Reklama

.

.

úterý 23. května 2017

Proč se paní Nováková chtěla vrátit z Anglie domů a jak se jí to povedlo (VIDEOreportáž)

23.5.2017  VDRtv

Toto video je již téměř rok staré, bohužel na aktualitě neztratilo.
12 komentářů :

 1. Ani jse jí nedivím zatím je ČR bezpečná. Udělejme vše pro to aby to tak zůstalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I když video nějaký čas existuje, bylo uvedeno v pravou chvíli. Včera v Manchesteru vybuchla bomba... Zatím píší média o 22 mrtvých.

   Vymazat
 2. Islám není jen náboženství, je to především ideologie zla. Jak dlouhou ještě budou umírat nevinní, než to konečně někdo řekne nahlas a postaví jej mimo zákon ? Muslimům přeji štěstí u nich doma v poušti, v Evropě nemají co dělat.

  OdpovědětVymazat
 3. Blbé video. No tak se vraťte domů a hotovo. ---Styl videa je protivný, vč. amíckého občasného přízvuku toho maníka v roztrhaných džínech. Nechápu záběry na to auto. napřed to vypadalo jako reklama k přeskočení!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím na co si stěžujete. Je to typická reportáž - docela čistý a dobře udělaný filmík. Má začátek, průběh v čase a konec. Ctí žánr. Ukázali nám na malém detailu, co nás čeká, když se nebudeme bránit migrantům, přerozdělování, Evropské unii atd. Jestli chcete zavírat oči před skutečností dnešní Anglie, Francie a Belgie, tak si strčte hlavu do písku. Pštros od sousedů tvrdí, že to pomáhá.

   Vymazat
  2. 12:05 Dost dobré video jak to bude vypadat i u nás. Když budou přijímat migranty.

   Vymazat
 4. Na Sobotku je 100%ní spolehnutí, že se to v Česku nestane :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi takové jako zrušení církevních restitucí, díky tomuto slibu vyhráli volby - vzpomínáte?

   Vymazat
 5. Na Sobotku je spolehnutí,že jich tady bude jako
  much.Dováží je sem potají už teď a po volbách
  to bude ještě horší.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. 17:28 - Sobotka jako vždy lže! Tvrdí, že k nám má přijít 2000 emigrantů, přičemž už teď je jich zde 40000 kusů!

  OdpovědětVymazat
 7. Nemyslím, že by islám jako náboženství byl horší než křesťanství. Rozdíl je v tom, že se křesťanství chovalo jako dnes islám tak cca 2 tisíce let a tak, pokud by si vzali z křesťanství vyznavači islámu příklad, tak bude tak asi 6 tisíc pokolení v Evropě mít o čem přemýšlet. To je samozřejmě "legrace", neb Evropané přežijí tak maximálně a v nějakých ZOO 200 roků, pak přes veškerou snahu ošetřovatelů vyhynou.
  Proč došlo k radikalizaci islámu, kdo je na vině, kdo byl kolonizátorem těchto zemí a kdo si dodnes nemůže zbavit manýr z té doby. Kdo intervenoval svou armádou - Irák, Afghanistán, Sýrie, Libye... na území NATO, nebo obráceně?
  Chováme se v jejich zemích jako nacisté neblahé paměti ve válce proti židobolševikům a pak se divíme, tak jako se divili nacisté, když v té válce byli poraženi SSSR. Není možné přestat s vměšováním Západu do vnitřních věcí jiných národů a zemí, neprovádět tam puče, nevraždit jejich politiky, neorganizovat kontrarevoluce a ty pak věnčit epitety barev, drsnosti či ročních období?!
  Až si národy NATO zjednají doma pořádek a vzdají se ambicí na dobývání světa pro několik svých nenasytných oligarchů, pak můžeme požadovat, aby si udělaly pořádek i národy ostatní. Proč nechceme být dobrým příkladem ostatním, proč musíme být právě jen tím špatným. Proč naši vůdcové sní jen o tom, jak se proslavit ve válkách, masovým zabíjením, terorismem? Proč nemůžeme mít na čele politiky, kteří budou propagovat mírové soužití - proč jim zrovna toto heslo "smrdí žídobolševismem", který čeká také ještě na své vykořenění. Proč je říci nějakému politikovi na nejcivilizovanějším Západě, že lidé touží po míru, takřka vlastizradou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kecy. Islam uz morduje vsechno vsude po 1400 let. Cim se zavinili lide na jizni Morave, ze je Turci vymordovali? Cim ze zavinili Madari ci Rumuni, ze se na ne Turek vrhnul, a okupoval staleti? Islam byl radikalni od zacatku. Behem sta let okupoval byvale krestanske zeme od Spanelska az k Persii, a pak mordoval i Buddhisty and Hinduisty. Islam je zlo -- a hlavne vuci Muslimum. Islam uber alles... tak pry to chce Allah. Ale to uz jsme tady slyseli...

   Vymazat