Reklama

.

.

pátek 26. května 2017

Nebudeme se podílet na šílenství bruselských elit, vzkazuje Polsko do Bruselu

26.5.2017 Globe24

Polsko se v žádném případě nenechá vydírat a nepřistoupí na "šílenství bruselských elit", které chtějí zemi vnutit povinné kvóty na přerozdělování migrantů. Pouhé dva dny po útoku v Manchesteru to oznámila polská premiérka Beata Szydlová. Atentát si vyžádal nejméně 22 obětí, včetně manželského páru z Polska, Angeliky a Marcina Klisových z Darlowa na pobřeží Baltu.


Szydlová obvinila liberální opozici, že se snaží Polsko zničit tím, že podporuje migrační politiku EU a dokonce „postupuje ruku v ruce s těmi, kteří pozdvihli tuto zbraň proti Evropě, proti nám všem!".

„Polsko se nesmíří s žádným vydíráním od Evropské unie, nebudeme se podílet na šílenství bruselských elit," řekla šéfka vlády během parlamentní rozpravy, předcházející marnému pokusu menšinové opozice o odvolání ministra obrany. „To po dalším teroristickým útoku v Manchesteru chcete souhlasit s tím, aby Polsko bylo bezbranné?" tázala se opozice. „Nepřipustíme, aby polské děti nemohly bezpečně jít do klubu anebo do školy. Nenecháme se vydírat a nepodlehneme politické korektnosti," zdůraznila.

Opozice kritizovala premiérku, že se stává „polskou Marine Le Penovou", tedy krajní nacionalistkou. Jedna z opozičních stran ohlásila, že požádá etický výbor, aby premiérku potrestal napomenutím za „ostudné a ohavné" vyjádření spojující odvolávání ministra Antoniho Macierewicze s teroristickým útokem v Manchesteru.

„Tvrdit, že morálka, etika a evropská solidarita jsou pouze politickou korektností, není hodno předsedkyně polské vlády," řekla televizi TVN 24 poslankyně Monika Rosová. "Opakované lži vyvolávají obrovské obavy Poláků, z čehož má prospěch jedině tato vláda," zdůraznila.

Agentura AFP připomněla, že polský odpor proti bruselskému „vydírání" a „diktátu" posiluje podpora z dalších zemí visegrádské čtyřky, Česka, Maďarska a Slovenska, které kvóty na migranty rovněž odmítají.

- - -

56 komentářů :

 1. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE !
  NE nelegální migraci!
  MRÁZ přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA na věčné časy do věčných lovišť!
  S RUSKEM na věčné mírové časy!
  S KAPITALISMEM do prdele!
  SOBOTKOVA VLÁDA - vláda národní zrady!
  - www.novarepublika.cz/2017/05/byla-sobotkova-vlada-prospesna-lidem.html#more

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volte SPD Okamura!

   Vymazat
  2. Ten jediný viděl nebezpečí už dávno, kdy se mu všichni vysmívali, že slyší trávu růst!!!! Z politiků jedině Tomio vidí do budoucnosti - zatímco ostatní si nevidí ani na špičku svého nosu!!!

   Vymazat
  3. Bodejť, volte SPD. Do parlamentu se sice (snad) nedostanou, ale aspoň jim to hodí nějakou tu pětku, pokud budou mít dost hlasů.

   Vymazat
  4. "... hodí nějakou tu pětku" - to je právě to, o co Okamurovi jde až na prvním místě! Podívejte sena program ANS, ti aspoň vědí, jak na to a jakou změnu - pryč z NATO, pryš z EU, ale i to, co bude následovat! Chtějí systémovou změnu směrem k spravedlivější, harmoničtější a svobodnější společnosti!! MM

   Vymazat
  5. ANS je pro mě slepenec, který je v zásadě nevolitelný. Tenhle projekt v této podobě podle mě nemá budoucnost.

