Reklama

pátek 5. května 2017

Proč bylo hlasování pro Trumpa správnou věcí (7 důvodů)

The Saker
4.5.2017 překlad Zvědavec

Nyní, kdy Trump zcela zradil všechny své předvolební sliby a kdy jeho prvních 100 dnů v úřadu je charakteristických jen naprostým chaosem, nekompetentností, zradami jeho blízkých přátel a spojenců, bezhlavě nebezpečným a zcela neefektivním pózováním v zahraniční politice, existuje spousta lidí, kteří říkají „já vám to říkal“, „jak jste mohli brát tohoto šaška vážně“ a „už jste se konečně probrali ze svého sebeklamu“. Ano, povrchní přezkum toho, co Trump udělal od chvíle, kdy se dostal do Bílého domu, by mohl ukazovat, že tito negativisté mají pravdu. Ale ve skutečnosti se zcela mýlí. Dovolte mi vysvětlit proč.

Zaprvé, tito negativisté evidentně ignorují bezpočet příkladů z historie, kdy se elity obrátily proti sobě navzájem, obvykle v dobách krize. V případě Trumpa připouštím, že existují rozsáhlá empirická data, že velká část světové elity byla skutečně zděšena možným Trumpovým vítězstvím. Typ hysterické a zcela přepísknuté nenávistné kampaně, kterou americká sionistická média zahájila proti Trumpovi, je něco, co jsem nikdy předtím neviděl a co, dle mého názoru, dokazuje, že neokonzervativci řízená propagandistická média (sionistická média, Hollywood) považovala Trumpa za velké nebezpečí pro své zájmy. Nyní to, zda měl Trump vůbec nějakou šanci proti tak mocným aktérům „hlubokého státu“, je zcela nepodstatné: Trump byl šancí, možností, a tvrdím, že jedinou možností, jak se pokusit kopnout neokonzervativce do úsměvu. A neuvádějte mě jako možné alternativy Sanderse nebo Steina, ti oba byli ze 100% podvodem – jen se podívejte, jak oba dělali pro Hillary špinavou práci (Sanders její podporou, ačkoliv byl podvodem připraven o své vítězství, a Stein svým absurdním přepočítáváním). Dokonce i kdyby měl Trump 1% šanci, že vyhraje, bylo hlasování pro něj příležitostí dosáhnout změny režimu v USA, a Američané se ji chopili. Udělali eticky a pragmaticky správnou věc. Trump byl skutečně jedinou volbou.

Zadruhé, můžete volby považovat za obří průzkum veřejného mínění. Američtí voliči vyslali dvě zprávy urbi et orbi. Zaprvé zbytku planety: Ne našim jménem! Nepodporujeme tento režim! A pak neokonzervativcům: Nenávidíme vás! Vlastně vás nenávidíme tolik, že jsme ochotni hlasovat dokonce i pro chlápka jako Trump, protože Hillary nenávidíme ještě více. Co se týká zprávy pro sionistická média, bylo to křišťálově jasné: Prolhanci! Jděte se vycpat, budeme hlasovat pro člověka, kterého nenávidíte, tak horlivě právě proto, že vám upíráme právo říkat nám, co si máme myslet. Ano, Trump se ukázal být podvodem a lhářem, ale bude také prezidentem o jednom funkčním období, jako přímého důsledku svých zrad. A je celkem možné, že Kushner či Pence nyní povedou Říši z pověření jeho skutečných páníčků, ale svět rovněž pozná, že to nebylo to, co Američané chtěli.

Zatřetí
, toto gigantické hlasování o (ne)důvěře sionistickým médiím nyní donutí režim zahájit více či méně lstivé manévry, aby se pokusil potlačit svobodu projevu v USA. To je dobrá zpráva ze dvou důvodů: a) neuspějí a b) ukážou svoji skutečnou tvář. YouTube, Google, Facebook, Twitter a všichni ostatní se nyní stanou otevřenými agenty útlaku, zatímco v minulosti měli (aspoň nějaké) zdání respektuhodnosti. Nyní, kdy se stalo jasným, že internet je poslední platformou svobody projevu a že stále více Američanů chápe, že Russia Today nebo Press TV jsou mnohonásobně lepší zdroje zpráv, než americká sionistická média, bude míra vlivu americké propagandistické mašinérie dále klesat.

Začtvrté, když se podíváme na nemorální, sebedestruktivní a, upřímně, stupidní rozhodnutí Trumpa ohledně Středního východu a Dálného východu, můžeme najít aspoň nějakou útěchu ve faktu, že Trump nyní zrazuje všechny své předvolební sliby. Hillary by dělala víceméně totéž, ale mohla by prezentovat tuto politiku jako politiku z pověření Američanů. Trump žádnou takovou výmluvu nemá a to je skutečně velmi dobře. Hlasování pro Trumpa sebralo mandát sionistickým neokonzervativcům.

Zapáté, pamatujete na výrazy „mizerové a politováníhodní“? „Rasistické, sexistické, homofobní, xenofobní, islamofobní“? Pokud by byla zvolena Hillary, tak by nyní zemi vládla ideologie, která charakterizovala průměrné Američany jako odporná bigotní individua. Ale byla poražena. Tudíž se stává nepopiratelným, že existují dva druhy Američanů: jeden nazývám „aliancí menšin“ a druhý bych nazval „skutečná Amerika“ či „Amerika hlavního proudu“. Porážka Hillary vyslala hlasitou zprávu těmto menšinám a připomněla jim, že právě tím jsou – menšinami – a že politická agenda, jejímž středobodem je nenávist k většině, není tou schůdnou. Toto posílení většiny rodilých Američanů je, myslím, velmi potřebným vývojem, jehož důsledky budou snad cítit v příštích volbách.

Zašesté, Trump získal dalšího více či méně slušného soudce Nejvyššího soudu. Mohl by tam dostat dalšího, než bude odvolán nebo skončí jeho funkční období. Hillary by pravděpodobně jmenovala do Nejvyššího soudu první černou nebo hispánskou bezpohlavní zrůdičku, rabína Chabad-Lubavitch či dokonce samotného Alana Dershowitze, a šla by po všech, kdo by proti nim hlasoval. Samozřejmě, že v porovnání s riziky jaderné války by se kandidát na soudce Nejvyššího soudu nemusel jevit jako něco klíčového, ale pro ty, kteří žijí v USA, může znamenat takováto nominace obrovský rozdíl.

Zasedmé, avšak v neposlední řadě, je jaderná válka prostě příliš strašlivou a ohrožuje budoucnost celé lidské rasy. Připouštím, že všichni, každičký z nás, máme morální povinnost udělat vše v našich silách, abychom se jí vyhnuli a abychom ji učinili méně pravděpodobnou, dokonce i když můžeme jednat jen jako lidé na okraji. Je to jeden z těch velmi ojedinělých případů, kde jediný hlas má smysl. Nezajímá mne, jak špatným se Trump ukázal být. Vlastně dokonce i když se ukáže být ještě horším než Hillary, připouštím, že je zcela nepopiratelné, že v době voleb byla Hillary kandidátem války a Trump kandidátem míru. Ti, kdo tvrdí něco jiného, zřejmě zapomněli, že Hillary nám slíbila bezletovou zónu nad ruskými jednotkami v Sýrii. Také zapomněli na toto naprosto klíčové prohlášení, se kterým Hillary Clinton přišla v prosinci 2012:
Dochází k resovětizaci regionu,“ (…) „Nebude se tomu tak říkat. Bude se tomu říkat celní unie, bude se tomu říkat Eurasijská unie a podobně.“ (…) „Ale nemylme se. Víme, co je cílem, a pokoušíme se najít účinné způsoby, jak to zpomalit nebo tomu zabránit.
Kolují také vytrvalé zvěsti, že Hillary byla tím, kdo řekl Billovi, aby bombardoval Srbsko. Takže tato ženská (je mi líto, ale za ženu ji označit nemohu) má profláknutou minulost, a ta je děsivá. Jen bůh ví, co by se stalo, kdyby se stala prezidentkou. Je evidentně maniakem plným nenávisti a osobně nenávidí Putina. Neexistují naprosto žádné důkazy, naznačující, že Trump by měl takovouto nenávistnou osobnost.

