Reklama

.

.

pondělí 22. května 2017

Otevřený dopis herci Pavlu Novému, zaslaný prostřednictvím tohoto portálu, neboť jeho emailová adresa není známa. Asi proto, že jistota je jistota.

Jiří Baťa
22. 5. 2017
Pane Pavle Nový,
přečetl jsem si Váš rozhovor v Parlamentních Listech. cz a mohu prohlásit, že jste nezklamal. Vaše neskrývaná, zášti plná nenávist k prezidentu Zemanovi je obrazem Vaší ubohosti. Nevím, co Vás vede k tak netaktní a neetické dehonestaci osoby prezidenta, který se k Vaší nelibosti, smůle a našemu štěstí stal prezidentem České republiky místo Vámi tolik opěvovaného, zbožňovaného a pražskou kavárnou preferovaného, vlastizrádce knížete K. Schwarzenberga. 


V této souvislosti si dovolím připomenout Vám Vaši odpověď na otázku Parlamentních Listů.cz: „... zda jste třeba fandou Karla Schwarzenberga...“:

„Pořád si myslím, že Karel Schwarzenberg by býval lepším prezidentem, protože je kníže. Zeman je trošku nižší šarže. A Karel je šlechtic a ti – pokud vím – se v Evropě scházejí dvakrát do roka a rozhodně tam nedostává pozvánku někdo, kdo není šlechtic. To znamená, že tam nemají přístup fízlové, bolševici a jiní podobní lidé“.

Ta odpověď o Vás vypovídá o mnohém, pane Nový. Jste starý, chytře hloupý nebo hloupě chytrý, učitě však účelově drzý a provokatérský, na ta léta nijak zvlášť úspěšný člověk, notabene herec. Člověk bez patřičného vzdělání, který snad jen díky osudu a hereckým schopnostem a předpokladům se díky komunistům stal hercem (viz Vaše slova: Mám kliku a nevím proč? je zcela namístě). Zmiňuji komunisty proto, že pokud by Vám ten zku....ný komunistický režim herectví neumožnil, zůstal byste obyčejným dělníkem u soustruhu. Režim, na který tolik žehráte a o který se kdykoliv a kdekoli hrubě otíráte, Vám tu možnost dal, ač také nemusel! Vy si toho ovšem nevážíte, zcela vědomě a účelově toho však zneužíváte. Ale klídek, nejste jediný křivák, který se takto zachoval!

Jako (nejen) herecké numero zero (ojedinělé úspěchy v rolích některých filmů či seriálů z Vás však ještě nedělá žádné herecké eso) jste se přidal na stranu těch, kteří neakceptují skutečnosti a pozitiva minulého režimu, nenávidí komunisty, o to víc a hlasitěji podporují ten druh západní kapitalistické demokracie, která preferuje proamerické postoje, podporuje různé vojenské konflikty USA ve světě, souhlasí s vojenskou doktrinou a naším členstvím v NATO a EU. Dal jste se do služeb pravicově orientovaných a smýšlejících lidí, kteří nemají vztah k sociální problematice občanské většiny, vidí jen sami sebe, své osobní cíle a ambice. Budiž, máte plné právo svobodně se rozhodovat či si zvolit, do jaké skupiny občanů se zařadíte, máte plné právo na názor a svobodu slova se vyjadřovat k věcem veřejným. Představitelé pražské kavárny a další, stejně smýšlející lidé se rádi, včetně Vás, prezentujete coby Vox populi, vox Dei. Otázka však je, jakým právem?

Jste, jak již výše zmíněno, zapřisáhlým antisympatizantem současného pana prezidenta Miloše Zemana, sympatický Vám není ani Andrej Babiš, o dalších jste se nevyjádřil, ale nebude to o mnoho lepší. Nu což, proti gustu žádný dišputát. Ale Vaše rádoby intelektuální vyjádření na adresu pana prezidenta (kromě mnoha podobných, i hrubších vyjádření) cituji: „No, když je někdo buran. Styděl jsem se, že jsem občanem státu, který má takového prezidenta. To je všechno. Ale vždycky – i za komančů – jsme říkali, že národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. A asi jsme si to zasloužili tím, jak se chováme“, je hodno zapčklého, nedomrlého dementa (nebo snad následky Vaší vražedné horečky, která Vám prý údajně poškodila mozek?) Netvrdím, že jím jste, ale Vaše jednání a vyjadřování tomu hodně napovídají. Když už jsem vzpomněl prezidenta Miloše Zemana, nemohu také nezmínit Vaše nabubřelé, na Váš věk hodně frajerské, hloupé a uboze populistické konstatování, že v případě znovuzvolení M. Zemana do funkce prezidenta, cituji: „Tak to pak budu přemýšlet o emigraci“.

Nechci se Vám vnucovat radou, pane Nový, přesto si neodpustím Vám poradit, abyste o možnosti emigrovat snad ani neuvažoval, případně neváhal a emigroval hned. Mám-li opakovat Vaše slova, tak za prezidenta se stydíte, vládu máme jakou jsme (jste) si zasloužili (díky Vám a Vám podobným) a podle toho se také Vy a Vaši kolegové z pražské kavárny chováte! Ve své pravdomluvnosti jste jen nějak opomněl vzpomenout Vaška Veškrnu Hajvla, kterého jste si tak nebetyčně vážil. Ten totiž položil základy té kýžené, neskonale spravedlivé západní demokracie a svobody, které si dnes plnými doušky užíváme! A přesto nejste Vy, ani Vaši kolegové k pražské kavárny spokojeni. Proč asi? Nebo si snad myslíte, že by to za knížete Karla Číra Šláfenberga bylo jiné, lepší?

Budete-li emigrovat pane Nový, buďte ujištěn, že to pro společnost, ani pro většinu občanů nebude zas až taková tragedie! Běžte pane Nový, kam Vás srdce táhne, běžte třeba do zádele, abych se vyjádřil kulantně. Běžte někam, kde budete schopen silou své „mimořádně“ empatické osobnosti vyvíjet úsilí a podporovat jednotu Evropské unie, posilovat militarizaci Evropy vojsky NATO, případně US army a tím úspěšně čelit ruskému nebezpečí a imperiální rozpínavosti Ruska. A můžete sebou vzít i Báru Štěpánovou, případně další.

Buďte sbohem a pozdravujte všechny, kteří to včetně Vás, s námi „myslí“ dobře. Prosím, nedělejte si starosti a věřte, že my si poradíme a vystačíme i bez Vás.

No possibility of polite compliments.                                       

60 komentářů :

 1. Stačilo napsat: "Pavle Nový, tak neuvažuj a táhni do prdele!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevim, kdo je Pavel Novy a doufal jsem, ze to vyctu z clanku. Zas nic!

   Vymazat
  2. Pavel Nový je neúspěšný "hérečka" , který za komunistů hrál většinou v seriálech a za kapitalistů už o něm není vidu a slechu a taky je zapšklásrágora!

   Vymazat
  3. Jura je vidno ,že si jura.

   Vymazat
  4. Pavel Nový má těžkou vadu výslovnosti, jako herec dost nepoužitelný. Nedávno šišlal jednu reklamu v televizi.

   Vymazat
  5. Pane, Vy jste stejný magor, jako ten pán z Vysočiny, co spolu s ODS zahájil korupční tažení proti vlastnímu obyvatelstvu a teď se stylizuje do role milovníka národa. Měl tam zůstat a pro svoje hanebné činy raději nevylézat ze své tvrze.

   Vymazat
 2. Ubohý frustrátský výlev jakéhosi nounejma, Bati. Nic víc. Kovaný bolševik se nezapře. Kdyby měl stále tu moc tak by v lepším případě Nového poslal na 10 let kutat uran do Jáchymova a s ním celou "pražskou kavárnu".

  Já já jsem šťastný, že taková hovada už skoro 30 let nevládnou.

  Příště, než odešleš Davidovy takový vzteklý frustrátský kýbl sraček, tak zkus napřed vystřízlivět nebo napočítat do 100.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milej 0:55 reakce pana Bati na osobu Pavla Nového je přiměřená a logicky vyargumentovaná. Zatímco tvůj projev 0:55,podobně jako produkty Pavla Nového jsou obhrouble primitivní a zcela bez platných argumentů. V podstatě jen dětinskostí charakterizované nadávky. Na loďku s takovým manšaftem, rozhodně se nenalodit.

   Vymazat
  2. Příště, než něco napíšeš, zkus si zopakovat češtinu.

   Vymazat
  3. Pavel je idiot co lže jak když Kalousek tiskne! Koukni co žvaní! -
   http://revue.idnes.cz/pavel-novy-velke-sedlo-serial-psy-magazin-dnes-fqe-/lidicky.aspx?c=A170301_110002_lidicky_zar

   Přitom Slovani a Rusové zejména tak jako všichni Árijci milují psi a kočky! Ty žerou hlavně ti sponzoři pražský kurvár - pardon - kavárny! Je známý že naopak Rusové si stěžovali v tomto ohledu na ně! Např. v Buzuluku, kde se ubytovala tzv. československá jednotka začali záhy mizet místním psi a kočky! Vysvětlení bylo jasné - to nosatci tvořili skoro polovinu té Svobodovy vojenské formace ...

