Reklama

.

.

čtvrtek 25. května 2017

P.C.Roberts: Pravda je neamerická a nezbytnost "ruské hrozby"


25. 5. 2017    zdroj
Washington a Izrael ohrožují světový mír. Washington si pro sebe žádá vládu nad světem a Izrael vládu nad Středním východem. Washingtonu překáží v dosažení cíle Rusko a Čína, což je pro něj dostatečný důvod, aby proti oběma těmto zemím plánoval nukleární válku. Což je pro lidstvo hrozba, nad kterou si stěží dovedeme představit děsivější. A přesto, anebo právě proto, se o této hrůze málo mluví. Myslím tím v Kongresu, v médiích a ve veřejnosti jak Spojených států, tak jejích vazalů v Evropě.


Dvě země a část země třetí překáží Izraeli ustavit tzv. Velký Izrael. Tato země touží pro sebe uchvátit vodní zdroje jižního Libanonu, ale nemůže se k nim dostat, třebaže do oblasti už dvakrát vyslal armádu, která zde však narazila na tvrdý odpor milic Hizbaláhu. Ten materiálně podporují jak Sýrie, tak Irán, což je důvod, pro který obě tyto země figurují na seznamu nepřátel Ameriky.

Washington slouží vojenskobezpečnostnímu komplexu, Wall Streetu, bohatým bankám a Izraeli. A je vrcholně nejasné, zda si Rusové a Číňané dostatečně uvědomují, že washingtonské nepřátelství vůči nim vychází právě z těchto zdrojů, proti kterým je jakákoli mezinárdní diplomacie bezmocná.

Rusko samozřejmě žádným způsobem nezasáhlo do amerických prezidentských voleb, neanektovalo Ukrajinu a nemá v úmyslu napadnout Polsko či baltské státy. Nechalo zajít sovětské impérium a je rádo, že už neexistuje, protože udržování tohoto impéria bylo nákladné a skutečné benefity nepřinášelo. A sovětské východoevropské impérium fungovalo jen jako Stalinovo nárazníkové pásmo proti další možné západní invazi. Varšavský pakt neměl ofenzívní cíl a vůbec neměl být motorem sovětského světového panství, jak Washington jeho smysl úmyslně mylně vykládal.

Nejsem si jist, zda hrozba, které dnes Rusko čelí, nachází své odpovídající vyjádření ve zpravodajských pořadech ruských médií. A dobře nechápu ani neutuchající úsílí ruského ministra zahraničí Lavrova dosáhnout jakéhosi dorozumění s Washingtonem, když Washington nemá v hlavě menší cíl, než Rusko buď ovládnout, nebo přinejhorším aspoň zcela izolovat. A nemůže tomu být jinak ze tří důvodů:

1) Roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu USA je největší na světě a představuje hodnotu hrubého domácího produktu mnoha zemí. Obsahuje nejen rozpočet Pentagonu, ale též rozpočet 16 amerických zpravodajských agentur a energetického úřadu v Oak Ridge, kde sídlí též továrna nukleárních zbraní a 16 přidružených laboratoří. Když se všechny položky sečtou dohromady, přijde si vojenskobezpečnostní komplex USA na jeden tisíc miliard, čili jeden bilion dolarů zisku ročně. Impérium takovéhoto druhu se nikdy nevzdá či nezmizí proto, že nějaký prezident či nějaké voličstvo bude chtít mír. A „ruská hrozba“ je pak pro moc i zisky tohoto komplexu, před nímž prezident Eisenhower varoval už před 56 lety, zcela nezbytná. A nyní si všimněme, jak skvěle zabezpečená moc tohoto komplexu je.

2) Neokonzervativci, ovládající jak americkou zahraniční politiku, tak média, která tuto politiku vykládají a prosazují, jsou většinou sionisté a někteří z nich vlastní jak americké, tak i izraelské občanství. Tito neokonzevativci věří, že kolaps Sovětského svazu byl znamením historie o tom, že vláda USA má nyní zodpovědnost za zajištění hegemonie USA nad světem. Přečtěte si neokonzervativní dokumenty, které právě o téhle nové roli USA melou stále dokola. A jen proto se o Američanech už dnes v Americe nemluví jinak než jako o národu výjimečném a nepostradatelném. Jestliže jste národ nepostradatelný, pak je každý jiný národ už postradatelný. A jste-li výjimeční, pak všichni ostatní výjimeční už být nemohou. Tato tvrzení, která neokonzervativci vztahují na USA, se tak až nepříjemně podobají tvrzením, která Hitler vztahoval na Německo.

3) Protože Izrael řídí a kontroluje americkou politiku na Středním východě, využívá toto své privilegované postavení tak, aby mu americká politika dopomohla k odstranění překážek, jež se jeho rozpínavosti staví v cestu. Až dosud dosáhl svržení vlády Saddáma Husajna v Iráku i přetrvávajícího chaosu v této zemi. A washingtonská démonizace Iránu jsou pro něj zas nadějí, že i v tomto případě se dnešní démonizace změní zítra ve válku.

Víra ruského zahraničního ministra Lavrova, že je možno s Washingtonem dosáhnout též jiného narovnání než jen zvednout ruce nad hlavu, je samozřejmě nesmysl. Ale je možné, že tak lpí na diplomatických řešeních proto, aby americký útok oddálil do doby, než se na něj Rusko dokáže připravit. Anebo své vizi o všemocnosti diplomacie skutečně věří, což se mi ovšem při jeho inteligenci zdá málo pravděpodobné. A čínská vláda si zas možná myslí, že Wall Street a americké korporace jsou až tak závislé na laciném čínském zboží, že prostě pro výhodu té láce USA Čínu nenapadnou.

Tím ovšem, že obě země riziko války víceméně podceňují a nedostatečně proto svět proti její hrozbě mobilizují, nepřispívají k jejímu potlačení tak, jak by zřejmě bylo třeba. Zato však americké presstitutky, věrně sloužící svému národněbezpečnostnímu státu, tah směrem k válce stále zintenzivňují. Všimněme si např. obálky časopisu Newsweek z 26. května t.r. S vyobrazem Putinovy tváře a tímto titulem: SPIKNUTÍ PROTI AMERICE. POZADÍ PUTINOVY KAMPANĚ KE ZNIČENÍ DEMOKRACIE V USA.

Je obtížné představit si ještě větší nesmysl, než jaký tato slova vyjadřují. Ale dokázal jej přinést hned druhý známý americký časopis TIME, když na své nové obálce zobrazil Bílý dům, na němž jako na nebohé oběti trůní budovy moskevského Kremlu s chrámem Vasila Blaženého. Coby symbol – samozřejmě - podřízenosti Ameriky vůči Rusku za vlády nového prezidenta Trumpa.

Existuje ještě přesvědčivější důkaz o tom, jak moc potřebuje americký vojenskobezpečnostní komplex ruskou hrozbu?

Pravda se dnes stala nejvzácnějším elementem v západním světě a budeme ji mít stále méně a méně. Nechme se jí prosáknout, dokud je dostupná.
Vybral a přeložil Lubomír Man

107 komentářů :

 1. Pan Roberts má pravdu, co se týká fakt, ale nesprávně je hodnotí. Pro Rusko by nemohlo být nic horšího, než přijmout USA pravidla hry. Rusko správně hledá všude lidi, se kterými by bylo možno spolupracovat.Viz Syrii. Je to jediná varianta k USA poměrům, ve kterých žere každý každého. Jsou dvě možnosti: Buď USA poměry zajdou vnitřním rozkladem, nebo ze zoufalství zaútočí. No a Rusko je připraveno pro obě varianty.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Roberts je jako obvykle škarohlíd.
   Já raději dám větší víru předpovědi vyslovené ve článku Rostislava Iščenka ze dne 25.2.2015"Kam a proč míří Putin".
   Mírové podmínky pracují pro Rusko a Putin to ví, proto on i Lavrov pracují na zachování míru. SSA a Západ se vezou ve VELKÉ LŽI, která vnitřně rozkládá svoje tvůrce. Chce to jenom dát čas dětem VELKÉ LŽI aby dostatečně rozložily korporátní kapitalismus.
   Dravci se nakonec vzájemně zničí.

   Vymazat
  2. Demokracie je vláda(teror) nikým nevolených novinářských sviní.
   Pokud politici neskáčou podle nich, je to totalita.

   Vymazat
  3. A co takhle -vážená redakce - odstranit svými čtverečky všechny ty perverzní prasečí příspěvky? Přece si přečtěte jak se zhruba od poloviny diskuze rozjíždí ty obvyklé prasečiny, když se tady ujme slova to emigrantský sprostý prase -vám nevadí jak neskutečně sprostě našemu národu a všem Čechům nadává? Tak proč čtverečkujete důsledek, a ne příčinu? Ať to prase a jeho deviantní sympatizanti nelezou na diskuze a ty si udrží úroveň, ale jak sem tyhle prasata vlezou, není přece možné si jejich urážky nechat líbit!!!

   Vymazat
  4. 1:14 tak vymaž všechno, co se ti nelíbí, nečti, neposlouchej, nechoď z bytu, nedívej se z okna ... Změníš něco? Zhloupneš do ještě horšího stavu, než jseš dneska.

   Vymazat
 2. Nejhorší je že za válku je i naše politická třída Smejdu,která drze podřizuje naši armádu novemu Wehrmachtu a chce na to i peníze z našich podílu v tozpoctu neboť nic jiného nemá na práci než naše vykrádání a rabování.

