Reklama

sobota 6. května 2017

Taškařice v přímém přenosu: Očima režiséra Jiřího Svobody


Zdeněk Hrabica
6. 5. 2017
Skoro unizono jsme se shodli, že noblesa majestátu Pražského hradu byla v souvislosti s květnovou, předem ohlášenou demisí předsedy vlády Bohumila Sobotky, narušena. Nikoliv v historii poprvé, několikrát noblesu podivně poznamenal pod okupačními bajonety státní prezident Protektorátu Bőhmen und Mähren JUDr. Emil Hácha. Naposledy pak parlamentem, s převahou komunistických a národně frontovských poslanců zvolený za prezidenta, Václav Havel.


U toho jsem při volbě a po volbě byl jako akreditovaný novinář a o tom jsem vyzpovídal i četné přímé účastníky. Rozjásaní kumpáni tehdy v sálech Pražského hradu ve štěstí nad vítězstvím rozbili skoro celý Masarykův broušený servis, když se zapomněli chovat, jak jim káže majestát. Ale vedli si sobě jako carští důstojníci po vítězné bitvě.

Se zájmem jsem si nyní přečetl rozhovor PL s někdejším předsedou KSČM a filmovým režisérem, Jiřím Svobodou, který vyšel pod titulkem: „ Sobotka se objedná k zubaři na vytrhnutí zubu a pak si chce jen povídat? Zeman potvrdil, že je státník velkého formátu, vypálil český režisér.“

Jsem rád, že nejsem po skoro celoživotní praxi v novinách krmen jenom zobem mainstreamových médií, které od rána do noci masírují veřejné mínění. A tak jsem se s chutí dal do čtení režisérova pohledu. Pořídil jsem si koncept:

- Sobotka chce zachránit všechno, jak sociální demokracii, tak i sám sebe. Přitom si neuvědomuje, že právě on je jednou z příčin hlubokého poklesu sociální demokracie.

- ...Zeman potvrdil jen to, že je státník velkého formátu...nenechá se vyvést z klidu zhysterizovanými politiky, kteří se chovají opravdu dost nevypočitatelným způsobem.

- ...Když jsem poprvé slyšel, že Sobotka podává demisi, kterou ale oznámil bez konzultace se stranickým orgánem ČSSD a navíc i bez toho, aniž by oznámil celé vládě, tak mne napadlo, že večer snad k němu někdo přišel a s odjištěnou pistolí u hlavy mu na stůl položil papír, z něhož bylo patrné, že má účet na Kajmanech, ještě z doby, kdy rozhodoval o OKD, a že musí odstoupit, jinak ...

A pak hodně řádek o nahrávkách a na účet účasti Andreje Babiše v klamání a v podvodech; ani slovo o prodeji OKD, o prodeji akcií, kdy byl ministrem financí Bohuslav Sobotka. Vyšetřuje to někdo? - ptá se Jiří Svoboda. A na konto ministra Chovance, ani slovo na vrub jeho vysokoškolského studia, ani slovo o koupi domu v Plzni od dealerů, kteří dodávají ministerstvu vnitra auta; nikdo to nerozebírá... Používat slovo lež a nadávat si do lhářů...to je dnes denní chléb...Vyšetřit, zda se někdo dopouští daňových prohřešků, anebo jiné činnosti, která hraničí s činností trestnou, je věcí orgánů, které jsou k tomu ze zákona a z Ústavy kompetentní. Tedy policie, státního zastoupitelství a soudu. Ale aby o tom rozhodovali poslanci, tak to je přeci jen trochu mimo...Míní režisér. Navíc je známo, že koupě oněch korunových dluhopisů byla legální a otevřel je Miroslav Kalousek. Pro jejich zdanění Sobotka navíc nehlasoval...Posuzovat dluhopisy není věcí premiéra (správně předsedy vlády - ) Sobotky. Ten rozumí pouze intrikám v Parlamentu a to je vše...

Režisér má periférní vidění. Má jiné vidění, než máme skoro my všichni dohromady. Proto jsem si zájmem přečetl rozhovor s Jiřím Svobodou a mám poté, co jsem se k újmě majestátu již předtím vyslovil, o čem přemýšlet.

Psi štěkají, karavana jde dál! Hopsa hejsa do Brandejsa.

Chyťte Zemana! Nebo spíše chyťte Sobotku?

