Reklama

.

.

úterý 16. května 2017

Senátoří a všichni posedlí žalobou na prezidenta, prozatím nemají co žalovat! Premiér odmítl návrh ANO na novou ministryni financí místo Babiše, to jim ale v jejich posedlosti a svaté válce proti prezidentovi M. Zemanovi nevadí

Jan Veleba
16.5. 2017   Rukojmí
Máme za sebou tři a půl roku prý úspěšné vlády a před sebou několik měsíců agonie a politického xindlu téže vlády. A politologové mohou začít analyzovat novou kapitolu, jak se dá dělat politika po česku, pardon, po Sobotkovsku a jak se v demokracii zrodila obdoba Národní fronty z minulého režimu.

Nemá smysl, abych zde popisoval názorové veletoče páně premiéra Sobotky. Mám jenom potřebu poukázat na podstatu a beznaděj současné české politiky, tentokráte v režii ČSSD za podpory Kalouska, Fialy, Bělobrádka, Gazdíka, ale také části Senátu v čele s jeho předsedou a první místopředsedkyní. To tu ještě nebylo a kolega senátor Doubrava má pravdu, když píše o nové Národní frontě a jistě mně promine, že jsem si jeho trefný termín vypůjčil.

Pojďme ale k věci. Stokrát a ještě vícekrát jsme z úst představitelů vládní koalice slyšeli, jak je tato vláda úspěšná. Říkali to unisono Sobotka, Babiš i Bělobrádek. Stejně tak jsme od Kalouska, Fialy i Gazdíka do omrzení slyšeli přesně opačné hodnocení.

To je realita, jejíž počátek začíná sestavováním nové vlády po parlamentních volbách 2013. Jistě si

I stalo se, vládlo se úspěšně přeúspěšně, koaliční chvála veliká. Jenom několik ministrů obětováno, jako poslední kvalifikovaný ekonom Jan Mládek. A zase jako na potvoru všichni vyhození byli ministry za ČSSD. Tehdy ještě platila koaliční smlouva a s vyhozením jinostrance, tedy ministra mimo ČSSD, by museli souhlasit předsedové koaličních partnerů Bělobrádek nebo Babiš. K tomu se nikdy premiér neodhodlal. Ani nemohl, protože koaliční smlouva, mimochodem stále ještě platná, říká, že s odvoláním musí souhlasit předseda příslušné koaliční strany, tedy zmínění Bělobrádek či Babiš. Jiná věc je, když ministryně spravedlnosti Válková (ANO) odešla sama na vlastní žádost.
každý vzpomene na hubený výsledek Sobotky a jeho ČSSD, které stěží přelezlo 20% a na to, jak Babiš odmítl jednat se Sobotkovou partajní opozicí vedenou Michalem Haškem. Tím vlastně Babiš nepřímo rozhodl, že prezident Miloš Zeman pověřit sestavením nové vlády Sobotku zkrátka musel. A Sobotka se s chutí pustil do práce, splnil se mu jeho životní sen. Ani mu nevadilo, že u klíčových jednání při sestavování vlády a přípravy koaliční smlouvy není Bělobrádek, který jako na potvoru musel do USA na léčení. A už vůbec mu nevadil Andrej Babiš. A proč taky, bez Babiše by to nedal a touha stát se premiérem byla nezvladatelná.

Takto to fungovalo, leč s blížícími se letošními podzimními parlamentními volbami se politická konstelace začala dramaticky měnit. Premiér Sobotka krok za krokem postupně zlikvidoval svoji vnitrostranickou opozici, poslední šel Zimola, před ním sám a dobrovolně Tejc, pokračují další a ČSSD je prý sjednocená jako nikdy. Ale co naplat, voliči tomu jaksi nerozumí a preference ČSSD směřují tam, odkud je kdysi vytáhl Miloš Zeman. A co hůř, u hlavního koaličního partnera a volebního soupeře Hnutí ANO Andreje Babiše křivka preferencí trvale stoupá. Do toho se Babiš odvážil plivnout do polévky ČEZ, který z ničeho nic chtěl prodat důležitý subjekt naší energetické soustavy elektrárnu Počerady. Zrovna teď a jako na potvoru před parlamentními volbami … A to nemluvím o urychlené volbě generálního ředitele ČT, který ani nevyužil celé funkční období a o čtyři měsíce dříve byl nechán opět zvolen pozoruhodným skórem 15 : 0. Vše může běžet při starém – na obrazovkách dnes a denně Sobotka, Klousek, Fiala, Bělobrádek, ani vlas se jim nezkřiví. A kontrast proti, také dnes a denně, Babiš a Zeman, vždy všechno negativní.

