Reklama

.

.

úterý 16. května 2017

Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má Rusko jaderných hlavic! USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!

- VK -
16. 5. 2017 AE News
Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má Rusko jaderných hlavic! USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!

Bez velké pozornosti západních médií došlo na konci minulého měsíce v ruském generálním štábu k vážné události. Zástupce náčelníka generálního štábu ruské armády gen. Viktor Poznichir prohlásil na Moskevské mezinárodní bezpečnostní konferenci (MISC), že ruské velení dospělo na základě analýz k jednoznačnému přesvědčení, že USA se chystají k preventivnímu jadernému útoku proti Rusku [1]. Vyplývá to z kroků amerického Pentagonu a velení NATO v Bruselu, které v rámci útočné doktríny Steel Rose nasunuje na hranici doteku s Ruskou federací tzv. „postradatelné invazní sbory“, což jsou v angličtině tzv. „expendable units“, které slouží k útočnému nasazení a nepočítá se s jejich přežitím. Rusko si všímá, že američtí generálové nasunují do Pobaltí nikoliv obranné jednotky, ale doslova invazní svazy.

Vojáci Bundeswheru na „výletě“ do Pobaltí.
Patří mezi ně především odpalovací zařízení pro rakety Tomahawk, dále ženijní vojska, která mají za úkol zajistit pozemní průjezdy přes ruské řeky, protože ruská vojenská doktrína v případě napadení Ruska počítá v první fázi se zničením mostů přes řeky pro zpomalení postupu nepřítele. Nasazení polských ženistů v Estonsku počátkem března tohoto roku je neklamným znakem chystané invaze NATO. Polský ženijní útvar bude v Estonsku nacvičovat brodění a přesun vozidel pěchoty přes vodní toky, bude se měřit čas a rychlost ženijních staveb v simulaci plnění bojového útoku.

Dalším neklamným znakem preventivního úderu proti Rusku jsou stavby odpališť pro americké autonomní bojové systém, tzv. navigony pro řízení palby ze vzduchu a z moře. Součástí komplexů jsou rakety Tomahawk, které nemají žádné defenzivní použití, protože se jedná o útočné zbraně. Zatímco veřejnost v Evropě je do omrzení zaplavována lživými informacemi o obranné úloze NATO v Pobaltí, tak mezitím to samé NATO nasunuje na hranici doteku s Ruskem invazní brigády.

Do Pobaltí jsou nasunovány invazní svazy, budují se odpaliště raket!

To se týká především jednotek německého Bundeswheru a jeho oddílů útočných skupin, což jsou lehké motorizované skupiny na vozech Marder a s týlovým krytím obrněného Panzergrenadier 122. batalionu na tancích Leopard II. Tato skupina je nově nasazenu na hranici doteku Kaliningradské oblasti. V druhé polovině tohoto roku se počítá s nasunutím dalších německých jednotek Bundeswehru do Pobaltí a od ledna příštího roku pod velením Bundeswehru budou v Pobaltí působit i čeští vojáci [2], vláda jich minulý týden odsouhlasila 290 a na základě dopisu, který před časem podepsal ministr obrany Stropnický (ANO), budou čeští vojáci sloužit pod přímým vrchním velením generálního štábu německého Bundeswehru [3]. Ruský generální štáb si také všiml, že v Pobaltí se nebudují linie defenzivní obrany, pokud by NATO opravdu chtělo pobaltské státy jenom chránit, ale budují se izolovaná autonomní odpaliště pro americké rakety s plochou dráhou letu. Nic z toho, co se děje v Pobaltských zemích, ani náznakem nepřipomíná defenzivní činnost a budování obrany, ale všechno to ukazuje na přípravu ofenzívy a vedení útoku, uvedl generál Poznichir.

Ženijní technika Bundeswehru na cestě do Pobaltí.
Američtí necons podle posledních informací získali od Pentagonu ujištění, že USA dokáží vyhrát nukleární válku s Ruskem i s Čínou dohromady [4], uvedl to Paul Craig Roberts pro Global Research. A právě ruský generál Poznichir varoval na bezpečnostní konferenci, k čemu se schyluje. Americký Pentagon vzhledem k navyšování rozpočtu pro protiraketovou obranu bude mít do roku 2022 více „obranných“ raket, než kolik má Rusko jednotlivých nukleárních hlavic [5]. Po roce 2022 tak přestane na USA účinkovat doktrína vzájemného zničení (doktrína MAD) a Pentagon získá pocit neohrozitelnosti, což povede okamžitě k útoku na Rusko. Ruský generální štáb proto oznámil, že ruská armáda bude muset na tento vývoj reagovat svými protiopatřeními. První odezvou by mohl být ruský balistický systém Jars, který používá nejnovější generaci manévrovatelného řízení hlavic, které tím obchází současné americké protiraketové systémy. Daleko větší hrozbou jsou pro Rusko americké rakety s plochou dráhou letu.

NATO chce české vojáky do první linie ve válce s Ruskem!

Proti Tomahawkům může Rusko nasadit protiletadlové systémy S-300 a vyšší, jejich úspěšné nasazení bylo vidět před měsícem v Sýrii, kde z 60 amerických Tomahawků dopadla na syrskou leteckou základnu sotva polovina. Problém je ovšem v tom, že Tomahawky mohou být vybaveny i jadernými hlavicemi a v případě masivního nasazení nedokáží systémy S-X00 zničit všechny rakety. Stavba odpališť v Pobaltských zemích naznačuje, že Američané v blízké budoucnosti plánují zaútočit na Rusko tisíci raket s plochou dráhou letu. Doprava raket na jednotlivá odpaliště bude po železnici z Polska, kde se po vykládce z amerických lodí naloží rakety na vlaky, které je dovezou na jednotlivá odpaliště do Pobaltí.

Nakládka techniky Bundeswehru na cestě do Pobaltí.
Čeští vojáci se budou příští rok seznamovat s úkoly plánovaného tažení NATO na Ruskou federaci. Zájem je především o češtinu a slovanský přízvuk. Po vypuknutí bojů s Ruskem chce NATO použít české vojáky jako výzvědné průzkumníky. Český přízvuk má silný ruský akcent a NATO proto plánuje s nasazením českých vojáků do týlu nepřítele na území Ruska. Cílem operátorů bude sledovat pohyby vojsk na ruském území a podávat informace o situaci. Pentagon očekává, že po vypuknutí války dá Moskva příkaz k sestřelení amerických špionážních satelitů na oběžné dráze okolo země. Pentagon tak zůstane slepý a bude potřebovat informace přímo od spojek a operátorů na území Ruské federace. O nasazení českých vojáků pro účely diverze na ruském území se hovořilo už v roce 2015, kdy NATO navrhovalo vytvořit v Litvě a Lotyšsku školící střediska pro české a polské vojáky, aby se naučili rusky a po vypuknutí války aby byli vysazeni v Rusku a získávali informace od místního obyvatelstva o pohybech vojsk.

Vylhané důvody NATO pro další válku proti Rusku

Pentagon si zjevně uvědomuje, že jakmile by byla Pentagonem spuštěna Salva 1, Rusko by reagovalo odpálením až 80% všech balistických raket, které má k dispozici. Pokud by jich dolétlo do USA a do Evropy méně něž polovina, bylo by to považováno podle Pentagonu za výhru v nukleární válce. Takové počty jsou hrozivé, protože i kdyby do Evropy dopadlo jen pár desítek nukleárních hlavic, byla by to katastrofa. Pentagon v 60. letech považoval 40% ztráty v USA na civilních život v případě nukleární války za přijatelné. Kolik procent je to z pohledu Pentagonu v Evropě, to raději ani nezkoušejme přemýšlet. Pokud se máme vyhnout jaderné konfrontaci s Ruskem, musí dojít k ukončení existence NATO, anebo k obnově Varšavské smlouvy v nějaké nové podobě. Nová bezpečnostní aliance s Ruskem by byla rozumnou rovnováhou k NATO, ale to by se museli k moci dostat pronárodní politici, ne ten pro-americký neokonzervativní éthos, který dominuje dnešní Střední Evropě. Ale kolik politiků opravdu dnes chce z NATO vystoupit? Kolik českých politických stran?

