Reklama

.

.

pátek 26. května 2017

Omluví se premiér, že ve sporu o hornické byty podporuje gaunera?


26.5.2017 PrvníZprávy

Poslanec hnutí ANO Josef Hájek ve své interpelaci ve čtvrtek vyčetl nepřítomnému premiérovi, že v roce 2004 prodal 46procentní podíl státu na společnosti OKD za směšných 4,1 miliard korun gaunerovi Bakalovi, jak jej Hájek nazval.OKD a prodej 44 tisíc bytů je stále žhavé téma ve Sněmovně. Na OKD přišla řada i při interpelacích 25. května 2017 na v tu dobu nepřítomného premiéra Bohuslava Sobotku, který se do celé kauzy namočil coby tehdejší ministr financí. Horník a poslanec ANO Josef Hájek tuto kauzu bedlivě sleduje ...

Hájek: Co jsem dělal v roce 2004? Kopal jsem uhlí, pane poslanče

"Pane nepřítomný premiére, v roce 2004 jste prodal 46procentní podíl státu na společnosti OKD za směšných 4,1 miliard korun. To, že se jednalo o nevýhodný prodej, konstatovala ve svém usnesení Poslanecká sněmovna. V roce 2004 jste byl mladý, nezkušený ministr financí, který údajně slepě věřil odhadcům. To dokážu pochopit. Co nedokážu pochopit, je to, že děláte všechny kroky proti tomu, aby se po vytunelování společnosti OKD Bakalou do rukou 44 tisíc hornických rodin vrátily alespoň byty. O tom, že za zády tisíců hornických rodin kopete za Bakalu a nikoliv za horníky dokazuje i vaše mailová korespondence s panem Ivanem Přikrylem," upozornil poslanec Josef Hájek na dálku premiéra.

"Je pravdou, že tato vaše korespondence vám byla ukradena a určitě není slušné číst takovou korespondenci. Nicméně pokud se naše ctěná Sněmovna zabývá obsahem nelegálně pořízených nahrávek pana Babiše, cítím povinnost v zájmu 44 tisíců hornických rodin je také seznámit s obsahem tohoto uniklého mailu. Dne 20. prosince 2015 vám, pane premiére, pan Přikryl napsal, cituji: "Vážený pane premiére, pro vaše časové vytížení a také proto, že na týden odjíždím mimo ČR, vás chci informovat, že jsem podle našeho dohovoru učinil úkony v kauze OKD, tak jak jsme o nich hovořili." Pan Přikryl dále pokračuje slovy, cituji: "Měl jsem možnost nahlédnout do spisu s omluvou. Pojala mě hrůza, jaké právní nepřesnosti obsahují argumenty obžaloby." Konec citátu," odcitoval Hájek část dopisu premiérovi.

"V souvislosti s touto korespondencí se vás, pane premiére, ptám: Za prvé ohlásil jste na Policii podezření ze spáchání trestného činu v souvislosti s nelegálním nahlédnutím do takzvaného živého spisu? Pokud ne, tak proč? Pokud ano, tak s jakým výsledkem? Za druhé jste ochoten a připraven se omluvit 44 tisícům hornických rodin za to, že ve sporu o hornické byty podporujete gaunera Bakalu? " uzavřel své vystoupení Josef Hájek.


ps, Poslanecká sněmovna, Prvnizpravy.cz, foto: z TV)

56 komentářů :

 1. Odpověď premiéra Sobotky snadno domyslet.
  Nebude žádná! Ani ta omluva nebude.
  Snad jen nejapné brebtání, které má za ta léta nacvičeno k samé "dokonalosti".
  A jediným "trestem" pro něj zůstanou volební výsledky. Snad! ...
  Co mě ale také znepokojuje, je dojem, že poslanec Hájek vystupuje ne proto, aby tu hanebnost posouval k řešení ve prospěch podvedených lidí. Spíše asi jen proto, aby na Sobotku (již i tak dost profláknutého) v odvetě za Babiše hodil také nějaké sračky.
  Tím by to ale končit nemělo, a rozhodně již ne tak, aby celý tunel zn. "OKD" vyšuměl do ztracena.
  A jsme opět u té neexistující trestně-právní odpovědnosti našich vrcholných vládních ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka a Babiš, to jsou dva, kteří by se pro lidi zcela rozdali (z cizího).
   20:45: trestně-právní odpovědnost našich politiků!

   Vymazat
  2. Proč zase brebtáš o Babišovi, když jde o čachry s OKD, lotra Bakalu a prosrané hornické byty??? Co má s tím Babiš společného? Nestačí ti, že hyeny jako jsi ty, už mu vykopali hrob? Pořád ho musíš míchat do nějakých starých prasáren ( a že jich za těch 27 let bylo!) jen aby sis hodil hovnem? Cítíš se jako hrdina? Klaníš se mediálním šmejdům a jejich psaní od rána do večera? V noci se neklaníš? No to jsem blázen.

   Vymazat
  3. 21:39
   Co to meleš debile, ty jsi snad byl ty byty posrat.
   Jinak 21:39 má úplnou pravdu Kobliha a S.botka jsou si celkem rovni. Akorát Kobliha je daleko chytřejší.
   Václav

   Vymazat
  4. 21:39 Proč jse ho tak zastáváš kdyby byl čístej tak je rozmetal na kusy krade též jak ten hnus sobotka oba do tepláků.

   Vymazat
  5. Nevím co je to kobliha o čem žvaníš 22.34 -to je něco k žrádlu - ne? Píšeš o tom, že ses nažral koblih, nebo o čem píšeš diskuzní omezenče?Než začneš ty a tobě podobní dementi blejt ty vaše sračky ( že se mediálním šmedjům podařilo vzbudit nenávist proti Babišovi u kreténů jako jste vy - budiž jim čest a sláva) tak tedy - než začneš blejt ty svoje sračky, co kdyby sis článek přečetl? Už podle nadpisu není o Babišovi, BABIŠ NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S BYTY - chápeš ty kreténe o čem je článek? Asi těžko, kreténům jen tečou sliny z huby, jinak nechápou nic. Babiše jste pohřbily, vy hyeny, kvůli pokladnám, a každej šašek, kterej neplatil daně a myslel si, že si bude pořád s daňovou povinností vytírat prdel, teď Babiše nenávidí.Jste pokrytci, a jednou budete hodně litovat. Celej tenhle bordel na kterej teď nadáváte jak vzteklá psiska, jste vyzvonili vy, nikdo jinej než vy, ve svý nenažranosti a dychtění po majetku a pytli peněz jste nechali udělat z České země bordel. Měli byste teď tlouct vlastními palicemi do zdí a urazit si je - a ne nadávat na Babiše. Nažer se koblih a jdi chrápat tupče. Tvoje děti ti jednou budou chodit chcát na hrob.

   Vymazat
  6. Pro 22:47 je zbytečné Váš výplod komentovat.
   Václav

   Vymazat
  7. Lidi na vás serou, volové! Babiš nakonec nesežene do vlády partnera a skončí v opozici. Premiérem bude pan Fiala a ministrem financí a vicepremiérem pan Kalousek. Ministrem pro potírání ruský propagandy bude pan Herman! Páč končíte a s váma vaše putleroffský žvásty 5. kolony západozrádců -https://www.novinky.cz/finance/438949-prulom-cesi-jsou-se-svym-zivotem-spokojeni.html -

   Vymazat
  8. Proč pan poslanec ANOfertu lže? Přitom sám Babiš ví dobře, že podíl OKD včetně bytů koupili jeho kamarádi uhlobaroni a taky bývalí "komunisté" Petr Otava a Antonín Koláček a nikoliv Bakala !! Podstata je v tom, že se nerostné bohatství a státní byty neměli nikdy privatizovat stejně jako banky, ale to by z Babiše nebyl nikdy miliardář !!

