Reklama

úterý 2. května 2017

Uvedením nových faktů odhalil Rostislav Iščenko pravdu o hrůzném masakru v Oděse

2. 5. 2017    zdroj
2. května uplynou tři roky od tragédie v Oděse, kde bylo v důsledku masových nepokojů a při požáru v Domě odborových svazů v centru města zabito 48 lidí a více než 200 zraněno. "Velmi dobře víme, že desítky, možná i stovky lidí byly zabity v Dněpropetrovsku nebo zmizely beze stopy; že stovky osob byly uvězněny v Charkově a sedí doposud. Jsou to jevy stejného rozměru. Jde o potlačení, zničení nebo izolaci potenciálních aktivistů odporu", konstatoval Iščenko.

Nehledě na to, že pachateli smrti lidí jsou ultrapraví radikálové a aktivisté Euromajdanu, právě oni každý rok brání provedení pamětních akcí na počest obětem nepokojů a pořádají různé provokace, aby obyvatelé města nemohli vyjádřit nesouhlas s řáděním nacionalistů. K potlačení odporu v Oděse přispívají i SBU a místní orgány činné v trestním řízení, které raději ignorují extremistické výzvy a hesla proukrajinských organizací.

Situaci, která v Oděse vznikla, nedávno komentoval ukrajinský politolog Rostislav Iščenko, který vysvětlil, proč je pozornost radikálů zaměřena právě na toto město a s čí pomocí ultranacionalisté uskutečňují své násilné akce.

Iščenko připomněl, že vraždy odpůrců Majdanu na Ukrajině byly prováděny ještě před tragédií v Oděse. Zločiny byly páchány zcela vědomě a s jediným cílem - potlačit odpor vůči státnímu převratu.

"Velmi dobře víme, že desítky, možná i stovky lidí byly zabity v Dněpropetrovsku, nebo zmizely beze stopy; že stovky osob byly uvězněny v Charkově a sedí tam doposud. Jsou to jevy stejného rozměru. Jde o potlačení, zničení nebo izolaci potenciálních aktivistů odporu", konstatoval politolog.

Podle Iščenka byla Oděsa vždy jedním z center tohoto odporu, takže je přirozené, že jeden z prvních úderů připadl na toto město. Provokace ze strany ultras probíhají i dnes, protože u Oděsanů je stále silný duch protestu a nesouhlas s radikálním nacionalismem, který je dnes aktivně podporován na státní úrovni. Obyvatelé města viděli na vlastní oči,čeho je schopna krajní pravice, proto se nikdo nebude smiřovat s jejich zločiny.

Iščenko poznamenává, že potlačení jihovýchodních oblastí Ukrajiny je výhodné pro oficiální Kyjev, který rukami nacionalistů prosazuje svou zločinnou politiku. Právě nahráváním úřadů mohou radikálové nerušeně uskutečňovat nepokoje a provokace proti lidem, "kteří nesouhlasí s režimem junty". Proto dokud jsou u kormidla státu zločinci, hrozí Oděse další pogromy a válka na Donbasu bude pokračovat.

"Lidový odpor však nápor vydrží a tuto moc smete", uzavírá politolog.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

59 komentářů :

 1. Akce Putinovych nacistu v Odese byl preslap. Fotbalovych fanousku bylo vice, a nacku se nezalekli.
  ======================
  No jen povezte, stalinisticke zrudy. V cem jste lepsi nez vasi nacisticti kolegove?
  Lzete snad mene?
  Zavrazdili a umucili jste snad mene lidi?
  Bylo diky vam mene hladomoru?
  Zanechali jste snad za sebou mensi spoust?
  Cenzurujete mene nez vasi rodni bratri - naciste?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dlouho jsem nečetl tak nenávistný blábol, nepodložený fakty. Nejsem komouš, ale musím se přiznat, že srovnávání komunistů s nacisty může dělat jen naprostý hlupák. Když řeknu, že mezi nacisty a katolíky není žádný rozdíl, snad jen ten, že za katolíky je daleko víc mrtvých než za nacisty, tak budu mít, na rozdíl od toho hlupáka 5:28, pravdu podloženou fakty. A přesto to srovnání bude lehce kulhat, že?! MM

   Smazat
  2. Kdyz nejsi komunista, co te tak rozcililo, hnupe? 100 milionu jste zavrazdili. Jste vetsi zlocinci nez nackove.