Gen. Viktor Poznichir.
Zatímco se občanům v EU lže o migraci a o agresi Ruska, tak mezitím NATO buduje v Pobaltí a v blízkosti Kaliningradu pozice pro útok na Rusko, odpaliště pro americké rakety, navigační systémy pro řízení palby na území Ruska atd. Opět je to Rusko, na které západ plánuje útok. A opět to má být slovanský kanonenfuter v podobě českých a polských vojáků, kteří mají umírat v Rusku za zájmy západních „spojenců“. Ministr obrany bez uzardění předal klidně velení nad částí české armády německému Bundeswehru. Takže kdo se čemu sakra diví? Co je to za pronárod, který za pár koblížků zvolí do čela národní obrany bývalého herce, který jen tak podepíše předání velení německému Bundeswehru? Myslíte si, že by někdy americký ministr obrany podepsal dekret, aby třeba i jen jednomu americkému vojákovi velel nějaký papuánec? Ne, to jenom český voják je znovu pod jařmem cizích generálů. Rusové jasně vidí, že se chystá útok na Rusko. A pokud někdo předává velení nad svými vojáky Bundeswehru, je jasné, že jde do tuhého, protože proti Rusku nemůže velet kdejaký Franta z Horní Dolní. Tomu musí velet někdo, kdo má historické zkušenosti, třeba z dob Wehrmachtu a z doby operace Barbarossa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

171 komentářů :

 1. NA tohle svinstvo se skládalo mnoho českých politických stran - ANO, ČSSD, TOP09, Zelení, ODS, ODA, VV, US - všechno jedna zrádná pakáž! Nevolit!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ JE KOMPLET NEVOLITELNÁ

   měli bychom jim doporučit,aby do Prdlamentu začali chodit v helmách a tak by byli nejen připraveni na válku,kterou nám odsouhlašuji každý den,ale i na své cestě rozpozatelní na první a možná i poslední pohled.

   ZRÁDCE KOBLIHÁŘ MÁ NA SLOVENSKU MIMOŘÁDNĚ ŠPATNOU POVĚST.PRÝ JE VYNÁLEZCEM 11 přikázani NEDOKÁŽEŠ:

   To lidem nestači,že nám vojáky podřizuje WEHRMACHTU ČISLO DVĚ?

   Vymazat
  2. Nějak mi v tom výčtu chybí pan Okamura.

   Vymazat
  3. Okamuru chtějí všichni zvolit kvůli jeho Programu který je Šrot.

   Vymazat
  4. 13:09 - Tak snad každej z nás volí na základě programu, nebo ne?

   Vymazat
  5. Nanucovak Kobliha neodstoupí,dokud neodsouhlasi s pomocí Prdlamentu zákon pod názvem
   Vaše bílé tváře opali vam naše NUKLEARNizáře.

   Vymazat
  6. Už to nehul...

   Vymazat
  7. Žádný vhodný PRogram nemají zájem ti zmetci z politické třídy Smejdu zkonstruovat volí se podle xichtu.

   Vymazat
  8. Už nehul radši ty a dělej Muheheee

   Vymazat
  9. Já teda podle xichtu nevolím.

   Vymazat
  10. každý stát, který se připravuje na válku musá začít propagandou, ve které vzbudí dojem, že je mu ubližováno a že se musí bránit. Zejména evropské státy Nato toto nedělají (nepřipravují své obyvatelstvo na válku) a jejich armády jsou beznadějně zaostávající. Rusko za posledních skoro deset let silně zbrojilo a nyní má moderní silnou armádu, která je schpona zaútočit. Dlouhodobý konfikt by však zřejmě neustálo a tak potřebuje v zájmových zemích pátou kolonu A o tomto jsou také tyto stránky

   Vymazat
  11. Tentokrát už Putlerstan nedostane šanci! Znovu uvidíme kytice a polibky vděku a už nejen od litevských, ukrajinských a běloruských žen a dětí! -
   https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4

   Vymazat
  12. Ty jsi dobrý debil, to máš po otci? Rusák se dokáže uskromnit, ale US buzna a evroský dement jako ty ne. Nebo tví rodiče byli v SS, to by pak odpovídalo tvému chorému příspěvku, fašoune.

   Vymazat
 2. To jsou velice špatné zprávy.Ale podělané nato nad RF a Čínou nevyhraje. Jak spadne více atomovek chcípnem všichni.
  Ten komediant a celé ano top09 čssd kdu ods by měli jít do první linie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejsou žádné "zprávy", ale hovna. Jste schopen to rozlišit?

   Vymazat
  2. 9.54 Dívejte se kam šlapete! Šlápl jste do Sobotky...

   Vymazat
  3. 9:54 My dva jse nemáme spolu o čem bavit.

   Vymazat
  4. 9,54
   Ty sis lejnolahvárenskej pablbe někde rozflákal makovici,že mluvíš tak zasvěceně o hovnech???

   Vymazat
 3. Hezká směs blábolů, lží a nesmyslů mající za cíl vyvolávat a podporovat nenávist jednodušších spoluobčanů k Západu, USA, celému polistopadovému vývoji u nás. Což je také jediný smysl existence těchto a desítek podobných "alternativních" žump

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:52: No jasne, kazdej pravej demokrat prece pripravu jaderne valky samozrejme uvita. To jenom debilni komuniste a rusofilove se domnivaji, ze jaderna valka je neco perverzni a priserne.

   Vymazat
  2. Tak jed se tam podivat, do Pobalti. Pokud ruska rozvedka nema pravdu - muzes to v nejakem blogu vyvratit. Ale obavam se, ze maji pravdu. Co se tyka zump, tak to jsou hlavne iDes a Hovinky, ktere rozdmychavaji nenavist vuci Zapadu tim, ze neustale lzou.

   Vymazat
  3. 10:09

   Jaká ruská rozvědka? Vždyď to jsou všechno z 99% bláboly nějakého "VK". Co je jejich cílem? Tento zjevný ruský užitečný idiot to sám nenápadně píše:
   " Pokud se máme vyhnout jaderné konfrontaci s Ruskem, musí dojít k ukončení existence NATO, anebo k obnově Varšavské smlouvy v nějaké nové podobě."
   Ano, toto je jediný cíl snahy těchto "VK" ruských kolaborantů, vlastizrádců, páté kolony. Oslabit naši bezpečnost a posílit Rusko.

   Vymazat
  4. Pro 10:27: To ze Ruske vedeni je PRESVEDCENO ze planem uSSaku je jaderny utok na Rusko je podle tebe nutne ignorovat. Jinak receno, je podle tebe spravne presvedcit Rusy dokonce i o tom ze ten preventivni utok maji provest oni jako prvni. To jako aby bylo "pak" mozno rici ze agresorem je Rusko. Jenomze "pak" (at uz zacne kdokoliv z jakychkoliv duvodu) se uz nikdo na nic nebude ptat. A nebude kdo by na to byl zvedavej.

   Vymazat
  5. Re (k příspěvku 09:52):
   Anonyme!, vlastně Debile!, Rusko není naším nepřítelem, Rusko s nikým válku nechce, Rusko válku nemá zapotřebí!!!
   Z pablbů vašeho formátu (09:52) musí mít radost každý západní ideolog-propagandista a každý militant, který plánuje vedení útočné války.
   I v minulosti byli takoví bezmozci dobrým matriálem jako nádivka do khaki uniforem, použitelná k zabíjení domnělého nepřítele či pro "zúrodňování" válečných polí.
   Cožpak nevidíte, jak západ na samou hranici Ruska nasouvá další a další werky i kanonefutr vazalských "spojenců"?
   Cožpak si kdo může ještě i dnes myslet, že by jakýkoliv otevřený konflikt mohl ne vyhrát, ale přežít??
   Snad jen vám podobní pablbové všech zemí a všech polit. barev.

   Vymazat
  6. Idiote Opluštile, Pobaltské státy a Polsko doslova žadoní a prosí NATO o svou ochranu aby v rámci falešné "ochrany ruské menšiny" nedopadly jako Ukrajina. A NATO jim vyhovělo.

   Nejste náhodou ten samý debil který tu blábolí, že Anglie a Francie zradily před válkou Československo a nechaly je napospas Německu? A teď si tu vy drzý hajzlem dovolujete blekotat, že NATO má nechat napospas Pobaltské spojence?
   U mě nejste nic jiného něž vlastizrádná kurva, ruský kolaborant, užitečný idiot, pátá kolona.

   Vymazat
  7. Pro 11:01: Az zacnou pobaltske staty vrazdit lidi jenom proto ze jsou Rusove tak jako je tomu na Ukrajine tak dopadnou jako Ukrajina i bez Ruska. Staci si poslechnout "projev" toho nositele zapadnich hodnot Porosenka o detech ktere budou hnit ve sklepech pod palbou hrdinnych nacistu. Ono totiz kazdej slusnej clovek nakonec chte-nechte popadne zbran a bude branit svou zenu a deti.