No a do toho všeho lidovci s Gazíkem (STAN, donedávna pevná opora Miroslava Kalouska) s jasnou zprávou nové volební koalice, která dobude českou politickou scénu. Teoreticky a piárově možná ano, ale voliči to vidí poněkud jinak a součet volebních preferencí zatím říká něco jiného.
Sečteno a podtrženo, staré lidové přísloví říká, že tonoucí se stébla chytá. Ale čeho se má Sobotka chytit, když žádné stéblo natož pevný břeh nevidět? A tak musí přijít něco nového, originálního. Něco, co tu ještě nebylo. Proto demise sdělená přes média a s nikým nekonzultovaná, čili hrozba potopení vlády svévolně vyvolaná premiérem Sobotkou. Pro jistotu ale jenom deklarovaná s tím, že její podání prezidentu republiky bude až někdy. Místo podání demise následuje první premiérův veletoč, když přichází na Hrad bez demise si o tom všem jenom popovídat. Následuje druhý veletoč a premiér posílá prezidentovi nikoliv demisi, ale návrh na odvolání Andreje Babiše, prvního místopředsedy vlády a předsedy koaličního partnera, se kterým podepsal koaliční smlouvu.

Prezidentovi se tyto způsoby demise nedemise, obcházení koaliční smlouvy a obcházení vlády nelíbí. Vyjadřuje se a začíná, jako vždy, štvanice. Jak trefně popsal výše zmiňovaný kolega senátor Jaroslav Doubrava, zrodila se nová Národní fronta – vedení ČSSD v čele se Sobotkou, lidovci, STAN, TOP 09, ODS, část Senátu podpořená druhým nejvyšším ústavním činitelem Milanem Štěchem a většinou jeho místopředsedů. Vše vydatně podporované médii, pražskými umělci a Pražskou kavárnou.
Muziku tvrdí ministři ČSSD, kteří bojkotují současnou prezidentovu návštěvu Číny, jejímž hlavním cílem je být na startu gigantického projektu Hedvábné stezky, který se dotkne tří kontinentů a 68 zemí světa.

Lidé se ptají, co se to vlastně děje,  jak toto všechno dopadne a co mají dělat. Nejsem Sibyla, ani politický prognostik, ale už jsem v životě něco zažil a tak dovolte několik poznámek. Především pevně věřím, že lidé nejsou žádní hlupáci a ve volbách se rozhodnou podle staré lidové moudrosti, která praví „kdo jinému jámu kopá sám do ní padá“.

Druhá poznámka je k Senátu, jehož součástí (jedenaosmdesátinou) jsem sám. Docházím k názoru, že tímto stylem politiky Senát neplní svoji roli pojistky demokracie a že nabývá legitimity otázka, zda by se bez něj tato země neobešla. Jsem senátorem pátým rokem a už potřetí se zde rozehrává politická hra proti prezidentu republiky, který byl zvolen v přímé volbě mandátem 2,7 milionu hlasů. Tentokrát se za mohutné mediální podpory spojují síly pravice a špiček ČSSD a přes média diskutují o tom, jak na prezidenta zaútočit. Zda bude lépe na něho podat žalobu k Ústavnímu soudu (lidovci, STAN, část ODS, zelení, někteří nezařazení) a nebo postačí žaloba k Nejvyššímu správnímu soudu (Štěch). Že zatím není žalovat co, neboť  premiér odmítl návrh ANO na novou ministryni financí místo Babiše, to jim v jejich posedlosti a svaté válce proti Zemanovi nevadí.

Závěrem si chci jenom postesknout, že tento styl vedení státu současnou politickou reprezentací v čele s premiérem Sobotkou, podporovaný mravním gigantem Kalouskem, Fialou, Gazíkem a dalšími, si naši občané nezaslouží. A pokud v něm bude na sílu pokračováno, tak se obávám, že to nepovede k ničemu dobrému a že se jednoho dne ucho  džbánu utrhne. Mám nepříjemný pocit, že stejný názor, který den ze dne sílí, má velké množství lidí. Je to zatím mlčící většina.

62 komentářů :

 1. Pan Veleba by byl dobrý prezident !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VELEBA nema co hlasit.
   Na jeho webu zablokoval prý schvalně diskuzni rubriky,aby jeho pidižliky nemohl nikdo volit

   PROTOŽE BY NEDOKÁZALI ODPOVÍDAT ANI TAK JAKO LIDOVI KOMENTÁTOŘI TADY.

   A CO JE SOCIÁLNÍ STÁT A PROC CHYBI V PRVNIM ČLÁNKU NAŠI úSTAVY TAKÉ NEVI.
   Proto ho čeká JEDNO PRCENTO.

   Vymazat
  2. Jestlipak už ta podlézavost Zemanovi není samotnému Velebovi trapná.

   Vymazat
  3. Žádné tonoucí se stébla chytá, ale čert z nouze i mouchy lapá.

   Vymazat
  4. Tak co má chudák Veleba říkat.

   Vymazat
  5. Proč budu volit Andreje Babiše
   http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=602934

   Vymazat
 2. Z toho všeho šouhá jako sláma z bot, že koordinovaný útok je zámřený na Hrad. To je hlavní terč.)¨
  Vytí, že Zeman nedodržuje ústavu, se ozvalo ještě ten den, co Sobotka odeslal návrh na odvolání Babiše. Tedy v momentě, kdy k žádnému porušení ústavy ještě ani nemohl dojít.
  Prezidentem by se měl stát buďto Štěch, nebo Špidla. Jeden z nich bude "navržený" v referendu ČSSD, ve kterém se po současné dělostřelecké přípravě nikdo ani neodvážáí navrhnout Zemana. Kandidát ČSSD nebude sbírat podpisy, doatne podporu poslanců partaje.

  OdpovědětVymazat
 3. Pražká žumpa a přilehlé myšlenkové senkrovny začínají být říční z toho, že Zeman bude prezidentem i druhé volební období. Koneckonců při své neskonalé hlouposti toho pro jeho zvolení udělali hodně. Serou lidi a ti vedle rozumné volby vnímají jejich porážku jako příjemný bonus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj - jejich kvikot zní slušnému a obecné lidské morálky dbalému člověku jako vítězné fanfáry.

   Vymazat
  2. Pražská kavárna se při prezidentských volbách nebude soustředit na podporu nějakého kandidáta, to už jednou projela, ale zaměří se hlavně na to aby Zeman nebyl zvolen.No, když náhodou bude zvolen, bude za to moci Putin. Nevěřím v jeho znovuzvolení. K tomu pomůže CIA, NSA atd. A tak to bude spravne a tak to ma byt.A vítězný kandidát? No není to v tomto státě už jedno?

   Vymazat
  3. Já teda nevím, o co jde jaké kavárně, ale já bych byl taky rád, aby pan Zeman už podruhé nebyl zvolen.
   Je to hřích říct to nahlas?

   Vymazat
  4. To není hřich, to je blbost nejvyšího řádu.

   Vymazat
  5. Co je blbost? Že nechci, aby byl pan Zeman podruhé ve funkci? Co je na tom za blbost? Každej názor, kterej je jinej, než máš ty, je blbost nejvyššího řádu?

   Vymazat
  6. 20:40 Nebyl by to hřích, kdyby existoval kandidát se stejně zdravým selským rozumem, jako má Zeman, ale bez jeho selského chování. Bohužel, takový se zatím neobjevil. Proto je hříchem odstranit Zemana za každou cenu, protože každý jiný bude zájmům země škodit víc.

   Vymazat
 4. Pane Velebo, skvělé postřehy, mohu jen souhlasit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veleba je jeden z mála seriózních a poctivých politiků. Byl by z něho dobrý prezident.
   pozorovatel

   Vymazat
 5. Když se mají řešit korunové dluhopisy,tak všechny a ne jen Babišove.Proč tak tolik tlačí Kalousek na Sobotku,aby se to svedlo jen na Babiše,protože nikdo neví,kolik bylo prodáno korunových dluhopisů i za Kalouska a za jeho posvěcení.Ta aktivita komunistů,jak jsem zaznamenal,také o něčem svědčí,vždy podrželi ODS i TOP.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím,že je jich v tom hodně... A bude se k taškařici senátorů přidávat i pan senátor, miliardář, (tuším ze Zlínska), který prý tyto dluhopisy také nakupoval ve velkém? Ale o tom se nemluví, on je sponzor ODS. Tak jako pan Pelta je členem ODS....

   Vymazat
  2. senátor Valenta? Majitel sázek?

   Vymazat
  3. Korunové dluhopisy vydalo 1576 firem a je cca 73tis. držitelů řekla včera v Událostech náměstkyně pro daně pí.Schillerová. Současně předvedla graf automaticky kontrolovaných (podané elektronicky)a kontrolovaných (podaných papírově) od r.2012. O kontrole držitelů nehovořila.
   Ivana

   Vymazat
  4. Vždyť ty dluhopisy zavedl ožrala protože jinak neumněl získat peníze pro svůj rozpočet.Byl první ministr financí co chtěl propít republiku.

   Vymazat
 6. Jejda , jejda, tohoto pana znam ! (Velebu.) On je levobocek Curda Jurgense z Vidne, a je fain, protoze je na strane presidenta Zemana.
  President Zeman je oblibeny u vsech stoupencu presidenta Trumpa.
  Nejake "zaloby" na presidenta Zemana jsou plodem zarlivosti na uspesnost proziraveho ceskeho statnika.
  A Belobradek je na leceni v Americe ?
  My zde mame dva druhy doktoru ! Nejlepsi a nechytrejsi na svete a jine, kteri jsou nejhloupejsi na svete...
  Doufam, ze jel k tem nejhloupejsim. t.zn., ze budete potrebovat nejakeho noveho Belobradka.
  nick honolulu
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, hovnoluláčku, ty už makáš přes kopirák, když už máš najednou dva podpisy?!
   nick hovnolulu 1 - balvan na konci cesty

   Vymazat
  2. Nick, any idea as to what problem that moron 16:40 has?

   Vymazat
 7. To je sice možné, ale my potřebujeme presidenta trochu tvrďase, který se moc nebude párat s Lysohlávkami a Kraďouskama, protože jejich drzost v poslední době jen roste.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak jiste vite. Tak v Cine je velka slava kvuli zeleznici.
  Vsichni ted mluvi o zeleznici i president Zeman. Na pretres prislo i Brno, ktere bude stavet nove nadrazi. Oni o tom vsak mluvi od roku 1922 a cely svet se smeje.
  Pane Velebo vy jste z Brna, tak je tam zdisciplinujte, vzdyt jsou s hanbou jedna ruka.
  nic honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Sobotka má novou přezdívku, která mu prý padne jako ulitá: Lysohlávka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď už začíná být jasnější, že pracovitý premiér, vezoucí se v "kočáru úspěchů" vlády, kterou neřídí je Nedělka; nejmazanější sovička opozice může taktéž být v záhonu neprospěšný - Kalabousek, dokonce ani Fiala s ním v řádku nevoní.
   Mám takový dojem, že by voliči měli tuto "úrodnou zahrádku" důkladně pokropit herbicidem jimi oblíbené americké firmy Monsanto - Roundupem!!!
   Ovšem je tu nebezpečí! Celosvětově nejpoužívanější herbicid - patentovaná chemikálie firmy Monsanto "Roundup" a rostliny odolné vůči ní se označují jako Roundup Ready. Dnes je až 80 % GM plodin Roundup Ready.
   Ti obmyšlení už jsou dlouhodobě geneticky modifikováni, ovšem mocí!!!

   Vymazat
 10. Pan Veleba se mýlí v posledním odstavci,že si
  Češi nic takového nezaslouží.Zaslouží!Hlupáci
  jdou volit za koblihy nebo guláš a pak to takto
  vypadá.Ústavní žalobu na pezidenta lze podat
  pouze za velezradu.Pokud si ti blbečci,lidem
  zvolení,myslí,že odmítání odvolání člena vlády
  je velezrada,tak by měli všichni na své funkce
  ihned rezignovat.Kdo by šel volit členy senátu,
  tak by byl umístěn do psychiatrického ústavu.
  Tam by se měl setkat s těmi chytrými senátory.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase urážíš Čechy, Majevský? Aby jsi nedostal pořádně po papuli, víš?

   Vymazat
  2. Pane Majevský, jste Čech? Pokud ano, pak jste stejný hlupák a blbeček jako my všichni ostatní. Petr

   Vymazat
  3. Petr souhlas jsem též Čech a slovan.

   Vymazat
 11. Domnívám se, že by pan prezident měl podat kompetenční žalobu na Sobotku ve věci způsobilosti (svéprávnosti) vykonávat jakoukoli funkci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že by bohatě stačilo prozkoumat odborně páně Sobotkovu svéprávnost...

   Vymazat
  2. Poprosit Chocholouška o by si sním jistě poradil.A vás nepotěším kvoká stále jen kvoká,o zatraceném Babišovi.

   Vymazat
 12. Mě by zajímalo, proč ti místní vypatlaní dementi vlastně Zemana tak mohutně podporují a myslí si, že je to jejich člověk bojující za jejich zájmy, když:

  1) Podporuje co nejdřívější zavedení Eura
  2) Je velký podporovatel EU,, hned po zvolení vyvěsil vlajku EU nad hradem.
  3) Je podporovatelem NATO a jejich zahraničních misí
  4) Prohlásil o sobě "Já jsem Žid"
  5) Evidentně podporuje Babiše
  6) Opovrhuje vaším milovaným komoušským režimem.
  https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc
  atd atd

  Nebo vám jen imponuje že je hulvát? To je vše? Jste opravdu takoví chudáci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Imponuje mi na něm zejména to, že takové, jako jsi ty, bez obalu nazývá idioty. A to mi stačí. Nejsem náročný.

   Vymazat
  2. 18:08
   Jo, přesně to jsem si myslel.
   A jak se tvůj primitivní mozeček vyrovnává s těmi 6 body které jsem napsal? Má vůbec kapacitu je zpracovat?

   Vymazat
  3. To 18:11 Ale hovno, nic sis nemyslel, jen sis pudil. Na myšlení potřebuješ mozek, hlavo dutá. Kdybys rozuměl psanému textu, tak bys pochopil, že na tebe i na tvých 6 bodů Konrádových seru. Co není srozumitelného na tom, že mi stačí, když tebe a tobě podobný nazývá idioty? Poděšený kvikot tvůj i pražské senkrovny je pak sladkou odměnou mi za mou rozumnou volbu pana Zemana za prezidenta ČR.

   Vymazat
  4. Když nadává blbům a imbecilům jako jsi ty,to je pravda a né hulváctví.Ty hnoji nesaháš mu ani po tu gumu jeho hole, tak proč se opovažuješ o něm diskutovat.

   Vymazat
  5. Poznámka mimo nadávky: při volbě byli nakonec dva, jeden blbý a druhý 100x horší. Menší zlo byl pro mne Zeman a po letech mohu s klidem konstatovat, že to byla opravdu volba lepší.

   Vymazat
  6. Pripada mne ze pisatel ma pravdu.

   Proc ja jako Cech bych mel obdivovat Zemana jako Ceskeho presidenta , ktery pokrikuje ja jsem Zid.!!!!!???
   A je pitelem s Babisem , ktery dela penize velice podivnym zpusobem!!!! kouzlem ze vzduchu.
   Ci proto ze delal pro StB.

   Ja mam rad Cechy co jsou Cesi a mluvi a jednaji jako Cesi.

   Kazdy kdo Zemanaovi veri pro jeho hulvatsvi mozna , ze se mu to libi, ale pro mne je to naivni !!!

   Vymazat
  7. 1:06 Asi nemá cenu vám dokazovat, že to co píšete jsou nepravdy. Jestli tomu věříte, věřte si dál. Většina Zemanoových odpůrců má lži a hloupost za svou přirozenost. Například vy - "Ja mam rad Cechy co jsou Cesi a mluvi a jednaji jako Cesi." A to vám nevadí, že stojíte v jednom šiku s knížepánem a Hermanem a opakujete jejich výmysly?

   Vymazat
  8. To si nemyslim , to ze se Herman a Knize dostali tak daleko !!!v posicich povazuji za ostudu. Mozna ze jsem chovinista do jiste miry , ale jsem smichany s Sherlokem Holmesem a chci vysvetlit kazdy fakt a nechat se tak zvane "opit rohlikem a zblbnout". Trumpova Cepicka na hlave a Zemanova hulvatsvi a Putinovo ukazovani svalu je pro mne stejne!!

   Ovsem Fakta jso FAKTA !!! a ja tvrdim ze je ostuda , ze se cesky narod nezmohl na neco LEPSIHO!!!! Ja nemuzu zaujmout posici , ze cerny je bily!!! kdyz se to Zemanovi nehodi do kramu.

   Vymazat
 13. Jakkoliv pan Kýval Sabotka vypadá jako kliďas, to kývání hlavou je zřejmě důsledkem zrychleného srdečního pulzu v důsledku hnutí mysli. Místo, abyste politovali nebohého a nebohost špremijéra, tak, ho kritizujete. Obraťte svou kritiku proti Zemanovi, tak přece velí pražská kavárna a její vysoce kvalitní mozkový trusty (nebo trusy či flusy, jsem nevzdělanec, nějak se ve správném pojmenování neorientuji!). Že by mohl být někdo na stolci prezidenta u nás lepší, než je Zeman. Snad každý vám rád řekne, že ano, ale kde vzít, když aspoň kandidáti na kandidáta mu "nesahají ani po kotníky". Takže buďme rádi za Zemana, už proto, že neskáče, jak kapitál, premiér a většina politiků z božího dopuštění a jako posluha zmíněného kapitálu, píská. Buďme rádi, že máme Zemana a pak ještě hrstku politiků, kteří jsou na straně 10 milionů občanů.
  A na rozdíl od ostatních tedy Zeman není na straně diktatury kapitálu, s výjimkou snad pana Babiše. Babiš je totiž velký otazník - co ho přivedlo ze zákulisí našeho politického loutkového divadla na scénu a ještě, ta sprosťárna, nechce se nechat vodit loutkovodiči, jako jeho a Zemanovi kritici. Babiš je možná svérázný politik, byli jsme zvyklí právě jen na ty loutky v rukách kapitálu. Ostatně kapitál vodí u nás celé partaje na špagátě a ANO si dupe odzemek, když kapitál velí valčík. Tak to je přece důvod, takové politiky vykopat z parketu. A ta loutka, co nám nastínila těch 6 bodů potřebných pro svoji existenci, to tedy budeme muset zamakat, abychom ho uspokojili! Bude potřebných myslím splnění dalších 6 bodů:
  1. odbourání sluhů kapitálu ve vrcholných politických funkcích, či lépe všude,
  2. odbourat odchod 400 miliard kapitálu ročně z ČR do zahraničí a věnovat ho na rozvoj státu, občanů, jejich vzdělání a kulturnost.
  3. Odbourat podíl na agresívních válkách vedených NATO nebo omezit svoji participaci v tomto spolku jen na čistě obranné aktivity.
  4. Válkami proti jiným národům či náboženstvím se nepodílet na vytváření migrantů ani jejich transferu do zemí EU, zejména ne těch, kterým jsme vyvraždili rodiny a mají důvod se pomstít.
  5. Přestat vybírat daně od občanů na podporu vojenské a policejní ochrany kapitálu a vytvářet složky obrany proti agresi kapitálu proti občanům našeho státu.
  6. Přestat opovrhovat občany jen proto, že se stali po okradení kapitálem nemajetní.
  Prosím pána s předchozími 6 body, aby dříve než si to bude číst, pozval silékaře pro případ vpádu šlaku do jeho mozku či srdce. Za případné poškození i na duševním zdraví se slaboduchým omlouvám.
  Jinak hulvátov, to je přeci svět právě velkoburžoazie a ne proletariátu. Mne jako pisatele nemůže nikdo naštvat označením za komouše, tím jsem nikdy nebyl,l hledejte proto jinou nadávku, abyste si ulevil/i.

  OdpovědětVymazat
 14. JÁ KDYBYCH MĚL MOC,ZRUŠIL BYCH SENÁT IHNED.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ještě, že tu moc nemáš.

   Vymazat
  2. 19:32 - Silný souhlas! Senát je trafika a odkladiště pro zasloužilých nebo odložených politruků a politických turistů!
   daňový poplatník

   Vymazat
  3. 20:58 Tušíš, kdo v tom senátu vlastně sedí?

   Vymazat
 15. Premiér Sobotka už úplně zhypnotizovaný a zpitomělý kámošem Kalouskem, stále kolem dokola opakuje jako nějakou mantru, prezident musí dodržovat ústavu,když nebude konat, budu konat já. Jako nějaký autista, bez ohledu na to, že prezident oznámil, že konat bude a ústavu dodrží. Bohuš, který svá lží smrdutá prohlášení mění jako smradlavé ponožky, se chová jako podle úsloví - podle sebe soudím tebe. Již se opakovaně totálně znemožnil v přímém přenosu a jakoby mu to bylo málo. Fakt, že místo opovržení a pořádného vyhubování, sklidil chválu za hrdinství a podporu semknutého vedení semknuté strany, jej zaslepil docela, takže ve vzedmutí choré mysli, pokračuje statečně ve šlapání a zadupávání zbývajícího torza koaliční smlouvy. Chová se Kalouskovsky drze, s nadále rostoucí drzostí, netušíc, že dva takové kamarády drzouny, naše, byť prohnilá politická scéna nejspíš neunese. Jak tohle může dopadnout?

  OdpovědětVymazat

 16. Nepatřím k vypatlaným dementům, proto v první řadě souhlasím s přísp.18,08. Ten hulvát 17,50 mi za odpověď nestojí. Přesto napíšu pouze několik důvodu, proč podporuji presidenta Miloše Zemana :
  1/ Nebojí se novinářů a naštval je hned při inauguraci, za jejich hodnocení sklidil potlesk uprostřed projevu ode všech přítomných hostů.
  2/ Nebojí se říci pravdu např. v případě těch "dámiček",které by bylo podle médií záhodno vyznamenat za protiputinovský odboj.
  3/Postavil se velmi odpovědně k imigrační krizi - pomoc v rámci možností ano, ale v jejich domovině.
  4/ Odvážný postoj k sankcím proti RF - poškozuje i naše hospodářství a jen podporuje černou ekonomiku
  5/ Odmítl dát ZA NIC řád P. Bradymu ( Bradovi?) z Canady
  6/ Ukázal, jaký vlastně byl slavný novinář F. Peroutka. Že se nenašel článek "Hitler je gentleman" je problém zástupný, díky této kauze jsme se dozvěděli o postojícch tohoto novináře vskutku zajímavé věci.
  7/ Volilo ho 2,7 mil. lidí a porazil toho cizáckého bývalého kancléře Václava Havla.
  8/ Přístup k EU - lepší vlajka na hradě než přisluhovačské postoje směrem k našim "velkým partnerům"
  9/Mám u něj dojem, že se zajímá o obyčejné lidi ( viz jeho cesty po republice). Jaká úleva po V. Havlovi ( samý Rolling Stones, samý dalajláma, papež, samý disident, herci, kámoši z arestu) a V.Klausovi - nafrněná inteligence, co kázala utahování opasků a zločincům udělovala milosti.
  10/Komunistický režim není "náš milovaný", ale v real. hodnocení vyznívá lépe než režim kapitalistický (teda až na ty banány!)
  Atd. atd.
  Problém mám jen s misemi našich vojáků v rámci NATO. Podle mne: přítomnost cizích vojáků v zemi, pokud o to nepožádala tamní vláda, je válečný zločin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím, až na zástupný problém. Raději fronta na banány, než fronta na práci.
   lada

   Vymazat
  2. Naštval novináře hned na začátku, ale novinářskýho nedouka z Halo novin si vzal za mluvčího.
   Odmítl dát řád Bradymu, ale dát Kajínkovi milost mu nedělá problém.
   Článek "Hitler je gentleman" nikdy nenašel, tak na Peroutku nahrnul vagon špíny.
   Vlajka EU vlající nad Hradem najednou nikomu nevadí.
   O jeho excesech ani nemluvě.
   A že by se zajímal o obyčejné lidi? Jak se to pozná? Že by podle toho, že nám málem spadnul do korunovačních klenotů? Nebo podle toho, že má legraci z Ústavy?
   Tak to pardon, já si ve vobách vyberu jiného kandidáta.

   Vymazat
  3. 22:04
   Vy si vyberte, koho chcete. Nám slušným lidem stačí náš pan prezident Zeman. Dokud on bude sedět na Hradě, tak se o naši zem nemusíme bát. A mimochodem, panu Ovčáčkovi byste jeho inteligenci mohl závidět.
   Ivana

   Vymazat
  4. 22:24 Tak to vezmem postupně:
   Ovčáček je skutečně novinářský nedouk, protože se nestačil naučit té správné "politické korektnosti".
   Odmítl dát řád Bradymu, protože si ho nezasloužil. Vaše spojení Bradyho s Kájínkem je zřejmě produktem vašeho podvědomí (podobní lumpové?).
   Článek "Hitler je gentleman" nikdy nenašel. Zato soud našel řadu Peroutkových článků, které na něj prozradily vagón špíny.
   Nad hradem žádná vlajka EU nevlaje. Nad hradem vlaje jen prezidentská standarda, která vadí lidem, jako jste vy. Protože je na ní nápis "Pravda vítězí".
   Jak si Zeman dělá legraci z ústavy nikdo nespecifikoval. Jen se to stále opakuje pro ochotné kolovrátky.
   Vyberte si koho chcete. Takových bylo i při minulých volbách spousta. Dodnes se nesmířili se svou prohrou, přestože mají plná ústa demokracie. To prosím zvažte při každé "kritice" Zemana.

   Vymazat
  5. 20:43
   Souhlasím s Vámi , samozřejmně i těch plusu by bylo více stejně jako minusů. Ale celkově je zatím jediný který se na funkci presidenta hodí. Doufejme, že ho nezradí zdraví.
   Václav

   Vymazat
 17. Milouš vyhraje volby prezidenta s větším náskokem, než posledně. Dalších pár let tak bude mít národ na Hradě svého prezidenta.
  ALE!
  Nějak se Bilderbergovcům zachtělo mít po dalších volbách na Hradě Dlouhého.
  Dosadili ho na místo prezidenta Hospodářské komory, média ho protěžují čím dál víc a on už začal o příští kandidatuře na prezidenta blábolit.
  POZOR! Je to jeden z největších zločinců 90. let.
  Tento zmrd by měl sedět na jiném hradě. Na tom červeném, nad Mohelnicí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud máš pro svoje tvrzení důkazy, hned to řeš, ať ho do voleb stihnou zavřít.

   Vymazat
  2. 21:44
   Naprostý souhlas.

   Vymazat
  3. Jak řekl Jiří Čunek: Babiš vlastní dvě média, ostatní strany zbytek. Je to znát všude. Klasické strany ? mají všude své dosazené lidi a Ti plkají jak jim strany kážou, vždyť se jedná o jejich fleky a prachy. Udělají cokoliv aby přežili. Co se týká nás voličů ?- jsme jim u pr..le.

   Vymazat
 18. Bezpáteřní nula chce udělat totalitu. Jako makrela v raichu ale tady naštěstí nemá podporu lidí.

  OdpovědětVymazat
 19. Komunisticky ksindl Veleba se bude ohanet Narodni Frontou. Bylo by to k smichu, kdyby to nebylo spis k placi

  OdpovědětVymazat