Reklama

.

.

středa 24. května 2017

Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů

Petr Mach
24.5.2017  Rukojmí
 Na posledním zasedání Evropského parlamentu 18. května 2017 se opět jednalo o migračních kvótách. Komisař pro migraci Dimitris Avramopoulos prohlásil, že Komise podá do měsíce žalobu na členské státy, které nepřebírají řádně uprchlíky podle bruselských kvót.

Evropský parlament přijal následně usnesení s názvem Zajištění funkčnosti postupu přerozdělování. V něm „vítá oznámení Komise, podle nějž v případě, že členské státy nezvýší v dohledné době počet přemístěných osob, nebude otálet s uplatněním svých pravomocí, kterými disponuje na základě Smluv; usuzuje, že to bude znamenat také zahájení řízení o nesplnění povinnosti.“

Jinými slovy, EP vyzval k uvalení sankcí na Českou republiku za nepřebírání migrantů podle kvót EU – k tomu, aby na Českou republiku Evropská komise podala žalobu u Evropského soudního dvora.

Já jsem hlasoval proti. Naopak pro toto protičeské usnesení hlasovali poslanci Niedermayer (TOP09) a Polčák (STAN).

Ve stejný den také Evropský parlament přijal usnesení s názvem Strategie EU pro Sýrii, ve kterém členské státy vyzývá k dalšímu přijímání uprchlíků ze Sýrie, a to za situace, kdy se Česká republika pod hrozbou sankcí brání přijetí tisíců migrantů podle kvót EU. Evropský parlament v usnesení „vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků“. Jinými slovy, poslanci, kteří hlasovali pro, chtějí, aby si Česká republika převzala více uprchlíků ze Sýrie. 
Já jsem hlasoval proti. 
Pro usnesení naopak hlasovali Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová (ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (KDU-ČSL), Štětina, Niedermayer (TOP09), Polčák (STAN), Poc, Poche (ČSSD) (str. 38 protokolu o hlasování).

54 komentářů :

 1. Všichni zrádci národa se jednou zhoupnou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zářný příklad již proběhl v Rumunsku s Nikolajem.

   Vymazat
  2. Doufejme, že je brzy některý snědý samec patřičným způsobem obohatí.

   Vymazat
 2. Jsem zvedavej kolik "uprchliku" si ta banda veme k sobe domu. Vlastne ja to vim: 0 (nula)

  OdpovědětVymazat
 3. Jmenovaní se chovali skutečně odporně, nerozumím tomu.

  OdpovědětVymazat
 4. TOP09 a STAN - vlastizrádná verbež... volit je může jenom někdo jim podobný, nebo snad ještě z Chocholouškových pacientů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:55 Opomněl jste ještě na ANO, KDÚ-ČSL a ČSSD (viz poslední odstavec článku !)

   Názorně je zde ukázáno, o co ve skutečnosti a bez příkras jde jejich šéfům - Andreji Babišovi (ANO), Pavlu Bělobrádkovi (KDÚ-ČSL) a Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), o představitelích STAN a TOP 09 ani nemluvě !!

   O postupnou likvidaci České republiky jako národního státu prostřednictvím migrantů z Afriky a Středního Východu !!
   L.S.

   Vymazat
  2. 9.32 1) Pro pokutu hlasovali ti dva, z TOP09 a ze STANu. Doplňte proto, prosím, ty za vámi uvedené strany, kteří byli také taková (neurazím užitečné čtvernožce) a hlasovali PRO SANKCE ZA ODPOR ČECHŮ PROTI ZA°EGROVÁNÍ ČR! Já je neopomenul, prostě ve článku žádní jmenováni nejsou.

   2) Nejde jenom o likvidaci národních států ALE PRIMÁRNĚ O LIKVIDACI BÍLÝCH EVROPSKÝCH NÁRODŮ, O LIKVIDACI GENOFONDU EVROPSKÉHO BĚLOCHA TVOŘIVÉHO

   Vymazat
  3. 9:32 Usnesení s názvem Strategie EU pro Sýrii se od toho prvního moc neliší, jeho význam je jen "zamaskován" pseudohumanitou. Cíl je ale stejný ! L.S.