   Smazat
  3. Že mě to už nepřekvapuje. Jako první se tady objeví nenávistný anonymní trol 5:28, tomu říkám stát na stráži. Není důležité co vyplodí, ale hlavně něco a včas. A úroveň samozřejmě odpovídá žoldáckému naturelu, prostě žádná sláva. Na prémie to nebude.

   Smazat
  4. Rozčílila mne právě ta vaše hloupost a falešnost, s jakou tady operujete. Kde jste to číslo "100 milionů" sehnal? Kdo si ho pro vás vycucal z palce u nohy? Nebo si ho cucáte sám? Katolíci za celou svou historii povraždili v různých válkách a pronásledováních daleko víc lidí, ale to vám asi nevadí. Čísla o "rudém teroru" v Sovětském svazu jsou výluhy propagandistů, nepodložené žádnými fakty. Uveďte jediný pramen, který není propagandistický a který by uváděl vámi napsané číslo. Myslím, že nic takového v širém světě nenajdete.

   A prosím, vykejte mi. Spolu jsem krávy nepásli, i když vy k tomu řemeslu máte asi velmi blízko. MM

   Smazat
  5. Ad 8:17
   Proč jen 100? Proč ne třeba 200 nebo 300?
   Zatímco vy ty čísla cucáte z prstu a započítáváte do nich kde koho,
   tak na straně amerických imperialistů jsou ta těžkotonážní čísla prokazatelná.

   Nemůžu nepřidat, že nejsem v žádném případě komunista, ten výraz "američtí imperialisté" je ale jediný výstižný.

   Smazat
  6. Prosím - co dělá redakce? Spí? Ignoruje, že se diskuzí pravidelně zúčastňuje duševní mrzák, který zde ostatním nadává stalinistických zrůd. Jak je možné, že tyto sprosté urážky toho dobytka nejsou odstraňovány? Nemůže to tak zůstat - buď tady bude psát to sprosté a úchylné prase, nebo ostatní diskutující. To se opravdu musí nechat urážet?

   Smazat
  7. Degeneráte z incestu zplozený, jsi úchyl s vymnytou palicí. Hoď si to někde na stromě. Žiješ zbytečný život a nikomu chybět nebudeš. Jestli nemáš konopný provaz, napiš. Já ti ho pošlu. Zřídil jsem si Provaznictví, protože příští revoluce se bude jmenovat "Konopná" a podobní zmrdi jsko jsi ty, dostanou konopné kravaty, aby už nemohli škodit.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Každý by si měl, pokud chce znát fakta, dvě knihy. "Černá kniha komunismu" a "Černá kniha kapitalismu". Zadím co první, typické blablabla, jako by ji sepsali Janda s Šafem,
   druhá, velmi dobře podložená fakty, i z oficiálních zdrojů těch rádoby demokratických států. Autoři? profesoři západních univerzit. Pak se snad každému soudnému člověku otavřou oči, co je ta kapitalistická "demokracie" za zločinecký systém. Dementní adoranti kapitálu asi budou mlet nesmysly dál.

   Smazat
  10. Pozor anonyme 10.16!!!-Redakce NR upřednostňuje diskuze věcné a slušné. Je to jasně napsáno v jejich pravidlech, a když chci někam něco blábolit, musím si přečíst podmínky, za nichž blábolit mohu. Nemusíš slovíčkařit, když už chceš bránit toho zmetka a chovat se jako hlen - jako se chová on, když na diskuzích zásadně jen vztekle plive a chrchlá nadávky a urážky. "Stalinistická zrůda" je co? Proč to píše na diskuze k NR? Kdo je tady pro toho zmetka stalinistická zrůda? Nikoho takového jsem si tady nevšiml, a jestli si tenhle zmrd myslí, že si může všechno dovolit, stejně jako doma třeba kope vzteky do psa, nebo sprostě nadává své rodině, sousedům, nebo podřízeným v práci - tak prostě na diskuzích k NR vulgární nebude!!! Musí si začít tyhle zrůdy ( zbohatlíci, exekutorská pakáž, různí manažeři apod) uvědomovat, že si jejich úlety a sprostoty nikdo nemusí nechat líbit, a že bezmocnost slušných lidí proti tomu nebude trvat věčně. Ani bezmocnost proti cikánům už nebude trvat věčně. Asi to bude tyhle zmrdy hodně trápit, ale budou se muset přinutit chovat se k ostatním slušně. Chovat se sprostě není žádná svoboda, což oni si myslí, ale proti této jejich svobodě se může postavit zase svoboda těch ostatních - totiž svobodně jim rozbít nevymáchané, sprosté huby. Ať napíše ten zmetek svůj blábol, ale "stalinistických zmetků" ať si nadává anonymně někde v hospodě - tam může rovnou vyzkoušet, co to udělá, a jak opravdu vypadá taková svoboda projevu.

   Smazat
  11. 5:28 to svinstvo je zdokumentované moc dobře víme kdo to byl příznivci top09 usa banderovci
   10:16 nadává Putinovi a svádí to na něj podporovatelé banderovců těm vašim slintům nikdo nevěří

   Smazat
  12. Od redakce se nedá čekat zásah,proti těm
   idiotským kecům.Mám podezření,že je to
   právě redakce,kde to vzniká.Tuto redakci
   jsem žádal o zakročení proti uvedenému
   vulgárnímu trollovi.Protože se redakce ani
   nenamáhala odpovědět,podpořila toto moje
   podezření.
   Petr Majevský

   Smazat
 2. 5:28, v čem se lišíte od ostatních pane anonyme?
  V nedostatku faktů. Ve zbabělosti. Ve sprostotě. A v neposlední řadě v nedostatku intelektu.
  Předpokládám, že jste ještě školou povinný anebo naopak zapšklý postarší pán, který byl z vychytralosti členem strany. Ono se to přetočilo, tak jste i vy změnil vlajku.
  Jinak nemá smysl s vámi diskutovat. Vaše znalosti jsou buď nulové nebo blokované.
  V každém případě přeji hezký den.
  Petr Novák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč píšete tomu sprostému darebákovi, tomu duševnímu mrzákovi, nasranému a vzteklému, že slušných a normálních lidí je převaha nad prasaty jako je on, a příznivce na diskuzíchn rozhodně nenajde - proč mu píšete "pane anonyme" pane Nováku? Kdyby redakce NR konala jak má, a jak má uvedeno v pravidlech pro diskuze, tak tenhle prasečí, sprostý a urážející příspěvek by se vůbec neodeslal, i kdyby se to prase za klávesnicí umlátilo vzteky. Myslíte si, že má smysl debatovat s psychopaty? myslíte si, že personál v blázninci vede nějaké intelektuální rozhovory s magory? U toho lumpa nerozhodují žádné znalosti, on je jenom nasraný, vzteklý, a proto píše na diskuze urážky, jako když nevychovanci plivou na chodník hleny a vozdry. Lump 5.28 nemá větší cenu než hlen.

   Smazat
 3. A v přímém přenose to řídili fašisti Nullandová a Turčinov...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kyjev prý navštívil Kyjev. O čem tam asi jednal filuta?

   Smazat
  2. Přepsal jsem se. Kyjev navštívil Zadolárek.

   Smazat
 4. V článku ještě není připomenuto, že to vše je naplánováno a řízeno SS poradci, sami by si to Ukrajinci nedovolili. Taková je bohužel dnešní kyjevská americko-nacistická vláda.

  OdpovědětSmazat
 5. To je jasný že to organizovali Amíci. No a když to co plánovali nevyšlo, s klidem ty ukroušský nácky potopí.
  Je docela hloupý označovat každého, kdo není zmasírován massmediálníma kurvičkama a říká pravdu, za komunistu. Ono to potom nakonec může ve finále vypadat, jako že komunisti mají vždycky pravdu, což se před volbama hodí. Ovšem vysvětlit to tupounovi co si nevidí na špičku nosu je marnost nad marnost.

