Reklama

.

.

úterý 9. května 2017

Tajtrlík

5. 5. 2017

51 komentářů :

 1. co zaznělo v parlamentních listech-president prohlásil:
  .....My jsme tento problém řešili, když padaly návrhy na odvolání ministra Hermana v souvislosti s dalajlamou. A tehdy se nám dostalo odpovědi, že lidovci s tím nikdy nebudou souhlasit. A bylo právě odkázáno na koaliční smouvu. Jak z toho ven? Je třeba vypovědět koaliční smlouvu; a v takovém případě nebrání nic tomu odvolat jakéhokoli ministra na základě návrhu předsedy vlády,“ řekl.
  Jo, ale u Babiše je to o něčem jiném, že, novinářská a TV žumpo
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-rozstrelil-vladni-krizi-Popichl-CSSD-tim-co-jeste-zatim-nerekl-486965

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tajtrlíkem nazval Babiš policejního prezidenta Tuhého, když se snažil v uměle vyvolané krizi kolem sloučení dvou policejních útvarů svrhnout vládu. Nadávky předsedovi vlády slouží jen k neúspěšným pokusům o odlákání pozornosti o neudržitelnosti Babiše ve vládě. Připomeňme, že v Německu rezignoval ministr obrany když se zjistilo že opisoval něco do své dizertační práce. Spolkový prezident rezignoval když se odhalilo že kdysi v jedné spolkové zemi se nechal hostit nějakým podnikatelem. Nikdo z nich neměl na svědomí dotační podvod, krácení daně a zneužívání pravomoci.

   Vymazat
  2. Problémem je, že dle vašich, zcela oprávněných, kritérií by musela rezignovat většina vlády, poslanců a senátorů Parlamentu ĆR, státních zástupců, soudců, ředitelů státních orgánů a organizací, atd. atd.
   Bez vůle nás, občanů tohoto státu, k tomu nikdy nedojde ...

   Vymazat
 2. Po nedávné sérii Davidových vtípků o Babišovi tu máme vtípky pro změnu o Sobotkovi. Inu, jak se to zrovna hodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikoli, oboum co jejich jest!

   Vymazat
 3. Sobotka, předseda levicové strany, se stal hrdinou pro pravičáky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne. Zeman svým neprozíravým jednáním vrátil zcela vyřízeného Sobotku zpět do hry.

   Vymazat
  2. To teda rozhodně ne 12.59 - proč to přišíváte Zemanovi? Myslíte, že by věc dopadla jinak, kdyby vlastní spoluvládci nedali premiérskému cvokovi nůž na krk, když se dozvěděli o demisi vlády? Víte jak musel šílet šmejd Chovanec? Šmejd Zaorálek? Šmejd Bělobrádek? Šmejd Herman a další? Vždyť on je čtyři měsíce před volbami - ještě celé čtyři měsíce plat stodvacet tisíc měsíčně!! - o to hodlal připravit ve své ješitnosti, o které každý ví? Všichni vědí, že je to kariéristickej ješitnej mopslík! Proto chtěli jeho hlavu - a zachovat vládu. Nechtěli hlavu Babiše pokud vím! To potom upekli dodatečně, taky proto je to celé tak odporné, a ještě se ty štěnice nestydí hodit to celé na starého prezidenta? Škoda že je jím Zeman - Venca Klausů by s tou smečkou zatočil jinak! Nebo kdyby si byli tenkrát prosadili knížete. Těžko by si troufli na Schwarzenberka něco házet, zesměšňovat ho před mediální stokou, a těžko by mu byl někdo na diskuzích nadával - vždy by byly zablokované. Vám nevadí, že Zeman slouží všem těm šmejdům jako fackovací panák - a nakonec i tady na diskuzích? Je to vrchol hnusu. Nakonec je škoda, že není prezidentem Schwarz? Ten by s panákem Sobotkou zametl jinak!

   Vymazat
  3. Hrdinou se pro ně nestal - pouze "pravičákům" pomohl vysvětlit, proč společně s "levičáky u vesla" vytvářejí Národní frontu proti Zemanovi.

   Vymazat
 4. Cirkus v ČR, komentovaný ve sdělovacích médiích, je pouze pro hodně duševně omezené. Každý, jen trochu normální člověk si vytvoří zdravý úsudek sám, bez těchto primitivních lhářů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šapitó Sralbotka and Bureš vás milí ovčané, zvou na cirkusové představení, ale účet budete platit VY!