Takže zatímco „mudrování při pondělním ránu“ je zábavné, je rovněž absurdní. Ti, kdo nám nyní říkají „já vám to říkal“ mají pravdu, ale ze špatných důvodů, zatímco ti, kdo podporovali Trumpa, se mýlili, ale z dobrého důvodu. Trump zradil své předvolební sliby, ale ti, kdo pro něj hlasovali, nemohli prostě předpokládat, že to udělá, obzvláště když nebyl naprosto žádný důvod věřit, že by Hillary zradila své sliby: věří snad někdo skutečně, že po zvolení na základě slibování války by se přeměnila na mírovou holubici? Samozřejmě, že ne.

Řečeno prostě: Hillary byla zaručeně špatná. Trump byl možná špatný. Logická volba proto byla zjevná, obzvláště když „zlé“ by velmi pravděpodobně znamenalo jadernou válku.

- - -


Why voting for Trump was the right thing to do (7 reasons) vyšel 21. dubna 2017 na thesaker.is. Překlad v ceně 480 Kč Zvědavec.

102 komentářů :

 1. Souhlasím. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S jednou veci nesouhlasim, a to ze "Stein" je ve skutecnosti "Jill Steinova" ...cestina (naprosto genderove nekorektne ;-) ) privlastnuje vzdy "zenu muzi" :-D

   Smazat
  2. Ona Steinova pozdeji prokazala svou stupiditu ruznymi zadostmi o revizi voleb a trapnymi komenty cili spatne figura nasazena Steiny Klebersteny

   Smazat
  3. Souhlas, i když mám stále ještě malé iluze o Sandersovi. Ale je velmi pravděpodobné, že by dnes dělal téměř to samé, co Trump. Hluboký stát má stálke velmi silné prostředky, jak přinutit rebelujícího prezidenta, aby kopal na té straně, kterou loutkovodiči vyberou. USA jsou za těchto okolností diktaturou, která se jenom kryje falešnou fasádou demokracie.

   Smazat
  4. 23:02

   Myslím, že není žádný důvod vyslovovat domněnky o tom, co by dělal Sanders. Dělat hypotetická srovnání s Trumpem je přinejmenším nespravedlivé a neseriózní.

   Přesto, že byl aparátem Demokratické strany sprostě vyšachován, zachoval se loyálně a Clintonovou podpořil. Jedinou motivací přitom byla snaha zastavit Trumpa. To mu ostatně mnozí dodnes vyčítají.

   Rozhodně pro Ameriku udělal, hlavně pro budoucnost, víc než všichni ostatní kandidáti dohromady. Nemyslící část publika bude ovšem vždycky soudit jen podle mustru "vyhrál/prohrál".

   "The Saker" je svině, která bojuje proti "anglosionismu". Tím se vymezuje dostatečně jasně. Víc o něm není třeba vědět.

   Smazat
  5. PAW
   Vynorila se z nory zase Hitlery. O nejmin 20 let mladsi /mladne neurvale a neuveritelne/ a ihned kricela a obvinila tentokrate reditele FBI.
   Po Putinovi dalsi "obet" a zrejme a dalsi vinik bude pres. Assad,to je jasny, potom pres.Trump, pres. Ciny XI neujde svym zlocinum, pri volbach v USA , iranci , vycpany opice a uklizecky v Bilem dome..atd..

   Smazat
 2. Proč? Prostě bylo správné. Tečka. Z té volby, která se nabízela... A vím jistě, že media disponují lepšími fotografiemi p.Trumpa, který je docela fešák i přes svoje léta, určitě nevylepšený plastikami a různými sračkami, jak je v USA obvyklé. Některé momentky nemusí být nejkrásnější, jako asi nejsme krásný nikdo z nás - proč se zrovna nepovedené fotky vybírají a zveřejňují, zatímco pokud jde o časopisy, tam se zase na titulní strany vylepšují i staré a ošklivé ochechule retuší, a totéž se děje v bulváru. Proč je do prdele úplně všechno uměle řízeno nějakými mediálními lotry? Jsem si jist, že i světovou válku - pokud k ní dojde - rozpoutají mediální zrůdy. Dnes media - mohou dělat opravdu jen zrůdy. Kdo je dnes solidní novinář? Neexistuje. Jen zrůdy a kurvy. Všechno je "retušováno" jak kdo potřebuje, pravdu nepíše už nikdo a nikde! Taková je realita, takže v prvních dnech jakékoliv třenice, majdanu nebo rebelie, by nebylo od věci v postiženém území nejdřív vyhrabat všechny novináře a všechnu tu mediální veteš, a pověsit to. Vůbec nezjišťovat nějakou vinu -proč? Všechno jsou to gauneři. Do mediálních kurev mají politické kurvy hodně daleko. Světa se zmocnila media, a je z něho hnojiště, stejné jako jsou právě media.

  OdpovědětSmazat
 3. Ono to s tím hlasováním bylo o tom ,že se volilo malé zlo a velké zlo.Malé zlo vyhrálo ale nikdo nezaručí ,že nepřeroste ještě větší zlo.USA -země neomezených možností .

  OdpovědětSmazat
 4. O to nejde že jste Trumpa volili a zvolili. Jde o to vaše jeho fanatické adorování, projektování si do něj vlastností které neměli a nemají s realitou nic společného, ignorování nepříznivých faktů i přes upozorňování na ně, okřikování těch kteří na ně upozorňovali, žraní Trumpovy reality show i s navijákem....
  Nejaktivnější v tomto byl zjevný imbecil PC Roberts, místní diskutér Honolulu a spousta dalších diskusních blbečků.
  Nestyďte se za vaši volbu, ale za vaši nekonečnou naivitu a blbost jak jste se dali snadno zmanipulovat a vodit jako nejhloupější ovečky.
  Ale vy si to vaše fanatické pištění za Trumpa zpětně ani nepřiznáte. Takoví jste falešní slaboši. Místo toho tu jen blekotáte, že jste prý jen volili menší zlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbě uboze každým slovem lžeš.

   Smazat
  2. Oba kandidáti na prezidenta byli velice slabí. Trumph vyhrál na základu ( jako kdysi Clinton) že ve velké politice dosud nebyl a tedy v ní nic nezkazil. Jeho sliby že se bude věnovat obnově infrastruktury USA , která je v žalostném stavu a ne válkám mu řada lidí věřila. Bohužel Kushner odstranil poradce co za něco stáli a nahradil je " těmi správnými " a pod jejich vedením se Trumph pouští do válečných dobrodružství a porušuje tak své sliby, a to i díky tomu že nebyl moc úspěšný při prosazování svých představ v USA a tudíž se chtěl ukázat jako silný vůdce na mezinárodní scéně což je pro zbrojní průmysl a média vždy požehnání.

   Smazat
  3. 15:43-Mohl byste nějak prokázat Vaše řeči
   o tom,že zdejší přispěvovatelé volili v
   USA tamního prezidenta?Pokud je mi známo,
   tak volili Američané.Dejte si ti trošku
   do pořádku.Takto vystupujete zaujatě.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Ty jsi asi nejchytrejsi na planete ,ale mensi zlo zvitezilo,neb treti ,diktator, nebyl prave po ruce cili nebyl delegovan elitou i kdyz by byl nejlepsi, neb pouze diktatura muze pro spolecnost jako takovou byt prinosem Tento bordel ktery vyhovuje jen sionistum neb oni to bahno miluji a ziji z neho v nadhere o ktere se ani mistnim mudcum ani nezda je bohuzel jen opet pro ne vitezstvi at Trump ci idiota Killarie.Takze vzdy jsou jen dva kandidati jeden kaze vodu a pije vino a druhy dela totez ,slouzi zidovi

   Smazat
  5. Mír v duši, trolle.

