Reklama

.

.

středa 24. května 2017

Našim občanům je nevolno z Miroslava Kalouska a ne z Jiřího Kajínka

Jaromír Petřík
24. 5. 2017       JaromirPetrik
Je šokující, že naši občané mají po morální stránce horší mínění o Miroslavu Kalouskovi z TOP09, než o Jiřím Kajínkovi. Toto jednoznačně vyplývá z internetových diskusí.
Miroslav Kalousek-předseda TOP09 se o Jiřím Kajínkovi vyjádřil takto: „„Sprostý vrah včera v Manchesteru zavraždil desítky lidí. Dnes je v České republice hlavní mediální hvězdou sprostý vrah. Je to jenom pro politickou volební kampaň pana prezidenta Zemana. Slušnému člověku je z toho nevolno,“ reagoval ve Sněmovně Kalousek.“ ZDE Reakce našich občanů jsou však v diskusi pod článkem naprosto opačné-cituji:


Vladimír Vlk, Teplice, Út, 23. května 2017, 14:41:19 | Souhlasím |Nesouhlasím | +877 / -21
„Mně je nevolno z tebe Kalousek“
877 našich občanů s tímto názorem souhlasí, 21 je proti!!!

Další z názorů:
Milana Svobodová, Brno, Út, 23. května 2017, 14:44:39 | Souhlasím |Nesouhlasím |+621 / -16
Sprostý vrah, slušnému člověku je nevolno, reagoval Kalousek na milost pro Kajínka.
Jsem slušný člověk a z milosti pro Kajínka mi nevolno není.
Jak je slušným lidem, nemůže Kalousek vědět, protože on nikdy slušný nebyl.“

621 souhlasných názorů ze strany našich občanů, pouze 16 proti!!!

Dalších komentářů snad netřeba. Jen nechápu, proč si Miroslav Kalousek nezamete před vlastním prahem a raději nekomentuje svoje aféry. Ty jsou popsané na Internetu, např. zde-cituji:
Radka Kalousková získala veleslavínský byt výměnou za směnku v hodnotě 6,5 milionu korun, kterou v její prospěch vystavil v roce 1999 po dohodě s jejich otcem její bratr Lubomír Kašák v rámci vyrovnání mezi sourozenci. Lubomír pak byl v roce 2002 zavražděn údajně svým společníkem Zdeňkem Němcem, který se po činu také zastřelil. K darovací dani přiznala Radka Kalousková směnku až po letech poté, co se o daňový únik na základě anonymního podnětu začala zajímat policie." https://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Kalousek
Takže, když se vraždí v Kalouskově rodině, tak je to v pořádku, z toho Miroslavu Kalouskovi jako „slušnému“ člověku není nevolno.
Zajímavé, že i jiné vraždy Miroslavu Kalouskovi nejen nevadí, ale vrahy dokonce obdivuje a navrhuje na státní vyznamenání. Toto je případ bratrů Mašínů: http://domaci.ihned.cz/c1-52583960-bratri-masinove-jsou-hrdinove-mysli-si-ministri-a-jsou-pro-jejich-oceneni .
Co se týká Jiřího Kajínka, tak v podstatě jediné, co mu bylo 100% prokázané, jsou krádeže a odpor policistům při zatýkání. Co se týká vražd, ze kterých je obviňovaný a za které byl odsouzený na doživotí, tam je tolik otazníků, že nemůžeme zodpovědně říct, zda tyto vraždy opravdu spáchal.
Co říct k práci našich soudů, když Kajínek je odsouzený za nájemné vraždy, ale chybí nájemce i zprostředkovatel?
Vlasákovi jako údajnému objednavateli vražd jeho čin nikdy nebyl dokázaný a „zprostředkovateli“ Hegedišovi též. Tak, jak mohla být Kajínkovi prokázaná nájemná vražda?
Nezdá se Vám, vážení čtenáři, že tento výrok soudu přímo odporuje zdravému rozumu?
A, i kdyby Kajínek uvedené vraždy spáchal, tak kdo vlastně přišel o život? Příslušníci podsvětí, kteří se „živili“ vydíráním a násilím k vydíraným obětem. Je škoda takových „lidí“?
Naproti tomu bratři Mašínové při svých loupežích brutálně zavraždili několik lidí, kteří se naprosto ničím neprovinili. Podřezali spoutaného člověka a do zasahujícího hasiče stříleli ránu jistoty. A z těchto lidí Kalouskovi nevolno není a ještě je jako „slušný člověk“ navrhuje na vyznamenání. Vždyť potom nemůže odsuzovat ani islámské teroristy, když oslavuje jiné teroristy, kteří se mu ideologicky hodí do krámu.
Nezdá se Vám, vážení čtenáři, že i kdyby byl Kajínek vinen v plném rozsahu obžaloby, tak oproti bratrům Mašínům je pořád morální veličinou? Jenže, co dělat, když nám o morálce a slušnosti kážou politikové, kteří mají za hrdiny bestiální lupiče a vrahy?
Je hrozné, kam až to naše „demokracie“ západního typu dotáhla. Z tohoto musí být opravdu nevolno každému slušnému člověku. Ale nejzajímavější na celé této záležitosti je, že našim občanům není nevolno z Jiřího Kajínka, ale z Miroslava Kalouska, jak se vyjádřili v diskusi.

