Reklama

.

.

pátek 19. května 2017

Tam kde končí slova…..

Yekta Uzunoglu
19. 5. 2017


Turecký prezident Erdogan skončil svou grandiózní návštěvu u Donalda Trumpa a vrátil se zpět do své země. Přímo z istanbulského letiště jel rovnou na výroční schůzku asociace zaměstnavatelů, čili kapitálu. Hned se postavil před mikrofon, aby informoval zaměstnavatele. Ti netrpělivě čekali - kvůli svým zájmům – na obsah rozhovoru Erdogana Trumpem.


Erdogan začal slovy: „S USA jsme tam, kde končí slova,“ a hned pokračoval, proč je Turecko ve vztahu s USA tam, kde končí slova.
 

Říkal jsem Trumpovi: „podepsal jste dekret na dodávky těžkých zbraní kurdským teroristům“ a on na to odpověděl: "no a chcete také zbraně? My vám je dodáme!" Říkal jsem: „jsme historičtí spojenci a tak bychom měli Raku dobít společně!“ Trump odpověděl: „My už ale máme partnera na dobití Raky (tím mínil Kurdy) a už jsme s nimi na cestě do Raky!“ Říkal jsem mu: “Vy ale spolupracujete s kurdskými teroristy v Sýrii“ a na to on řekl: „Kdepak, oni nejsou teroristé, jsou to výborní bojovnici!“ Erdogan pokračoval v bojovném proslovu před tureckými podnikateli: „Od této chvíle jsme odkázáni jen sami na sebe a prohlašuji před Vámi, že zaútočíme na ty teroristy, ať jsou kdekoli a kdykoliv.“ Jen připomínám, že při posledním útoku Turecka na Kurdy v Sýrii, USA neobvyklým způsobem kritizovalo a obvinilo Turecko, že ohrožuje vojáky USA, kteří jsou mezi kurdskými bojovníky!


Fotografie: Erdogan dnes před podnikateli sve země


Erdogan může hledat spásu v Rusku, ale i přes jeho stálé podlézání Putinovi, Putin ani neuvolnil zákaz dovozu rajčat z Turecka. Zákaz je reakcí Ruska na sestřelení ruského letadla a Turecko na oplátku dál dekretem omezuje dovoz pšenice z Ruska. Nějak se všechno na Erdogana sype! Ani ne za pár minut po projevu Erdogana před podnikateli, začal kurs dolaru rapidně stoupat – i se všemi důsledky z toho pro Turecko vyplývajícími!

Ve stejných minutách, kdy přednesl Erdogan podnikatelům obsah svého jednání s Trumpem, se přihlásil o slovo až z Washingtonu ministr zahraničních věcí SRN Sigmar Gabriel a oznámil, že stažení německých letounů a 250 německých vojáků z vojenské základny z tureckého Inčirliku se nemůže vztahovat jen na tyto vojáky, ale v tomto případě musí být staženy i německé letouny AWACS z tureckého města Konya! Ministryně obrany paní Ursula von der Layen naléhavě změnila celý svůj program a už tento víkend odlétá do Jordánska, aby projednala s jordánským králem přesunutí německých vojsk z Turecka do Jordánska. Sigman Gabriel nezapomněl dodat, že v principu se už jordánský král v minulosti k tomu evt. projektu vyjádřil velice přívětivě.

Že by ten americký vítr, o kterém jsem napsal svůj předcházející článek, dorazil už i do Německa?

Všichni si mohou být jisti, že vítr z USA dorazí i do Česka, kde část státní správy na objednávku pronásleduje, perzekuje všemi svými prostředky moji osobu, která je hlasem svého statečného a hrdého národa nejen v Česku.

- - -

10 komentářů :

 1. Yekto,
  nikdo Te nebude pronasledovat, krome Turku.
  Ty jsi nam "zapomel" rict ze Kurdove se skladaji ze dvou vetvi.
  Jedna je Lenisko /Stalinska a chce svuj stat na hranicich Turecka (spolupracuje s ISIS) a druha je tak zv. Iracka, kterou chteji Americane vyzbrojit proti te leninske a ISIS . General Flyn nam to vsechno rekl a dostal za propagovani tureckych nazoru $ 400 000 za 6 mesicu prace z Ankary.
  Take jsi nam zapomel rici ze 2 casti Kurdu maji odlisny jazyk a nedokazi se domluvit.
  Ja jsem zdilnejsi a informuji Te, ze se Turci strasne porvali ve Wasingtonu na ulici a policajti nevedeli koho maji zmalatit, protoze nevedeli kdo je kdo a nerozumeli co Turci hulakaji. Na ulici byla krev.
  honolulu - pavlacova klepna

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. A dönmežský žid Yekta zas píčoviny mektá!

   Vymazat
 3. 17:33...to neni mozne ! Mam sulina ! A informovaneho !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. Turecko přestalo poslouchat a tak musí nést
  následky.Jen se potvrzuje,že USA nemají své
  přátele,jenom své zájmy.To platí i pro nás.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... USA nemají své
   přátele,jenom své zájmy.To platí i pro nás...
   Svatápravda pravdoucí.
   JanDrda

   Vymazat
  2. Petr Majevský JanDrda souhlas.

   Vymazat
 5. Smazano vsechno a tak krasne jsme se hadali a tak stavnate si nedavali.
  Yekta ma smysl pro spravedlnost ! T.j. velka vzacnost v Cesku.
  --------------------------------------------------------
  Yekto,
  General Michael Thomas "Mike" Flynn, pracoval pro Ankaru jako lobbysta, aniz by o tom americka vlada vedela...Ankara mu za 6 mesicu zaplatila 400 K.

  Kdyz se na to prislo, tak Flynn dostal kopacky a byl nahrazen H.R. McMastrem, ktery zase pracuje pro Globalisty... Jak se president vrati z Middle East, tak to bude muset resit.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. Pane doktore, velmi, velmi rád bych se s Vámi spojil osobně na osobní diskuse. Jen nevím jak na to.
  S pozdravem Pepo Milan :-)

  OdpovědětVymazat