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno je jinak! Za chvíli Vám to vysvětlí Honolulu a budete v klidu.Jinak to stojí za ho.no a pokud se něco mimořádného nestane tak se tady v zájmu pravdy a lásky pobijeme s musulmany. Zvítězí geniální myšlenky V.H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu tu prý zastupuje presidenta Trumpetu a jeho zbraně,které se mu ztratily za miliardu dolaru a prý Pentagon je sbor pitomci,kteří neví kde ty kulomety jsou.
   Možná,že nám tu pan Honolulu řekne kdy konečně AMlCI v nějaké válce zvítězí a nebudou dostávat na deckel.

   Vymazat
  2. Honolulu tu prý zastupuje presidenta Trumpetu a jeho zbraně,které se mu ztratily za miliardu dolaru a prý Pentagon je sbor pitomci,kteří neví kde ty kulomety jsou.
   Možná,že nám tu pan Honolulu řekne kdy konečně AMlCI v nějaké válce zvítězí a nebudou dostávat na deckel.

   Vymazat
  3. Kam se hrabes, havlisto?
   Hovnolulu jde najisto.
   Havlista se vrti,
   Hovnolulu ho drti.
   nick hovnolulu - balvan na konci cesty

   Vymazat
 4. Tem geront poblbanej vzniklej křížením nekvalitní kořalky a debila????
  To se zase nasmějeme!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
 5. Depresivnejsi nez zbrojeni je, ze nektere casti obyvatel jsou privilegovane a jine privilegovane nejsou.
  Takze po nekterych se chce mnoho a po jinych nic.
  ---------------------------------------------------------
  Vztahy mezi narody v dnesni dobe jsou podobne jako vztahy mezi kmeny za doby prvotne pospolne, proto se zbrojit musi, ale naseho nepritele by nemeli vybitrat Neocon's, kteri projevuji priznaky degenerace.
  President Trump jasne rekl, ze nas nepritel je Islam a ze s Ruskem se musi zlepsit nase vztahy.
  ---------------------------------------------------------
  Jak Soros tak Kissinger a tisice Zidu v New Yorku nemaji Zionisty radi !
  Nam Katolikum je to uplne jedno, protoze nerozumime nikomu z nich. Cert vem cely Middle East !
  ---------------------------------------------------------
  Panove, az se tam budou na Middle East vsichni vzajemne fackovat, tak si objednejte Cappuccino / Strudl a dockejte casu ! Ta zeme jako nahnila dozrala hruska spadne do klina NAM, jako v roce 1095 A.D.
  Krome toho nam patrila od roku 63 B.C. do roku 305 A.D.
  zde zadny problem neni a situace se utvari dle naseho ocekavani.
  --------------------------------------------------------
  Planovana valka proti Rusku je valka by-proxi.
  Khazari chteji zpet to, co jim patrilo 618-96O A.D. a potom 1918-1938.. Rusove sice o tom nemluvi, ale nikdy to nezapomeli a kdo tam vleze nevyleze.
  ---------------------------------------------------------
  Nejvetsi nebezpeci je INVAZE a Merkerova ! Vse ostatni se urovna v nas prospech.
  nick HONOLULU - prozretelnosti osviceny politicky analytik - realisticky optimista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,je pravda,že tvůj president jel Arabům prodat hory zbraní,aby zlikvidovali prý iisrael?Když je tomu tak budeš mi za to tleskat?

   Vymazat
 6. Vy chochoraci - HMYZ- jako jste vy, se nemuze vubec rovnat k mentalnim kvalitam, kterymi jsme byl odaren sudickami ja - nick honolulu !
  Vase sudicky se vam POZVRACELY do kolebky v ten moment kdy se na vas podivaly.
  --------------------------------------------------------
  Nicemu nerozumite a nemate informace, nebot jste jako hribecky zampiony rostouci ve tmavem sklepe a jste krmeny hovinkami !
  ---------------------------------------------------------
  Rozsiruji vam rozheld a zakrnelou perspektivu, za coz mam hvezdicku v nebicku i kdyz logika mi rika vas splachou s obsahem svych strev.
  ---------------------------------------------------------
  Za moji zdilnost je zodpovedny B.J. Vorster (prime ministr of South Africa)...On vydal svate prikazani, ze kazdy z nas musi stat pri svem kmeni i kdyby jsme se narodili v OPICARNE na Limpopu.
  Stojim pri vas "Cesi" primati na Vltave.
  nick honolulu - verny svemu kmeni, ironii osudu narozen pod Vysehradem. (Ale ty opice na Limpopu byly chytrejsi nez jste vy.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicki já si myslím,že jsi primární a dobrý,neboť takoví jsou zde potřební.Volici se v ČR začínají organizovat a není pravda,že tvůj president je pro ně tříletá.To je pomluva.
   Nápis co by jsi nám poradil,nemělo by to být Desatero voliče ke kterému by se mohli modlit naši podnikatele ve směru významných společenských událostí a politici si ho dali do svých Rogramu aby se k němu i oni naučili modlit?

   Vymazat
  2. Nějak ty sprostoty, nadávky, a urážky zas přeháníš -ne? Přebral jsi svoje prášky? Co si vůbec dovoluješ nám tak sprostě nadávat? Jsem též Čech a rozhodně se neztotožňuji s tvými sprostotami ty americkej poturčenej mizero! Kde máš pochovanou mámu a tátu? Máš vůbec nějaké rodiče a prarodiče? Nadávej si jim zmrde prohandlovanej. Můžeš tady napsat názor, ale ten názor nemohou být do nekonečna jen sprostý nadávky na adresu Čechů. Jsi hnusnej dědek - dnes asi vožralej, protože to, cos napsal, není normální. Fujtajbl a zalez na hodně dlouho!

   Vymazat
  3. Honolulu zopakuj mi jednu nadávku,kterou jsem ti dal ,abych věděl zda nedošlo k tagickemu omylu.Mozna že tu vidíme něco jiného než vidíš ty.U mě jsi správný chlapík a nadávat ti nebudu neboť JA tě chválím..

   Vymazat
  4. koment 16.07 jsem psal já Honoloulovi, protože zas jen sprostě nadává a uráží. Už mě to sere! Dědek žvatlá úplný pitomosti, asi dneska nějak přebral. Jindy až takový kraviny nepíše, ale dnes je sprostej a urážející. Ať si to nechá!

   Vymazat
  5. Nevím, ale to vaše kašpárkové divadlo s hohonulu je vskudku vrchol debility. Zbytečně maříte čas těm kteří se chtějí něco dozvědět.

   Vymazat
  6. Tak tohleto si pište s Honolulem vy kašpare 17.21, nemařím nikomu čas, protože "tady"se kromě pitomejch keců nikdo nic nedozví. "Tady" to není o tom, aby se někdo něco dozvěděl, ale aby se na počtu diskuzních žvástů vydělalo na honoráři z reklam,které poskakují všude okolo článků i diskuzí. Jestli vám sprosté nadávky na adresu všech čechů od toho blbého amerického kdysičecha nevadí, tak mně tedy vadí, ale když nic nenapíšu já, ostatní diskutující taky nic. Jen si melou to svoje -důkaz, že nikdo diskuze navzájem nečte, což svědčí o tom, že nikdo neprahne po vědění, nýbrž aby si zde vyblil svoje utkvělé představy - názor druhých nikoho nezajímá. Proto taky přejdou leckdy i hodně sprosté útoky a nadávky. Ale já -když si dám tu práci a vlezu na internetovou publicistiku - přečtu si to všechno - jinak bych se mohl raději škrabat v zadku - stejná ztráta času. Ale vy budete nějakej novej - tak vítejte mezi závislé diskuzní dementy,a netrefujte se do jiných. Nazvat můj protest proti sprostým urážkám "kašpárkovským divadlem a vrcholem debility"svědčí jen o tom, že sám jste debil, a sprostej kašpar. Seru na vás - tak -a teď fofrujte a pilně čtěte všechny ty sračky na diskuzích, když tak dychtíte po vědění vy atrapo! Nemařte čas - to rozhodně ne.

   Vymazat
 7. 15:30 ... T.j. v poradku, ze president Trump prodal zbrane Arabum. Oni se ted budou mlatit mezi sebou . Iran je vsak zfackuje vsechny.
  ---------------------------------------------------------
  S Israelem prislo k napeti ohledne neceho jineho ! Najdete si to sami PROC, vy imitace inteligence !
  ---------------------------------------------------------
  Co se stalo ve Vatikane je zatim nejasna zahada.
  Nas oblibeny president Trump a papez se nemaji radi.
  Duvod je v tom ze nas papez Frantisek II. je nejhloupejsi papes (globalista) jakeho jsme kdy meli. Krome toho on zmaril praci a snahu of
  Leo the Great, St. Gregory I, John XII, St. Gregory VII. a hlavne Blesed Urbana II.
  Panove nas papez je agentem arabskych kozomrdu a ja nestastnik ted chodim do kostela se strachem , aby nespadla strecha, jako Bozi pomsta na nas na Katolilky !
  nick honolulu - verny Katolik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Papež nemá rád toho vašeho presidenta,proto,že prozatím neolitické IS palce na jejich nohách,ale to přijde.
   Nápis tady prosím tě zda už čteš Surý Koránu aby jsi mohl zde dabva návrhy na jeho reformy.
   V tvé rozsáhlé knihovně přeci Korán nechybí.Kdyz budeš tak dobryvzeptame se tě na jednotlivé Surý neboť zdejší teroristé z vlády nám nechtějí ten Korán dát a ministerstvo CENZURY ČSSD JE VELICE PRISNE A KORAN TAJI tak co ty na to budeš našim světlem v temnotě islámu nebo se chceš na nás vykašlat.

