Reklama

.

.

čtvrtek 11. května 2017

P.C.Roberts: Francouzské volby – tragická zpráva pro světový mír


11. 5. 2017        PaulCraigRoberts
Jestliže ty volby byly férové, přesvědčily o tom, že Francouzi jsou ještě lehkovážnější než Američané. Týden před francouzskou prezidentskou volbou oznámilo nejvyšší ruské vojenské vedení, že Washington přesvědčil ruskou armádu o tom, že USA zamýšlejí uskutečnit první preventivní nukleární útok proti Rusku. A žádný evropský vůdce – s výjimkou Le Penové – v tom oznámení nepostřehl žádné nebezpečí. A nikdo z evropských vůdců a též nikdo ve Washingtonu nevystoupil, aby Rusy uklidnil. Následovalo velké Nic.


S výjimkou největších hlavounů vědí v USA o tomto ruském konečném soudu možná jenom moji čtenáři. Žádná média se zkrátka neobtěžovala naznačit, jak mimořádné riziko spočívá v přesvědčení Ruska, že proti němu Spojené státy připravují první úder. Čili čin, jehož dnešní hrozba přiblížila Svět k velké válce na kratší vzdálenost, než byla ve 20. století vzdálenost mezi válkou studenou a válkou horkou.

Le Penová, stejně jak to před svou kastrací vojenskobezpečnostním komplexem učinil Trump, vyjádřila přesvědčení o tom, že vojenský konflikt s Ruskem neznamená nic menšího než smrt pro celé lidstvo.

Takže: proč projevili francouští voliči tak velkou míru lehkovážnosti ve věci, která může ukončit jejich životy?

Odpovědí je, že jim vymyli mozky až natolik, že věří, že ten, kdo stojí za Francii a klade vlastenectví nad rozmanitost a různorodost, je fašistou. Což ovšem není jen problém ve Francii. Celá dnešní Evropa, s výjimkou většiny Britů, je přesvědčena, že hitlerčík či fašista je každý, kdo stojí za svým národem a za svou zemí. Takže jestliže chcete uniknout označení fašista, musíte být Evropanem. A ne Francouzem, Němcem, Holanďanem, Belgičanem, Rakušanem atd. A tak, s mozky vymytými do přesvědčení, že je fašistické stát za Francii, zvolili Francouzi mezinárodní bankéře a EU.

Francouzské volby se staly katastrofou pro Evropany, ale byly velkolepým vítězstvím amerických neokonzervativců, kteří teď ještě víc budou tlačit Rusko do války. Samozřejmě, bez jakékoli evropské opozice.

Překlad: Lubomír Man

10 komentářů :

 1. Mám velký sen: Přijdu do Emeriky a všichni tí globalisty, nacionalisty, neocony, jestřáby a jinou verbež nakopat pořádně do řiti!!! A spravedlivě je utopit v Atlantiku na výstrahu všem válkychtivým debilům!
  naštvaný občan

  OdpovědětVymazat
 2. Mám pochybnosti vůbec komu říci,jsi opravdoví Francouz.
  Tak promíchaný Francouský gen a v posledních letech ohrožený genem muslimů,konec Francie.Tak se nemůžeme divit,jak je tato společnost lehce ovladatelná propagandou.

  OdpovědětVymazat
 3. 17:03... PRESTAN zrat ty hribecky z Mexica ! Jsou z toho halucinace ! Nacionaliste NEchteji valku ! O valku s Ruskem usiluji Neocon's, kteri se s tim nikdy netajili.
  Az prijedes do Ameriky, tak si hled uzit vseho, co tato krasna zeme nabizi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HOHOHo zde jeopet HONOLULU . Kdyby jsi vysvetlil lidem kdo jsou NEOCONi Honolulu.

   Jejich filosofickym vudce byl a porad Leo Strauss , ucil v Chicagu, Zid od Mnichova milujici Platona a jeho sestra si vzala Ceskeho Archeologa , ktery byl zavrazden zahadne v ? Egypte.

   Ovsem Neocan byl i Bushova rodina?? V podstate lidovci = populisti nechteji valku, v podstate jsou konservativni , chteji svet jako pred 50 ti lety a pravo volit 1 muz 1 hlas.

   Ja bych doporucil lidem , kteri maji TROCHU
   MOZEK , aby si pocali delat na POCITACI ARCHIVE (TRIDENY do KATEGORII !!!) a kazdou zpravu tam schovali.

   Je zajimavy to cist zpet 10 let , to je jak to ja delam. Clovek se nezajima o svetove deni pro VZRUSENI, aby mel JASNO V HLAVE CO DAL!!!!

   S uctou BroukPytlik

   Vymazat
  2. Hu hu hu
   Prisel jsem nudit, Brouk Pytlik
   Hu hu hu hu hu hu huhu hu hu hu

   Vymazat
  3. Co nabízí? Fašismus v celé své parádě! Rasismus! Policejní brutalitu! Špehování, denunciaci! Pryč s USA!!

   Vymazat
 4. Zavšivená Amerika nenabízí nic krásného. Nabízí jen smrt a utrpení.99% amíků jsou debilní cvoci vypěstovaní amickou chemií.To samé se pokouší udělat i v Evropě. Moc se jim to nedaří protože proti je Rusko.Ještě jsem neviděl že by ušácká armáda pomohla svým občanům v nebezpečí, takové jsou to hovada.

  OdpovědětVymazat
 5. evropanem nikdy nebudu vždy Čech

  OdpovědětVymazat
 6. Pane Roberts, vidím to stejně. Děda.

  OdpovědětVymazat
 7. Roberts je škarohlíd nebo - nedej Bože - poučený optimista???
  Co straší mě je AMERICKÁ HLOUPOST: Nevěřícně koukám na CNN. Tam se výbory senátorů zabývají smrtelně vážně úplnými nesmysly. Vůbec jim není jasné, jak Ameriku zesměšňují. Tyto "drbny" pyšně vystavují na odiv svoji neschopnost.
  Těm určitě nedochází varování vyslovené na rovinu V.V.Putinem: "Zaútočím první, budu-li k tomu dohnán". Doufám, že v Americe nejsou ve skutečném řízení taková nedochůdčata

  OdpovědětVymazat