Reklama

.

.

čtvrtek 18. května 2017

O „zrádci“ Trumpovi a Asadovu „krematoriu“

Tereza Spencerová
18. 5. 2017   Literárky

Takřka každý den přináší nejrůznější „skandály“, jejichž podstata bývá často neuchopitelná, nedopovězená, mimo kontext nebo rovnou skrytá.

Kauza „Trump Rusům vyzradil tajemství“ nabírá na obrátkách. Bílý dům zprvu vše popíral a tvrdil, že Donald Trump ani neměl potřebné zpravodajské informace, které by vyzradit vůbec mohl, ale kruhovou obranu neudržel dlouho, 

neboť ji na svém oblíbeném Twitteru zbořil sám Trump – vzhledem k tomu, že je řeč o výbušných laptopech Daeše na palubách civilních letadel, a tím i obecně o bezpečnosti leteckého provozu, existují prý racionální „humanitární důvody“ k tomu, aby se o informaci podělil s Rusy a umožnil jim tak přijmout příslušná bezpečnostní opatření.

Americký prezident k tomu navíc zdůraznil, že má z titulu své funkce „absolutní právo“ sdílet zpravodajské informace, což je bez ohledu na celý ten „hukot“ kolem pravda. Američtí prezidenti mají právo pracovat s tajnými údaji podle svého uvážení, včetně jejich sdělování zahraničním politikům. Nynější „skandál“ se ale točí kolem skutečnosti, že byla tajná fakta sdělena právě Rusku. V americkém Kongresu dál panují silně rusofobní nálady, přičemž pro některé volené zástupce lidu bylo „přes čáru“ už jen to, že Trump ve Washingtonu vůbec přijal ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova. Například členka Sněmovny reprezentantů za Demokratickou stranu Stephanie Murphyová má za to, že nějaký „vhodný kontakt“ s ruskou vládou ani nemůže existovat

Bez ohledu na legitimitu prezidentova postupu je to ale skandál „Trumpa s Rusy“, což znamená, že z titulních stran hned tak nevyšumí. Naopak, síly, které ho budou přiživovat, v rámci útoku na Trumpa odhalují, že americký prezident Rusům předal informaci pocházející od izraelského zpravodajského zdroje z nejmenovaného syrského města – a tím, mimochodem, už i celý svět nyní ví v kostce nejspíš totéž, co Trump prozradil Rusům…

Izraelská tajná služba kvůli vyzrazení tajné informace prý „pění vzteky“, míní Trumpovi kritici s tím, že se tak „naplňují nejhorší obavy“ židovského státu z toho, že v rámci exkluzivní výměny zpravodajských informací mezi USA a Izraelem dané údaje putují dál bez předchozího izraelského souhlasu. Izrael prý byl už těsně po Trumpově zvolení varován, aby novému americkému prezidentovi moc tajných informací nepředával, protože skončí u Rusů, a nyní se tak tedy i stalo… To vše může být i pravda. Ale také nemusí, samozřejmě. Koneckonců, izraelské a ruské tajné služby si už roky vyměňují informace (nejen) o amerických politicích, obě země v poslední době sbližují své názory na situaci v regionu, Rusko předběhlo Západ s uznáním Jeruzaléma za metropoli Izraele, a posiluje se i vojenská spolupráce obou zemí, a tak nelze v nejmenším vyloučit, že Rusko už stejnou informaci od izraelské strany dávno dostalo (nebo v rámci svého angažmá v Sýrii o problému ví po „své vlastní linii“). Je pravděpodobné, že nynější izraelské „rozhořčení“ je Trumpovými domácími kritiky silně „přefukované“ a ze strany Izraele případně jen hrané – souvisí totiž spíš s izraelsko-americkými vztahy, konkrétně s obavami Izraele z nejasných Trumpových úmyslů kolem řešení palestinské otázky, přičemž je prý řeč až o právu Palestinců na sebeurčení, nebo možná i z amerických plánů zmírnit protiíránské sankce.