37 komentářů :

 1. Kraďousek měl už dávno sedět a ne pořád o ničem pindat na prolhaný ČT!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kauza Kájínek a reakce havloidní kavárny nádherně dokládají, proč ztratili důvěru lidí i navzdory kolosální mediální masáži.

   Lži už jim žádné nepomáhají, protože téměř všem už je jasné, že mezi tím co tvrdí a skutečností je jedině vztah co neúčinnějšího vytváření virtuální reality.

   Tohle Kalouskovou extempore ale už moc účinné není. Proto doufejme, že vytrvá co nejdéle se svojí snahou o návrat na výsluní, protože tohle jenom pomáhá rozpoznat skutečnost už i těm nejopožděnějším z nás.

   Vymazat
  2. Po Kájínkovi se teď uvolnila postel. Neměli by ji "zaplnit" kalouskem?

   Vymazat
 2. Já si myslím, že se ten Mirek Kraďousek také jednou dočká tepláků a až ho budou vypouštět na nějakou milost pro šmejdy, bude také celebrita pro Českou televizi. Mirku, vydrž, dočkáš se "dvorany slávy".

  OdpovědětVymazat
 3. Z Kalouska je mi nevolno jenom ten jeho zkurvený ksicht vidím. Zdaleka ,ale není jediným z koho je mi na blití. Obrejlený bezpáteřní plešoun je hned v jeho závěsu. Navíc jak je možné, že zrovna Kalousek je denně v televizním zpravodajství na všech kanálech? To má tam to žvanění předpolacený?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:00 Přesně toto mi vrtá hlavou již dlouhou dobu. Všude slyším, že Babiš má pod palcem noviny a sdělovací prostředky, ale několikrát denně na nás čumí z nestranné televize ta příjemná usměvavá tvář Kalouska. Kalouska, který vyhořel ve volbách. Kurva, kde to vlastně žijem. Co vlastně provedl Babiš, že byl odvolán, nevíte to někdo ???

   Vymazat
  2. Babiš se velmi provinil prohlášením na sjezdu ANO, kde prohlásil, že bude usilovat o to, aby poslanců a senátorů bylo z 281 jen 101 a ve funkci by byli maximálně 2 funkční období. To se dotklo všech, kteří ve funkci zůstat do důchodů. Ve "žvanírně! to mají dobré, co je práce nevědí a mají k ní odpor.

   Vymazat
 4. Doufejme, že i na Kalouska dojde.

  OdpovědětVymazat
 5. Nejsem zastánce vulgárních slov ale jak se jedná o Kalouska neodolám.Kalousek je DEBIL nejhoršího zrna a proč se tak dlouho drží v plitice české republiky a v parlamentu.Protože česká politika je jeden velký debil a parlament je jejich stáj.Kalousek je jejich neoficiální král,král debilů.A proto jsme v ryti.