   Smazat
  6. 15:43 nepochopil, příliš složité, zato poučovat druhé, to si dovoluje

   Smazat
  7. Anonyme 18:39 jsi blb beze jmena. Ten clanek od Sakera , placa nesmysly. Mne nevadi , ze se snazi vypadat jako ze mysli?? ale je Hotentot prvniho radu od Zambezi .
   Trump je zachrace civilisace a ja HONOLULU jsem jeho svetlonos , nositel vody zivota.
   Pokud Saker nenapise , jaky kruhy ci bloky Moci!!!! podporovali Trumpa , ci Hillary tak pouze hraje na nas Loutkovou komedii a dela z nas blbce.
   HONOLULOVI je jasne , ze z nas dela BLBCE,
   ukazuje loutky na jevisti , zatim jeho ruce rychle hledaji penezenky v nasich kapsach aby nam vykradli penize.
   Pan Sakar je zlotrily podvodnik !!!tot vse.
   Trump dela co slibil , nyni zlepsi v Americe zdravotni pojistku podle Australskeho vzoru. Az to udela bude moci balancovat statni rozpocet.
   Pak postavi na hranicich plot , vykopa pricmoudle nezakone emigranty. Zvysi vyrobu USA a USA bude opet USA!!
   Ovsem bez znalosti mocenskych bloku neni mozne pochopit pro takove opice jako jste vy!!!
   A proto ja HONOLULU opakuji ze TRUMP muze delat neco , jestli ma podporu lidi o proti neoconum. Nejlepsi 80% lidi , ovsem
   neoconove maji vice penez. A jak videt v Cechach , jak se lidi nechaji koupit.
   Ovsem Trump je hrdina prvniho radu a Ivanka taky, ukazuje Ivanku Americanu , jak ma Americka zena vypadat , jak se ma chovat a ze ma mit 3 deti!!!! Trump zachranuje bilou rasu a znovu buduje silny narod.!!!!
   At zije Trump , At zije HONOLULU svetlonos
   Vy mali dobri Simpanzi intelektualni Pygmejove od reky Limpopo s nahymi zadky.
   Bezte zpet nadavat a byt v depresi , nic jineho si nezaslouzite nezli SObotku , kdyz jste si nechali ukrast EKONOMII!!!

   Honolulu the Great!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. No vul jako vzdy ,copak Ivana zachranuje bilou rasu? Vzdyt ma deti ze semitou coz neni bila rasa to potom tahne z te poustni diry do Evropy take sama bila rasa,ze? Potreboval bys poucit nekde v lese na velike pasece co je bila rasa a po prohnani dokolecka s bicem bys pochopil co je bila rasa ty opice z Africy

   Smazat
  9. Kretene maly zdegenerovany , se zlutou kuzi a cervenou prdeli jako Chimpanzi,
   Zidi jsou byla rasa a nejsou semite, (95%).
   Neco si o tom precti opice pitoma . HONOLULU SVETLONOSIC , Trumpuv Bubenik!!

   Honolulu the Great !!!

   Smazat
  10. honolulu-trump je masovej vrah a ty to schvalujes,co cekat od katoliku vsichni stejny podrazaci

   Smazat
 5. ...to, že nás trumpeta zklamal, neni naše chyba..
  jenom jsme věřili v menší zlo...

  OdpovědětSmazat
 6. 15:43 Ty jsi snad sám pámbůch, všechno jsi věděl předem a ti ostatní se spletli.Jenom ty cype ti připomenu, že po válce je každý generál.

  OdpovědětSmazat
 7. Jedno my není jasné. CIA jasně a nekompromisně dokázala, že Trumpovi pomáhali do křesla Rusové. Když vidím jeho nynější počínání, čím si Rusové pomohli? Už je dnes někomu jasné, že se Rusové angažují ve Francii. Zvítězí li Lepenka, tak je to naprosto jasné kdo bude za jejím úspěchem stát. A nedej Bože, že někdo porazí na podzim Merklovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedelas pro CT? Tam potrebuji podobne komentatory,kteri papouskuji to co vyjde z dilny 144 dustojniku Pentagonu kteri maji na starosti propagandu a media ze sionu.-Majevsky- emigranti se stali obcany USA a maji tudiz pravo volit maji-li zajem. (-17.37) -Clinton byl predurcenn do vysoke politiky jiz v jeho mladi ,byl vyborny student ,studie v Anglii mu platila prave elita ktera z neho udelala guvernera coz byl stupinek na presidenta ,to jen pro upresneni.To ze byl pouzitelny se samozrejme cekalo a on nezklamal,neb Jugoslavie byl jen zkusebni kamen na reakce sveta a lokalniho obyvatelstva

   Smazat
  2. Ty bys tvrdil, mameluku, že StB jasně a nekompromisně dokázala, že CIA pomáhala Horákové. Nebo o deset let dřív, že SD jasně a nekompromisně prokázala, že Poláci přepadli Gliwice. Dej se preventivně obřezat, nikdy nevíš, kdy nás obsadí Daeš.

   Smazat
  3. 18:49-Psaní se někam ztratilo,tak znova.
   Kde jsem psal o emigrantech?Ti mě vůbec
   nezajímají.Anonym psal,že jsme volili
   Trumpa.Ani on,ani já se o emigrantech
   nezmiňujeme.Jste trochu vedle.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Majevsky- 17.48 pise ze zdejsi prispivatele atd volili Trumpa . Samozrejeme, vzdyt zde pisi vetsinou emigranti takze to jen na vysvetlenou
   pane Majevsky . Jinak jak vidim Hovnocuc opet jede dlouhe blaboly.

   Smazat
  5. Nejen v Americe ovlivňovali Rusové volby. Ovlivňováním voleb pokračují ve Francii a dopadlo to tak, že ovlivňují předvolební vývoj i u nás. Vždyť se podívejte, co se u nás na politické scéně děje. Jen nevím, zda ten předvolební boj Rusové ovlivňují ve prospěch Sobotky či Babiše. Nebo snad ve prospěch Zemana? No, jedno ve prospěch koho, ale je fakt, že ovlivňují.

   Smazat
  6. Je věru zajímavé, jak mě 18.11 nikdo nepochopil. Samozřejmě nevěřím, že to co jsem napsal, tak je. Dnes už ironii nikdo nepochopí.

   Smazat
  7. 21:43-Nevím,kolik zdejších přispěvovatelů
   znáte osobně.Je možné,že zde jsou nějací
   emigranti přispívající do diskuse.Protože
   já předpokládám,že většina jich je odtud
   a o emigrantech nic nevím,zůstávám stále
   na své pozici.Pokud máte jiné poznatky,
   nemohu o tom vědět.Kromě toho Vám musím
   vyjádřit poděkování,že svou kritiku umíte
   podat slušným způsobem.Což mnozí neumí.
   Petr Majevský

   Smazat
 8. Zeman vytíráním si prdele Ústavou ČR nejen že škodí této zemi, ale ve své stařecké demenci dokonce i samotnému Babišovi!!!
  Zajímalo by mě co na to Zemanův bezmezný obdivovatel a podporovatel, soudruh David. Věřím, že má teď v hlavě pořádný zmatek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spise mas zmatek v hlave ty polosoudruhu

   Smazat
  2. Jestli on ti nepředepisuje ty tvoje pilulky. Máš na něho vzteka??

   Smazat
 9. Ó, jak hluboce se Saker mýlí. Nechápe, že svět je řízen, natož jak a kým. Nechápe, jakou roli má Trump a že to, co se mu jeví jako nepochopitelné otočení korouhvičky je sofistiokovaná šachová partie s domácí predátorskou elitou. Saker by se měl pověnovat studiu DVTR a KSB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato jakýsi trouba z paneláku odněkud z prdelákova v kdesi v ČR přesně chápe jak a kým je řízen svět. Tady je vážně legrace :-D

   Smazat
  2. To jo, je to legrace a ty seš sám zosobněný freudovský chybný výkon , tragéde . Podle všeho sám právě sedíš "v paneláku odněkud z prdelákova v kdesi v ČR".

   Smazat
  3. 19:49
   S tou ČR jsi se kupodivu trefil, se zbytkem ne. Na konspiračního pošuka ale i tak dobrý výkon.

