Reklama

.

.

čtvrtek 25. května 2017

Šéf americké rozvědky už natvrdo: USA a Ukrajina nejsou spojenci


Napsal/přeložil: mbi
25.5. 2017   Eurasia 24
Ukrajina je pro USA nanejvýš tak partnerem, ale ne spojencem. Prohlásil to v úterý 23. května ředitel americké Obranné zpravodajské agentury DIA generálporučík Vincent Steward.
Steward to uvedl během slyšení ve vojenském výboru Senátu amerického Kongresu (vojenský výbor – oficiálně Senate Armed Services Committee, v jeho čele stojí známý republikánský „jestřáb“ John McCain).


Steward prohlásil: „Nejsem přesvědčen, že patří (Ukrajina) mezi naše spojence. Vím, že jsou to silní partneři, ale nikdy jsem neslyšel, že bychom s ní měli alianční vazby.“

Slova šéfa řídícího orgánu vojenské špionáže USA, koordinujícího špionážní činnost všech druhů vojsk americké armády, jsou dalším zřetelným signálem, že Ukrajina přestává být pro USA prioritou.

Spojené státy mají v úmyslu snížit objem finanční nenávratné pomoci řadě států včetně Ukrajiny. Za druhou možnost pak pokládají to, že prostředky budou poskytovat formou půjčky. Příslušné návrhy jsou obsaženy v návrhu rozpočtu USA, který Kongresu předloží administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Zdroj: eadaily.com


15 komentářů :

 1. Tedy - půjčit jim můžou. Ale jsou si jistí, že to dostanou zpátky? Podle kosmologů je všechno, co se přiblíží černé díře, definitivně v háji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dalsi vyznamny idiot.
   Jaky je rozdil mezi partnerem a spojencem ?

   Vymazat
 2. Tedy, opravdu nikdy mne ani nenapadlo, že by Ukrajina byla spojencem NATO nebo třeba jen USA. To by musel být skutečně obrovský imbecil, ten, kdo by si to snad myslel. Bránit Ukrajinu je pro Evropu nutné a to vzhledem k nebezpečí početního posílení válečné živé síly Ruska.

  OdpovědětVymazat
 3. 15.2.2013 jsme zasáhli Rusko Čeljabinským asteroidem a to protože 15.2.1991 byla založena Visegrádská čtyřka (tehdy ještě ČSFR, proto trojka). Nafilmovali jste na videa, že jsme ho při letu nad Čeljabinskem sestřelili a to diskem. Normálně myslící kdokoliv, musí tak s jistotou vědět, že žádná jaderná a ani jakákoliv jiná raketa Ruska nemá proti nám šanci ani proti našim pozemským spojencům. To, je spojenectví. Nějaká nestabilní a ještě většinově prorusky naladěná Ukrajina, prostě spojencem Západu být nemůže. Naším logický zájmem je ale její udržení v plné nezávislosti na Ruské federaci. My vesmírné civilizace, bráníme V4. Takže, opatrně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžeme bránit EU před islámem. Proč? Jednoduše protože nelze bránit kohokoliv proti jeho vůli. V4 se ale islámu, obecně, brání.

   Vymazat
  2. Ještě k tomu asteroidu, proč nad Čeljabinskem: Protože 14.5.1918 proběhl v Čeljabinsku tzv. Čeljabinský incident, kterým Českoslovenští legionáři začali v Rusku válčit a stali se trvale a oficiálně vládci 17.500.000 km2 jeho území.

   Vymazat
  3. Ty zednářský bandy na magistrále ovládly leda hovno! Jen se klepaly kdy kdo na ně udeří a ony se začnou rozpadat. když na to došlo, tak nejen Švec si vpálil kulku do makovice. Zbytek rozkrad co moh, vydal židobolšákům pana Admrála a zbaběle utek na americkejch parnících, ani se za nima nezaprášilo. Zbyl po nich jen smrad. Ale aspoň ještě jakožto většinoví Slovani nežrali psi a kočky jako ti zpolovic neslovanští pankharti co pod stejnou zednářskou vlajkou přišli po nich (v Buzuluku vědí svý) ...

   Vymazat
  4. oprava: Admirála ... jinak - i tambovský sedláci se židkům bránili dýl a líp než tahle banda loupežníků řízená zednářem Wilsónem a jeho ložovým šéfikem Barúchem! A to za nima nestály žádný "tajemný síly z Marzu" či kýtože prdele ...

   Vymazat
  5. 18:40/42 Napsal jste dost hodně nelichotivé hodnocení. Náš názor je ale jiný. I proto jsme toho 15.2.2013 pro vás překvapivě zaútočili ještě i druhým asteroidem, 2012 DA14, který proletěl rekordně blízko u Země a proťal dráhy geostacionárních družic (27.700 km), přičemž dráhy obou těchto asteroidů byly naprosto odlišné, a byl schován - utajen v zemském stínu. Můžeme takto udeřit kdykoliv a nic se nestane, respektive budete to považovat za náhodné vesmírné zničení třeba Moskvy. Píši to, protože skutečně, máme odlišný názor třeba od Vás a stojíme si za ním natolik. Máme už plné zuby ruských lží. Už to by nám bohatě stačilo na likvidaci Ruska. Ale my nejsme takovými, proto se snažíme diskutovat, například, respektive komunikovat a vysvětlovat.

   Vymazat
  6. 19:01 - jsi spíš debil z Bohnic. Rusko už 100 let neexistuje debile! Leda že píšeš o židotlamách, pak asi jo. To ale nejdřív ti kreténi z tvý debilní makovcie musej vymazat sídla který ovládli daleko dřív - Amstrodam (cirka 1600), Londýn (cirka 1700), Paříž (cirka 1800). A v židokremljádi od roku 1917! - http://iks2010.info/?p=117153

   Vymazat
  7. Až a pokud bude obnovena Římská říše povalená tvými hnusnými vobřezanými pasáky, tak hnůj tvýho druhu bude vymazán z Vesmíru! Páč První i Druhý Řím ustanovil všemohoucí Bůh! A tentýž když to bude jeho vůle ustanoví i ten Třetí! - http://3rm.info/

   Vymazat
 4. Využít, vykrást, zadlužit, zdevastovat, rozeštvat a nakonec odhodit jako nepotřebný posraný papír. To je celý ten euroatlantický demokratický způsob myšlení. Žádní spojenci. Jak ukázkové. Nemáme náhodou podobnou zkušenost z Mnichova, Maďaři z 53 roku atd...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na chochly sere pes. Měli velké oči a budou mít velké hovno, šmejdi fašistický.

   Vymazat
 5. Je znát,že vedení USA a jejich tajných služeb
  řídí nepříliš chytří lidé.Ukrajina si klidně
  vezme úvěr,jak Američané navrhují.Jen jsem moc
  zvědav,jak ty peníze dostanou z Ukrajiny zpátky.
  Nákup zbraní ještě nikoho nezachránil,jak se dá
  vidět na případě Řecka.A Ukrajinci nic jiného
  kupovat nebudou.Kromě toho to,co dostali v rámci
  pomoci,byla zastaralá technika v dezolátním stavu.
  Takže to až taková pomoc nebyla.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. No jo to není jen tak pro zemi co si hraje na demokracii. Prohlásit fašisty za spojence.

  OdpovědětVymazat