a předchozích vlád. Proč je ale volíme a stáváme se spoluviníky a spolutvůrci toho, co sami nazýváme terorismus? Co nás vede k podpoře nejen nacismus na Ukrajině, ale také v Kosovu. Proč kosovskoalbánský terorismus nám nevadil a nevadí?
  A pan Zaorálek? Vždyť to je obyčejná loutka v rukou oligarchů,nebo spíše ještě méně, tvárné cosi. To jsou věrní poddaní militaristů! Ovšem nejen toto jsou důvody, proč jsou pro slušného člověka nevolitelné ČSSD, lidovci, TOP 09 a ODS.
  Velkou záhadou ovšem zůstávají ANO. Proč oligarcha Babiš vystoupil na scénu a neřídí politické loutky, Kalousky, Sobotky, Bělobrádky, Fialy.... z poklidu a anonymity ze zákulisí? Proč přinesl svoji kůži na "trh"? Určitě ne proto, aby srovnal krok s výše jmenovanými loutkami. Že by z touhy po slávě? Sláva, polní tráva... Tu by si spíše mohl vydobýt svým "botostrojem". Tak teď to má: všechny loutky unisono od leva do prava křičí vztekle (podle nařízení z nápovědní budky) proti Babišovi. BOŽE CHRAŇ PŘED BABIŠEM ČESKÉ OLIGARCHY! Tak to je jistě pádný důvod volit Babiše.
  Mimochodem EET, to tedy byl od Babiše píchanec do vosího hnízda - tedy hnízda daňových podvodníků. Pro mne je ale zajímavé, že pokud jsem se setkal s drobnými podnikateli, tak ti s tím souhlasí - že by zase oligarchové? A jiný poznatek: berte si účtenky u benzinových pump. Jinak ji zpeněží pumpař: kupují je podnikatelé, aby vykázali svoje náklady ve spotřebě pohonných hmot k odečtu daní. Takže zase daňový podvod. I tato drobnost je důvod proč volit ANO - zkusit na 4 roky a když se přiřadí k ODS, TOP 09 či ČSSD,tak doufat, že za další 4 roky se objeví volitelnější partaj. 25 roků od pádu 1. pokusu o socialismus a dosud jsme se nezmohli na politiky sloužící občanům a státu, ale jen samé loutky, loutky, loutky - dobře ovšem korumpované diktaturou kapitálu.


  OdpovědětVymazat