   Vymazat
  2. Mám stejný názor a děkuji Nickovi za komentáře. A piště dál a nenechte se otrávit hlupáky a dementy, co sem píší jen proto, aby si mohli sprostě zanadávat. Nestojí za to. Držím palce prezidentu Trumpovi.

   Vymazat
  3. Mysle jsme si bláhově, že Trumpeta bude naděje na změnu kurzu od války k soužití. Velmi sjem se mýlil. Trumpeta není nic jiného než nabubřelý egoista, jájínek, bez pevného charakteru a názoru. Od něj můžeme čekat cokoli, ale především nic pozitivního. Škoda, snad příště!.

   Vymazat
 8. Hele ty imitace člověka - netušil jsem, že starej dědek může bejt zfetovanej, ale asi žereš drogy! Prodlužuješ si něčím život ty hnusnej mizero? Ty neděláš nic jiného, než na diskuzích neustále jen nadáváš a urážíš! Dnes nejsi američan ani čech - ty nejsi nic. Až jednou někde pojdeš, nebudeš mít ani hrob. Nikam nepatříš. Jdi do hajzlu sprosťáku hnusnej!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli myslíš me mě tak já ti držím palce a nikdy jsem ti nenadaval to bude omyl neboť já jsem stejný učenec jako ty a slušné se tě ptám na osvětu ve svaté knize Koránu tak mě přeci nemůžeš nspatne traktovat neboť jsem Aminů pritel

   Vymazat
  2. Trochu se to zapletlo no já myslel,že se tu rozvzteklil ten pán Honolulu,ale to ne.Kdovi zda nám s tím Koránem pomůže teď když se možná i zabejcil.

   Vymazat
  3. Nedělej ze sebe troubu 16.21 - ty víš dobře, že myslím tu imitaci člověka píšící sem - tedy spíše sprostě nadávající a urážející všechno české - pod pseudonymem "Honolulu". Tak hnusné, oplzlé nadávky na adresu našeho národa ( i když stojí za hovno) ale to je naše věc, my jsme si to tady posrali s plnou parádou, a my to musíme zase vrátit do původního stavu - před posráním. Ale aby nám takhle sprostě nadával dědek odněkud z Floridy, kterej zase přebral... to sakra ne! Jo a Korán je mi ukradenej - mně sere rozkradená republika, a že ti, kteří stáli za těmi prasárnami, kteří to tady zpustošili a rozkradli, mají vůbec tu drzost žvanit do medií - ukazovat se! Když se nadávalo na Jakeše, Indru, Bilaka, Koldera - ani nevím proč, tak tyhle lidi jsme v mediích neviděli nikdy. Aby se třeba obhájili, aby třeba dostali prostor k tomu, aby vše uvedli na pravou míru. Ale tyhle hnusný kreatury, zločince, Kalouska, Němcovou, Sobotku, Gazdíka, nebo toho obarvence, a další a další šmejdy, kteří to tady pustoší a ničí od samého začátku, ty jejich hnusný ksichty, ty jejich podlý bláboly, to musíme vidět a slyšet pořád? Proč někam tahle havěť nezaleze? Proč se konečně už taky do prdele nestydí? To je opravdu budou muset pochytat, vysvlíknout, obalit smůlou a peřím a vozit je v kleci po český rozkradený zemi - šmejdy odporný, aby jim konečně docvaklo, že je český národ nenávidí k smrti? Vždyť ublížili kdekomu a strašně - copak oni si to neuvědomují? S tou svojí násilnou demokracií posranou - takový blbý žvásty! Dnes se všechno jenom buď musí nebo nesmí - to je totalita jak prase!

   Vymazat
  4. Já 16.21jsem tu nový a tak nevím komu pan Honolulu nadával.Pane 16.42 měl by jste se zajímat o Korán protože vám chtějí dát naši politikové možná přejet autobusem podřezat či znásilnit a poté odbombovat tak člověk by měl vědět jak se stane neboztikem.Jinak by mě moc zajímalo co by jste navrhl konkrétně aby tu nebyla polít.trida Smejdu to je ta diskuze ona správná.
   Máte návrh tak sem s ním.Ja jsem z OSV odporu voličů a vy i když to nevíte tam patříte taky..

   Vymazat
  5. Ale hovno chtějí naši politikové 17.02 - ti serou na Korán stejně jako na všechno ostatní, co není zrovna jen a jen jejich koryto. A i ti utečenci naplní jejich štrozoky nějakejma příspěvkama na utečence z EU (které političtí šmejdi a spousta dobrovolníků hned rozkrade) stejně jako se vydělává na integraci cikánů, na převýchově opilců a odvykačce feťáků - na chudobě a na všech šmejdech související s občany poslední kategorie, elity a občané první kategorie a různí nadlidi vydělají - o tom to úplně všechno je. O penězích. To není, nebylo a nikdy nebude o Koránu, a bla bla bla - to jsou žvásty. Je patrné, že jste tu "novej" protože ještě nerozeznáváte žvásty(ostatně to ani nejde, protože žvásty je dnes celý mediální průmysl komplet).A ty svoje žvásty o bombování a podřezání si nechte až půjdete na záchod tlačit -je to stejně jak blbé jako všechno tohle melivo. Bomby nemají s Koránem už vůbec nic společného a nikdy neměly. S mamonem, korytama, touhou po moci a ovládání druhých, psychopatii, -a tak podobně - s tím mají mnoho společného, i to vaše podřezávání. A bacha, ať vás nepodřízne vaše stará, jestli se někdy nasere na vaše žvásty. Toho už tady bylo taky požehnaně - těch domácích zabijaček. Nebo ty taky souvisejí s Koránem?

   Vymazat
 9. I když - redakce NR mě taky pěkně sere s těma jejich obrázkama. Začalo to obrázkama, teď už jsou to mizející obrázky a všelijaké podloudné zkrouceniny - co si o nás do prdele myslíte!? Tak buď o diskuze stojíte, nebo ne, tak to vyjádřete jasně a zřetelně, nebo se na to vyserte! Děláte si z lidí jen šoufky - kdo se vám nevysere na blbé mizející obrázky, a pořád "zkuste to znovu" - jak u blbejch na dvorečku. Máte nás za voly? Jděte taky do prdele! Ty články už nepíšou novináři, ale jsou to v podstatě emoční sračky - co je na tom informačního? Píše se to, aby se lidi nasrali, a diskutovali, protože z počtu diskuzí jdou honoráře z reklam. O články nejde vůbec. Takové novinky s jejich hnusnými články, které píšou bulvární hyeny - to je typické morální bahno. Furt se žvaní o tomtéž. Hon na Babiše vynesl těm bulvárním šmejdům miliony z diskuzí lidskejch blbců a trosek, které bez těchto bulvárních hovadin nemohou žít. Stovky článků o tomtéž, Kajínek jim taky vynesl prachy - jsme všichni - celá morálka v ČR - ukázka hniloby a prašiviny! Denně stovky blbých článků, stovky diskuzí od diskuzních magorů, desítky placených provokatérů ( na novinkách jich řádí desítky) a nikdo to těm šmejdům v redakci nenapíše? Že vydělávají svojí podlostí na lidské blbosti, ještě si platí provokatérský šmejdy - a dementi u počítačů to berou opravdu vážně??? Tomu ani nelze věřit. A korunu tomu všemu nasazují tady ty přiblblé obrázky - proč jako máme dokazovat že nejsme roboti tou přiblblou obrázkovou maškarádou? Kdyby už to všechno - všechno tohle svinstvo - prašivá politika, vláda plná šmejdů a lumpů, mediální sračky oblbující už tak blbé takzvané občany - to všechno - kdyby už chtělo skončit, i za cenu krveprolití, ale ať už je tomu všemu konec! Ať se zase může žít normálně. Copak tohle je normální? Sračky, co předvádí televize na všech kanálech je normální? Přiblblé seriály a šou, na co se nikdo nedívá - a přesto se to píše, točí a vysílá - jak je to možný? Z čeho se to platí? Na to jsou taky dotace? Na novinářský a televizní, mediální sračky - na to všechno jsou dotace, a dokud nedojde k převratu, těchto sraček se nezbavíme? Fuj to je hnusnej život!! To jsem se zas jednou nasral! Ano, správně - mám to ignorovat, nemám ty hovadiny číst, a už vůbec ne ty hovadské diskuze - tak proč to do prdele dělám? Ale jsem si jist, že jednou se za to všechno budou ti mediální šašci stydět. Nikdo pak nepřizná, že cosi psali a publikovali, až se bude přetřásat to šílené oblbování lidí veřejně, až toho budou plné TV reportáže. To budou všichni ti šmejdi zatloukat. A že to přijde už brzy, ti si pište. Takhle to prostě dál nejde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně se tu někdo pořádně namichnul tak a teď by nám mohl i poradit jak si nedat ukrást volbami ty naše hlasy to by bylo terno.

   Vymazat
  2. A taky by bylo terno kdyby někdo Babiše vyfotil jak rozdává dětem prošlé koblihy a dál to tu.

   Vymazat
  3. 16:31 -
   1/ Mrzí mne, že opakujete stále stejnou hloupost, kterou jsem vám již několikrát vysvětloval: žádný příjem z diskuzí redakce nemá. Tak už s tím dejte pokoj.------
   2/ vaše nadávání a emoční výlevy jsou přesně to, co odsuzujete. Neměl byste jít příkladem a začal se chovat slušně a diskutovat věcně?!------
   3/ nadáváte čtenářů! S tím také rychle skončete! ---------
   4/ obrázky v testu vám vnucuje automat Googelu, který zkouší, nejste-li automatem. Je to systém, který redakce nemůže ovlivnit. Automatické prověřování diskutujícího nastupuje, když diskutující vstupuje do diskuzí opakovaně, první 3-4 přípspěvky jsou bez této procedury.

   Vymazat
  4. Pane Dvořáků je google vaše nadřízená organizace?Naši lidé s OSV si stěžovali že když se začali podepisovat tak jim kdosi vyplatí odesílání příspěvků a začal je terorizovat.Pry se těch teroristů chcete už triky zbavit ale oni to nedovolí je to pravda?

   Vymazat
  5. Vůbec bych se do diskuzí nezapojil vašnosto Dvořáku. Už dlouho jen čtu ty pitomé žvásty ostatních ( i když už jich ubývá, což je logické, protože lidi s nějakým tím IQ vyšším než je průměr časem odpadnou, a zůstávají jen magoři - což je osud všech webů pěstujících diskuze). Když redakce nemá příjem z reklam, tak proč kolem článků poskakují reklamy? Třeba ten starej ksicht tý báby, nebo na dryák na zvětšení penisu a zkvalitnění potence, kam cestovat, a podobně - že by se do publicistiky pouštěly reklamy úplně jen tak pro ozdobu? A nezlobte se, -čímž zdůvodňuji i to, proč jsem dnes zase vyjímečně na diskuzi přispěl - nemůžu, nechci a nebudu přehlížet, když ta přezdívka "Honolulu" ( bůhví co to je) opět a znovu tady sprostě nadává unisono všem Čechům, jací jsme blbci, a jak si svůj osud zasloužíme, potažmo jak hnusný osud to bude ( i když ano, jsme blbci, i když ano, zasloužíme si svůj osud, i když ano, asi bude hrozný - stačí ty blbé diskuze, což to jsou normální projevy?) ale nemohu to akceptovat ani jako pouhý náhodný čtenář, od nějakého hnusného emigranta, bývalého Čecha, dnes amerického arogantního šmejda.A hlavně mě nementorujte - na všech diskuzích napříč diskuzním spektrem, si diskutující nadávají mezi sebou, a někdy pěkně sprostě, ale vybral jste si mně, asi proto,že mentálně jsem nad vašim diskuzním průměrem,a vy nemůžete pochopit, proč se účastním, a proč se někdy děsně naseru -což ale asi by se nasral každej, včetně vás. A pokud jde o ty obrázky, nějak se to zdokonalilo -co říkáte? Začalo to normálními obrázky, s všelijak zamotanými "popisnými čísly", pak tam byly výlohy prodejen, hory, dopravní značky, aby bylo jasné, že diskutující není magor, a že rozezná výlohu prodejny od pohoří, ale stále se to zdokonaluje. Obrázky mizí, přesouvají se, jsou tam silnice, autobusy, mizející auta -asi se získává čas, než se příspěvek zveřejní, ale já mám dojem, že jsem kdesi slyšel, že takto se testují také magoři, než nastoupí léčení v nějaké psychiatrické léčebně. A zajímavé je i to, že jiná publicistika obrázky pro účely diskuzí nepoužívá, zato se musí žvanílek zaregistrovat - zkrátka jsou způsoby různé.Samozřejmě,že mě nikdo nenutí, abych se zde připojoval, což je pravda. K tomu - že nejsem dost zdvořilý a slušný - bych poznamenal, že hodně významný a vzdělaný anglický politik ( a novinář) na podobnou výtku uvedl, že .." poměry tak, jak se utvářejí, a jak se začínáme navzájem k sobě chovat,mne zbavují povinnosti vyjadřovat se slušně"... tak nějak bych to řekl i já. Je vidět, že nejspíš nečtete všechny ty diskuzní bláboly ( nejhorší smečka je samozřejmě na serveru Novinky, včetně odporných a zřejmých provokatérů, angažovaných na torpédování diskuzí - asi samotní redaktoři? dnes je možné všechno) a když si původně normálně cítící a myslící občan přečte, co ta smečka hyen je schopna napsat k tragediím, nehodám, smutným událostem, nemocem apod. nemůže zůstat i nadále normálně cítícím a myslícím občanem. Zeptejte se na to MUDr Davida, určitě to potvrdí - ostatně, vy to dobře víte sám, jak se morálka, a vůbec společnost šíleně zhoršuje, a právě media k tomu přispívají nejvíc. A jestli za podobnými aktivitami medií nestojí špinavé prachy, tak ať na místě zkamením! Příležitostně jsem ochoten zde napsat, jestli jsem zkameněl. To je vše. Děkuji za umožnění účasti na "proceduře".

   Vymazat
  6. Já z 18.11 jsem popsal jak dochází k terorizování přispívatelu a co se nestalo.Objevil se nadpis že někdo prý neznámý to nepusti a bude i mi dále měnit slova.Je to cenzura ČSSD?

   Vymazat
  7. 18:11 - moc vám nerozumím. Co se týče internetu, využíváme editační software Blogger a s ním je spojena služba na ověřování, zda přispěvatel není robot. Toď vše. - pro 18:25 - reklamy jsou umisťovány na vaše prohlížeče individuálně podle vašich libůstek, které jste projevili při předchozích návštěvách internety. Komu se objevuje reklama "dryák na zvětšení penisu a zkvalitnění potence", ten pravděpodobně v předchozích nech navštívil nějaké pornostránky atd. Nový systém, který by měl zobrazovat Novou republiku bude vyžadovat registraci diskutujících a to nám dovolí, zbavit se kreatur, o kterých píšete. Tak ještě vydržte s nervy, doufám, že se nám to podaří rozjet ještě před prázdninami.

   Vymazat
  8. 21:00 To se jich asi zbavíte proto, že nebudou moct psát svobodně. Dovolte mi se s Vámi rozloučit už nyní, kdybych to později už nestihl.

   Vymazat
  9. Znáte ten vtip o tom, jak máte všechny informace, které jsou povolené?

   Vymazat
  10. No, pane Dvořáku, řádně to usměrněte a učešte, aby se utvořila parta, které to všestranně vyhovuje. Pokud si zachováváte rozum, víte, jak taková společnost degeneruje. Ujišťuji Vás, že tak jako nikde, ani tady se nijak registrovat nebudu. Malá poznámka - diskuzi ovlivňuje i výběr a množství článků. Je na Vás, jak si blog zbabráte. Ostatně, trochu osvěty o fungování internetu, zavčas i periodicky, by bylo neuškodilo. Mějte se.

   Vymazat
 10. Pane Honolulu: Ty Vaše příspěvky jsou těžké na pochopení - možná jsem blb. Podle mně jste se měl jasně vyjádřit k tomu, co říká v tom članku Roberts. To jste neudělal. Řekl bych, že místo toho mlžíte. Před volbami v USSA jsem tušil, že střilíte vedle, čím dál tím více si myslím, že teď to vím. Roberts to napsal dobře - sohlas s ním. Přítom to jeho sdělení jde po tom, co je při každém sdělení to nejdůležitější a to nején v politice - to jeho sdělení odpovídá na otázky "proč", jde ke kořenu věci. Chvála Bohu, že někdo takový jak ten člověk, v USSA je, druhý takový byl anebo ještě stále je Naom Chomský, ale toho zde není vidět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pana Hononula jsem občas začal číst ale nikdy nedočetl, je pro mne těžko pochopitelný a bez interpunkčních znamének ještě o to hůř. Trochu asi skáče z kozy na králíka. No já s ním diskutovat nemohu a tak nějak se mi ani nechce.

   Vymazat
  2. Chomsky ma docela informovane zdroje a bohuzel se mi zda , ze souhlasi s Davidem C. Johnstonem, autorem knihy co ja ctu.

   veskere jejich prednasky( ci hodne je mozna najit na YouTube pomoci search " Trump Chomsky " ci "Trump Johnston ". Oba jsou informovani.

   Chomsky nazyva Trumpa presidentem , ktery vystavi USA (mozna) nejvetsimu nebezpeci!! v Dejinach !!! ( a cely svet ).

   Podle neho nebezpecny president byl taky Kenedy , ktery zatahl svet temer do Nuklearniho konfliktu!!! Je mozno o tom myslet.

   S uctou BroukPytlik

   Vymazat
 11. Jak už Roberts propadl zoufalství,tak je to v prdčicích.Nepropadej zoufalství hoch,naštěstí jsou tady státníci kteří to dokáží a musíme jím věřit.Americká arogance,ješitnost a stupidita dovedla tento svět do takových sraček,že si to neumíme pžedstavit.Samotní židé si musí uvědomit kdo s něma hraje betla,že jsou zneužívání samotnou svou židovskou elitou,která nezavinila ale objednala sama holokaust,sama vraždí svůj národ nepotřebných židů.To je jen začátek.Tam je zakopaný pes.V druhé světové válce tato zločinecká sionistická elita vraždila svůj lid.Dnes tato sionistická verbež elita vraždí i nás.Náš stát? To je jen banda zaplacených debilů,kolaborabtů,zmetků,prospěchářů ke zblití. Učitelé gramatiky polibte si

  OdpovědětVymazat
 12. VOLOVE copak neumite cist ?
  Prectete si 14:47 ! Vy vzdy zacnete plakat, jako stetky po sezone, kdyz vam nadam, ale sami nadavate kdykoliv se vam zachce.
  Vy nemehla tupa, kdyz se bojite urazek tak NEURAZEJTE !

  Vy si me pletete se Zemanem, ktery si od vas vy hnojometnici musi vse nechta libit.

  16:12 TUPENE , TUBEJ vepru hnusjej uchrochtanej, bez do prdele s tvym dvojitym meritkem.

  CTETE VSE a nebo necte nic ! Vy (cenzurovano.)
  Musim z domu a vratim se vecer a ty vase HNUSNE NESPRAVEDLIVE povahy odsoudim, a do te doby se naucte cist. Vy degenerovane opice z Limpopa - pardon Vltavy.

  Vy opravdu neumite cist a nebo si mylite, ze ze me udelate sv. matku Terezu ? To se nestane. Vy bili barbari VY, VY, VY, jste ti, co vzdy zacnou nadavt a potom placou jako (cenzurovano).
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. Nehádejte se s honolulu.Vždyť jenom rozšiřuje
  svůj vlastní obraz.Stejně nikdy nevytáhl pozadí
  z Čech.Dříve jsem se s ním dostal do sporu a
  hned jsem byl napaden jiným nickem,že ho dobře
  zná a že je to chytrý člověk.Je prostě opice z
  Limpopo,pokud vůbec ví,kde leží.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majevsky
   Nezvan tady
   Nechapu proc by se mel Honolulu se vam sverovat

   Vymazat
 14. OBVINUJI VAS verejne z toho, ze vase schopnosti rozumet psane vete v cestine, jsou horsi nez maji Cikani z Balkanu, kteri ziji v cesku illegalne !

  OBVINUJI VAS verejne z toho ze NEMATE zadny smysl pro sporavednost a vas charakter je charakter STETEK od Prasne brany po sezone !

  OBVINUJI VAS verejne z toho, ze nevite vubec, co to je cestnost a spravedlnost FAIR PLAY a ze mate tendence kolem sebe hazet hnojem a kdyz kybl sracek pristane na vasich tupych hlavach, tak zacnete plakat jako slecny v pubete.

  PITOMCI, nedelejte druhym to, co nechcete, aby se delo vam.

  Jsem odchovan a nasakly kolonialni etiketou Jizni Afriky za Apartheidu v lepsi casti Johannesburgu a je pro me neprirozene se valet s vami ve vasem hnoji, ale na druhe strane mi to nevadi, protoze jsem pracoval v bushi v odlehlych castech Afriky a opice jako vy, me chcaly na uniformu, kdykoliv se jim zachtelo.

  Kdyz po vas hodim hovnem ja, tak to spolknete bez narku protoze ja musim spolknou TY hovna VASE, vy blbecci !

  Vas vy nespravedlivy nedomrdci se kazdy boji a utika pryc z NR, pred vasim lopatovani hnoje a sprostarnama.
  Vy slabomyslni Hurvinci ja jsem jiny. Ja se vas neleknu, vy psychologicti, SMESNI teroristi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - přečti si to po sobě, Honolulu, ať vidíš, co jsi za sprostej dobytek. Koho ty tady chceš peskovat? Koho ty tady chceš napomínat? Vždyť píšeš úplný sračky jako sjetej debil - sprostej, blbej, zakomplexovanej. Ale lepší je nadávat sprostě všem nám tady, než abys doma kopal do psa, což podobní zhovadilci, když se přepráškujou, dělají. Kdybych tě viděl psát ty sračky a nadávky, odplivl bych si před tebou, ale kdybych tě viděl kopat do psa - urazil bych ti lopatou palici. Bylo by vymalováno. Hnuse hnusnej.

   Vymazat
  2. 22:31 ty, cesky sluho nemcu, chcipnes na zlomeny zebra

   Vymazat
  3. Cesi, Honolulu, jsou vicemene narod zavistniku, udavacu a zbabelcu
   A ceska vlada neni legitimni
   Divim se tve trpelivost

   Vymazat
  4. A to vůbec nechtěj vědět, jak chcípneš ty, ty odpornej zmetku. Jsi neskutečnej sprostej zmrd, aby někdo tak sprostě nadával Čechům, jako nadáváš ty, se hned tak nevidí. Z účastníků diskuzí tak sprostě nenadává nikdo. Ty jsi volezlej gauner, hajzl,všivák, filcka, smradlavá štěnice. Pořád lezeš na český diskuze - to už je nemoc. Jsi mrzák - duševní mrzák a možná jsi i zkroucenej revmatizmem a celý den dřepíš na kriplkáře u počítače. Ale to je hovno proti tomu jak chcípneš - ty chcípneš strašným způsobem, a už brzo. Komu nadáváš "český sluho němců" ty prašivej čuráku, kterej z Čech utekl, aby vlezl do prdele Američanům? A Čechům dokonce sprostě nadává? Od tebe taková nadávka opravdu dřepí ty hnusnej anále. Jdi do prdele a už nikdy na české diskuze nelez ty křápe prašivej. Skunku smradlavej, kojote hnusnej. A ten odpornej patolízalskej přizdisráč 23.08 co tady píše "Češi jsou národ závistníků..." co ty nejsi Čech ty svině jedna? Co se trefuješ do Čechů hajzle smradlavej - z který prašivý tramtárie si dovoluješ psát ty drzosti? Co o Češích víš ty hnusnej gaunere? Co o nás můžeš vědět, jestli s námi nežiješ, a pokud ano, proč tak sprostě nadáváš svině smradlavá? A co jsi ty .. když Češi jsou... co jsi ty ty svině zrádná?

   Vymazat
  5. 0:46 - Dyk má rechta! Český lůzovitý a švejkovitý pronárod je natolik zbabělý a bordelářský, že bude kolaborovat s každým, kdo přijde. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Páč typický čecháček - toť odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty. Nadšení, že jste tak špatní, vám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neraduj se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde? Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Vymazat
  6. 17:44 Na tolik hlouposti škoda slov.

   Vymazat
 15. Táhni třeba do rakve a pěkně hluboko do země ty Hovnolulane poblbanej, můžeš bavit těma debilitama zdechlinu Edgara Howera,třeba ti poděkuje!!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesky nevolniku, ty smis mluvit? Nesmis! Ty smis leda slouzit nemcum

   Vymazat
  2. Pred Howerem se cesi plazili

   Vymazat
  3. Vsichni homosexualove jsou drzi a tedy by vas nemelo prekvapit ze idiotismus sprostota tupost pisticiho buzeranta navic zestarleho kteremu ani Viagra (ma-li na ni)bepomaha a chodi dle nasich informaci kourit mlade cernochy kterym nemusi platit.Ignorujte proto toho blazna on na to ceka cele dny mimo prohlizeni porna s muzi .Buzerantum smrt
   Jiste vime vsichni o kom ze je rec

   Vymazat
  4. Rudá špíno zalez! Je tu Alan Dulles!

   Vymazat
 16. Nicki musím se smát jak se Durdis.No co se skadliva to se rádo mívá,nelze vyhovět lidem všem a zdejší teroristé vlády lidí pomalu ale jistě nadzvedává ze země.Klidne pokračuj a pokud to půjde zkus k věci.Co říkáš tomu Koránu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podívej se jak mi vláda teroristů upravuje prispevky,pořádně jim nadzvedávám perka .To chce klid a nohy do tepla.

   Vymazat
 17. Jste plni komplexu menecennosti, flustrace, zavisti a jste nestastni z vasich zivotu, ktere jste promarnili zbytecne , blbe, a proto kousete jeden druheho i kdyz zde nejsem.

  To ze jste byli nemehla, za to nemuze zadny vas soused a rozhodne ne ja, ktery je od vas pryc uz pomalu 50 let.

  Zacal jsem psat, abych vas varoval pred osudem JAR , ale ted to spise vypada tak , ze budu muset chranit LIDOZROUTY - co k vam prijdou pred vami - nez vas pred lidozrouty.

  Kvuli tomu jak se chovate se nedostaneme k zajimavemu thematu a hodne informaci vam ujde.
  Ty informace ktere mate jsou predzvykane a pripravene pro level primitivni krupanu a vidlaku, jako jste vy.

  Vy sami sobe ublizujete vasim chovanim. Potom nemate prehled ohledne niceho a je to citit z vasich detinskych naivni prispevku. Vy proste vubec nevite vo co kraci.

  A vami si kazda trochu organizovana skupina udela co chce, protoze jste zamastnani vzajemnym kousanim a potom BECITE a pistite jak podsvicata.

  Musim z domu, coz me mrzi, protoze bych vam RAD, pokracoval v nadavani.
  Jste to vy, kdo vzdy zacne ! Rozumite te vete blbecci ? Jste to vy, kdo vzdy zacne ! A ted bezte plakat vy pubertalni slecny.
  Koncim do vecera. (U nas je 1 P.M.)
  nick HONOLULU
  Pane Majevsky, nadejte jim !
  Zdeptejte je tu partu hnupu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosímtě Honolulu jdi už do prdele! Jsi tady na obtíž- jak obtížnej hmyz. Jak štěnice - ty taky, kde se usadí, nelze se jich zbavit, i deratizátor má se štěnicemi potíže, to stejné je s tebou. Sprostě tady nadáváš, sprostě všechny urážíš, i když vůbec není jasné proč - ty nenávidíš samotnou podstatu češství! Sprostě urážíš, a přitom stále mezi nás na diskuze lezeš. To přece není normální. Přece -mezi lidi, které nenávidím, pošklebuju se jim a urážím je, nelezu, a raději se jim vyhýbám. A něco ti řeknu - potkat tě někde naživo, a zaslechnout tě sprostě nadávat Čechům, rozbil bych ti tlamu tak dokonale, že by tě už žádný felčar nikdy nedal dohromady. A urazil bych ti hnáty, nikdy už bys nic nenapsal. Zmrzačil bych tě - zatím jsi jen duševní mrzák. Buď rád, že jsi tak daleko, a i tak je ti umožněno sprostě nám tady nadávat anonymně. Musíš bejt úplně vypatlanej - nikdy jsem si nevšiml, že by ti někdo na diskuzích dal důvod k tak sprostým urážkám, přesto urážíš pořád. Jsi hnusný, sprostý pako.

   Vymazat
  2. 22:40 bacha na tvoji tlamu, abys nekvicel jako horakova co se posrala strachy
   A bacha na hnaty
   Uz tady nebezpecne vyhrozujes, za to budes ubitej, to zas bude kvikotu
   Ty jsi se odepsal, prave jsi spachal sebevrazdu, tohle ti neprojde

   A ted pozor, podstata cesstvi je kolaborace s nemci
   A ty tomu tleskas, havlovce
   Znamenam si te, napis si zavet!

   Vymazat
  3. 22:40 utok na Americana Honolulu
   Ty budes umirat v nesnesitelnych bolestech s prerazenymi zebry v Gitmu
   Teroristo

   Vymazat
  4. Honolulu, mate svatou trpelivost ze se s cechama bavite
   Vzdyt oni prodali i vodu, a ted predali armadu pod nemecky wehrmacht
   Je to narod zbabelych nevolniku
   Vztekli jsou, to jo, ake zbabele
   Tady frajirek naky vam nadava, brzo ho to prejde az mu zlomej zebra ze mu projedou plicema

   Vymazat
  5. Ty si vyplachuješ smradlavou emigrantskou držku i paní Horákovou? Tou paní Horákovou, která byla popravena? No to už přestává všechno! Na diskuze leze smradlavá havěť, která sprostě uráží Český národ jako takový -a redakce nic? Vy v redakci nedokážete odstranit z diskuzí tenhle sprostej dobytek, a nedokážete zabránit tomu, aby to sem už nikdy nelezlo? Hnusnej emigrantskej starej kuřbuřt - jestli je pravda co se o tobě Hovnolulu píše, že si necháváš kouřit svý starý chcíplý péro od černochů, abys nemusel platit moc, pak jsi totálně odporný starý prase. A proč ty hnusnej kreténe 23.00 píšeš tomu zvrhlýmu praseti kdysičechovi z Ameriky, že má s "Čechama" trpělivost? ... Jsi čurák všech čuráků, protože my mu na jeho trpělivost serem! Proč mezi nás leze? Nemusí sem lézt, ale leze sem pořád a pořád buzerant hnusnej, zchátralej starej, sprostě uráží celý náš národ a nadává.Asi ho kdysi tady odtud vypráskali bičem - asi byl gauner, lotr a zločinec, kterej se útěkem zachránil před šibenicí, proto tak nenávistně nadává.Amerika zachránila více lotrů, tam vůbec eskortovali všechny zločince a lotry a taky kurvy - takže je ta mršina Honolulu mezi svými. O nás Čechy se svým sprostým spmradlavým zobákem otírat ani nemůže - je to ubohej duševní mrzák, my na něho serem, Leze sem pořád a pořád, je s tím směšnej, i když si o sobě myslí že ne. A ty mizerná svině 23.00 - ty sadistickej hajzle, co to tady slintáš o žebrech co projíždí plícema? Svině jedna odporná - máš mozek rozežranej syfilisem na hadry, hajzle sprostej úchylnej? Aby sem lezli i úchylní sadisti - to se tedy NR vyznamenává, když tyhle všiska nechává bez povšimnutí. Ale dobře že tady tyhle odporný příspěvky jsou -alespoň všichni sami vidí, co je Honolulu a jeho kuřbuřt za hnusnou, sprostou sebranku, a že my máme všichni pravdu, když tady tohle mezi sebou mít nechceme.

   Vymazat
  6. 1:02 - neber do svý lhavý jevrejský tlamořiti bílé sáhiby z bývalého JÁRu či Rhodézie blahé paměti, kterým ty komoušská prašivino, vzlínající z putleroffský zengrúny, nesaháš ani po podrážku holínek, který si musí tito nazout, pokud se musej přes takovej sajrajt rudej přebrodit ...

   Vymazat
 18. 18:44... Ty jsi to neprmitivnejsi prase co zde je ! Snadno k poznani. Jsem ve skvele zdravotni kondici a ty beze me nemuzes ani dychat ani existovat.
  A ke vsemu jsi jeste Slovak.
  nick honolulu
  (Aspon mej nejaky nick, ty veprovy vykale ! Jsi na tom hure nez hovno z opice.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hľa Hovnoluláku, bodaj ťa cholera skvárila! Nebudeš ty ťahať Slováč za fusakle. A do toho Čehúňa sa nemontuj, on není náš! A ty už nebrýzgaj, to ti rozprávam. Už si na teba chystám valašku a hotovím budzogáň, bo si huncútský ozembuch jeden.
   detvianský švárny šohaj z Horného Grúňa

   Vymazat
  2. 22:19 nekoleduj si
   Honolulu ma valasku s velkym zasobnikem

   Vymazat
  3. 22:46 - To ti len hutorim: Hovnolulu má iba malého vtáčika s ešte menším zásobníkom.
   detvianský švárny šohaj z Horného Grúňa

   Vymazat
  4. Ano -neměl by být prázdný. Prosím, ihned odstraňte z této diskuze všechny ty neskutečné a perverzní sprostoty. Dělat čtverečky máte dřív, než ty prasata začnou své prasečiny psát.

   Vymazat
 19. 18:57
  Tak já jsem Slovák?????
  Ty mamrde z bažin,ty seš každej den polochciplej blahem,že tady bryndáš ty ussacký krávoviny,který ti ovšem nikdo nežere!!!!!!
  Tak a teď mazej za tím zrzavým Šábesdeklem do Fuckingtownu a můžeš si na mně stěžovat ty potrate opičí kurvy!!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vice myslet, mene se opakovat
   Zaku neblahy
   Horni Dolni

   Vymazat
 20. Moudrého člověka blbci nevyprovokují. Ješitného náfuku rozčílí mušinec v jeho blízkosti a kor katolíla. Honolulu nechte si udělat genetický test a myslím že budete překvapený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tebe mam za rozumnyho cloveka, ber to jako pochvalu, moc rozumnych tu neni
   Ale neser se do Honolulu, jedinyho co tu ma co rict, ze sportu
   Prosim, vecnou kritiku ok
   Ale vecne
   Jinak te odstrci mocny Honolulu z cesty jako Trump odstrkuje premiery malych zemi

   Vymazat
 21. Cesi si zalozili dalsi ponizenou jednotku Wehrmachtu
  Svatovaclavskou rotu

  OdpovědětVymazat
 22. Ty dobytku menecennej 19:06, kde se objevim - a ja to casove nedokazi vsude, tak okamzite prilezes a vnucujes se.
  Ja te nepresvedcuji o hlouposti tech , ktere volis ty - tak nepresvedcuj me o tech, ktere volim ja.

  Jsi dehonestujici podradne hovno ! Bezcenne a bez mozku !
  To , ze ti mohu obratit kybk stacek na tvoji tupou palici je pro me opravdu blaho.
  Az nebude Trumpa, tak se valky s Ruskem dockas a CHCIPNES drive nez ja.
  Protoze jsi primitivni hovado, tak si seres kazdou vetou proti svym zajmum a samozrejme, to ani nepoznas.
  ---------------------------------------------------------
  Nikdo z vas nemuze Trumpa ohodnocovat, protoze nevite co zije a kolik skupin na neho tlaci.
  ---------------------------------------------------------
  MOTROK 21 STOLETI , 21:57. = dalsi osel z farmy , ktery si hraje na dr. psychologie.
  Me nevadi jiny nazor. Me vadi NESPRAVEDLIVE posuzovani zdroju sprostaren a pubertalni precitlivelost na sprosterny tech, kteri jsou nejsprostejsi.

  Uz vam mam dost vy "slecny" s koulemi kolibriku. Jdu se ted bavit s inteligentnimi lidmi.
  Kdyz budu s vami dlouho, tak chytnu bakterii blbosti a nakazim se KRETENISMEM.
  bye, bye, nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bohuzel muj Televisni Otroku Honolulu neni mozne !!! aby ses nakazil KRETENISMEM!!!

   Nemuzes se nakazit dvakrat!!!Kretenismem !! ,ale pouze jednou!!! To uz mas hodne DLOUHOU DOBU a s tim tvym starim se to stupnuje!!!

   Mozna ze je to lecitelne docela lehko : na priklad Vymenou Mozku !!! Bohuzel ten stary neni pouzitelny!!!!