   Smazat
  4. Vlastovku zdravi Julius (co psal tu opratku). Jede to dobre ? Nekdy se musi take promaznout nezapomen jinak se to zadre.
   Julda v ilegalite

   Smazat
 10. "The Saker" (dohledejte si, prosím, sami, odkud tento člověk na Floridu přišel, abyste pochopili, jak se utvářel jeho světový názor) má jistě jedinou starost: zájem amerického lidu a vůbec lidí dobré vůle na celém světě. Z každéjo jrho slova to přímo čiší.
  Nic než balast.

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.novarepublika.cz/2017/01/pcroberts-to-bylo-trumpovo-vyhlaseni.html

  Ten internet a google je opravdu zázračná věc. Všechny ty vaše fanaticky Trumpa oslavující bláboly se dají snadno zpětně vyhledat a jednoznačně dokázat jaká jste banda debilů. Článek i diskuse stojí vážně zato.
  Jen pro zajímavost, 17:31 jsem já. Jediný prorok s kritickým myšlením mezi vámi, stádem debilů. :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:56- pozor na "kamenování proroků"!

   Smazat
  2. Ad 5.5. 19:56 Především, vždy jde o kontext. Mnoho z těch, které zase vy fanaticky označujete za stádo debilů, se zase v jiných souvislostech vyjadřují k Trumpovi i s různou mírou opatrnosti, skepse, až despektu. Vždy podle kontextu a podle vlastního názoru. V jedné věci se shodnou, v jiné zase ne. I mně tento Roberts, jako každému rozumnému člověku, v něčem a někdy konvenuje, v jiném a jindy zase ne. A stává se, že mi připadne úplně mimo mísu. Ale označit ho kvůli tomu za idiota může jenom idiot.

   Co se týče komentářů z té doby, kontext byl jasný, nejhorší katastrofa byla zažehnána. Trumpovo slibování bylo hezké, ale poměrně vágní a dalo se na ně spolehnout asi tak, jako na sliby politiků.

   Je zajímavé, že za "stádo", samozřejmě debilů, označujete lidi , které spojuje jenom to jediné, že z mnoha různých důvodů se báli, že bude zvolena "zlá čarodějnice". Je samozřejmé, že těmto mnoha lidem hodně odlehlo, že "ona" nebyla zvolena.

   Vy jste členem jakého stáda? Jaké bandy? Anonymních trollů chytrolínů?

   Já osobně, a to principielně, nejsem členem žádné bandy ani stáda, a jestli někdy jsem debil, tak vždy sám za sebe.

   To, že vy jste ten Anonymní 21. ledna 2017 17:31, se jenom nemístně blbě camráte, jeste jenom ubohý anonym, tzn. bez cti.
   Mně například říkala stará paní Millerová, která u nás uklízí, že to ona byla ten anonym. A proč bych jí nevěřil, když řekne, že něco uklidí, tak to udělá, mám s ní tu nejlepší zkušenost.
   S anonymy, naopak, mám tu nejhorší zkušenost, ubožáku.

   Smazat
 12. A vůbec - co je nám do Trumpa? Podívejte se na ten hnusnej bordel v naší vládě, a přestaňte žvanit o Trumpovi. Teď chtějí ty svině obětovat Babiše - lže to všechno jak prase, větší hnojník jsem neviděl. Kdyby tohle předváděli v USA, už by byli lidi v ulicích a všude by byl bordel, rabovalo by se, a podobně. ČR - je dnes ještě hnusnější stoka než USA - a lidi drží huby. Na diskuzích kvičí o Trumpovi - co je nám do prdele do prezidentů jiných států? I kdyby Babiše ty kurvy zastřelily, náš český chrabrý lid bude držet huby, dřepět u počítačů jak tvrdé y, a psát kokotiny o poměrech v jiných státech. Poměry v ČR je hnus na blití - z celého světa nejodpornější stoka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakýpak hnusný bordel? Takové události jsou v parlamentní demokracii prostě možné a také se ve státech tohoto typu odehrávají. Do prezidentů jiných států je každému tolik, kolik uzná za vhodné a podle toho se i vyjádřit. Co víš o poměrech v celém světě, že porovnáváš a špiníš svůj stát, frajere?

   Smazat
  2. Já že špiním svůj stát? Jak jsi na to přišel vašnosto? Copak ČR může špinit jeho občan? Jeho občan se může nanejvýš stydět za to, že je Čech, a já když vidím, co smečky vládních hnusáků předvádějí, a že jsme světu ( o kterém nemusím vědět nic) jen pro smích - jakási směšná reality šou, stydím se za to. Ale musím s tím žít. Kdybych si mohl vybrat, nechtěl bych být znovu Čechem, a kdyby moje máma byla věděla, jaká hnusná žumpa bude jednou z České země, určitě by mně tady na svět nepřivedla. "Můj" stát se špiní a zesměšňuje sám, občany k tomu nepotřebuje. Ty má jen jako rukojmí. Na to, co vláda předvádí teď, zase doplatí jen občané - ti tady totiž odserou všechno. Tak sklapni blbe. Je tu hnusnej bordel - to neodkecáš, kdybys kecal od rána do večera.

   Smazat
  3. Jo a ještě - ty mudrci 20.14 - žvaníš něco o státu "tohoto typu" tak jakého typu je po roce 1989 Česká republika (pardon Česko?) Co jsme za stát, že jsou tady takové poměry možné? Tak já bych myslel, že je to senkrůvna, nebo v lepším případě prasopes, a ona je to zatím - jak jsi to napsal..."parlamentní demokracie"... i to se podívejme, a nedalo se to za těch 27 let, co se tady "takové věci" dějí s každou vládou, když ani jedna nedovládla do konce - nedalo se to nějak změnit třeba na "pořádek a řád?" To musí být pořád takový bordel, nepořádek, hnůj a neřád? To se ani nedivím tomu počtu zlodějen, loupeží a vražd, když si tady z vlády každej, kdo vidí to smetiště, dělá dobrej den, anebo podle tebe si taková vláda zaslouží být respektována? Když si navzájem vždycky jen v přímém přenosu všichni skáčou po krku jak vzteklá psiska, tohle tedy má tvořit zákony? Pro koho? Pro nějaký špejbly? A bude to tady ještě horší, teď už vyrostla ta oprsklá generace potetovanců, a navíc začnou vypouštět z vězení všechny kdysi zavřený lumpy a vrahy pod jinou identitou - a co myslíš že budou dělat? Čím myslíš, že se budou v tomhle bordelu živit? Každej navyklej z vězení na prášky... no, tebe nic zlýho nepotká. Takovej rozumbrada, z parlamentní demokracie se neztratí - už víš kam z tohohle bordelu zdrhneš? Nebo už na to nemáš léta?

   Smazat
  4. 20:51, 21:02, jakou má logiku výrok „... jsme světu ( o kterém nemusím vědět nic) jen pro smích ...“?, Když připustím, že o něčem nic nevím, nemůžu vědět, jak se ono neznámé chová. Dále „...že je to senkrůvna, nebo v lepším případě prasopes, a ona je to zatím - jak jsi to napsal..."parlamentní demokracie"....“. Parlamentní demokracie je terminus technicus, který vyjadřuje ústavní uspořádání státu. Vyjádřením této skutečnost o ČR jsem nijak nedal najevo, že bych z tohoto uspořádání a jeho fungování byl jakkoli nadšen. Celý problém tvého postoje a vyjadřování vidím v tom, že postrádá logiku, je vulgární, že svůj vlastní stát a nakonec i národnost řadí někam ke spodině civilizace. Pokud bys‘ měl čest, kousek sebeúcty i úcty ke svým předkům v těle, budeš se vyjadřovat i jednat zcela jinak. Pokud na to intelektem nemáš, nepleť se mezi dospělé. Obávám se, že procento hlupáků rozhoduje o osudu národa.

