Reklama

.

.

neděle 14. května 2017

Úvaha jak o milosti pro Kájínka, tak i o souvislostech


Luděk Prokop
14. 5. 2017
Přichází takřka samovolně se zdánlivě věšteckým nádechem, při snadno předvídatelném konání našich médií. A sice konání v jednotně totalitním duchu. Lze předpokládat, že mediální manipulátoři, velmistři v kroucení faktů se zneužíváním čehokoli, co kdy bylo vyřčeno, bez ohledu k souvislostem - zneužijí záměr prezidenta, udělit milost Kájínkovi. Budou to rozebírat ze všech úhlů tak, aby mohli poškodit prezidenta.


Na rozdíl od médií vlastněných Babišem, světe div se – ta hrůza - vlastník svá média řídí. Jednota veřejnoprávních médií, jejich stejná jednolitost v masážním působení na vědomí posluchačů, je zázračně nikým neřízená. Při nebetyčném, až odpudivě obrovském rozhorlení vrcholově falešných a pokryteckých politiků, poslanců nad tím, že Babiš řídí jím vlastněná média, zatímco oni neřídí nic a pouze mlátí jednohlasně, kolem do kola prázdnou slámu, stává se absence otázky, kdo řídí veřejnoprávní média, jejich ředitele a šéfredaktory, více než alarmující a znepokojivá.

Nikdo se nezabývá otázkou, že onu totalitní jednotu většiny veřejnoprávních médií, nejspíš určitě a nepochybně, taky někdo řídí. A sice včetně ČT s jejími „diskuzemi“ jednotného ducha, kdy vystupující mudrlanti bez oponentů, vzájemně si přikyvují i argumentačně podporují bláboly duševně spřízněných, názorově jednotných přítomných, politologů, právníků, filosofů, ekonomů, vědátorů, profesorů, doktorů i docentů, prostě odborníků přes společné, jednotné a zásadně nerozdílné pojetí demokracie.

Nikým neřízené, jednotně vedené a usměrněné sdělovací prostředky. Přísně demokraticky, kam se na tohle hrabou ty z doby nesvobody, z doby totalitní.

Takže zpět ke Kájínkovi a milosti prezidenta. Teď už prezident cuknout nemůže. Média vyrobila z jeho příslibu s otazníkem, téměř závazný slib. A především. Je nás příliš, příliš velký počet těch, kteří Kajínkovi navzdory podlostem médií, tu milost přejeme. Z řady velice závažných důvodů, pro které, (mimo jiné), se nepochybně rozhoduje prezident tu milost udělit. To, že média spustí totalitní palbu proti prezidentovi, ohledně jeho minulostních hlášek o udílení milosti, vytržených z kontextu té doby, lze očekávat stejně jako omílání téhož, stále kolem dokola. Vzdor faktu, že prezident, ač prognostik, nemohl vyjmenovávat všechny důvody, které kdy mohou nastat pro udělení milosti. Mimo jiné i proto, aby nezpochybňoval vysoce kvalifikovaná, spravedlivá a objektivní rozhodování nezávislých soudů a ne-nahlodával tím, skálopevnou víru široké veřejnosti ve spravedlnost naší nezávislé justice.

Že se strhne kýmsi řízená, (majitelem asi nikoli, když je jím stát), mediální lavina o udílení milosti vrahovi, notabene dvojnásobnému, bylo a je naprosto jasné předem. Jakože totalitní média, včetně jejich ředitelů, "někým z politiků", respektive „někým“ z politických kruhů, řízena nepochybně a nesporně jsou. To, že kýmsi řízená lavina, v období mezi udělením milosti a volbami prezidenta, se promění v ničím a nikým nekorigovatelnou jednosměrnou tsunami, bez jakýchkoli zábran a jakékoli oponentury, lze předpokládat s pravděpodobností hraničící s jistotou.

Dovoluji si tedy v předstihu dát do placu otázky o zásadních pochybách. Pochybnost první je pochybnost o sugestivně zdůrazňovaném tvrzení médií ohledně milosti dvojnásobnému vrahovi. Pravda, soud rozhodl, že Kájínek dvojnásobným vrahem je. Rozhodl na základě svědectví zločince, vícekrát přistiženého při lhaní. Přímé důkazy absentují, důvodné pochybnosti nebrány v potaz. Mediální humbuk kolem milosti pro Kájínka vyrábí pochybnosti další. A sice, vyvolává porovnání přístupu médií ve věci udělení milosti Kájínkovi, s přístupem při udílení medailí a ocenění vrahovi, který vraždil nejen střelbou ale i podřezáním svázaného a bezmocného člověka. Morálka dnešní doby a jejích médií vyvolává krajní hnus. S jedním si můžeme být jisti, bude jej vyvolávat i nadále pokrytectvím, lhaním, zatajováním, neobjektivitou i totalitní jednotou v režii režisérů a vůdců globálního řízení světa, v Evropě zastupovaných Merkelovou, Macronem a v ČR – vládou počínajíc, parlamentem i senátem pokračujíc a veřejnoprávními médii nekončíc.

Zamysleme se nad tím, proč jim tolik moc překáží prezident Miloš Zeman, že neskutečně podle zneužívají, deformují a překrucují každý jeho počin. Tak aby jej mohli znevážit, poplivat, zneuctít, urazit a pomluvit, zkrátka dehonestovat. Zamysleme se nad totalitní jednotou politiků a rovněž řady rádoby-umělců, akademiků, krátce prominentů totalitního režimu. Zamysleme se nad totalitní jednotou prominentů totalitního režimu předchozího a jednotou těch současných prominentů, stejných charakterů a morálního vybavení. V režimu dnešním, falešně nazývaným demokratickým.

Zamýšlejme se nad takovým, výše uváděným počínáním, které ještě před termínem voleb udeří plnou silou dnešní moci, před tím, než vhodíme volební hlas pro prezidenta. A tím i volební hlas buď pro sebe, anebo proti sobě - ve prospěch dnešní pro imigrantské moci, vystupující nyní, v době vládní krize, v plném lesku a „nádheře“ jejích lží a pokrytectví.

46 komentářů :

 1. Velice podobna situace v politice kde spolky kyvalu s te ci one strany blekotaji sve prostoduchosti o protistrane a blbci na to cekaji u TV je i v USA. Vzdyt je to jako ve vyrobe filmu,vcera jsem se pokusil sledovat na Utube jakysi trapny film s Razlovou a jakymisi prostiitutkami a buzeranty a psy a pod . Kdyby to nebyl cesky film veril bych ze svou ubohosti a prostoduchosti a idiotismem vypadl z zidovny zvane Hollywood .Ti take toci 800 sracek rocne nic to nenese vsichni maji megapalace a neustale se motaji po nejakych pitkach samozrejme zdarma . Saty a sperky jim davaji take zdarma coby reklamu ruzne firmy . Je to neuveritelny svet ale neni to tim ze spodina to chce ?? Vzdyt ta uboha hruza v politice a v "umeni " je jiz jako v tom vtipu kdy Husak rekl vylizte mi prdel a zalezl pod stul .Po chvili ticha se zeptal tajemnika co ze se deje ,je slyset jen soupanni nohou. Uz se radi do zastupu, uz se radi, soudruhu prvni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident mohl milost odůvodnit tvrdostí doživotního trestu, i když šlo o dvojnásobného nájemného vraha, s pokusem o vraždu třetí a navíc recidivistu. Prezident ale zpochybňuje vinu, kterou zjistily všechny soudy, až po Nejvyšší a Ústavní, takže je do diskreditace celé justice.Trest odnětí svobody má pachateli zabránit, aby v trestné činnosti pokračoval. Tak uvidíme. Je to samozřejmě jen pokus Zemana získal hlasy obdivovatelů Kájinka pro své znovuzvolení, když dost jich ztratil těmi podrazy v nynější vládní či ústavní krizi.

   Vymazat
 2. Za 160 dnů vystaví voliči hlavním aktérům ČR-chaosu účet.
  Takže je na nich, jak tuto "maturitu" složí "ONI" aktéři.
  Nemají na přípravu, ke své škodě, pouze svatý týden.
  Dokonce neví, jaká témata do termínu voleb ještě přijdou a volební programy mají převážně bezduché...
  Špatný scénář, produkce i režie jim nic dobrého nepřinese; zejména při používání obvyklých výstupů z agentur pro výzkum veřejného mínění a již celosvětově prezentovaných metod marketingu.
  Volič je už nyní velmi znechucen používanými praktikami.

  OdpovědětVymazat
 3. Cely tento system je hruza na pochodu po celem svete ,vzdyt kam se clovek otoci vidi jen hebelsteiny kteri pracuji v mafii style a nese jim to nepredstavitene penize . Oni jiz nevedi co s penezi a tak se valeji po ruznych show a tam jeste okradaji chudaky co pracne neco vymysleli a zadaji je o pomoc ci radu ci vlastne reklamu.Tam si opet oni steini rikaji o sprosta procenta ze zisku ci pomoci . Je to pakaz ze to svet do dnesnich dnu proste ani nevidel . Neni to snad tim ze lidi jiz uplne zblbli a zlodejum co je nekrestansky okradaji jeste tleskaji a klani se jakoby vidli panaboha. Asi je neco pravdy na tom prislovi kazdy ma co si zaslouzi. Oni Cesi maji prislovi na vsecko i na ty zkurvysyny ale to sem nejde psat neb to neni kosher

  OdpovědětVymazat
 4. a zo zvyku, však až takí zlí nie sú im dá hlas opäť ... nie tak trocha Babiš český Trump ?

  OdpovědětVymazat
 5. "Nejlepší by bylo zabránit, pokud možno nějakým zákonným, parlamentním, demokratickým způsobem, Babišovi, aby on a jeho hnutí mohli vůbec ve volbách kandidovat. Prostě nějak přesvědčit občany, že se jedná o lumpy a zloděje, a z voleb je zcela vyloučit. To se mi zdá, že ale nepůjde, že se přes soustředěný tlak všech proti Babišovi podařit nemůže. Pak nastupuje možnost číslo dvě. Není tak tutová jako ta první, ale v Čechách by mohla fungovat docela dobře. Je třeba Babišovi nasadit psí hlavu a využít k tomu nejhorší české národní vlastnosti – závisti. Je přece nemožné pro slušného občana volit někoho, kdo krade a sprosťačí tak, že si denně strká do kapes z nezaplacených daní a podvodů všeho druhu tolik, kolik běžný občan nevydělá svojí poctivou prací ani za rok. A přitom se nestydí „odírat“ v rámci EET každičkého sebemenšího ševce… To je přece hnusné, takového člověka přece volit nemůžu. A nebudu! To raději dám svůj hlas těm sice neschopným, ale alespoň spravedlivým. Tohle v Česku přece zabíralo vždy. Takže tohle je třeba za pomoci téměř všech médií donekonečna a stále dokola opakovat. A to by v tom byl čert, aby se to nakonec pro voliče nestalo svatou pravdou!"
  (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nahravky-Babise-Pravda-je-uplne-jina-mam-osobni-zkusenost-Televizni-reziser-podava-svedectvi-a-uctuje-s-odpurci-sefa-ANO-487762 )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach ty ovce, změň pozici ve stádě a tlač se někam na okraj, by tě co nejdříve rozsápal vlk!
   Jestli chceš dát svůj hlas neschopným, ale spravedlivým, tak jsi skutečně ovce, kterou ovládají (hlídací) psi!

   Vymazat
  2. Od kdy ovce používají sarkasmus?