   Vymazat
  9. 8:04
   Autorem a realizátorem divoké privatizace jsou pánové: Klaus, Ježek, Dlouhý, Kalvoda..... poslanecká sněmovna, která to po soudružsku tupě odsouhlasila a v neposlední řadě Havel, který to celé posvětil za hlasitého potlesku ze zámoří. Klausovy téze o nutnosti vytvořit superbohatou třídu a nutnosti na chvíli zhasnout jsou dobovým pamětníkům známé. V té době byl Babiš obyčejný zaměstnanec.

   Vymazat
  10. ad Petr Herout: Koláček se jmenuje Viktor a žil v Petřvaldě u Karviné...Antonín je jiný uhlobaron z Mostecka. Obou by nebyla žádná škoda. Zatímco Viktor s Otavou prodal OKD Gunerovi Bakalovi, pak skoupil nemovitosti v ČR, SR i Švýcarsku a soudy ho nečekaně zprostily viny za čachry s OKD, Antonín byl odsouzen tuším ve Švajcu, zatím nepravomocně?

   Vymazat
  11. ad Karel Straka: zapomněl jste kolego na tenistu Karla Dybu a Kočárníka-vzorného požárníka. Zvláště šmejd Dyba měl velký podíl na zběsilém útlumu hornictví na Ostravsku (zasypání připravených uhelných zásob v řádu milionů tun uhlí) a pozdějším čachrům s majetkem a akciemi OKD. Na všechny tyto pány na Ostravsku "s láskou vzpomínáme".

   Vymazat
  12. Pevně věřím, že se ještě dočkáme skutečnosti, že tito lidé, rádoby.(demokrati), ( jo demokraticky) rozkradli repunliku,že se dočkáme toho, že je uvidíme v teplácích. A tohoto se bojí jako čert kříže. Na tyto kreatůry jen platí, tvrdá ruka a bič. Neustále slyšime, že komunisté rozkrádali republiku. Ale komunisté nestihli za 40 let ani 5 % toho, co tato banda rozkradla za 27 let. Kdejakýž vlastisráč a tzv, (havlista) se dostal k moci a tady je vísledek. Opravdu zloději kříčí " chyťte zloděje". Lež je legální a pravdy jsou mamlčovány. Kdy už lid úpochopí. že se s touto bandou nesmíme srát. Namyšleného holohlávka a podobné zelinořské kreatury, do krymu. Už jim zvoní hrana. Jestli toto má prezentovat náš stát, tak se opravdu stydím. Stydím se za tyto zjevy.

   Vymazat
  13. 7:56 Jasně jak to napsal havlistický seznam tak to je pravda. Volební úspěch těch tvých hajzlů stál za to. kraďousek 2.5%.

   Vymazat
 2. Toto je neokomentovatelná prasárna pana premiéra hodná scénky v Divadle Ungelt s pány Krausem a Bartoškou v cele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka se drží pravidla, že nejlepší obranou je útok. Moudrý je to chlapec. Keller na Vratimovském semináři tvrdil, že Sobotka je to nejlepší, co sociální demokracie má. Kde dal Honza oči? Teď trapně mlčí k výkonům svého sponzora. Tak se ptám, stalo mu to za to si na stáří pošramotit pověst, když dříve bez socdem žil celkem poctivě.

   Vymazat
  2. ad 23:29 Honza Keller to myslel dobře, zřejmě tím chtěl naznačit, že ti ostatní oranžádi jsou ještě horší

   Vymazat
  3. 23:46
   Keller se prostě bojí o koryto.Pokud Sobotka vypadne z vlády. Provede se rošáda jako za Špidly

   Vymazat
  4. to 0:05
   Podívejte se na to trochu z jiného úhlu, jako profesor na OU mohl mít tak maximálně 50 tisíc měsíčně, jako europoslanec má 6x více a ani se nemusí namáhat, prostě to jsou peníze za nic nedělání, bez odpovědnosti a nějaká ostuda, lidi zapomenou, co je doma to se pocítá a pokud tam ještě chvíli vydrží čeká ho důchod cca 200 tisíc měsíčně, kde to v Česku najdete ? Celý ten systém je ryze korupční, bez toho by se dávno zhroutil sám. Kdyby naši poslanci brali jen průměrný plat a po skončení období by dostávali odměny za to jak prospěli zemi, tak by to tady vypadalo úplně jinak. Bohužel takový poslanec Benda naříká, že za 120 tisíc měsíčně není schopen uživit svoji rodinu, musí si odtrhávat od úst chudák jeden, a protože nikdy nepracoval stejně jako plešoun, tak ani neví na co má ruce.

   Vymazat
  5. To 9:01
   Keller mohl mít do 40 tisíc hrubého. V Ostravě nejsou platy jako v Praze.

   Vymazat
  6. Plat v Bruselu si zasloužil Ransdorf. Keller levici podvedl.

   Vymazat
 3. Volba ČSSD v tomto složení, to už není hloupost, ale diagnoza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to, že nikdo nevěnuje pozornost tomu, že Babiš se svými miliardami a médii prohrává se Sobotkou v mainstreamových kanálech. Kdysi jimi byla "skutečná" levicová ČSSD, včetně svého předsedy, stěží považována za demokratickou a hodnou jakékoliv pozitivní zmínky.

   Vymazat
 4. Já se domnívám, že bude vše v pořádku, protože jsem slyšel upřímný komentář pana Zaorálka, jak byl v parlamentu rozhořčený proti panu Babišovi a z jeho projevu bylo zřejmé, jak to myslí upřímně:))))

  OdpovědětVymazat
 5. Sobotka by měl sám a dobrovolně vysvětlit,proč Bakalovi téměř daroval,ze státního či z našeho, stamiliardový majetek.Nechci spekulovat,ale lidé jsou dehonestováni nebo před soudem ze směšné částky a zde je ticho po pěšině.Proč asi a kdo všechno je do toho zapleten?Bylo by správné se to pokusit rozplěst,už jen abycho věděli co jsme to vlastně měli za premiéra. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotkovi šéfoval Zeman. Ten si takových nepodstatných věcí jako je OKD nevšímal, protože ho plně zaujalo budování kapitalismu a politikaření s koryty v ČSSD.

   Vymazat
  2. 23:23
   Sobotkovi šéfoval Špidla

   Vymazat
  3. Špidlu dosadil ke korytu Zeman. Špidla by kvalifikovaný antikomunista, nic jiného neuměl.

   Vymazat
  4. Špidla je ten "černý vzadu" - intrikán, psychopat. Pamatujete, jak když končil, utíkal před novináři, nevěděl, co má říct, aby si nezkazil slíbený post v Bruseli? Schválně ho sledujte, jak šéfporadce Sobotkovi a ostatním radí!

   Vymazat
  5. Sobotka by měl vysvětlit nejen byty, podvody svých poslanců a korupční aféry. Ten by měl vysvětlit především církevní restituce a podobné závazky lidem. Lež, lež a zase jen sprostá lež. Mám za to, že toto je hrobař strany. Toto už není ani vláda "jedné strany ", toto co předvádí je vláda jednoho pochybného elementa. Politická odpovědnost? Mám za to, že tento element ani nejen neví, ale ani netuší co tento význam vlastně znamená.

   Vymazat
 6. Nezlobte se,ale předkládat interpelace Sobotkovi
  je totální nesmysl.Pan Hájek to myslí dobře,ale
  měl by už vědět,že sralbotka Sobotka na takovou
  interpelaci vůbec do parlamentu nepřijde.Není to
  poprvé,co takto postupoval v pro něho nepříjemných
  záležitostech.Vždyť pozici mrtvého brouka užívají
  také jiní,kteří by měli něco vysvětlovat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Záznam interpelace poslance Hájka vysílala čt24 v nočních hodinách, které slušní lidé jako poslanci, prezidenti a ostatní opilci tráví ještě v posteli a hlubokém bezvědomí. Pouze několik šťastlivců, které 2 dny před Hájkovou interpelací vzbudil ráno plný měchýř, mohli sobě pustiti přístroj s interpelací pana poslance Černocha na totéž thema (OKD) i s odpověďmi přítomného pana premiéra. Premiér zhruba načrtl příběh OKD a seznámil Černocha s existencí místa uložení písemností k OKD se vížícím. A NASTOJTE! 2 dny nato interpeluje Hájek, který nejen že má ty doklady pod nosem (tedy má je jeho superšéf), ale byl i přímým účastníkem tehdejší komedie. Slušivý kostýmek, který si k té příležitosti oblékl, situaci dokreslil. sck

   Vymazat
 7. Proč se nedomluví okradení obyvatelé bytů a nepodají žalobu do Štrasburku na Sobotku za celou vládu a Bakalu? To není pár lidí, je jich přinejmenším 44 tisíc, kdyby v bytě bydlela jen jedna osoba. Karviná má např. 55 163 obyvatel, kráděž by se týkala skoro celého města.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty troubo, jak myslíš že by podvedení občané u soudu dopadli? Soudy tady nejsou od toho, aby bránily spravedlnost, ale aby prosazovaly násilím buržoazní právo.

   Vymazat
  2. Souhlas, spravedlnost je slepá a to platí jak pro tu naši, tak pro tu bruselskou. Snad kdyby to byli cikáni nebo teplý bratři, či hosté z z jiného kontinentu zvaní také obohacovači. To by soudy pracovali na dvěstě procent.

   Vymazat
  3. Milí spoluobčané, hádáte se pro počiny těch, kterým nestojíte ani za pozdrav. Když na sebe kluci vytahují kauzy a házejí "špínu", všem vám odkrývají skutečný volební program svých stran. Toto jsou skutečné předvolební proslovy. Ne ty na náměstích, o demokracii, spravedlnosti ...atd.
   Napište si na papír, ANO - nevolit, ČSSD - nevolit, Lidovci - nevolit, TOP - nevolit ... a vylučovacím způsobem dojděme k těm, co jdou zvolit. Pokud nenajdete nikoho, hoďte prázdný volební list.
   Sakra, máme společný zájem, aby tu byl pořádek. Doposud ani jedna z těch zmíněných stran nic pro lidi neudělala ....
   ABC

   Vymazat
  4. "...jak myslíš že by podvedení občané u soudu dopadli?" --- Myslím, že ti podvedení občané trochu chytračili. Trochu dost! A střechu nad hlavou jim prodali jejich zásTUPCI, které si zvolili do městských úřadů a oni prodali rozhodující části majetku as.OKD.

   Vymazat
 8. V této společnosti umřít - se brzy stane požitkem. Už se těším. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš recht. Taky to tak vidím, i přes růžové brejle.
   Altman

   Vymazat
 9. Nikdo nema ponet jak se tam kradlo . Pri sve navsteve Vv CSR v te dobe mne bylo nabidnuto zakoupeni palace Sevastopol vcetne kina automatu v prizemi za 29 milionu korun . Tuto nabidku jsem dostal jen tak mezi reci a verim ze byla opravdova neb osoba ktera byla v one "komisi" ktera o prodejich rozhodovala sdilela(vedlejsak ovsem) spolecne loze s mym zdrojem .V dobe kdy udajne nemocnice nemely na stravu pro nemocne byla odmitnuta pujcka v $ za 7% a jak jsme zjistily pozdeji radeji si pujcily ti lotri v Nemecku za 14 %.Tak to tam fungovalo a asi se moc nezmenilo do dnesnich dnu ,vzdyt jsou v "politice " jestli neumreli, dosud vsichni a v lochu nikdo Je to pekma pakaz a ne blbci ,proto se bavim nazorum o volbach a podobne detske nazory .Bude to podobne asi jako Lillarie a Trumpeta s rohem co drzi sabes

  OdpovědětVymazat
 10. Podle preferencí a výsledku posledních voleb, udělal pan Sobotka velice záslužný čin, protože by jinak prostý lid stále volil ČSSD, až do konečného rozkradení republiky. Nyní navrhuje za prezidenta pana Zaorálka a za to mu patří moje poděkování. Pan Horáček se uměl uživit a věřím, že sehnal i bony za 5Kč, ale pan Zaorálek neumí nic. Postupně, jak exekutoři likvidují voličskou základnu ČSSD, nemuseli by se ani dostat do parlamentu.

  OdpovědětVymazat
 11. 0:35
  Volit SPD Okamura, poslední šance.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mimo parlament! I Piráti ho posrali- http://zpravy.idnes.cz/cvvm-pruzkum-kveten-hnuti-ano-cssd-ods-dyq-/domaci.aspx?c=A170526_111710_domaci_ale

   Vymazat
 12. Panove, to vse co zde pisete je velmi zajimave, ale take depresivni. Hornici zajedte si popovidat s Bakalou, mate to kousek. On zije v Geneve.
  --------------------------------------------------------

  Deda 1:01..
  To nejde ! Telo zmeni podobu a duse polohu a pokracuje se dal nekde jinde.
  Vim to ! Rikali to v Mexicu ! A ti vi vse o takovych vecech. Poslechnete si je !
  Moncayo Huapango.. (Na YouTube)
  nick honolulu
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:58
   Hodně hloupá rada.Dopali by jako M. Ransdof.
   A to byl člen evropského parlamentu.

   Vymazat
 13. 3:22... lillarie = pruvodni Soundtrack ? (Nebo-li melodie v pozadi ?
  "Trumpeta s rohem, co drzi sabes" ?
  Nemohl by jste naznacit co representuje roh ?
  V dejinach ROH znamenal emergency.
  Co representuje dnes - nevim.
  (Dobre se bavim dekuji.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. Bakala je dlouholetý sponzor tzv. tradičních politických stran pravice i levice (krom KSČM) a taky je členem a podporovatelem pražské kavárny. Bakala má ty strany všechny omotané kolem prstu. Proto v případě oberzlodějiny OKD budou ty strany držet vzájemnou basu. Když ještě vládla ODS Kalouskovou TOP09, to už OKD mělo obrovské problémy, tak mohli Sobotku i s celou ČSSD k vůli OKD potopit, ale neudělali to. Zlom nastal, když se Babiš později z pozice ministra financí se začal zajímat o OKD a se svými poslanci začal tlačit na vyšetření tunelu OKD. Najednou se Babiš pro všechny stal nepřítelem číslo jedna. ODS, ČSSD, KDUČSL a TOP09 setřely všechny ideové rozdíly i dřívější vzájemné spory a dokonce zapomněli i na dřívější podrazy a všichni se vrhli, jako roj sršňů na Babiše. Tohle je divné. Podle mně si při zlodějině OKD pomohlo do kapsy mnohem více lidí, napříč politickým spektrem, nejen Sobotka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jede pán *27. května 2017 8:19- května 2017*, svačí (rybu) uzenáče a takto hovoří s Židem, který naň mlsně zírá: "Jak to, že vy Židi jste takový chytrý a mazaný!" - "To je tím, že my Židi jíme z ryb jenom hlavy, v nich je ta chytrost. Ostatní maso ten dobrej vliv ruší." Tak se pán *27. května 2017 8:19* honem pustil do chroupání hlavy a Žid se "obětavě" pustil do masitých zbytků. "HALT! Říkal jste, že Židi jedí jenom hlavy!" - "Vidějí, jak to funguje? A to jste ještě nedojed ani první hlavu!" sck

   Vymazat
 15. Cinkali hlupaci havlovi

  OdpovědětVymazat
 16. Nesrovnával bych Babiše se Sobotkou, ti dva nejdou vůbec dohromady. Ten jeden přebohatý převede svůj majetek do nejisté správy a pinoží se 4. rok v českém politickém sajrajtu, který nevyprodukoval. Stal se nebezpečím č. 1 pro všechny daňové podvodníky, tedy kapitalisty, jako je on sám a ti a jejich poskoci mu nemohou "přijít na jméno" a nejraději by ho zabili, za tu zradu diktatury kapitálu.
  Pan Sobotka nebyl kapitalistou, ale je asi největším sluhou českého i zahraničního kapitálu u nás, a jeden oligarcha je mu neskonale bližší, než desetitisíce "nějakých" umouněných horníků. Pokud chtějí občané udělat něco pro náš stát pozitivního, pak nebudou volit ČSSD, která je lokajem kapitálu! Ale především občané Brna a jižní Moravy budou, pokud budou ČSSD volit, škrtat a škrtat na kandidátce Sobotku - který se pojistil, jako chytrák, obsazením hned prvních dvou míst!!! Tak nepřehlédnout!!! Komu slouží Sobotka? Sobě, sobě, sobě, pak kapitálu a chraň bůh - občanům snad jen omylem.

  OdpovědětVymazat
 17. Bývalý vedoucí výroby na Dole ČSA v Karviné Hájek by měl raději držet ústa. Když firmu vedli Koláček s Otavou do náruče Bakaly mlčel. Bakalu pak nabalíkovala průřezově celá politická reprezentace ČR. Počínaje Havlem, přes Šwarcka, Kalouska, Sobotku, Grosse, Tošenovského, ale třeba také Agroferta z Bruselu a člena Bilderbergu Teličku, který byl několik let skvěle placeným členem Dozorčí rady OKD.

  OdpovědětVymazat
 18. 9:13... Pokud vim, tak Ransdorf byl nemocny a mel vysokou cukrovku. Bylo-li to jinak sverte se nam, bez abstrakce.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:48
   To je sice pravda , ale nazhoršení jeho stavu se podepsala slavná švajc. policie která mu zabavila osobní věci a domídla mu vydat léky.
   A ty všeználku se do našich věcí nemíchej. Opustil jsi naši krásnou zem a jenom na ni kydáš hnůj.
   Václav

   Vymazat
  2. 13:48 no právě, při zadržení mu zcela znemožnili dodržovat léčebný režim včetně přístupu k medikamentům. Současně byla spuštěna mediální štvanice, kdy se místo podpory v "rodné" KSČM musel obhajovat namísto, aby měl její plnou podporu. Té se mu dostalo až po nátlaku členské základny prostřednictvím pléna ÚV. Pan předseda Filip se potom neváhal ke smutečnímu obřadu vypravit s plnou parádou, prostředky "buržoasního" parlamentu. Věru to komunista. Outfit za desetitisíce, nagelovaná makovice a málem před každým slovem ono anglosaského slangu ééé. Pro koho se snaží být in? I když už pomaloučku, i s Kováčikem, přehazují vexl.

   Vymazat
 19. Tak - takové diskuze mají smysl. Jsou víc než dobré, jsou vypovídací, informační. Je skvělé, když debatují lidi, kteří o předloženém problému vědí víc, než o něm sdělují mediální všiváci, kteří sdělují ( napříč všiváckým spektrem) jen to, co se hodí. A taky - možná - ani mediální roura neví všechno. Lidi prostě nemluví, jak byli řádově nasraní, raději mlčeli, ale teď přišel konečně čas mluvit, hlásit se, aby všechna špína vyšla na povrch. Abychom měli skutečné informace, a mohli se podle nich chovat, a dělat si názory - nikoliv jen z blábolů - z těch se názory dělat nedají. A nadávky a urážky už vůbec nemají místo, když chtějí lidi skutečně něčeho dosáhnout. Děkuji všem diskutujícím za cenné a užitečné informace. A prosím - diskutujte často a ke všemu, ať se vnitřně posílíme na to, co nás zcela určitě čeká. Plané bláboly o islámu a řezání hlav ( přesně to, co media chtějí abychom dělali) nejsou vůbec k ničemu. jen to schovává skutečné problémy.

  OdpovědětVymazat