Reklama

.

.

úterý 30. května 2017

Téměř sedm milionů migrantů je na cestě do Evropy


30.5. 2017   První zprávy,část článku
Již nyní čeká v severní Africe 2,5 milionu migrantů a čeká na převoz do Evropy. Ale Brusel trdí, že má všechno pod kontrolou.
Německá média se širokým obloukem vyhýbají těmto zprávám. Koneckonců vláda Angely Merkelové tvrdí, že počty uprchlíků klesají a má vše pod kontrolou. O rostoucí kriminalitě v některých oblastech se nic nezveřejňuje. Takže varující zprávy, které jsou publikovány mimo jiné v „Daily Mail“, jsou prostě ignorovány německými „kvalitními médií“.

Téměř sedm milionů migrantů je na cestě do Evropy. Dva a půl milionu z nich je již v severní Africe a čeká na převoz do Evropy. Jeden milion je připraven v Libyi. Kromě toho více než tři miliony migrantů jsou stále v Turecku. Turecký prezident Erdogan má migranty jako páku proti EU. V případě, že kritika jeho politiky ze strany Evropské unie neskončí, tak hrozí pochodem migrantů do Evropy.

Bašta: Vracíme se ke středověké totalitě, migranti nás poučí jak žít

Podle zpráv, další milion potenciálních migrantů je připraveno v Egyptě. Mnozí odborníci očekávají další velkou vlnu přistěhovalců do Evropy. Počet migrantů na středomořské trasy je již o dvanáct procent vyšší než ve stejném období loňského roku.

58 komentářů :

 1. Katastrofě vyjdeme vstříc stejně jako můry létají do ohně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. DOST BYCH SE NASMAL,KDYBY NĚKOHO NAPADLO,

   že bude volit jen ty naše zástupce,kteři ve svem Programu a to okamžite daji vědet ze zaplati penize těm muslimům,kteři budou hledet reformovat KORÁN tim,že vyberou ty vraždící sůry a daji je z Ka ka rámu vymazat.

   Ono polit.třida ŠMEJDŮ SE DĚLÁ HLOUPÁ A PRÝ NEVÍ,ŽE PROTI POLIT DOKTRINĚ STŘEDOVĚKU NIKDY NEBUDE MOŽNÉ BOJOVAT ARMADOU A POLICII,ale bude muset být reformována nebo nás voliče čeká výmena za IS samopalníky prijate na podpru a ochranu polit.třidy ŠMEJDŮ,KTERÁ MÁ PŘIDOMEK nevolitelná..

   Vymazat
  2. do každé rodiny 20 Somálců potom budeme spokojeni, že ?
   protože všichni mlčíme a nebránímeme se ani tomu nesmyslnému zákazu kouření .........

   Vymazat
 2. Upřímně by mě zajímalo, kde se berou lodě na převoz přistěhovalců, kdo je organizuje a kdo to platí. A netvrďte mi že si to platí samy.
  Janus
  P.S. Co takhle pronajmout si nějaký ten řecký ostrov, vytvořit na něm internační tábor a tam vozit přistěhovalce a držet je tam dokud neprokáží že se jedná o politické uprchlíky. Američani takhle drželi Voskovce při návratu do USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Platí to USA statní elity "neocons", Clintoni, Soros a další. Rozpoutáním chaosu, kdekoliv jinde jen ne v USA si chtějí zajistit zdrojovou stabilitu prodejem zbraní oběma stranám. To si již štěbetají i vrabci na střeše. Ožebračili i vlastní občany v USA a teď nemají prachy, aby se udrželi u moci a tak jejich poslední šancí je někde rozpoutat chaos, ale nejlepší pokus byl sestřelení letadla na Ukrajině (což udělala Kyjevská vláda na příkaz z USA - notoricky známá fakta), nyní jsou definitivně na smetišti dějin. Vrchní otrokář jim již ohlásil konec a buď se vzdají nebo budou umírat. Něco jiného je všechny ožebračovat a něco jiného je hrát si na ďábla, ďábel své čerty umí srovnat.

   K migraci to je složitější, to je ďáblův kšeft, ale realizovaný čerty, kteří ho chtěli využít ve svůj prospěch a spuštěné procesy mají velkou setrvačnost. Možná se V4 chalífátu vyhne, což neplatí pro Německo a Francii, které už asi jako svébytné národy skončili, čeká je osud indiánů, no co nějaké menšiny zůstanou a napáchali se oba národy svojí koloniální politikou již dost zla.

   Vymazat
  2. V 4 se žádnému chalífátu nevyhne.Sobotka
   zradil Maďary a nakonec i Poláky.Fico se
   také náležitě vybarvil po předsednictví
   Slovenska v EU.Češi i Slováci proslulí tím,
   že nedrží slovo jen ospravedlňují sami
   sebe.Nakonec i Sobotka byl nucen přitnat,
   že v protikladu svým slovům sem migranty
   dováží,protože slíbil kvóty splnit.Řekl
   to v parlamentu pod tlakem.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Sklizime URODU CO ZASELI
   Britove = Neokoni!!

   Porazili Araby aby je kontrolovali udelali je primitivni a rozbli jim ekonomii!!!
   Postavili Assuanskou prehradu bez elektrarny atd!! za arabske penize !!
   Nebudovali zadnou techniku v ARABII.

   Co budou Arabove delat => deti jako blazni ...co jineho jim zbyva!!!

   Platime za Brity!! jako VZDYCKY!!!

   Polak

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. 19:42 Souhlas jediná cesta jak to změnit.

   Vymazat
  2. To by si musela ta Okamůra zajistit podporu masy voličů,když si dá do sveho Šrot programu je´jich DESATERO.
   To však nemuže protože prý ten cirkus delá pro peníze a staci mu delat v cirkusu šaška davat tam návrhy,že to vzbudi huronsky smich polit.tridy Šmejdů a když je nejaké hlasování o důležitějsich otázkách tak zaleze do bunkru a tam si nasadi svoji šaškovsko čepici,přičemž si myslí,že ho nikdo nevidí .

   Vymazat
  3. Já sice Okamuru nevolil ani volit nebudu, protože pro skutečně "velkou" politiku osobnotní předpoklady nemá, ale blbý výklad jeho výroku, že "dělá to pro peníze" mi hýbe žlučí. Dělá to tak, aby byly peníze na existenci jím vedené politické strany. Byl míněn onen výrok, vy hlupáci! Ostatně, jde to v té "demokracii" jinak?

   Vymazat
  4. A kohopak budeš volit,ty šuline z 22:47,do tý "velký politiky",Mustafu Ibrahima,nebo deprivanta Bělobrádka s prasečkářem Bakšišem ??!!
   Já tě ujišťuju,že s takovou budeš brzy volit mezi tím,jestli se budeš bránit,nebo se necháš vykrvit a ještě za to poděkuješ,jako ti trotli v Anglii...

   Vymazat
  5. Milý, zdvořilý a nápaditý 0:02, koho budu resp. budeme v našem společenství převážně volit ještě nevím. Vím ovšem s jistotou, koho ne – TOP09, KDU-ČSL a STAN, ODS, LES a SPD. Dal bych přednost Pirátům, ale soudím, že v zájmu jakés takés rovnováhy by si dostatečnou váhu měli uchovat ANO (p. m. bez Stropnického, Pilného, Zlatušky a podobných) i ČSSD (p. m. bez Zaorálka, Sobotky, Hamáčka a podobných). Programově by byly přitažlivé linie ANS i KSČM, což jsou ovšem v evropské realitě a jejich personálních předpokladech čiré utopie. Ber to s chladnou hlavou.

   Vymazat
  6. Tady se to sere jedině z toho důvodu, že furt chcete nějakou rovnováhu. 2:34, máma volí komunisty, tak já budu volit ODS, taky jsem takový názor slyšela! Jděte do prdele, volte jak chcete a nemyslete na rovnováhu.Myslete na to, co už kdo udělal pro tuto zemi a nebo hodlá udělat. Hlavně ne negry a další zmetky z celýho světa. Takový lidi volte.

