Reklama

.

.

sobota 13. května 2017

Putin padl

Petr Ďoubalík
13. 5. 2017
Vladimir Putin padl, ministr obrany Sergej Šojgu bojuje s generálem Konstantinem Petrovem, do bojů se překvapivě zapojil i známý krasobruslař Jevgenij Pljuščenko...

Snad jsme titulkem udělali alespoň na chvilku radost našim vytrvalým trollům. Ale pátou kolonou vytoužený ruský majdan se nekonal. V. Putin sice padl, ale zase vstal. A co víc, brzy vstřelil svůj další gól v NHL. Skóroval i ministr obrany S. Šojgu.


Vše se stalo 10. 5. v Soči při galapředstavení NHL (Noční Hokejová Liga). Je to hokejové šou, zábava pro diváky, utkání vysloužilých hokejových hvězd a známých amatérů. Hrají třeba V. Fetisov, A. Kasatonov, A. Jakušev, S. Morozov, P. Bure, A. Zajcev, ale i J. Pljuščenko, S. Šojgu, V. Putin... Hraje se slušně, nikdo se nechce proslavit nějakým zákeřným zákrokem na prezidenta (narozen 1952). Když dá V. Putin gól, radují se všichni. Potyčky jsou groteskní, pro pobavení diváků. Prezidenta na led srazil nechtěně spoluhráč, hokejová legenda, "ruská raketa" Pavel Bure (video o něm viz níže).

Hymnu na úvod zazpívala Julia Samojlová. Ukrajina ji nepustila na Eurovizi, tak zazpívala v Den Vítězství v krymském Sevastopolu a den poté před zápasem NHL.
V. Putin dostává překvapivou otázku od CBS News, údiv neskrývá ani jeho pravá ruka D. Peskov

Perličkou byl dotaz novinářky z amerického TV kanálu CBS News, která se zeptala hokejově naladěného V. Putina, přicházejícího na ledovou plochu, jaký vliv bude mít odvolání šéfa FBI na vztahy USA - RF. Hokejista Putin se omluvil, že mu otázka připadá směšná, a dodal "Мы тут ни при чем!" (My s tím nemáme nic společného! My nic, my muzikanti...). A pozval novinářku na hokej.
Video, překlad a titulky: Ďouba


Toto video je asi nejlepší pro představu o NHL:
0:00 novinářka CBS (podrobněji a s titulky viz výše)
0:25 Putin byl iniciátorem vzniku NHL, dnes se účastní 800 týmů. Vítěz získává certifikát na stavbu hřiště
0:46 reportáž o hře Putina, má dres s číslem 11
1:08 hymna, zpívá Julia Samojlovová (na vozíčku, zahajovala Paralympiádu v Soči, měla reprezentovat na letošní Eurovizi v Kyjevě)
-první gól P. Bure
1:35 skóruje prezident
1:42 strkanice S. Šojgu - K. Petrov
1:48 P. Bure sráží V. Putina
Název Noční Hokejová Liga vznikl podle toho, že amatéři chodí hrát až po práci a když je na stadionech volno
2:41 NHL vznikla před 6 lety, prezident dal tehdy slib mladým sportovcům, že se naučí bruslit a slib splnil
3:00 Putin říká, že poděkování patří samozřejmě sponzorům, organizátorům, ale tentokrát chce poděkovat hlavně rodinám amatérských hokejistů, že jim hrát umožňují...


Rozšiřující učivo:
Reportáž o NHL v Soči od RT:


sestava týmu "Legendy hokeje"

sestava týmu "Sborná NHL"

č.5 - J. Pljuščenko, č.11 - V. Putin


Jak hrála "ruská raketa" Pavel Bure:

44 komentářů :

 1. když se nemusí bát, že se pod ním proboří led, není to hrdinství

  OdpovědětVymazat
 2. ten malej, to je Putin? myslel jsem, že je větší

  OdpovědětVymazat
 3. malý Putin padl, žádná sláva

  OdpovědětVymazat
 4. až se někdy potkáme, Putine, budeme hrát judo, v tom jsi snad lepší

  OdpovědětVymazat
 5. nestřílí na člověka, aby dal gól, fakt relax

  OdpovědětVymazat
 6. můj tým měnavek (třída kořenonožci) Tě vyzývá na utkání, Putine

  OdpovědětVymazat
 7. Postavit se v jeho věku na brusle, smekám a má u mne palec nahoru. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. určitě má ty brusle s drážkou v ostří kvůli stabilitě, zbabělec

   Vymazat
  2. V.J.Horák moloděc

   Vymazat
  3. Putin staršij

   Vymazat
 8. myslel jsem, že Rusové vždy jen skákali skrz led

  OdpovědětVymazat
 9. další věc, kterou Rusové okopírovali

  OdpovědětVymazat
 10. v brance stál Armata

  OdpovědětVymazat
 11. Doubaliku, prestante me lekat, nebo budu kokokokktat !
  President Putin a president Trump jsou zarukou miru na teto planete ! Jejich detinske hry nikoho nezajimaji.
  Hokej a golf (president Trump) je pouze zabava.
  Ja hledam UFOuny a nikoho tim nelekam.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kokopříspěvek od honolulu, zdravím, už se tu některým po Tobě dost hodně stýskalo

   Vymazat
  2. --- kokomentář, sorry

   Vymazat
  3. 21:46 zavistny cechacsky nevolnicek zakdakal
   Zapecnicek

   Vymazat
 12. kolik si Putin zamluvil gólů? no nesmějte se, na tom dost záleží, třeba nedal všechny

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jasně že na tom záleží. Kdyby jeden jediný den nepřišla na diskuze ta obvyklá uslintaná chátra, co bychom si počali?

   Vymazat
  2. nebyla by sranda

   Vymazat
 13. přál bych vám vidět tu skutečnou NHL

  OdpovědětVymazat
 14. Co tu diskutuje za voly !!

  OdpovědětVymazat
 15. Tak mne napadlo, nevím, jestli znáte skutečnou Hydru. Je to tvor, který je vlastně nechutným skoro úplně průsvitným rosolem obvykle nazelenalé barvy a prostě pohltí třeba člověka tak, že na něho spadne a absorbuje ho a vznikajícími plyny z jeho tlení v ní se zase vznese nad mraky. Je to dost úspěšná zbraň proti lidem, protože se jí nejsou schopni bránit. Nebo spíše nebyli, nyní už lidstvo disponuje lepší technikou - vědou. No a nebo třeba Trifidi. To jsou rostliny, které fakt myslí a jsou schopny pohybu na třech svých nohou, přičemž ale musí stále otáčet svým dlouhým štíhlým a holým stvolem aby byly schopny posunout setrvačností zase další z nich ke kroku. Na konci toho stvolu je dost velký květ, asi tak něco nad úrovní dospělého muže a pozor, používá optický klam, takže se jeho oběť domnívá, že jí nic nehrozí. Z toho květu totiž vymrští stočený šlahoun s jedem na konci a stejně jako se třeba požární hadice rozvinutím zmenšuje, tak oběť má pocit, že se od ní ten šlahoun naopak vzdaluje. A pak zásah a do několika vteřin omdlí. Většinou oběť zemře, záleží na množství jedu, například jeho několikátá oběť rychle za sebou už má šanci, že přežije. Trifidi disponují i dost pevnými chapadly, něco jako ohebné ale pevné liány. Většinou se dostanou na planetu formou meteoritů, většinou spolu se zelenou světelnou září, která vzniká spalováním obalu jejich semen a následně tím oslepením živočichů. Jejich růst do dospělosti trvá asi tak nanejvýš několik týdnů. Umí se i kamarádit. Prosím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď už to tady málokdo bude číst ale o to nejde. Víte asi, že už lidstvo má nějaké zbytky mimozemské techniky a asi i celé disky, ať už třeba USA nebo Rusko a nebo kdo ví kdo, třeba, o USA a Rusku je to víc známo. No, není to ale jediná možnost, co by na Zemi mohlo po "návštěvnících" zůstat. Když proběhla naše mise na Zem, byli jsme usilovně likvidováni nejen lidmi ale především těmi vesmírnými civilizacemi, které si naši přítomnost na Zemi nepřály. Mimo jiné i tak, že na Zemi byla "zanechána" semena Trifidů a dokonce nejen i ta Hydra se objevila. Mám tedy osobní přímou zkušenost. Dovolím si tedy nyní dát vám všem naději, protože jsme situaci našeho napadení jimi dokázali zvládnout. Začalo to tak a byl jsem ještě malé dítě, že jsem si všiml malé rostlinky, která ale vypadala jinak, než jsem si rostliny představoval. Byl jsem ale ještě malé dítě, které toho moc neznalo a nebyl si jistý. Zaujala mne, prostě a tak jsem se o ni začal starat. Zaléval jsem ji, protože bylo dost sucho, bylo léto. Vždy po necelém týdnu, když jsem na to místo zase přijel, byla o moc větší a najednou jsem si nebyl jistý, zda stojí stejně. Přísahám, že jsem měl dojem, že stojí o něco jinde, šlo o decimetr a jinou pozici spodní části. Měla tenký holý stvol a pod ním tři stejně tenké, prostě jako nohy. No, a pak pršelo a já přijel a byla už velká, skoro jako já. Druhý den ráno jsem vstal a šel se na ni podívat a uviděl jsem, že má u těch třech nohou něco jako liány, kterými drží vystrašené a přidušené kotě, pevně a nešlo ho osvobodit. Přivolal jsem dospělé a ti se také snažili marně. Nakonec se rozhodli ta chapadla Trifida odříznout nožem. Na poslední chvíli jsem je ještě zastavil, protože mi toho Trifida z nějakého důvodu bylo líto, staral jsem se o něho a teď by ho poničili. A náhle to šlo, on povolil sevření a to kotě jsme vyprostili. Pak,

   Vymazat
  2. Pak, pozdě večer, mi sdělili, že na zahradě za stodolou jsou ještě další dva stejní, respektive dvě další stejně podivné rostliny. No sláva, fakt zajímavé, co to je? Ráno ale bylo už po všem, respektive po nás všech včetně mne, i když včetně mne jen na nějakou dobu. Napadly nás a normálně chodily, kroužily stvolem a využívaly setrvačnosti pohybu k přesunutí další nohy v chůzi. Ty dvě za stodolou už byly před ní, protože jí k nám prošly. Stáli jsme u nich a zírali na ně a pak jsme dostali zásahy jejich proti našim hlavám vymrštěnými šlahouny z jediného jejich květu, takový trychtýř, na stonku. Proto vím, že probíhá optický klam, jak už jsem vyšším příspěvku popsal, jako by se naopak vzdaloval a já sám neměl potřebu se tedy bránit, respektive tomu zásahu uhnout. Ale o mne se postaral ten Trifid, o kterého jsem se staral a pak ho ochránil. Po několika minutách jsem se probral, protože proti mně nepoužil dostatek jedu. Kamarád. Pak vše vyřešila má vesmírná ochranka a já děkuji za zkušenost a za informaci a, a to asi dokonce především, za přátelství a oboustranné, s Trifidem. Kontakt s odlišnou formou existence. To nikdy není k zahození. Zdravím.

   Vymazat
  3. Ten konec jsem trochu zkrátil. Vlastně to bylo přesněji tak, že jsem slyšel zoufalý křik a vyběhl ven z domu až bezprostředně poté. Na zemi už všichni leželi bez hnutí a ke mně šel ten můj Trifid, kterého jsem ale identifikoval jen podle jeho pozice. Pak jsem dostal zásah. Také je tedy možné, všeobecně, že už neměl ve šlahounu dostatek jedu, ale podle sdělení vesmírné civilizace, která vše pak řešila, bylo to tak, jak jsem už napsal, tedy že mi vrátil tu mou péči o něho a šlo o přátelství. To jen pro mé svědomí, protože to může mít význam.