Nabízí se ale i další úhel pohledu. Ona údajná izraelská zpravodajská informace prý už letos v březnu..... ......   .............(celý text zde)

45 komentářů :

 1. Zatím pořád jen oboustranné garde(zaplať pánbů),až přijde mat,tak jsme v ryti a je jedno odkud přijde.Jak je možné že taký malý posraný stát Izrael dovede kývat světovou politikou . Nevíte? Puňťo hledej,materiálu je dost a potom budeš míti jasno.Rada :kašleme na světovou politiku tu neovlivníme,ale přesto dobré informace.Pojdmě si zamést dvůr ,je plný slepičinců,sraček z běhajících prasat,žumpa přetéká a smrdí,už se na něm nedá sedět a slopat spokojeně kafe a to mě sere.Mandelinka bramborová už sežrala co se dalo a už se pustila dokonce do mého domu,plot dávno sežrala ,šmejd agrasivní,dokonce nedávno lapala po dětech a to už mě a manželku nasralo tuplem.Učitelé gramatiky polibte si.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Izrael jsou židi a ti jsou ve všech vládách na celém světě.Je jich tolik,že se mezi sebou pálí v koncetrácich.

   Vymazat
  2. PAW
   ...Ze si krysarila, spolcila se s fizly , ted dostanes Mano , ranu do tela..
   Za tim vsim je Hillary. A tajne depese , ktere udajne jeji intimni dlouholeta pritelkyne a sekretarka Abedin /Sallaam Aleikum/ poslala do pocitace sveho manzela /Weiner/./Za ucelem,ze si tajne depese zkopiruje/ !!!
   Rady o nejnovejsi mode v oblasti obleceni na vecirky v nejvyssi spolecnosti to nebyly.
   Manzel byl vykopnut z Kongresu pro pedofilii a pederastii a ted ty tajny nesifrovany depese sedely v pocitaci hned vedle tech slizskych nemravnosti. Fuj.Tady nic vedet nechci.
   Comey je krysa a vylez pred Kongres mluvil o depesich a slibil ,ze kdyz se to bude opakovat informuje kongres.
   Nikdo nebyl potrestan.
   Dalsi depese prilitli a Comey nic nerekl.
   Tak dostal proto kopacky a ted chce krive krysarit proti Trumpovi , kterej skoroval u obyc lidi vsude na svete..velkou popularitu.
   Zrejme obvineni proti nemu vyrabeji jeste horsi silenci , kteri vidi Trumpa jako posledni prekazku v jejich umyslu zniceni sveta...
   I kdyz je ve Washingtonu nepritel USA c .1
   /Dillinger byl pred nim/.
   Reditel NSA vylez a rekl,ze patrani naslo King server sidlici v Evrope , kterej si kazdej muze pronajmout za 5 penez mesicne.
   O rusech nikdo, kdo ma povinnost vedet nevi nic.
   Manning , kterej vyzradil 700 tisic tajnych dokumentu , byl pustenej z VEZENI !!
   Izraelci zrejme radeji vidi kdyz spadnou mraky letadel a cestujicicmi , nez by se prozradil jeden informator !!!
   Rusove jsou pak znami svym tichem. Lavrov o tom rozhovoru a varovani nerekl nikomu nic !!
   Mozna Putinovi.
   Ani to neni jisty, jestlize uz to rusove vedeli a mohl byt vazan nejakym slibem Trumpovi..
   Zuriva agresivita se stupnuje ted uz biji sami do sebe hlava nehlava,a nikdo nevi kde to skonci.
   Pro zajimavost Hillary prohlasila ma novej facelift a tvari se jako svata dala nevedela komu, ze je ted obycejna obcanka-aktivistka , ktera bude bojovat taky za lepsi Ameriku.
   A ,ze dala dohromady organizaci s miliony penez na jeji podporu...
   To jsou zednari, templari, vatikanska mafie,kosher nostra , iluminati vse dohromady a navrch SPOLEK PADLEJCH PANEN.
   Ani ne tak panen, jako padlejch...
   V Anglii, pro srovnani je nejaka taky obycejna aktivistka Percy, ktera se neboji a vopruzuje kolem vojenskych zakladen a uz objevila jich nekolik desitek , ktery se tvari jako britsky ale jsou ve skutecnosti Americky.
   To jen tak nekdo nesvede.
   Kdyz ji chytej a vsadej do vezeni zase ji pusti, protoze u soudu by vypukly vladni zrady a podvody a tajnosti na verejnost a by pak mohli zpusobit nepokoje..atd..
   To si zatim krysy nemuzou dovolit...
   Veci se naklaneji k generalskymu puci.
   A krysy hladove podhryzavaji...
   Ani ne tak hladove jako podhryzavaji..
   PAW