   Vymazat
  8. 11:01 - dokonalý hlupák, nenávistný, nevychovaný, prostě primitiv. Nechápe obsah psaného textu, veřejně exhibuje svou blbost a vyhrožuje.
   ------- V Pobaltských státe "doslova žadoní a prosí" loutky, co si říkají politici. Pošlapávají občanská práva menšin, jsou vypjatými nacionalisty až nácky, oslavují genocidní fašismus svých předků a své země hospodářsky zcela zničili. Aby se udrželi u vlády, "doslova žadoní a prosí". A mldí lidé hlasují nohama, velká část populace je v emigraci. Uměle vyvolané napětí v Pobaltí je dílem NATO, které si tu buduje předpolí pro agresi proti Rusku. Ale tohle zaslepený idiot 11:01 nemůže pochopit.

   Vymazat
  9. 11:01 - Aj u nás na Slovensku ŽADONIL fašistický režim u Hitlera o ochranu pred Slovenským Národným povstaním. A udatný wehrmacht aj ochotne pomohol.

   Vymazat
  10. 11:23

   Asi nevíš co je "demokraticky zvolená vláda", ty loutko.
   Asi nevíš co to je pátá kolona která se odmítá integrovat a jen čeká na příležitost aby se mojli za pomoci z venčí odtrhnout. Přesně jako u nás Sudeťáci.
   Asi nevíš, že ti mladí lidé hlasují nohama. Ale směrem na západ.

   A ty jsi jen další z nepočetné armády ruských užitečných idiotů a kolaborantů.

   Vymazat
  11. Nebudeme s nenávistným blbem 11:31 diskutovat. Zjevné skutečnosti nebere, protože jde o duševně omezeného idiota. "Demokraticky zvolená vláda" v západním pojetí je vláda poslušných a vydíratelných loutek (viz třeba všechny naše vlády po listopadu 89'), které plní přání majitelů moci. ----- Mladí lidé utíkající do zahraničí za prací a lepším životem znamenají existenční ohrožení národa. Ty pobaltské národy přitom jsou málo početné. Prostě se ztrácejí před očima. je jedno, kam mladí lidé mizí. Faktem je, že za vládnutí NATO-loutek jdou tyhle národy z kopce. ---- Početná armáda lidí, kteří se vymaňují z mediálního šapita lhářů a slovních eskamotérů se den ode dne zvětšuje, čtenářů mainstreamu ubývá a nakonec budeš stát sám, omezený blbe, jako ten kůl v plotu.

   Vymazat
  12. 9:52Ty Jandův trolle,dostal jsi strach?Kdepak,takto živení vypatlanci,ti strach nemají,proto půjdou bojovat s USA a přidruženou verbeží zvanou NATO,do první linie.V sobotu je na Václavském náměstí demonstrace proti válce a celosvětový mír!Přijďte!

   Vymazat
  13. Serte na toho kokota,jen doufejme,že mu zdejší prozápadní demokrati pošlou povolávací rozkaz,aby šel tu Evropu bránit na Ruskou hranici...Přesně takových volů jsou plné márnice a hřbitovy na Ukrajině,co za piškotek od "šukavé/fuck"jewrejky Nulandové šli chcípat pro sionistický oligarchát i tenhe by měl jít,za našeho Babiše,jeho rodinu na rozkaz toho chazarskýho tajtrlíka Stropnického a ta jeho sluníčková Končita ze strany Zelených mu může dělat markytánku...

   Vymazat
  14. Serte na toho kokota,jen doufejme,že mu zdejší prozápadní demokrati pošlou povolávací rozkaz,aby šel tu Evropu bránit na Ruskou hranici...Přesně takových volů jsou plné márnice a hřbitovy na Ukrajině,co za piškotek od "šukavé/fuck"jewrejky Nulandové šli chcípat pro sionistický oligarchát i tenhe by měl jít,za našeho Babiše,jeho rodinu na rozkaz toho chazarskýho tajtrlíka Stropnického a ta jeho sluníčková Končita ze strany Zelených mu může dělat markytánku...

   Vymazat
  15. Slepičí mozečky,vymyté propagandou našich
   "přátel",mají žně.Jen by si to měli také
   zapamatovat a v té válce,na kterou čekají,
   vyrazit v první linii,aby zachránili tuto
   civilizaci.Ovšem mám o tom pochybnosti.
   Válčit ať jdou ti druzí.To je jejich přání.
   Petr Majevský

   Vymazat
  16. Bez zničení Rusakostánu a Mongolců ježho obývají se nemůže zrodit Evropský Lid! Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji.

   Vymazat
  17. 11:29
   Dávno předtímto Tiso žadonil u germánů o ochranu. Bylo mu vyhověno a proto hrdiná slovenská armáda bojovala proti SSSR po boku s germány. SNP bylo aranžované proto, aby se slovensko neocitlo mezi poraženými státy spolu s germány.

   Vymazat
 4. 9:52: Vy jste blb, pardon - ty jsi blb. Článek operuje fakty a na ty fakty ty napíšeš - hezká směs blabolů, lží a nesmyslů. Co podle tebe asi to NATO v Pobaltí a v Polsku dělá?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Polska i Pobaltí přišlo NATO na žádost a prosby místních vlád jako reakce na agresivní politiku Ruska.
   Ukradení Krymu, napadení východní Ukrajiny, rozmístování raket Iskander, Bastion a systémů S-400 v Kaliningradu, obří cvičení s účastí přes 100.000 mužů u hranic s Pobaltskými zeměmi...

   V článku není jediný fakt, jen bláboly nějakého zfetovaného VK.

   Vymazat
  2. Americký čípku 10:32 - převracíš fakta, jak tě to naučili vyplachovači mozku. Rusklo je doma a brání se. Iskandery, Bastiony a S-400 jsou zbraňové systémy obrany a odstrašení! Rusové svým cvičením vždy vykrývají koncentraci síly, kterou NATO nahromadí v těsné blízkosti hranic. Máš štěstí, ty americká 5. kolono, že jsi ve stínu anonymity!

   Vymazat
  3. 10.32 - a co tak ukradení Kosova? Na vlastním území si mohou rozmísťovat jakékoli systémy a pořádat vojenská cvičení.

   Vymazat
  4. 12:08
   Jo, mohou si rozmístňovat co chtějí a cvičit na svém území jak chtějí. Stejně jako Pobaltské země na svém. Tak o čem je kurva vlastně ten článek? O čem to teda kurva vlastně blábolíte.

   Vymazat
  5. Pro 10:32 Říkáte "žádná fakta v článku"? To co říká gen. Poznichir je průšvih proto, jak do sebe jednotlivá fakta zapadají. Nedávno proběhla zpráva, že v Lotyšsku zajali ruského špiona, který předával zprávy o počtech a rozmístění zbraní proti RF. Nedá se předpokládat, že byl sám, ani že gen.P. říká, co si myslí ale to, co ví.

   Vymazat
  6. Naštěstí naši předkové zasadili Mongolcům drtivou ránu, ze které se již nevzpamatovali. A tak místo mohutné a lidnaté, půlmiliardové říše leží dnes na východním okraji naší civilizace vychcípávající řídce osídlený žebrákov plný korupce a zaostalých mužiků, jenž bez podpory ze Západu bude dnes snadno a efektivně zlikvidován jediným mocným úderem sil NATO!

   Vymazat
  7. 13:18, co tu kurvuješ jednobuněčný organisme nebo mluvíš o své matce, čím byla, případně ještě je? To by odpovídalo, ty pussy? Vymytý havloidní a jandův idiote.
   8:59, kriple, ti žebráci (mají jeden z nejmenších dluhů) ale létají do vesmíru, ty ji letěl kde z práce, to bych se nedivil, takovou lopatu bych vyrazil okamžitě. Je jasné že takového blba zaměstná jen homo-chovancovo STB.

   Vymazat
  8. Přesně ,vystihl jsi ho perfekt.Ten půjde do první linie.

   Vymazat
  9. Přesně ,vystihl jsi ho perfekt.Ten půjde do první linie.

   Vymazat
 5. „Je třeba říci naplno, že spolupráce s NATO nenahrazuje a ani nemůže nahrazovat
  nedostatečnost vlastní armády při obraně území a obyvatel ČR. Spolupráce s NATO tedy musí
  být přehodnocena a účast armády ČR na zahraničních operacích NATO mimo území členských
  států NATO striktně omezena pouze na mise s mandátem RB OSN.“

  „Když naše polistopadová vláda rozhodovala o vstupu ČR do NATO, rozhodla tak bez referenda.
  SPD je toho názoru, že tento deficit demokracie je nutné odstranit a občané mají nárok,
  se závazným referendem konečně vyjádřit, zda s členstvím v NATO souhlasí.“

  „Budeme prosazovat ukončení nasazení našich vojáků ve všech nelegitimních misích, tj. z
  těch bez mandátu RB OSN.“

  Toto jsou tři odstavce, z bezpečnostní politiky SPD – Tomio Okamura.
  Nemůžeme se zúčastňovat (celá V4 by neměla) takových akcí, které jsou proti zájmům celé střední Evropy. P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Jaderná válka přece nemůže mít vítěze.... Pokud by byly ztráty cca těch 40 %, tak kdo a kde by asi přežil? Ten kdo by přežil, jak dlouho bude přežívat? Kdo normální může chtít jakoukoli válku????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je evidentní, že USA to chtějí i tak risknout a jsou si vědomi zničení Evropy a jen malé části území USA!Za risk to ale stojí!USA je světový vrah, plně srovnatelný s fašistickou hitlerovskou III.říší!