   Vymazat
  6. 20:30, vy máte z Tomia stažené pozadí, že se snažíte roze.írat jeho sympatizanty. Mě se taky líbí ANS, ale T.O. maká už 5 let a pořád to, že jde o život, došlo cca 5%. ANS je elitní klub, který kromě klientely NR nikdo nezná.

   Vymazat
  7. 22:57 - že jsem tak zvědavej, T.O. maká 5 let - a výsledky toho makání jsou jaké?
   ANS je elitní klub - můžete mi, prosím, naznačit aspoň něco klidně i fakt malého, co by dokazovalo, že se jedná o elitní klub? Děkuju

   Vymazat
  8. Cesi nemaj Trumpa
   Tak hokt hledaj zoufale nahrazky typu Oka mura

   Vymazat
  9. Já se vám divím! žerete se tu kdo bude lepši a to nahrává druhým . Když nebude národ jednotný v přijímaní uprchlíku budeme do 5 let mrtví. Toto je bod který by nás měl spojovat !!!!Chcete aby znásilnili vaše děti ,ženy, vraždil vaší rodinu ,nutil jinou víru !!! Otázka koho volit ? Spojte se na jednom ať má co nejvíce hlasu a procent v parlamentu . Já volím SPD ,ne s přesvědčení ale pro záchranu České republiky a život naších občanů . Současným stranám jde jen prachy o vás ne !!!! Oni chtějí abyste se houpali na šibenici !!!!

   Vymazat
  10. panika se stavi na zadni ale to tam zitra už nemusi byt stači aby hitrel mutr merkel zvedla telefonek on by ji to svaty otec vysvětlil jak řikaji rodili kolaboranti ajn cvajn

   Vymazat
  11. 6:36 - To je zvláštní rétorika - současným stranám jde jen o prachy, proto volím SPD. SPD není současná strana? Jak jsi přišel na to, že všem jde jen o prachy, zatímco SPD nás má spasit? Co když to vraždění, znásilňování a uřezávání hlav je jen předvolební taktika SPD, aby volič měl dojem, že oni jsou pro občana to nejlepší, co se dá zvolit?

   Vymazat
  12. Perspektiva vedení státu? KSČM ,ale bez Dolejše, Okamura a Piráti. To je možná budoucnost naší země. Divím se jen jedné věci, jak si vážím pana Filipa, tak toto mu uškodí. Proč ještě nevypral Dolejše. Tato postavička škodí celé straně. Toto není pravý komunista, to je " kde větr, tam plášť. Nemastný neslaný, za čí stranu lubuje? Mám za to, že tento člověk nemá v takovéto straně co dělat.

   Vymazat
  13. 13:13 - Vidíte perspektivu tohoto státu v KSČM? A nebyli tady u moci v nedávné historii docela dlouho? A jak to dopadlo? A to Dolejš je to poslední, co by mi na týhle partaji vadilo.
   No, doufám, že se tahle partaj k moci už nikdy nevrátí a nějak nevidím nikoho, kdo by si je vzal k sobě do koalice, aby to bylo reálné.

   Vymazat
  14. 9:40 jen fakta ,jsem už nějakou dobu na světě ,Okamura i když v parlamentu co muže splnit ze svých slibu , nic ,. Když složi vládu a nesplní co slíbí potom můžeme soudit. Když jsou volby tak jen slibuji parlamentní strany a jen se předhánějí ale z druhy strany nám na daních to spočítají.Pokud vím máme největší daně v Evropě , za Norském .A jestli jde o ty prachy ? Kterému politiku se chce odněkud odejít kde velký příjem ,ani nemusím komentovat , tak proto mluvím o prachach! Je člověk který byl v parlamentu pul roku a musel odejít nebo se mu chtělo zvracet z jejích kecu .

   Vymazat
 2. Když se někdo bude topit v moři a vy ho vytáhnete na palubu vaší lodi a on vám s hlubokým přesvědčením sdělí, že přebírá velení nad ní i nad vámi, protože jeho Bůh mu to určil, budete to opakovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych to už neudělal, protože místo vděku za záchranu by z toho byla válka.