   Vymazat
 2. Vyčkejme na komentáře z "organizace" SOHR, kterou představuje JEDINÝ "člověk", sídlící v bytě v Coventry!!!

  Je velmi objektivní, jelikož ho financují SS, EU a stát "Bohem vyvolených": Izrael.

  Jeho postřehy přebírá i naše objektivní Česká televize!

  Tedy: Rusko je agresor, který vraždí za pomoci syrského režimu civilisty. SS a jeho spojenci, bombardují v Sýrii humanitárně, podporují "umírněnou opozici".

  Což my, jako věrní spojenci v SA pod vedením SS, velmi rádi kvitujeme.

  Bůh žehnej Americe, EU a Izraeli. Stejně tak "naší vládě"!! Modleme se, ať ochraňuje "našeho" ministra války, komedianta, který se stal ministrem a podřídil část "naší armády" pod vedení vůdkyně z Reichu.

  Připravme se na to, že budeme muset zaútočit na ruského agresora, nejlépe s úsměvem na rtech a bojovým pokřikem. Němci již mají zkušenosti, povedou nás. Možná tam budou i Francouzi, Poláci, třeba i Švédové. Mají s útokem na Rusko zkušenosti. :-)) MY RUSA PORAZÍME!!!

  Věřím, že v čele našich bojových šiků, tedy asi 120-ti předražených Pandurů, 20- ti tanků, podporovaných několika letadly, pojede pan "Komediant" ve své obrněné limuzíně, následovaný paní Langšádlovou, Němcovou, Sobotkou, Zaorálkem, Kalouskem, Štětinou a další "elitou" našeho národa.

  UMÍREJME V BOJI ZA SS A DEMOKRACII!!

  Se mnou NEPOČÍTEJTE!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Neviem neviem,do Trumpa sme vkladali nádeje a on kope prvú ligu za neoconov,je ešte nejaká šenca na zmier alebi nijaká šanca?

  OdpovědětVymazat
 4. Oprava,šanca nie šenca,do šľaka aj s dotikovím Lenovom,preskakuje mi to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trumf je zahnaný do kouta,proto dělá tak aby se tam udržel.

   Vymazat
  2. 10:20 Ano, přeskakuje ti hodně. Ale není to Lenovem...

   Vymazat
 5. Oligarchům v USA i u nás moc vrtá hlavou, že její dva představitelé, Trump a u nás Babiš se trhli od parťáků, kteří řídí militaristy a posluhující byrokracii z klidů zákulisí. Trump a u nás Babiš vystoupili na politické jeviště a jejich představy se zřejmě nějak liší od těch loutkovodičů a jejich pánů. Proto ten poprask, proto to koncentrované útočení, hledání vlastizrady na těch se se pokusili přiblížit občanům svých států. Kapitál že by obcházela hrůza z možných konců toho nepřístojného chování jejich dvou kolegů? Už proto je v každém případě vhodné tento fenomén občany vyzkoušet. Třeba by svitla i špetička demokracie v té tuhé diktatuře kapitálu. Soc. dem. se zřejmě třese hrůzou, že bude odhalena její kolaborace a podlézání kapitálu a že se občané dozví, jakým jsou to souborem asociálů a antidemokratů - v hmotné nenažranosti. Zkusme volit na podzim Babiše a ANO, když nic, tak se národ pobaví, jak se budou partaje na odpis vztekat, a když se vláda ANO neosvědčí, 4 roky to vydržíme, když jsme přetrpěli 25 roků vlád lumpenburžoasie ODS a ČSSD či TOP 09! Občané, nenechte si tu legraci ujít, až vymažte jmenované strany a poslance na doživotí z veřejného prostoru. To bude kapitál tahat za politické loutky hot a oni se budou škubat čehy! Oddechněme si na pár volebních období od kolaborantů velkokapitálu!!! Zvolme si jednou velkokapitalistu, který se vytrhl z říše zla, přímo! Uvidíme co to udělá, třeba to bude nakonec dobrá očista od našich politických profesionálů, sluhů "vyšším cílům" ušlechtilých "Serešů" a spol.)

  OdpovědětVymazat
 6. Ale prosím Vás, Trump je len užitočný idiot, ako povedal i Kissinger, keď sa menia systémy, nastupujú šašovia a Trump je dokonalý šašo z realityshow.

  Ako povedal jeden príslušník CIA, mám pocit, že nás riadi Mossad, vo všetkých vyšších funkciach sú len predstavitelia z "vyvoleného národa", angloamíci sú len na nižších funkciach a nerozhodujú o ničom .....

  Čo už len mohol Trump prezradiť, čo už Putin, ktorý vyrástol v tajných službách, by nevedel?

  Je to len divadelné predstavenie pre lúzu, ktorú za pomoci takých šašov ako je Trump oberajú o posledné zvyšky slobody.

  Nastupujú miliardári, nastupujú korporácie .... politici ako medzičlánok už nie sú potrební, to vidieť i na tom, čo sa deje u vás v Čechách.

  Tak nám treba, nedokážeme sa im vzoprieť, tak nech si užijeme, to, čo nám pripravili, dokonalé otroctvo. A mnohí z nás sa ho ani nedožijú, preriedia nás a na to slúžia tieto ich ping-pongové hry.

  Voľby v USA ukázali, že volič nerozhoduje o ničom, voľby vo Francúzsku to potvrdili.

  Nie som žiadna analytička ani politologička, ale ešte mňa zdravý rozum neopustil.

  Rex Tillerson a Dick Cheney najlepší priatelia, ministerka školstva DeVose je sestrou zakladateľa Blackwater a tí jeho žoldáci sú rozlezení ako v Iraku, tak i v Sýrii. Tak i v Kolumbii a Venezuele. Vojna je najlepší biznis a v Sýrii sa pokračuje ďalej, koniec v nedohľadne. Migrácia beží na plné obrátky.

  A takýmito stupiditami sa prekrýva skutočný stav. Je mi ľúto, že i Vy, pani Spencerová, ste nabehli na to vysúšanie bažín alebo po našom vyčistenie chlieva, žiadne sa konať nebude a ani to nemal Trump v úmysle, však pochádza z toho istého chlieva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobrý příspěvek. To co jste napsala je 100% pravda.
   Trump je pouhý židovský pohůnek. Všechny jeho potomci si vzali židy, Trump léta do Israele lízat konečníky jeho pánům.
   Je to trapný šašek s trapnou přehazovačkou a vidinou sama sebe jako neomezeného vládce. Neco takového co měl v jeho reality show : You're fired!!
   Jeho kabinet je plný židů a těch pár co židy nejsou,brzy zmizí.

   Vymazat
  2. Ja bych to tak jasne netvrdil. Rekl bych , ze jsi zmateny z CT a novin v CR.

   Podivej se :
   Trump je proti immigraci.
   Trump chce sledovat co delaji mohamedani.

   Proti Trumpovi jsou Demokrati coz je zidovska strana!!! (zidi nejsou republikani)

   Co je ovsem nejvice do oci bijici:

   Ze nejkrvavejsi politik McKain se spojil s Demokraty proti Trumpovi. To je ten co narikal pro DAES a ISIS nazyval je "nasi chlapci" a chtel bombardovat Rusko!!!!!!

   Muzes toto pochopit???????????
   Ovsem Trump ma sve problemy , ale neni pravda co pises!!!

   BroukPytlik

   Vymazat
  3. Zajímavé, brouku, skoro všichni v Trumpově administrativě jsou židi. A ti co nejsou, brzy budou odchozeni.