  OdpovědětVymazat
 6. Zapomíná se na kasárna na Náměstí republiky , z jejich miliardové hodnoty nedostal stát ani korunu !!

  OdpovědětVymazat
 7. Krátce, stručně, pádně a pravdivě. Nebyl to ale přece pan Kájinek, který ze sebe udělal celebritu, ale byly do české pussy riot, které o sobě říkají, že jsou čeští novináři. A proč? Protože to byly tzv. zpravodajské bomby, které dávaly výdělky. Pravda, právo, spravedlnost, poctivost, odpovědnost - to jsou nečtivé a neposlouchatelné propadáky, žádný kšeft. Ale lézt ženám s aparátem pod kalhotky, na tom se vydělává. Pravda je neprodejná a proto novináři vymřeli a nastoupila generace pussy riot a samozřejmě i potřebná skvadra televizních loutek - v ČT na 1. místě pod vedením čtveráka (nez)dvořáka.

  OdpovědětVymazat
 8. S Kalouskem je možno výjimečně souhlasit, slušnému člověku je z osvobození vícenásobného nájemného vraha nevolno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:11 Kde jste byl, když Havel osvobozoval vrahy a zločince po tisících ? To vám tehdy nevadilo ?

   Vymazat
  2. 16:55
   Obdivoval s Kraďouskem LAHVIČKY UDAVAČE HAVLA???!!!!

   Vymazat
  3. Jen doplním, nemělo by zapadnout omilostnění vraha Klausem, který druhý den po propuštění opět vraždil!!!

   Vymazat
  4. Pod 16:11 se skrývá Kraďousek.
   lada

   Vymazat
 9. Your blog posts are more interesting and impressive. I think there are many people like and visit it regularly, including me.I actually appreciate your own position and I will be sure to come back here hotmail sign out | hotmail log out

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Why do you write in English? Do you understand Czech text?

   Vymazat
  2. Běž doprdele zrůdo.

   Vymazat
 10. Motto:
  Kdo chce peněz jako máku skončí někdy při smetáku.
  Kdo chce peněz jako smetí skončí někdy při koštěti.
  Kdo lže, ten krade, do pekla se hrabe.
  POLITICKÝ PROSTITUT KALOUSEK
  V džínech, teplácích, či kmentu, hlavně, že jsem v parlamentu.
  Dřív platilo na lidičky, když jsem si hrál na barvičky.
  Byl jsem modrý, byl jsem černý, žádné barvě nebyl věrný.
  Šel jsem s oranžovou, rudou, hlavně, že mě volit budou.
  I když mě nikde nechtějí, neztrácím naději.
  S politikou nepřestanu, založil jsem novou stranu.
  Přesvědčí vás moje vize: Vyvedu náš národ z krize!
  Bohatým dát, chudým brát, tak vypadá správný stát.
  Jasné jsou mé obzory, nechci chudé sponzory.
  Volby rozhoduji teď, zaplatím si předpověď.
  Lhal jsem, lžu, lhát budu zas, hlavně, že mi dáš svůj hlas!
  Lhát lidem se vyplácí, tvrdí všichni topáci!

  OdpovědětVymazat
 11. Jsem šťasten přešťasten, že nepatřím do okruhu slušných lidí, ke kterým se řadí Kalousek. A to bez ohledu na to, zda jsem pro či proti propuštění Kajínka. M.R.

  OdpovědětVymazat
 12. Mně je z Kalouska zle už dlouho a stále se to stupňuje. Hnusná hyena, co stále cítí potřebu něco komentovat a k něčemu se vyjadřovat. i když její názor je většině lidí TOTÁLNĚ lhostejný (v tom lepším případě). Podařil se mu husarský kousek, že pokud se k něčemu vyjádří, tak většina lidí už automaticky bere, že to přesně naopak. Udělal by líp, kdyby šel do důchodu a držel už proboha hubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to záměr několika málo inteligentních TV redaktorů, kteří M. Kalouskovi jako politikovi s nejmenší důvěrou a popularitou dávají co největší prostor, aby se ztrapnil, zlikvidoval svoji stranu a posílil pozici těch kritizovaných, např. dvou nejdůvěryhodnějších politiků (A. Babiše a prezidenta), kteří by mu za růst své popularity měli být vděčni. A tak vystupuje M. Kalousek v TV 3x-8x za večer (1-4x v odpoledních a večerních zprávách ČT a hned po tom 1-2x na Nově) k čemukoliv a proti komukoliv. Efekt je úžasný. Popularita už bývalého ministra financí a prezidenta bude stále růst, pokud tento trik někdo z vedení TV neodhalí. Jeho výroky nemají žádný obsah, jsou to stále opakované fráze, kterými začal řídit B. Sobotku, jehož stranu vede k faktické likvidaci, k 8-9 % ve volbách.