   Vymazat
 3. Nic jiného nám nezůstává,než tvrdě tlačit na vládu,nepřijímat muslimy.Také můžeme poděkovat oklamaným voličům Francie,když si zvolili Macrona a tím potentáti EU,dostali infuzi,ještě více tlačit na odbojné státy,ohledně přijímání muslimů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak si to tlačení představujete, když demonstrace která není v Praze jako by nebyla a obyvatelé Prahy jsou vesměs sluníčkáři? Myslíte si že už většina nemá vymyté mozky ? Proč bychom byli chytřejší než frantíci a nezvolili Babiše, který se řídí jen svými zájmy a ty mu velí mít co nejlevnější pracovní sílu, tzn. otroky?

   Vymazat
  2. Jestli to Češi v říjnu hodí globalistovi Babišovi, který pozval do Prahy Sorošovu akademickou srágoru, tak si do 5 let můžeme hodit mašli.

   Vymazat
  3. Proto tvrdím, že KSČM,Okamuru a Piráty. Ani ten Babiš není svatý a zase proevropské poskoky tato země nepotřebuje. Když si představím, kdo figuruje v této straně( ANO) tak je mi to jasné. Kašlou na lidi. Jací jsou zde poslanci za Ano, tak je mi na blití. Stropnický a pod., Podívejme se na europoslance a je mi zle. Na jedné straně( dříve) zaplevelili zemi sluneč. elektrírnami a na druhé doslova zaplevelili stát řepkou. Jaký je v tom rozdíl? Stejný, vydrancovat tuto zemi až to posledku. Opravdu je Babišovi jedno, co má ve své straně? Tady je d§kaz, že ano. Tato země byla schopna se sama uživit. Zaprodaností a vlezdopr....... do EU zlikvidovali co se jen dalo. I když by byla vůle, tak ani za tři generace se nedá do pořádku to, co způsobili tito samozvanci za 27 let. A postoj Sobotkovi strany,http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stojime-na-hrane-totality-Je-sepsano-drtive-hodnoceni-Sobotkovy-zradcovske-vlady-489194 a postoj další strany http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-sudetonemecky-sjezd-poprve-dorazi-mistopredseda-ceske-vlady-A-Richard-Brabec-to-neni-489207 tak s čeho chcete vybírat? Opravdu už toho nebylo dost?

   Vymazat
  4. Nelze tlačit, pokud EU každého zrádce vlastních občanů odmění mnohonásobně více než odměňujeme své zastánce. Navíc zákon zrady ve prospěch EU je nadřazen všem našim zákonům. Není jiné cesty než vymanit se z jejích chapadel.

   Vymazat
 4. Že se Polsko nebude podílet na šílenství bruselských elit? Ale bude, bude! Povídat ta paní si může co chce. Že Polsko nechtělo do čela EK Poláka Tuska? Co se stalo? To by Poláci museli z EU vystoupit a takoví kabrňáci nejsou. Jsou tam a poslouchat se musí!!! Plácnutí do vody.

  OdpovědětVymazat
 5. Co to je tady nahoře? To jsou diskuze a názory občanů? Jakých občanů? Takové plácaniny. Jedna plácanina blbější než druhá. Kdyby všichni ti plácalové vstali od počítače a šli raději uklízet venku odpadky a psí hovna, byli by alespoň společnosti užiteční. Takhle si jenom denně vyplácávají játra, žvatlají blbosti jak malé děti, a ubíjejí čas - zahání nudu. O nic jiného nejde. A ne aby mi tady nějaký plácal psal, že "nemám na diskuze lézt" tím se na věci, že je to jen smysluprosté plácání, nic nezmění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I slabý slovní odpor je lepší nežli žádný odpor!

   Vymazat
  2. 18:17 co to meleš Polsko řeklo jak jim budou vyhrožovat tak odejdou z eu.

