Reklama

.

.

pondělí 8. května 2017

Řidiči v Chabarovsku se vyznamenali!

Řád vlastenecké války

8. 5. 2017, zdroj: RT, doplnění ĎoubaPřes 600 řidičů v dalekém ruském Chabarovsku se včera vyznamenalo Řádem vlastenecké války. Poté se rozjeli do svých domovů. Vše ale pohotově zaznamenala špionážní kvadroptéra RT, a tak se tu prapodivnou akci utajit nepodařilo. 
Rozšiřující učivo:
Protože se do dalekého Chabarovska většina z nás asi nikdy nepodívá, mohou si ho zájemci alespoň
prohlédnout:

Krása Dálného Východu a město Chabarovsk, 2015, 12 minut:

Léto v CH., 2012, 9 minut:


CH. - nejkrásnější město na zemi, 2013, 6 minut:

CH. - města Ruska 2014, 6 minut:

CH. z ptačí perspektivy, 2014, 3 minuty:

CH., zima, time lapse, 2013, 2 minuty:

CH., zima, time lapse, 2014, 3 minuty:7 komentářů :

 1. Krasny srp a kladivo, Doubaliku. Co takhle hakenkrautz, ten by nebyl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co je to to hakenkrautz, demente? Mohl bys to vysvětlit, tupče?

   Vymazat
  2. 18:49 - Nemá co říci, jen plive jedy. Ubožák.

   Vymazat
  3. 18:49 když není co říci tak nastupuje označení extrémista populista Putinovi agenti

   Vymazat
 2. Michalů se na začátku letošního roku proslavil jak v Evropě, tak i v Rusku poté, co média publikovala jeho veřejnou Omluvu ruskému národu. V ní se autor za celý český národ omlouvá za „proamerickou vládní politiku České republiky“.
  Čech s neutuchající láskou k východní velmoci 16. dubna letošního roku překročil ruskou hranici. Podle informací, které se objevily na ruském serveru vm.ru ihned po vjezdu do země kontaktoval ruské úřady, na které se obrátil s žádostí o azyl.
  Nedlouho poté, co jeho vlak zastavil na moskevské zastávce, Čecha kontaktoval reportér z magazínu Večerní Moskva, aby mu položil několik otázek souvisejících s jeho motivací k příjezdu do Ruska. Michalů novináře ihned ujistil v tom, že „miluje ruskou kuchyni, ruskou kulturu a obecně celou zemi“. Doplnil také to, že sní o životě v Rusku.
  Bývalý řidič autobusu a policista ruskému novináři také objasnil, že v Rusku má známé, kteří mu s jeho příjezdem pomohli. „Nejsem žádný blázen a za zlatými břehy jsem do Ruska nepřijel. Jsem si samozřejmě vědom toho, že je vaše země zmítaná ekonomickými problémy, ale strach nemám. Jsem připraven tvrdě pracovat,“ řekl.
  „Obyčejní Češi mají Rusko rádi. Ovšem oficiálně máme být nepřáteli. NATO o Rusku mluví jako o hrozbě pro celý civilizovaný svět. O Rusku, které tento svět zachránilo od Hitlera!“ zdůraznil Čech.
  „Neumíte si ani představit, kolik lidí mě v ČR podporuje. Můj příjezd sem je takový experiment; jestli vše půjde hladce, mnoho dalších Čechů bude následovat můj příklad. Bylo by skvělé vytvořit v Rusku českou vesnici! Místa je zde na to dost,“ rozpovídal se o svých plánech přívrženec Putina.
  ==============================
  Nepojedete taky, komunisti? Uz jste tady trapni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý, tam se pár desítek tisíc uprchlíků srovná, až se podaří přesvědčit Rusy, žít po novu.

   Vymazat