   Vymazat
 5. Krásné foto. Samá oduševnělá tvář. A z těchto jasnozřivých tváří přesvědčivě vyzařuje jistota překrásné budoucnosti. Ale nikoliv pro Česko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na tyto tváře je opravdu spolehnutí, nadto je jejich páteř rovná a zcela neohebná

   Vymazat
  2. Hlavně,že je zářná pro ně.Nemohu pochopit,jak myslí,vždyť tady mají snad rodiny,vnoučata,všichni neprchnou jinam.

   Vymazat
 6. Prezident USA při návštěvě Saudské Arábie uzavřel jeden z největších kontraktů na dodávky zbraní z USA do Saudské Arábie. Tedy USA bude dodávatg obrovské množství zbraní Saudům, tedy Sunutům, jinými slovy oni ty zbraně budou dodávat těm kteří bojují proti Šítům tedy proti Siřanům. Z tohoto konfliktu budou těžit Americké zbrojní firmy a také Izrael. Turecko chce taky podíl na kořisti, tedy nedovolit vzniku Kurdistánu a urvat kus území Sírie. Rusové sice se snaží celý ten válečný konflikt zastavit, ale přílivem zbraní z USA a jeho distribucí Saudy a Katarem to půjde opravdu těžko. No a tedy nekonečný proud takzvaných uprchlíků pude proudit do Evropy z cílem rozložit sociální a důchodový systém. Proč by Evropské státy dávali na důchody svým lidem, když tyto peníze můžou dát uprchlíkům, kteří přicházejí z Afriky a Asie. Uprchlíků jsou připraveny desítky milionů a všechny budeme muset živit protože oni zásadně nic dělat nebudou protože jsou vychování v tom, že my jsme nevěříci psi a musíme jim sloužit. Čím víc uprchlíků tady bude, tím víc teroristických útoků na nás domorodce bude taky. Ale jak říká Evropská unie, musíme si na to zvyknout a teroristické útoky nás nesmí a to v žádném případě odradit od příjímání dalších stovky tisíců uprchlíků, kteří nám pak rozvrátí stát. Než by jsme dali vše co tady vybudovali naši rodiče a co budujeme my, svým dětem tak je lepší to dát uprchlíkům, aby naše děti šly po žebrotě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bez obav, Brusel už začal s "vyvažováním", muslimové budou vyvažování nikoliv zlatem, ale dovezenými Ukrajinci, asi se počítá s tím, že se budou mydlit jenom mezi sebou a místní obyvatelstvo tomu bude jenom sekundovat :-)

   Vymazat
  2. USA nic jiného, než zbraně, vyrábět neumí!

   Vymazat
  3. Trump jasně dal návštěvou v Saúdské arábii na vědomí celému světu, že USA mají stále zájem o ropu na které sedí arabové. Žádná ideologie či humanismus v tom není, jen moc a profit. Proto musí být režim buď spolupracující a nebo na kolenou. A Saúdská arábie bude spolupracovat ...
   ABC

   Vymazat
 7. Pan Mach nenapsal, kdo NEHLASOVAL pro. Z výčtu je to jasné. Zase ti komunisté...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm, zase ti komunisté! Aby je za to Bůh do Nebe zatratiti ráčil...

   Vymazat
 8. Ano pro tyhle šmejdy je eu přednější než ČR. Je jim to třeba u voleb dát sežrat.