   Vymazat
 6. Zemaman pochopil, že rektálním alpinismem, který praktikuje v řiti Andreje Babiše přišel o cenné body. Mnoho jeho bývalých voličů jím začalo pohrdat.
  Proto, starý lišák, použil líbivý plán B, který má od začátku v rukávu. Pustit Kájínka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:53
   Zeman a rektální alpinista? Člověče vy jste úplný debil. Zeman získává denně nové a nové voliče tím, že lidem otvírá oči, aby viděli, jaký je tady bordel. Poukazuje na tu mediální mafii, která u nás v klidu a s posvěcením stran jako ČSSD a TOP O9 oblbuje občany, lež vydává za pravdu a vlastizrádce pasují na hrdiny.

   Vymazat
  2. 21:53 plný souhlas.

   Vymazat
  3. Opravdu nevím, co je líbivého na tom vašem plánu B. Pustí jednoho zloducha a co! Havel jich pustil na tehdá křehkou demokracii tisíce a všichni se nad tímto humanitárním činem mohli zbláznit radostí.

   Vymazat
  4. To je blábol z které kavárny, z pražské nebo z brněnské?

   Vymazat
 7. Mě to je jasné ale podpora babiše to ne to nebyl dobrý tah.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaká podpora Babiše? A to kokokodák, dák, já jen chtěl říct, že jsem tu demisi nepřišel dát? Přijdu ji dát písemně doloženou v půlce května a pak, nepřijdu, jen jsem dal dopis s odvoláním Babiše, před tím jsem z něho nechtěl dělat mučedníka a už chci. A na koaliční smlouvu seru stejně, jako na soudní rozsudek o placení dluhu.Když Zeman chce aby uzavření smlouvy platily, z principu, to je zastávání Babiše? A jestli to je podpora Babiše, tak to plyne z okolností, které Sobotka nehodlá respektovat.

   Vymazat
  2. 22:58 Ti co dávají pokyny Sobotkovi, to nějak nedomysleli, ale který stát se může pochlubit, že předsedu vlády dělá komik!?:))

   Vymazat
  3. Jste naivní dětina nebo Troll (22:01). Zeman je něco jako král, který musí krotit šlechtu.

   Je to pouze příměr vztahů podle jakých je řízena společnost neberte to doslova.

   Silný král/prezident - silná země a lidé se mají dobře. Silná šlechta a vše jde do kytek, bojují mezi sebou a seberou všechno lidem, aby mohli v to boji vyhrát a dokonce jsou ochotni se spojovat s cizí mocností, u které doufají, že je dosadí jako správce kolonie, to se ovšem často mýlí, protože je pak stejně zlikvidují, zrádce je užitečný pouze pro zradu ve Váš prospěch následně je nebezpečný, protože může zase zradit.

   Uvedený příměr ukazuje jak funguje společnost a nic se nezměnilo již celá tisíciletí. Je parazitická část obyvatelstva, dříve nazývaná šlechta(dnes různé klany a mafie), která je absolutně neschopná a zvrácená a funguje to pouze, když nad sebou mají pevnou ruku.

   Zeman nemá k dispozici nic jiného než hajzlíky a tak nezbývá než to nějak držet pohromadě. Nejhorší hajzlík je Sobotka a ten musí z kola ven jinak to pro národ špatně dopadne. Nemá to nic společného s Babišem, jsou to klanové boje a prezident funguje jako rozhodčí mezi klany.

   Například v Rusku si říkali, že se obejdou bez Putina a pak klany zjistili, že je to v prdeli, že každý bojuje s každým a nikdo nemůže vyhrát a honem rychle zavolali Putina zpátky, aby udělal pořádek (chytrá šlechta podporuje krále, který udržuje mocenskou rovnováhu a stabilitu, debilové vedou vše ke krachu).

   Poznámka:
   Po Stalinově smrti, již pouze předstíraný socialismus a komunismus, ve skutečnosti to byla rafinovaná forma fašismu. Fašismus znamená, že se k moci dostane pouze jeden klan jedna šlechta (Stalin to chtěl zastavit a plánoval vytvoření národních sovětů a zrušit monopol KS) a ta pak nemá konkurenci a lidé pak nemohou využít klanových bojů k prosazení svých zájmů. Klan, který nemá konkurenci zdegeneruje jako to známe u nás ve východním bloku, následně pak všechno co je prodá a je vymalováno (jako rozmazlený synek úspěšného továrníka všechno prohýří - stejný princip).