   S uctou BroukPytlik

   Vymazat
 23. Ten idiot si pise i pochvaly a vzkazy .

  OdpovědětVymazat
 24. 23:55.. TY ULTRA degenerovana tupa sracko, zjisti si IP address, aby jsi vedel , co mas v tve tupe degenerovane palici za fantazie ! HNUSE !

  To je typicke ! Vy vzdy o me vite daleko vice, nez ja o sobe.

  Ted se prasata jako jste vy, kaverensti vredi, i u nas rozjizdi, proti manzelstvi presidenta Trumpa...
  O tom take vite vice, nez on sam. A zminka o tom je uz i zde. Nic neni trapnejsiho, nez jste vy.

  Kvuli tem vasim hnusnym povaham a charakterum jste poslali na sibenici pres 200 nevinnych lidi v padesatych letech.
  ---------------------------------------------------------

  Vazeny pane Kalousek a pane Babis, SNIZTE ZDEJSIM DUCHODCUM prispevkarum duchod na pod-minimum.
  Oni projevuji znamky vysokeho stupne IMBECILISMU a propadani fantaziim, jako pri tropickych horeckach.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mi si vasime vas pea honoluludicku ,ste vopravdu buzerant??/?? nekdo to tu pyce Dik za odpoved

   Vymazat
  2. HONOLULU škoda že neoběsily tebe magore vylízanej.

   Vymazat
 25. My zide z Bronxu se primluvime u p.s. Presidenta o zaslani jarmuly od zdi narku by vam ji nedaroval jakozto dar za vasi praci pro stranu.I slavny Kushner ml. se o vas zminoval a Yaea pred sabesem se o vas pochvalne vyjadrila.Nechtel by vazeny pa konvertovat take do judaismu ,nasi rozsirene rodiny jez kona spravnou vec pro blaho koule zeme.S vasim rozhledem by jste mohl byti i rabajem a stoupat potom vzhuru po stupnich naseho radu

  OdpovědětVymazat
 26. 1:14 Ty prase blby ! Sprosty je ten kdo se sprostarnama zacne a to nikdy nejsem ja !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 27. Podivejte se na 2:23 & 2:40 !
  Kazda veta je hnusarna a vy, vy dobytci me chcete obvinovat ze sprostaren... Jak je mozne , ze v dnesni dobe neumite cist ! A nebo jste slepi ?

  Snad si nemyslite, vy vredi na tvari civilizace, ze me donutite, si vase hnusarny nechat libit bez odezvi.
  (Neplete si me s vasim presidentem, ktery si od vas musi nechat libit vsechno. Vcetne vajicek a rajcat na kabate, vy BARBARI.)

  Ja vas umlatim klavesnici s polovinou mozku a s jednou rukou uvazanou za zadkem. Vy se ze me zblaznite.

  Me ani zdaleka nerozciluji vase nazory a inklinace k IDIOTISMU, jako to, ze nejste schopni merit stejnym metrem, co se zde deje. (Tak typicke pro jine rasy nez bile.)
  Vy nejste Evropane. Vy jste poloopice se sklony lidozroutu a potrebujete pokousat nekoho, kdo je nad vami o nekolik civilizacnich stupnu vysse.

  (A turiste o vas rikaji ze SMRDITE potem v tramwaji vy nepratele mydla. To vam zustalo po Karlu Marxovi ?
  Ze jo ? Ten se take nesprchoval a byl vam vzdy prikladem "SOUDRUZI", spindiry.)
  --------------------------------------------------------- Budte radi, ze me mate vy hovezi kastrati. Ja vam nelzu za koblizek a kdyz nebudete nadavat vy me, nebudu nadavat ja vam.. A kdyz budete - tak vam dam vzdy spolknou vas vykal. (To jsem vam napsal k vasi ranni cigorce. Urcite se ted budete lepe citit.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problem je ze HONOLULU nikdy nic nevysvetli ani nerekne!!! Zadny fakta nic !!! Prijde na scenu rekne nejakou 'pitomost na priklad velikost pohlavniho organu negra, ja jsem svetlonos Trumpa"

   Pak se pocne hadat a napadat lidi a urazet je. Cimz spotrebuje 75% casu ctenaru NR zajimaveho tematu.

   Proc HONOLULU sem VUBEC lezes !!! a otravujes lidi , kdyz nejsi schopen nic rici!!!

   Delas to schvalne??

   Jsi nejhorsi z Ceske Emigrace. Ja docela emigraci beru, ale za podminek :

   ze si najdes nejakou poctivou kvalitni praci !!! posilas domu penize , vydelas BALIK penez .
   Pak prijeds zpet domu do Cech a odstartujes nejakou firmu , delas doma penize, nepoustis Germany do Ceske Ekonomie..

   Podporujes Cechy a Cirkev Ceskobratrskou Husitskou.

   To ja beru a je to uspech.

   Ovsem ty jsi nikdy poctive nepracoval!!
   Sel jsi do Jizni Afriky do Armady a delal tam kdo vi co!!!!!!

   Pak jsi se bal a tak jsi utekl z JAR do USA a opet se zapojil do Armady!!

   Jsi linej jako prase v horku v prave poledne neco delat.

   A pritom pises ze jsi Katolik a pritom vse co pises je proti Bibli , zakladni zakon "NEZABIJES" pro tebe nefunguje protoze jsi zmatene hovado!!!

   Jsi ostuda Ceskeho naroda a Emigrace.
   Kdyby jsi se snazil nam aspon neco vysvetlit trochu vysvetlit, ale ty delas jen problemy , stejne jako ten IDIOT HORNI/DOLNI a vsechno o sobe zakryvas.
   Hrajes poker a neumis to!!
   BroukPytlik

   Vymazat
  2. On dobre zna velikosti pohlavnich udu negru ,pry jsou to dobri kanci .Burthulba si to nemuze vynachvalit a koupil si udajne pristroj Bigdick 8 rychlosti s nekolika hlavicemi nejvetsi velikkosti zahradni salatove okurky-pro sebe samozrejme a proto vzdy zde chybi nekolik hodin ,v te dobe totiz kvici u PC s onim pristrojem prohlizeje porn chlapcu a biosexualu .Zajed do San Franciska tam berou i pajdavce s holi .Na jinem chatu ho znaji jako Klarinetistu ale to je uzavrena spolecnost buzerantu

   Vymazat
  3. Brouku, furt skemras o vysvetlovani, ja ti rikam diskuze zde je nad tve IQ
   Divim se ze se s tebou Honolulu vubec bavi

   Vymazat
 28. ale no slabé nervy - je spln, a ten má - je top dokázané nedobrý vplyv na myslenie - ale inak, predstavte si, že by USA obmedzili výrobu a vývoj zbraní na polovicu - no ?? - čo by robili, nič, nevedia to, ale dochádza im para, a aj nútia svet kupovať a platiť za niečo, čo nikto nepotrebuje a nechce, ich zbrane, od roku 1953 sa USA pohli smerom, ktorý nemá konca - len tmu. Spasila ich druhá svetová, a po jej konci nutne potrebovali dalšie vojny a idú v tom kurze dodnes, stačili by tri roky bez vojen a USA skolabujú -

  OdpovědětVymazat
 29. 4:44... Jak mam poznat ty NEANDRTALCE, ze prispevk 4:44 je od tebe, kdyz ztrpis, aby se zdejsi KRETENI podepisovali za tebe ? Hmmm ? Ty nejsi chlap ! Ty jsi ta nejskaredci zdrogovana BABA, co se posrava na Bowery v N.Y. a provolava slavu Sandersovi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 30. 5:33... po mem osobnim zivote a po moji kariere je ti absolutni HOVNO ! Ta stejne nama nic spolecneho s thematem a je definitivne uspesnejsi nez tvoje, ty bremeno na hrbe spolecnosti.

  Ty zvedavy NEDOMRDKU, prece nejsi velebny pan, abych se ti z neceho zpovidal.

  Vse co jsi napsal o armade, cirkvi, posilani penez, svedci o tom, ze jsi zdrogovany blb a ja nevim odkud to beres.

  Jeste jsi zapomel pridat, ze ziji v papundeklove krabici uprostered bazin, kde jsou komari velci jako slepice a ze zeru alligatory a dlazdim ty baziny...

  Obvinuji te ze slabomyslnosti a tvoje diagnoza FEEBLE- MINDET SCHMUCK W / ADVANCED IMBECILITY je 100 % OK.

  Zazadej o extra podporu ! Slabomyslni ji dostavaji prednostne - vim to od zebravych Cikanu na nadrazi v Cesku.

  Bude mluvit muj oblibeny George Noory tak se s vami loucim pozdravem, polibte mi prdel Hurvinci.
  V pripade, ze jsem nekoho z vas zapomel urazit , tak se omlouvam ! Zitra to napravim.
  nick HONOLULU - zariva hvezda emigrace !

  OdpovědětVymazat
 31. 5:50... = dalsi sprostarna ! Kde je ten pohlavni ud PRASETE 1:14, ktery me ma za zle, pouze moje sprostarny ?
  Vy mate OPRAVDY psychicke problemy. Vy jste degenerati ! Husak vam odeprel zdravou vyzivu a ted jsou z vas karikatury.
  -----------------------------------------------------

  Pytliku ty jsi se degradoval na hloupou starou zvedavou babu. Krome toho jsi prisleply vul, protoze o sve praci jsem zde nekolikrat psal.