   Smazat
  5. Anonym na něhož reagujete má v mnohém pravdu. A jak můžete chtít vyžadovat respekt ke státu, který se chová k vytvořenému majetku předchozích generací jako k uloupené kořisti? Jak ctít zákony, které jsou tvořeny jen ve prospěch bohatých parazitů a zlodějů? Kolik zde bylo odsouzeno lupičů národního majetku za miliardy? A odsouzeno nebožáků za namalování tykadel? Máme snad oslavovat diktaturu kapitálu?

   Smazat
  6. 14:04 nijak nepopírám pravdy, které zmiňujete. Odmítám tvrzení, že český stát a národ jsou to nejhorší a pro smích. Snad víme, komu a k čemu se takové pošlapávání sebedůvěry národa hodí.

   Smazat
 13. 18:11 CIA dokázala ... CIA pouze tvrdí, to je ale jedno. USA ovlivňují kde co v dohledné historii tak, že dnes se už nikdo nediví. Čím si Rusové pomohli? Pokud se o nečekaný výsledek voleb v USA skutečně přičinili, ukázali křehkost vnitřních poměrů v USA a značné vlastní schopnosti. Dál se uvidí.

  OdpovědětSmazat
 14. BYLA VOLBA D.TRUMPA NEMOUDROSTÍ?? NE TO BYLA NUTNOST!
  Při třech "presidentských" rozhovorech před volbou Trump správně poukahzoval na nelidský obsah nenávisti v Clintonce. Její zvolení by bylo neštěstím.
  Navíc je Trump neuvědoměle - o to účinněji - nástrojem postupného sesazení SSA z "trůnu". Trump v tom má úspěch - ať už udělá cokoliv.

  OdpovědětSmazat
 15. 20:09
  Ty bez do PRDELE TY HNUSNE HOVADO ! Ty nemas pravo psat za me.
  Ja jsem zde nebyl od prvniho kvetna.

  Vse je jednoduche ! Kdyz 90 % vseho smazete, tak nemohu oponovat.

  Kdyz mate stejnou cenzuru, jakou mel Gottwald a Geobbels tak vite hovno, co se deji v kongresu a co se deje kabinete presidenta.
  Ja vam to rici nemohu, protoze me mazete.

  Tak co chcete pitomci ? Kdyz ohlasim, ze jdu pryc, tak se vam to nelibi. Kdyz zustanu tak me mazete.

  Take vam klesa navstevnot. Ja jsem KATLIZATOR a ne ten nedomrded 20:09 !

  O presidentu Trumpovi nemate ty nejmensi informace. Placate hloupe vety.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde pak jsi byl KAKALIZATORE!!!! Udelal si navstevu u Trumpa ci Zemana, ci s nejakym tvym
   UFO bratrem. Prazska Vlastovka se uz na tebe tesila a chtel aby jsi si koupil hodne Viagry.

   Ovsem ty jsi neodpovedny clovek ..mozna ze jsi navstivil sve bratry Neocoen. Nebud tak tajny HRDINY HONOLULU a napis nam malym blbym lidem : Byl jsi v Londyne ??? navstivit M15???

   S uctou BroukPytlik

   Smazat
 16. 19:48... Kopecky nesud, nebo budes souzen !
  Nevim kdo je Saker , ale jeho clanek je velmi dobry, krome jedne malickosti.

  President TRUMP NEZKLAMAL ! To co se deje vy NEVITE a zdroje ktere mate jsou ze skupiny specialnich zajmu.

  Uvedomte si , ze nejen nemuzete delat zadne zavery, kdyz nemate informace , ale vy nemuzete mit ani u vas demokraticke volby.

  Zadna vase vlada nebude LEGALNI, kdyz jsou vam nektere veci zatajovany.

  Vy jste me tolikrat smazali koncem dubna, ze ja s vami zacal pohrdat. Kdyz mate takovou cenzuru, jakou meli Hitlercici, tak se neobtezujte s vasimi srackami. 20:09.. (Pytliku, 20:09, tvuj styl je styl idiota.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde censorni odbor,my Vas pane Honolulu milujeme vy nam delate navstevu a to jsou ty prachy co tak honime vsichni mimo vas bohatych .Piste 24 denne 7 dni v tydnu, chybel by jste zde nase okraso
   Zdravi Venca pro kamose jako Vy .
   Jako ten co rikal ,jmenuji se Petr Kott pro koktave Petr

   Smazat
  2. trump-masovej vrah ZKLAMAL dal zabit lidi.pytlik brouk ma pravdu

   Smazat
  3. 4:08 - lidi? Leda assadoffsko-putleroffský hrdlořezy a jejich pankharty vychovávaný Hizballáhem ... dát sežrat psům jejich játra! Vivat Trump! Vivat Ivanka!

   Smazat
 17. 20:09 ... ty HOVADO necestne, pruhledne ! To co delas je proti zakonu ! T.j. stejne jako kdych se ja podepisoval jmenem, nebo nickem, ktery mi nepatri.
  Charakterove jsi zruda ! Samozrejme, ze me smazou a tebe nechaji. Me mazou stale. Takze zde nemam co pohledat.

  A jeste neco ohledne sprostaren. Vy to mate moc dobre zarizene v tom Cesku ! Vy potlacujete sprostarny jednostrane. Vy s nimi zacnete a kdyz je vam sproste odpovedeno, tak je vam to lito a dovolavate se slusnosti.
  Takove chovani jste odkoukali od Cikanu , ze ano. (Presilovky.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. V ceskem emigrantskem tisku bylo napsano, ze mezi rokem 48-90 odeslo z CSSR million lidi v nekolika vlnach...

  Samozrejme, ze kdyz nekdo zije 50 let v Kanade, Americe nebo Australii, tak na neho pusobi prostredi a zacne myslet jinak nez vy.

  Vy, misto aby jste hledali most k porozumeni, tak emigraci odsuzujete a NENAVIDITE ji ! Vy nemate zadny jiny duvod nez zavist.. Oni maji lepsi hracky a lepsi bydleni a piji lepsi Whisky nez vy.
  Jenze emigranti jsou nad temito vecmi NADNESENI a v nadheldu a jsou jim lhostejne ! Kdezto vam ne !
  Proto se porad zajimate o osobni veci.

  Tak aby se vam vedle me ulevilo !
  Bydlim v popelnici. Znasilnuji slepice. Zeru chrousty a zizaly. Sprchu mam jen kdyz prsi a chodim srat na chodnik.
  OK ? Je vam ted lepe, vy zavistlivy chamtivci ?

  Vy jste v roce 90-95 prosustrovali vse co jste meli. Kdyby jste misto vasich zvolenych HNUPU, meli po ruce emigranty, tak by jste tak nikdy nedopadli, protoze ti meli zkusenosti a vy jen predstavy a sny. (To mate i dnes.)
  A ted jdu na americke veby, tam jsou daleko lepsi lide nez ten IDIOT 20:09
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu , hrdino z Limpopa, Krali z Zimbabve , sexualni vedce, SVETLONOSICI, Experte na Dejiny minule a BUDOUCI !!! Ty VSE VIS A MOCNA SILA SE Obava tvych nadlidskych konexi!!!!

   Kdy prijedes do Prahy s pytli Viagry, Zen Shenu , uz jsem sehnal pro tebe tisice divek , ktere by ti radi pripomenuli potesni 'BYTI DOMA'.
   Jsme s pozdravem:

   UZIJ VLAST --Pokud mas CAS!!!
   I kdyz mas plesh mame radi tvuj cash!!!!

   Trump je porad popularni a vsichni mluvi na ulici jen o SVETLONOSOVI s 5 ti kilovym prirozenim z Afriky HONOLULOVI!!

   Vsichni tleskame a puvabne divky omdlevaji jen pri vysloveni jmena HONOLULU !!!

   NiagaraVIAGRA

   Smazat
 19. Anonymní 5.května 2017 22:23

  Tak podívej, ty debile!

  1) Ze své emigrace děláš kvalifikaci, na to ti každý sere.

  2) Píšeš sračky, nesmyslně posbírané bezcenné útržky, ze kterých je každému jasné, že jsi jako blb odešel a blbem jsi zůstal.

  3) Nadáváš lidem kolektivně; když na tebe někdo útočí, vyříkej si to s ním, a neser se do ostatních, hovado senilní smrduté!