   Vymazat
  4. A vlastně ještě něco. Všichni tři tito Trifidi ještě žijí. My nezabíjíme zbytečně a ani vy byste nezabili třeba tygra jen protože je dravcem, byli přeneseni prostě jinam a dožívají se věku minimálně čtyř set let.

   Vymazat
  5. Když nás kdysi kontaktovala vesmírná rostlinná civilizace OR (ale to OR znělo dost hodně dlouze) a já byl u toho osobně, protože šlo zase především o mne, tehdy oni přiletěli disky a nechtěli odletět,.. protože údajně potřebují nezbytně lidské maso. Samozřejmě, že to nebyli Trifidi, i vypadali naprosto jinak. My jim nabízeli třeba hovězí ale oni tvrdili, že musí mít lidské, protože obsahuje látky, které hovězí ne. Lidští velitelé uvažovali nahlas o tom, že v tomto výjimečném případě by byli ochotni poskytnout jim nějaké své vojáky. Jak to dopadlo, co dostali, nevím. Ale i ti Trifidi asi museli získat živočišnou potravu, v našem případě nás lidi, prostě nás potřebovali jako výživu, jako nutné jídlo. To asi naprosto nebylo osobní. Děláte chybu, že nás takové ignorujete a ignorujete obecně vesmírné civilizace. Doba se už vyvinula plně pro kontakt a nedá se odvrátit, stejně jako vy jste kontaktovali jiné kontinenty. Škoda, že tedy, vlastně, vy nemáte zájem o vám samým potřebné informace.

   Vymazat
 16. Legrační jak ĎouBalík neustále myslí na "trolly" a v každém jeho výplodu je zmiňuje. A aby na ty jeho rusooslavující bláboly vůbec někdo klikl tak je nadepisuje bulvárními "clickbaitovými" titulky :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, trubko, a ono to funguje. I ty, velký mudrc a svéhlavička, ses nechal nachytat a ještě k tomu tu písemně slzíš. Ďoubův bezesporný úspěch.:-D)

   Vymazat
 17. Mňa už hokej neintťeresuje,postupujeme do B skupiny a o možno náš Slovenskí mančaft sa o takích päť alebo šesť rvôčkov prederie ako tak s odretími ušami do A skupiny.Inak je Putin kapacita a prezident ľudu,charašo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to alespoň poznáte nové soupeře, například Medzopotámii, Starý Egypt a Inky, o těch jsem už dlouho neslyšel.

   Vymazat
  2. A toľko sme sa pred 1993 nadrapovali, že aj bez Čechov hokej dáme, že?....EUfalmer USAhujer...a ešte opraviť gramatiku...

   Vymazat
 18. Evropská unie financuje projekt otevřených hranic a volného pohybu migrantů v Africe - těšme se na nové vlny migrantů
  10.5.17

  Evropská unie:
  Co Evropu více ochrání před masovou migrací?
  1. Když si budou africké státy hlídat své vlastní hranice
  nebo
  2. zrušení těchto hranic a volný pohyb migrantů po celé Africe?
  Odpovězte si sami.
  A zvažte, zda nás chce Evropská unie skutečně chránit před masovou migrací, a nebo ji sama podněcuje, vyvolává a finacuje.
  Protože jen podle činů a nikoli podle slov se pozná skutečný úmysl.
  A faktem je, že Evropská unie FINANCUJE projekt otevřených hranic v západní Africe - Volný pohyb osob a migrace v západní Africe (Free Movement Persons and Migration in West Africa).
  Ano, my si své vlny migrantů sami financujeme z našich daní.
  Tématické oblasti projektu jsou:
  volný pohyb osob
  přeshraniční spolupráce
  ochrana migrantů
  posílení migrantů
  reintegrace vrácených migrantů
  gender a migrace
  Projekt je financován Evropskou unií a komisí ECOWAS. Uskutečňuje ho Mezinárodní organizace pro migraci (IOM - přičleněná k OSN), Mezinárodní organizace práce (ILO - součást OSN), Mezinárodní středisko pro rozvoj migrační politiky (ICMPD).
  Zdroj: https://fmmwestafrica.org/wp-content/uploads/2017/02/Fiche-F...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už věřím jen vesmírným civilizacím.