   Vymazat
  3. Honolulu neplaca, ostatni placaji
   A ty sem opravdu lest nemusis

   Vymazat
  4. 23.00 závidím vám vaši víru. Dobře víte, že to my spojenci nedopustíme. Anglie se nebude opakovat, tomu věřte. A zrádců a kolaborantů tam mají dost jako u nás. Ti nás v EU udrží. EU si už nenechá vrážet klín do svých řad. A k 18.53 klidně do diskuse lezte a diskutujte a nevylévejte si svoje mindráky a méněcennost na spoluobčanech. A řidte se taky vy tím, co tady navrhujete ostatním, jděte příkladem... troubo.

   Vymazat
  5. Kritizovat umí každý , ale věřím že našim lidem poskytnou azyl až budeme utíkat naších domovin . U nás jen Husité bojovali za pravdu , ale armáda se vzdala Němcům !! ale Poláci bojovali a dnes je Čechům jedno ,nějaké vlastenectví .

   Vymazat
 6. Já teda nechci rejpat, ale kolik jste kdo za poslední rok u nás potkal migrantů - muslimů? Já osobně teda ani jednoho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naši otcové a dědové tu nepotkali v r. 38 také ani jednoho esesáka. A když potom za rok přišli, bylo už pozdě. Mysli!!!

   Vymazat
  2. Chytráku,až tady budou nasomrovaný,pak už bude pozdě.Ono stačí se trochu projít po Praze(a nejen tam) a koukat a ne číst co mele ČT a honibrk Janda.

   Vymazat
  3. A do srpna 68 tady taky člověk na Rusáka nenarazil, pak jich byly plný Milovice. (a nejen Milovice, že)

   Vymazat
  4. No - tak k tomu blábolu "chytráka" 19.56 bych podotkl, že úplně všude, ve všech obchoďácích, v MHD a všude - jsou dnes "nasomrovaný" důchodci, sežerou všechno, co je čerstvé a levné, nemůžou ani chodit a šmachťají o holi, ale všude musí bejt, lezou do tramvaje a trolejbusu, nevylezou na schody, a koukají, kdo jim pomůže nahoru - přitom všude lezou a rejdí, až do odpoledne, kdy zalezou k počítačům, ťukají kraviny, a nenávistně nadávají ( i těm, kteří jim pomáhají vylézt do tramvají) Při nepřízni počasí dřepí u počítačů už ráno a nadávají do půlnoci - to je prosím naše rozšafné stáří. A to nepíšu o tom, že denně neprodyšně vycpou každou čekárnu u každýho doktora, kdo chodí do práce, nemá šanci. A to, co tady připlesklo to individuum 20.10 -o "rusácích" - v roce 68 a další bla bla bla sračky, vůbec nemá cenu komentovat. Tisíckrát lepší rusáci, než vraždící, poloblbé americké a poameričtělé opice.

   Vymazat
  5. 20:24 kreténe r ruské ambasády. Někdy si dej tu práci a najdi čísla,kolik lidí zemřelo díky okupaci od 68týho do roku 89.Pak do té porovnávající rovnice dosaď US vojsko. Všeználku,já mám u prdele kde slavné US vojsko vraždí ale v ČR a to díky NATO ne.ČSSR mělo pakt s Varšavstskou sebrankou a tkzv.bratři od Dněpru a Záporoží dokázali rozdělit národ víc než Hitler.Jdi se ...

   Vymazat
  6. Prokrista - co to sem pleteš 21.03? Proč o tom žvaníš? Přečti si článek ty kreténe praštěnej a žvaň k námětu článku. Nechceš tady psát cos měl včera k žrádlu, kolikrát ses byl vysrat, a v kolika letech tě začali doma vysazovat na nočník? Co sem pleteš Hitlera, rusáky, osmašedesátej, a pořád tyhle starý sračky? Snad už toho bylo dost - ne? Jdi už chrápat - dement s Alsheimerem už by měl chrápat a ne blít na diskuze. Nazdar!

   Vymazat
  7. Po Praze jich je hafo a Sobotka sám řekl
   v parlamentu,že je sem vláda dováží.Však
   byl zveřejněn příspěvek,že je shromažďují
   v Havířově a okolí.To je nemůžeš v těch
   sudetech potkat.Z Čechů,kteří bydlí v těch
   sudetech se začínají chovat stejně,jako
   začali Němci tam usazení.Asi je to tím,že
   nebyli všichni Němci posláni do říše,jak
   se dovolávali.Žádný Němec ze sudet nebyl
   proti Henleinovi ,Frankovi a Hitlerovi.
   Petr Majevský

   Vymazat
  8. 20:24 Víš, co je "Dědova mísa"? Oprav si svého člověka, chudáku http://www.psanci.cz/literatura_dilo.php?id=228

   Vymazat
  9. 19:47 protoze jsi zapecnik
   Az je potkas v bezbrannem cesku tak bude pozde
   Nepis, pises hloupe, pokus se myslet hlavou a ne prdeli

   Vymazat
  10. 20:24 co zvanis o duchodcich, ty hovado mlade uhrovite
   Duchodci maji prava, cizaci a vlastizradci jako ty smazkosmrade ne

   Vymazat
  11. pro 20:24 Dá-li BŮH, tak si "mozkový gigant" vzpomene na svůj příspěvek v NR za 30 40 let. Tou dobou bude šmatlat mezi regály nebo bude sedět v čekárně u doktora.
   Nebo také nebude. Nebude-li mít peníze a to zdravotnictví bude jen a jen komerční. To ho ochranka po právu vyvede zpět na ulici, kde jiní mladí spěchající budou zle komentovat jej: pomalého starce brzdícího kolemjdoucí.

   Somrovat vždy znamenalo loudit, žebrat (např. somrovat cigáro). Nasomrovaný je významově co? Pobývat na veřejně přístupných místech a veřejných plochách obchodů a čekáren. Nebo tím myslíš somrák=žebrák -> staří=žebráci -> pomalá stará chamraď, která okupuje prostor, jež bys mohl jinak využívat sám se svými vrstevníky jako paša?

   Vymazat
  12. Každý si nemysli jaky je vlastenec ale Čecháčci byli zrádci už za doby Lucemburku!

   Vymazat
  13. Pro 20:24 správně 23:21, ale obávám se, že ten zcela nekulturní 20:24 netuší, co říká "Dědova mísa". Takže 20:24, "až tobě se bude třásti ruka, koryto ti synek udělá" je příliš optimistické, jeho potomci, pokud se na jaké zmůže, mohou očekávat výchovu s výsledkem, že mu poberou co se dá a vyhodí ho na ulici (jestli nic horšího)

   Vymazat
 7. 18;53... Proc to ctes, kdyz se ti to nelibi ? Bez uklizet psi hovna o kterych se zminujes !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zcela jasně a zřetelně jsem se vyjádřil, aby se žádný omezenec neohrazoval proti tomu, co jsem napsal,... "abych tady nečetl, když se mi to nelíbí".... A ovšem - jeden diskuzní notorik se ozval. Tobě se to snad líbí? Tobě to nepřijde bezduché, zbytečné a pitomé? Ale jako povyražení z nudy je to dobré? Co taky se starcem, který se ničím nedokáže zabavit, k ničemu už není, nešoustá, nemá žádné kámoše, možná nemůže na hnáty - akorát se naučil ťukat do klávesnice jako datel do hovna. Tak holt čte a ťuká ty pitomosti, každý den stejné. Takový se pozná hlavně podle toho, že pořád píše ... muslim ... islám... hrůza ... uřezané hlavy... znásilnění... tedy přesně to, čím ho za posledních pár let vykrmila media, mozek už nemá, protože mu ho vypláchl mediální klystýr. Taky se podívej na ty příspěvky ... islám ..islám ..ale až tady budou... a podobné sračky, pořád dokola. Až tady budou, tak vy už budete prdět do hlíny, tak o co vám hergot pořád jde? Proč o tom nevřeští mladá generace, jichž by se to týkalo, ale pořád jen dědkové, které určitě nikdo neznásilní, a proč by jim někdo řezal jejich starý palice? Možná tak nasranej soused - že by to byl zakuklenej islámec? A abys věděl dědo, já makam od rána do večera, aby dědkové,ťukající denně ty kraviny, měli svůj důchod. Takhle asi - to o úklidu těch psích hoven neplatí lidem, kteří makají, ale těm, kteří dřepí, ťukají, čekají na důchod, a dělají hovno, nejsou už k ničemu. Dřív alespoň hráli po ulicích na flašinet, aby se kolemjdoucí pobavili, dnes je každej stařec zalezlej v brlohu, a budou psát kraviny a nadávat, dokud si je od počítače neodvede zubatá. A nepiš tady, že to není pravda.