   Vymazat
 7. Toto všechno je stupidita a cirkus vrchnosti ze zámku pro plebs z podzámčí! Hry a chléb jak se říkalo v starém Římě a plebs dá na chvíli pokoj. A běžného Evropana občas napadne, proč se máme starat o to, co se děje v Emerice za Velikou Špinavou Louži. A odpověď zní: Proto, že ti z Emeriky se serou do všeho a stále vyrývají a opruzují slušné lidí!
  pozorovatel

  OdpovědětVymazat
 8. Jiří Jírovec18. května 2017 16:10

  Nejsem terorista. Nicméně jsem kdysi napsal článek, že dálkově řízené modely letadel mohou být použity jako zbraň. To bylo ještě před tím, než se začaly prodávat drony jako hračky. Základem mého článku tehdy byl článek v National Geographic, který popisoval, že poprve v historii přeletěl Atlantik bezpilotní model letadla.

  Britské listy tenkrát můj článek odmítly, protože přece nemohou dávat návody teroristům.

  Pokud jde o počítače, tak informace o tom, že by se mohly použít jako bomba je stará jako snad laptop sám. Myslím, že laptopy musejí být v kabinovém zavazadle. Před nějakým časem snad musely být při kontrole zapínány. Každý je rentgenován a některé jsou vybrány na analýzu povrchu, která by naznačila možnou přítomnost trhaviny.

  Je dost možné, že někteří američtí politici by byli šťastni, kdyby se nějaké ruské letadlo podařilo teroristům zlikvidovat. Potíž je v tom, že by v takovém letadle mohli být i občané USA.

  Na celé záležitosti s "prozrazením" je pikantní to, že se nemluví o tom, kdo prozradil, že Trump cosi řekl Lavrovovi. Byli to Trumpovi nepřátelé nebo ten "mužik"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrby Prahy 6 jsou obsazené symbolicky tak viditelně,jako Babiš na veřejnosti, včetně prodejny dronů.

   Vymazat
  2. Taky mi přijde směšné, že by snad Rusy nenapadlo, že může být v laptopu cosi kdesi. To by fakt museli být padlí na hlavu. Na jednu stranu jsou takoví machři, že jsou schopni zmanipulovat několikery volby po celém světě a na druhou stranu jsou tak tupí, že jejich odborníci nevyhodnotí, co by v laptopu mohlo být nekošér.

   Vymazat
 9. Pane Jirovec, 16:10,
  neni treba brat zretel na to, co KECAJI hlavni media. Duvodem to ignorovat je, ze oni kazdy den prinesou 10 atrocitnich svinaren, umele postavenych proti presidentu Trumpovi a kdyz to nebude jedna blbost, tak to bude druha blbost.

  On jim silne ZAVAZI k utoku na Rusko, ktereho se verejne dovolaval Soros a jeho parta , kdyz byla volebni kampan...

  Globaliste a NWO se snazi o jednu vladu nad svetem a o zniceni identity a existence evropskych narodu..

  CO SE BUDE DIT DAL ? ? Jedna nebo druha strana nakonec udela neco ukvapeneho a bude z toho fackovacka v ulicich americkych mest. Proto vsichni v Americe horecne zbroji a politickych atentatu je vice, nez byvalo drive.
  (Seth Rich, Andrew Breitbart, Nancy Schaefer, atd.)

  To znamena ustup od demokracie a NErespektovani Constituce. To nedopadne dobre !

  Ta NENAVISTNA propaganda proti Trumpovi trva uz od cervna 2015 !
  Trump byl tolikrat nazvan Hitlerem , Musollinym a Frankesteinem, ze tim byli rehabilitovani vsichni tri..

  Za Trumpem stoji 100 millionu Americanu a pouze pitomci se nedokazi smirit s tim, ze "demokrate" TOTALNE prohrali volby.

  Valku proti Rusku nechce ze stoupencu Trumpa nikdo ! Nas nepritel je Islam.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, hovnoluláčku, můžeš se 100 zaklínat tím svým Trumpem jako ošumělou mantrou, ale jedno je pravda: Ten tvůj Trump vůbec, ale vůbec není garantem svět. míru a bezpečnosti! Hyn se brzy ukáže!
   pozorovatel

   Vymazat
  2. Ten Trump už teď neznamená nic, je jen otázka času kdy bude vyměnen za Pence.
   A jak je to s jeho návštěvou v Praze? A cestou Zemana do Vajthauzu? NIC SE NEKONÁ. K setkání s Putinem pravděpodobně nedojde též, proč by Putin ztrácel svůj čas s nulou.
   Nic s těch úžasných predikcích co nám zde jistý američan z Floridy prorokoval se neplní, pravý opak je skutečností. Trump si sám rochní v tom močálu co slíbil vyčistit.

