Reklama

.

.

úterý 9. května 2017

Naše naděje je v Rusku

Geo
9. 5. 2017 Eurasia24
 
Vítězství globalisty Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách znamená definitivní konec nadějí na rozumné perspektivy spolupracující Evropy svobodných národů a suverénních států. Žádná kotva ve „sjednocené“ Evropě neexistuje. Naše spása ve skutečnosti byla a je na východě.


Západní Evropu pod vedením tandemu Macron – Merkelová (Schulz) čeká rozvinutí všech destruktivních tendencí, které už nemůže nevidět jen slepý.

Evropu v zóně hypervolného pohybu všeho zaplaví další statisíce migrantů přicházejících nejen z muslimských asijských a afrických zemí, ale i z „černé“ Afriky hluboko pod rovníkem.

Jejich problémem není islám, ale absolutní vykořeněnost, nakaženost západním hodnotovým primitivismem a kosmopolitní ztrátou identity, frustrace a z ní plynoucí agresivita.

Rumuny a Bulhary doplní ještě levnější Ukrajinci, kterých už se zaměstnavatelé nemohou dočkat, zatímco miliony Ukrajinců se nemohou dočkat, až zmizí ze Západem rozvrácené a vykradené země.

Čeká nás „francouzské“ snižování ceny lidské práce a osekávání zaměstnaneckých práv (než všem takzvaně levicovým politikům obhajujícím masové přijímání uprchlíků coby projev „humanity a solidarity“ dojde, že podpora migrace je čirým nástrojem velkokapitálu – tedy něco, s čím mají z fundamentálně-ideologických důvodů bojovat a nikoliv tomu napomáhat).

Čeká nás „švédský“ nárůst násilné kriminality, s tím spojené „posilování bezpečnostních opatření“ v podobě rostoucí moci represivních složek, přibývajících kamer v ulicích, byznysu s obrannými prostředky – a samozřejmě pocit existenční potřeby opatřit si vlastní zbraň.

Čeká nás více a více nervozity mezi lidmi, další zhoršení mezilidských vztahů, čekají nás mezietnické konflikty a projevy skutečného (nikoliv médii vybájeného) extremismu včetně renesance nacismu.

To vše už Evropu zachvacuje, zatímco neustále posloucháme pouze řeči o „teroristické hrozbě“, odvádějící pozornost od celého komplexu problémů, jejich příčin a důsledků.

„Nějakou zvláštní náhodou“ se stalo, že dvě země, které v uplynulých staletích psaly historii, země, kterým se ve větší míře vyhnuly oba světové konflikty, země, které zamořily svět svými kulturami a svým jazykem, znovu unikají těm nejkatastrofičtějším scénářům.

Velká Británie opouští účelově založenou obchodní organizaci zvanou Evropská unie a pomalu, ale jistě zavírá před chaosem své brány. Amerika vyhlašuje boj nelegální imigraci, staví imaginární plot na letištích a skutečný na hranici s Mexikem.

Britové si mohli zvolit Brexit, Američané Trumpa. Francouzi podobnou šanci nedostali a nedostanou ji ani Němci. Žádnou záchranu už ve „sjednocené“ Evropě nehledejme. Není tam a nikdy nebyla. Pár samotných vojáků v poli, jako je maďarský premiér Viktor Orbán, bude mít co dělat, aby ustálo tlak, který teď obrovsky naroste.

Naší jedinou spásou je Rusko a jeho prozíravý, rozumný a ještě poměrně mladý prezident. Přestože má tato země svých problémů víc než dost, má veškerý nezbytný potenciál k tomu být pro nás znovu nadějí. Už proto, že se díky své duchovní a vojenské síle i historickým zkušenostem bezpečně brání pokusům o natlačení do koridoru destrukce a zmaru.

Těžko předpokládat, že nás teď naši politici vyvedou z pasti, do které jsme byli navedeni – zvlášť, když Andrej Babiš coby nejpopulárnější politik v ČR je skalním fandou globalisty Macrona. A těžko předpokládat, že se brzy staneme neutrálními zeměmi, nezatíženými neustálým vydíráním (dvě procenta na obranu) a vyhrožováním (kvóty a dotace).

Ale výsledek francouzských voleb je pro nás příležitostí prozřít a dát najevo, že už nejsme ochotni trpět tragédii postkoloniální a dobyvačné části Evropy, sdílet žalostný osud většiny Západu a přihlížet, jak se z něj zas a znovu sobecky vysmekávají dva věční páni situace.

Je to pro nás příležitost přihlásit se nahlas k slovanské identitě, kulturní i jazykové blízkosti Ruska. Příležitost nenechat se zneužít k účelovým projevům nepřátelství a rusofobie, která je nám historicky cizí, a naopak podpořit v informačním prostoru úspěšné snahy Ruska klást odpor všem ničivým tlakům. A právě tento vítězný boj je naší nadějí. Jako před dvaasedmdesáti lety.

Geo, Eurasia24.cz
Foto: Kremlin.ru

25 komentářů :

 1. Líp to napsat už nešlo, Západ je u konce s dechem a my máme možnost chcípnout s ním, nebo přežít.

  OdpovědětVymazat
 2. Spousta protizápadních blábolů, ale autor jaksi zapomněl uvést v čem konkrétně ta "naděje" má spočívat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom, že když je západním oligarchům a jejich lokajům a kolaborantům umožněno, aby si dělali co chtějí, tak si vždy začnou dělat co chtějí. Naprosto bezohledně.

   To vzhlížení k Rusku není naivně romantické, ale naopak zoufalé.

   Vymazat
  2. I Rusové mají své oligarchy, mají své strategické a imperiální cíle. Co bude až nebude Putin a moc tam třeba převezmou jmenovaní, podporováni vojensko průmyslovým kompexem? Nebude to v rudém, ale to samé v oranžovém? Kdo ví. Nikdy pro žádné velké země nebudeme partnery ale těmi lokaji. Když chce Zeman něco zachránit, aby jsme byli alespoň trošičku na úrovni partnerů(Čína), tak mu v tom ještě naši politici brání.

   Vymazat
  3. Ad 12:15
   Samozřejmě. Nikdo (skoro?) nechce, aby tady vládli ruští oligarchové, jenomže to ani nehrozí. Rusové tahají za kratší konec a my už za žádný.
   Ale naše naděje, už jediná, je v tom, že se udrží multipolární svět a znormalizují se vztahy v něm.

   Vymazat
 3. 11:27 to nejsou bláboly ale jen fakta volit SPD a odejít z eu to je naše naděje

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není žádná neděje, ale nesmysl. Nikdo to u nás nechce a je to ekonomická sebevražda.
   A i kdyby tak furt nevidím co s tím má co dělat Rusko.

   Vymazat
  2. 11:43 Evidentně nechápete smysl textu článku.
   A SPD je aspoň šance, zatím jediná.

   Vymazat
  3. 11:43-Tyto řeči"nikdo"to u nás nechce máte
   od Sobotky?Ten to tvrdí také,ale vyhlásit
   o tom referendum nechce,dopadlo by asi
   tak,jak si nepřeje on ani Vy.Odvykněte si
   mluvit za druhé.Říkat můžete"já to nechci",
   ale nehovořte za jiné.Nemáte na to od těch
   "nikdo"žádné oprávnění za ně mluvit.
   Petr Majevský

   Vymazat
 4. Nejde o obnovení panslavismu, ale o rozumové jednání, pokus o záchranu národní identity a státu ve vymírající Západní Evropě. Kolonizaci cizími etniky a kulturami se musíme bránit českou zdravou populací. Nejde o nacionalismus, ale o existenční nutnost. Ekonomická budoucnost je na Východě i velmi vzdáleném a bude lepší patřit k Světu budoucnosti, než ke Světu, který si zvolil zánik. Musíme se přimknout k tomu Světu, kde dochází k obrození!

  OdpovědětVymazat
 5. Že je Rusko naše potencionální záchrana, na to jsme začali přicházet pomalu, ale jistě. Teda - všichni ti rozumní,slušní a obyčejní občané to začínají cítit zrovna tak - že naše naděje jsou v Rusku - rozhodně ne v západu, který nás zradil opakovaně, a kdykoliv nás využije (jako po devadesátém) kdykoliv nás zneužije ( jako po devadesátém), vytěží všechna naše aktiva a pak nás odhodí jako zmačkaný papír od sekané. Jiným zájem na nás nemají --viz slova písničky ... " a až tu malou zemi celou rozkradem, pak se vrátím v svoje rodné Colorado, a o tý zlatý žíle povím doma všem".... Naše zem posloužila, a dosud slouží jako zlatá žíla celé řadě západních gaunerů, ale naše slušné a poctivé občany bohužel nejvíce vytěžují prozápadní gauneři z našich vlastních řad, protože je to ten nejjednodušší způsob, jak se doškrabat k majetku bez práce. A k moci - a k postavení.Likvidací druhých vyrosteš a posílíš - to je odvěká kapitalistická "západní" doktrina. Vědí to všichni - úplně všichni,i ti,kteří na tom profitují a druzí na to doplácejí. Ti, kteří na tom profitují, udělají všechno proto to,aby si udrželi to, k čemu se dostali a prokradli a propodváděli, i kdyby to mělo znamenat ještě víc ponížit, vydojit, případně i pozabíjet své spoluobčany. Nezastaví se před ničím - ti také okázale plijí na Rusko. Ti ostatní ponižovaní ( kterých je podstatně více) doufají v Rusko jako v záchranu, a navrácení ukradených mravních hodnot. Na diskuzích jako jsou tyto - kde se scházejí většinou jen bývalí soudruzi, kteří celý aktivní život šlapali podle tehdejších not a na slovo poslouchali své soudruhy vedoucí, se přesně ukazuje, kdo je kdo. A ta prozápadní část lidí se ukazuje jako odporná, sprostá, urážející a ponižující, zlá, bezcitná, a vzteklá chátra, proto odpor proti nim, a fandění Rusku sílí. Dělají si to smečky těch lotrů sami - od shora dolů. V devadesátém měli spoustu šancí, ale promrhali je kvůli pomyslným pytlům zlaťáků všechny.

  OdpovědětVymazat
 6. Kapitalismus je vražedný společenský systém. Na západ od nás už je v pozici sebevražedné. Odstranění kapitalismu a nastolení demokracie je jediným možným způsobem záchrany lidstva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak. Ale vysvětlete to otrokům. Otrokáři vysvětlení nepotřebují. Nevidí nic než své majetky. A otroci doufají, marně, že se z nich také stanou otrokáři.

   Vymazat
  2. Přesně! Anonyme 12.58 -přesně! Otroci doufají a věří, že tím svým zmízáním, a poslušností,a leštěním klik a vyléváním nočníků si taky vyslouží pozici alespoň mrňavýho otrokáře, alespoň pytlík zlata, když ne pytel, a proto to všechno, proto si lidé volí svoje gaunery, jásají nad nima s mávátkama, a pak se radostně nechávají dojit jako dojné krávy - je to pořád dokola. A nepochopitelné.

   Vymazat
  3. Nikdo není více beznadějně zotročený jak ten, kdo si falešně myslí, že žije ve svobodě.
   Goethe

   A tenhle je taky pravdivý. Nejcennějším zdrojem je hlupák a protože se hlupáků rodí v přírodě poskrovnu, jen zlomek procenta, je třeba je vyrábět ve velkém. Dnes tato výroba začíná už v mateřské školce.
   Valentin Katasonov A o tom to je.

   Vymazat
  4. Největší nebezpečí hrozí kapitalistům od demokratů. Proto se snaží všechny přesvědčit, že těmi demokraty jsou vlastně oni. Až to lidi prokouknou bude mazec, tedy doufám

   Vymazat
  5. Vtipné Štěpáne Forgáči :-). Oni vůbec mají mnohé různorodé mimikry na všechny možné způsoby. Ale tohle mimikry demokratů je asi nejdůležitější.

   Vymazat
 7. EUROASie - je v takovém pokročilém stádiu, že není možno jej zastavit ...
  Tím pádem s EUROASII vstoupí nový finanční systém do kterého NAZI /NAtional ZIonist/ nebudou mít přístup tak jako Vatikán se svými jezuity, či naopak....

  To znamená Rothschilds a jejich klany od Trilateral, přes P2Lodge Club of Rome či Commitee of 300 budou mít ČERVENOU....vlastně ji mají....

  Nové obzory spolupráce - EUROASIE je dílem PUTINOVY VIZE .... briliantní .... Zeman to nějak cítil .....

  S EUROASII - padne HEGEMON USA a jejich Západní Satanistická elita .....

  EUROASIE zabezpečí mír který USA a Velkou Británii a Israelem systematicky ničí ...

  OdpovědětVymazat
 8. Najvýznamnejší európski lídri sú bezdetní. Nemecká kancelárka Angela Merkelová, holandský premiér Mark Rutte, a nový francúzsky prezident Emmanuel Macron, švédsky premiér Stefan Löfven, luxemburgský premiér Xavier Bettel a predsedníčka škótskej vlády Nicola Sturgeneová.

  Kým lídri Európy nemajú potomstvo, zdá sa, že ich ani netrápi budúcnosť ich kontinentu. Nemecký filozof Rüdiger Safranski píše:


  “pre bezdetných je myslenie v termínoch budúcich generácií menej relevantné. Preto sa správajú čoraz viac tak, ako keby oni mali byť tí poslední a vidia samých seba ako to posledné ohnivko na reťazi.”

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky Václav Veškrna byl bezdětný.

   Vymazat
 9. 12:14 EUROasie je v tak pokročilém stádiu rozkladu,že neni možno jej zastavit.To pravda,tudíž žádná budoucnost.A brilantni Putinova vize tj.já pán,když takových pánů je tam neúrekom,člověče
  nejste vy tak trochu na hlavičku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní9. května 2017 14:03 - tutánku, co hulíš?

   Vymazat
 10. V každém případě bychom měli odmítat další posilování vazeb a závislosti na EU. Staré země, nás nové země, pouze vykrádají. Viz, stále se vzdalují životní úrovně. My, nové země, pracovně nazvané V4, bychom si neměli nechat vnucovat negativní postoj k Rusku, pod záminkou nějaké všeevropské solidarity. Ty stále obnovované sankce, poškozují/likvidují naši ekonomiku, stejně jako zlikvidovaly ekonomiku Ukrajiny. Ze všeho těží pouze staré země, jejichž velké firmy s Ruskem stále obchodují, bez ohledu na sankce.
  Je třeba mít rozvíjet vyrovnané vztahy také směrem k Rusku. Rusko to uvítá (nabídne dobré podmínky), neboť silná Čína za zády ho silně znervózňuje. Ale nejenom k Rusku, také k Indii, Brazílii, Austrálii, k celému světu. Vymanit se a odmítat vazalství vůči EU, či lépe řečeno vůči Německu, kde se nás snaží udržet, např. i současná vláda. P.K.

  OdpovědětVymazat