  Patříš do stoky sraček, jinde pro tebe není místo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu co to meleš já nikomu nezávidím chceš to máš to mít jen mi vadí jak tvůj odporný stát žene svět do sraček za všechno svinstvo můžou vaši vládci

   Smazat
 20. 22:31
  Jak to, ze te nesmazou za toho debila, ty privilegovane
  hovno ?
  1) O emigraci a nedavani na ni, jste zacali psat VY A NE JA !
  2) Ty "sracky" to jsou informace, ktere vam chybi a vase sracky to dokazuji kazdou vetou !

  3) Vy zase nadavate Americe kolektivne a generalizujete ji, tak si protri oci dobytku, mas je zalepene hnojem.

  Ve stoce sracek budete uz brzy vy a vy to moc dobre vite, proto tak jecite a kousete.

  To nadavani by ani tak nevadilo, ale vy se uchylujte ke svinarnam a spinavostem , jako je psani pod jinym nickem a mazanim , kdyz se vam to nehodi.

  Jste menecenna nemehla, zakomplexovana a reagujete stale podrazdene z flustrace nad vasimi zjebanymi zivoty a kvalifikaci ktera je na hovno.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 5.května 2017 22:56

   Je vidět, že jsi opravdu debil který nepochopí, že nemá útočit na lidi paušálně. Nezajímá mě, jestli ta košířská běhna co tě vrhla, toho někdy litovala. Nezajímá mě, jestli tě tvůj fotr řezal, nebo jestli se na tebe od začátku vysral. Nezajímá mě tvůj život mezi opicemi nebo mezi blbci ve smyšlených pomosných školách. Nezajímají mě tvoje ubohé pokusy o "legraci"! - To jsou tvoje osobní problémy, tak s nimi přestaň oblažovat ostatní.

   To, že pořád píšeš v množném čísle ("VY A NE JÁ!), ukazuje nade vší pochybnost, že máš psychické problémy. Běž s nima, ty sračko, mezi své americké sousedy, a přestaň nadávat Čechům!

   Tvoje špatně předstíraná sebejistota je jenom maska nezajímavého ubožáka!

   Smazat
  2. Mam psychicke problemy a to je duvod proc se citim mezi vama tak dobre. Vy mne milujete protoze jste narod UCHYLAKU!!!

   ja jsem HONOLULU a vy jste zakerny smecka ktera jen kouse a steka. Bezte do hajzlu !!!

   Smazat
  3. 23:21 tak za sebou spláchni nashledanou

   Smazat
  4. Honolulu má recht! Vždyť už podle zvěrskýho skřehotání místo argumentů se pozná typická sebranka místních rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí :)))

   Smazat
 21. Zdravi Vrana v prevleceni vis kdo ,nemohu psat neb ti kanci zde nevedi co je vzajemne porozumeni temer laska na dalku .Samozrejme Fuciku ze kapka oleje nikoho nezabije ,diky za upozorneni dobra rada a bylo by skoda takoveho delnika znehodnotit setrenim na mazadle Zdravi Vrana vis kdo!!!
  A pis cekam na nove postrehy a uvahy V?!

  OdpovědětSmazat
 22. 22:56... NEZENE ! - Pouze urcita skupina zene ! !
  Podivejte se v jake jsem situaci !
  Kdyz ja rozepisi proudy v kongesu / jmena, o co kdo usiluje a kdo komu plati a vy misto zamysleni nad informaci me bud napadnete, nebo smazete, tak je to ztrata casu ! Reagujte casto vztekem, prestoze to nemam ze sve hlavy.

  Zde mate priklad ! Zacal jsem psat kvuli Jizni Africe a informoval jsem o invazi dlouho pred arbaskym jarem..
  Tuna vaseho zatraceni a hoven mi spadle na hlavu a ted invazi mate na krku...
  Zpusob vaseho mysleni zarucuje vasi zkazu , ktera zacne 2030 ! Vy se nezamyslite nad informaci, vy napadnete me.
  A tak je to i s Trumpem a se vsim.

  Vy stale citite jen emocionalni nenavist. Ta je velmi zabavna. Tak se vztekejte dal. Za rok vam bude hure nez je dnes a ja se mam cemu smat.

  A budte radi , ze jsem zde byl ! Nikdo vam neumi tak dobre nastavit zrcadlo jako ja . Ti co to umeli uz davno od vas utekli a nejde je najit. (Napr. Pepa Repa, Cochtan Sylvie, atd.)... [ Jste posrani
  strachem z budoucnosti ? Bezte s Trumpem ! S globalisty vas ceka smrt ! Dopadnete jako Hillbrow. ] - a nagooglujte si Hillbrow.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde Vasek ,pro pratele, specielne pro vas pane Honolulu.Hlavne ze jste se vratil z te Evropy zpet do naseho luna ,jake to bylo ? Co devcata a hlavne chlapci na Vaclavaku ,burtika na stojaka jako za mlada ,je to jako vcera ze . Nejakych 60 let a bum jiz je zde ta moudrost A o tu se s nami delite a proto jeste jednou dik
   VaseK VENCA

   Smazat
 23. 23:09 me zase nezajima tvoje kadrovani ty zmrde a tvoje pokusy o psychologicky obraz.

  Jsi tupan, protoze, ti nedoslo a nepostrehl jsi, proc jsem sem dnes vlezl do toho hnoje, kde ty plaves jako nejvetsi hovno.
  nick honolulu

  P.S. Pojdte si nadavat vy hovezi kastrati. Ja se s vami rad vyvalim v tom vasem primitivnim kulturnim hnoji.

  OdpovědětSmazat
 24. 23:41...Ja jedu do Evropy ! Takze se me dockas !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 25. Neutikejte vy BLBECCI ! Ja vam chci jeste neco rict !
  Ten pan doktor co pise do emigrantskeho tisku napsal, ze geneticky fond Ceske republiky byl OSLABEN tim, ze my aristokracie naroda jsme utekli a dobre se zaradili do nove splecnosti a aklimatizovali se .

  On napsal, ze jste babraci a nemehla - zapecnici a lenosi. Ze jste trouby nemozny a neschopny... Ze od rana do vecera jen remcate a prskate jedy... Ze nemate na najem a vinnite z toho Ameriku a ze jste zadluzeni v kreditnich kartach, protoze jste blby a z toho take vinite Ameriku.
  JA JSEM TO NENAPSAL ! Ja jsem sice vedel, ze jste blby, ale nevedel jsem, ze tak moc.
  S radosti vas o tom informuji, protoze vsichni vam rikaji lichotky, kvuli volebnimu hlasu... Ja vam na volebni hlasy seru. Ja prijedu na strudl a hned jak budu mit dost vasich ksichtu, ktere odpovidaji vasim povaham pojedu vlackem pryc.
  Pojedu do Mnichova na precliky s pivem.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 26. Vas je zde moc ! Sice me to mrzi, ale ja nemohu odpovedet vsem. Takze se omlouvam, ze jsem nestacil obratit kybl sracek na palicu vam vsem ! Snad budu priste uspesnejsi.

  23:02.... NEMAM PLESH ! Mam hrivu ! Mam take vysoke vnimani okolniho sveta. Proto se ti pravem zdam vsestrany. Ty mas vnimani sneka ! Neee, toho ze zahrady, ale toho, kterym se vrta ucpany hajzl na nadrazi v Praze.
  nick honolulu - tvuj nedosazitelny vzor.

  23:09 Proc me ctes ty IDIOTE ? Proc, kdyz te neco nezajima - se tak angazujes ? Smysl pro legraci ? Pitomce ty nejsi Cech ! Snadno se to pozna !

  23:21.. proc pod tvuj hnuj, davas muj podpis, ty potkane podradny, proc se degradujes jeste vice nez degradovan jsi, svym narozenim ?