Co vy na to, Milane Štěchu, Milane Chovanče, Lubomíre Zaorálku – opravdu máme uvěřit, jak rádi máte a „užíváte“ si svá nová postavení na českém – ale i jiní i na slovenském - dvorečku? Když už jste dávno zapomněli, čím jste kdysi byli a čemu jste kdysi rozuměli, co jste už dávno zapomněli...

Kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe, platí to i při taškařicích, které na nás silně doléhají!

34 komentářů :

 1. strašný je že velcí zloději nejsou potrestáni spravedlnost jen pro plebs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Režisér Svoboda oproti očekávání, je loajální babišovec. Při jeho inteligenci, jak říkal Švejk, to může překvapit ale tak už to je. Svoboda ale jen vyjadřuje frustraci četných příznivců či dokonce obdivovatelů Babiše z toho, co na něho vylézá a asi ještě vyleze, a jak tedy přišli zase o jednu iluzi, že teď tady je konečně mesiáš, který nahradí všechny "tradiční politické strany" a zavede pořádek a disciplinu jako v Agrofertu, hlava nehlava.Tak ať jim to vydrží ještě do voleb, bez ohledu na další kompromitující nahrávky o jeho jednání a charakteru, očekávanou zprávu OLAFu, šetření finanční zprávy či policie a výpovědí obětí jeho dravého kořistění.

   Smazat
  2. Měl bych návrh pro bratry Slováky. Vezměte si prosím Babiše zase zpátky, v Čechách už ho máme plné zuby.Mají ho tam rádi soudy, i jeho řídící orgány, také tam podniká, ale málo - i na Slovensku je třeba více reprodukčních klinik, řepky, uzenin i pečiva, neměli byste strpět, aby tím obohacoval jen Čechy. A také by konečně zatoočil s Ficem a žvanírnou parlamentu, s prezidenty si rozumí, nerměli byste se smiřovat s tím, že svoji vlast opustil a obohacuje tím vším Čechy. Na Slovensku přece vyrostl, prominentní komunistická rodina mu zajistila budoucnost, také rodná KSS a prý i StB, zahraniční obchod Slovenska za jeho působení vzkvétal. Je ho v ČR škoda, z vandru domů.

   Smazat
  3. Skvělé!!! Tento pisálek hanobí ANO a Babiše..Ale co tedy je za charakter Sobotka, který prodal superzloději Bakalovi OKD za cca 10 miliard a skutečná cena byla cca 150 - 200 miliard Kč ??? A to ještě tímto jeho svinstvem přišlo několik set horníků v OKD o byty a zaměstnání, když se ty doly teď zavírají... Co na to, že B.Sobotka použil peníze určené na provoz kanceláře v PS na stavbu rezidence, což se nesmí!!! Sám to i přiznal v TV...Když dle něj musí minister.financí řídit ( Po případném odvolání Babiše ? ) odborník, jak jeho ryzí povaha hodnotí to, že on i Kalousek odborníci s patřičným vzděláním nebyli a zadlužili zemoï o stovky miliard Kč ??? a další " výtečník " min.vnitra Chovanec - vystudoval práva na nechvalně známé práv.fakultě v Plzni za 9 měsíců !!!! Co nato voliči soc.dem ???? No a předseda senátu Štěch - dnes dělá chytrého a napadá mimo Babiše a hnutí ANO i dnešní KSČM ...no, je to velice úsměvné, on jako KOMUNISTA do r.1989 ( kdy jeho " ryzí " charakter převlékl kabát, aby dál pletichařil v politice ) dnes dělá chytrého a spravedlivého bijce proti lidem, kteří prokoukli politiku SOCANŮ...Mimochodem, kdy zaplatí socani dluh rodině zemřelého právníka Altnera 300 milionů Kč za záchranu Lid. domu ? tento verdikt soudu je již dávno pravomocný a socani neplatí a neplatí...Každého jiného s pouhým dluhem např. 1000 Kč by již dávno navštívil EXEKUTOR a konal... No, prostě socani jsou skvělí !!!!

   Smazat
 2. Štěch, ten se ukázal jako totální pitomec.
  Hopsa hejsa do politického propadla:-D

  OdpovědětSmazat
 3. Problemy nejsou zlodeji , problem je , ze : Ryba smrdi od hlavy!!!
  Ja se jen ptam : jak je mozne , ze Ceska politicka scena je tak chuda a ze je tak malo silnych politiku a tak mnoho slabe politicky myslejicich Cechu!!!!
  Na priklad okolo 1970 byla lepsi politicka scena nezli dnes a kazdy mel jinou politickou IDEOLOGII:
  Byl Dubcek, Klaus, Zeman , Havel a dost zajimavych osobnosti politicky silnych jako Strougal atd.....

  Co udelal zmateny Cesky narod ...Zvolil Havla nejvetsi podvodnika ze vsech!!! Jak si to vysvetlite????
  Ja jsem mel rad Klause neb myslim hlavne ekonomicky a charakterove. Jeho cisla a ekonomie docela byli v poradku, charakterove silny , jezdil v Trabantu , komunisti ho vyhodili z Prace za jeho ekonomicke presvedceni tak zvane
  prokadrovany clovek.

  Oproti tomu Zeman :

  Mel se za komunistu dobre:

  pracoval pro StB

  nechali ho ucit na vysoky skole Prognostiku!!
  byl dobre placeny, jezdil do zahranici , jak chtel, kdy chtel a platili mu to.

  Jeho znalost cizich je prilis dobra!!, kdyz jsem ho slysel mluvit na shromazdeni Zidu v New York jen jsem zasnul nad jeho anglictinou, clovek se nenauci tak dobre anglicky pracovanim na Vysoky Skole.

  Kdo vi co delel pro StB , jake projekty, nekdo to musel pro StB delat a to byl Zeman.

  Po prevratu prehodil politicky prehodil jinym smerem!!

  To , ze mu delaji potize se Zapadu, muze byt jen hra , jak ho udrzet u moci, stejne jako hra jak se stara o Cesky narod.
  Ovsem problem neni tak v Zemanovi ale je ze Cesky volic je slaby a ceska politicka scena nema silne politiky!!!

  V zasade Klausova cesta byt bez dluhu pro Ceskou republiku, je jedina cesta jak nebyt otroky a Zeman k tomu rika , ze nemuzeme vystoupit z EU protoze dostavame od EU EURO a bez nich se nam spatne povede , po te co nam ukradli Ekonmii.

  A tak se mi zda , ze lidi jako Zeman na zatahli do bordelu,
  pak se tvari jako nasi pratele, a pak jako pomahaji!!!!!

  Coz je oblibena metoda Globalistu a tak clovek co cte Zemanuv zivotopis tak vubec nevi kam ten clovek patri.
  Z meho hlediska Zeman by nemel byt poltikem ale porad ucit prognostiku na Vysoky skole!! Pritom pece s Globalisti.

  Vysvetlete mi co nechapu , i HONOLULU, Honolulu Nick, ci kolik Honolulu pobiha po NR ,at jsou z Hawaii , ci Tahiti ci Florida Negr Beach. Na tom nezalezi , jejich cisla jsou stejne zmatena a placaji nesmysly michaji realitu a fantasticke pohadky.
  Pro mne volby ve Francii okolo LePen jsou manipulovane , neb jeji oposice Macron nema nadeji je jen na to aby nechali LePen vyhrat, a v Cechach to bude stejna hra . Stejne jako to byla hra v USA , kde se dostal k moci Trump, ovsem on nic nevi a nic nesedi!!!!!

  Reknete mi kde nemam pravdu a proc!!! Co vite o Zemanovi??
  Ne jako Honolulu s jeho: At zije Zeman, At zije LePen at zije Honolulu , NONOLULU, Honolulu Nick a zbytek ....LULU

  S uctou BroukPytlik
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dlouhe uvahy na nic od brouka pytlajze. Stejne se nic nezmeni a ty Pytlikovi keci. Kdo to ma cist???
   PepaHolecek

   Smazat
  2. Hu hu hu hu hu
   Jsem hloupy Brouk Pytlik a hodne mluvim
   Hu hu hu hu hu hu hu hu hu

   Smazat
  3. Co to plácáš Pytlíku? Vždyť jseš v rozporu s fakty!

   Smazat
  4. Já jsem opravdický moudrý brouk Pytlík. Všude jsem byl, všechno viděl, všechno vím a všechno vykecám. Umím na všechno odpovědět, např. kde mají ženy mystický bod G!
   moudrý brouk Pytlík - světlo na konci tunelu

   Smazat
  5. To je tedy zase blábol založený na domněnkách a přáních. Kdyby byl Klaus tak morálně čistej tak ho nikdy soudruzi neposlali studovat za státní peníze do USA. A ty kecy o Zemanovi ani nemá cenu komentovat. Stačí si dohledat fakta.

   Smazat
  6. Tento brouk Pytlík je nepochybně obyčejná¨ý MAGOR....

   Smazat
 4. Jak rikal Ringo Cech o sve politicke kariere : vsichni kradou.
  Proc me rikaji jak Sobotka krade, jaky je rozdil jestli penize schovava na Kajmanech, ci v Paname , ci Lichtesteinu.

  Reknete mi jestli je zlodej ci ne a proc!!!

  PepaHolecek

  OdpovědětSmazat
 5. ...že vy novináři věříte všemu co slyšíte ?
  V poslaneckých kuloárech o demisi premiéra věděli všichni. Bartoš o tom psal 29.3.
  Že si vezmou tito lži-kazatelé vládu jako nástroj vydírání k prosazování ničení naší vlasti, nikdo nekomentuje ???
  První opravdový chlapák pohřbil prestiž a důvěru policie,
  ten druhý chlap pak chce mermo mocí poškodit stát*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ponekud jasneji by to neslo? Nebo se bojis rict Zeman a Sobotka?

   Smazat
  2. ...bojíš se podepsat ?
   Zajdi do posilky mezi chlapi , tam ti stoupne sebedůvěra*

   Smazat
 6. Pytliku 23:59...
  ty skopova hlavo ! honolulu je jen jeden, a to jsem ja, tak ti odpovim, ale pouze vyjimecne, mam dnes dobrou naladu.

  Kazda doba ma svoje problemy a urcity druh nebezpeci.
  V dnesnich dnech je to invaze barbaru z Afriky.

  Tim , ze president nepatri k vitacum, tak ma cenu pro narod, a to co delal v 70-tych letech je nam jedno.
  V KSC, byl pouze 1/2 roku.

  Pytliku ty ostudo tvoji obce. Dnes je svet rozdelen na 2 tabory. Nacionalisty a Globalisty. Tim, ze se president postavil proti agenge globalistu - ktera je nasilna integrace, tak je nas a co rekl v Bruselu, nebo v New Yorku je jedno.

  Musis vzdy hledat prioritu,
  ale ty to stejne nedokazes, nebot jsi opravdu hloupy, a to neni mysleno jako urazka. Proste jsi se nepovedl.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 7. Pytliku 2:31...
  U tvych "zen" je to hemeroid v rektalu. To uz ale vsichni davno vi... Jak se ti libilo v "laznich"
  v San Francisku ?
  Pobav nas !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. problém na oboch stranách Moravy sa dá preložiť do jednej vety - ako sa stratiť s nakradnutým- to je celé - a Babiš to rozhodne nebude tým čo sa stratiť chce -

  OdpovědětSmazat
 9. Je zajímavé, že nikdo dále nezkoumá pozadí chování "novináře" Přibila. Už podruhé provedl provokaci. Kroupa naznačuje nitky do podsvětí (Rittig?), ale je taky možné, že to je druhý Hrbáček (taky "novinář", ale i dekonspirovaný agent nejmenované služby).

  OdpovědětSmazat
 10. Víte, pro mě jsou ty taškařice kolem Babiše úplným balzámem na duši. Alespoň ustoupili na chvíli do pozadí řeči o ruské hrozbě o tam jak na ně budeme házet atomovky, prostě na chvíli utichlo harašení zbraněmi. Berme to s nadhledem, nic dobrého a inteligentního se od našich politiků(vědí naši politici vůbec něco o tom, jak se politika děla a co to slovo obsahuje?) nedočkáte. Howgh, dohovoril som.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona je to taky taková davová presstitutská psychóza. Není tak dávno, co za všechno mohl Putin, Po něm Zeman, po Zemanovi Trump a teď se všechna ta presstitutská pardon investigativně novinářská lůza vrhla na Babiše. Kdo to bude příště, papež Franta ?

   Smazat
  2. Co to máme tady za společnost. Co to melete, Klaus byl vyhozet čím, že mohl studovat ekonomiku v zahraničí? Že pošlapal a ukradl podle OF pro svojí potřebu a svých nochsledů?Klausovy se pomocí kupónové privatizace podařilo rozkrást republiku na to už jste zapomněli.
   lada

   Smazat
 11. Můžeme si o dějích, které nyní v naší politice probíhají, myslet každý co chceme, ale kdo z nás ví, zda je to jeho názor a ne směs matoucích informací??
  Klaus a jeho "geniální" ekonomická transformace , zmíněno výše, založená na vytvoření vrstvy miliardářů?? Dokáže někdo alespoň zhruba sečíst náklady? Každoroční státní rozpočty, majetek a peněžní hotovost státu v roce 2017 - v roce 1990, dotace z EU, atd. ..... ???
  Pokud předseda vlády obviňuje ministra financí z podvodů, ten zase jeho .. tak se nám ty strany před volbami hezky odhalují a závěr? Asi by neměla dostat hlas ani jedna z nich. Kalousek stál za korunovými dluhopisy? Tak ten by ten hlas dostat také neměl. Kdo je v té vládě vlastně volitelný?? Kdo bude hájit zájmy státu, tedy většiny?? Má většina nějaký společný zájem? Podnikatelé, zaměstnanci, zdravotníci, úředníci a další?? Možná ne, pak skloňme hlavy a nechme se řídit elitou, pro něž platí zcela jiná pravidla, než pro zbylých 90% ....... ABC

  OdpovědětSmazat
 12. Tak nevím. Na novinkách právě teď chválí, nejlepší ministr financí na celém světě, pana Sobotku. To si myslím je docela solidní hřebík do rakve ČSSD. Mají co zaseli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Moravec-kritizoval-Babise-ze-neprisel-do-studia-Ve-stejnou-chvili-ministr-zverejnil-zasadni-text-486779

   Smazat
 13. Slávku, zaplať! Slávku, zaplať! Slávku, zaplať konečně ten dluh za Altnera! Babiš ti na to nedal, co? Smutné! Slávku, zaplať!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se Sobotkou na hnojiště: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/sobotka-vyhodil-ministra-skolstvi-chladka-po-pribilove-clanku-v-dnes/

   Smazat
  2. 13:14 rád bych věděl, jak "dluh" ČSSD, co důsledek Kočárníkova útoku na historické vlastnictví ČSSD a jejího neprozíravého dalšího postupu ve věci, souvisí s lepším nebo horším vedením státu. Ostatně, nepřipadá vám ta "přávničina" sakramentsky nevybíravá? Lichváře a řadu právníků bral bych na roveň!

   Smazat
 14. Proč majestát a noblesu na hradě, když v podhradí je to politický chlívek, v lepším případě. kurník. Proč tolik formy pro tak hubený obsah. Na Hradě nyní sedí muž z lidu a stačí mu až nad hlavu plnit ceremonie, netouží předvádět občanům divadlo a tím méně cirkus, po kterém touží političtí kmotři, dirigující stát podle diktátu kapitálu. Tomu je a jejich nohsledijistě těžko možné se ubránit - a myslet si, že Babiš, jako jeden z oligarchů na tomto stavu něco může změnit? Sabotkové, Kalousové, Fialoví, Černobrádci jsou jednou kapitálem koupení a věrně mu slouží, do roztrhání těla a jak je slyšet i svých "úst". To jsou pučisté par excelance - proti Babišovi a občanům českého státu. Je nutné vymazat ty kapitálu zaprodané partaje, protilidové partaje, partaje kradoucí jako straky pro sebe a pro kapitál.
  Současný puč, věrně řízený a podporovaný také ČÉTÉ je nutné odhalit a ukázat, kdo zničil český stát, kdo z něj udělal nový protektorát Böhmen und Mähren, kdo jej podřídil Bruselu a USA, nadělal z Čechů otroky, pracující na své pány. Kmáni, vzepřeme se proti soudobé diktatuře kapitálu! To určitě diktatura proletariátu byly lepší. Nebyl ani zlomek korupce, která zcela opanovala střídající se vládní partaje

  OdpovědětSmazat
 15. Včera zde bylo přes sto diskuzí. Teď jsou jich dvě třetiny smazány. Má vůbec smysl aby lidé diskutovali k článkům, když redakce nejdřív všechny diskuzní příspěvky přičte k honoráři z reklamy, a pak je smažou? Je to odporné jednání se čtenáři - v ČR je odporné všechno! Lidé slouží unisono všem mizerům s jakoukoliv mocí - i pidimocí - i prodavačům, všelijakým dealerům, i prodavačům článků na internetové publicistice jako dojné krávy. Jsme zužitkovatelní jako dobytek. Ano, čti a napiš příspěvek, my to započteme, a pak stejně všechno smažeme! Jaký to má smysl? Jak vůbec můžou mít tu drzost tvářit se, že jsou jiní než novinky a další šmejdi provozující internetovou publicistiku a všechny druhy medií? Jsme ubohý národ, sloužící jen jako dojné krávy svým politikům, vládě, svým zbohatlíkům, svým celebritám, svým mediím a všem druhům oblbovačů. Takovýhle hnus v této zemi za posledních tisíc let nebyl, to, v čem jsme nuceni žít je strašné, a ještě nás nutí, abychom věřili že tihle jsou lepší než tamti a podobně. Občany jen angažují do svých intrik a šmejdohrátek, zneužijí, a odhodí jak papír od sekané. Kmáni se nikdy nesjednotí proti zlu, ať je sebeodpornější, protože určitý počet kmánů si z toho taky nahrabal, tak buď drží hubu, nebo taky hází hovnama ve směru házení. Co si myslíte, že ještě zachráníte štvaním na svého prezidenta a ministra financí? Ten nahrabanej nicotnej majeteček, kterej shrabujete a hrnete před sebou jak hovnivál svoji kuličku? Nic nezachráníte, přijdete zase a opět o všechno, jako už tolikrát, a tentokrát i o kejhák, v sázce jsou vaše rodiny, děti,vnuci. Jste akorát blbci, které podvede každý, kdo má díru do zadku. I vznešená NR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:59 s nesmyslností toho dodatečného promazávání, dokonce bez odpovídajícího záznamu, máte pravdu. Nesmyslem jsou ovšem vaše domněnky o honorářích atd. Chápu, že redakce NR nemá prostředků nazbyt, aby sledovala blog 24/7/12. Doufám, že co činí, činí v dobré víře, jsem si ale jist, že promazávání diskuzí narušuje souvislost a bere přehled o stavu obecenstva. Už tady kdosi profláknul možnosti práce s IP, čemu jsem se vyhýbal. Teď jen zopakuju: Promazávání diskuze, zvlášť bez záznamu, je hloupé. Tvrdím, že elegantním řešením může být odbočení nevhodných a k nim vázaných příspěvků do vedlejšího sloupce nebo i mimo, ale tak, aby bylo možné je projít. Nepřekonatelný programátorský ani grafický problém to není. Pokud kdo uvažuje zrušení možné zdejší anonymity, příliš nechápe, že ne každý hodlá riskovat drápy reklamní agentury, příliš snadného dosahu jiné organizace, spojení jména s blízkými, firmou a podobně. Předpokládejme, že ne každý, je tady IT negramotný. Doufám, že nebudu zas, vytrvale a bez záznamu, mazán. Děkuji.

   Smazat
 16. orson(anonymní), nelze se prosím na vašich stránkách nějak odanonymizovat?)

  má malá poznámka pod čarou:

  všimněte si, jhak média, zejména ČT v koordinaci s politiky, které pan Hrabica uvádí, a kteří dnes vystupují zejména proti Babišovi, a Zemanovi nás chlácholí o demokracii, ktertou zde prý údajně máme, a že oni jsou jejími garanty, a že občané vraťte se znova zpět ke spinkání, a k volbám o levici a pravici....

  ZAPOMEŇTE CO ŘÍKAJÍ O DEMOKRACII, VNÍMEJTE V ČEM ZDE ŽIJETE, TO DEMOKRACIE NENÍ ANI NÁHODOU, SPÍŠE OTROKÁŘSKÁ SPOLEČNOST...

  Připadám si jako vězeň koncentračního tábora, a dnešní OVM bylo jako zábavné jednání mezi hlavouny SS, jak zlepšit poměry v táboře....To je implantovaná realita v podání zločinců, kteří sebe vnímají jako ty rozumem a nadáním obdařené...

  ZAPOMEŇTE CO JSTE DNES VIDĚLI, A BUDETE VÍDAT V TV

  OdpovědětSmazat
 17. na pitomce a podvodníky se dříve vždy zvedala hůl... Prezident to udělal dobře !!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.