  OdpovědětVymazat
 9. Moje odhodlání hlasovat pro ANO, utrpělo vážnou trhlinu. Vypadá to, že se zde perou o mršinu dvě frakce. Jedna dělá dluhy a dusí ekonomiku, aby ovládli státy a je za to placená a druhá naopak rozmnožuje majetek, z čehož má republika užitek. Řídit fabriku nemůže amatér, který nerozumí kšeftu a funkci dostal jenom proto, že má rudý průkaz. Tohle ale dělat neměli. Jinak na zvolení pana Macha, jsem přispěl i já a ČSSD ode mne nikdy nedostala hlas. Nikdy jsem nevolil "zdroje jsou, myslím to upřímně" a ani jistoty, prosperitu a důchody ze zisku ČEZ a ani dluhy, co se nemusejí splácet, což s odstupem času potvrdilo můj správný úsudek. Poraďte, já bych Svobodné volil, ale mám obavu, že pokud se nedostanou do parlamentu, část mého hlasu dostanou šmejdi, ale zase jim půjde něco do pokladny, uvidím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:12 Svobodní zatím neprokázali, až na výjimky, že jsou schopni programově a organizačně něco změnit v PSP ČR. Bohužel, stejné platí i o SPD a Úsvitu, kteří už v PS jsou.

   Vymazat
  2. V nedávné době jsem někde spatřil citát:
   Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To bude trestem za vaši neochotu podílet se na politice. (Platón, 400 př.n.l.)
   Měl by se vytesat do fasády každého domu. Většina národa má moc málo času využít šanci volebního systému a domluvit se na pomocí sociálních sítí či jinak na tom koho ve volbách upřednostnit. Nereagovat na předvolební kampaně, ale zvolit jen jednu stranu, Okamuru či komunisty.
   Bez ideologických příkras, které jsou stejně jen kouřovou clonou pro matení voličů, vypustit vládní strany v co největší míře.
   Preferuji jednoho a tím donutím druhého.
   ABC

   Vymazat
  3. 10:22 a 10:49 sám by v parlamentu nedokázal nic ani Ježíš pán, protože tam sedí samí farizejové. Má-li se prosadit pročeská politika, musejí mít dvě výše zmíněné strany POHODLNOU VĚTŠINU. Jasně, Okamuru při interpelacích ve sněmovně přehlížejí jako krajinu. Ale když chtějí nasadit lidem do Havířova čmoudy, tak se jich tam jede zastat Okamura. Nikdo další na to nemá kuráž.

   Vymazat
  4. 10:22 Tak budete zas volit ty šmejdy , tak se běž rovnou oběsit nebo tě čeká nůž pod krkem!!!

   Vymazat
  5. 19:48
   Pokud bude mít některá ze stran většinu, bude moci rozhodovat bez koalic, bez výmluv na kompromisy a v dalších volbách jí může být vystaven lístek. Buď pokračovat dále a nebo bojkot.
   Já vím, je to teorie a těžko se ten náš dav dá seskupit ke kolektivnímu jednání.
   Naší roztříštěností nám stávající vládní strany nadělí nepříjemný průser ... ale možná jsem jen pesimista a vše se samo v dobré obrátí ...
   Jen mi ještě vrtá hlavou, zda nepotrestaný zloděj přestane sám od sebe krást, když ví, že dostane maximálně pohlavek ...
   ABC

   Vymazat
 10. Jasně odhaluje pravdu o pokrytectví zaprodaných politiků, "augustů", ... a naivních sluníčkářů píseń francouzské skupiny Les Brigandes:
  Jacadi des millions - Jacadi = Jacques (Attali) a dit - Jacques řekl miliony, ale né v mém domě.
  Jmenují zde politiky, "umělce", kteří vítají imigranty "se srdcem na dlani", ale ve svých palácích je samozřejmě neubytují. Imigranta, který nechce žít v džungli v Calais, posílají od dveří ke dveřím a různě se vymlouvají.
  https://www.youtube.com/watch?v=PsPKKRPfn-M

  Jacques Attali: "Je třeba zorganizovat příchod 2 miliónů cizinců ročně v letech 2020-2040."

  Kdo to je?
  https://en.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali

  OdpovědětVymazat
 11. Ten havlobanderovskej odpad patří do Kobylis.....ke zdi na místní střelnici!!!!!!!
  ŽÁDNÁ ŠKODA BY ČESKÉMU NÁRODU NEVZNIKLA,PRÁVĚ NAOPAK!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Namalovat na ty jejich odporné ciferníky terč a pořádný kalibr s plným zásobníkem, minimálně kolt Magnum a vyšší!!!

   Vymazat
 12. Vážení diskutující, smutné na této diskuzi jsou dvě věci, že to o čem píšete je pravda a to druhé je, že voliči na tyto věci neměli a nikdy nebudou mít vliv.
  Takže suma sumárum si musíme uvědomit, že ty nářky jsou jen takový odfuk páry z přetopeného kotle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud bych byl opravdový pesimistou, bez výhrad bych souhlasil, ale někde v hloubi mojí ztracené duše cítím, že jakási šance je.
   Voliči vliv mají a ještě chvíli mít budou, jen nechápou, že podstatu volebního systému strany už dávno zneužívají ve svůj prospěch předhazováním laciných návnad před volbami a spoléhají na krátkou paměť davu a jeho roztříštěnost.
   ABC

   Vymazat
  2. Ovčané odvolili:ANO-ucpeme vám hubu koblížky 29,89% ČSSSD-slizský a ohebný Bohoušek-17.9% KSČM čerstvé třešně-12,8% ODS-bodří ptáci-10,7% STAN-10,2% KDU-ČSSL-6,5% TROP 009-6,0% a SPD-Tomio-5,5%.Potom nic nebude bránit přetvořit český národ na hnědočechy, postupně na hnědomusulmany, pod kuratelou Velkoněmecké říše(zcela ovládaná zájmy USSA)a bruselských šílenců!

   Vymazat
 13. Nová evropská šlechta:
  - www.svobodny-svet.cz/2280/top-informace-pro-celou-evropu-a-okolni-svet.html
  - http://pravyprostor.cz/euroslechta-si-potichu-zvysila-mzdy-vite-kolik-vydelava-tusk-nebo-juncker

  OdpovědětVymazat
 14. Dobře si zapamatujte tu skupinku co hlasovala pro .Proč : Budou volby.Pořád ti samí a ty samé strany.Tak nebuďte blbí jde o vaše děti ! VOLBY !!!! Potom už jen klacek !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Sdílet odpovědnost za teroristickou válku, kterou vedeme proti islámskému světu? Za válku, na kterou odpovídají námi terorizovaní terorismem ala Manchestr? Tomu se říká odpovědnost, že zabíjíme tisíce Iráčanů, Afghánců, Syřanů, Libyjců....? Tomu se říká odpovědnost, když vyrábíme uprchlíky a ještě jich stovky cestou do Evropy utopíme? Máme asi zmatení jazyků?! To, že nesouhlasíme s Manchestry neznamená, že souhlasíme s novodobými Drážďanami, Hirošimou, kteréžto výdobytky nejcivilizovanějšího světa rozséváme dnes po Zemi. Proč mají u nás hlavní slovo či jediné ti, kteří přicházejí se zásadou, nikdy, nikde a s nikým z druhého břehu se nedomlouvat a nedomluvit na mírovém soužití, nejlepší domluvou jsou podle nich rakety a bomby, hromady nevinných mrtvých, také hromady mrtvých dětí a žen - a bez uronění slzy - "humanitární oběti" řekl by ideolog té tzv. naší civilizace.
  Proč slovo "mír" je dnes vlastizradou a naopak vraždit, vraždit a vraždit je důvodem ke stavění pomníků, třeba takovým Churchillům, kteří tuto ideologii po boku Adolfa Hitlera vnesli do tzv. EU civilizace. Uprchlíci: byli jsme to my, kdož přijali Řeky po prohrané občanské válce antifašistů proti pučistům, již tehdy nastoleným k moci západním kapitálem. Byli jsme to my, co přijali uprchlíky z prohrané války v Kosovu, zase vyvolané bájným "demokratickým" Západem, který proto vycvičil a vyzbrojil desítky tisíc právě islámských teroristů!!! Přijali jsme uprchlíky z Ukrajiny, které vyrobili opět ukrajinští nacisté svým pučem, který eu "civilizace" zase podpořila zbraněmi a "morálně". To je vůbec asi na všech konfliktech, které ve světě vyvoláváme, to nejbohapustější, že se my dovoláváme morálky!
  Myslím, že Češi už mají dost válek a štvanic mezi národy a proti jiným národům, že máme dost výroby uprchlíků pro blaho několika stovek oligarchů, kteří musí ovládnout svět, myslím, že Češi se nechtějí stát masovými vrahy, nevidí v tom slávu ani smysl svého života. A navíc, vyrábět uprchlíky svoji politikou, páchaným násilím a pak nad nimi ronit falešné slzy?
  Jaký smysl má stěhování národů, jaký smysl má kolonizace Evropy islámským světem, kterou si sami organizujeme? Češi asi nejsou odpovědní, když nechtějí s těmi "odpovědnými¨" páchat sebevraždu pro dobro největších zločinců dnešní doby?