  OdpovědětSmazat
 6. To je konec Ukrajiny, toho umělého produktu komunistické vlády v Rusku. Co bylo Rusko, bude opět Rusko a s Haličí ať si Poláci dělají co chtějí.

  OdpovědětSmazat
 7. 5:28,ti musíš biť zrejme Mitrofanovov parchant,kdeže sa u teba berie toľká nenávisť ti Cerberusove šteňa.

  OdpovědětSmazat
 8. Já myslím, že je nejlepší toho starého, nemocného, nenávistného, žlučovitého, vzteklého přemřelu politovat a nereagovat na něj. Vždyť je to nemocný chudák, který je pořád někde v komunismu. Třeba mu opravdu ublížili. Takže politovat, říct si chudák a nechat být. Jinak se zkazíme diskuzi. Myslím toho 5:28

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On není v komunizmu 8.45 - naopak - je nasranej, že vychází najevo ty děsný prasečiny na UKrajině, a že vyjde najevo, jak se na tom podíleli jeho modly - USA - on se totiž k USA modlí, jenom mi nejde na rozum, proč tam takový škodlivý prase neodjede. Proč se tam nepřestěhuje, a nemusel by tady nikomu sprostě nadávat. Je to jeden z těch, kteří si mysleli, že se společnost v ČR změní na odpornou, primitivní americkou stoku, a ona se nejen nezměnila přes všechnu snahu mediálních prostitutů a politiků, ale dokonce se odpor proti primitivní militantnosti USA vzmáhá a sílí. Proto je tento hajzl, americký slouha a leštič amerických bot nasranej. Škoda, že někdo taky neupálí takováto podlá - pro společnost úplně bezcenná - individua.

   Smazat
  2. 9:19
   Najevo nevychází mimo vašich vylhaných blábolů vůbec nic.
   Jediné co vyšlo najevo je fakt, že Rusáci obsadoli a ukradli Krym, a neúspěšně se snažili a snaží o to samé s Dombasem a Luhanskem.

   Ty jsi te kdo by se měl odstěhovat do svého Rusácka, KLDR, na Kubu,... Ty jsi ten kdo tu neustále bolestně kvičí jak je tady zle, jaká jsme kolonie, protektorát, jací jsme otroci. Ne my. Tak se sbal a vypadni do svého ráje, kolaborante.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tak vidíš, jak se uboze odkopáváš ty uvozdřenino 9.31. O co ti jde - tobě nejde o to, abys projevil názor na hovadsky upálené lidi - co je jim do nějakého Krymu a politických šaškáren? Byli to živí lidé, kteří žádný Krym nezabrali, uvozdřenino jedna, přesto byli upáleni hovady, jako jsi ty. Jsi malý hovno ve vysoký trávě, vždycky jsi malý hovno byl, a vysoký trávě jsi záviděl. Jsi duševní mrzák - tvé vnitřní rozpory se na tobě podepsaly, ale dnes už jsi starej, zchátralej, špinavej a páchnoucí hadr, nikdo po tobě už nic nechce a všem jsi fuk - dnes už se nikam nevyšvihneš a nic nezměníš. Jsi opuštěnej jak nazelenalej vozdr od bezdomovce. Lidi, kteří vyjadřují maximální zhnusení nad takovými excesy, jakými bylo, je, a bude, trýznění civilistů při politických hrátkách bezcenných šašků a loutek ve státních vládách, by se měli podle tebe odstěhovat na Kubu nebo do KLDR - to jako chceš tím říci, že ostatní státy jsou smradlavé stoky, kde je trýznění civilistů v pohodě? Sbal se ty, zrůdo blbá, ale protože pro takové není ve světě místo nikde, hoď si mašli. Než abys duševně trpěl se svojí zrůdností mezi slušnými a zdravými lidmi, raději to skonči, protože za tvoje sračky a sprosté bláboly tě redakce NR nepustí ani na diskuze - a zas budeš trpět, a plivat ve svém brlohu pod postel. Anebo - že by tě taky někdo upálil? No - když je to tak správné - proč ne?