   Vymazat
  2. Dlouho jsem tohle považoval za propagandu komárů, ale posledních 20 let mne přinutilo to přehodnotit. Ano, USA resp. NATO jsou dnes naším největším nebezpečím!

   Vymazat
 7. ale notak.. ze NATO posiluje pozice u svých hranic je stejné jako ruská federace posiluje pozice u svých hranic..
  (ruská federace 22 států, NAtO 28 států)

  Ale že by nato chtělo útočit na rusko??? ale notak..

  Tady ta histerie je hustá.. pořád řvete jak tady všechno diktuje Brusel, ale to že v RF všem diktuje Moskva je ok..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně Moskva nic nediktuje, mně diktují tací blbci, jako jsi ty, notak-moták, NATO-čípek, americká 5.kolona. Tvoje demagogie jsou ukázkovou snůškou propagandy, lží pro hloupé a překrucování skutečnosti. Tvůj kamarád Goebels by se za tebe nestyděl. Pokračuj, skončíš špatně.

   Vymazat
  2. nemám pocit, že by Rusko zhromažďovalo vojská na hranici s Mexikom....Tudíš asi nechce napadnúť USA.

   Vymazat
  3. 8:02 Mexiko by se rusáckým sviním myslím v pohodě ubránilo. Ani takovej gauner komoušskej jako je Máduro si je do svý země radši nepustil ...to jen masovej vrah Assad! A nevšim jsem si že by kvůli tomu NATO začalo pištět o potřebě poslat do Turecka další balistický rakety a pořádat tam cvičení statisíců vojáků NATO!

   Vymazat
 8. Teď mi je tak trochu jasné proč ve verzi nového branného zákona, o kterém se mělo hlasovat jestli se nepletu již na podzim 2015 zní tak, že branci se mají dostat do libovolného místa zeměkoule za 72 hodin a mají zaručen transport na příští bojiště, ale ne cestu zpátky /logistika to vynechala/. Zřejmě se uvažovalo o zařazení našich vojáků do těch expedable units, proto lístky zpátky není třeba - pouze one way ticket /to the moon - tak se zpívá v té písní - lístek pouze na cestu "tam" - na měsíc/. Ještě tam stálo, že branci budou absolvovat školení jednotýdenní a půjdou válčit - čili zřejmě dostanou kvéry a vpřed - obdoba nasazení sovětských vojáků při obraně Stalingradu - viz film Nepřítel před branami. Ti branci dopadnou stejně jako ti sovětští vojáci - ve filmu přežil pouze Zajcev a politický komisař. Pro trolly: napište dědku pusť si nějaký nový film.

  OdpovědětVymazat
 9. 10:29: opět další blb, co neumí číst. Tedy - zpátky článek a číst ... pomalu.

  OdpovědětVymazat
 10. Pro Anglosasy jsou Slované podřadná rasa.USSA jako agresor, světový četník, žalobce, soudce a zároveň i vykonavatel světového zla, se musí s pomocí svých podřadných mopslíků, už konečně dostat k téměř nevyčerpatelným přírodním ruským zdrojům!A pro to udělají vše, co je v jejich silách.USSA v klídku, pohodě a dostatečně v závětří, plánují, řídí palbu a pro americké zájmy Slovan vraždí Slovana a USSA si mnou ruce, jak po vítězném tažení i přes statisíce mrtvých, si zotročí ruské území s jeho obyvateli, pro svou potřebu.Za risk a zachování USSA jako světové zlomoci, to přeci stojí, nebo ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co se tvému zjevně chorému mozku ještě zdálo? Jak velký nesmysl je tvůj mozek k vůli chorobné nenávisti k USA, Německu,... schopen vykonstruovat?

   Vymazat
  2. 10.47-evidentně neví, co USA od roku 1945 provádějí ve světě do současnosti.Kolik zemí pro své zájmy rozvrátily a přitom povraždily obyvatel s potoky krve?

   Vymazat
 11. Není nejmenší důvod k panice. Pokud budou na vedoucích pozicích odborníci, jako je Mga M.Stropnický a ve vládě hrdinný a nebojácný drsňák, pan premiér Mgr Bohuslav Sobotka, nemáme se čeho obávat. Toto je nejvyšší záruka bezpečnosti ČR a všech jeho občanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tito dva experti jsou zárukou dobré komediální televizní zábavy.Mohli by i společně při svých estrádních skečích vystupovat.S ozubenou pleší a ministrem války se nebudete nikdy nudit, jak na politické scéně tak na bojišti.

   Vymazat
  2. Putlerism = lež, hlad, válka a smrt!

   Vymazat
 12. Cosi mi přece jen napovídá, že než diktatura kapitálu vyvolá tu apokalypsu, že vzplane světová revoluce a že se naplní předpovědi Karla Marxe. Kupodivu to asi nebude ani Rusko, ani USA a jeho satelité, ale bude to asi Jižní Amerika, islámské země, jižní Afrika a Indie, kde vybuchne pára pod pokličkou a které budou chladit horké hlavy kapitálu.

  OdpovědětVymazat
 13. Hm- uprchlíci nemají brannou povinnost že jo. Původní mužská populace půjde do války a jejich místa poté zastoupí právě tito uprchlíci- dětí bude třeba a muže si nebude možné tak nějak vybírat. Šílená představa? Jistě, ale ruku na srdce- je to nereálné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmyslů podobné úrovně vypotím 10 za minutu. Ale proč bych ze sebe dělal dobrovolně vola?

   Vymazat
  2. Souhlas, to je ale unikátní pitomost...

   Vymazat
  3. 11.12 souhlas; 11.23 - plagiátore, tohle vymyslel a prosadil do realizace už dávno nějaký šlemil. Soros a spol. tomu sypou zrní pod krycím názvem uprchlíci z černých do bílých, Drang nach Europa, pomsta za Holokaust... Černí hřebci se masivně (bez černých klisen) hrnou na sever. Chov nového pracovního koněGóje je zakládán ve velkém.

   Vymazat
  4. No jasně, Soros tu v těch konspiračkách chyběl, že mě to nenapadlo hned...

   Vymazat
  5. 12,11
   Tebe nenapadne samotnýho vůbec nic,ty havlobanderovskej vymyškovanej magore!!!!!

   Vymazat
 14. Dost mne pobavil diskutující s tím "jak obyvatelé pobaltských zemí žadoní NATO o ochranu před ruskou menšinou". To je přece přesná kopie, jak sudeťáci žadonili v r. 1938 o ochranu Hitlera a jeho SSáky před zlými Čechy. S podporou Západu se pak v Mnichově žadoníci dočkali Heim ins Reich, což se jim pak definitivně (doufejme) splnilo při odsunu po 2. světové válce. Tak přeci se jen něco USA a jeho vazalové od svého vzoru - Hitlera přiučily! Jo, jak dopadnou náckové v pobaltských zemích a na Ukrajině i s podporou NATO, ukáže čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, blbečku. Máš to přesně naopak. Ruská menšina je MENŠINOU v cizí zemi. Estonci, Lotyši, Litevci,... jsou VĚTŠINOU ve vlastní zemi.
   Sudeťáci byli menšinou v cizí zemi. Zcela analogicky s Rusákama v Pobaltí. A Rusáci v Pobaltí by se velmi rádi připojili k Rusku, stejně tak jako se Sudeťáci chtěli připojit k Německu.

   Estonsko, Lotyšsko, Litva jsou v porovnání s Ruskem zcela slabé a bezbranné země jako bylo Československo vůči Německu.

   Pokud nazýváš Litevce,..., nácky, pak ty kolaborantský hajzle musíš označit "nácky" i ty čechoslováky kteří dělali vše proto aby Sudeťáci neukradli naši zemi.

   Vymazat
  2. Anonyme 11.40 Možná si myslíš,že jsi dobrý agitátor západu,ale to se moc mýlíš,protože takových blbů mají hodně,protože hodně takových,jako jsi ty,bez mozku a úsudku se snaží,aby buď provokovali,nebo ns*rali lidi.Kdyby se vůči tobě neohrazovali,udělali by dobře.Ode mě je to jediný a také poslední příspěvek,protože na blbce nemá cenu reagovat.

   Vymazat
  3. 11.40 Upřímnou soustrast vašim rodičům. Ale snad jste alespoň fyzicky dobře vyvinut a i manuální práce šlechtí. I kopání děr je užitečnější, než "práce" takového Sobotky, Vondry, či dokonce katolíka Kalouska...

   Vymazat
  4. 12:12 - zapomněl jsi na Bělobrádka, Babiše, Okamuru, bolševiky a ten zbytek.

   Vymazat
  5. Chci jen upozornit toho agitujícího amerického čípka 11:40: pobaltí bylo dlouho součástí Ruské říše. Jeho hranice byly vytvořeny uměle, nemají na rozdíl od zemí koruny české historický základ, ze značné části je tvoří území, které Sovětské Rusko v roce 1918 muselo podstoupit Německému císařství. Takže bych vůbec nemluvil, kdo kde je doma. Je to společné území obývané společně Rusy a pobaltskými národy. Blbečkovo zvolání, že je někdo host a někdo doma je u takových společenství zavádějící. Stejně jako tvrzení o "národních hostech". Sudeťáci (většina ale ne všichni) šli domů do říše, protože zradili zem, kde žili a dali přednost genocidním čistkám páchaným na českém obyvatelstvu. Rusové v pobaltí nic takového nikdy v programu neměli a nemají. Rusové mají právo být plnoprávnými občany republik v Pobaltí. Nejsou! USA a EU, které má plné huby demokracie a lidských práv, k tomu faktu mlčí! Proč? Kdo utlačuje menšiny a za vzor si bere kolaboranty s nacizmem, je nácek. Provozují-li to i litevští politici, pak jsou náckové. To nikdo nevyvrátí, ani kdyby 100x víc nadával. Chtějí-li se Rusové v Pobaltí připojit k Rusku, tak asi z nějakých důvodů: vyšší životní úroveň, vymanit se z postavení páriů... ono těch důvodů bude jistě hodně. Kdyby se představitelé Pobaltí slušně chovali k ruské menšině, neštvali proti Rusům, nezakazovali ruštinu v úředním styku a dovolovali volný přístup k funkcím i místním Rusům, pak by jisto jistě problémy nebyly. NATO (USA) zvyšují napětí na ruských hranicích, investují do štvaní proti Rusku a Rusům. Průzračným příkladem je Ukrajina, ale jen proto, že nezávislá média zatím nechávají protiruskou politiku v Pobaltí téměř bez povšimnutí. MM

   Vymazat
  6. 12:31

   Přesně existence takových jako vy, fašistů kterých je v Rusku opravdu hodně, kteří zcela bez okolků zpochybňují samotnou existenci pobaltských a jiných států, je důvodem k tomu že tyto země podnikají maximální politické a vojenské kroky k zajištění své bezpečnosti.

   Vy víte o problémech s ruskou menšinou v pobaltských a jiných zemích naprosté hovno, tak tu "moudře" nekibicujte, nerozdávejte knížecí rady jak se mají demokraticky zvolené vlády v těch zemích chovat.
   Blábolíte od počítače stejně debilně jako když nám Amíci vyčítají jak hrozně moc tu utlačujeme Cikány.

   Vymazat
  7. 12,57Knížecí rady Poserplíny a debilní rady JandoPutnovo bukvice pořebuje možná na čtení nějaký lejnolahvárenský koště,takže ty pindy zkus psát na IDĚS,Blbsteine!!!!!

   Vymazat
  8. 13:30 Škoda, že kolegovi (12:57) jen nadáváš, ale nejsi schopen mu oponovat argumenty.

   Vymazat
  9. 13,41
   A jaký argumenty má ten expert z Horní Dolní????

   Vymazat
  10. 13:59 No když už nic, tak docela trefně popsal v prvním odstavci svého komentu fašistické myšlení mnoha lidí, co (nejen tady) píšou své komentáře. Kolega 13:30 umí jen blít bláboly, pardon.

   Vymazat
  11. 14,17
   Takže Banderovci a Lotyši,Litevci a Estonci žádný fašisty nemají????
   Jak mi pak ten expert teda vysvětlí ty náckovský pochody se zdviženou pravicí a nacistickejma symbolama na vlajkách??!!!!

   Vymazat
  12. 14:27 Náckové se najdou v každým státě, i u nás, i v Rusku. Ale tvrdit, že pobaltské státy jsou fošistické je fakt pitomost.

   Vymazat
  13. Je znát že tomu hovno rozumíte jeden jak druhej! Pobaltí je směšná záležitost! Jen samotná Moskva má víc obyvatel na předměstích! Jde o Estonskou, Livonskou a Kuronskou gubernie Druhého Říma! Tedy Ruského impéria! Toto impérium nemá NIC společnýho s židkem Putlerem a eho gaunerskou nosatou suitou! Právě jejich předkové ho totiž před 100 lety povalili! V tomto Impérium tvořili ideové vedení vzdělaní a schopní baltští Němci, kteří byli vyhnáni ze svých území i s pomocí zaostalých látačů rybářských sítí, tzv. baltských kmenů (různí ti Livové, Estové či Lati a jiní primitivci známí též coby "lotyšští střelci" či "rudí Lotyši"). Pouze svržení putlroffských syčáků a návrat germánské vrstvy do Pobaltí a potažmo Pitěru spolu se zrodem Třetího Říma může věci napravit. K tomu je ale třeba svrhnout i vládu nosatých bankéřů nad Západem ...

   Vymazat
 15. Nechápu jedno. Třeba těch 4O procent. Dobře dejme tomu, ti budou mrtví hned nebo dejme tomu v průběhu jednoho měsíce. A co potom. Potom USSA hodla přežít radioaktivní zamoření? Když s Černobylem a Fukišimou máme zkušenosti? V důsledku Černobylu se ještě teď rodí geneticky poškozené děti. Viděli jste jak vypadají ty kytky, které rostou ve Fukišime? Jinak nepřipadá Vám nenormální, že někdo řekne, že vymře 150 milionů Američanů - přece to je stejné myšlení jaké měl Adolf Hitler, který byl třeba Erichem Frommem označen za nekrofila /nekros - mrtvý, fileo - mám rád, nekrofilie je láska k smrti/, extrémně narcistického člověka. Připadá Vám tento svět normální? To má být ten kyžený kapitalismus, pro nějž jsem cinkali klíči v roce 1989? Vždyť je to cesta do pekel /Jožo Ráž/. Hlavně že máme všechno soukromé - to prý je lepší, než když to je společné. Po rozpadnutí sovětského bloku máme zde plno národnostních i etnických třenic, které přejí kapitalismu, přesněji přejí zbrojení - lidí mají práci, klesá nezaměstnanost, kapitalistům rostou bankovní konta. A že se zvýšuje nebezpečí lokálních válek a také té třetí světové - koho to zajímá.. Nikdo celkem nic neví a nikdo neprotestuje - není tomu ani jak v 60-70 létech XX. století. Tehdy hippies protestovali proti emerické intervenci ve Větnamu - protože tam byli zabíjení american boys /50 tisic Američanů oproti 3 miliony Vietnamců - člověk si musí odplivnout/. Ten sovětský blok se měl ponechat, když již pro nic, tak jen pro možnost přežití lidstva. Když to tak dále půjde, myslíte si, že přežijeme? Myslíte si, že ti kapitalisté nějakým zázrakem zmoudří, když jsou schopní takové zrůdnosti /40 procentní ztráta obyvatel USSA v rámci zničení stejně zlého protivníka, jak tomu bylo doteď - Irak, Afganistan, Libye atd - přece musíme chránit demokracii - rozuměj kapsy kapitalistů/ a zvolí jinou cestu? Když jsou celý život naučení jen lhát, krást a šplhat nahoru, když to jsou podobní nekrofilové jako Adolf Hitler - přečtěte si nějaké knihy Ericha Fromma, abyste pochopili jak to myslím. Nejhorší je že lhostejnost k životu se stává v kapitalismu při existenci tzv. homo consumens, obecným jevem. Teď neprotestuje nikdo proti válce, která ve vši tichosti se připravuje s požehnáním takových velikánů jak Schwanzwieberg, Pudnického, Sralbotky, pokud jmenuji naši bezvýznamnou republiku. Neprotestuje nikdo samozřejmě ani ve světě. Kdo o tom ví, co se to chystá nedaleko od nás a my jsme navíc klamani, že se musíme bránit proti rozpínavému agresivnímu Rusku? Z Putina se udělá Hitlera, když to je přesně naopak - Hitler je na Západě - a tam byl i před druhou světovou válkou, kterou vyvolali, tak jak nás pravdivě poučovali za totality komunisté - imperialisté a ti tehdy byli na Západě. A situace ted v mnohém tu situaci před druhou světovou válkou připominá.
  Myslím, že je třeba vystoupit z EU a NATO. Neuškodilo by trochu národní hrdosti a připomenout si husity.