   Vymazat
  3. Za Trumpem stojí 100 milionu američanu? To znamená že proti němu stojí 250 milionů američanů. To má tedy obrovskou podporu.

   Vymazat
  4. Zbytek Ameriky je
   100 milionu na vse kasle!!!50 milionu jsou mexikani + zplaceni!!

   Vymazat
 10. Nicku honolulu, doufám, že to je pravda a ne Vaše zbožné přání. Svět se nějak obrací naruby, nemám z toho dobrý pocit. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. naruby :) čas iluzí :) žádný parazit si neřekne
   a dost,tzv.asimilace parazita vygenerovala
   pouze přirozenou mutaci otrokáře na genocidního ideologa,je to trochu složitější,ale základní volba je v pohodlném životě a životě informovaném.Čím hůř tím líp - kámen úrazu.

   Vymazat
 11. 18:46... Kdyz, nedej Boze, k te valce prijde, tak ti co stoji za Trumpem budou mit problem s picusem jako jsi ty, pouze 1/2 minuty...
  --------------------------------------------------------
  Trump stale nabizi ruku smireni a agenti globalistu a zradci v Trumpove kabinete napr. H.R. Mc Master (general) a Dina Powel ho podrazi, aby to meli dobre na obou stranach.
  My vse vime a sledujeme a je nam z toho na nic, ale at si nikdo nemysli , ze Trumpovi lide by ho vymenili za nejakeho kretena globalistu.

  Presidenti Trump a Putin si nekolikrat vymenili KOMPLIMENTY !

  Bude-li "obcanska" / vnitrni valka, tak to Trumpovi lide vyhraji - jsou to z 80 % belosi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Pane Jirovec, je to pavda, ze Kanadsti drevorubci v Alberte znasilnuji medvedice, jako Arabove znasilnuji koze a ovce ?
  pta se honolulu !
  --------------------------------------------------------
  Pane Jirovec, prispevkar 18:46 je dustojnik v ceske armade - nadporucik SLEPICKA ! On znasilknoval slepice tak ho vyhodili a ted dela ideologa na Nove Republice.
  Nas resident to nahlasil na nas konzulat.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. MILY Mali Cesti Muzici!!!!!

  Prosim uvedomte si ,
  ze ctete Neokonske noviny,
  divate te se na Neokonskou televisi,

  jite Neokonsky Chleba od rana az do vecera a nevite o tom.

  Pak nechapete , ze myslite jako NEOKONI!!!!!

  Proste : jste jako ryba ve vode , a ta ryba vube nevi ze nejaka VODA existuje a pta se starsi ryby:
  " JAKA VODA"!!!

  Prehodili Vase male mozecky na NEOKONSKE a ani to nevite!!! Goebles by tleskal!!!

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
 14. Nikdo z vas nema pravo Trumpa kritizovat, protoze dokazal za 5 mesicu vice nez Obama za 8 let. Vypocitavat jeho uspechy je hodne prace a jsou za to jen nadavky - od vas.

  Jako vzdy, kdejaka nula z Prahy se snazi davat "vysvedceni" schopne osobnosti, ktera dokazala hodne.

  Vudcem Neocon's je Bill Kristol a ustupuje ze slavy.

  Sabotaz navstevy presidenta Zemana v USA ma na svedomi Berlin. Vy vubec nevite, co se deje !

  Dnes byl jmenovan na pozici directora FBI "demokrat"
  Joe Liberman !
  Dokaze nekdo z vas vy "analytici" prijit na to, proc prave on , kdyz je mu uz 75 let, a cim je nebezpecny a komu je nebezpecny ? Pochlubte se !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joe Lieberman je homosexualnì židovský úchyl.
   Lieberman currently works with a firm that represented Trump before he became President Lieberman is now senior counsel with Kasowitz, Benson, Torres & Friedman — a firm that has represented Trump in the past for defamation suits and other legal battles.
   Další z Trumpových židů v top posici.

