Reklama

sobota 6. května 2017

Už je jasno: ruská armáda uzavře Petrohrad do nepřemožitelného prstence


6. 5. 2017     zdroj
Síly Baltské flotily, protivzdušné obrany a také vojenské jednotky Rosgvardiji, jednotky FSB a bojové letectvo uzavřou Petrohrad do nepřemožitelného prstence ochrany před zahájením Konfederačního poháru, přičemž zůstanou v bojovém postavení až do ukončení Petrohradského mezinárodního ekonomického fóra (PMEF).


Pravdě.ru to oznámil vysoce postavený zdroj v Národním antiteroriském výboru a sdělil podrobnosti o bezpečnostních opatřeních během dvou klíčových událostí roku 2017.

"Posílení na Baltu proběhne za 2-3 týdny, k Petrohradu připlují bojové výsadkové lodě, námořní pěchota. Obvykle flotila připlouvá do severního hlavního města na PMEF. Zakotví v jeho vodách v době fóra, aby je chránila z moře, a také k účasti na námořní výstavě Rostěchnologij a Rosoboronexportu", sdělil zdroj.

"Kromě toho budou do města umístěny dodatečné síly protivzdušné obrany, bude rozvinut členěný bezpečnostní systém, který zahrnuje S-400, "obrněnce" a další "torusy" ke krytí petrohradské oblohy před teroristickými útoky ze vzduchu, "jako byl 11.září". Do města budou rozhodně stažena vnitřní vojska z regionů a také přijedou k posílení FSB Petrohradu federální a regionální pracovníci FSB", dodal důstojník.

"Rovněž bojové letectvo, včetně pluků vrtulníků, se bude nacházet v režimu maximální bojové pohotovosti, aby provedlo opatření proti vzdušným narušitelelům, pro pozemní kontrolu. Ne, město se nezmění v militarizovanou enklávu: všechno bude, jak to bylo během summitu G20 nebo her v Soči. Rakety, letadla, armáda, námořnictvo stojí, nikdo neruší, jen pomáhají a chrání, tím spíš že S-400 na Palácovém nikdo nasazovat nebude. Ale na pozadí vlajek válečných lodí se ve vodách města mládež fotit bude určitě, jako vždy", dodal.

"Ve městě je sice zamaskovaná protivzdušná obrana. Ministerstvo vnitra a FSB střeží olympijské objekty, prohlížejí všechna okolní pohoří. Dno přilehlého moře je chráněno potápěči a speciálními roboty. Vrtulníky kontrolují objekty ze vzduchu, všechny podezřelé vozy jsou zastavovány pro další prohlídku. Dokonce ve vodách pracují cvičené běluhy", psali blogeři o ochraně Soči-2017.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. No a? Už jste se úplně zbláznili že tu publikujete takové blbosti? Nebo chcete postrašit čtenáře aby se nepokoušeli provést teroristický útok na Petrohrad?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. Ale jen některé čtenáře. Ne naše. Spíš ty, co mluví a čtou arabsky.

   Smazat
  2. 22:51 jedno musím uznat, službu dehonestace NR konáte vzorně pohotově, jenže argumentační úroveň nejen kulhá, ale tu soustavnou pozornost zcela znehodnocuje. Je to tak, rachlost intelekt ani pravdivost nenahradí. S tím se smiřte.

   Smazat
  3. Ad 22:51
   úctyhodné, čas reakce trollího hlídače: 12 minut.

   Smazat
  4. Už zase první, Jandovo filcko? Musím uznat, že tvoje nasazení jako trolla je úctyhodné, tím samozřejmě nemyslím ty tvoje jandoputno výblitky. Ale jako troll docela vyvažuješ svůj status životního losera.

   Smazat
  5. A to je proto že na toho buzika reagujete.Začněte ho přehlížet on přestane sám.
   lada

   Smazat
 2. dobře RF chrání svoje občany ne jak liberální šmejdi co je nechají terorizovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi idiot. Nic víc.

   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2075250-v-petrohradskem-metru-doslo-k-explozi

   Smazat
  2. Hele ty kreténe,neotravuj tu a jdi se zas dívat na tu svojí ČT,kde tobě vykládají jedny pohádky vytržený z kontextu a těm tvejm dětem,těm malejm blbečkům nešťastnejm ve večerníčku zas Donutil pomlouvá tebe a tvý rodiče,že jste kripli malomocní,protože nejste cigáni,nebo černí a jako taková "česká špína" máte odprejsknout na nezaclánět imigrantům a jejich fanynkám...Brzo se nějaké té exploze dočkáš taky,jen se neboj,nikdo tě v tomto neošidí...

   Smazat
  3. 23:08 jsi idiot a eu poskok čt lhavou si nalož do octa

   10:34 doufám že to občané ČR nedopustí a budou volit SPD

   Smazat
 3. Nejde o přípravu na anexi Pobaltí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na anexi území, které nemá vlastní armádu, letectvo a ani jeden tank a odkud utekla 1/3 obyvatel (převážně mladých) se není třeba připravovat. A tudíž ho není třeba ani anektovat.

   Smazat
  2. Hele, Danny, Ty naprosto ignoruješ nějaké to NATO, že jo, a Pobaltí je jeho členskými státy.

   Smazat
  3. 0:19 nečekaná informace, nebýt jí, celá diskuze je nanic. Blahopřeji

   Smazat
  4. 23:59

   Jo utekla. A do Ruska určitě ne. Ale je zajímavé, že ty ruské kukačky, které jsou tam prej hrozně utlačované fašistama, se odtamtud ani nehnou a trpělivě vyčkávají.

   Smazat
 4. 0:19 - DOST BYLO NATO !
  NATO je nebezpečný, válkychtivý, mezinárodní útočný vojenský pakt! Mocenský imperialistický nástroj a skanzen studené války! Ohrožuje světový mír a bezpečnost mnoha mírumilovných států!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravím vás, USA a NATO!

   Smazat
  2. 11:00 - Každý soudní čtenář ví, že NATO vlastně znamená USA, protože USA fakticky řídí NATO. Ale i tak díky za Vašu připomínku!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.