Reklama

.

.

úterý 9. května 2017

Připomenutí před parametními volbami - Aliance národních sil (ANS) - program


9. 5. 2017  Aliance národních sil
Tento dokument byl uveřejněn v březnu letošního roku:

Vážení představitelé politických stran a hnutí, občanských spolků, vážení přátelé!

Dovolujeme si Vám navrhnout jednání o připojení k (zatím neformálnímu) volebnímu projektu ALIANCE národních sil. Vycházíme z idey, že jenom smrt je nevratná, a proto je systémová změna pravidel fungování ČR nejen životně nutná, ale i možná!


ANS je samostatný projekt malých vlasteneckých politických stran, hnutí, spolků a jednotlivců do parlamentních voleb roku 2017. Směr veškerého našeho konání a směřování určuje jediná otázka: "Je to dobré pro naši zemi?"

​Naším společným programem jsou TŘI PLUSY a TŘI MÍNUSY:

1. ANO míru! Prosazovat mírovou mezinárodní politiku ČR - nedopustit, abychom byli zataženi do války!

2. ANO vystoupení z EU a z NATO.

3. ANO zestátnění strategických odvětví národního hospodářství a přírodního bohatství, zrušení církevních restitucí.

1. NE ilegální imigraci - zákaz činnosti neziskových organizací, financovaných ze zahraničí.

2. NE exekucím, které devastují lidské životy, a novodobému otrokářství nadnárodních firem.

3. NE zrušení dekretů prezidenta Beneše.

​ANS prosazuje společné jednání vlasteneckých sil napříč politickým spektrem - nehledě na tzv. levici a tzv. pravici. Za hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) považuje rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus.

​Naše filosofie je následující: spolupracovat s jakoukoliv politickou silou a hnutím, s jakoukoliv politickou frakcí, s každým spolkem, občanskou iniciativou a jednotlivci, pokud jsou jejich názory v souladu s principy soužití, prosperity a míru v naší zemi.

​Předmětem našeho snažení je sjednocení úsilí (ne sloučení!) neparlamentních menších politických stran, hnutí, spolků a jednotlivců pro jednotnou kandidátku do příštích parlamentních a senátních voleb. Jsme společenství volně spolupracujících skupin. Nejedná se o volební koalici, při které je nutné získat ve volbách 20 % hlasů (například při čtyřech politických subjektech). Jedná se o model jedné zastřešující politické strany, na jejíž kandidátce však budou členové všech zúčastněných subjektů a názvy těchto subjektů budou uvedeny u jmen kandidátů. Tímto způsobem nikdo neztratí svoji identitu. Spravedlivý algoritmus obsazení kandidátky je zpracován. Společný etický kodex a pravidla komunikace rovněž.

​Princip sjednocení počítá s naprostým zachováním statutu jednotlivých stran a hnutí, včetně jejich programů a to bez jakýchkoliv změn. Mějme odlišné představy, ale společný cíl

Námi navrhovaná změna spočívá v tom, že by se do parlamentu dostala také občanská hnutí, stavovské spolky, profesní komory, občanské iniciativy apod. Všichni zástupci by jasně hájili svoje zájmy, a proto budeme také požadovat snížení kvóra pro vstup do PSP ČR. Zamezilo by se tak hlasování po stranických blocích. V tom by spočívala diverzita smýšlení parlamentu. Dnes v podstatě stačí, když se v parlamentu většiny hlasování zúčastní pouze předsedové stran nebo předsedové klubů.

​Čím dál tím více se projevuje snaha světových vládnoucích kruhů po pravo-levém bipolárním politickém uspořádání parlamentů všech evropských zemí. V rámci tzv. demokratických voleb pak tyto kruhy přehazují výhybku mezi dvěma hlavními stranami - t.j. zleva doprava a zase zpět, podle momentální hospodářské situace a nálady voličů. Přitom obě hlavní strany jsou ovládány stejnými nadnárodními kruhy se stejným cílem. Takto je organizována celá západní Evropa i Amerika. Soudobá česká (a nejen česká) politika je ideově vyprázdněná a nepřináší většině obyvatel žádný užitek. Národní cítění a zájmy jsou programově potlačovány a často i kriminalizovány s cílem odnárodnění a unitarizace evropské populace. Z Parlamentu se stal pouhý prestižní diskusní klub nominantů stran, zkorumpovaných dosavadním politickým a hlavně volebním systémem této republiky. Současný stav a trend na celém světě je etablovat do parlamentu dvě strany.

Na základě dlouhodobé analýzy výsledků dosavadních parlamentních voleb a popsané situace, Vás oslovujeme s cílem, navázat úzkou spolupráci v dalším postupu při změně výše popsaného politického systému naší země.

Všechny podrobnosti tohoto projektu s Vámi rádi projednáme.

​Ing. Karel Janko

​Ing. Marie Paukejová

​Ing. Jaroslav Tichý

​PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

34 komentářů :

 1. A budete jako ANS spolupracovat s Občanskou Společnosti voličů a dáte si do svého programu jeho body Desatera voliče nebo budete k nim mlčet jako doposud

  OdpovědětVymazat
 2. Předložený program osloví spíš starší spoluobčany. Mladí lidé, vychovávaní v duchu evropanství, multikulturismu a liberalismu, o vystoupení z EU a NATO mít zájem nebudou. To je můj osobní názor vycházející z vyhodnocování chování drtivé většiny mladých lidí, s nimiž přicházím do styku. Je přitom jedno, jakého vzdělání tito mladí lidé dosáhli. Ve věci ztráty národní hrdosti a ztotožnění s myšlenkami evropanství jsou si mladí lidé velmi podobní. Čest výjimkám, které však bohužel neznám. Co s tím my starší můžeme dělat? Myslím, že mnoho cest nemáme. Rozkol mezi staršími "přáteli starých pořádků" a mladými "přáteli liberálních evropských hodnot" je dnes už tak velký, že jej nelze překonat. Zmizí až vymře generace dnešních starších lidí (50+) tak, jako zmizí strach z války, až zemře poslední přeživší holocaustu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mě je ale ten : Rozkol mezi staršími "přáteli starých pořádků" a mladými "přáteli liberálních evropských hodnot" celkem přirozený. Dokonce si myslím, že kdyby došlo ke shodě mezi těmito dvěma skupinami, nebylo by něco v pořádku.

   Vymazat
  2. Mel bych pro vas komunisticti dedci reseni.
   Vychcipejte.....

   Vymazat
  3. 20:56 kéž by tě nějaké auto přejelo

   Vymazat
  4. 21:29 - rozumím ti, ale tímto výrokem klesáš na jeho úroveň.

   Vymazat
  5. 21:47 ja vím ale tohle stvoření tu prudí a nadává každý den

   Vymazat
 3. Se všemi body deklarace Aliance lze souhlasit. Propagace míru a cílená mírová politika zcela byla vypuštěna z programů stran a nestále nakonec ani za posměch minulým vládám. Nechceme válku, na rozdíl od ostatních zemí NATO, které jsou svým válečnictvím historicky zapsání, aspoň v minulých dvou světovými nebo domácími občanskými. Nechceme být ovládáni jinými státy a národy a nechceme sami nikomu vládnout a poroučet.
  Návrat bank a surovinového bohatství do rukou státu, zestátnění církevního majetku, který neslouží bohoslužebným a charitativním účelům je správný.
  Kolonizaci našeho území jiným národem se děje v zájmu kapitálu a jen proto, aby byl dostatek laciné pracovní síly a aby byla dále potlačena česká populace. Jde jistě o jeden z největších zločinů současných vlád. Mezi ANO bych přidal proto zintenzivnění podpory spořádaných rodin s více dětmi. Proto znovu zakládat jesle, aby se ženy mohly profesionálně současně realizovat, školku učinit dostupnou pro všechny děti od 3 roků.
  Vládu exekutorů nad životem a smrtí občanů postavit na roveň zločinu. Banky, které půjčují, musí tak činit na vlastní riziko. Znovu podpořit družstevnictví a státní půjčky novomanželům, podnikové půjčky zaměstnancům. Nepodporovat mimomanželské vztahy, nediskriminovat ženy v manželství oproti ženám "samoživitelkám".
  Benešovy dekrety - to jsou zákony Československé, potažmo České republiky, nenechme z nich dělat cár papíru jen proto, že se to neonacistům nelíbí. Proto si musíme ohlídat také různé ty Karl HERMANN Franky, kteří se prodírají do vlády a rádi se naopak s nácky muchlají.
  Kéž by aspoň jeden bod byl úspěšný. Vidím to ale černě, zemi vládnou loutky tvrdého kapitálu, proto to velké slovo mají u nás exekutoři, také sluhové kapitálu, proto to obětí lidovců se sudetoněmeckými nacisty, proto ta Sabotkova subordinace před oligarchy - mimo Babiše.

  OdpovědětVymazat
 4. Nelze realizovat výše uvedené body programů ve volbách u takto volených kandidátů stran, kteří nejsou voliči přímo volení, nejsou odvolatelní, a nenesou za své činy trestní odpovědnost. Tento návrh jen rozmělňuje voliče do více stran. Důsledek je pak nedosažení procentuálního úspěchu ve volbách a hlasy jsou pak přidány úspěšným stranám včetně financí na jejich zločineckou činnost.
  S výše uvedenou filozofií zůstane u vesla opět bažina na svých místech. Slíbili cokoliv a do dnes ze svých programů nesplnili nic.
  Možná se aktéři tohoto projektu,
  Ing. Karel Janko
  ​Ing. Marie Paukejová
  ​Ing. Jaroslav Tichý
  ​PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.
  chtějí dostat do parlamentu a pak se s bažinou dohodnout jak se bude spolu vládnout. To je politická korupce.
  Jsem toho názoru, že když chce národ vládnou prostřednictví zvolených zástupců musí mít volení zástupci odpovědnost vůči voličům a musí být kontrolovatelní a odvolatelní. Jinak je to demokracie a lá USA nebo také kočkopes.

  Změňte program na:

  1. Chceme radikální změnu politického systému, chceme přímou demokracii, referendum
  a odvolatelnost politiků
  2. Osobní, hmotná a trestní odpovědnost politiků
  3. Chceme zákon o prokázání původu majetku
  4. Konec zvyšování daní
  5. Budeme vytvářet nová pracovní místa – podpoříme proto podnikatele a živnostníky
  6. Nedovolme další okrádání občanů lichvářskou a exekutorskou mafií
  7. Chceme právo a spravedlnost. Chceme stát sloužící občanům
  8. Nechceme drahý a nefunkční sociální systém, chceme systém podporující všechny slušné lidi – seniory, rodiny s dětmi, zdravotně postižené občany i děti ohrožené bídou
  9. Chceme budoucnost bez dluhů
  10. Nechceme být provincií EU, chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku

  a nebo se připojte k programu www.spd.cz/program, který je již dvě volební období prosazován dosud neúspěšně v parlamentu. Je odmítán současnými stranami. Nebo se chcete raději domlouvat na vládnutí se současnou garniturou, kde váš program nebude možné vaší filozofií prosadit.

  V jednotě je síla - netříštěte hlasy ve volbách !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z návrhu nové ústavy ANS:

   Článek 10

   Vyhlášené mezinárodní smlouvy, k jejichž ratifikaci dal Parlament souhlas a jimiž je Česká republika vázána, jsou součástí právního řádu. Stanoví-li mezinárodní smlouva něco jiného než zákon či Ústava, je nutno ji uvést do souladu se zákonem a s Ústavou. Není-li to možné, mezinárodní smlouvu nelze ratifikovat ani použít.
   Nové znění je ochranou české státnosti a ústavního pořádku před nadvládou cizí moci.

   Článek 11

   (1) Mezinárodní smlouvou nesmějí být pravomoci orgánů České republiky přeneseny na mezinárodní organizaci nebo instituci.
   (2) K ratifikaci mezinárodní smlouvy je třeba souhlasu obou komor Parlamentu, nestanoví-li ústavní zákon, že k ratifikaci je třeba souhlasu daného v referendu. (3) Česká republika dodržuje závazky, které přijala z mezinárodního práva.
   Nové znění je ochranou české státnosti a ústavního pořádku před nadvládou cizí moci.

   Článek 15

   (1) Manželství je zákonný svazek muže a ženy, jehož účelem je zplodit a vychovat děti. Uzavřením manželství vzniká rodina. (2) Rodinu tvoří muž, žena a děti v jejich společné péči. Další typy rodin, jejich postavení ve společnosti a jejich práva a povinnosti stanoví zákon. (3) Zákonný svazek osob stejného pohlaví se nepřipouští.
   Převzato z ústavy Slovenské republiky. V současné ústavě tento článek chybí.

   Vymazat
  2. Z návrhu nové ústavy ANS:

   Článek 18

   (1) Celostátní všelidové hlasování občanů (referendum) se vyhlašuje: a) o přijetí Ústavy a Listiny svobod, práv a povinností a jejich změnách, b) o vstupu ČR do mezinárodní struktury či organizace nebo vystoupení z nich, c) o odvolání prezidenta republiky na základě petice občanů, d) o odvolání vlády a rozpuštění Parlamentu na základě petice občanů, e) o odvolání člena vlády na základě petice občanů, f) o jiné záležitosti, rozhodne-li tak vláda nebo Parlament, g) o jiné záležitosti na základě petice občanů.
   (2) Petice pro vyhlášení referenda podle čl. (1), písmeno c) a d), musí obsahovat nejméně 500 000 podpisů, petice pro vyhlášení referenda podle čl. (1), písmeno e) a g), musí obsahovat nejméně 350 000 podpisů,
   (3) Celostátní referendum občanů vyhlašuje prezident republiky, referendum o odvolání prezidenta vyhlašuje předseda Sněmovny regionů. (4) Místní referendum občanů se vyhlašuje na území kraje nebo na území obce nebo na území volebního obvodu poslance.
   (5) Místní referendum se vyhlašuje : a) o odvolání poslance na základě petice občanů, b) o řešení obecních nebo krajských záležitostí a to buď na základě petice občanů nebo z rozhodnutí obecního nebo krajského zastupitelstva. (6) Místní referendum o odvolání poslance vyhlašuje prezident republiky do 60 dnů od doručení petice.
   (7) Místní referendum o řešení obecních nebo krajských záležitostí vyhlašuje obecní nebo krajské zastupitelstvo do 30 dnů od doručení petice nebo do 30 dnů od přijetí rozhodnutí zastupitelstva. (8) Právo hlasovat v referendu má každý občan, který v den hlasování dosáhl věku 18 let. (9) Výsledek celostátního referenda konaného podle čl. (1), písm. b), f) a g) má sílu ústavního zákona, který lze změnit nebo zrušit nejdříve dva roky po nabytí účinnosti. (10) Referendum konané podle čl. (1), písm. b), f) a g) lze v téže záležitosti znovu vyhlásit nejdříve za dva roky po předchozím hlasování.
   (11) Další podmínky a podrobnosti o vyhlášení a provedení referenda stanoví ústavní zákon.
   Nový článek. Posílení přímé demokracie. V současné ústavě chybí.

   Vymazat
  3. Z návrhu nové ústavy ANS:

   Článek 28

   Mandát poslance zaniká
   a) odepřením slibu nebo složením slibu s výhradou,
   b) uplynutím volebního období,
   c) vzdáním se mandátu,
   d) odvoláním v referendu,
   e) rozpuštěním Parlamentu,
   f) změnou politické stranické příslušnosti poslance,
   g) pravomocným odsouzením poslance za spáchaný trestný čin,
   h) vznikem neslučitelnosti funkcí podle čl. 25,
   i) ztrátou nebo omezením svéprávnosti,
   j) úmrtím poslance.
   Doplňovací volby pro volební obvod, v němž došlo k zániku mandátu poslance se konají do šedesáti dnů. Podrobnosti stanoví zákon.
   Nové rozšířené znění. V současné ústavě řada bodů chybí.

   Článek 29

   (1) Místní referendum o odvolání poslance se vyhlašuje na základě petice s podpisem nejméně 5 000 občanů z příslušného volebního obvodu. (2) Poslanec je odvolán a jeho mandát zaniká, pokud se referenda ve volebním obvodu, v němž byl poslanec zvolen, účastní nadpoloviční většina oprávněných voličů a nadpoloviční většina účastníků referenda vysloví s odvoláním poslance souhlas.
   Nový článek. V současné ústavě chybí. 5 000 podpisů pod petici jej osobní názor předkladatele.

   Článek 30

   (1) Výkon mandátu poslance se pozastavuje:
   a) v den zatčení,
   b) v den vzetí do vazby,
   c) v den vznesení obžaloby ze spáchání trestného činu.
   (2) Pozastavený mandát se obnoví pravomocným rozhodnutím soudu o nevině.
   Nový článek. V současné ústavě chybí. Po dobu pozastaveného mandátu nenáleží poslanci příjem z mandátu plynoucí.

   Článek 31

   Poslanci vykonávají svůj mandát osobně v souladu se svým slibem a jsou vázáni svými předvolebními programy, prohlášeními a sliby občanům.
   Nové znění jako opatření proti podvádění občanů politiky.

   Vymazat
  4. Stačí ti to, Okamuro?