  Vy stado opic, citim se osvezen z vasi pritomnosti. To je jako v mem mladi, kdyz jsem pracoval v odlehlych oblastech Afriky a stejni zivocichove (ale hezci), jako jste vy me zasypali hovinkama a primitivnimi skreky.
  Rozeznely se mi melodie Afriky. Dekuji za pobaveni vy primati.
  Zde je neco z Afriky pro vas na youtube.
  RAMAJA
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HAHAHA HONOLULU se nam uz vratil z Prahy , jak to Tak RYCHLE!!! pistolniku z Afriky??? Asi se ti zastesklo po mlaceni cernych v Africe (Americe???) ono to je jedno!!! Byt mezi cernymi tam ci tam??? kde je rozdil???

   Ja BroukPytlik lezim ve svem brlohu , piji domaci vino a vim , ze lidskou blbost nezastavim ani buldozerem , tak proc se vzrusovat Honovar sem kudlalka nabozna tam jaky je v tom rozdil???

   Honolulu kaze vodu ale pije vino!!! kdyz lidi jsou neschopni se organisovat , a myslet jen jak si to uzit a nemysli na druheho vedle nich jen se urazeji Historie je jednoduse splachne do toalety Dejin a pripad dejin Cech je uzavren.
   Ovsem Honolulu
   se svym zbesilim narcisismem je jeden z nich.
   Dela zde vice skody a uzitku svadi lidi do nesmyslu blaboleni posledniho televisnich novin Cechum jako zvestovani Bozi!!!

   Ja bych si ho vazil kdyby napsal nejakou ?svou uvahu? jestli takova vec existuje ????
   a pridal reference jako rense.com clanek ten a ten, ci kniha ta a ta od toho spisovatele.

   Ale cist ty jeho dusevni vykaly je mrhani casem. Ovsem vsichni dusevne slabi lidi si mysli ze jsou geniove!!!!!, ziji v iluzi.
   Proste serviruje co on potrebuje , ale jinak nikdo.
   Pak se divi , ze na nej lidi rvou.
   Proboha ziveho , co s takovym podclovekem muzou delat.

   Zatim mne nikdo moc nerekl ze jsem idiot, a kdyby to nekdo udelal optam se ?co delam spatne a zmenim styl prace?? na tom neni nic nezkeho. Ja bych daval lidem radeji tezky material na odpovedi aby rekli neco mne , co ma smysl na priklad: co to znamena Deconstrukce v politice, colik je na svete cekove kapitalu a kdo ho drzi ci jiz zaplatili dluznici penize uplne za druhou svetovou valku, kdo v Cechach vlastni co , a jsou li investice tajne , ci je mozne koupit a prodat majetek anonymne.
   Jakto ze Babis plati jine dane ...podle jakeho zakona...atd.

   Pokud toto nechapu, nemuzu TO!! pochopit proc se zajimat o LePen neb s ni udelaji stejnou vec jako s Trumpem.

   Me proste nezajima se s lidmi hadat o cemsi co nema hlubsi vyznam v dane dobe. Do dnes nechapu proc kdo dal Stalina k moci.

   A nyni je zde Honolulu , vyskakujici a placajici zrejme veci.

   Prosim vas panove a damy napiste mi ze jsem blby a proc at se mohu vylepsi. Vsem poslu svuj vynalez na stavbu podzemnich brlohu za mensi poplatek i Prazske hrdlicce!!!! s slevou!!!!

   Vas s uctou BroukPytlik

   Smazat
  2. ja mam brouka pytlika rad pise dobre!!!

   Smazat
  3. 4:21 protoze jsi cesky zavistivy hlupak

   Smazat
 27. Nejsem zodpovedny za nic, co jsem NENAPSAL a co bylo podepsano mojim nickem proti me vuli, nebo vedomosti.

  Budte cestni, vy prizdisraci a zvolte si kazdy
  z vas nick !
  Vy mate pravo podle Konstituce na jakykoliv nazor.
  Tak se pod nej podepiste. Poamerictite se trochu, budete se citit lepe a uvolnenej - velkohubi poseroutkove.
  muj nick honolulu, je z doby, kdy jsem zacal psat z Oahu v kvuli Africe.
  Mel jsem pravdu ! !
  nick honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu co to je nick? tomu nerozumim to asi neni cesky

   Smazat
  2. 4:23 ty nerozumis nicemu

   Smazat
 28. Zde Honolulu nick a jdu vy cervene prdele mrchozrouti kozomrdi a slepici milovnici zvani motherfuckers na schuzi s Ivankou Trumpovou a pozdeji na veceri primo s Vudcem a pozdeji jedeme do Pentagonu pripravit plan na valku s tim cinanem z Korei Ozvu s epozde v noci po meetingu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump , ja jsem nekde slysel , ze ma ty deti s nekym jinym , nevis s kym??? optej se ji.
   Dalsi otazka : slysel jsem ze 100.000 Americanek si nechalo predelat oblicej aby vypadali jako Ivanka Trumpova??? Kolik to stoji bratru $$$.
   Nenechaz se predelat podle tveho vzoru Ivanka Trumpova , mozna by ti to pomohlo v kariere v Opere!!!!

   Smazat
  2. Odpovim lehce neb Americane si nechaji pichat bottox do prdeli ksichtu a ostatne vsech casti tela . Svedci to o jejich mentalni nadrazenosti nyni obvzlaste kdy po prodejnach s potravinami se potaci otyle 250-300 poundove zenstiny znacne otetovane .Vecer kdy ulehnou k televizi se po vyprdeni napiji piva s flasky vybleji se do nocniku a jdou si koupit neco na zub do nejake zradelny jichz je zde nespocet.Tot jest krasny americky sen. Prosim na ulici jen v nutnosti prejit ulici je temer jako skocit do Macochy bez padaku .Jizda v aute je take neco jezdkyne zvane Debilie pri telefonovani prdeni onanii a jinych celkem lidskych cinnostech vas snadno prehlednou a budete radi przijeteli neb dany obvykle ujedou z miste cinu,neb jsou casto dosti ozrale .Vse se nyni zmeni jak rekl Vudce specielne podradne rasy budou vysidleny za hranice juesej a bude poradek
   Honolulu nick retarded -Florida

   Smazat
  3. 5:38 zvasty ceskeho zavistnika

   Smazat
 29. Tady je zas nablito.
  Flašinetář mele sračky jako obvykle a je už stopro jiste že mu hráblo z toho opuchleho votlemburka Trumpa a jeho flipflopu.
  Neunesl psychicky Trumpovu zradu na jeho voličích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen se vyblij, zavistivej ceskej nevolnicku

   Smazat
 30. 2:46 = Hnuj ! NENAPSAL JSEM praseci prispevek 2:46 !
  Nemam nic spolecneho s timto mentalnim kurincem !
  nick honolulu -JA- jsem vzdy uhlazeny, prikladny gentelman !
  Z vas je citit tupost a podradna primitivnost na sto honu. Detinske pubertalni frky vy opozdenci , na to si potrpite.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 31. 3:57... A ty rychle prispechas s tvym kadrovym posudkem ty dobytku !
  A vsimni si, ty nedonosene HOVADO, kdo zacal byt
  sprosty !

  Ptam se vas degenerati ! Videli jste nekdy stado divokych prasat chorchtajici jednohlasne s vudcem ?
  To jste vy !

  A kdo tu pise o Trumpovi ty zmrde ? Ja uz jsem to davno vzdal vam vysvetlit, co se deje v jeho kabinete.

  Vy to ani nechcete slyset. Vam nejde o vedomost, vam jde o svinske stadove chrochtani podle pokynu nejvetsich hlupaku v Praze.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 32. A za 1/2 hod. se zacnete domahat slusnosti a nedokazete si zapamatovat vase praseciny proti slusnosti.
  T.j. proto, ze nemate ani charakter / pater a ani mozky.