  OdpovědětVymazat
 16. Každý, kdo jen trochu věří tomu, že nám hrozí nebezpečí od Putina, musí být duševně narušen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme v klidu, ale lidem v Pobaltí se zas až tolik nedivím. Navíc když oni dobře vědí, jak velká a silná armáda je hned za jejich hranicema. Notabene permanentně v plné bojové pohotovosti.

   Vymazat
  2. 12:09
   Nám nebezpečí nehrozí, protože nejsme Ruska bezprostřední sousedé a protože jsme součástí aliance NATO.
   Bezprostředním sousedům Ruska však nebezpečí hrozí. Názorným příkladem je Ukrajina, Gruzie, Karabach, dnes už zlomený protektorát Čečna, atd atd.

   Vymazat
  3. 12,48
   Zas po flašce metanolu jeden zasvěcenej havlobanderovskej genitální příspěvek!!!!!!
   Celej Vencl udavač!!!!

   Vymazat
  4. 12:56 - ty hele, koho ten Venca vlastně udal?

   Vymazat
  5. 12,56
   Hele ty....a koho von neudal????
   Zeptej se v řadách bejvalejch """"disidentů"""""...těch """""velkejch chlastacích hrdinů""""""!!!!!!!!!

   Vymazat
  6. 13:33 - takže? ... koho udal?

   Vymazat
  7. 13,37
   Ti říkám,zeptej se těch rádoby disidentů z Hrádečku,který konkrétně z nich má ten zrzavej zmetek na svědomí???!!!!
   A těch,na který bonzoval v base na Ruzyni není taky málo!!!!

   Vymazat
  8. 14:02 - aha, takže ty víš prd, akorát plácáš. Tak to pak jo.

   Vymazat
  9. 14,04
   Udal například Dienstbiera staršího ty JandoPutnovo nedodělku!!!!!!

   Vymazat
  10. 14:14 - předpokládám, že máš svůj plácanec čím doložit.

   Vymazat
  11. 14,19
   Proč plácanec?
   Protože se ti to nehodí do havlobanderovskýho obrazu udavače a vlastizrádce Havla Flašky Vožrali??!!!!!

   Vymazat
  12. 14:30 - ne, protože je to plácnutí do vody bez jakýhokoliv důkazu. Takhle můžeš cokoli plácnout o komkoliv. Ale pokud nemáš důkaz, cosi to vypovídá o tobě.

   Vymazat
  13. 14:50
   A ty si myslíš Onane,že když to nevisí na každý zastávce a na každým rohu,že o tom udavači není pravda????
   No ty seš dobrý vohráblo!!!!:-)

   Vymazat
  14. 14:57 - sorry, buď přihoď důkaz, nebo jen plácáš.

   Vymazat
  15. 16:29
   V Čechách se říká PROMIŇ!!!!!
   A bez důkazů ussacký agresoři napadají celý svět,jich se zeptej na udavače Havla,ty a jim podobný ho financovali!!!!

   Vymazat
  16. 17:03 - koukám, koho kdy udal Havel se tady dneska asi nedozvím. Škoda. I když se to dalo čekat.

   Vymazat
  17. Umíš číst, lásko? Venda Flaška Havlovic udal, mimo jiné, Dienstbiera staršího. Porč? Protože mu obhospodařoval paní Olgu.

   Vymazat
  18. 23:01 - jak říkám, buď předlož důkaz, nebo je plácanec podle vzoru jedna paní povídala.

   Vymazat
 17. To jsou v Pentagonu opravdu tak hloupí a myslí si že radioaktivní mrak zůstane jen nad Ruskem a Čínou???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne. To vy jste tak hloupí, že těm ruským propagandistickým blábolům věříte.

   Vymazat
  2. 12,39
   Ty seš tak blbej jako JandoPutnovo semenáček,když věříš těm ussáckejm agresorům....ale to jsou ty potomci(pitomci) a milovníci udavače a vlastizrádce Venci Lahváče Havla!!!!!

   Vymazat
  3. "Potomci(pitomci) a milovníci udavače a vlastizrádce Venci Lahváče Havla!!!!! " - tím máš na mysli pana Trumpa?

   Vymazat
  4. 12,51
   Zjevně nechápeš a nerozumíš.....ale to je jedno,třeba budeš mít někdy bustu ve Fuckingtownu jako ten udavačskej vožrala Havel!!!!!

   Vymazat
  5. 12:59 Zjevně jen tak plácáš, protože jinak bys mi svoje slova vysvětlil.

   Vymazat
  6. Za rozvrat české vlasti a za stávající stav, že vlastizrádní političtí činitelé, tzv. antivlastenci, jsou zalezlí v americké řiti, způsobil Venca Flaška osobně!Jeho duch a následovníci, nadále pustoší naši zemi.

   Vymazat
  7. 13,02
   Ty zjevně nevíš,kdo to byl Venca Flaška násoska Havel,když se ptáš jestli myslím tím oslovením Trumpa.....

   Vymazat
  8. Ti mají svá města pod zemí, kde v pohodě pár let přežijí a těch otroků ze sedmi miliard snad pár set milionů na práci bude. Tak wo co go?

   Vymazat
 18. No zkusit to znovu do Ruska mohou. Uvidíme kam dojdou. Naposledy dopochodovali až k Moskvě a pak 70 let brečeli a lízali si rány. Pokolikáté už v historii. Když holt je západní "civilizovaný a demokratický" svět nepoučitelný, tak prostě dostane další lekci. Holt to Finům, Švédům, Turkům, Němcům, Polákům, Ukroušům, Francouzům, Rakušákům, Italům, Angličanům, Japoncům, Američanům a dalším v historii nestačilo. Možná, že do USA nedoletí všechny rakety, ale to nevadí, protože to co tam doletí i tak bude stačit na to aby pak ti co přežijí hodně, ale hodně plakali. No a západní Evropa? Jaká západní evropa? Ta už existovat 100% nebude! Ono se dnes dá zlikvidovat celé to zápaní společenství i bez jaderných zbraní. Stačí dobře trefit plynové terminály, chemické provozy, jaderné elektrárny, farmaceutická a bakteriologická centra, zlikvidovat družicové komunikační systémy, rozvodné elektrické soustavy atd. No a bude vymalováno. I kdyby Rusko nevypálilo ani brok ze vzduchovky tak k čemu bude kdemohkratům to zničené a vybombardované Rusko? Co jako vyhrají? Když tam nebudou ti otroci a surovinové zdroje budou definitivně ztraceny, nedostupné a zamořené? A jak jako zabrání šíření radiace ze svého preventivního útoku? A myslíte, že Čína, Indie, Pakystán, Severní Korea budou spokojeně koukat jak jsou zamoření a jak je řada na nich? A ona se jako radiace nešíří vzdušným prouděním a nezamořila by celou severní polokouli? Možná ruské pozemní rakety a letadla nedoletí, ale určitě doletí pozdravy z ponorek. Stačí salva z jedné a bude kvíkotu v USA a nedostatek černých pytlů a plastových rakví s boraxem na hodně dlouho. A co na to US ekonomika závislá na dovozu a půjčkách? Kdopak jim pak půjčí a bude dodávat? Proč to hrdinové nezkusí na Kima? Ten přeci má hovno, umí hovno, armáda hladoví a lid je podviživený jak nám tvrdí média. Tak kde je problém? Taková omezená jaderná válčička se přeci musí vyzkoušet a ukázat svaly. Aha on by také mohl třeba uštědřit USA pár nechtěných pozdravů. A po zničení zlého Ruska jako bude už věčný mír a blahobyt ala USA? Tak si "demokrati a váleční" dobrodruzi zase pěkně namočte hadr na hlavu do studené vody nebo dejte studenou sprchu a ono se vám to srovná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. příjemné,přesné.chlup na kráse:vše jsem prohrál,tak půjdete se mnou.máte někdo představu nebo nějaké informace kolik lidí
   ve smyslu řádů má (jedno kde,technologie jsou stejné)možnost rozjet takový útok se vším všudy?

   Vymazat
  2. Ruskej šrot bude neutralizován ještě v letu, bez obav. Pak budou pracovat roboti, kteří pokosí ožralé ruské mužiky navlíklý do putleroffských mundurů, kteří včas nezvednou pazoury! Na zeď Kremlu pak vojáci NATO napíší všemi jazyky svobodných národů ono pověstné "Mluvit rusky se zakazuje!":)

   Vymazat
 19. Místní Jenkyjové jsou tak vzdělaným a nadřazeným národem, že na mapě nejsou schopni najít Evropu, Asii, Austrálii, natož pak Českou republiku, kterou si někteří ještě pletou s Čečenskem a Ruskem!

  OdpovědětVymazat
 20. Je tady těch blbečků, co nebyli na vojně a snaží se poučovat. Vy zasraní bezmosci, škola vám dala hovno, vaší fotři jsou debilové tak že si koledujte.Pamprsky vás zachrání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:28 - tak to je hodn hodnotnej příspěvek do diskuse, to se musí nechat.

   Vymazat
  2. 12.28-za nás se nepřísahala věrnost zločincům z USA a teroristické organizaci NATO, ale obraně naší VLASTI a ČSFR'Jinak příspěvek hodnotný jako šlápota na chodníku do hnědého Sralbotky!

   Vymazat
 21. No o té národní hrdosti jsem včera hovořil se známým z Kanady. To je přesně to, co Čechům chybí a to je přesně to, co zednář Havel Čechům vytloukal z hlavy. Proto jsme dnes tam kde jsme, tj. hluboce zarytí v americké řiti, kde jsme se octli po lezení do sovětské řiti. Dnes je to ale ještě horší a jako příklad takových řiťolezců bez hrdosti je ten sprostý, hulvátský, vzteklý, žlučovitý idiot, vzteklý pes, který tady v diskuzi dští ty jeho protiruské a proamerické štěky. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volte SPD Okamura, v programu má referendum o vystoupení z NATO!

   Vymazat
  2. Tak ono těch proruských a protiamerických štěků je tu taky dost, o tom žádná. Bohužel.

   Vymazat
  3. 13:13 - ten má v programu referendum o kdečem. Toho volit by bylo něštěstím pro všechny.

   Vymazat
  4. SPD a Tomio Okamura!!!

   Vymazat
 22. 13:17
  Nečetl jsi program, nevíš o ničem, meleš blbosti.

  Volte winners, ne losers! SPD Okamura! www.spd.cz/program

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:26
   Kolik ti ten Pitomio platí? Stojí to aspoň za to?

   Vymazat
  2. 13:35 To náš z vlastní zkušenosti od Jandy nebo Novotného nebo Preszynskiho?

   Vymazat
  3. 15:49
   Neznám, ale jestli Pitomio dobře platí, tak do toho klidně taky půjdu.

   Vymazat
  4. 17:11
   pravda není placena tak, jako lži od tvých gaunerských chlebodárců. Ale to bys měl vědět, když víš, kdo je to Pitomio. Já nikoho s tímto jménem neznám. Za to znám pana Okamuru, kterému dám hlas a nikdy mě ani nenapadne, že bych za to měl něco chtít. Uč se od čestných lidí, a dělej dobré skutky zdarma, protože ty prachy od gaunerů ti štěstí nepřinesou :-)

   Vymazat
  5. 17:40 To je úplně v pořádku, dej hlas tomu, komu věříš. Já ho tam třeba panu Okamurovi určitě nehodím a od nikoho taky nedostanu ani pětník.

   Vymazat
 23. 13:15 Ale žádný nedosahuje "kvalit" jako Vzteklý pes, o němž je řeč.

  OdpovědětVymazat
 24. A na hranicích NATO se shromažďují vojska Ruska. No a?
  Američané budou mít hodně OBRANNÝCH raket? No a?

  USA plánují jaderný útok na Rusko? Z čeho čerpáte? Proč si vymýšlíte takové zjevné nesmysly? To tvrzení má stejnou "hodnotu" jako že Rusko plánuje jaderný útok na Evropu a USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to skoro vypadá, že by si (i tady) ten útok armád NATO na Rusko někdo moc přál. Jinak si ty výmysly nedovedu vysvětlit.

   Vymazat
  2. 14,13
   A ono není pravda,že ussácký agresoři rozesírají celej svět od roku 1945,ne-li od roku 1918???

   Vymazat
  3. Tak to je jasnej důkaz, že NATO hodlá zaútočit na Rusko. :-)

   Vymazat
  4. 14,23
   TO JE JASNEJ DŮKAZ,ŽE USSACI JSOU AGRESOŘI,TY HAVLOBANDEROVSKEJ NEZNÁLKU!!!!!:-d

   Vymazat
  5. Pravdu má 14.32!!!USA tímto konáním, nasouváním ussáckého šrotu v pouštním maskování, vyvolávají napětí a zkouší trpělivost ruského medvěda na jejich hranicích.USA+banda NATO jsou v roli agresora.Kam ussácká noha vkročí, tam jest vše živé i neživé, v posmrtné křeči!

   Vymazat
  6. Až na to, že ten ruskej medvěd má za hranicema pobaltských států asi 10x víc vojáků než NATO.

   Vymazat
  7. 16:25
   Jestli ti tohle ty havlosmrku napovídal psychopat ala JandoPutnovo zadek....tak to má velkou vyhovnovou hovnotu!!!!!

   Vymazat
  8. 17:06 - no tvůj příspěvek má taky hodnotu, to zas jo.

   Vymazat
  9. 16:25 vygumovaný blbečku, on je tam ale doma a ty vojáky tam má léta. Měl by je podle tebe vystěhovat do Ameriky, aby tam šli s touto zemí zaslíbenou ke dnu ?

   Vymazat
  10. 17:17 - ať si je tam klidně má, jen se nikdo nesmí divit, že pobaltské státy na druhé straně hranic udělají totéž.

   Vymazat
  11. 16.25-hnus fialovej, velebnosti, jasně, že medvěd má na svém-ruském území vojáky nebo ty hranice na druhé straně jim nepatří?Takže Rusko je agresor a ussácké bestie se jen brání???

   Vymazat
 25. Tomu musí velet někdo, kdo má historické zkušenosti, třeba z dob Wehrmachtu a z doby operace Barbarossa. - Proboha proč autor znevažuje docela slušný článek svojí stupidní úvahou. Vždyť ti velící už nežijí nebo jim je 100 let.

  OdpovědětVymazat
 26. Téměř všechny klíčové funkce v "české" vládě a vládních institucích jsou obsazeny židama. Ti nikdy a nic dobrýho pro nenáviděné gójimy neudělají.Naopak, budou se snažit je likvidovat jak to jenom jde. Proto jsme teď v srabu. Chcete lepší budoucnost?
  Nevolte židy ani jejich poskoky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co máš proti židům?

   Vymazat
  2. já všechno

   Vymazat
  3. já taky: např. soros, rotschild, kissinger, rockefeller, gates, bushové, clintoni, kushner .... je mi líto

   Vymazat
  4. Po klinkani to vzalo over cca 80 zidovskych rodin nalezlych do charty s ozralama a homosexualama v cele Napakovali s etak ze na ostatni nezbylo a odesli bydlet do opustenych hrobek ,kdyz jeste nejake byly. Hruza ktera cisi i z kultury -filmy -jsou desive .Mladi spolu nechodi ,ale chodi prcat, snupaji kokain ve filmech bez paty a hlavy.Proste upadek rekl bych vetsi nezli v tupe Americe kde jsou idioti tak otetovani ze kdyby byli 30 let v Leopoldove tak by se tak nezridili.Nedavno stala primo odporna zenstina tekouci jako zelatina prede mnou a mela vytetovanou zidohvezdu na tlustem krku vzadu .problem je v tom prislovi ze cesi jsou papezstejsi nezli papez a vypadajji dosti trapne .Ja nikdy nebyl komunista svazak ci pionyr ale s chuti se podivam na filmy z komunisticke ery ty dnesni hruzy jsou velmi podobne ktere vyrabi v poctu 800-1000 rocne zidowlood.Prost evse v prdeli jeste ze je internet diky bohu

   Vymazat
 27. Americká příprava k útoku přesně odpovídá tradici lupiče, který se stal náměstkem šerifa:
  1.Oznámíš občanovi že je pod tvojí ochranou a tedy nepotřebuje vlastní zbraň.
  2.Když neodevzdá svou zbraň, vyhlásíš ho za zlého psance.
  3.Ozbrojíš se dvěma nebo více pistolemi a zastřelíš toho psance.
  Rusko neodevzdalo svoji zbraň. Proto ho "boží náměstek" Obama vyhlásil zlým psancem a začal urychleně nakupovat další pistole.
  Je očividné, ze Rusko není jednoduchý psanec. Proto utkání s falešným božím náměstkem nemá jistý výsledek.

