Reklama

.

.

pátek 19. května 2017

V centre Mníchova sa upálil muž

19. 5. 2017

19. 5. 2017  Hlavné správy

Muž sa polial niekoľkými litrami benzínu a následne sa zapálil
Muž, ktorý sa v noci nadnes v centre Mníchova polial benzínom a zapálil, svojim zraneniam približne o hodinu neskôr podľahol, informovala dnes agentúra DPA s odvolaním sa na vyhlásenie mníchovskej polície.


Podľa očitých svedkov sa 54-ročný muž na námestí Marienplatz polial niekoľkými litrami benzínu a následne sa zapálil. Okoloidúcim sa podarilo plamene uhasiť, muž však približne o hodinu neskôr v nemocnici svojim zraneniam podľahol.

Motívy jeho konania polícia vyšetruje, avšak nápisy na jeho aute zaparkovanom obďaleč naznačujú, že mohlo byť motivované politicky.

Na mužovom aute našla polícia okrem iných aj nápisy: “Vojna na nemeckej pôde – nikdy viac” alebo “Amri je len vrcholom ľadovca”, čo bola narážka na islamského extrémistu Anisa Amriho, ktorý na ukradnutom nákladnom aute zabil vlani v decembri na vianočnom trhu v Berlíne 12 ľudí.

Cudzie zavinenie mužovej smrti polícia vylúčila.

- - -

16 komentářů :

 1. Mohu se mýlit,ale dle mého názoru vyjadřují oba dva nápisy zcela zřejmý motiv.Motiv naprosté nečinnosti země,respektive německé vlády v čele s Merkel,vúči islamizaci Německa.Dnes tato německá vláda snad projevila obavu,ohledně islamizace Kosova saudskoarabskými imámy.Jistě důvodnou,wahábi islám v S.A. je z těch nejradikálnějších a imámové odsud samozřejmě také.Jen doporučuji této vládě,aby se stejně jako onen zoufalý muž zabývala též islamizací u nich v Německu,popřípadě jinde v EU,například ve Švédsku,Francii,Holandsku,Belgii,Velké Britanii a podobně.A nesnažila se jenom ten horký brambor,který si hlavně sama navařila přesunout na východ od svých hranic. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. čemu se divit, když vláda Německa je už více jek sedmdesát roků v "neněmeckých" rukou.
   Tak, jak tomu bylo i v minulosti. Dějiny se opakují.

   Vymazat
 2. Jsem přesvědčen,že se mýlíte.Teď jsem četl
  zprávu,že se německá strana diví islamizaci
  už dříve islámského Kosova.Podílí se na tom
  především imámové,které do země vysílá prý
  Saudská Arábie a islámské neziskovky.Prý tak
  saudští milionáři islamizují Kosovo.Jen mne
  napadlo,že Kosovo islamizují milionáři a SRN
  a další státy západní Evropy islamizují ti
  ubozí migrantští uprchlíci.Jsem přesvědčen,že
  v tomto případě mám na 100% pravdu!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 3. Sice se upálil, ale upálil se v demokracii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takze po tomto demokratickem palachovi se namesti neprejmenuje?
   Inu proti dnesnimu rezimu se holt nelrotestuje, proto media mlci
   Jedina demokracie je lidova demokracie

   Vymazat
  2. ne lidova demokracie ale prima a prima a povine volby!!! pro kazdeho obcana jako v Recku!!!
   Proc to nazyvaji demokracie kdyz to neni demokracie???

   Vymazat
 4. Prejmenuji po nem namesti jako po Palachovi?

  OdpovědětVymazat
 5. Mimochodem jako první neorientálec se upálil v roce 1965 Američan na protest proti válce ve Vietnamu, přijel autem i se svou roční dcerou před Pentagon. Jmenoval se Normen Morisson. Jestlipak se to náměstí před Pentagonem jmenuje po něm?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tipnul bych si,že spíš,než náměstí před Pentagonem,se po něm jmenuje nějaká diagnóza..,ale to by nám vysvětlil spíš MuDr David...
   Já jsem,když už jsme u toho upalování,spíš pro to zapálit nějakýho generála,nebo politika,než sebe...

   Vymazat
 6. Německý Palach. Nic nového pod sluncem. Merkel to neotřese jako to neotřáslo Bilakem

  OdpovědětVymazat
 7. Jasně vidím, že je nutno v celé EU demokraticky zavést důsledné kontroly aut, zda nevezou hořlavinu, nebo dokonce zápalky. P.K.

  OdpovědětVymazat
 8. POLITICI JSOU LHÁŘI,JSOU VE VLEKU ZBROJAŘSKÝCH KORPORACÍ,KTERÉ MAJÍ JEDINÝ ZÁJEM,VÁLČIT. UPÁLENÍM SE NIC NEŘEŠÍ,ARABY LOVÍ ZISKUCHTIVÉ NEZISKOVKY,VČETNĚ TZV.LÉKAŘŮ BEZ HRANIC,TLAČÍ JE DO VNITROZEMÍ EVROPY A JDE O JEDINÉ,VYVOLAT KONFLIKT CIVILIZACÍ. PROČ NÁS NUTÍ BRUSEL ZAVÉST V ČR EURO? PAK UŽ BY BYLO PRAKTICKY NEMOŽNÉ ODEJÍT Z EUROBORDELU.DNES MÁME ČESKÉ VOJÁKY POD VELENÍM POTOMKŮ HITLERA V BUNDESHWERU A CHYSTÁME SE K NAPADENÍ RUSKA.JSME NĚMECKÝM PROTEKTORÁTEM,TAJTRLÍCI ČESKÉ VLÁDY SI JEZDÍ PRO PŘÍKAZY,KTERÉ PLNÍ, JAK NĚKDEJŠÍ VLÁDNÍ GARNITURA KOMUNISTŮ ZA BREŽNĚVA.NEZBÝVÁ,NEŽ VYSTOUPIT Z EU,...Z NATO,....HÁJIT VLASTNÍ HRANICE,TÍM SVÉ DĚTI,ŽENY,SVÉ RODINY A MAJETKY.

  OdpovědětVymazat