  Jo znovu opakuji, kdyz zde nejsem ja, tak mate pocet prispevku 7-10. Kdy jsem zde ja, tak je jich 70 .
  To proto, ze jsem KATALIZATOR mozkove reakce.
  Dokonce i te vasi, vy mini mozci kolibriku.
  A ted mi polibte rit. Jdu hledat, proc se Sobotka a Babis nemaji radi.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 33. Zde Vasek diky pane Honolulu ze mate tu trpelivost s temi co vas tak nezrizene napadaji .Vase uslechtilost a tolerantost je davno znama a proto Vas cteny Honolulu nechavame zde psati Vase informativni slehy. Jeste jednou diky a vydrzte vsak oni prestanou Vas napadati
  verim
  Vam oddany Vasik

  OdpovědětSmazat
 34. 5:27... tim, ze si "vypujci" muj nick delaji zmatky a nic nez nadavky, misto vzajemnych informaci se nikdo nedovi .
  Oni si mysli, ze jsou vtipni.
  Milite se, kdyz si myslite, ze prestanou ! Oni vi, ze jsou podradny socialni odpad a jina moznost pro ne neexistuje nez lopatovat hnuj - a me zase dela dobre, kdyz jim to reknu, ze jsou k nicemu. V jejich okoli jim to nerekne nikdo.
  --------------------------------------------------------

  Pytliku ja ti nemohu odpovedet ! JA TE NECTU ! Nezajimas me. Uz asi 20 x jsem ti napsal, aby jsi nedolezal
  a nediskutoval se mnou nic. Ty jsi jako hovno na vojenske kosili po zachvatu Malarie, tebe se nejde zbavit.
  ------------------------------------------------------

  Hej BLBECCI, jake to je, kdyz na vas kazdy kasle ? Nikoho nezajimate, nikdo vas nepotrebuje a nechce. Vase stara si privydelava u Prasne brany a vase skarede decka vam udelal pan instalater. Takze akorat ta Amerika zustava na kterou metate hnuj od rana do vecera a potom president Trump, ktereho nemate radi, protoze vam to kavarna rekla, ze nemate.

  Mam pro vas novinu ! Ona (America) na vas totalne kasle ! Ona vubec ani nevi, ze existujete ! Vy sebedulezita, do sebe soustredena a zahledena nedochudcata, muzete curat proti oceanu s lepsim vysledkem, nez na sebe upozornit vasimi "kvalitami".
  Krome presidenta Zemana, nikdo z vas neni nikomu znam. Samozrejme - nickovi honolulu ano, ktery se u vas narodil omylem. Spravne bych mel rikat, ze jsem se narodil prvni den po pristani v Johannesburgu po prichodu Brezneva.
  Budte skromejsi v sebedulezitosti. Jste to, cemu se rika v anglictine EXPENDABLES. (Nepotrebne. Nehodne pohledu a zamysleni.)
  bye, bye vy karikatury opic.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesko je komedie se smutnym koncem, cesti nevolnici jen cinkaji rolnickama

   Smazat
  2. 8.12 Bohužel. Protože typický čecháček, toť tedy odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty. Nadšení, že jsou tak špatní, jim ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale ať se neradujou se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde? Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Smazat
 35. Hu hu hu he he
  Brouk Pytlik
  Hu hu hu he he
  Jsem blbec Brouk Pytlik a potrebuju parazitovat na Honolulu

  OdpovědětSmazat
 36. Dear Nick
  I've been reading your posts for months. Your information is unique for us living in CR. So, don't be discouraged by this barking herd possessing a smaller brain with less convolutions and keep writing your comments.
  Good advice (maybe): forget insults (responding = lost time), give info only (thanks for this) supplemented by your own comments and feelings. Write ENG only. This may help to clean up this communication space.
  Good luck
  Dust

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. His name isnt "Nick", stupid.
   You have to be really desperate considering Hovnolulus bullshits as "unique"

   Smazat
 37. 11:43... Ty to nemuzes prenest pres srdce, ty veprove nemehlo, ze jsi nezadana a nepotrebna nula. Ztracite vliv vy blbecci z Prazske kavarny. A muj "bullshits" neni z moji hlavy.
  V tve hlave vyustuje travici system a krome vykalu, tam nemas nic. Nemas co nabidnout, tak se splachni vykale a zmizni.
  -------------------------------------------------------
  -------------------------------------------------------
  8:44 Dust....Dekuji za kvetiny. Kdyz NEbudu psat cesky, tak ztratim moznost ovlivnit nasmerovani zeme a drazdit blbecky v prazske kavarne. A ted jsou za dvermi volby.

  Nekdy vsak anglicky napisi. Uvidime, jak to bude prijato.

  Mate vsak pravdu v tom , ze tyto hadky jsou ztrata casu, kdyz se v Americe vede velky boj, mezi dvema skupinami.

  Ted president Trump vybojoval zmenu zdravotniho pojisteni, ktere totalne znicil Obama !

  Globaliste podplaceji a kupuji nektere cleny kongresu na sabotovani Trumpovi agendy.
  Tam je boj, jaky jsem nikdy nevidel. Trump jim mari plany tim, ze hodne veci se nedostane na verejnost a stavi tim svoje nepratele pred hotovou vec a oni se nemaji moznost domluvit na proti akci.

  Media jsou v rukou globalistu a ta , ktera jsou svobodna jsou sabotovana soudnimi processy - umele vytvorenymi, jako napr. proti Lee Stranahan, Bill O'Reilly, Sean Hannity, atd.

  Vystavba plotu na hranicich s Mexikem je sabotovana finnacne a presto illegalni immigrace klesla o 70 %.

  Ekonomicky - nezamestnanost klesla o 1/2 millionu nezamestnanych.

  Ted se povede tezky boj o zmenu danovych zakonu.

  Rikat, ze Trump zklamal je velka krivda.... On se proste brodi BAZINOU a progress ktery ma, nejvice mrzi prave jeho...

  V ramci narodniho usmireni, musel prijmout do kabinetu globalisty (Gary Cohn, Dina Powel. Agenty Goldman Sachs.)
  Cesi nevi co se deje a delaji rychle zavery.
  Vyhral nad kongresem prosazenim do supreme court Niela Gorsucha atd. atd.
  Boj pokracuje.
  nick honolulu
  OdpovědětSmazat
 38. Upozornuji vsechny ctenare, ze koncim do zitrka. Vse co zde bude po tomto case az do zitrka, podepsano mojim nickem NENI MOJE, ale tech primitivnich hovad, co si "pujcuji" IDENTITU, protoze jejich identita je vnimana jako prdnuti v pruvanu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 39. HONOLULU
  kdo teza to plati!!!!!. Nerikej mi ze to delas zdarma a tvoje podpora HorniDolni uplne je blby.

  Ty jsi takova kurva prodejna , Jihoafricka Armada , USA Armada a ja nevim kolik Armad a jakych mezi tim .

  Ty jsi nikdy nepracoval ,ty jsi byl vzdycky parazit. Stejne HorniDolni .

  Tak zalez do sve smradlave diry na Floride a drz hubu!!!!!

  HlPr

  OdpovědětSmazat
 40. HONOLULU , proc sem lezes a podlezas. Lidi ti nadavaji a ty opet prilezes. Ty nemas sebedustojnost, ty jsi abnormalni lidska zruda, prase s hlavou opice. Nechutnost sama, Nedolezej hovado zradny.

  Pepa Holecek

  OdpovědětSmazat
 41. On si nemůže pomoci, je to jen takova smradlava filcka c se zde drži zuby nehty jen aby čechům daval najevo jak je superiorni.
  Je to starý osamělý chudák, politujte ho.

  OdpovědětSmazat
 42. 17:58 HIPr
  Ty jsi z danoveho uradu, ze se ptas na takove veci ?
  Nevzdelance na Floride nejsou diry, kvuli spodni vode !
  Drzet hubu ? To nejde ! Nemohl bych te poslat do prdele.
  ---------------------------------------------------------
  Pepa Holecek 22:53...
  Ty vyplavene hovno z hajzlu prazske kavarny, co sem lezes ty ?
  ---------------------------------------------------------
  1:25...
  Jak to vis ze Filcky smrdi ? Jak dlouho je mas ?
  Samozrejme, ze jsem superiorni !
  To proto, ze tobe se Sudicky pozvracely do kolebky.
  A kde je tvuj nick ? (Pouze uprdnuti nema ani jmeno, ani nick !) Trpis hodne , ze jsi zmetek ? Sver se nam !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.