Reklama

středa 3. května 2017

Neobvyklá jasnozřivost s kardinální otázkouLuděk Prokop
3. 5. 2017
Tak mne po ránu přepadla záhadná jasnozřivost typu jasnozřivosti švédské policie, která dle titulku na fc - TN CZ k požáru - kdy vyhořela mešita, jasnozřivě sděluje, že požár je nejspíš dílem žháře.
Komplikované přirovnání úvodem uvádím, pro porovnání jasnozřivých vizí, kdy jasnozřivost nemusí nevyhnutelně znamenat nějaký zázrak, či cokoli nadpřirozeného. Podstata zmiňovaných jevů jasnozřivosti: založení požáru - jasně, to bude nejspíš dílo žháře.


Demise vlády podávaná bez vědomí vlády předsedou Sobotkou - jasně, ještě podána nebyla a jejímu podání může ještě zabránit škála tisíců různě vážných důvodů. Nemocí Sobotky počínajíc, jednak takové, která mu zabrání v cestě s demisí k prezidentovi, nebo jinak také objasnění nemoci spočívající v náhlém duševním pohnutí, v záchvatu, kdy člověk vysloví něco, co se vymyká zdravému rozumu a co samozřejmě nelze brát rozumným okolím v Česku vážně. Takže je jasné, že slova o podání demise byla vyřčena ve stavu, kdy nemohou být platná.

Další z důvodů lze tipovat na to, že po odeznění záchvatu duševního pohnutí i po reakcích vlády, která hodlá v zájmu lidu této země dosloužit volební období ku prospěchu tohoto lidu, přišlo zdravé procitnutí s vědomím povinnosti obětovat se pro blaho lidu. Procitnutí velící – žádnou demisi nepodávej a koukej dosloužit volební období. Může být, že v souladu se zmíněným procitnutím z poruchy duševního stavu, budou, ve stejném významu onoho procitnutí - žádnou demisi nepodávej a koukej dosloužit volební období pro blaho lidu, že budou na Sobotku působit jak jeho věrní (pokud mu ještě nějací vydrželi), tak mnozí další, kteří v destabilizaci a ohrožení svých koryt a korýtek, spatřují destabilizaci a ohrožení blaha celé společnosti.

Takže otázka kardinální, kterou nikdo nezvažuje je - jak a co bude, když premiér demisi z těžkotonážních důvodů, tu demisi přeci jen, vůbec nepodá.

4 komentáře :

 1. Dlužno dodat, že přestože krátkou úvahu jsem dokončil ještě před informací o tom, že Sobotka zrušil termín podání demise - do konce tohoto týdne a oddálil jej na nejasnou polovinu května, nejde o jakoukoli jasnozřivost. Jde pouze o vyvození dosavadního konání Sobotky, (viz například vnitrostranický puč), do úvahy ohledně možného postupu, po krátkodobém zakalení mozku vyvolaném panikou z vývoje volebních preferencí. (Tedy, pokud nejde ještě o něco mnohem horšího). Správně mne měla napadnout nejjednodušší, již zvolená varianta - a sice posunutí termínu podání demise o měsíc dál a následně do ztracena.Tohle totální znemožnění Sobotky jen dokladuje, na jakých chatrných základech a metodách stojí celá ta protiruská a pro-imigrační ČSSD. A je to tak dobře.
  L.P.

  OdpovědětSmazat
 2. Ve své jasnozřivosti jsem poznal,že si politici
  opět dělají ze svých voličů pr-legraci.Takovéto
  jednání je vyvoláno zřejmě duševní poruchou ve
  vysokém stádiu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 3. PAW
  Skandinavske staty jsou vzdy k pouzit pro vsechen islamsky a jiny fasismus. Vzdy pripraveni. Finove maly narod poslali do SSSR 17 divizi na pomoc Hitlerovi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.