   Vymazat
  7. ..."ty ještě nevíš a ty soudíš.."ty jeden rovnovážný Žvanile s "chladnou hlavou",tak hlavně ty "Piráty",to je naprosto stejný,jako volit ty čuráčky zelený od Končity Strupnické,to jsou taky jedni z nositelů toho dnešního progresu,doktoři filosofie s dredama, snádobíčkem k fetování,co neví jestli to,co má mezi nohama je frnda,nebo pinďour a vedou o tom vědecké dišputace při a dělaj o tom diplomky....Tady se to z hoven nevyhrabe,jedině za cenu tu,že to projde očistcem,jako v Kambodži za Pol Pota,ale v obráceným gardu a bude půl národa s tituly Bc.,Mgr.Ph.D,atd.z těch švindl-podjebávacích univerzit posláno na převýchovu s motykou na pole,nebo rovnou tou motykou křápnuto do palice...Tyhle sračky a tenhle pseudodemokraticko-liberální-idiot-lidskoprávní pasystém jinam nevede než je globální koncentrák,nebo návrat do středověku se vším všudy...a o jedno,ani druhé normální,ano NORMÁLNÍ člověk nestojí a bude to řešit !!!

   Vymazat
  8. I kdyby se ze zemí V 4 nestal nějakým zázrakem v dohledné době chalifát, tak tu stále máme problém s našimi dobře přizpůsobivými spoluobčany, kterých je v naší zemi již nejméně jeden milión s tím, že jejich počet narůstá raketovým tempem. Budoucnost Evropy je nepochybně velmi chmurná, přičemž Druhá světová válka byla, co do počtu obětí, jen nevinnou ouverturou.

   Vymazat
 4. Kde berou prachy????
  Ptejte se na neziskovkách a ussackejch zločinců,určitě nám fundovaně odpoví,že je to Putinva práce!!!!:-?///
  Svině mizerný!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Okupanti už táhnou. Jestli pak už má nataženo naše armáda.

  OdpovědětVymazat
 6. 20:06
  Naše armáda má natažený leda ráfky,je to horší než kdyby nám velel Emanuel Moravec!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sluničkář z pražské kavárny, ministr obrany a antizemanovec z ANO nevoják Stropnický je v Kyjevě. Nabídl tam poskytnutí vojenské pomoci fašistické ukrajinské armádě. Zde link:
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201705305381915-stropnicky-kyjev-zeman-moskva

   Vymazat
  2. 20:29 -
   nick: pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
 7. Je to všechno řízený,režírovaný..stojí za tím úmysl-
  to přece už není žádné tajemství..teď jde jen o to ,je sem nepustit..protože z toho bude masakr..nevím jak to může být financovatelné
  to musí být miliardy ..Tady v esterajchu nikdo z nich nesáhne na práci,prodávají drogy...určité mustertypy je tu a tam někde vidět v práci kvůli "integraci." Na dlouho ale ne.Mohla bych vyprávět romány,jak jsem sháněla já práci ,s mým vzděláním na úrovni vysokoškolské.Tam kde jich je hodně,lidé se stěhují pryč a nejhorší je ,źe se již rozplemenili i v drahých čtvrtích,kde člověk doufal v klid ..nic jim není vhod,nic není dost dobré.
  Proto mně tenkrát také tak oslovil Nick Honolulu,kterého ,ač znám jen z písemného
  obsahu jeho komentů,mám ráda a věřím jeho upřímnosti ,se kterou nám předává své zkušenosti.S nimi.Všechno co o nich řekl,
  o tom co zažil tenkrát dole v Africe je pravda.
  O těch zničených městech,o vyrabovaných domech a obchodech a ubitém obyvatelstvu .
  Tam to také někdo řídil a režíroval..
  Mám z nich hrůzu.
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je VSECHNO CO MAS??? Pak To je VELICE MALO !!!!
   UMELKYNE!!!!!

   Polak

   Vymazat
  2. 1:45
   Měla bych toho víc ,idiote!Ale to kdybych ti tu sdělila ,tak by ses podělal,lemple.
   j

   Vymazat
 8. A koblihář má takovejch sajrajtů plnou stranu.... Tuhle pakáž NEVOLIT!!!;;!;

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koblihář chtěl nedemokraticky uzavřít před imigranty hranice. Doufejme, že Slávek Sobotka to napraví.

   Vymazat
  2. KOBLIHAŘE PRÝ VYFOTILI,

   jak rozdava dětem prošle koblihy.No bylo by to terno,kdyby tu doktor tu fotku našel a dal ji tady.

   Vymazat
 9. Dobrý živý Afričan je Afričan v Africe.

  OdpovědětVymazat
 10. Samozřejmě, že to má Brusel pod kontrolou, když celou monstr akci sám řídí. Záměr elit importovat do Evropy desítky milionů černejch neohroženě pokračuje. A Evropani - ti vyslovují podporu politikům, kteří pracují k jejich zkáze.

  OdpovědětVymazat
 11. Lze přece vysledovat, kdo jim platí paušál na mobily, kdo je operátor.
  Kdo tam na pobřeží prodává čluny a odkud se vozí a kde se vyrábějí? Pomocí satelitů vysledují kdejaký detail a tady dělají, že nic nevědí. Výrobnu lodí zablokovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ved to riadi sam Brusel na pokyn Sionchazarov, tak co by mal akoze riesit? Uvedom si, Merkel, Junker, Schulz, Hollande atd.nie su Nemci a pod., ale Chazari! A dalsi uplateni gojimovia vo vladach!!

   Vymazat
 12. Tak na těch 7000000 darmožroutů pamatujte až pudem na podzim k volbám.

  OdpovědětVymazat
 13. Nezapomeňta na článek Jaroslava Bašty v polovině textu.Tam je všechno, co tu ještě nebylo řečeno. I když vám možná zkazí náladu, leccos vám bude jasnější.Migranti vás jdou trochu přizabít, abyste měli jiné starosti, než kritizovat vládu.Ta získá klid na práci.

  OdpovědětVymazat
 14. ...jen jestli to nejsou náhodou jen řeči na zakrytí skutečnosti že se k nám hrnou desetitisíce Ukrajinců pomoci personálních agentur.
  Možná těchto pro Evropsky orientovaných vazalů tady máme již dva milióny...*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Desetitisíce ? Pchá! Jsou to statisíce! V Polsku jich mají už dva milióny a už je cpou přes čáru i k nám a sami utíkají na západ. Na Ukrajině je dnes bratru 42 miliónů obyvatel a z toho je plná třetina (=14 mil.) rozhodnuta využít bezvízového styku s EU k jednosměrné cestě na západ. Mimochodem, do Ruska jich za poslední roky uteklo už asi 7 miliónů!

   Vymazat
 15. Banderovský opilce a dobytky tady nikdo normální nechce!!!!!!!
  Ať táhnou za Onanou do Afriky nebo ať zůstanou v tom jejich bordelu!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Nechci tady arabáče ani negry, nechci tady další paralerní společnost, která nás bude ohrožovat. Téma migrace by se nemělo otevírat do doby, než se bezezbytku integruje naše poslední migrační vlna - cigáni. A to se nestane nikdy, nemají proto předpoklady a ani zájem, jsou prostě jiní.

  OdpovědětVymazat
 17. Víme,že migrující jiná kultura má zcela odlišné vzorce chování než evropská.Jsou i životu nebezpečné pro naše občany,nemluvě o totalitním sunitském islámu,který má hlavní úkol,ato šířit se po celém světě (džihád).Ostatně toto najednou "objevil" i náš stávající ministr vnitra(viz.seznam dnes),náhodou těsně před volbami.Po nich samozřejmě uzná,že naše "velitelství" je v Bruselu,možná v Berlíně a ihned poslušně skloní hlavu.Ikdyž jsem zase slyšel,že ČSSD je zrovna ta strana,která nikdy nezradila ani své voliče ani svoji zem,tak nevím.Jinak k chování této jiné kultury,nevím co by se komukoliv z nás stalo,kdyby a ne jednou uhodil jakýmkoliv kusem nábytku policistu při výkonu jeho služby.Jiné kultuře se nestane nic,zřejmě proto,že tito uprchlíci před "bídou"(dle OSN - v EU téměř v všichni)jsou tady jiná lepší sorta lidí,což ostatně muslimové mají i ve své svaté knize.Je nezbytné už konečně začít přijímat jen ty o které stojíme my a né ty,kteří o to stojí sami. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 18. Jediná strana, která je jednoznačně a konzistentně proti tomu je SPD Okamura!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TO BY MUSELA OKAMŮRA POCHOPIT,ŽE SE MUSI SPOJIT S VOLIČI A STÁT O VĚTŠINU

   jen se podivejte jak z toho chudaka dělají v Prdlamentu šaska a on bude donekonečna držet jako hluchý dveře.

   http://www.quintus-sertorius.net/news/premier-odmita-referendum/

   KDE OKAMURA JE VLASTNÍ VINOU- NECHCE A NEUMI ZISKAT VOLIČE DEJME TOMU OTEVŘENÍM DISKUZNICH RUBRIK NA SVEM WEBU- JEN ŠAŠEK A ZPRÁSKANÝ PES.

   On se dovede jen s voliči fotit,ale aby zajistil web vypadající jako NR na to on sere.

   Vymazat
  2. K 17:29 Již několik let čtu na youtube komentáře Okamury k aktuálním tématům migrace, domácí i zahraniční politiky. Je jich spousta a jsou perfektní. Vždy končí takto: napište mi do komentářů,co si o těchto tématech myslíte vy. A sdílejte prosím,se svými přáteli, aby se dozvěděli informace, které nezaznívají v našich prolhaných a zmanipulovaných médiích. Děkuji vám, že jste navštívili můj profil. Mějte se krásně a držme spolu.

   Vymazat
 19. Invaze bude pokračovat po desetiletí, muslimský svět bude permanentně dodávat uprchlíky. je potřeba zavřít hranice.

  http://www.epshark.cz/clanek/95/muslimsky-svet-predstavuje-permanentni-uprchlickou-krizi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zakázat mešity a právo šária v naší zemi. To chce SPD Okamura! www.spd.cz

   Vymazat
  2. Komu se líbí mešity a šaría s ostatními idiociemi ať se odstěhuje do nějaký arabárny a tady ať s tím neotravuje,nebo mu co nevidět bude řádně nakopáno do hader !!!Už toho začíná bejt dost!!

   Vymazat
  3. Zavírat hranice? Před nějakými 30 lety jsme se mohli nějaké invazi slimáků jen smát. Přes naše hranice by se nedostal ani jeden slimák. Kde jsme teď? Nějaké hranice neexistují, je z nich promenáda pro kdejakého teroristu. Děkujeme, Havle !

   Vymazat
  4. OKAMURA BY MĚLA HLASAT,ŽE NA HRANICI BUDOU TI MU SLIMACI MIT POVINNOST BYT KŘESTANE

   a slibit,že budou stát za reformováním KORÁNU,ktery je manualem na vražděni křestanu a ateistu.

   TO ZVOLÁNÍ ALLAH AKBAr JE TOTIŽ ZAKLINADLO JIMŽ SE TI VRAZI ZBAVUJI ODPOVĚDNOSTI ZA SVOJE ZLOČINY A znamka toho ,ŽE JIM TO NAŘIDIL JEJIĆH ALLÁH,KTERY ZA TO PŘEJIMÁ ODPOVĚDNOST VIZ SURA pry 8-17

   Vymazat
 20. Jen přijeďte kundíci přičmoudlí. Makrelnice vás čeká, jak budete zvyšovat DPH Německa. Už s vámi počítají v tabulkách. Nezapomeňte si vzít s sebou kokotrán a modlitební kobereček. Pracovat nemusíte, hlavně, že vás to tady bude bavit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve třech největších zemích EU (Británie, Francie, Německo) je už dnes jedna sedmina až jedna pětina (oficiálně, ve skutečnosti zřejmě ještě více) obyvatelstva muslimského vyznání. Bohužel se nezdařila jejich převýchova k ateizmu jako u většinového, původního obyvatelstva. Dnes už je pozdě, má to v rukách sama příroda (přesněji genetika).

