Reklama

středa 31. května 2017

Takto se bojuje s terorismem. Rusové přeměnili základnu radikálů v měsíční krajinu, pobili jich tři sta( video)


ea24
31.5. 2017  Eurasia 24


Zatímco svět v poslední květnový den sledoval údery ruského námořnictva raketami Kalibr na pozice teroristů v Sýrii, mimo pozornost hlavního mediálního proudu zůstal předcházející kolosální útok ruského letectva na základnu Islámského státu v syrské oblasti Rasifin.
Letouny ruských Vzdušných a kosmických sil v úterý 30. května zaútočily na základnu Islámského státu, kde se v moment útoku nacházelo na tři sta radikálů, kteří před tím v koloně opustili město Rakka.

Podle některých zdrojů Rusku tuto informaci předala americká strana a potvrdily ji kurdské síly nacházející se v oblasti. Útok pravděpodobně nikdo z teroristů nepřežil a zničeno při něm bylo pětašedesát kusů techniky.

Na videu je mimo jiné patrné, jak ruské letectvo před útokem přesnou municí na konkrétní objekt získalo s pomocí bezpilotních průzkumných prostředků informaci, že v tomto objektu dochází ke koncentraci radikálů pokoušejících se hromadně skrýt před možným úderem:

video zde

20 komentářů :

 1. Ti amíci se v Sýrii jen zbytečně pletou pod nohami! Už aby odtud konečně vypadli do propadliště dějin!

  OdpovědětSmazat
 2. Co si myslíte o tom, že Stropnický navštívil fašistickou diktaturu na Ukrajině?
  Podle mě se jedná o trestný čin!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim

   Smazat
  2. Jo "Eurázia"! Obvyklý putlerský hoax. A kde maj ty Mistrály co jim je vykoupil ten "egyptský miliardář", co jim je následně ponechá za symbolický dolar?:))))

   Smazat
  3. Tu máš tie Mistraly - na plytčine:
   https://svet.sme.sk/c/20530921/vojenske-cvicenia-v-tichomori-zrusili-po-nehode-francuzskej-lode.html#axzz4ij2YWT8l

   Smazat
  4. Rovněž si myslím, že naplnil skut. podstatu tr. činu. Okamžitě měl být odvolán, vazba a řádně vyšetřit. Mám za to, že jak se to posere, budou stát před soudní lavicí a zodpovídat se všichni za vlastizradu. Jen se divím Babišovi, že má takovéto zástupce ve své straně. Tel.,čka a podobní v europarlamentu. Pokládám to za hrubou chybu a neschopnost. Cožpak je mu jedno, kdo prezentuje naši zem? Mám za to, že tento člověk je ostuda národa. Průjezd amer. vojsk. Předání části armády do rukou němců. Jen mám strach z toho, že to už opravdu nebude " sametová". Když se podíváme jak to vypadá v Polsku, a ostatních státech V4, tak mám opravdu strach. Vždyť to je vlastně odebrání možnosti prez. republiky, jako vrchnímu veliteli našich vojsk. No " vojsk" , spolku dobrodruhů, kteří poskakují jak jim vrchní velitel kašpárků velí. ( ten generál)........
   Vlastizrada na každém kroku. Tady je viděl, že peníze jsou až na prvním místě.
   Opravdu se stydím za tyto postavičky jako občan tohoto státu.

   Smazat
  5. 9:46 Babišův tým v politice, to je galerka, chtivá prachů. Správně se ptáte, zda je mu jedno, kdo prezentuje naši zem. Odpověď je zřejmá, je mu to jedno, není to jeho zem. A.Š.

   Smazat
 3. Bohužel to zatím trestný čin není,ale doufám, že po brzké změně režimu u ukrů si tohoto zmrda nové vedení vyžádá k řádnému ohodnocení. Samozřejmě spolu se Štětináčem a soukmenovci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vydal bych ty zmrdy uz ted

   Smazat
  2. Tady platí, že za takové skutky platí trest ten nejvyšší. Mám za to, že ještě budem rádí, jak to nechci připomínat, ( 68) , to byla situace úplně jiná, tak budem rádi, že příjde " baťuška" a pomůže nám vyčistit ten chlív od podlahy. Sami na to nemůžem stačit. Myslím si, že jdem ke dnu od (89) a jde to pořád hůř a hůř.. Kdo se dostal a dostává do politiky je opravdu k pláči. Ksde se kolem sebe člověk podívá, sama vlastizrada, pokrytectví, úplatky, korupce. A " zatím " to nikomu nevadí. Nikdy se nic nevyšetřilo, vřdyť potentáti maji finance na advokáty. Vždyť si je koupí. Prostě hnus fialový.

   Smazat
  3. 23:48-Podle mne se mýlíte.Je zákázáno
   šíření fašistické ideologie a styk s nimi
   na na i osobní úrovni.Komediant se dopustil
   trestného činu,protože režim v Kyjevu je
   polofašistický a podporovaný fašisty z
   nových banderovců.Ti jsou fašisty už svým
   vystupováním na obhajobu zločinů v období
   2.světové války.
   Petr Majevský

   Smazat
 4. Reálnoj putlerízm - éto guólod, byéda i smjerť! No samych rasjanín! - http://3rm.info/main/67634-putinu-znak-svyshe-teper-on-bez-kryshi-uragan-sorval-kryshu-senatskogo-dvorca-v-kremle-video.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To video tam ukazuje na rozdíl od hoaxů "Eurazie" jedinej "uragán" kterej v souvislosti s Putlerem kdy kde proběhnul!:)))

   Smazat
  2. polib nám prdel magore.

   Smazat
  3. Vy havlobanderovský vygumové,proč nelížete kulky velikýmu Onanovi nebo JandoPutnovo teamu???!!!!!
   Že by vás vy debilokrati milující ussacký agresory nepotřebovali....že jste pro ně lejnolahvárenský méněcenný oitomci?!!!!:-))))

   Smazat
  4. Nebavte se s ním.Neumí ani česky,ani rusky.
   Petr Majevský

   Smazat
 5. A takto "bojují" proto ISIS teroristům "naši".

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10445-syrie-zada-osn-nalety-usa-teroriste

  OdpovědětSmazat
 6. Vyhladit ty špinavce smradlavý do posledního.Včetně jejich rodin!!!!Jen do toho Rusové bušte dál.Děláte dobrou práci,a to i za celou EU a NATO.Ti jsou všem k smíchu...V čele s zženštělým Macronem a jeho krásnou babičkou,pardon - manželkou:-))

  OdpovědětSmazat
 7. Molodci Ruský kluci jen tak dál.

  OdpovědětSmazat
 8. Dobrý terorista je mrtvý terorista. Dobrý poradce teroristů je mrtvý poradce teroristů... Barevný rasismus -> barevný terorismus -> vzestup vnímání kvalit bílé barvy v Evropě.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.