   Smazat
 9. Ja jsem si jist ze celej Ukrajinskej bordel spustili uSSaci hlavne a predevsim kvuli Krymu. Jasne - nacisticka Ukrajina take neni k zahozeni, ale s Ruskou flotilou a Ruskyma raketama na Krymu se bude na Rusko dost blbe utocit at uz bude utok veden jakkoliv a cimkoliv.
  V takove situaci "argumentovat" ze az Rusove vrati Krym, tak ze pak budou mit v krame opet CocaColu je totalne debilni - to s takovym napadem muzou prijit opravdu jenom "demokrate" v NATO.
  Nejvetsi slabosti tzv. Zapadu je fakt, ze se domniva ze Rusove jsou pitomi a ze nevedi co a jak a proc. Desim se momentu, kdy nejaky "odbornik" nabo snad spatne napsany algoritmus vypocte ze Rusove jsou tak slabi ze se na ne oplati zautocit. Bude to posledni sofwarovy bug na svete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší slabinou západu je ruská pátá kolona, kolaboranti a vlastizrádci jako jsi ty.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ty nejsi ani kolona 9.25 - ty nejsi žádná kolona, ty nejsi nic - jsi malý starý hovno, pro společnost už nemáš cenu ani jako vozdr bezdomovce, proto si užíváš alespoň u počítače svých sprostých sraček a urážek - jediné, na co se ve svém ubohém životě bezcenného zmrda ještě zmůžeš. Nezmůžeš se ani na disciplinovaný, slušný diskuzní příspěvek, který by byl věcný, logický, argumentační, a byl napsán spisovnou češtinou. Jsi chudák, duševní mrzák, a není z toho úniku. Skončíš hůř než prašivý pes, i těch se ujmou v útulku, tebe se neujme nikdo, a jednou tě najdou u počítače jako vzteklou zdechlinu.

   Smazat
  4. Sankce jsou čím dál víc užitečné už jenom jako PR na vlastní občany EU.
   Ubohost.

   Smazat
 10. Akce Rusáckých diverzantů snažících se o provokaci se jim prostě nepovedla a skončila fiaskem. Přepočítali se, přecenili svoje síly a podcenili síly tisíců fotbalových fanoušků.
  Jejich vinou jejich provokace stála život 50 lidí. Ale rusáčtí diverzanti byli rozdrceni v zárodku a dnes tam jsou všichni včetně ruské menšiny šťastni, že tam mají na rozdíl od slavného Novoruska svatý klid a mír. Podobně v Charkově a dalších městech a oblastech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ještě máš v plíčkách nějaký ty sprostý plivance 9.23 - nebo už jsi tady ty sprostoty vyplival, vydávil a vyzvracel všechny? Ještě se můžeme těšit na nějaký ten hlen, nebo už raději přelezeš na jiný článek zahlenit svými plivanci zas něco jiného?

   Smazat
  3. 9:23 - s jakou lehkostí přijímá každý takovýhle pitomec tvrzení ukrajinské banderovské propagandy. A to i po zkušenostech z 2. světové války. Neuvěřitelné, co za kreatury nosí naše planeta.

   Smazat
  4. 9:23 Pane jo, takovou pitomost může zplodit jen naprostý idiot. Podle vás ruští diverzanti provokovali tím, že pokojně demonstrovali svůj nesouhlas s kyjevským převratem a tisíce "fotbalových fanoušků" jejich provokaci zabránili tím, že jich 50 upálii včetně těhotné ženy? Chybí jen vysvětlit, kde vzal "fotbalový fanoušek" patent na pravdu. Trochu vám pomohu. Fanoušek je odvozeno od slova fanatik, z ukrajinských "fotbalových fanoušků" je pak složen "Pravý sektor", úderná pěst Majdanu, který se nepokrytě hlásí k odkazu Banderovců. Těch Banderovců, kteří mají na svědomí statisíce bestiálně ubitých lidí, včetně Ukrajinců. Vaše myšlení je tak pomatené, že dokonce nechtěně dokazujete, kdo je pravým pachatelem Oděsského masakru.
   S vaší úrovní myšlení byste byl schopen i napsat, že si kdysi stejně vlastenečtí hoši poradili s provokatéry a diversanty v Lidících a že potom v Protektorátu zavládl klid, mír a naprostá spokojenost s tehdejším režimem.