   Vymazat
  2. Nakonec se opravdu dospěje k tomu, že se zmíněné země rozdělí podle národností.
   Proto asi sudeťáci tolik pracují na tom, aby se k nám znovu dostali.
   Nic takového se nesmí připustit. Musí se nechat obohatit, přejít na víru a sloužit musulmanům, aby je ty choutky na východ přešly.

   Vymazat
 21. Evropa desítky tunelovala a doposud tuneluje jiné země světa. No a jejich občané si nyní přicházejí vzít to, co jim ta Evropa v minulosti sebrala. Bude probíhat prosté přerozdělování a vyrovnávání životní úrovně i s Araby i s Afrikou. Smůla Čechistánu je v tom, že z tunelování sice v minulosti téměř nic neměl, ale podílet se na přerozdělování potřebných na základě povelu z Bruselu bude muset stejně, aby se vyrovnala i barevná škála všech obyvatel v rámci jednotlivých zemí EU. Ano, zemí, státy jsou už na konečné. Do parlamentních voleb prý bude klid (Chovanec), ale po parlamentních volbách to kterýkoliv slouha slouhů (Sobotka, ale třeba i Babiš nebo Bělobrádek) zajistí. Bez obav, na každého se dostane, i občané Čechistánu se tak budou podílet na budování neomarxistického NWO. Spokojená bude zcela jistě i Čína, která bude mít klid na svůj klidný vývoj k dominanci ve světě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě k tomu míchání národů.Přečtěte si, kolik národností žije v Indii nebo Číně. Nesmíchali se, ačkoli na to měli několik tisíc let! Na Kypru se úspěšně míchakjí Turci a Řekové...

   Vymazat
  2. Neřekl bych, že je to příliš úspěšné.

   Vymazat
  3. no když se nesmíchají, tak se přece budou mlátit mezi sebou a o to tady přece kráčí, lidí je moc, musejí se nějak pokrátit

   Vymazat
  4. 15:20 ano, v Indii je problém kast, které se vzájemně nemusí, v Číně je problém asi jenom s Ujgury, ale už nikoliv třeba s Tibeťany (i když by je západ velmi rád použil jako beranidlo proti Číňanům). Ale Kypr je krásným příkladem "mírového" dvojstátí v rámci NATO, kde mír udržuje drátěný plot :-)

   Vymazat
  5. 13:45 bude se vyrovnávat životní úroveň v rámci EU, ale pouze pro imigranty (aby všude brali stejně), nikoliv pro domorodé obyvatelstvo, to si zcela určitě nepolepší

   Vymazat
  6. To míchání barev v eu bude jen na rozjezd, pak bude holokaust, jako RE makrely za ádu:
   https://www.youtube.com/watch?v=Uh6TLIpH2sU

   Vymazat
 22. 31. května 9:40, 9:47 ne že bych měl nějak zvlášť jiné pocity, ale tak jak si ona většina na Václaváku, Příkopech a Letné myslela, cože si těmi klíči vyzvoní, dnes má stále víc lidí představu, že volby a docela jiní politici bůhvíco změní. Těžko, pokud neprosadí nezávislejší politiku všemi směry, která je samozřejmě podmíněna nezávislejší ekonomikou rovněž všemi směry. Kdo se opováží, obstojí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 80% všech rozhodnutí probíhá dnes v Bruselu bez jakéhokoliv vlivu vlád a parlamentů jednotlivých zemí. Proto také jednotlivé státy zastupuje taková beztvará směsice odložených politiků druhé a třetí kategorie. Londýn pochopil, že si suverenitu vrátí pouze odchodem z EU.

   Vymazat