  OdpovědětVymazat
 28. Pro 10:29, 9:52, 10:27, 11:01, 11:31, 10:32, 10:29 a podobné mám otázku: Jak asi, nedonucena zcela akutní ztrátou životně důležité strategické pozice, může být v zájmu Ruské Federace použít sílu vůči kterémukoli státu západního mocenského bloku, když jen státy NATO disponují vojenským rozpočtem 800 miliard dolarů, lidnatostí 800 milionů obyvatel, zatímco Ruská Federace vojenským rozpočtem ani ne 80 miliard dolarů, lidnatostí 140 milionů obyvate a hospodářskou silou víc než 15 krát menší, než státy NATO? Takže taková že síla nás tak děsivě ohrožuje? Až tak, že stojí i za jaderný preventivní úder? To mi tedy vysvětlete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosimvás, přestaňte už laskavě blábolit o té "preventivní jaderné hrozbě" kterou si někdo někde vytáhl ze zadku a vy ji bez rozmyslu opakujete jak natahovací oslíci.

   Samozřejmě, že Rusko žádného člena NATO v přímém konfliktu nenapadne. A to je také přesně tím důvodem být členem NATO a to speciálně pro sousední země Ruska.
   Netuším co na této zřejmé pravdě nechápete.

   Vymazat
  2. 18:37 neodpovídáte na položenou otázku. Ohrožuje Ruská Federace ČR ano nebo ne?

   Vymazat
  3. 15:37 - Hirošima a Nagasaki jsou také bláboly, že? Vyvražďování původního obyvatelstva Ameriky je také blábol. Největším blábolem je, že kdo něco takového udělal nemá sebemenší zábrany to zopakovat.

   Vymazat
  4. Omyl, bylo to pro 18:37

   Vymazat
 29. Běžte už s těmi bláboly někam. Že je Stropnický blb a slouha a s nim skoro celá česká politická reprezentace, to ještě neznamená, že je komplet celé NATO blbé, aby nevědělo, že nejde připravit útok, aniž by se to Rusko předem nedovědělo. V tom případě by Rusko svým útokem NATO předešlo. Rusko se poučilo a už je nikdy nikdo nepřekvapí! Ať to pak dopadne jak chce, země jako Německo, Francie a VB jsou předem mrtvé. Bůh s námi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že NATO se na útok na RF nechystá. No, teda problém je to jen pro někoho, pro mě je to v pořádku.

   Vymazat
  2. Problém není v tom, překvapit Rusko, problém je v tom, zajistit aby východoevropský ksindl uvěřil tomu, že NATO je mírová holubice, jako tomu věří Anonym z 20:50

   Vymazat
 30. Pokud USA musí ve své vlastní obraně řešit KLDR a jinak než válkou už to nelze, musí zajistit svou možnost recipročního napadení Ruska, které na své hranice s KLDR přesunulo a přesouvá silné armádní síly proti USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, dvacetimilionová KLDR s ani ne desítkou primitivních jaderných pum a stále ještě s pouze zkoušenými a nevalně spolehlivými raketovými nosiči s dosahem sotva na nejbližší základny USA, bez šance překonat tamější protiraketovou obranu, ohrožují bezpečnost USA ležících bezmála na druhé straně zeměkoule. Vlastnictvím jaderné zbraně KLDR všehovšudy snižuje možnost vojenského zásahu vůči svému území jistým odstrašením. Co je komu do toho?

   Vymazat
  2. 21:40 S milionovou armádou a dalšími pěti miliony vycvičených a připravených rezervistů. Jde nejen o Jižní Koreu a Japonsko. Jde o stále se lepšící techniku KLDR a ty její stále se zvětšující možnosti a při totální diktatuře, kdy vládne komunistická monarchie, která používá proti vlastnímu lidu koncentrační likvidační tábory. Bránit zlu by měla být povinnost každého dobrého člověka a vlastně i proto, aby sám přežil.

   Vymazat
  3. Amy si vždycky najdou záminku, jak zemím, které jim přímo neotročí, zkroutit ruce za záda. Místo, aby ty Kimy ze severní Koreje uplatili, dodali jim hmatatelný pocit bezpečí a klidu, tak to šponují. A samozřejmá reakce Kimů je militarizace a utužení diktatury. Začarovaný kruh, za jehož zašmodrchání může především ten silnější - USA.

   Vymazat
  4. Blízce znám takového, který s přestávkami, celkem ale víc než rok, v obchodní záležitosti v KLDR pobýval a v dané věci KLDR procestoval, když se nutně musel s některými objekty i prostory obeznámit. Poměry v KLDR jsou zcela jiné, než tvrdí mainstream. Ano, platí kult osobnosti Kimů, víc než platil Stalinův. Platí ovšem i idea skromného a přátelského života, kdy kolektiv a vlast mají přednost před individuálními zájmy. Sociální podpory zajišťují všechny životní situace, tresty nejsou drastické a málokdy nutné, když kriminalita téměř neexistuje. Převládá jistá uniformita, dnes spíš už jako historický relikt, který mládež, zejména ve městech, bez problémů narušuje. Vzdělání je mimořádně dostupné, orientace na techniku a vědu je silná, technika i věda se rozvíjí. I severní Korejci jsou mimořádně pracovití a všestranně zdatní. Nenést KLDR extrémní zbrojní náklady, netrvalo by až tak dlouho, aby se s Jižní vyrovnala. Pak je srozumitelný nátlak USA na tuto zemi.

   Vymazat
 31. To jsou ubohé představy přiblblých amerických generálů.

  OdpovědětVymazat
 32. Takže vafen žido ss si nedá a nedá pokoj.Biť na mieste Ruského strategického velenia,tak nalplním ponorki čo lode stomegatonovími vodíkovími hlavicami a odpálim ich blízko amerického pobrežia a bude pokoj.

  OdpovědětVymazat
 33. " Prečo by Rusko chcelo napadnúť iný štát? z akého dôvodu?"....na území Ruska sú všetky prvky Mendelejevovej sústavy prvkov, sú tam diamanty, ropa, plyn. územie je tak veľké, že hustota obyvateľov je 5 ľudí na 100 km štvorcových ( ak nie viac) čiže územie a neratné bohatstvo to nebude. sami to nestačia ťažiť....potraviny? Rusko je druhý rok najväčší vývozca obilia, v ostatných komoditách sú buď sebestačný, alebo onedlho budú. ...územie? to svoje neosídlia najbližších 1000 rokov.....jediné čo Rusku chýba, sú ľudské zdroje, lebo v každej vojne bolo Rusko zdecimované na úroveň zachovania Ruskej národnosti........tak PREČO by Rus chcel vojnu?"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chce ji Putler, aby spasil svůj nenáviděný, prohnilý a skorumpovaný režim ...

   Vymazat
  2. Prosím, nereagujte na imbecila 9:24. Váš příspěvek do diskuse by mohl být smazán spolu s ním. Editor

   Vymazat
 34. Trochu mně zaráží, že nikdo nereaguje na toho pěvce nových hitlerovských evropských hodnot od 8:54. Za Tvým příspěvkem nelze než zvolat: Heil Hitler! Že ještě existují takové zrůdy jako jsi Ty!Víš jaký je rozdíl mezi tím bolševismem, kterým tak pohrdáš, a fašismem, který tak velebíš? Ten bolševismus byl pro podlidí a ten fašismus byl pro nadlidi takové, jak jsi Ty. Pokud chceš nahlednout do duše takového supermana jak jsi - podívej se do některé z kníh Ericha Fromma - např. Lidské srdce anebo Strach ze svobody. Anebo víš co, myslím si, že pro tebe bude lepší vlajkonoš fašismu - basník Marinetti - s velebením síly, řvoucích aut.

  OdpovědětVymazat
 35. Pro ty, co zde pořad melou, že obsah článku je blábol, bych chtěl namítnout: Stejný blábol byl planovaný atomový úder na země Varšavské smlouvy? A když pod tím blábolem je podepsaný ten ruský generál, myslíte si opravdu, že se může jednat o blábol. Odkud berete tu jistotu, jandovští jasnozřivci. Já bych řekl, že pouze prokazujete poruchu zdravého rozumu.

  OdpovědětVymazat
 36. pokud rusko zjistí že se do pobaltí začínají navážet rakety které mohou nést jaderné hlavice,okamžitě zlikvidovat i jaderným úderem,je snad jedno jestli přijde jaderná válka o rok nebo dva dříve,ale bude to pro rusko za výhodnějších podmínek, než kdyby tam navozili těch raket amíci tisíce,stejně pokud budou u moci tito jestřábové ve světě co teď,tak k té válce dojde,lidi jsou jen tupé stádo aby je všude svrhli

  OdpovědětVymazat