   Vymazat
  2. "Then shall stand up in his estate a raiser of taxes in the glory of the kingdom: but within few days he shall be destroyed, neither in anger, nor in battle. And in his estate shall stand up a vile person..."


   Daniel 11:20-21
   John McCain is a vile, wicked, deceitful man, a warmonger and a sexual deviant. Make no mistake about it. If this man wins the presidency, America is finished as a nation. Forever.

   In a 60-minute investigative report, I detail the awful truth about this inept, savage-hearted, lying travesty of a politician, and I document what I say with irrefutable evidence.

   Dumb Beast Led Around by Homosexual Lieberman
   In March of this year, John McCain traveled to Israel where he shamelessly pandered to Prime Minister Olmert, the Likudnik extremist Benjamin Netanyahu, and other Zionist Masonic overlords and groveled at their feet. McCain also had a stopover in neighboring, war-torn Iraq, where he was led around like a dumb beast by his Mossad and ADL stooge handler, Jewish bigot, and closet homosexual, Senator Joe Lieberman.
   A tak to má být, americká FBI plně pod kontrolou MOSSAD.

   Vymazat
  3. Nikoho lepšího si Přehazovačka nemoh vybrat, ale nejspíš mu byl vybrán jeho loutkářem v jarmulce. Lieberman je milencem McCaina, co z toho vyleze je děsivé.
   Takovj bordel co je v americké vladě pod Trumpem nemá v historii ameriky obdoby. Angličti bookmakers berou sázky na odstranění Trumpa, odds jsou silně proti Trumpovi. Lidi sázej desítky tisíc liber proti Trumpovi, zřejmě to budou židi z City of London, ti vědí o co jde. Svět je ovládán z City of London.

   Vymazat
 15. Pytliku neprdol ty tvoje nesmysly jako obvikle !
  Muj chleba je americky a pece ho Ital. Ovoce mam z Chile.
  Moje zelenina je je z mexicke farmy a moje maso je z Nebrasky a z Chicaga.... Moje ryby mam z more, a to je videt z okna...
  Kavu mam z Brazilie , Sumatry a Columbie. Cigara mam z Dominikanske republiky. Zapalovac mam z Pennsylvanie a hajzl papir z Ciny. TV nemam - jelikoz je pouze pro idioty. Comp. Mam 3, radia 3 z Japonska.
  Od Neocon"s nemam vubec nic.
  Spatnou naladu mam z tebe.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Televisni Otroku HONOLULU,

   Mne jak si na to prisel?? mne nezajima : tvuj chleba, maso , kafe ...

   Dnes mame jine problemy na STOLE!!

   BroukPytlik

   Vymazat
  2. Jenom 3 computery? To na tom musíš být dost bídně, já jich mam 5. Tři permanentne sledují stock market, kšeftuji s options and derivatives, jestli víś co to je. Dva mám na hraní a na sledování informací o tom co se děje. Musíš se polepšit, chlape, přece nemůže mit nejakej českej Hurvínek s červenou prdeli víc počítačů než velký Američan.
   A to žrádlo o kterém píšeš jsou ty nejhorši šmejdy na světe. Stačí zhlédnout FOOD INC.Biofarmy brzo budou v USSAAA ilegální.
   http://farmwars.info/?p=15391

   Vymazat
 16. Podivej se Televisni Otroku Honolulu,
  nepochopil jsi , ze Neokoni dali penize Ciny, a co koupis Cinskeho je od Neokonu. Kazda ziva duse v Cine dluzi $30.000 asi tak nejak. Vis komu Neokonum. Komu jinemu , jen Neokoni maji penize, coz je cesky asi $30.000 bilionu .
  Co koupis z Ciny kupujes od Neokonu!!!
  Puvodne se jmenovali Trockisti, Nyni to jsou Neokonove v budoucnu budou mit jine jmeno!!!!

  Mozna Sdruzeni Svetu ja nevim.???

