Reklama

.

.

pátek 12. května 2017

Poslanec Rady sdělil, kolik Kyjev zaplatil za setkání Klimkina s Trumpem


13. 5. 2017       zdroj
Ukrajinská delegace zaplatila za setkání s vedením USA 400 tisíc dolarů. Toto prohlášení učinil poslanec Nejvyšší rady Andrej Artěmenko. Jde o jednání ministra zahraničí Pavla Klimkina a amerického prezidenta Donalda Trumpa. Peníze byly předány známé americké firmě, která se zabývá lobbováním, napsal poslanec na Facebooku. Poznamenal, že to jsou prostředky ukrajinských daňových poplatníků, ve skutečnosti ukradené občanům.


Artěmenko poznamenal, že podle amerických zákonů bude informace o předané sumě během půl roku zveřejněna na oficiálních zdrojích ministerstva spravedlnosti. Poslanec dodal, že setkání Trumpa s Klimkinem původně nebylo vůbec plánováno.

Artěmenko se proslavil tím, že s obejítím oficiálního Kyjeva poslal do USA plán na odvolání sankcí proti Rusku, který předpokládá "pronájem Krymu". Nejprve začala štvanice proti poslanci, ale ve výsledku bylo dokonce zahájeno trestní řízení.

Připomeňme, že ve středu se ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov setkal s Donaldem Trumpem. Po jednání administrativa Bílého domu vydala prohlášení, že prezident USA Donald Trump při setkání s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem sám nastolil ukrajinské téma.

Nejzajímavější je, že ukrajinský ministr zahraničí Pavel Klimkin se tohoto jednání nezúčastnil (a s Trumpem se setkal až po Lavrovovi), což okamžitě oživilo řeči o tom, že o osudu Ukrajiny se rozhoduje bez Ukrajiny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Dopoledne 11. května 1945 SMĚRŠ započala první únosy lidí z Prahy do gulagů.

  Všichni byli podrobeni krutým výslechům ve vile v Dělostřelecké ulici. Část z nich byla ihned popravena a jejich těla byla zahrabána kdesi na zahradě. Zbytek byl v transportech, velice podobných těm, které ještě před pár měsíci vypravovali nacisté do koncentračních táborů, odvlečen do gulagů v Sovětském svazu. Bez jakéhokoli ohledu na to, že se jednalo o československé státní občany.

  Odvlečen byl například armádní generál Sergej Vojcechovský se synem, architekt Jurij Prokopenko, či bývalý velitel československé bombardovací letky Nikolaj Petrov. Odvlečeno však bylo i mnoho dalších. Většina beze stopy zmizela.

  Provinili se pouze tím, že uprchli před komunistickým režimem ze Sovětského svazu.

  Po nacistické diktatuře klepala na dveře ta bolševická, a Gestapo mělo svého důstojného nástupce, nejdříve NKVD, později STB.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:42
   My teď slavíme výročí narození Marie Terezie ty Hownere z Horní Dolní!!!!!

   Vymazat
  2. 6:42
   Asi by tě mohlo zajímat, že jednotka Sovětské armády, dislokovaná v ČSSR, byla ze 2/3 samí Ukrajinci, troubo:-D

   Vymazat
  3. 6:42 Provokatér provokuje...

   Vymazat
 2. Absolutni kravina proc by mel nekdo z vlady Ukrainy platit za setkani s Trumpem kdyz USA celou spojeneckou akci platili v bilionech $ a krava zidovina tam rozdavala koblihy a organisovala celou akci prevratu. To je absolutni blbost asi jako by nekdo rikal ze ho ma Trump 30 cm dlouhej Howgh

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:49
   Třeba potřebujou poslat čokovopici drobný peníz na banány!!!!:-D

   Vymazat
 3. Máš svět ovládají poturčenci a Ti jak říká staré české přísloví horší Turka. Kam před tou zkázou co nás tady čeká utéct nevím asi ke Křovákům. Jsou to nositelé našich nejstarších genů a asi začne všechno znova.

  OdpovědětVymazat
 4. Těch 400 000 USD stejně bylo z amerických peněz. Takový drobek zpět...

  OdpovědětVymazat
 5. Je neuvěřitelné jaké bláboly zde z propagandy Kremlu dovedou být otištěny.

  OdpovědětVymazat
 6. 16:50
  Je k neuvěření,jak ten JandoPutnovo teplárenskej blb nemá vlastní myšlenku!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. 16:50-Informace nepochází z Kremlu,ale z té
  Vaší fašistické Ukrajiny.Když chcete proti
  bojovat,musíte si připravit argumanty tak,
  aby aspoň částečně odpovídaly pravdě.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat