Reklama

středa 3. května 2017

Příprava chemického útoku v Sýrii: raketový torpédoborec USA vyplul na moře a z márnice v Idlibu zmizela těla 23 dětí


3. 5. 2017   zdroj
Jak informovala Russkaja vesna, v syrské provincii Idlib se připravuje další provokace s chemickými zbraněmi. Sdělíme trochu podrobněji, co se nám podařilo zjistit. Zdá se, že setkání americké velvyslankyně při OSN Nikki Haleyové s hlavou Syrské civilní obrany (tytéž Bílé přilby) Raedem Salehemem nebyla zbytečná. Dnes se v sociálních sítích Twitter a Facebook objevily desítky zpráv o tom, že teroristé (s největší pravděpodobností ze skupiny Tahrir al-Sham) spolu s Bílými přilbami a profesionálním filmovým štábem televizního kanálu Al Jazeera připravují další provokaci s použitím otravných látek, aby mohl být Asad znovu obviněn ze zločinů proti lidskosti.


Krádež těl dětí z márnice a íránské zdroje


První zprávy na toto téma se objevily už 30. dubna v íránské informační agentuře Fars News. V článku, publikovaném na internetové stránce, se uvádělo, že Bílé přilby přivezly skupinu dětí do města Ariha (provincie Idlib) za účelem jejich použití jako další "posvátné oběti" v inscenovaném videu s důsledky chemického útoku. 1.května se už v sociálních sítích objevily zprávy, že tento zločinný čin se bude konat v Sarakíbu, což je 18 kilometrů severovýchodně od Ariha.

Téměř okamžitě poté bylo oznámeno, že Bílé přilby ukradly 23 těl mrtvých dětí z márnice města Idlib, aby se neopakovaly minulé chyby, kdy na videu z Chán Šajchúnu údajně zabitá dívka náhle otevřela oči. Bílé přilby zákonitě předpokládají, že s mrtvými dětmi by se takové trapasy neměly stát

Natáčení "chemického útoku" a raketový torpédoborec USA


A nakonec zcela nedávno několik místních občanů Sarakíbu, kteří nepodporují teroristické skupiny tzv. "opozice", oznámilo, že v jedné z městských čtvrtí teroristé vyhnali lidi a že Bílé přilby dopravily na toto místo děti. Pak do čtvrti dorazila snímací skupina s profesionálním vybavením, místo natáčení bylo obklíčeno teroristy.

Očití svědkové oznámili, že z území "snímání" se k obloze zvedl hustý černý dým, nejpravděpodobněji z hořících pneumatik, a po několika minutách do této oblasti postupně zajelo několik vozidel rychlé lékařské pomoci a požární ochrany, které teroristé volně propustili.

Svědci tvrdí, že záběry se prováděly z různých úhlů záběru, včetně použití bezpilotních prostředků. Podle doslechu se snímací skupina skládala z profesionálních pracovníků kanálu Al Jazeera.

Podobné provokace jsou plánovány i ve městě Ariha, v pondělí tam byly také zpozorovány Bílé přilby.

Podle tvrzení zdroje v syrské rozvědce bylo video již natočeno, ale teroristé se chystají jej zveřejnit za 10-15 dnů. Pravděpodobně se čeká na vhodnou příležitost k vytvoření maximální odezvy ve světě.

Poznamenejme, že v Rudém moři nyní probíhá námořní cvičení Eagle Salute, jehož se účastní americký raketový torpédoborec "Trakstan", který je připraven splnit při první příležitosti rozkaz vedení USA a "potrestat Asada za použití chemických zbraní".Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. No kdo tomuhle může věřit, hmmm ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ten, který ví, jak funguje dnešní svět. To ty ještě nejsi, viď?!

   Smazat
  2. Omlouvám se trollům, kteří tu běsní, že byli smazáni. Opakovali v různých variantách to samé: prý jde o ruskou propagandistickou konspiraci. Tím sice pobavili naše čtenáře, ale některé jejich texty byly přes čáru a ani jeden neobsahoval fakta.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, Vy těm blábolům věříte?

   Smazat
  4. Proč tomu nemá věřit? Copak to je tak daleko od reality? Copak neudělaly SS v minulosti horší kousky (Tonkinský záliv, Panama, Grenada, Zátoka sviní, Guatemala, Chile, UNITA v Angole? prasectva v Jemenu a v Afghánistánu... mám pokračovat?

   Smazat
  5. 18:21 pane Dvořáku, já se možná trapně opakuju, ale tvrdím, že všechna ta „podpora“ mainstreamu včetně těch „útoků trollů“ má informační hodnotu a je škodou ji znehodnocovat mazáním, dokonce beze stop. Předpokládám, že většina příznivců NR nejsou přecitlivělé slečinky či dítka, která musí být chráněna před drsností reálného světa. Jsem tady i jinde návštěvníkem, protože chci vědět, abych si utvářel názor. V tom mi různě cezené informace příliš nepomohou. Navrhuji, asi opakovaně, místo mazání odkládat „nevhodné“ příspěvky stranou, buď do vedlejšího sloupce jako viditelné, nebo za adresný odkaz např. s časem na příp. celou vymazanou posloupnost s návratem zpět na místo odbočení. Kdo bude chtít, porochňá se, na odbočeném zareaguje jak uzná za vhodné, vrátí se. Demokratické a s vysokou informační hodnotou. Nebo ne? Pro programátory žádný zvláštní oříšek. Pokud NR nemá natolik spřátelené, jistě se mimo mne, najdou další přispěvatelé na takové, myslím že originální, vylepšení stránek NR.

   Smazat
  6. Co tu blábolíš, kdo je zvědavý na ty debiloviny trolů. jestli ti je po nich smutno tak si založte svůj vlastní web. Kdyby jste nemohli přijít na jeho název tak vám pomůžu,třebe Trolové trolí a neobtěžujte.

   Smazat
 2. Těch podvodů už bylo tolik, že jen hlupák bude věřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PAW
   Uz jsem o tom psal.. hned byly k dizpozici cerstve fotografie a zabery uz pripravenych A NEPREKVAPENYCH fotoreporteru , kteri se PLYNU NEOBAVALI A VYTRVALI, pripraveni NA MISTE SARINOVEHO UTOKU..BEZ PLYNOVYCH MASEK ATD..prezili.
   CERSTRVE umyte obeti lezely na spinave zemi v cistych satech atd..K dizpozici kazdemu pro publikace vsude na svete ve stejnou dobu a pozovaly.., tedy hned po utoku..
   President Syrie spachal vse udajne a okamzite MOCNE ZATOUZIL IHNED PO ZVEREJNENI A 'SLAVE' Z TOHO PLYNOUCI !!! Zadne utajovani zlocinu..
   nechal vsechny svedky na pokoji aby mohli vse zverejnit co nejdrive..A vypovidat aby Truump mohl mit zaminku branit svoje teroristy ...

   Smazat
 3. re.14:38
  Zajímavé na těchto rychlých reakcích je, že jsou tak primitivní a okamžité. Buď je autor totální blb (deprivant), nebo jen ubohý poskok zaúkolovaný papouškovat tzv. antipropagandistické cancy.

  OdpovědětSmazat
 4. No, asi jste jim článkem šlápli na kuří očko, jak tady povykují, chamraď bezectná, prodejná. Jen tak dál. Bravo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 5. No, po tom divadelním přestavení v Idlibu, viz dole, bych se ani nedivil. Čekám, že to zdejší užiteční idioti z Jandovo pornokomanda v čele s JP IBM Oracle Vyskočem rozsekají na cimpr campr. On totiž JP umí dělat i rejžu...prostě všeznalec a všeuměl.


  Umírnění džihádisté v bílých přilbách by si rádi šáhli na dalšího Oskara, po tom co je jejich mecenáši navnadili.
  Ale jak by řekl český kameraman, slunce je sviňa, s ním nevyjebeš.
  Jak probíhal natáčecí den divadelního představení „Chemický útok v Ildibu“ si tedy rozebereme.
  Začneme tímto snímkem:
  http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/1-25-688x516.jpg
  Směr odkud svítí slunce určíme spojením vrcholků kužele rozprášené vody a jejího stínu. Stěna v průjezdu není osvícená a taky vidíme stín pod přístřeškem za průjezdem, jak slunce svítí mírně zprava směrem k přístřešku.
  Ty dva dlouhé stíny osob nemohou být od slunce, viz. úhel rozprášené vody, protože by musely měřit 4 až 5 m, ale jsou vytvořeny halogenem. Další halogen svítí zleva na toho chlapa s nataženou rukou (toho si zapamatujte).
  Pak tady máme stín za bagrem, který lze vytvořit pouze halogenem umístěným za korbou toho auta na zemi.
  A na to jak divadlo probíhalo dál se můžeme podívat živě.
  https://www.youtube.com/watch?v=Xc2o0ahUu88
  Valník z průjezdu vycouval a naběhl živý kompars. Je třeba si to zpomalit.
  0:23 až 0:27 chlap na zemi s nataženou rukou.
  0:33 až 0:36 divadlo v průjezdu - poznáte to podle bílého hadru u stěny, a toho chlapa ležícího na zemi s pokrčenými koleny, co má černé tepláky ze světle modrými pruhy spuštěnými pod kolena.
  Ale co je důležité, je směr slunečního světla v průchodu, jak svítí směrem k tomu vojenskému autu.
  Můžeme ho vidět i tady od 1:05 až 1:10 https://www.youtube.com/watch?v=Pndab_l2EiY
  Jestli přírodní zákony jako pohyb slunečního světla ve směru hodinových ručiček platí i v Sýrii, pak se divadlo muselo odehrát v tomto sledu jak jsem popsal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Sýrii je v poledne málo světla a proto je tam třeba svítit halogenama.
   Aneb, duševní pochody konspiračního idiota v plné parádě.

   Smazat
  2. 17:07 raději si pořádně prohlédni ta videa, blbínku. Autor poznámky tě schválně upozorňuje na umělé zdroje světla, ale ty, ve své proamerikcé zaslepenosti vypínáš mozek a jen stupidně trollíš. Chudáčku.

   Smazat
  3. PAW
   Tak jako tady na N.R. i bile prilby musi vykazat neco AKTIVIT, aby se do nich mohly nacpat miliony. Ani kure zadarmo nehrabe...

   Smazat
  4. PAW
   Pred Bilejma Helmama to byli ukladni vrazi BLACK.. atd/uz si nepamatuju/. pozdeji ACADEMY. Masakrovali verejne, az potom museli ustoupit a predat stafetu. Nebo jsou to ti sami s novym nazvem..

   Smazat
 6. Zazžili sme upalovanie deti v inkubatoroch v Kuvajte, strašné zbrane hromadného ničenia v Iraku a vždy išlo o main propagandu made in USA, EU a domacich presstitutov. Tak ako komedia s bielymi prilbami v Syrii a Human Watch Right - sama komedia so lžami aby Amíci spolu s teroristami zvrhli Bašara Asada. Je to výplod zdegenerovaných, vojnychtivých USA i EU aby sa spojili s IS a zvrhli Bašara Asada..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:28 a zažili jsme také dvoukilometrovou stíhačku, která sestřeluje civilní let MH17 a padající mrtvá zmrzlá těla z nebe při havárii toho samého stroje.
   Nevzpomínáte si ?
   A nebo si pamatujeme, jak Putin tvrdil, že nemá zájem o Krym, že tam nejsou jeho vojska a ani na východní Ukrajině. Zanedlouho poté to bylo všechno naopak.
   Už si nevzpomínáte ? A nebo máte selektivní pamět ?

   Smazat
  2. 17:20
   A ussacký agresoři střílející civilisty od roku 1945 až do teď je je co????
   Havlobanderovská skleróza???!!!!!

   Smazat
  3. 17:20 docela průhledný pokus o lež. Opět nevyšel, troubo. Nejen že nemáš na své lhaní ani jeden důkazní link, ale navíc všechno zmotáš, jako právý negramot. Rusové měli na Krymu podle smlouvy přes 30.000 vojáků a námořníků, tak takovou hovadinu Putin ani nikdo jiný na ruské straně říct nemohl. Přestaň kamarádit s tlustopredem Pašewským a raději doháněj učení, trubko.

   Smazat
  4. Ať ta nebo tak, rozumbrado 17:20, těžko vyvrátíš, že Ruská Federace hájí, tak jak lze, zdroje na svém území a tím svou skutečnou státní suverenitu. K tomu je každý stát oprávněn a jeho vedení má takovou povinnost. Pokud kdo nevidí mocenský tlak na Ruskou Federaci, nejméně snahu o pád jejího současného vedení je, slušněji řečeno buď ignorant, nebo zaprodanec. Navíc je jisté, že to je Ruská Federace, kdo tahá za ten kratší konec. O důvod víc, proč hledat a hájit pravdu.

   Smazat
  5. PAW
   Hrali iracky vojac iudajne pouze Football s kojenci z inkubatoru..
   VIETNAM A SYRIE A co maji spolecne.
   Behem vietnamske valky se objevila autenticka a pravdiva fotografie nahych deti, bezicich od mista USA masakru..
   To si kazdy pamatuje.
   Od toho momentu vypukla obrovska a celosvetova nenavist vuci fasistickym vrahum.
   Tahle jedina fotografie zmenila vedomi vsech na svete !!
   A zapocali reakce ve forme milionu protestu.
   Kde ty protesty zustaly ?? Dnes ?
   Usaci si tohle zapamatovali a nyni to zkusili v Syrii v daleko horsim.
   Tedy zamerem za masakry malickych , pres 80 obeti ...pokr. za moment...
   Mely by tmasakry ale falesnou propagandou , nikoliv pravdivou, uskutecnit totez, tedy zmenu verejnosti proti zase uz pokolikate.... Syrskemu " diktatoru ", volenemu obrovskou vetsinou obyvatel Syrie.
   Daleko vetsi nez Us presidentu..
   PAW

   Smazat
 7. agent (14:38) vždy na stráži musí zaútočit jako první, má za úkol odvést diskuzi tím jediným správným směrem, je to příklad zoufalství loutkáře i jeho loutek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ??? a kdo je loutkář a kdo loutka???

   Smazat
  2. Loutkáři sedí z velkou louží a loutky jsou tady u nás. Např. "česká" vláda nebo ty, otazníku.

   Smazat
 8. jo mrtvoly musely zmizet aby jse nedalo vyšetřovat a usa dobytkové opět vyrabí falešné důkazy

  OdpovědětSmazat
 9. No neříkal jsem, že to JP Oracle iPhone "rozseká"? Myslím jeho 17:07 reakce na 16:26. Prostě, ten vygum je chytřejší než rádio. To je ale fakt vymaštěnec.

  http://nofilmschool.com/2016/11/how-light-scene-sunlight-at-different-times-day

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.