   Smazat
 11. Již jsem psal. Přečtu pár slov a rozhodnu se číst nebo nečíst. Redakce nemůže sedět 24 hodin a mazat debily. Všímat si debilů znamená ponížit se a to je zbytečné. Nejlepší je na ně nereagovat. Banderovci je pozůstatek Polské vlády. Skutečný ukrajinec je ruská máma a polský otec, úmyslně malé písmena. Poturčenec horší turka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. no - hladomor je výmysel - hlad vypukol aj v Poľsku, praúpôvodnov príčinou bola neúroda v prvom roku a nedostatok volov v druhom , pojedli ich, nebolo čím orať - preto sa začala kolektivizácia a prišli orať traktory, a v Kirgisku, je to na veľmo dlhú debatu o tom, že práve v týchto končinách fungovali chazari - rýchlo skúpili obilie a predávali za vyššiu cenu - kým sa vrchnosť rozkývala - už to šlo - a aby toho bolo viac, radšej nechali obilie zničiť, také sú fakty, ak tým obetiam - nedávno - tuším pred pol rokom vydalo Rusko štatistky represálii - od roku 1917 do roku 1993 bolo popravených 320 000 - politických - zbytok sú bludy soLŽEnicina - hlavne tá rozprávka - jeho, ako ho zavreli, sviniar, škoda slov, najvac ich má na svedomí Bronstein a Džeržinkij - chazar a poliak - a k našim Šimon Perez organizoval na území ČSR predaj zbraní - a aj vojenského materiálu - a napojil sa na ÚV KSČ kde z 15 členov bolo 13 chazarov - Szaltzmann - Slánsky - a jeo kamaráti to zariadili, platby šli v dolars a zlato, hovorili tomu kalorné, nebolo by z toho možno nič, keby Moshe Dajan neobrátil kormidlo a namiesto budovania socialistického Izraela začal budovať sionistický štát za podpory USA - a tak ich povešali - zlato a dolars zhabali a a máme mučeníkov- ako inak, padli za spravodlivú vec - nie ? - Horáková - mala na Zápotockého kompromitujúce materiály, fotografie z koncentráku a výpovede svedkov o jeho nedobrom charaktere, robil pomocného kata - keďže to nechcela odovzdať - a vyhrážala sa uverejnením - odvisla - nakoniec - aj Kennedyho zastrelili keď sa pokúšal vyskakovať ... takže - nechajme bájky o miliónoch obetí komunizmu - CCCP mal vtedy tuším okolo 135 milónov, tak to by bolo hádam vidieť - a koľkých komunistov - pardon stranníkov postrieľali nemci ? a iní, že ? - CCCP mal straty v druhej svetovej cca 24 miliónov- ale vojakov padlo len - no 9,5 - kto boli tí ostatní - a kto ich pozabíjal ? - Leningrad ? kto, a ako ? škoda slov ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 10:06
   Další podporovatel ussackejch agresorů a havlobanderovskejch zmrdů udavačskejch!!!!!
   Kolik denně postřílí ussacký agresoři Mexičanů to nám ty zdrápánino z JandoPutnovo zadku nenapíšeš???!!!!

   Smazat
  3. 10:15

   Ahoj ty debilní pičusi. Tvůj mikromozeček to jistě nepobere, tak aspoň pro ostatní.

   Komouši jako ty stříleli naše občany snažící se uprchnout ven z toho vašeho lágru. Z USA může "uprchnout" naprosto kdokoli chce. Naopak, statisíce každý rok se snaží dostat dovnitř. A ani ty nikdo nestřílí jak lžeš, jedině zadržuje a deportuje zpět.