   Vymazat
  4. Tak nějak to je.

   Vymazat
 8. Kdo s kým, proti komu, za kolik atd. - a to i v souvislosti s prezidentskou milostí, maras na pokračování. Vlastně máme kliku, že jde "pouze" o diskutabilní milost jednomu mediálně atraktivnímu kriminálníkovi, taková Klausova amnestie byla daleko těžším kalibrem. Tisíce stran spisu případu Kájínek jsou samozvanými "znalci" zjednodušeny na stručné konstatování justičního zločinu znásobeného opakovaným zamítnutím pokusů o obnovení procesu. Bohatá kriminální minulost Kájínka ještě před nájemnými vraždami jakoby neexistovala a živena je pouze jeho role oběti. Pravda, Topolánkovo vyznamenání Mašínů je těžko překonatelná zrůdnost a je jistě zajímavé porovnání reakce médií konajících zjevně podle toho, komu a čemu zrovna slouží. Měl by být zrevidován nejen Kájínkův proces, ale i systém udělování prezidentské milosti a vyhlašování amnestie na základě neblahých zkušeností z konání všech tří "posametových" prezidentů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Domnívám se, že vyznamenání vrahů Mašínů už nedokáže nikdy nic překonat.

   Vymazat
 9. Frýdek-Místek - Pietní akt "Cesty Vítězství" / Video

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/frydek-mistek---pietni-akt--cesty-vitezstvi----video.html

  OdpovědětVymazat
 10. (K omilostněnému nemám co říci. Za prvé o něm toho moc nevím. Za druhé mne nezajímá; proč by měl?)

  Poznámku mám ke dvěma větám v článku:

  1) "světe div se – ta hrůza - vlastník svá média řídí", a
  2) "totalitní média, včetně jejich ředitelů, "někým z politiků", respektive „někým“ z politických kruhů, řízena nepochybně a nesporně jsou"

  Na té první se mi nelíbí, že posměškem zakrývá vážný problém, který existuje nejen u nás (viz Berlusconi, Murdoch e tutti quanti).

  U té druhé mi chybí vysvětlení,
  a) proč (a která) média jsou "totalitní", a
  b) KDO je tedy řídí.
  Takhle je to jenom jakýsi vágní výraz nespokojenosti a pohoršení.

  Třeba, vážený autore, své myšlenky zkusíte v budoucnu vyjádřit jasněji?

  A doporučuji při psaní neusínat - nebo si to po sobě přečíst. Aby se ve finiši neobjevovaly podivné obraty jako "...dnešní pro imigrantské moci..." - to je prosím co??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnešní pro-imigrantská moc je to, co umožňuje, financuje i organizuje imigrantskou invazi do Evropy a čemu podléhají politici, vítací "neziskovky" natolik, že imigranty zvou,vítají je, vyplácí jim "kapesné" atd.,atp., je skutečně tolik obtížné to pochopit?

   Vymazat
  2. 0:34

   Netuším, kdo jste, protože reagujete anonymně.

   Přesto se zeptám: Jaké rozměry má ta imigrantská invaze, o které píšete, v České republice? Kolik žádostí o asyl české orgány přijaly? Kolika lidem zde byl asyl přiznán? Kolik dostává měsíčně žadatel o asyl? Víte to?

   Vymazat
  3. Milý přispěvateli, jenž se označute Janem Kopeckým, ani já netuším kdo jste takže jediným přínosem tohoto označení je možnost sledovat, jak a k čemu se komenty značené oním jménem vyjadřují. Nijak to nevylučuje vyjadřování anonymní, pod nějakým tím nickem a podobně. Je to tak, i když se možná odkážete na systém ověřování profilů, který blog NR, možná, uplatňuje. Ovšem i kdyby,těžko bude neprůstřelný.