  Delej si archivy na computeru, a organisuj je podle tema tam si vypal na DVD,vydrzi 400 let.

  A pak si cti co rikal kdo co za 2 roky a uvidis pravdu JASNE!!!

  Ja mam ve svem brlohu archiv, vse tam mam i o tobe , protoze ty jsi Televisni Otrok Honolulu.
  Jdou po mne , nyni jsem Bruno z Galaxie X.
  Bruno

  OdpovědětVymazat
 17. 9:39 ... nikoho nezajimaji afery dvou jmenovanych homosexualu.
  Liberman byl vybran pro jeho velmi spatny vztah k mediim, ktere sabotuji Trumpovu agendu a vyzrazuji veci, ktere by nemeli.
  Padne -li Trump tak padne Constituce a potom teprve uvidite ten super bordel.
  Samozrejme z toho bude valka proti Rusku, kterou vy tam u vas neprezijete.
  7:39 - hloupej Pytliku... Ja jsem vedel, ze jsi UFOun.
  Nikdo po tobe vsak nejde, krome illuminatig company za nezaplacenou elektriku.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale zajímají, hovnolulu, Prehazovačka si vybíra velmi kontroversní šmejdy do jeho administrativy.
   On je vlastne nevybírá, jsou mu vybráni jeho loutkářem Kushnerem.
   Poor old Donald je jen směšnej chromej Duck.
   Kde je ten tvůj slavný trip Trumpa do Prahy? A Zemana do Washingtonu? A sranda setkání kámošů Trump-Putin v Praze?
   Nák se ti ty předpovédi nedaří, co? Staříku, zalez do své papundeklove krabice ve které spíš a prestaň otravovat na NR.

   Vymazat
 18. 8:35.. to je zase nejaka propaganda. Zeru pouze pochoutky.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš své vytipované popelnice kolem sídel pracháčů kde vyhazují fajn žrádlo, viď?

   Vymazat
 19. 8:43..McCain je politicka mrtvola zesmesnena Trumpem.
  Liberman je 75 let stary paprda, ktery bude figurovat jako
  face a hladit ego "vyvolenym" jak jsou duleziti.
  Bannon si s nimi hraje jako s Jojem.
  Trumpa zlomi media nic jineho, protoze to co delaji nejde vydrzet.
  Bude-li valka, tak ji nevyhraje nikdo. Starym prdum jako Liberman je to jedno. Odnesete to vsak vy !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten tvůj zázračný Trump je jen o 5 let mladší než McCain a není páprda? Seš blbej jak bedna hoven.
   Na options a derivátech mi to hodilo za poslední 2 roky jen blbejch 120000$. A s nemovitostmi kšeftuji taky, mam v Thajsku nekolik condos který budou brzy velmi zhodnocený a který prodám zámožnym rusům nebo čiňanum s velkým ziskem.

   Vymazat
  2. A ty ne? On tě Trump vezme do svého krytu? Blbečku, je mi tě líto.

   Vymazat
 20. 8:35...Takze ty kseftujes ze smlouvama a nazorama.
  Pokud to neni ohledne nemovitosti, tak budes brzy bez penez.
  nick honolulu

  (Panove stehuji se na jiny clanek. Jsem zvedavy.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Options and derivatives mi hazej celkem slušnej vejvar cca ročně 60000$ čisteho, kromě jiných príjmu.
   S nemovitostma kšeftuji též, mam v Thajsku nekolik condos ktery jsem koupil off plan a které se brzy zněkolikanásobí v ceně a ty prodám zámožným číňanum s velkým profitem.
   Oni jsou na svetě lidi co uměj kšeftovat, honoluuuuuluuu, nejsi to jen ty. Jsem na volné noze už 7 let a nejsem žid a žiji si velmi dobře.
   5krát za rok letam do Prahy na český žrádlo když se mi zachce si zahrát karty s kamarádama. Na fajn život mi stači kolem 70000$ ročně. V Thajsku je nádherně, žadní černí zdrogovaní šmejdí jako na te tve zázračné Floridě, teploučko po celý rok fajn lidi, studené pivko.

   Vymazat