  Kde vy berete - vy degenerovani zmetci tu sebedulezitost, ze prave vam budu stale opakovat, co za praci jsem delal, a proc mam nick honolulu.
  Pytliku ty male kureci hovinko - prehlizene, ted jsi dosahl, toho, ze s tebou pohrdano. Ja myslel, ze jsi Neandrtalec. Ty jsi na tom hure - ty posrana babo z Bowery.
  nick honolulu... a ted jdu mezi inteligenci, nebo zde zacnu trpet nauseou - nebezpeci pozvraceni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ty a jen ty delas tady bordel , a poskozujes NR . Mas I.Q. vyssi nez 80. Nebyla tvoje pomocna skola kam jsi chodil skolou NAPRAVNOU!!! Tomu bych veril.
   Ja nechci zadne tvoje zpovidani , ty mne nezajimas ale napis pro ctenare NR , proc jsi tak mysliz, ze kdyz neco tvrdis , ze je to pravda.

   Ja rikam jen , ze veci nechapu?? u Trumpa. Trump nebyl svaty , mel v zivote 3500 soudu kvuli kseftum , misto tak max 100 coz je normalni . Jak se na to divas svetlonosi???

   Ci byl v 6 ti bankropcich a USA govrnment ho zachranoval ?? proc kasino podnik ??

   Kdyby delal treba leciva tak to beru, ale kasina!!!

   Myslis si , ze Amerika nema na lepsiho ?? tak proc??

   O rekni nam hvezdo premoudra PROC aspon jednou???

   To pohrdani , dolezani...to uz tady bylo od tebe.

   Ze to byla napravna skola???

   S uctou BroukPytlik

   Vymazat
 32. 16:42... bez emocionalne, te ty PRASE oznacuji za hnusne a nespravedlive hovado !
  Protoze me odsuzujes, aniz by jsi bral zretel a mel reakci na sproste utoky proti me, na 14:57 a 17:21.
  ---------------------------------------------------
  Dale ty nemas pravo, ty BEZCHARAKTERNI mentalni chciplino poucovat Dvoraka, jak ma vest jeho firmu. Ty z ni neplatis dane, tak zavri snupak ! ! !
  A toto je Forum Romanum za ucelem vymeny nazoru.
  Az bude zruseno, tak pujdeme jinam ty Stalinskej Hitlerciku, hrajici si na moralistu - nespravedlivy nemoralni spinavce.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 33. 6:58... Bez pryc, ty osudem osizena zvedava babo z Bowery.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7,14
   Co sem lezeš ty podělaná ussácká gerontní filcko bez mozku?!!!!!
   Kdo je tady na ty tvoje hovna zvědavej ty bezmozku zkurvenej?!!!!!!
   Mazej hlídat toho zrzavýho zmrda ať nedělá ostudu....debile z bažin!!!!!!!!

   Vymazat
  2. 9:05 cech nevolnik nezavidet tady

   Vymazat
 34. HONOLULU jen mi vysvetli nasledujici , ja te po tom nechat zit a zadne UTOKY!!

  Ne ze bych Trumpa nejak nemel rad a byl proti nemu!! Ja jsem vice proti Obamovi!

  Ja rikam jen , ze veci nechapu?? u Trumpa.

  Vysvetli mne hvezdo INTELIGENCE Z FLORIDY!!!
  PROC!!??

  Trump nebyl svaty , mel v zivote 3500 soudu kvuli kseftum , misto tak max 100 coz je normalni .

  Jak se na to divas svetlonosi???

  Ci byl v 6 ti bankropcich a USA govrnment ho zachranoval ?? pro nejaky zbytecny kasino podnik ??

  Kdyby delal treba leciva tak to beru, ale kasina!!!

  Myslis si , ze Amerika nema na lepsiho ?? tak proc??

  Tam nejsou jsou lepsi ?? Proc??

  O rekni nam hvezdo premoudra PROC NE ??aspon jednou???

  To pohrdani , dolezani...to uz tady bylo od tebe.

  Ze to byla napravna skola??? HONOLULU tomu byh veril.

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brouku, tobe fakt nedochazi ze nemas ani zakladni inteligenci na diskuzi?

   Vymazat
 35. 4:57 Brouk Pytlík: díky za Vaši reakci, nejsem tak informovaný jak Vy. Jinak to co říká Chomský o Trumpovi - myslím si, že nemusí byt daleké od pravdy.

  OdpovědětVymazat
 36. OK, 7:33 Pytliku mas ve vetach pokoru, tak honolulu bude vysvetlovat 1+1 = 2

  Kdyz ma nekdo majetek za billiony $ a pravideny prijem za z majetku million mesicne tak je jasne , ze je tercem mnoha ruznych spiknuti a proto zamestnava advokaty.
  Ti advokati ho chrani a prokazuji svoji dulezitost tim ze napadnou kazdeho, kdo se chybne priblizi k jejich zamestnavateli !

  Tak je to mezi bohatymi lidmi ! Lidem jako jsi ty, od techto velkych "zraloku" nehrozi zadne nebezpeci, dokud nevlezes mezi ne a nezacnes jim finnacne skodit, pro tvuj vzestup.

  To, ze jeho kasino v Atlantic City se polozilo, neni zadny velky pruser, nebot kasina jsou zalezitosti zabavne a ty se meni s pocasim.

  Kazdy American se podle statistik stehuje za praci 8x za zivot, protoze se jeho firma slozi, tak proc z toho delat drama. Firmy vznikaji a zanikaji denne.

  Kdyz se slozi velka firma, ktera ma tisice zamestnancu, tak vlada musi zasahnout kvuli penzim pro zamestnance.
  Americane chodi do penze mezi vekem 61-65 let. (T.j. uzakoneno, ze maji narok.) A musi na to byt penize.

  Ma Amerika nekoho LEPSIHO ? Koho ? Sanders to rozhodne neni a Hillary je nejnebezpecnesi na svete. Vsichni druzi odpadli neobycejne rychle (bylo jich 16) !

  Vlada ma na tom stejne svuj podil (za neuspech firem) jako mela napr. v letech 2007-08.
  -----------------------------------------------------
  -----------------------------------------------------
  9:05 PTA SE TE nekdo na nejkou radu ty privilegovana odporna zrudo, ktera muze byt sprosta a ja nesmim byt ? !
  Ty vykale s protekci, ja sem lozim rad. Pripomina mi to mladi v Africe mezi OPICEMI, ty chimpanzee P**0 !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co pises jsou nesmysly, nic nevis.

   Je to tvoje normalni BLABOLENI " od Nera po dnesek".
   Trump byl kousek , ktery "si zil" !!! utracel mesicne $450.000,- (na sve poteseni).

   Pozval si na praci Polaky asi 200 lidi, nezakone!!! immigranty, zamestnaval je 7 mesicu, PAK JE NEZAPLATIL!!! , soudil ho advokat jmenem Szabo!!!! a byl o tom udelan film .
   Ktery se snazil Trump zastavit. Byl taky on YouTube.
   Trump soud prohral a "Polskou Brigadu" jak ji Trump nazyval musel zaptatit.!!!

   Trump neplatil dane a umyslne podvadel( podobne jako Babis : znamy vtip"Kdy zaplatis
   Dane!!!?? Odpoved ..zadnou Danu neznam")


   Kasina v Atlantic City ho vlada vyplatila!!!!! !!! bez ni by Trump dneska NEEXISTOVAL!!

   Jiny kandidaty a kazdy lepsi :
   John Kasich, Rick Perry, Rand Paul, Ben Carson a kazdy je lepsi nez Trump!!

   Z toho lze usoudit jasne , ze Trump!!! je stvoreni Neokanu ( to jsou dnes jediny co drzi FINANCNI MOC v Americe ) i kdyz se maskuji!!!

   Druha vec je , ze pan HONOLULU povida pohadky o starem Rimu a nic nevi.

   Jestli chces najdu cisla pro tebe na Trumpa na jeho taxi pokud nekde jsou.

   Nejhorsi je , ze Trump nechce ukazat posledni danove priznani!!! jak v tom podvadel , to nejhorsi ze vseho.

   Ja verim , ze Trump ma prinest katastrofu, a jestli si myslis , ze se schovas, jsi naivni.
   To bude horsi nezli presunuti 10 milionu Mexikanu do USA!!
   Nemam jine vysvetleni, ty si radeji kup nejaky dobry BUNKER !!! se schovat!!


   BroukPytlik

   Vymazat
  2. Mas uzasnou trpelivost Honolulu,
   Zvlast s blbym Broukem

   Vymazat
 37. Je treba tuto osvezujici diskuzi uzavrit !
  Citim se dobre ! Podarilo se mi vas zdeptat a hlavne ukazat vase hnusne charakterove vlastnosti represetovane dvojim meritkem na vulgarity a sprostarny.
  JSTE SOCIALNI ODPAD a mate cestinu Cikanu z Balkanu, nebot neumite cist a rozumet jednoduchym vetam...
  Kvuli vasim vlastnostem bude na vas vzhlizeno s odporem jak z vychodu, tak zapadu...

  A ted jdu hledat dalsi clanek a lovit sprosta hovada mezi vami vy slabomyslni Hurvinci.

  (Horni Dolni , nevim kde zijes, pravdepodobne v Evrope.
  Bud v jejich blizkosti opatrny, oni maji neobycene podradne a nenavistne povahy.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat