Reklama

pátek 19. května 2017

Pro Pussy Riot cena Václava Havla, pro Alexandrovce ulička hanby

19. 5. 2017     jaromirpetrik
 Říká se, že kdyby hloupost kvetla... tak zastánci západní „demokracie“ udělí „Cenu za kreativní disent“ skupině Pussy Riot a Alexandrovcům „Uličku hanby.“ Bylo by to k smíchu jako vtip, kdyby to ovšem nebyla pravda. Absurdity chování a jednání tzv. „sluníčkářů“ či „Pražské kavárny“ (jak se jim též říká) dosahují v jejich nenávisti vůči jinak smýšlejícím lidem nebetyčných rozměrů. Jeden z důkazů jejich hlouposti je zde:  a další zde.


Za totality se říkalo „kde je blbo, tam je nebezpečno.“ Ale co říct na to, jak se západní „demokraté“ neustále zaklínají Putinem s Kimem, když sami vojenskými agresemi napadají a rozvracejí stabilní státy? A na straně druhé podporují autoritářské a totalitní režimy v Saúdské Arábii či na Ukrajině? Na Ukrajině západním „demokratům“ nevadí, že státní moc se opírá o radikály jako jsou neonacisté a staví se pomníky Banderovcům, kteří na Ukrajině řádili hůře než Němečtí nacisté.

Co říct na to, že Putina a Kima obviňují ze všeho zla na světě právě ti, kteří se nejvíce ohánějí západní demokracií, ale přitom sami vojensky napadají státy odmítající slepou poslušnost Západu?

Do jakých výšin už vyhrotili svoji nenávist k Rusku zastánci války proti Rusku reprezentovaní americkými demokraty v čele s Hillary Clintonovou? Tito západní demokraté již světu předvedli svoji tvář, když bombardovali civilní objekty v Srbsku a zabíjeli srbské civilisty.

Bohužel, vymytí mozků některých našich občanů díky nepřetržité rusofobní propagandě v naší ČT a dalších mainstreamových médiích dosáhla takového vrcholu, že když člověk na tyto zločiny poukáže, tak se dočká odpovědi typu: „blábolíte“, nebo „zase bijou černochy“ jako např. zde. .

Vládci současné západní „demokracie“ vědí, že část populace nepoužívá vlastní rozum a pokud jim budou neustále tlouci do hlav i ty nejneuvěřitelnější lži, tak stokrát opakovanou lež budou brát jako pravdu, jak kdysi prohlásil Joseph Goebbels.

Tato moje slova potvrzují současné demonstrace proti Zemanovi a Babišovi v našich městech. Jelikož organizátoři těchto nesmyslných akcí nemají žádný argument pro jejich odvolání, tak na otázku jejich odvolání PROČ? Odpovídají PROTO!

Když jsem chvíli poslouchal studenta politologie University Karlovy a jeho prázdné fráze o ohrožení demokracie u nás, je zajímavé že si vůbec neuvědomil, že ohrožením demokracie jsou nemyslící lidé právě jako je on sám. Tedy lidé slepě věřící propagandě v mainstreamových médiích a „profesorům“ typu M.C. Putny a vedení kdysi prestižní Karlovy University, nyní nástroje na výrobu rusofobní propagandy...

Strůjkyni vojenského napadení Srbska, které bylo „humanitárně“ bombardováno daleko intenzívnější, než kdy byl bombardovaný Islámský stát, M. Albright obdivně vítají právě naši sluníčkáři a představitelé Karlovy University.

V současné době má velké turné po naší republice slavný ruský umělecký soubor Alexandrovci.

Soubor, který cestuje po celém světě a svým uměním si získává stále větší slávu a obdiv. Prezentuje vítězství SSSR nad německým nacismem. Právě díky tomuto vítězství zde píšeme blogy a sluníčkáři protestují na Václaváku. Hitler by tyto „sluníčkáře“ asi protestovat nenechal. Pokud by je vůbec nechal žít...

Samozřejmě se tvorba Alexandrovců nemusí líbit každému, je to věcí vkusu, ale normální je, že když se mi nějací umělci nelíbí, tak na ně prostě nejdu a ignoruji je.

Ne tak ovšem naši sluníčkáři. Ti staví Uličku hanby pro ty, kteří svojí tvorbou oslavují naši záchranu před německým nacismem

Takže bych organizátorům Uličky hanby vzkázal:
Myslete svojí vlastní hlavou a nenechejte se ovlivnit pokleslou rusofobní propagandou našich médií, tak jako se nechali ovlivnit naši předkové v padesátých letech .

Vždyť, jaký je potom rozdíl mezi vámi sluníčkáři a radikálními bolševiky z padesátých let?

Myslíte, že demokracie se prosazuje výtržnostmi v ruských kostelích a souložemi v muzeu, jako to předvedly Pussy Riot? Nemyslíte, že i ti radikální bolševici z padesátých let by se snížili natolik, aby někomu za takové výtržnosti udělili dokonce cenu prezidenta, kterého uznávali jako svůj vzor?

Nejsou největším a doslova smrtelným nebezpečím pro opravdovou demokracii právě tzv. „sluníčkáři“?
Autor: Jaromír Petřík | pátek 19.5.2017 13:49 | karma článku: 41.32 | přečteno: 1737x


39 komentářů :

 1. Svůj k svému. Kurvy dostaly cenu kurvy. Víc netřeba dodávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem naprosto stejného smýšlení. Není na tom vůbec nic nenormálního, naopak to pasuje, jak prdel na hrnec. Stejně tak současný ministr kultůry, zástupce našich celebrit. Když vidím pod sochou Václava poskakovat hnus typu Štěpánová,Halík, tak takové manifestace se může účastnit jen poloblb.

   Vymazat
  2. S tím Geobbelsem je jen hovadská floskule! Nikdy nic takovýho nedoporučoval, šlo jen o popis základní metody židovskýho tisku ... nepřebírejte píčoviny!

   Vymazat
  3. Naprosto jasný a přesný názor. H.

   Vymazat
  4. To 9:55
   Pán je znalec Goebbelsova díla, nebo snad je jeho obdivovatel ?

   Vymazat
  5. 10:15 pan je nevzdelany a presto pocituje potrebu zvanit a ukazovat hloupost

   Vymazat
  6. Pravi HovnolulanHorníDolní,ussackej untrnensch!!!!!

   Vymazat
  7. 10:15 přesně, ostatně i Goebelsovo počínání to zcela jednoznačně potvrzuje. Co o tom, bažante 9:55, ráčíš vědět?

   Vymazat
 2. Sotva jsem přečetl dneska první článek - deprese opět přišla. Hádejte z čeho: no asi ne z toho, že se u nás objeveli Alexandrovci. Plný souhlas s článkem. Co chcete po těchto zkorumpovaných /to není jen od slova podplatit, ale také zničit, zmařit, roztrhat/ kapitalistických /ted mám kapitalismus/ elitách, které se jen ohánějí "demokracii", aby hlupákům nebylo tak nabiledni /oni to ale stejně vidí/, že v tzv. "demokracii"" se jedná o krádež, lež a zločin - a vždy tomu tak bylo. Asi by se měla objevit strana "Neuplatní" - podle vzoru Eliota Nesse z 30 let v USA, která by ale byla víc levicová než pravicová - S těmi pravicovými predatorskými zásadami lidstvo nepřežije /viz co si o tom myslel Jung a třeba Einstein - jeho dopis, myslím z roku 1949 určený pro veřejnost/. Je třeba znárodnit nadnárodní korporace a kapitalismus ponechat v malém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mas pravdu
   Jenze je pozde, kapitalismus nas vyvrazdi

   Vymazat
 3. Uličku hanby pro návštěvníky koncertu Alexandrovců vymyslel Tomasz Peszynski, který se tím i chlubil na svém facebooku. Je to zkrachovalý podnikatel polského původu, pocházející z Petřvaldu u Karviné, který zjistil, že se dají vydělávat prachy i jednodušeji a bezpracně, když bude sloužit někomu, jako užitečný idiot. Proto se přestěhoval do Prahy a dnes působí, jako "občanský aktivista" ve službách pražské kavárny. Teď spolu s dalším užitečným idiotem Michalem Majznerem soustavně vymýšlejí akce, hlavně na dehonestaci našeho prezidenta a pražská kavárna je fondů Ministerstva kultury za to štědře platí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peszynski nic nevymýšlí, to je jenom nastrčná tlustá figura. Holt nikdo chytřejší, kdo by měl tolik času, aby mohl neustále na fb přepastovávat různé článečky z forum24 a dalších a doprovázet to jednoslovnými výkřiky jako: To je pravda! Je to tak! Všichni si to pamatujme!!! Je to guma, zaměstnaná ve svých skoro padesáti letech jako callboy, na více jeho inteligence nedostačuje.

   Vymazat
  2. 8:28 Souhlas, v případě toho obtloustlého primitiva se vůbec o nějaké inteligenci nedá mluvit.

   Vymazat
  3. Tomasz Peszynski je zmetek který to dělá kuli prachům.

   Vymazat
 4. Pussy Riot, Banga band, David Černý toť zrcadlo naši dnešní klultury. Pamatuji na historku, když paní Medřická přijala roli v nějakěm západoněmeckém seriálu. Po několika dnech natáčení jí poděkovali a ukončili s ní spolupráci. To proto, že její herecký výkon příliš převyšoval ostatní herce. Vzpoměl jsem si na to, když vidím paní Janžurovou se ztrapňovat v Kuřeti. Byl jsem na Alexandrovcích. Vynikající, lidé aplaudovali ve stoje. Tak nám neberte něco kvalitního z dovozu. Nemám rád Američany, ale až k nám přijede nějaký americký vojenský bigbend, nebudu mu dělat uličku hanby ale rád se na něj půjdu podívat. Skladby Glenna Millera miluju, a jistě budou mít i taneční sekci. Vesternové tance a rokenrol mám taky rád. Už se těším.

  OdpovědětVymazat
 5. Dobře napsaný článek.Jen k těm drahým sluníčkářům,kteří sice nic k čemu se vyjadřují nestudují,a když tak si poslechnou Čt nebo Čro,popřípadě svoje učitele všech typů škol,kteří spolupracují s politickými neziskovkami a ještě za to mají od ministerstva školství plusové body a prémie za "rozšiřování "obzorů svých žáků,tak mnoho z těch "sluníčkářů" spolupracuje těmito neziskovkami.A není to zcela zadarmo,záleží na délce a náročnosti daného úkolu.V BRD je mnoho organizovaných skupin "sluníček",některé nosí v rukou i tyče,kteří působí jako tzv.ničitelé demonstrací a průvodů.To vše organizují neziskovky,které ovládají ne stát,ale ti úplně nahoře,co skutečně vládnou světu(zatím jen tomu "západnímu")Stát už je mimo,ato i s dřívějšími stávkokazy. Takže sluníčkáři nejsou všichni jen hloupí,ale někteří jsou i zaplacení nebo samozřejmě oboje.Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, a bude hůř! Těch svazáků je stále víc a začínají být i militantní.

   Vymazat
 6. 10:10 tak Janda dělal striptéra a Forejt si tu svojí prdel nechal protahovat.Co máš rád TY? Je jasný,že máš informace přímo od pramene.TY prasáku. .

  OdpovědětVymazat
 7. srazka s blbcem je horsi nez s tridnim nepritelem.

  OdpovědětVymazat
 8. Nesmíme opomenout, že Západ je DEMOKRATICKÝ, Rusko a Severní Korea AUTORITÁŘSKÝ režim!!!

  Tedy SS další "západní demokracie" mohou neomezeně vraždit, přepadat cizí státy a krást!!!

  Rusové nesmí vykázat z kostela partu sprostých žen, které
  znesvěcují kostel tím, že si do jistých míst strkají kuřata, případně v pokročilém stádiu těhotenství souloží v muzeu!!!! Velmi rád bych znal názor pana Halíka a dalších "duševních gigantů"!!!

  J.B.

  OdpovědětVymazat
 9. 11:09
  Ty havlohulibrku,ty seš s JandoPutnovo teplárenskou lahvárnou jedna prdel!!!;;

  OdpovědětVymazat
 10. Dostat cenu Václava Havla, toť hanba největší :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Pre piče sa vždy miesto nájde,pre ľudí už nie?Svet sa zbláznil asi hára,s tričiek zúri Cheguevara,za kormidlo si už sadá totalitná svetovláda.Nuž kde sme 27 rokov,v Americkej a prdeli s Jandovím cokotom v prdeli.Nehnevajte že dom to takto napísal ale je to svätá pravda.

  OdpovědětVymazat
 12. Že som to takto naťukal,slnko mi svieti na mobil a dobre nevidím,oslepuje.

  OdpovědětVymazat
 13. Co chcete od fašistů,kteří své názory mohou
  beztrestně šířit přes zákaz propagace fašismu.
  Pochody SS v Pobaltí se konají a žádná odezva
  ze strany státu.Dokonce je vláda nepokrytě
  podporuje,ČR je létá chránit pronajatými Gripeny,
  Ukrajinské fašisty komediant nechává léčit za
  naše peníze.Proto je banda děvek pro havlovu
  cenu jako stvořená.Národ mlčí,tak se nic neděje.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. že cena havla to akože kopanec do zadku. havel to je ten malý ozrala?

  OdpovědětVymazat
 15. Pešiňský, to je ten, co vypadá jako dement.
  A co byste řekli?
  Je to dement!

  OdpovědětVymazat
 16. Cena Havla má cenu lajna,nieje sa čím chváliť,vitriezvel som z demokracie ktorá vedie k feudalizmu a nevolníctvu pre etnickich bielich Europanov.

  OdpovědětVymazat
 17. SPIKNUTÍ PROTI DEMOKRACII. Jinak se tento způsob správy věcí veřejných nedá nazvat. Veřejnoprávní Česká televize působící, prý ve smyslu "jednoho úhlu pohledu", základní lidská práva pošlapávaná klientelistickými politiky s šedým kmotrovským pozadím korporaci a miliardáři placených neziskovek, lživé účelově vedené mediální štvanice, protiústavní excesy a násilí bojůvek aktivistů proti lidem kteří požadují smysluplné neděravé zákony a pořádek s uplatněním práva. Parlamentní a vládní politické divadlo prý "zavedených" politických stran snažících se mocenská rozhodnutí, podvody, lži a "odklánění" peněz ze státní kasy vydávat za veřejný zájem. A "aktivisté" jako vždy, prostředek elit k prosazování moci. Tak prý, podle nich vypadá demokracie. No po zkušenostech z Německa a Itálie třicátých let minulého století a posledních 27 let po "sametu" asi oněch dolních deset milionů ztrácí jistotu, že se dnes o demokracii jedná. Bude to spíše naopak cesta od korporátního kapitalismu ke korporátnímu fašismu, cesta na které pro demokracii není místo.

  OdpovědětVymazat
 18. 22:28: Napsal jste to výborně.

  OdpovědětVymazat

 19. Škoda ruských životů položených na území Protektorátu..smutné dění v české kotlině .


  Smutný pokus o vtip koluje v |Německu:.
  Ein Satz mit 3 faustdicken Lügen:
  „Ehrlicher Pole mit eigenem Auto sucht Arbeit“

  OdpovědětVymazat
 20. A trochu vulgárně- polibte si prdel, Rusové budou i bez vás těch, co plánujete a uskutečňujete uličku hanby. V té uličce jste vy.
  https://www.youtube.com/watch?v=trBo2KmyEcw

  OdpovědětVymazat
 21. Bylo by namiste a zahodno tem ulicnikum a organizatorum poradne nalozit na tlamy a rozkopat jim prdele jako zahradku!
  Anebo by taky nebylo od veci tem nameznikum pri pruchodu te ulicky hanby nastrikat do chrtanu kasr anebo nakou jinou lahudku,az budoz rvat a piskat.
  To by pak byla podivana,ze?" :-)))

  OdpovědětVymazat
 22. 3:32 Nevím co jste chtěl napsat: Ne každý Čech zde čtoucí umí německy: Pochopil jsem, že žijete v Německu a tam je tento vtip - pokusím se o překlad: Jedna věta s třemi lži: čestný Polák vlastnící auto, hledá práci.
  Jen závěrem by mně zajímalo jestli toto je Váše obecné mínění o Polácích. Já jsem pracoval několik let v Anglii s Poláky a toto mínění o Polácích z Anglie nemám - rozhodně ne z mého pracoviště.

  OdpovědětVymazat
 23. Když nyní Zeman "propadl" svým výrokem o potřebné likvidaci novinářů - což byla od něj nadsázka, neb novináři dávno u nás už vymřeli a nahradili je medializátoři. A ti medializátoři jsou vlastně v pravém smyslu slova pussy riot. Takže Havlova "cena" je jistě poctou také pro ně.
  Uličky hanby: tou budou jednou - národ doufá - politici typu sabotků, kalousů, fialků ... procházet - do českého politického hanbince po bok Moravců, Beranů, Háchů...a dalších kolaborantů nacismu...

  OdpovědětVymazat
 24. Požadujme po Německu, ať nám především vyplatí válečné reparace za 2.sv.v., než rozpoutají 3.sv.v.
  Rusku je už vyplatili?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.