   Vymazat
  5. Než opajcnout program SPD, byste raději měli volit Okamuru. I ve Francii zvítězil Macron proto, že se za něj postavili voliči neúspěšných kandidátů z prvního kola. Taháte se o stejné voliče, mainstream Vás asi rád podpoří, jako všechno, co oslabí Okamuru.

   Vymazat
  6. Okamura je pro blbce bez paměti. Copak si nevzpomínáte, proč od něj odešli jeho poslanci? Copak to chcete zopakovat? Okamura má navíc naprosto nedomyšlené požadavky: Jak si konkrétně představujete "odvolatelnost politiků"? To je jen jedna z Okamurových hloupostí!!!

   Vymazat
 5. Ale že se nám jich urodilo, Mesiášů, že?
  Snažím se děti učit jednu zásadu. Před problémy se neutíká, problémy se řeší.
  Celá řada nedávných i dnešních "vykupitelů" vymetla několik partají. Proč si mám myslet, že právě ta "jejich" nová je ta pravá? Já chápu, že rozumný a schopný člověk to má v dnešní politické džungli těžké. Ale pokud jsou těmi schopnými právě oni, proč nenapravili ty spolky, kterými v minulosti prošli? Že je to těžké? A v nové partaji, která, pokud by náhodou uspěla, by to měli lehké?
  Opravdu už začínám mít plné zuby těch nových pidistran i zlatokopů, které zastřešují. Vstupte do těch stávajících a dřete na jejich nápravě. Odhalujte levárny, pište trestní oznámení, nebo páchejte atentáty. Jinak mne nepřesvědčíte, že jste dalšími darmožrouty, usilujícími o svá privátní koryta.

  OdpovědětVymazat
 6. Možná,že výše uvedeným křivdím,ale nikdy nemá
  titulovaný člověk zájem se paktovat s tou dolní
  spodinou.Ta je totiž pouze na to,aby se mohli
  titulovaní dostat tam,kam chtějí.Potom na spodek
  rádi zapomenou a začnou se plácat po ramenou,
  jací to jsou kadeti.A jede se dál po staru.Je to
  pořád stejné.Sliby se slibují a blázni se radují.
  I na alianci se nalepí lidé,kterým půjde pouze
  o jejich vlastní prospěch a ti postupem času ovládnou vedení a všechno bude jinak.To je ten
  plán,který je méně ohavný,než zrada nynějších
  vůdců či zakladatelů aliance.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že jim nekřivdíte. Tituly mohou být koupené a to, co se mi o nich podařilo nalézt na internetu nenasvědčuje, že by to bylo něco jiného, než další hrstka nově pojmenovaných parazitů.

   Vymazat
  2. Pane Hricáku, opravdu si myslíte, že absolventi vysokých škol jsou paraziti? To jste myslel vážně? Petr

   Vymazat
  3. Neměl jsem na mysli absolventy VŠ, ale tyto politické cestovatele. A co se týká titulů samotných, nevím jak vy, ale já jsem měl možnost mluvit s celou řadou vysokoškoláků. Až nepříjemně často jsem byl doslova okouzlen jejich nevědomostí. Jsem přesvědčený, že průměrný současný vysokoškolák by měl co dělat, aby se vyrovnal komunistickému, průměrnému středoškolákovi.
   Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. I za socíku byli protekční, polointeligentní spratci, ale ohnout systém tak, aby jím prošel téměř každý blb? Bezděky mi to připomnělo industrializaci Číny za velkého Maa. Kvantita před kvalitou.

   Vymazat
  4. Titul vědomosti nezajistí. Tím méně inteligenci.

   Vymazat
  5. OK, psal jste o titulech, nebylo patrné, že jste měl na mysli něco jiného.
   Ale srovnávat předlistopadového maturanta a současného vysokoškoláka? Netuším, podle jakých kritérií si to troufáte srovnávat. Inteligenci titul nezajistí, ale titul je podložen vědomostmi. Petr

   Vymazat
  6. Pana Hricáka neberte vážně, je to anarchista, něco jako Petr Cibulka. Rád by bořil, ale stavět neumí.

   Vymazat
  7. Ja beru kazdeho vazne kdo ma ORIGINALNI MYSLENI , FAKTA, A MYSLI. Jestli mysli jinak nezli ja O TO JE TO LEPSI>>>muze delat dobrou kritiku a naopak.

   Cinske prislovi : jako nuz se ostri nozem , muz se ostri inteligenci druheho muze.