   Vymazat
  4. 2:22 = 0:34 ?

   "Přínosem" Vašeho "označení" je - co ... ??

   Vymazat
  5. 8:08, Mizerná úvaha, špatná otázka. Otázky chabého myšlení, totálně mimo mísu. Rozdíl mezi "nějak" označeným příspěvkem a příspěvkem anonymním, respektive "označení" žádný přínos neskýtá. Přínosem označení "Jan Kopecký" je pouhopouze vyvolání zvědavosti s jakou hovadinou, tento člen ČSSD (nejspíš i člen MSD), přichází do diskuze, čím, jakou demagogií opět pobaví.

   Vymazat
  6. 0:55 Odpovědi na otázky u označení Jan Kopecký:
   Jaké rozměry má ta imigrantská invaze, o které píšete, v České republice?
   Většina občanů si je vědoma, že ve srovnání například se zvacím sousedním Německem, nebo s Francií, s Itálií, Anglií a podobně - minimální. Ohánět se tím při vynucování přerozdělovacích kót a při vstřícné ústupnosti sralbotky, je argument velice ubohý. Odpovědi na zbylé tři otázky,neznáme z obyčejných lidí nikdo, protože nám lžou, zkreslují a jen a jen lžou.

   Vymazat
  7. http://www.vjinak.cz/do-ruda-vytoceny-sobotka-ve-snemovne-priznal-ze-cesko-prijima-tisice-azylantu-a-pripustil-ze-vlada-plati-cenzuru-na-sitich/

   Vymazat
  8. 13:17

   Je-li ve zprávě řeč o "šesti tisících cizinců /N.B. včetně těch z Ruska a Ukrajiny/ v horizontu několika let", je to něco alarmujícího?

   Okamura je hloupý demagog.

   Vymazat
 11. Všude se uvádí spojení Zeman- Babiš ale na špinění prezidenta se plně podílí i Babišovi noviny Jiří plzen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zřejmě má "potvrzovat" bláboly a žvásty o mocenském paktu.

   Vymazat
 12. Pravdu o Kájínkovi zná asi jenom sám Kájínek. Plus velmi omezený kruh zasvěcených.
  Zarputilost, s jakým se naše justice brání znovuotevření případu a pochybná kvalita svědků, na kterých obžaloba stojí, u mne vyvolává značné pochybnosti o spravedlivosti Kájínkova trestu. A při znalosti "nestrannosti" české justice, které se od českých soudců dočkáme pouze tehdy, nekříží li plány mocných, nebo politické zadání, je prezidentská milost asi jediný způsob, jak tento gordický uzel rozetnout.
  Justice se neměla bránit případ znovu otevřít. V tom nejlepším možném případu šlo o šlendrián policie, kdy chtěla mít uzavřený případ za každou cenu. V tom horším raději ani nedomýšlet...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k možnosti, že střílel někdo z policajtů a mohlo se tak potvrdit propojení s plzeňským podsvětím, při čemž by opět vyvstaly otázky, jak moc a kde všude může propojení státní správy se zločinnými mafiemi podsvětí fungovat, s hrozbou pro fungování státu tohoto typu a totální destrukce státu, není divu ve věci odmítání otevřít tento případ státem. Milost prezidenta vítám, jako dobrý počin ve jménu spravedlnosti. Kájínek si své za své již odseděl.

   Vymazat
 13. veškrna a šlohpero nebyli tako nymadi jako vovar ti vypustili krakena vrahounu smilniku zloděju a podvodniku v takovem množstvi že to muselo byt tajne bez jakekoli diskuse něco jako diktatoři a ještě jim zfanatizovany narod tleskal dnes je ale narod zfanatizovany opačně a boji se jajinka kajinka vic než ruskich soudruhu

  OdpovědětVymazat
 14. Naše nezávislá, demokratická, svobodná, pluralitní média nad Kájínkem mudrují, házejí hnůj ale jej ji to hovno platný.

  Téměř jednotný názor populusu je, že Kájínek asi svatý nebude, ale jsou pochybnosti, tak ať jde z basy. Zeman koná veskrze správně.

  Admirál

  OdpovědětVymazat
 15. Prosím, je to zcela jednoduché, jen je potřebné vzít na vědomí, že věřejnoprávní = právem diktatury kapitálu. Nic tedy složitého. My předstíráme, že máme tzv. volby, ano, máme a měli jsme je i za "socíku" - nic se nezměnilo, jen diktatura proletariátu byla změněna za diktaturu kapitálu. A podle toho jsme měli tzv. socialistickou a dnes tzv. kapitalistickou demokracii. Těžko říci zda bylo lepší to dříve za 12 nebo dnes to za 14 bez 2. Tehdy byla diktaturou korumpována třída dělníků a rolníků, dnes je korumpována vrstva inteligence + pseudo jako tzv. střední. Kolik jich může postoupit mezi ELITU diktátorů (proletariátu : kapitálu), o tom rozhoduje snaživost a umělecký dojem v podlézavosti. Nezaměstnaní a bezdomovci a také ženy samoživitelky... se málo snaží.
  A konkrétně Kájinek: bohužel výroky soudu (obecně) stávají na vratkých nohách a v tomto případě možná zná pravdu jeden, ten co svědčil proti Kájinkovi a byl na místě a možná dva, pokud by někdo dokázal, že byl na místě i Kájinek a možná 3-4, pokud by ten první řekl pravdu. Soudy pracují někdy pro spravedlnost, ale také na objednávku. Dnešní česká klasika: "U soudu nehledej spravedlnost, ale jen výrok". A pak čerte raď.
  Myslím, že by se soudy pochlapily, kdyby zveřejňovaly statistiku svých omylů. Kolik sedí nevinných, kolik si nevinní odseděli, co bylo vynaloženo na jejich občanskou rehabilitaci a jak se těm nevinným soudci omluvili. A jakou za své chybné rozhodnutí nesou odpovědnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:03- tak to má hlavu i patu.

   Vymazat
 16. Pan Kájínek si odseděl hezkou řádku let, takže i pro případ, že opravdu zastřelil ty dva, kteří nepatřili zrovna k oporám společnosti, trest si odpykal. I pedofilní vrazi dětí dostávají běžně nižší tresty, než on. A jen na okraj, jestli spáchal nájemnou vraždu, jak to, že s ním nesedí i ten, kdo ho na ni najal?

  OdpovědětVymazat
 17. 13:25 „Je-li ve zprávě řeč o „šesti tisících cizinců /N.B. včetně těch z Ruska a Ukrajiny/ v horizontu několika let", je to něco alarmujícího?“ Mám problém tohoto přispěvatele nenazvat vulgárně hanlivě, když takto zdůvocňuje, že „Okamura je hloupý demagog“. Temu volovi 13:25 nedochází, že jde o reálnou hrozbu přerozdělování migrantů, kteří se hromadí jinde?

  OdpovědětVymazat
 18. Sobotka přiznal, že v Česku ročně získává azyl nebo mezinárodní ochranu 700 až 1000 osob, nejvíc jich přichází z Ukrajiny a Ruska, z Kuby, Číny, ale také Iráku a Sýrie. Zdůraznil, že v jejich přijímání nevidí žádné riziko - plus přerozdělování z bezradnosti - co s nimi u nich. ke kterému nás jak slibují - DONUTÍ. A když náš premiér prohlásí - nevidím riziko - lze se spolehnout, že riziko je pořádné i akutní. A že je s ním dobře seznámen.

  OdpovědětVymazat
 19. U Evropského dvora se projednavala žaloba Slovenska na kvoty migrantů.K Slovensku se přidalo Maďarsko a Polsko.
  .Naši se na to vysrali.V novinách u nás ani řádek.Zveřejnili to parlamentnelisty.sk a facebok.
  Do konce roku máme příjmout 6200 migrantů( ne ukrajinců).

  OdpovědětVymazat