   Smazat
  4. 10:21
   Ty Hownere bez mozku,vysvětli mi,jak je možný,že když někdo tak miluje USSA se musí nechat na hranicích demokraticky zastřelit????
   Copak je ussacký agresoři nevítají s otevřenou náručí????
   Zřejmě to tak vysněnej ráj na zemi nebude,když neozbrojený lidi preventivně jejich vlastní střílí v autech a na demonstracích!!!!!

   Smazat
  5. 10.06? - ty nejen že bys potřeboval nabodnout na kůl a upálit, ale ještě před tím stáhnout z kůže, co ty si dovoluješ dobytku odpornej. Co si o sobě myslíš? Že si můžeš dovolit beztrestně všechny ty urážky ostatních a sprostoty? Že na tebe nikdo nemá, a když tě redakce odstraní, opakuješ svoji sračku znovu a znovu? Tebe by měl někdo vyslídit v tvým doupěti, a zmasakrovat víc, než byli zmasakrováni lidé v Oděse, kteří se ničeho nedopustili, zatímco ty filcko smradlavá, urážíš ostatní, a ještě si myslíš, že jsi vítěz. Jsi nemocnej hajzl, parazit, zbytečnej jak hovno pod lavicí, a taky tak smrdíš.

   Smazat
 13. Nediskutovat s 10:21, jde o známého JP!!!! (Jednohlavý 3,14čus). Zbytečné!!! Diskuze se kazí!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to tady někdo přede mno napsal:

   Všímat si debilů znamená ponížit se a to je zbytečné. Nejlepší je na ně nereagovat!!!!!

   Smazat
  2. Co by si bez tvých návodů a doporučení co dělat, co psát, ským mluvit a s kým ne, ostatní soudruzi počali :-D
   Musíš ale ještě zmínit nějaký postih pro ty co tvých cenných rad neuposlechnou.

   Smazat
 14. Místní soudruzi jsou rozzuření k nepříčetnosti když někdo těm jejich prasečinám které dělali a které by zase dělat chtěli, kdyby k nim dostali příležitost, nastaví někdo zrcadlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, ale jste mimo téma článku a navíc podsouváte čtenářům činy, které nespáchali a vlastnosti, které nemají. Svá urážlivá tvrení nemáte podložena argumenty. A navíc nadáváte. V preambuli Nové republiky jasně stojí, jak má diskuze probíhat. Vy jste porušil několik zásad slušné diskuze najednou. Tak se nedivte, že budete smazán.

   Smazat
 15. Zajímalo by mně který z těch chytrých hňupů je Gregory. Nějak se v tom ztrácím. Co mu zrušili diskusi na Krajských listech tak otravuje asi tady na NR.

  OdpovědětSmazat
 16. tady je článek kde ten hnůj může uslintávat blahem to snad není pravda:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-pro-PL-Le-Penova-zene-Francii-do-prdele-Stejni-kreteni-volili-Hitlera-Cechacek-je-pekny-zmrd-kez-by-se-tu-prohnala-valka-Radsi-budu-volit-vraha-deti-nez-Zemana-Volice-KSCM-rezat-pendreky-Kdo-neveri-CT-je-idiot-486002

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Á, už víme, kdo nás tu obšťastňuje svými textovými exkrementy. Pavel P.