  OdpovědětVymazat
 16. Rozumím tomu správně, že tito poslanci hlasovali pro to, že Česká republika odmítá přijímat uprchlíky a raději zaplatí "pokutu"?
  p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozumíte tomu blbě. Oni hlasovali pro donucovací opatření na příjem uprchlíků...

   Vymazat
 17. Tak jako existují zednáři, co všecko zazdí, tak ta parta na fotce je členstvo nové lože, zahradníci, s menší větví - svíčkaři.
  Podporují setbu, růst a produkci toho základu, "uprchlíku", aby pak vydělávali na všech těch kyticích a svíčkách, za které zmatení lidé pak vydávají majlant.
  Kalousci tak stojí za silami, které jsou původci pozdějšího zahradničení a svíčkové. Jsou to přátelé nejvěrnější všech těch rakeťáků a bombometčíků kteří
  rozvrátili naše humna ale i vzdálenější záhumenky.
  Je to přímá podpora oněch zahradníků a svíčkařů, kteří následným dovozem "uprchlíků" vydělávají na všech těch následcích jejich příčin.
  A hlupáci kupují, pokládají, svíti a roní slzy. Za asistencí policajtů a armády, aby ty květiny a svíčky někdo neukrad.
  Altman

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni nějací rakeťáci a bombometčíci rozvrátili naše humna? Která humna máte na mysli?

   Vymazat
  2. 12.16 mezinárodní mezistátní nadnárodní
   mezikontinentální globální
   nic? žijete mimo síťě? blahopřeji,ale jak,
   když nejste v síti.
   Pyramida otrokářů je síť

   Vymazat
 18. jak dlouho ještě Evropané strpí po každém útoku muslimského gaunera dojemné vystoupení politických sviní, které jsou za celý tento průšvih odpovědní? Jak dlouho ještě budeme místo tvrdé repatriace lovit tu pakáž z moře, vozit do Evropy a zajišťovat jim povalečský parazitický život na úkor místního obyvatelstva v rámci jakéhosi bláznivého multikulti? Kdy konečně budou postaveni před soud a budou se zodpovídat v celé Evropě političtí vlastizrádci? A je jedno jestli ti naši Bohoušové, Kalousové, Donespivové nebo Německá čubka Merkelová, ožralec Junkers, případně poskok Hollande nebo Tusk a celá ta bruselská protievropská darmožráčská verbež? Je neoddiskutovatelným faktem, že kdyby se tzv euroatlantické demokratické státy nevrtali do celého světa a nerozeštvávali jej, tak by k tomuto od Afghanistánu po Maroko nebyl důvod a žádní běženci by nebyli. Kdy ty všechny válečné zločince i ty České postavíme před tribunál dle charty OSN za propagaci války, genocidu, zločiny proti lidskosti a podobné zločiny, kterých udělali nespočetně.