   Vymazat
 5. Zeman může hrát kartou koaliční smlouvy, leč nikoli jako právního nástroje, nýbrž jako politického. Dosavadní využití fenoménu koaliční smlouvy v případu návrhu na odvolání A. Babiše ukazuje žalostný stav právního vědomí v Zemanově hradním týmu a neschopnost vysvětlit užití této karty veřejnosti.
  Odmítat přijetí demise - aktu daného zákonem (ústavou) - s odkazem na znění koaliční smlouvy, tj. smlouvy dvou soukromých subjektů, je právně zcela nedůležité, je to neústavní. Co si dohodly strany v koaliční smlouvě, je jen jejich věc, nikdo jiný tím vázán není. Jestliže se v koaliční smlouvě strany dohodnou, že prezidentem bude Franta Vonásek, tak je to snad závazné pro někoho jiného?
  Fenomén koaliční smlouvy může Zeman ale přesto využít, ale jen jako politický, nikoli právní nástroj. Otázka totiž zní, zda znamená nedodržení koaliční smlouvy při Sobotkově podání návrhu na odvolání A. Babiše rozpad koalice a tedy ohrožení vlády. Obava o soudržnost vlády, její další existenci po porušení smlouvy, je legitimní obavou prezidenta, která je oprávněným důvodem ke konzultacím, k pozdržení přijetí demise. Prezident má tím pádem právo jednat se všemi parlamentními silami, jak nahlížejí na možný rozpad koalice a další vládnutí v zemi. Prezident má oprávněnou obavu o politickou stabilitu země, o činnost parlamentu, takže stávající koalice by měla oficiálně sdělit své stanovisko k návrhu na odvolání A. Babiše. Bude dál fungovat, nebude dál fungovat, kdo za něho, resp. které straně tento post, budou ještě jiné rošády atd.? To vše si prezident musí rozmyslet a na to už čas před návštěvou Číny není....
  Místo toho, aby Zeman sehrál roli zodpovědného státníka hledícího do budoucna, dbajícího fungování vlády a státu, rozvážně a demokraticky se radícího s relevantními silami v nejasném okamžiku stavu koalice, tak ze sebe nechal udělat právního pitomce, který netuší hierarchii ústavy, zákonů a soukromých dohod.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jste měl bejt prezidentem vy-KR vy byste jim to všem vykreslil rovnou od počítače. Ani byste se nemusel obtěžovat do kanceláře. Když si myslíte, že je to všechno tak snadné. Zeman holt je trouba - nebo blb - nebo viróza - nebo opilec - nebo ovar - nebo to všechno, co si k němu dovolili mediální žvanci, co o něm píší a zveřejňují za sračky, a co dovolují za nadávky, zatímco o teplouších nebo o cikánech se bojí psát, a když už, tak jsou diskuze blokovány? A co vy? Je to v pořádku? Co má Zeman udělat - má se tajně domluvit s nějakými teroristy a nechat všechnu tuhle odpornou sebranku postřílet, zbavit je úřadů, vyházet na je na ulici, zabavit jim nakšeftěné majetky - jako by to určitě udělal Erdogan? Proč jen ČR nemá takového Erdogana - tady by jediný vyčistil tu smradlavou stoku. I ti diskutéři šmachťaví a šmajdaví by si nepouštěli své sprosté držky tak snadno na špacír.

   Vymazat
  2. 13:43 - KR vysvětloval svůj postoj a fakta, vy se tu snažíte jen o obecné plky na úrovni uklízečky ve školní jídelně.
   Prezident správně upozornil na další Sobotkovo lemplovství: odvolání místopředsedy koaliční vlády bez zrušení koaliční smlouvy nejde. a před tím mělo být hlasování ve vládě o odvolání Bureše. To také neproběhlo. To je prosím Sobotka právník!!! Útoky na prezidenta sešikovanou falangou mafiánských stran (TOP09, ODS, ČSSD, KDU-ČSL) je jen další ukázkou, kam ta naše demokratůra došla. MM

   Vymazat
  3. Nech si tu uklízečku posero sprostej - co si o sobě myslíš anonyme 13.52? Pracoval jsi jako hovnopucér, dokud jsi pracoval, a zůstala ti nevychovanost a sprostota? Myslíš si, že by cokoliv zákonného a správného a bla bla mohlo zachránit prezidenta, do kterého se smečka smraďochů a mediálních žvanců sprostě obouvá od samého začátku co nastoupil do úřadu? Ať někdo zkusí vytáhnout všechny diskuze od té doby, a seřadit pod sebe všechny sprostoty, které na diskuzích - zejména na novinkách - byly napsány, a co novinářská žumpa dovolí. Byl by to kilometrovej papír - tak si to nech ty uklízečko! A nech si svoje vědecký plky pro méďu Béďu, když můj příspěvek nazýváš "obecnými plky" parchante starej!

   Vymazat
  4. Děkuji diskutujícímu (13:52)
   Pan (13:42 a 14:01) vede kecy pod úrovní 4. cenové a nemá potuchy o politice, právu atd., navíc je zaslepený, sprostý a xenofobní, takže jako symaptizant Miloše Zemana mu dělá jen ostudu.

   Ale ještě doplním něco k předmětu sporu - návrhu na demisi.
   Zeman se oprávněně může ptát nejen na funkčnost koalice, ale položit i otázku demokratismu postupu Bohuslava Sobotky.
   O funkčnosti koalice by se měl poradit jak s ministry ANO, zda chtějí dále pokračovat a za jakých podmínek ve vládě, tak s poslaneckým klubem ANO, zda bude dále a za jakých podmínek podporovat vládní návrhy, co jsou ještě ochotni podpořit atd. Už jen jednání s opozicí, jak vidí situaci, zda podpoří případnou menšinovou vládu (bez ANO) vydají na 1,5 dne jednání. Jednání s ministry a klubem ANO půl dne. To jsou naprosto legitimní obavy, na co se má Zeman, parlament a občané připravit odvoláním Babiše, zda neodejdou další ministři z vlády, ANO do opozice a Zeman místo jedné demise nebude jich mít plnou náruč.
   Další jednání by ovšem měl vést Zeman s (širším?) vedením ČSSD. Sobotka totiž o demisi vlády rozhodl, zdá se nejen bez hlasování vlády, ale dokonce bez vědomí patrně více ministrů, a rovněž bez vědomí vedení ČSSD. Je tudíž na místě legitimní otázka, jak si toto počínání premiéra 25 let sedícího v parlamentu demokratického státu vysvětlit. Jsou to totiž individualistická rozhodnutí, takže je to nakročení k autoritářskému režimu? To přeci prezident demokratického státu nemůže dovolit, takže by bylo záhodno znát postoje členů vedení České strany sociálně tzv. demokratické a případně i blokovací mechanismy, aby se autoritářské kroky nemohly opakovat. To je opět aspoň jeden den jednání, protože to už nejde o fazulky, o Babiše, ale o charakter politické moci. Zpochybnění Sobotky jako demokrata sice vedení ČSSD v nerozborné jednotě odmítne, ale v členské základně a voličích to vyvolá u nemalé části lidí podložené obavy, které budou ventilovat a ptát se: "Bohušu, tak nemóžeš, to je jako o nás bez nás."

   Případ návrhu demise a reakce Zemana však ještě vypovídá o jednom. Zemanovo otočení se na dodržení koaliční smlouvy, termínu demise, jména nástupce atd. evidentně jsou projevy naschválu, politikaření, ubohé snahy něco překazit, pozdržet ze zlomyslnosti a ukazuje politický obzor prezidenta a jeho týmu. Pokud by Zeman vyjádřil obavy o osud koaliční vlády, koalice v parlamentu, o priority na zbylé období, o postoj opozice a o demokratický charakter prmiéra a ČSSD, tak by to byly obavy státníka a odhalily by, že prioritou jeho myšlení není pomsta Sobotkovi, ale obava o osud demokratického státu.
   První postoj zapšklého dědka mu nové příznivce nezíská a jen skalní příznivci jeho a odpůrci Sobotky ho budou zaslepeně opěvovat, zatímco oponenti ho rozmáznou. Druhý postoj moudrého, zodpovědného stařešiny upevní jeho seriózní image a ukáže Sobotku jako pitomce a autoritáře, což mu ve volbách nepomůže, a oponenti sice budou mrmlat, že se odvolání Babiše protahuje, ale jen politický sebevrah by mu vytkl legitimní obavy o stát a demokracii.
   KR

   Vymazat
  5. Ještě jedna drobnička. Pavel Bělobrádek je rozkošný s tím, jak žádá odvolání cesty prezidenta do Číny kvůli krizi.
   Jde jednak o pokračování v tlaku I. Gabala a dalších promerických řiťolezců proti Číně, ale především je třeba mladýmu pložit otálu, zdali si vzpomíná, kdo před 3,5 rokem při sestavování právě této vlády odcestoval na týden či více do USA. Nepromítla se tak jeho tehdejší osobní nepřítomnost do formování koalice, koaliční smlouvy atd.?
   Namazat si ho tak tímto na chleba.
   KR

   Vymazat
 6. Toho tajtrlika se mela jeho rodná strana, po nesmyslné komedii s demisí vlady, zbavit.
  Taktů to budou muset provést poněkud pozdě, po volbách, které projedou až se budou divit.
  Upozorňuji, že nejsem volič ČSSD, ale ani ODS, či jim podobných vč ANO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepiště vč.ANO -volte si koho chcete, ale ANO se těm
   polistopadovým šmejdům ( složeným z těch předlistopadových) nepodobá. Zeman to má za to, že je takovej dobrosrdečnej mamlas. Kdyby byl větší svině, nedovolili by si k němu ani destinu toho, co si dovolí. Mediální žvanci by drželi hubu a krok. myslíte si, že by si všichni ti sráči včetně Moravce dovolili totéž na adresu Schwarzenberka, kdyby byl prezidentem? Nebo Švejnara či Dientsbiera?

   Vymazat
  2. Právě ANO je vrcholem oblbování lidí. Bez programu, s koblihami, sociální demagogií si troufá jen na malé (EET). Velcí Babišovi kolegové a nadnárodní korporátky vysávají odsud nezdaněné peníze do různých Tramtárií, ale proti téhle špíně Andrej jako ministr financí nezasáhne. Je totiž jedním z nich.

   Vymazat
  3. Tohleto - 18.10 - mohl napsat jen pokrytec. Jak je Babiš zodpovědný za to, komu vládní šmejdi vyprodali český průmysl? Ano zvítězilo ve volbách v mnoha městech, právě proto, že nekopíruje špínu polistopadových vlád a stran - ty jsou samej šmejd - bejvalej aparátčík a kádrová rezerva, a mají jen na to, vyvyšovat se nad ostatní jako nadlidi, což okamžitě zahájili přiznáním si tak obrovských platů a imunitou, zatímco občanům nařídili utáhnout si opasky. Andrej snad jedinej platí daně v této zemi, zatímco ostatní politická havěť po výprodeji průmyslu zařídila, aby naši občané otročili za mrzký peníz, a zisk se vyváží ven. Proto musejí své občany dřít z kůže - daně ze mzdy, DPH, daně z cigaret, z benzínu, z prdů, ze všeho. Nájmy jako prase, voda cizí, stokrát dražší ... ale co budu psát! Andrej dokázal všem těm ulhaným Kalouskům, že je možné hospodařit s přebytkem, a ne že bude hýkat z tribun, že "my občané jsme si prožrali republiku" a posílat lidem složenky, jako to udělal on. Lidi se nechali oblbnout od šmejdů už před 27 lety, a nebylo třeba ani koblih!

   Vymazat
  4. Babiš při prichvatizaci byl jedním z hlavních prichvatizátorů. Zneužíval informace v obchodním styku, aby se dobral majetku. V USA by za to šel sedět, a na dlouho!

   Vymazat
 7. Ten cirkus nebo divadlo, jak pro koho, je obrazem této "demokracie". Chápu, že ústava nemůže být prováděcí předpis, ale měla být jednoznačná, neumožňující různé výklady jak se komu hodí. Jenže aby se někomu někdy hodila, je právě taková jaká je.
  Také ty některé pravomoci prezidenta, by se měly více zvážit. A to nemyslím jen na Zemana, ale i do budoucna, protože nás čeká bůhvíjaký "prezident".
  Zeman totiž dělá vše možné, aby už nebyl zvolen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. poněkud se mýlíte. Nikoliv Zeman, ale naše slovutná, prolhaná masmediální žumpa se svými poskoky (které masíruje, vás nevyjímaje) dělá vše možné, aby už nebyl zvolen !!!

   Vymazat
  2. Když teda podle vás dělá všechno možné - měl by být raději svině? Tedy ještě větší svině než jsou ty, které celé tohle zprostředkovávají už celé roky, co je prezidentem - jednou je to Petr, podruhé Pavel, ale pořád něco? Nebo proč prezident rovnou neřekne ..."seru na vás vy mizerná, sprostá havěťi, třeba se mezi sebou povražděte a sežerte"... a proč neodejde někam, kde sprostého politického poseru a mediálního žvance neuvidí jak je rok dlouhej? A pokud by se i přiblížil, mohl by na něj poštvat psa - proč to neudělá vy diskutére chytrej, ze všech nejchytřejší? Nebo to prezident zkrátka nesmí? On se povinně musí nechat zneužívat k podpisům jmenování buzerantů za profesory, jinak narazí na odpor, musí udělit medaile nějakýmu starci z Kanady, jinak bude zesměšněn a vláčen blátem? Těm sviním Pussy Riot má posílat pravidelně měsíčně pugét, aby obstál před novinářskou žumpou? CO ještě musí prezident předvádět za skopičiny, aby se na něm novinářská žumpa nemohla vyřádit, a smradlavá - ale jak smradlavá! - žumpa starců u počítačů, aby mu sprostě nenadávala? Chudák prezident! V českém hnoji plným červů dělat prezidenta - co ho to jen napadlo!

   Vymazat
  3. Doporučuji všem, aby si pustili ze záznamu rozhovor Jaromíra Soukupa se Zemanem na TV Barrandov. Tam zcela prostými slovy definoval svůj názor na novináře. Ti by pak byli sami proti sobě, kdyby se mu nerevanšovali! Vždyť to jsou ubožáci.

   Vymazat
  4. Je záhada, čím si Babiš Zemana zavázal - jestli na něj má také složku z minulosti, nebo nedejbůh prachy či co. Mocenský pakt to nevysvětluje, tak daleko by kvůli němu Zeman nemohl jít, aby vyhlásil válku ČSSD a ztratil její voliče, kteří předtím tvořili jeho kádr.Babišovi hrozí obvinění z více trestných činů, za chvíli se vynoří OLAF s tím dotačním podvodem a pak už to Zeman nenapraví. Asi to překalkuloval.

   Vymazat
  5. Je nějaký důkaz o takovým závazku že o tom melete 17.07? Nebo jenom papouškujete to,co napsal jeden mediální žvanec na novinkách? A kdyby šlo o sympatie, Babiš by si získal i moje už tím, že se nebál nikdy, a pořád se nebojí nazývat věci pravými jmény. Ty sračky s odposlechy - na koho ještě ti hajzlové štrykují provaz? On se nepotřebuje schovávat za telefon, aby konstatoval, že Marksová je kráva - to vidíme všichni, že Ludvík je slizoun - to vidíme taky všichni, Kalousek zloděj, a další a další.A potom - za Babišem stojí nějaká aktivita - zaměstnává desetitisíce lidí, své ministerské mzdy se zřekl ve prospěch samoživitelek - kdo ještě je z těch korytářů takový frajer? Všichni rozkročeni u svých plných žlabů, žerou a mlaskají, až se jim třesou ušiska, a pořád chtějí víc, jak Otesánek. Co stojí za Sobotkou? Kariéristický plaz s rovnátky v hubě, sotva rozum bral, vlezl do politiky, protože odhadl že přišla jeho chvíle. Bude se přiživovat na všem intrikařením, je kluzkej jak klouzek ( abych byl slušnej -on je kluzkej jinak), s nikým si to nerozhází - jen teď do Babiše jede tvrdě, a předvádí chrup a ramena, protože za sebou cítí oporu zloděje a vraha Kalouska a dalších modrých lumpů. Zajímavé - od začátku rivalové - teď spojenci - typičtí hadi a slizouni. Proč by Zeman spekuloval a kalkuloval? Jen obyčejně lidsky - je Babiš stokrát sympatičtější než Sobotka, kterej žvaní a žvatlá, ale vůbec neví co je to práce. Může řídit vládu, ale nemohl by řídit ani hospodu.

   Vymazat
 8. Kdy zaplatí Sobotka těch 300 melounů za Altnera, když mu Babiš nechce přispět ? Má snad ČSSD nějakou vyjímku a nemusí plnit pravomocné rozhodnutí soudu ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se divím, normální člověk by seděl a socani platit nemusí? Divím se, že si to nechají dědici líbit, zažalovala bych je at jim seberou všechno.

   Vymazat
 9. Stále jsem si myslel, že po Topolánkovi a Nečasovi už naše politická elita nemůže klesnout do většího bahna, ale to jsem se hluboce mýlil. Sobotka se dokázal vyválet v tom nejodpornějším hnoji a ještě vykřikovat jak voní. Nevěřil bych, že něco tak odporného, bezcharakterního jako tento člověk bude v čele naší politiky. Co to je za charakter, když svým ministrům ani neoznámí, že chce podat demisi a vykřikuje to veřejně do médií. Pak klidně jde za prezidentem republiky a řekne, že přišel jen konzultovat, že demisi dodá do půlky května. Ještě to kecá na hradě veřejně a hned na to další den řekne, že si to rozmyslel a nepodá demisi. Pak začně předvolební hru na odvolání ministra, kterého předtím prohlásil, že neudělá odvoláním mučedníkem, kterému vděčí za peníze pro doktory, zdravotní sestry, učitele, na silnice a dálnice, na armádičku a zahraniční US vlezdoprdelovství, který mu ušetřil peníze a jako jediný přivedl rozpočet do + čísel. Na ministra, který mu 3,5 roku vůbec nevadil než prosadil EET a ukončil odpisy a neplacení daní celé podnikatelské sféry pak plive a dělá čistého. Co to je za člověka, když sám dopomohl zpackanou nebo možná cinknutou privatizací Bakalovi k miliardám a pak po vykradení OKD nejen, že nepodá jako první trestní oznámení na tohoto oligarchu, ale ještě drze chce po ministru financí sanování tohoto podvodu ze státních peněz a aféru zamete pod koberec. Takový člověk chce po druhých něco vysvětlovat? Co sám vysvětlil za svého působení v politice? Křišťálový Standa byl proti němu opravdu křišťálový a nebyl to proradný srab. Tenhle plešoun trumfnul vše co na naší politické scéně smrdělo včetně Kalouska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře napsané. Taky chápu, že když Králík podá demisi, aniž by o tom někdo věděl, pak se to týká pouze jeho osoby a měl jít do hajzlu.Koaliční smlouvu nemíní dodržovat, pak nemají ani právo vládnout!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Pacta sunt servanda, smlouvy mají být dodržovány. To platí i pro koaliční smlouvu současných vládníc stran. Jestli ČSSD od této smlouvy neodstupuje a KDU-ČSL takovému postupu z povzdálí asistuje, když je předsedou vlády odvoláván ministr a místopředseda Babiš v rozporu s touto smlouvou, pak jsou představitelé jak ČSSD tak KDU-ČSLN zcela nevěrodní a stavím je na roveň zištným lhářům. Pak mám důvěřovat jejich volebním slibům? Podporuji prezidenta, pokud vyžaduje řádné plnění platných smluv a k tomu využívá svých možností. I když je pravděpodobné, že sleduje politické cíle, možná pozitivní, možná ne. Jak by kdo soudil. Nad pokřikem parlamentních politiků a mainstreamu uvažujme opatrně. Lze si všimnou proč a komu zvlášť Zeman vadí. Především příznivcům Schwarzenberka, komu se knížepán hodil, je očividné.

   Vymazat
 10. Neodvolám Babiše, neudělám z něho mučedníka, vláda podá demisi. Nepodáme demisi, přeci jen udělám z Babiše mučedníka. Sobotko, Chocholoušek čeká...

  OdpovědětVymazat
 11. Komentář k významu koaliční smlouvy zde v článku: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-rozstrelil-vladni-krizi-Popichl-CSSD-tim-co-jeste-zatim-nerekl-486965

  OdpovědětVymazat
 12. To co se u vas deje, a co tak emocionalne prozivate je bezna vec.
  Nas kongres je take rozdelen na skupiny, ktere se nemaji vzajemne rady.
  Z dalky a nadhledu to vypada tak, ze CSSD ma obavy z rostouci popularity ANO a ministr Babis se jevi jako silnejsi osobnost nez Sobotka.
  Tak proc nepockate na volby ? Na obzoru mate doleko vetsi neprijemnosti, nez je vztah Babise a Sobotky.

  Dalsi million barbaru planuje a organizuje pochod na Evropu a pustite-li je do Ceska, tak budou politicky rozhodovat oni a ne vy, tak jako ve Francii.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A myslíš si Nicku, že by si v Americe mohl někdo dovolit zesměšňovat a napadat úřad prezidenta - nějaká novinářská filcka? Našeho napadají celou dobu co je v úřadě kvůli různým kravinám, výrokům apod. a dementi na diskuzích - zejména novinky - mu veřejně nadávají - ale tak sprostě, že je to na zvracení, jaká jména dávají prezidentovi, a tyto diskuze jsou povoleny, zatímco diskuze k námětům o cikánech jsou vždy blokovány, protože z toho, aby někdo nadával cikánům, nebo teploušům, mají mediální kurvy strach? Přijde ti normální, že u našich medií je prezident země fackovací panák - méně než kdejakej Gejza nebo buzna? Ať jsou u vás různé skupiny navzájem rivalské, a to jsou asi všude - ale u vás možno toto, a takové rozpoutávání nenávisti vůči prezidentovi státu mezi občany?

   Vymazat
  2. 18:11 co je to za blbou otazku? Jasne ze Trump je napadan, a napadan hur nez Zeman
   Vse je soucasti planovane genocidy proti bilim lidem

   Vymazat
 13. Ten Bohuš je zřejmě zcela mimo a měl by jít do hajzlu.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. /: Lysej tajtrlíku, máš to ale kliku,
  za chvíli do temný hlíny budeš zakopán, :/
  nás jsi nechal v bídě, sám se vezeš jako pán.

  /: Jen kopyta koní hrany tobě zvoní,
  málo lidí dnes pro tebe slzy polyká, :/
  je to smutnej funus, chybí ti tu muzika.

  /: Kam ti pozůstalí, kam ti vlastně dali
  věnce, kytky, pentle, svíce, marně se ptám, :/
  proč je rakev holá, to ty asi nevíš sám.

  /: Lysej tajtrlíku, když nemáš na muziku,
  poslechni mou radu trochu nevšední, :/
  zazpívej si sám blues na cestu poslední.

  Podle Jiřího Suchého

  OdpovědětVymazat
 16. Zaplaťte svůj dluh a běžte od valu !!!

  OdpovědětVymazat
 17. Nenapadá mě jiné vysvětlení, než že vše je důsledkem nadměrné konzumce hovězího masa. my s nižšími příjmy jsme byli, díky jeho vysoké ceně, uchráněni nemoci šílených krav.

  OdpovědětVymazat
 18. Na ČT 24 už je zase to politrucké hovno Kroupa.
  Samozvanec, politická mrtvola a profesionální lhář.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. když se objeví tento hňup na obrazovce, tak automaticky přepínám na jiný kanál. Tento člověk znemožňuje i univezitu J.E.Purkyně

   Vymazat
 19. V televizi dokola chválí Valachovou, že při selhání své podřízené odstoupila z funkce ministryně. Sobotkovi selhal podřízený Babiš, Bohoušek se však k rezignaci nemá. Jak si to máme vysvětlit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:17 Otázkou je, zda důvod, který paní Valachová uvádí je pravdivý.
   Může být také "znechucena" svým představeným Bohuslavem Sobotkou. Bude jistě zajímavé sledovat, zda se k ní někdo z ČSSD brzy nepřidá ...

   Vymazat
 20. Není co dodat ,výstižné,přesné!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Kudrnáč asi šňupe koks, jinak si to nedovedu vysvětlit.

  OdpovědětVymazat
 22. To je bordel v cesku
  Honolulu ma pravdu kdyz vam nadava

  OdpovědětVymazat
 23. Sobotka není tajtrlík, urážíte ho tím, že ho povyšujete. Tajtrlík podává herecké výkony ze svého rozumu. Sobotka je loutka, v lepším případě maňásek, jen se podívejte, stačí nepozorně, jak ty špagátky hýbou s každým slovem jeho hlavou nahoru a dolů, s občasným proložením více doleva než doprava. Neurážejte špremyjéra že je tajtrlík, když je jen loutkou v rukou oligarchů. Jenže jak se zdá, to je i Kalousek se svojí sTOPkou (slivovice) partají a také odesáci s Fialou. Ti včera také byli se soukmenovci nahnání kapitálem na Václavák, aby podpořili ubližovaného Soboloutku a jeho loutkosocialisty. TAK TO JE KDYŽ SE LÍBE ČESKÁ PRAVICE A "LEVICE", kéž by se probudila česká lvice!
  A pro srandu králíkům se pak žvanilové sešli u Waldsteina k rokování a řekli, že když oni musí skákat jak kapitál píská, tak že musí i prezident ze sebe dělat mopsla, když pískají oni. Holt ÚSTA VÁ VÁ VÁ ZÍVÁ.

  OdpovědětVymazat