   Smazat
 17. Ano, tak to je. Každý ten duševní mrzák, zbytečný jak plivanec bezdomovce a taky tak opuštěný, má jenom ty svoje diskuze, kde si může vykydat žlučník, vyplivat vozdry, umístit někam svoji sračku. Bez diskuzí jsou už úplně ztraceni, protože jinou hračku nemají, a nemají nikoho, kdo by se s nimi přátelil. S takovými magory se přátelit ani nejde. Bohužel jsou tak zhrzeni životem který vedli, a který se jim nepovedl, že jsou nasraní na celý svět, a hlavně na ty slušné a normální lidi, na nichž je vidět na první pohled že jsou slušně vychovaní, a v pohodě - to se podle diskuzních projevů pozná. Na to tyhle dementi už nemají. Nezmůžou se na slušný příspěvek, a jejich inteligence se rovná asi tak čtyřem třídám ZŠ, pak pracovali někde s lopatou, a na stará kolena si pořídili počítač - a předvádějí na diskuzích inteligenci.Kdekoliv jsou, jsou trpěni, ale postupně se jich každý server zbaví, protože snižují úroveň diskuzí, ze kterých vyštvávají slušné diskutující svými urážkami a nadávkami. Proti takovým zmetkům je společnost zatím ještě bezmocná, stejně jako jsou bezmocní nájemníci bytových domů, proti cikánům, kteří dělají bordel a kravál, chovají se jak prasata, přesto s tím nikdo nic nepořídí. Taky je řešením " si jich nevšímat?" Asi to bylo řešení, proto to dopadlo jak to dopadlo, a tito si zvykli na bezmocnost ostatních a klidně se chovají jako dobytek.A všimněte si té podobnosti - každý nájemník se chová k bytu slušně, pečuje o prostředí kolem sebe a uklízí, jen tato zkažená a primitivní hovada všechno zničí a rozbijí, a pak chtějí lézt jinam. S diskutujícími je to stejné - tito mrzáci úmyslně mrzačí diskuze všude kam vlezou, a když jsou vypuzeni a zablokováni, hledají nové diskuze, které zase przní a ničí, a tak pořád dokola. Je to stejná lidská vlastnost - ničit a prznit, chovat se jako prase, a ještě se v tom vyžívat u vědomí, že na ně nikdo nemá. Takže - nemáme si všímat sprostých urážek a nadávek? Musíme si to nechat líbit? NE! Musíme udělat všechno pro to, aby z diskuzí odešli šmejdi a sprosťáci - ne naopak slušní lidi, jako se to děje. Musíme redakce všude na tyto hajzly upozorňovat, a žádat opakovaně, aby jim nebylo umožněno vůbec diskutovat. Když to dokážou Novinky, dokážou to snad všechny servery - ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ale ty sis to přečetl anonyme 11.32 - ne? A představ si, ty traktáte, že já jsem se rozhodl upozorňovat na diskuzní urážející zhovadilce tak často, jak často na diskuze vlezou urážet a nadávat ostatním. A víš proč? Protože když se stanu účastníkem diskuze, platí to i na mně a já si nepřeju být urážen nějakým vzteklým zhovadilcem s IQ psího hovna. Budu opakovaně žádat redakci, aby přijala nějaké opatření, aby se prasečí diskuze neodesílaly vůbec - aby to svinstvo nemusel nikdo z redakce NR nejprve číst. To by bylo o nervy, to chápu. Ale Novinky dokážou své diskuzní zmrdy odstraňovat z diskuzí, případně je zablokovat na celý den, nebo i déle, nebo navždy - jako je případ Jiří Večerek -Florida - který teď leze na NR pod názvem Honolulu, a podobných blbců, kteří si své diskuze "užívají" a nemohou bez nich žít, je zde více. Takže - stručně - vždycky budu na tyto strupy upozorňovat, a když to nepomůže, zkontaktuju Chovancovo ministerstvo, co si o podobných aktivitách myslí -mysli si o tom, co chceš. Ne že mi bude nějakej diskuzní závislák doporučovat , abych "sem nelezl" a jestli urážky zhovadilců tobě nevadí, mně naopak vadí, a přes to nejede vlak. Buď zdráv.

   Smazat
 18. Soudruzi,
  Konec falešných keců. Dnes v 18:00 sraz na Václaváku. Tam máte možnost svobodně ukázat jak moc to vaše ruské žvatlání myslíte vážně, jak moc je vám těch upálených líto. Jestli vás tam nebude aspoň 100 tak to bude vaše veleostuda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Tenhle troll co sem stále chodí
   a po pás se v sračkách brodí.
   Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
   Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
   Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
 19. 11,23
  Už jsi tahle pitomosti nech od JandoPutnovo oudu přepsat ty vysemeněná stará bukvice!!!!!:-¨)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.