   A tak pane Hircak nedejte se a OSTRE PO KOSTRE!!!!

   BroukPytlik

   Vymazat
 7. Podle programu se jedna o pokus o slouceni nacistickych vlastizradcu s nemene vlastizradnymi komunisty.
  Jste peknej hnus, soudruzi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předevší, než začneš psát, tak si urovnej myšlenky, máš-li nějaké. Co je na programui ANS komunistického? Co je tam vlastizrádného? Co je tam nacistického? Až odpovíš na tyto otázky, budu tě brát vážně. Ne-li, pak je tu druhá varianta: zavři klapačku, hlupáku. Leo

   Vymazat
 8. Používat dokola 20:55 tyto zvratky to může jen hňup a bezmozek. Peníze takto získané jsou hnojem do kterého se můžeš zabalit.
  lada

  OdpovědětVymazat
 9. Všem fanatickým SPĎákům:

  Jste strana 1 muže - stejně jako ANO. Bez něho zaniknete za pár týdnů.
  ANS vyrůstá zdola, od "obyčejných lidí". Jsem jedním z nich. Jsem z venkova, mám titul a rozumím jak lidem z města, tak z vesnice. Pracuji rukama i hlavou, což se o vás mnohdy říci nedá. Váš program začíná slovem: Chceme... Program ANS: Navrhujeme systémové změny... Vaše cíle jsou pro ANS prostředky. Vy chcete odvolatelnost politiků to je váš cíl. Pro ANS je odvolatelnost politiků prostředkem kontroly a metodou skutečné demokracie. Chcete toho mnoho, ale neříkáte proč a jak. Snížení daní? A z čeho budete platit opravy a výstavbu infrastruktury, platit polici a armádu, chránit hranice a atd.? Nestačí jen chtít a dupat nožičkama. Je nutné domyslet - jakým způsobem a co to přinese...
  O.T. - Bojovník proti omezencům

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní9. května 2017 22:45
   „Vy chcete odvolatelnost politiků to je váš cíl. Pro ANS je odvolatelnost politiků prostředkem kontroly a metodou skutečné demokracie.“
   Cílem SPD, je dát občanům nástroje přímé demokracie. Bude již na občanech, kdy a v jakém případě ty nástroje využijí. A na politicích, aby si byli vědomi, že nemají jisté koryto celé volební období, ať dělají cokoliv.
   Pro ANS je odvolatelnost politiků prostředkem kontroly a metodou skutečné demokracie. Hezky kulaté, ale čouhá z toho jako sláma z bot, že si chcete sami, jako strana, držet kontrolu.
   Vychází mi z toho, že pojetí SPD je demokratičtější. P.K.

   Vymazat
 10. Otázka pro tvůrce programu ANS: Co prosím považujete za systémovou změnu. Nebo jednodušeji, máte na mysli metodu řízení společnosti, nebo společenský systém? Já, aby to neznělo jen pěkně. Cosi mi na tom nepřipadá dost přesné. Děkuji

  OdpovědětVymazat
 11. Osobně mně ANS připadá jaksi lepší než SPD. Je otázkou co se stihne do voleb. A také, jestli je správné za každou cenu se těchto parlamentních voleb zúčastnit. Myslím si, že strana budovaná od základů- v obcích, městských okrscích bude zdravější. Jít s tím mezi obyč lidi, začít se sdružovat(jestli to někomu něco připomíná a ušklíbá se- jeho věc). A začít lidi tmelit, dostat se do řízení obcí osahat si co to obnáší už na těch základních stupních služeb lidem. a pak jít o patro výš.

  OdpovědětVymazat
 12. Vážení. Tohle jsou jen výkřiky do tmy. Bez oné mravenčí práce v národě nespraví nikdo nic. A té má v CSSD zálohy podmíněné vším možným většinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jste chtěl napsat o ČSSD je nesrozumitelné. Ale nic. Ta strana stejně už patří do muzea, sama se zničila, její voliči jí na podzim opustí a buď k urnám nepůjdou, nebo budou volit nové malé strany.

   Vymazat
 13. Takhle AROGANTNI web-stranky, jako je aliancens.cz - tedy ze bez javascriptu jsou zcela prazdne a ani nemaji omluvu v "noscript" tagu, maji snad jenom nektera izraelska muzea...

  Zkousel jsem se vam to jiz drive vysvetlit, ale naprosto marne...

  OdpovědětVymazat