   Vymazat
 13. Mnoha lidem vrtá hlavou, proč se Kalousek, tento odporný živočich,kterého mnozí nemohou ani vystát, drží stále v politice a v médiích.
  Řekl bych, že je to velmi jednoduché. Tento Jidáš splnil svůj hlavní úkol - prosadil církevní restituce ( po velké a malé privatizaci největší podvod a rozkrádačku tisíciletí). Sice podvodem - jak jinak - ale výsledek se dostavil.
  A to mu Vatikán, zednáři a Bilderbergové nikdy nezapomenou. Proto se jeví jako neprůstřelný.
  Nicméně je to jen shluk bílkovin, který stárne a má strach. A já mu přeju, aby si ten strach vychutnal v tomto, i v dalších životech.

  OdpovědětVymazat
 14. Pane Petříku,výborně,ale mohl jste ještě přitvrdit!Je rozhodně proč!

  OdpovědětVymazat
 15. Vzhledem k tomu,že Kalousek nebyl,není a nebude
  slušným člověkem,jsou jeho slova irelevantní.
  Jestli Kájínek varždil nebo ne,ví pouze on sám.
  Že se v jeho případu objevily nejasnosti je fakt.
  Ale nemohu tvrdit ani že je vrah,ani nevinný.
  Nakonec Kalousek je sám vrah,protože má na
  svědomí dva výsadkáře,kteří použili jím koupené
  padáky.Takže podle K.Kryla nám vrah o morálce
  káže.No neberte to.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 16. Mě je mnohem víc šoufl z voličů, kteří Kalouska volí. Tenhle vypráskaný kradák se drží u žlabu čtvrt století. I když o tom čt mluvila trochu jinak, je jisté, že nás, ve spolupráci s Hávou a dalšími sobě rovnými, systematicky okrádal.
  Chybu udělá každý. Ale opakovat jí čtvrt století? To už je recidiva lidské blbosti. A nebo ho volí stejní kradáci, jakým je Kalousek sám. Pak tu ovšem máme cca 8% zlodějů.

  OdpovědětVymazat
 17. Mně se dělá šufl z Kalouska a jeho party, Babiše a jeho party ,Bělobrada a jeho party, Sobotky a jeho party, Fialy a jeho modrých ptáků.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak teď už nezbývá než začít cinkat klíčemi v ulicích.

   Vymazat
  2. 9.11
   Cinkat klíči - to dělají a dělali jen idioti!!
   Musím řici, že této maškarády jsem se nezůčastnil.
   Václav

   Vymazat
 18. Kalousek slušnost utopil v alkoholu a penězích.
  lada

  OdpovědětVymazat
 19. Jisteze, komunisticti debilove. Vsichni jsou na vasi strane, jen ve volbach se to ne a ne ukazat. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hampejzlíku, debil jsi ty nezapomeň

   Vymazat
  2. 21:04 - Hele debile, nevyskakuj jako blbec ze škatulky! Jsi na odpis, nezapomeň!

   Vymazat
  3. A potom že pan prezident Zeman národ rozděluje. Hovno rozděluje, naopak ztmeluje proti takovým šmejdům jako je 21:04 a kalousek a spol.

   Vymazat
 20. Mě je zle z celé bruselské zastupitelské vlády. Kraďousek je extra exemplář.

  OdpovědětVymazat
 21. Zdařilý a výstižný článek k věci, pane Petříku.

  OdpovědětVymazat