Reklama

.

.

neděle 7. května 2017

Ruské soubory hrají živě v Berlíně - přímý přenos

7. 5. 2017, kulturní referent NR, živě z Berlína soubory Chor Tureckovo a Soprano Tureckovo
14 komentářů :

 1. Podobné, jako když mají v Plzni vystoupení Alexandrovci. Natřískaná ČEZ aréna do posledního místečka, píseň Katuša řvou všichni lidi ve stoje, a nejen tuto. A je vždycky beznadějně vyprodáno rok dopředu, není šance dostat lístky.Jsou takoví, kteří chodí znovu a znovu a znovu. Proč asi?Jsou to lidi, kteří nesedí doma u počítače a nenadávají prezidentovi a ministrovi financí - na takové Čechy jsem hrdý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo chodí na Alexandrovce, někdo na Rolling Stones jiní zas chodí na hokej. Proč jsi hrdej zrovna na fanoušky Alexandrovců?

   Vymazat
  2. Proč? To není kvůli zálibám a zájmu, ale proto, že sport viz hojek zatím není balený do žádné z vlajek, Rolling Stones jsou příznivě medializováni, zatímco na Rusko je teď úkolem a zadáním všech medií plivat. A tak se házejí hovna a plivou se jedovatý sliny směr Rusko, a na všechno ruský, a kdo neplive, riskuje, že nebude uznán za správného Čecha, naopak. Nedrží basu se šmejdy a manipulanty, a to se v Čechách neodpouští, to se nesmí. A oni klidně jdou na Alexandrovce, v civilu, nikoliv v převlečení za strašáky, ani v kuklách, aby je nikdo nepoznal. Tomu dnes říkám hrdinství a odvaha. Jsem hrdý na ty své spoluobčany, kteří nestrčili svoje hlavy do ideového chomoutu, ať to stojí co to stojí. Kromě toho, že jsem měl to štěstí se na Alexandrovce dostat, a ten jejich zpěv, ty písně, a ta atmosféra - neopakovatelná, nikým nenapodobitelná -úžasné, ale musí se to vidět, aby každý viděl sám, o čem to je.

   Vymazat
  3. Oprava - sport - viz hokej. Překlep.

   Vymazat
 2. Zpívají a moderují rusky. V době Jelcinova a Gajdarova blahobytu se prý repatriovalo zpátky do Německa několik milionů Němců usazených v bývalém SSSR. Teď nahánějí Andělce hrůzu, protože nikdo neví, jak se zachovají ve volbách.

  OdpovědětVymazat
 3. Na Ukrajině se chystají udělat totéž, co Miloš Zeman stihnul hned po převratu. Přesunou den vítězství z 9. na 8. května. Pravda letos ještě z formálních důvodů budou Ukrajinci slavit Den vítězství. Je to provokace proti Rusům. Miloš se proslavil také tím, že do Moskvy táhl přestárlé veterány a na vojenskou přehlídku je nepustil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevadí, Miloše stejně budu volit znova. I kdybyste se pražskou kavárnou třeba ze*rali.

   Vymazat
  2. I já, a se mnou víc než tisíc sousedů - celá naše čtvrť.

   Vymazat
  3. 23:56, 0:48, pak se nedivte ...

   Vymazat
  4. Zatímco teď se divíme každý den, co všechno je v politické špíně možné -ale asi jen v ČR - nikde jinde. Stydím se za svou zem, za své politiky, i za ty, kteří zvonili, a vyzvonili přesně tohle svinstvo, jen proto, že toužili mít pytel zlata ze západu. Kde je pytel? Ani ten jejich vlastní už není - už je zakřiknutej, tak teď tady nadávají. Někoho vyštvat? Proč ne? Zas prezidenta? No tak holt jo. Hnus.

   Vymazat
 4. Ďoubo, za tohle zveřejnění pro nás (díky presstitutům) neznámé akce Ti odpouštím, žes mi kdysi na Tajákovi vytahal řetěz na kole, protože sis nevšiml, žes tam měl i malý tác. Bravo. Broňa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Broňo, stará vojno, ani nevíš, jakou radost jsi mi udělal! Snad se někdy uvidíme, řetěz uhradím (tehdy měl cenu několika piv, ne?), budu se těšit. Ďouba

   Vymazat
 5. Naši předkové vyznávali svatého Václava.Také se
  k němu modlili:svatý Václave,oroduj za nás a
  nedej zahynouti nám,ni budoucím.V době dnešní
  je platné něco jiného.Svatý Václave,vykašli se
  na tento národ,který si přestal vážit sám sebe
  a vzývá místo svých národních tradic cizáckou
  nadvládu a kulturu a ještě je na zradu pyšný.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. Zajímavé,osvobození Plzně američany plná televize,ale osvobození Prahy rusy ani zmínka.

  OdpovědětVymazat