   Vymazat
  2. ty jsi debil makale
   debilů na tvé úrovni mentality sedmnáctek
   se ptám:
   ááá chudinko,a co to je? leukemie? rakovina?
   to té mentální krávě dalo práci vytlačit
   sedmnáctku,která dle huby v pětadvaceti chcípne.
   sv.Černochová je majitelkou státních domů
   jak zajisté mentál neví,tudíž se podívejme,
   kdo bydlí

   Vymazat
  3. Ahoj zpocený hovádko 21.08 - tak ses vyslintal? A o čem jsi slintal - vždyť je to nesrozumitelnej blábol. Kdybys s tímhle blábolem vlezl k lékaři, chytil by tě za prdel, a vykopl by tě z ordinace, protože ty jsi podle toho, co jsi tady vyslinil, ještě blbější než nejblbější magor. Proč něco takovýho jako jsi ty, vůbec leze něco psát?Proč něco takovýho vůbec leze ven? Jak může něco tak blbýho vůbec existovat? Vždyť tobě by nikdo nemohl svěřit do pazourů ani lopatu. Jsi parazitická veš - kdo tě živí? Dnes někdo živí i magory jako jsi ty? To máš kliku - ve staré Spartě by takovou duševní chcíplotinu hodili do rokle.

   Vymazat
  4. 20:14 no to vis, ty mladiku na diskuzi nestacis
   Jen si tady ulevujes od nelecene gerontofobie
   Smazko

   Vymazat
  5. 21:50 zmrda jako ty by v Sparte terminovali i v tvem veku

   Vymazat
  6. 20:14 buď jseš z děcáku, kde tě neměla ráda ani jedna "teta", nebo s tebou rodiče špatně zacházeli, když jsi jim byl na překážku, spolužáci tě ignorovali a šikanovali, v zaměstnání si s tebou vytírají zadek, přitažlivé ženy se ti posmívají a nic, ať děláš co děláš, ti nikam nahoru ne a ne, nepomůže. Tak se povoz na sešlých prací a věkem. Čeká tě to taky, jestli se dřív neužereš vztekem.

   Vymazat
 8. Ať nám Německo především vyplatí válečné reparace za 2.sv.v., než rozpoutají 3.sv.v.
  Rusku už je vyplatili?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevyplatili
   Rusko ma pravo zabrat Nemecko

   Vymazat
 9. Jediná šance volení SPD a zbavení jse eu kdo to nechápe tak je mi ho líto.

  OdpovědětVymazat
 10. Kluci, diskutujte alespoň trochu kulturně a bez sprostých slov a urážek.
  Indiáni v Americe byli také původní obyvatelstvo a skončili v rezervacích.
  Každý kdo je pro migraci, ať se přihlásí a nabídne ubytování a prostředky, podělí se o práci. Pomáhat je potřeba nejen slovně, ale i skutky ...
  ABC

  OdpovědětVymazat
 11. jenom dvě věci: poláci půjdou slepě tam kam je US zavedou.
  Ohledně útoků na stranu SPD a T. Okamuru - opravdu se musí všem stranám které nás po převratu a oblbnutí obyvatel naší krásné vlasti zavedli na okraj propasti svírat konečník, že tak zběsile útočí na stranu SPD.

  OdpovědětVymazat