  OdpovědětVymazat
 19. Az vas budou barbari z Afriky fackovat, tak nezapomente nadavat na Ameriku - vy slabomyslni natvrdlici !

  Vy jste zvolili tu proticeskou partu na fotce na pozice vlivu , tak co narikate ?
  Vy je nechate chodit po ulici , tak dobre vam tak ! Jste porad feudalni nevolnici !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš, nicku Honolulu, je fajn, že nám k nám z tý dálky chodíš. Já si koupil loni zimní boty až 10.listopadu, protože kdyby volby vyhrála Killary, tak bych je nepotřeboval. Teď po tom kšeftu století, co udělal Trump v SA si myslím, že už ty boty neunosím.
   Mezi Tebou a námi je jeden rozdíl. Tys to vyzkoušel u nás, v JAR, teď na Hawai. Je dobře, pokud jsi tam našel, cos hledal. To my jsme pořád tady. Den po dni prožíváme současnost, která ukrajuje budoucnost a hromadí minulost tady, kde jsme doma, kde máme zapuštěný kořeny po celé generace a toužíme, aby to platilo i pro ty, kteří přijdou po nás. Chci věřit, že se nám to podaří. JS

   Vymazat
  2. Pro pana Honolulu:
   Američani si volí protiamerickou partu již hodně let. Ukažte mi zemi, kde Američany vítají. Ta vámi volená chátra ovlivňuje silovými prostředky a velice nevybíravými způsoby půl zeměkoule. Jakmile se v malé zemi objeví někdo osvícený a nedejbože získá podporu obyvatelstva, stává se ohroženým druhem a v Americe chrastí oštěpy .... se svolením Američanů. Neb je tomu jinak? Vy sami by jste měli ve chvíli vyvolání jakékoliv války pověsit ty z vás, co jsou za to odpovědni. Ve vlastním zájmu.

   Vymazat
 20. když se tak na tu úvodní fotku dívám, vidím Kraďouska. To je ten co si dnes stěžuje, že ho v popularitě přeběhl Kájínek, tak bych mu poradil. Až půjdeš Mirku z basy někdy ven, budeš také televizní STAR.

  OdpovědětVymazat
 21. Vy nepotrebujete nepratele ! Vy jste sami sobe nepratele a vy dopadnete hure, nez dopadl kdysi muj Johannesburg !
  VITE PROC ? Protoze jste prizdisraci !

  Nas bylo v JHB 1/2 millionu a barbaru z cele Afriky bylo 100 millionu a my jsme meli kam utikat !
  Nas chtela Australie, Canada, Amerika a jizni Amerika.
  Vas nechce NIKDO, (neni se cemu divit.)

  Az Cesko bude patrit barbarum, tak plan na vase presidleni uz bude vypracovan do detailu !
  Pujdete osidlovat VORKUTU. Tento evakuacni plan uz existuje 5 let. (Je mi jasne, ze stejne nevite kdo to je.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, hovnoluláčku, zde je link na Vorkutu. Studuj a buď pilný:
   www.karlin.mff.cuni.cz/~zemlicka/Data/4c.htm
   moudrý Brouk Pytlík - kamen mudrců

   Vymazat
  2. Pytlíku Brouků,Vy máte ale podivnou životní náplň...
   něco moudrého od Brouka Pytlíka by nebylo?

   Vymazat
  3. Ještě něco pro toho pána, co si říká Honolulu.
   Hrdinství těch co namísto válečných hrátek v potu tváře, s ohnutým hřbetem a trpělivostí obdělávají půdu je zlehčováno zcela zvrhlým pohledem na hrdinství těch, co umírají v loupeživých válkách na cizím území pro dobro těch, co nikdy nevyrazí s lukem na pole.
   Jakmile rolník praští o zem s rýčem, do sezóny je po boji, protože voják pro samou práci nemá čas sklízet .... a hlad dožene každého.
   Je hrdinou ten, co uteče a nebo ten co vytrvá a pokračuje v práci? Tu někde je skryto kouzlo života a přežití. U vytváření hodnot a ne u ničení. Tam musí směřovat zmoudřeni lidstva.
   ABC