   Vymazat
  4. Přečtěte si svůj komentář a pak znovu posuďte, zda byl kýbl sraček článek, nebo vaše reakce.

   Vymazat
  5. 0:55 Frustrátský projev jsi předvedl právě ty a Pavel Nový, hovnejme.
   Kutat uran by ti evidentně prospělo, i když možná by stačilo dát ti pár facek.

   Vymazat
  6. Je zajímavé že jak nemá někdo argumety začne se ohánět gramatikou a odstoupí od tématu.Je vidět že neví jak pracuje cenzura ,co dělá za paseku.Ale když vás napadne sprošťák nedá te mu pusu ,kopnete ho mezi nohy a bohužel i někdy vulgárně,profesore gramatiky ( učitelé gramatiky polibte si).

   Vymazat
  7. Teda 9.35 promiňte ale jak ynteligentně protiargumentovat proti 0.55? Já proti němu opravdu žádné protiargumenty nemám, na neslušnosti většinou žádné prostě nejsou. Mňejte se.

   Vymazat
  8. Ten článek sedí. Přesně vyjádřeno, vážený pane Baťo. Pouze to velké V ve slovech "Váš", Vaše a podobně, mne poněkud mátlo. Lidé typu skutečného omezeného burana - Nového, nenáleží žádný projev úcty, tedy ani oním "V".

   Vymazat
  9. hlavně že máš jasno kdo je kdo,přesně jako ti kavárenští povaleči-jen naše je pravda

   Vymazat
  10. Ano, v uranových dolech by byl tento rádobyherec snad užitečnější, i s celou slavnou kavárnou. I když...asi ani tam by se neztrhal a ničím, třeba pracovním nasazením, by nevynikl.

   Vymazat
 3. Stačilo napsat: "Pavle Nový, napříště tě do prdele!"

  OdpovědětVymazat
 4. Ať je Pavel Nový jaký chce, to není o něm, je to o prostředí jistého okruhu lidí.
  Kdyby tito lidé byli kritičtí k Havlovi tak jako k Zemanovi, tak by museli emigrovat již v prvních dnech po revoluci.

  Otázka je, ne KDE, ale CO by dnes byli?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se, tahle sorta také lidí nikdy neemigrovala a neemigruje - protože by, jakožto běloši, museli v emigraci DOOPRAVDY PRACOVAT! A slovo práce je pro ně vulgarismem, jako pro Cikány.

   Tak kdejaká zapšklá nula, moralizující póvl, se stydí za presidenta, jemuž jejich král opilců, Hradní Flaška Vašek (o nich samých nemluvě), nesahá ani po kramfleky Zemanových bot. Nicky, jepice se zbytnělým ego, bez kousku sebekritiky nezbytným pro slušného člověka.

   Pane Nový, až budete emigrovat, dejte vědět. Ne kam, ale že už táhnete do... pardon, do Brusele.

   Vymazat
  2. Ano ,dej vědět,prdnem špunty !!!!

   Vymazat
 5. No,já bych to vzala velice zkrátka.Komunistické monstrum,který se do dnešní doby nenaučil řádně mluvit a který stejně. Neví,která bije,jako ti,co řvali na Václaváku.Všimli jste si?Stále stejná,naučená hesla.I ta sedmnáctka z Bíliny vykřikovala to stejné,jako tento ubožák s tím rozdílem,a to věkovým.Docela legrace.A na toto divadlo dohlížel hajnej.Hodně jsem se bavila nad velice špatným článkem a divadlem na Václaváku.Jen tak dál,kavárenští povaleči,Havloidní odpadlíci,národ se baví!Nový byl vždy mizerný herec,divila jsem se vždy,že ho sem tam obsazovali do rolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Perfektní,není co dodat !!!!!!!

   Vymazat
  2. Proč komunistické monstrum , spíš kapitalistické !!

   Vymazat
 6. Netřeba mistra odsuzovat. Je to herec a jako takový hraje podle scénáře. Tentokrát dostal od někoho takovýto scénář.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mistr čeho? On je sportovec, nebo malíř pokojů a čalouník jako Adolf?

   Vymazat
  2. Nejspíše máte pravdu(6.51),ale ať už jdou všichni ti heerci a heerečky se svými(?)názory do prdele.

   Vymazat
 7. Ano, nevzdělaný a geneticky postižený s IQ tykve šlechtic Schwarzenberg by byl podle Nového lepší prezident, než Zeman. Je to přeci kníže nade vše ctící křesťanské, hodnoty jak sám říká. No promenádovat se se ženou lehkých mravů na veřejnosti a mít doma postiženou ženu na vozíku mi nějak nekoresponduje s těmi hodnotami. Jeho záliba ve videích s Pussy Riot není zrovna taky hodna opravdového šlechtice. No nic, přeju Novému jeho lásku k tomuto feudálovi i všem jemu podobným. Podle Ládi Vízka, toho fotbalisty, máme za Karla náhradu: Michala Horáčka, prý umí hrát karty a umí sázet. Taky kvalifikace jak řemen. Není to sice kníže ale též má k lidu blíže. P.S. Nikdy bych nevyzdvihoval a neposmíval se degenerativnímu a genetickému postižení kohokoli ale tady vyjímka potvrzuje pravidlo, proto už mi nezbývá místo na ,,zhodnocení" Nového. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Divím se panu Baťovi, že ztratil tolik drahocenného času kvůli
   jednomu bezvýznamnému nýmandovi.

   Vymazat
  2. Chtěl bych se jednou zúčastnit srazu evropské šlechty. Samý bratranec a sestřenice, sňatky mezi nimi za účelem rozmnožení a zachování majetku v rodině udělají své. No příklad tady máme přímo před očima...

   Vymazat
  3. Nevím, kde by kníže byl, kdyby ho již v dospělosti neadoptoval strýc z Rakouska. Možná, kdyby se dobře učit, tak někde v hájence?

   Vymazat
 8. A co je to, to Pavel Nový?

  OdpovědětVymazat
 9. Pavel Nový je člověk s určitou mírou inteligence,nezajímající se o historii a s malým množstvím informací o současnosti.Zato v prostředí,kde se pohybuje jsou ostatní lidé jemu velice podobní.Mají velký zápal o politiku,možná i o fotbal.Sice neznají zřejmě pravidla,ani toho či onoho,ale moc je to baví,umějí dobře hovořit a sami sebe dokáží přesvědčovat o své vyjímečnosti a vědomostech,které však bohužel "vaří" především v diskusi mezi sebou.Na studium a získávání potřebných informací k dané problematice,ato z mnoha různých zdrojů pak nemají čas ani chuť.Zato si v jim poplatných médiích všímají hlavně zcela nepodstatných detailů,které například zesměšňují osobu,kterou oni chtějí dehonestovat.Díky jejich rétorickým schopnostem dokáží tito "mudrlanti" ale ovlivnit poměrně velkou část veřejného mínění,za podpory placených politických "neziskovek" a "nezávislých"médií k obrazu svému.A stávají se tak vědomě či nevědomě součástí informační války,kterou vedou světové elity,mající za sebou ten největší kapitál,proti různým národům,za jediným účelem,což je ekonomické ovládnutí globálního světa(kapitálu).Tak také tito mudrlanti jako je P.Nový,J.Bartoška aj.jsou pak pro ně jenom jejichvelice užiteční id.... Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 10. 7.26 Nezapomínejte, že dcera nejvyššího rakouského SA a později SSmanna obdařila svého knížecího manželka BASTARDEM S JINÝM HŘEBCEM Z NÁCKOVSKÉ STÁJE... Také se s ní nedostudovaný hajný, hospodský a podvodný restituent rozvedl... Vzal si ji znova fomálně, když si myslel na Pražský Hrad.

  A ošetřovatelku, měničku plenek a distributorku bažantů (nemocničních!) si nevybíráte podle sexuální (ne)zdrženlivosti, ale podle jiných kriterií. A skandál je nejlepší reklamou každé hospody a varieté, každého cirkusu, každého veřejného domu, ne?

  OdpovědětVymazat
 11. Tak jsme to probrali v práci u soustruhy a v celé fabrice a protože jsme prostý lid,makající na tyto pošuky,naše konstatování bylo lidové : Novotný táhni do p---e,jsi tady na h---o,jsi herecká 0 a tvá emigrace nás potěší.Dokonce i ty soustruhy dávaly souhlas.Takže lidi a soustruhy ,frézky se přidaly také ,kolem mě vzkazují : NOVOTNÝ JDI DO PRDELE A EMIGRUJ ASPOŇ BUDE OD TEBE POKOJ?TROUBO!!!O JEDNOHO DEMENTA MÍŇ !!!Učitelé gramatiky polibte si !Už i v tom zábavném cirkusu nejsi nic platnej a nic jsi nedokázal,možná snad životní skutečnou roličku " blbouna u benzinové pumpy".

  OdpovědětVymazat
 12. Na místě pana Nového bych se raději nezviditelňovala. je ho stejně vidět málo a nyní bude asi ještě méně, protože se ukazuje, že jde o hereckého geronta se vším všudy. Je jej možné vidět ve štěku v seriálu Ulice, takže co ještě chcete vědět více?
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 13. Pana Nového jsem měla docela ráda, ale být dost slušný herec neznamená být slušný člověk. Je vidět, že je to zakomplexovaný ubožák a hlupák. jakožto herec by měl mlčet o věcech, kterými se nezabývá a kterým nerozumí.Já se také nevyjadřuju k jaderné fyzice. nechápu, proč tato sorta lidí (umělci) cítí neustále potřebu se vyjadřovat k problémům, které dalece přesahují jejich intelektuální a inteligenční možnosti. Stydím za tyto pseudo umělce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..vy ženský jste tak pitomý a trvá vám to všechno tak dlouho,než to pochopíte,že by jste většina neměly mít ani volební právo...Ten Nový hrál vždycky sračku a žvanil ještě o kus hůř...

   Vymazat
  2. A Vám bych doporučila si tolik nevytahovat to "mužské" triko.jestliže máte pochybnosti o volebním právu pro ženy, tak já mám zase dojem, že byste mohl nosit celý život jedny nevypraný trencle - to by tak svědčilo vašemu IQ.
   Sims.

   Vymazat
  3. Vážená 10.06, tomu co pan Nový, Bartoška, Kraus ...předvádějí se říká politická angažovanost! Jak jsme před revolucí neměli rádi některé herce, kteří se horlivě angažovali ve prospěch tehdejšího systému: Švorcová, zpěvák Liška, pamatuju horlivce svazáka Pavlatu...no vešli se do budovy Národního divadla. Po revoluci se znaménka otočila ale ta nutkavá potřeba funět vrchnosti u většiny, hlavně těch v umělecké sféře, zůstala. Starého psa novým...

   Vymazat
  4. Madam Sims,nebýt hloupých slepic,vysedávajících imrvére u TV,které se u voleb rozhodují podle barvy kravaty kanditáta,bylo by daleko líp všem....
   Bohužel namísto,aby jich ubývalo,tak jich přibývá a to transformací jedinců z řad z těch,co nosí nevyprané i vyprané trencle celý život...

   Vymazat
  5. 13,53
   Ty havlomamrde,ty smrdíš i přes monitor počítače,tak drž tu udavačskou vožralou hubu!!!!!!

   Vymazat
  6. ahoj sims.!
   blbé protože žena
   pak blbě volíme protože žena
   pak jsme feministky protože žena
   a nakonec nemáme vypráno protože žena

   řekl muž
   napsal muž
   vymyslel muž

   jáchachacha
   volové zabejčení

   všichni kolem větší tak našli řešení
   žena

   p.s.čus frustráte antibaťovský,kde máš dudlík?

   Vymazat
 14. Ať komediant emigruje a vezme jsi sebou všechny kámoše.

  OdpovědětVymazat
 15. Lidičky co by jste chtěli od komediantů, vždyť skuteční herci již skoro vymřeli a těch pár co ještě žijí se takto debilně jako nějaký "komediant z leknutí Pavel Nový" neangažují

  OdpovědětVymazat
 16. Díky panu Baťovi za článek, protože na idioty je třeba občas zareagovat, aby si nemysleli, že ty jejich názory jsou snad obecně uznávané.
  A Pavel Huhňal Nový ? No, myslím, že už vše bylo řečeno.

  OdpovědětVymazat
 17. Nic Nového o Novém, jen zbytečná Nová reklama Novému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (12:18):
   Souhlas!! Ten "inteligent" Nový se tím jen zařadil do hejna pražských rybiček, co jim - bůh_ví_proč - říkají sluníčkáři. Žádnými nejsou, šíří jen tmu a nenávist.
   Pan autor Baťa by pro lidi udělal mnohem víc, pokud by se více zabýval tématy o správě věcí veřejných a o to méně těmito bezvýznamnými pablby, jejichž malost se nezvětší ani tím, že lezou do prdelí těch domněle významných. Stejně tak lidsky malých jako nenasytně hrabivých.

   Vymazat
 18. A jeje, pan Bata zase radi.

  "Vaše neskrývaná, zášti plná nenávist k prezidentu Zemanovi je obrazem Vaší ubohosti." tvl to je jak z Vogonske poezie. :-D

  (Ó fretná chrochtobuznosti
  tvé mikturace jsou mi
  co zaprudlé žvastopunktery
  na plzné včele.
  Škvrrrk, já zapřísahám Tě,
  svými frůnícími kvrdlovrzy.
  A krákorně zafras
  mě svými scvrknuvšími patlocaráty
  nebo tě roztrhám na fidloprčičky
  svým frkodrťákem,
  tak bacha na to!)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty skoč do hajzlu a spláchni.

   Vymazat
 19. At Novy tahne treba do prdele

  OdpovědětVymazat
 20. Neměla jsem ani tušení,že někdo takový vůbec existuje..kdo to je?,neslyšela....
  Je jich ale jistě víc takovýchhle hlupáků,kteří si uhájili nějakým záhadným způsobem to svoje uprděné místečko v českém "VIPu".
  ..je to tragédie
  j.

  OdpovědětVymazat
 21. Pane Baťo, mě stačil pouze tiltulek a silná slova o emigraci. Dál jsem se nedostal, poněvadž přesně vím, co může z tohoto dementního, ušišlaného blba vypadnout. Ani nevíte s jakou chutí bych mu přál aby dostal svému slibu a velice by mne zajímalo, čím by se tento nicneříkající nýmand živil. Pochybuji, že by mu někdo někde servíroval dotace, jak jsou prodejné děvky zvyklé v tomto absurdistánu. Páček shledáček.

  OdpovědětVymazat
 22. Vážení,celá věc je velmi jednoduchá.Komediant
  řekl svůj názor,na který má nárok.Způsob,jakým
  to učinil o něm vypráví mnohé.Tento komediant
  jenom předvedl to,co většina komediantů jedině
  umí.Hrbit se před někým,jako je nedoučený hajný.
  I to komediantům stačí na masáž svého ega.Jedině
  o jejich ego jde.Bartoška,Kraus,Nový,Kolářová a
  další jsou přesvědčeni o své genialitě.Tvrdí,že
  byli za minulého režimu pronásledováni.Kolářová
  hrála v kdejakém filmu,co se za komančů natočil.
  Tak moc byla režimem pronásledována.Můžete vzít
  kteréhokoliv komedianta,vždy to bude stejné.Je
  chyba medií,že vůbec dávají těmto bezcharakterním
  komediantům prostor.Novému mohu doporučit to samé,
  co ti přede mnou.Komediante,nečekej na výsledek
  voleb a emigruj hned teď!Zda do Brusele,Berlína
  nebo do pr-yč už nechávám na Tvém rozhodnutí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 23. Bože, dámo 6:29, do čeho vy jste schopna zašmodrchat komunisty? To abyste se udržela alespoň trochu v "hlavním proudu"? Nebo ani nevíte co, kdy, kde a proč se dělo, doopravdy?

  OdpovědětVymazat
 24. Každá doba má své hrdiny. Pokračoval-li by zde socialismus i po roce 1989, tak by pan Nový pěl "budovatelské ódy". Dnes by mu to již nic nepřineslo, tak se pokouší hrát na "opačnou strunu". Takoví "bezpáteřní" lidé se najdou v každé době.

  OdpovědětVymazat
 25. Pan Pavel Novotný mi mluví z duše! Plně se s ním ztožňuji. Lépe se nemohl vyjádřit. Stojíme za ním!
  Pavel

  OdpovědětVymazat
 26. Toho úspěšného herce jsem naposled viděl hrát roli v jakési stupidní reklamě, kde se tvářil jako zkrachovalej funebrák, a lákal lidi na pojistku, která uhradí funus a rakev. Asi hodně úspěšnej herec to je.

  OdpovědětVymazat
 27. Pavla Nového znám osobně už 30 let. Vždy nijak neoplýval vysokou inteligencí, ale jeho výlev v parlamentníchlistech.cz byl opravdu vrchol... Myslí si, že je zřejmě něco víc, než ostatní "obyčejní" lidé v jeho soukromí. Bohužel se to nejvíc týká rodiny, která se podřizovala jeho diktátorství a panovačnosti. A tento člověk si myslí, že může soudit ostatní?

  OdpovědětVymazat