   Vymazat
  2. --- Snažím se žít a jednat jako muž a samozřejmě i tak myslet. Nejsem homosexuál, aby mým "posláním" (asi) bylo otevřít se útočníkovi a nechat se od něho vojet. Nechci tak být v úloze ženy a nevzdorovat svému "pánu" (silnější pohlaví) a s láskou pro něho pracovat. Nechci tak kapitulovat před imigranty, kteří jsou nezpochybnitelně naprosto nekompatibilní s evropskou kulturou, respektive s evroamerickou civilizací, tedy s lidem Evropy a třeba USA a zaostalí až běda, doslova nepoužitelní ale přesvědčeni o vlastní nadřazenosti nad námi, přičemž jsou fanatiky ve svém náboženství islám, který je spíše formou diktatury, tedy nedemokratické vlády nad lidmi. Mou nadějí na záchranu jsou už jen ty vesmírné civilizace, které mají podle mého názoru zdravé a diametrálně odlišné názory od EU. Nemohu si prostě pomoct ale musím prostě považovat jednání EU za zradu a za ničení Evropy. Omluvte mne, nemohu být s vámi, s EU, tedy.

   Vymazat
 19. Ďoubalíku, jen k tomu Napoleonovi, ona ho tak strašně svědila vyrážka syfilisu na břiše, že se tak škrábal až mu tekla krev a nosil tedy červenou navoskovanou košili aby ta krev nebyla vidět a neděsila jeho vojáky domněním, že je zraněn.

  OdpovědětVymazat
 20. Tak at nastoupi Zirinovsky

  OdpovědětVymazat
 21. Musím se smát, tolik blbů pod jedním normálním článkem. Rád bych viděl někoho z těch idiotů na bruslích.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 22. Tento článek je červeným hadrem pro trolly. A taky se hned předhání. Jejich výplody tady rozkrývají jejich hloupost, nicotnost a směšnou malichernost. Malé děti ve školce se hašteří lépe než oni. Chce to více takových článků. Alespoň se mohou realizovat i oni. Bravo Petře Ďoubalíku, BRAVO!

  OdpovědětVymazat
 23. Zase si tady může vybrat každý,ať ruský agent,
  tak amerikanofil zabořený v americké řiti.Tak
  je vlastně spokojenost na všech stranách.Přeci
  si to nemůže nikdo nechat ujít.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 24. Víte jak by se kapitálu ulevilo, kdyby padl Trump, Putin, Orbán, u nás Zeman a Babiš. Určitě by kapitalisté zaplatili lidu guláš a pivo. Kapitál potřebuje Jelciny, Havly, Obamy, Merklový. To je jediný tým pro naše vladaře za bukem, kteří šoupou loutkovodiči a ty profesionálním i politiky, jako je Sobotlach, Zkurválek, Fialový, Kalous, Černobrdka. Víte jaká to bude katastrofa pro militaristy a kapitál, když nebudou války. To by byl zánik oligarchie, jejich smrt. Mír je největší hrozbou pro diktaturu kapitálu, mír je základem pro světovou revoluci a nadějí na konečný příchod demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:47
   Ale houby. Každá akce vzbuzuje reakci. Jak prosté.

   Vymazat
  2. 20.12
   ideální znát veškerá zájmena a hledat
   konsensus.S čímž souvisí:Putin je tak sladkej,když se baví a má klid.Taková Overtonova okna,jako NWO, jsou k dispozici
   oběma stranám.

   Vymazat