   Vymazat
  4. To 19:06 - Já jsem moudrý Brouk Pytlík. Všude jsem byl, všechno viděl, všechno vím, všechno vykecám. Umím také na všechno odpovědět, např. jak dlouho trvala 30-léta válka.
   moudrý Brouk Pytlík - kameň mudrců

   Vymazat
 22. 19:06
  A co moudrýho nám nabízí ten Hovnolulozmrd z ussacký žumpy????
  Sračky,sračky a sračky pořád dokola!!!!!
  S Broukem to je jiná;-)

  OdpovědětVymazat
 23. 20:20 ... Kdyz si kupujdete boty na zimu, tak GORE-TEX ma 5 izolacnich vrstev, ktere propousti vlhkost ven, ale nepousti ji do vnitr !
  Je dobre o tom mluvit v pripade , ze se chystate na tu Vorkutu.
  Rocky, Daner, Bates, Wolverine, Timberland, Thisulate, Field & Stream jsou velmi oblibene na severu Ameriky.

  Az pujdete na tu Vorkutu, hledte aby jste je meli.
  Nick Brouk pytlik je HLOUPEJ ! Vorkuta stoji za hovno !

  Radej barbary k sobe nepustte ! Musite si k tem botum prikoupit Remington, Browning, Savage Arms, Thomson / Center, Stoeger atd. a mate nejlepsi "vitaci" instrumenty na svete.

  Americe NEROZUMITE ! Vy nemate dost informaci. Amerika NENI vas nepritel ! Vas nepritel jsou Neocon's, NWO a Globaliste.. S vasim moralizovani bezte na lamparnu na nadrazi. Ve svete vypada smesne.

  V Americe se vede velky boj o nasmerovani ameriky.

  Porvou-li se Arabove s Persany (Iran), tak budte radi. Bude jich mene.
  Arabie je pro vas nebezpecnejsi nez Iran !

  Tech 5 skudcu (na fortce) vaseho naroda poslete na vikend na Hillbrow do Johannesburgu !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. 19:15... Ty beze me, ty hemeroide vubec nemuz zit !
  Cokoliv napisi, tak ve chlivu s dobytkem, ke kteremu patris maji poplach a emergency zasedani.

  Smahem a snadno vam rozbiji vase pracne slepene babovecky s vasich LZI...
  Jsi uplne nemehlo ve vsem ceho se dotknes ! Jsi ziven zdarma na ucet naroda, protoze nepotismusm tveho puvodu to vyzaduje.
  nick honolulu

  (Panove omlouvam se preklepy a chyby. Pisi velmi rychle a nekdy na dvou comp.)


  OdpovědětVymazat
 25. 20:36 ABC, pane me se ta vase filozofie vubec nelibi. To neni hrdinstvi o cem se zminujete, to je sebezapreni. Zit s ohnutym hrbetem nici vasi dusi a skodi na zdravi. Muj hrbet ohne jedine cas a vek.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. Panove projel jsem skutecne ,cele Rusko od Zapadu-na vychod a sam . Bylo to vzrusujici !!! Mam Rusko docela rad !!! Ameriku mam rad !!! Ja se citil ... ze vsichni lidi okolo jsou mi bratranci!!! Vcetne Cecenu a Tataru a Rusu a Americanu.

  Vzdy jsem si rikal pokorne : Dekuji ti BOZE Vesmiru , ze jsi mne dal toto poznani!!!

  Ovsem ten pan kytarista vypadal jako by byl dozrany!! ve Vorkutu!!!

  Ja si pral videt KAMCATKU
  to by bylo fantasticke!!!

  Ja kdybych byl ve Vorkutu , vzal bych kladivko a pomohl Rusakum nekolik dni neco opravit a pak se s nima ozrat Vodkou !!! vecer
  Proc ne ???
  At ziji lidi , UFO a fantasticky zivot!!!
  Lachajem!!!

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat