Reklama

.

.

středa 24. května 2017

V Manchesteru útočil Islámský stát, ale Britům stejně nejvíce vadí v zemi Poláci, Slováci a Češi! aneb Jiný pohled na sebevražedný masakr v Machesteru

Pachatel Salman Abedi
- VK -
23.5.2017   AE News
V Manchesteru útočil Islámský stát, ale Britům stejně nejvíce vadí v zemi Poláci, Slováci a Češi! Prý berou Angličanům práci! A britské soudy nově posuzují vraždy lidí slovanského původu jako menší prohřešek, než je týrání psa! Genocida slovanských národů je druhým krokem v řadě po plánovaném zničení Ruska!


Včera večer na koncertu americké zpěvačky Ariany Grande v britském Manchesteru došlo k bombovému útoku. K němu se dnes odpoledne oficiálně přihlásil Islámský stát. Na místě zahynulo 22 lidí a dalších nejméně 50 bylo zraněno. Podle svědků došlo k incidentu tak, že útočník, který měl na sobě vestu s výbušninami, vešel do vestibulu haly ve chvíli, kdy lidé z koncertu už odcházeli a ochranka tak nekontrolovala vstupy do haly. Útočník tak nalezl díru v systému ochrany a využil ji k provedení tohoto útoku [1]. Zatím není jasné, kdo za útokem fyzicky stál, foto podezřelého už policie uvolnila (viz. foto nahoře), ale podle všeho šlo o místní britskou buňku IS, která verbuje členy z místních muslimských obcí, obvykle z radikalizované muslimské mládeže, tedy z řad těch muslimů, kteří se ve Velké Británii již narodili. Teoreticky by mohlo jít i o někoho s migračním původem, ale mnohem větší znepokojení ve mně vzbuzují souvislosti a události z minulého měsíce.

Místo bombového útoku, vstupní hala Manchester Arena.

Na počátku dubna totiž londýnský soud zprostil Raymonda Sculleyho obvinění z vraždy českého občana, a to v plném rozsahu, což vyvolalo obrovské pohoršení a skandál v Praze a ve Strakově akademii. Raymond Sculley vloni v září utloukl řetězem se zámkem na kolo českého občana Zdeňka Makara poté, co ho spolu s kamarády na kolech začal pronásledovat kvůli tomu, že Zdeněk Makar o jejich kolech prohlásil, že vypadají jako cyklistický gang. To se Raymonda Sculleyho dotklo a spolu s kamarády začali Zdeňka pronásledovat. Ten se otočil a když viděl, že gang za ním jede, sundal bundu a čekal, že se s ním budou chtít prát. Raymond Sculley, který byl v té době pod vlivem marihuany a dalších látek, to pochopil jako výzvu k boji, vzal ze svého kola řetěz se zámkem na jeho konci a s rozběhem udeřil Zdeňka do hlavy tak, že zámek na konci řetězu prorazil Zdeňkovi lebku. Ten padl na zem a později na následky tohoto zranění zemřel.


Britům bouchají islámské bomby u hlav, ale stejně jim nejvíc vadí Češi, Poláci a Slováci!


Jenže 3. dubna tohoto roku porota londýnského soudu zbavila Raymonda Sculleyho všech obvinění z vraždy a aby toho nebylo málo, porota ho o několik minut později zbavila dokonce i obvinění z neúmyslného zabití, což byla druhá varianta obžaloby, pokud by neprošlo obvinění z vraždy [2]. Podle soudu prý jednal Sculley v sebeobraně, protože Zdeňkovo sundání bundy mělo naznačovat, že Zdeněk Makar se chystá k pěstnímu souboji. Ovšem Zdeněk nezaútočil jako první, pouze vyčkával na útok skupinky cyklistů v čele s obviněným. Průmyslová kamera zachytila, že Raymond Sculley se choval agresivně na Zdeňka před restaurací, kde došlo k setkání pachatele a oběti.

Porotě ale stačilo tvrzení Sculleyho, že činu lituje, protože jeho myšlení v době útoku bylo zastřeno marihuanou a alkoholem. Soudu to stačilo jako omluva pro zproštění viny a sundání bundy Zdeňka Makara bylo prý jasným důkazem, že se chtěl bít a tím prý začal celý incident. Soud jaksi nevzal v úvahu, že zatímco Zdeněk Makar sundal bundu, Raymond Sculley sundal pro změnu ze svého kola řetěz se zámkem, kterým Zdeňka ubil třemi údery. Svědkové uvedli pět až šest ran řetězem do hlavy, ale porota uznala jen tři rány. „Méně než pes, méně než pes…“, zaznívalo u soudu z řad přihlížejících procesu po vynesení zprošťujícího rozsudku pro Sculleyho.

Zavražděný český občan v Londýně, Zdeněk Makar.
Raymond Sculley tak odešel od soudu bez jakéhokoliv trestu a proti rozsudku poroty není odvolání. Dokonce i za zabití psa nebo jeho utýrání se chodí v Anglii sedět, ale tady za vraždu českého občana přijde co? Osvobozující rozsudek! Jinými slovy, zavražděný Čech je pro britský soud méně, než utýraný pes! Obrovské rozčílení vypuklo v Praze na vládě a také na ministerstvu zahraničí, kde Lubomír Zaorálek slíbil, že pošle do Británie protestní nótu. Jenže ta nemá žádnou relevanci, Downing Street 10 oznámil, že je britské vládě líto rozsudku, ale musí jej respektovat, protože soudy ve Velké Británii rozhodují nezávisle [3]. Kauza způsobila obrovský poprask i v Bruselu, kde se o celé věci jednalo za zavřenými dveřmi koncem dubna. Evropská komise vyjádřila obavy, že po ukončení Brexitu začne ve Velké Británii hon na občany členských zemí EU a soudy budou účelově chránit pachatele útoků proti občanům EU.

Obrovská nenávist Britů vůči pracujícím migrantům z východní Evropy


Já musím na tomto místě upozornit, že to není úplně přesná obava. Občané EU nemusí mít v Británii obavy, ty však musí mít občané slovanských zemí v EU. Skandální rozsudek londýnského soudu ve věci zavražděného vedoucího občerstvení Zdeňka Makara, kdy rozsudek de facto legalizoval trestný čin brutální vraždy, je pouze odrazem procesu Brexitu ve Velké Británii. Všechny průzkumy veřejného mínění před Brexitem vloni v červnu jasně ukazovaly, že hlavním motorem a impulsem pro lidi podporující Brexit je migrace, ovšem nikoliv migrace Arabů, muslimů nebo černochů. ale tzv. „workforce migration“, tedy migrace pracovní síly do Velké Británie, a to zejména z východní Evropy. Ihned po Brexitu začaly v Británii útoky na polské obchodníky, na polské hospody, pekárny a autoopravny. Opravny a restaurace přitom v hojných počtech v Británii provozují Pákistánci, Číňané, Vietnamci a Turci. Na ně ovšem nikdo neútočí. Cílem jsou totiž prakticky jen Slované.


Raymond Sculley, foto před zatčením.
  
V Britech je v podvědomí hluboce zakořeněný koloniální systém chápání světa. Národy, které královská koruna koloniálně kdysi okupovala, považuje dnes Londýn za součást Commonwealthu, takže Britům nevadí muslimové, nevadí jim Pákistánci, Indové, Afričané, protože tam všude měla Británie své kolonie a tato etnika považuje za své lidi. Ovšem jestli Britům něco fakt vadí, jsou to slovanské národy. Ty nebyly nikdy kolonizovány, vždycky byly pod ochranou jiných korun, evropské šlechty, carů nebo císařů. Slovanské národy tudíž jsou historicky pro Brity národy nepoddajnými. Vzpomeňte si na tu drzost, jak na konci II. sv. války požadoval Londýn po Praze uhradit veškeré výdaje za české vojáky a piloty v Anglii, kteří za Anglii umírali. V roce 1945 veškeré náklady na stravu, výcvik a dokonce i zbraně, střelivo a munici k obraně Británie, naúčtoval Londýn k úhradě poválečné vládě v Praze. A jediní, kdo proti tomu protestovali, byli tehdejší komunisté v čele s Klementem Gottwaldem. Eduard Beneš neřekl ani slovo a příkazem nařídil Národní bance Československé, aby náklady byly Londýnu uhrazeny. Aby byly uhrazeny zrádcům národa, zrádcům z roku 1938 z Mnichova!

Válka proti slovanským národům je v plném proudu


Teď pozor, aby nedošlo k omylu. Stejný požadavek obdržela i Varšava v roce 1945, tam ovšem nedošlo k úhradě Londýnu, protože Moskva to zakázala. Co je však do nebe volající, to je postoj Londýna k vojákům z Francie nebo z Holandska. Po těchto zemích Londýn po válce žádné peníze za ubytování, výstroj a výzbroj francouzských a holandských vojáků nepožadoval. Chápete už ten dvojí metr? Britové se na slovanské národy dívají jako na nepřátelské nebo minimálně méněcenné a nepartnerské národy. Nejenom, že měl Londýn tu drzost zradit Československo v roce 1938 v Mnichově, ale po konci války měl ještě odvahu naúčtovat Československu a Polsku faktury za to, že vojáci těchto zemí v letecké bitvě o Británii a poté při tažení na Berlín pokládali své životy. Nutno dodat, že Londýn nic nenaúčtoval ani americkým či kanadským vojákům, kterých Londýn po celou dobu války ubytovával vůbec nejvíc ze zahraničních vojsk.


Na místo útoku začali lidé přinášet květiny a svíčky.

Dnes se píše rok 2017, ale od roku 1938 nebo 1945 se nezměnilo v Londýně a v jejich nahlížení na slovanské národy vůbec nic. Lautr nic. Skandální osvobozující rozsudek nad Raymondem Sculleyem je pro nás nepochopitelný, ale když se podíváme do historie, jak se Londýn choval k Praze v minulosti, tak nám najednou začnou ty souvislosti docházet. Češi, Slováci i Poláci, včetně Bulharů, jsou pracovití a šikovní lidé, kteří nemají problém se integrovat do nových domovů v cizině, nedělají problémy, nevyhazují se do vzduchu, neprovozují džihád, neznásilňují domorodé ženy na ulicích, nežádají pro sebe vlastní pravidla. Pracují nejprve pro místní zaměstnavatele, potom se postaví na vlastní nohy, otevřou si vlastní provozy, zaměstnají místní lidi. Co je na tom špatného? Jenže je pravda, že lidé z východu pracují za menší mzdy a tlačí na snižování ceny práce, takže místní Angličané potom obviňují pracovníky z východu, že devalvují cenu práce. De facto tak tomu opravdu je.


Koloniální schizma Britů vede k muslimské kolonizaci Británie


Ovšem co je naprosto nelogické, že Britům nevadí statisíce až miliony muslimů na britském sociálním systému a islamizace Albionu. Nevadí jim Pakos, migranti z Pákistánu, kteří hlavně a zejména devalvují ceny v maloobchodním sektoru už několik dekád v Británii. To nejsou Poláci, Slováci nebo Češi, kteří otevřou v Londýně restauraci s evropskou kuchyní nebo opravnu aut. To jsou miliony muslimů, kteří vytvářejí ghetta po celé Británii a proces ghettizace vede ke stěhování firem pryč, ke stěhování rodilých Britů pryč, a to co zbude v celé oblasti, to je chudoba na sociálních dávkách prostoupená muslimskou obcí a šaríjou. A to není práce Čechů nebo Poláků, že v takové oblasti klesá cena práce. To je proces a problém muslimské kolonizace Británie. Jako bumerang se Britům vrací jejich vlastní medicína. Muslimové si postupně kolonizují Britské ostrovy. Ale dojde tím k nastartování britské sebereflexe? Nikoliv. Britské soudy po Brexitu pouze ukazují, že půjdou po krku Čechům, Slovákům, Polákům a obecně všem slovanským národům. Když ctěný soud zprostí obvinění z vraždy i z neúmyslného zabití sprostého vraha, který byl v době útoku navíc pod vlivem omamných látek, tak prostě to znamená, že Londýn nastoupil cestu genocidy slovanského etnika v Evropě.
 
Před touto restaurací došlo k útoku na Zdeňka Makara. Všimněte si nápisu „Halal“, vietnamského obchodu vpravo, amerického Pizza Hut vlevo. To všechno Britům nevadí. Ale vadí jim polské shopy, české restaurace, slovenské prodejny, bulharští instalatéři, polští automechanici.

Útoky na Rusko ze západu jsou ve skutečnosti útoky proti celé slovanské civilizaci. Právě Rusko je garantem přežití slovanských národů a právě proto Londýn, britská ambasáda v Praze spolu s tou americkou sponzoruji rozvraceče národa, různé neziskovky v ČR, aby vrazily klín mezi Česko a Rusko. Nemyslete si, že plán na likvidaci slovanských národů spadl pod stůl s koncem II. sv. války. Kdepak, ten plán jede na plné obrátky, dokonce i symboly jsou vidět všude kolem, např. na MS v hokeji, když Slovákům nezahráli hymnu, když Rusům nemohli jako najít hymnu, to všechno jsou symboly a znaky pohrdání slovanskými národy a snahou o jejich dezintegraci a genocidu. Česká republika už je jenom Čechie, premiér Sobotka velí k nastoupení k pochodu do rychlejší lajny evropské dvourychlostní integrace a Německo už dokonce velí části české armády. Jaký je rozdíl mezi tím, když vás někdo umlátí řetězem v Londýně anebo zastřelí v Pobaltí na ruské frontě pod německým velením? Žádný rozdíl tam není. Symbol zůstává. Slovanské národy mají být použity proti Rusku a po použití budou zahozeny jako použitý toaletní papír. A to co zbude, to bude rozpuštěno a integrováno do Německa, do nové IV. Říše.

-VK-
Šéfredaktor AE News

33 komentářů :

 1. "Děkujeme" kulisákovi Havlovi a jeho havloidum a sluničkářům z pražské kavárny, že nás podvodem dostrkali do této "vyspělé západní demokrace", včetně jejího útočného paktu NATO a diktátorské tyranské EU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkovat netřeba. Dobrovolně se nabídli a byli použiti stejně jako jednorázové plenky. A stejně jako ony na skládce nás budou otravovat ještě hodně dlouho.
   Ukazuje se, že vztah ke slovanům jako podlidem není typicky německý, nýbrž britský. Nakažen je však celý západ, jak svědčí třeba i tamní neúcta k ruským obětem stejného teroru. Západ si své muslimy zasloužil. Je ztracen i když to ještě nevidí každý. Nás zatím chrání západem věnovaná chudoba. Bude zde někdo mít ochotu poslat EU s jejich "solidaritou" k agresorům tamtéž, kde EU již dřive umístila nás? Nejsme-li pro ni dost podlidští, tedy poslušní, ať nás vyloučí. I kdyby to způsobilo ekonomické ztráty, budou dočasné, neboť svět nadlidí končí.

   Vymazat
  2. Nevím za koho,krom sebe "děkujete".Na rozdíl od vás a dalších můj názor je nekonformní.K článku snad jen,komu se líbějí názory VK,nezapomeňte poslat příspěvek a vydávání jeho plátku.Je
   konec měsíce a na ohlupováni lidí mu schází chechtáky.To víte,chcete li číst,doslova sračky,podpořte VK ať nemusí žebrat.Vždyť za hloupost se platí,nééé?
   za hloupost se platí!

   Vymazat
 2. ..ale to jste snad věděli, když jste mrzli s klíči na Václaváku nebo ne ? Mám dojem,že dluhy jsme zaplatili pár let před převratem částí zlatého pokladu. Týkaly se i znárodněného cizího majetku, před tím rozbombardovaného na konci války, pokud si matně vzpomínám. Servilita se nevyplácí..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Národum ne, ale některým jednotlivcům zřejmě ano.

   Vymazat
 3. Vždy, když slyším slovo západní hodnoty, tak vidím: genocidu Indiánů, otrokářství v Americe, protestantské pokrytectví, které tak výstižně kritizoval Mark Twain, napalm ve Vietnamu, britské koncentrační tábory v búrské válce, Pygmeje zavřené v londýnské ZOO, záchranu cestujících z I. třídy na Titanicu na úkor žen a dětí, humanitární bombardování civilních objektů v Jugoslávii, lhaní generála Powella v Radě bezpečnosti OSN o iráckých jaderných zbraních, rozvrat Libye, smrt manželů Rosenbergových, záměrné oddalování invaze do Francie za II. světové války s cílem vykrvácet Sovětský svaz, atomovou bombu nad Hirošimou a Nagasaki, svatebčany a školáky v Afghánistánu zabité „omylem“ americkými drony, střelbu na Majdanu a převrat na Ukrajině, Sobotku na koberečku v Berlíně, Stropnického v čele armády na ruských hranicích a řadu dalších projevů „Euroatlantické demokracie.“ (N.N.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Angláni nenávidí Poláky, Slováky, Čechy a další Slovany, hodlají je po Brexitu vystěhovat, ale machometánští vrazi jim nevadí!

   Vymazat
  2. Když probíhala válka o Ostrovy s Hitlerem Bitům nevadili piloti z těch nenáviděných zemí ? Českoslovenští a polští patřili k nejlepším. ČSR a Polsko pak musely zaplatit i za tkaničky do bot zahynulých. Britové, nestydíte se ?

   Vymazat
 4. Gott strafe England ,že Švejku !

  OdpovědětVymazat
 5. Je to tak a proto je nutné volit nikoliv Sralbotu, Fialu,Babiše a ty fláterníky. Lidi myslete konečně!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nutne to je, ale cesti nevolnici si zase zvoli stare havlostrany
   A uz do ceska jdou bezenci
   Cesti nevolnici umi jen kvicet a cenzurovat
   Hanbacesko

   Vymazat
 6. Je zvláštní, že informace o zaplacení "pobytu" našich vojáků a jejich ošacení, výcvik a vyzbrojení zaplatila ČR (Beneš) anglánům , nebyla nikde akcentována ve výchovném působení socialistického režimu. Pak bych těma klíčema určitě necinkal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla, jen si nedaval pozor
   Vic se vzdelavat, min zvanit, nevolnikocesi
   Nebo budete furt v prdeli

   Vymazat
  2. ale byla a nejen to. Majetek byl následně znehodnocen a pokud nebyl přímo destruován, zbavili jsme se ho s uctivou poklonou. Možná ,že ten dluh neučinila legální vláda a Beneš v té době po Mnichovu už ani nebyl oficiálním představitelem z mapy zmizelého státu.

   Vymazat
  3. V knize Stanislava Motla Kam Zmizel zlatý poklad republiky je historie splácení požadavků Hitlera, UK a USA
   podrobně popsána.Končí výměnou měnového zlata za dluhopisy.

   Vymazat
 7. Tak tam cenzorsti cesi nevolnici nelezte
  To je ta ceska orientace na Havluv zapad

  OdpovědětVymazat
 8. Meli jste byt v Lidovych Milicich a retezem umlatit Havla
  To Havel rozpustil Varsavskou Smlouvu
  Ted jste se ostrihali na havla a cesko je kolonie
  A cenzor pravdu maze

  OdpovědětVymazat
 9. Jsme pro západní šmejdy větší odpad než ti hnusní migranti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, u tom se v Anglii již mnozí naši občané na vlastní kůži, již přesvědčili!

   Vymazat
 10. Churchill chtěl pokračovat ve válce proti SSSR, když se volným krokem dostali v květnu do Berlína, a za to jej v roce 2014 vyznamenal prezident Zeman servilně in memoriam Řádem bílého lva. Pokud lze tento článek brát seriosně a pohled Britů na Slovany odpovídá uvedenému, ani servilita hlavy českého státu na věci nic nezmění.

  OdpovědětVymazat
 11. Bylo by skvělé, kdyby tento článek otevřel oči, alespoň jednomu "vlezdoprdelkovi" západu.

  OdpovědětVymazat
 12. IS nás pomstil :))
  Mě těch britských kokotů rozhodně NENÍ líto.
  Ať ty svině chcípnou.
  Můžou si nechat rozsvítit ajfefovku. V Práglu petřínskou rozhlednu.
  Pobrečí si.
  Už našli hrdinu :-). Rakousko Uhersko hadr (viz Švejk).
  Ještě pár dojemných příběhů - a příště REPETE.

  OdpovědětVymazat
 13. Já mám ráda prezidenta Zemana, ale upřímně řečeno, taky se mi nelíbilo udělení vysokého státního vyznamenání Churchillovi. Byl to pěknej pazgřivec vždycky si hřál svoji polívčičku, jenže Stalin mu na to neskočil. Byl to W.Ch., kterýspustil spolu s tehdejším novým prezidentem USA Trumanem studenou válku. Kapitál opět cítil své ohrožení. Babička mi říkávala: nikdy nevěř Němcům a Angličanům, pro ně jsme póvl, vždycky nás zradí. Když nastal samet, říkala: nepřej si kapitalizmus, opravdu nepřej. My jsme se jí smáli, měli jsme komunistů plný zuby a v paměti 68. Babičko milá, už nemůžeš vidět a vědět, že jsi měla ve všem pravdu. Stejně tak nyní můj syn na mě hledí jako na nesvéprávného blbečka a hází po mně otrávené pohledy ( chudinko fousatá, ty jsi už úplně vypatlaná). Ach bože, proč jsou některé věci nevysvětlitelné, proč nedokážeme aspoň těm mladým říct, jakou faleš teď kolem sebe máme, do jakého průseru se řítí tento svět? Z našich dětí budou otroci nebo jejich pohůnci, obojí je stejně strašlivé. A až ( a jestli - vzhledem k jejich čím dál tím ubožejším znalostem ) prozřou, budou zase k smíchu dětem jejich, pokud budou vůbec nějaké mít, protože teď je prý in kluk s klukem a holka s holkou. Kdysi jsem četla úžasnou sci-fi, která se jmenuje Zpěv drozda. Skoro všechno jako by se naplňovalo, jímá mě naprostá hrůza. Horší, než jakou si dokázal představit samotný George Orwell.
  Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen tak pro připomenutí: To ten antibolševik Churchill zvedl po válce železnou oponu - tudíž to nebyli komunisty! A ten Churchill by měl být vděčný Stalinovi a lízat mu boty za záchranu před německým fašismem a nacismem! Zde je link:
   www.novarepublika.cz/2017/04/mirovy-triumf-cerni-psi-winstona.html#more
   PS: Naši čs. letci bojovali v Anglii proti Němcům. Na to se hodili zrádným Anglánům! A jako výsměch za projevenou vojenskou pomoc jim zřejmě zdegenerování Angláni předložili k zaplacení účty za ponožky a jinou vojenskou výstroj! Fuj, že se nestyděli!

   Vymazat
  2. Kupodivu mám stejnou zkušenost jako 23:45. Má maminka, zajímající se minimálně o politiku prohlásila jednou při nějaké příležitosti velice jednoduše:"jen aby nebyli zase páni". Názory mých dětí jsou opět velmi podobné tomu, jak bylo popsáno. Nepřičítám si vinu, spíše bych řekl, že oblbování mladých s minimálními životními zkušenostmi jade na plné obrátky (viz zde uveřejněný článek prof. Mausfelda, 15.5.17). Mnohdy říkáme, ještě, že se toho rodiče nedožili.

   Vymazat
 14. Briti su tí najskaredsí zdegenerovaný národ na svete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tzv. kobylí ksichty!

   Vymazat
  2. Ale budou jednou hezcí, až se budou nedobrovolně křížit s negrama a muzulmanama.

   Vymazat
 15. dokonca sa platilo aj za truhly a aj náklady za hľadanie po zostreloch - Beneš sa vyjadril pri tejto kauze - co nám zbývá ? - Moskva - i stalo sa -

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá sranda něco stojí. A válka je hodně drahá sranda. My jsme mohli využít majetku odsunutých Němců, jako určité formy válečných reparací. Nechám na zvážení každého, jak jsme je využily.
   Považuji za hodně naivní řeči o suverénních státech v případech zemí s velikostí bývalého Československa, tím více jeho pohrobků. O suverénnosti může dnes mluvit pouze země velikosti Indie, Číny, nebo Ruska. A to zejména kvůli jejich jadernému arzenálu. My ostatní budeme vždycky ve vleku velmocí. Paradoxně, i když severokorejský Kim vypadá, jako retardovaný, tohle si pravděpodobně uvědomuje.
   Z dnešního pohledu mi připadá život pod Moskvou přece jenom o něco volnější, než pod Bruselem, potažmo Waschingtonem. A nenechme se mýlit, protože jsme, alespoň z mého pohledu, vyměnili současný konzum za budoucnost našich potomků.

   Vymazat
 16. Tak nech si to Angláni užijú aj s úrokmi.

  OdpovědětVymazat
 17. Jaký je rozdíl mezi zavražděnou dívenkou v Beslanu v Rusku a zavražděnou holčičkou v Anglii stejnými muslimskými magory? Na první pohled žádný, ale dobře si pamatuji, jak po útoku na děti v Beslanu naše zpravodajství a to správné západní nadávalo Rusku a říkalo, jak si to pomalu zaslouží a zavinilo. Takže proč si to teď v Anglii nemají také zasloužit, když si na ten průser pěkně zadělali v Libii, Iráku, Sýrii, Jemenu .... Jó Čecha beztrestně umlátit, povraždit ruské školáčky to se asi může, ale tady se sáhlo na lepší lidi? A to nejde! Sám si vzpomínám před pár lety, jak mě šikanovali bezdůvodně na letišti v Londýně až jsem myslel, že jsem se dostal do drápů gestapa, zatímco negři a polonegři se tomu okolo smáli a chodili přes kontrolu s pouhým mávnutím pasu a nikdo jim nic nekontroloval. Já byl při prohlídce doslova okraden službu konající náckiní a jejím kolegou i o věci, které jsem v Anglii prokazatelně koupil a měl na to doklady. Vše pěkně mizelo v krabici pod stolem. A na písemnou stížnost odpověď bla bla bez omluvy.
  Těch objetí a hlavně té holčičky je mi líto, jejich rodin je mi líto, ale mohou poděkovat pouze svým vládám, jejich lžím a jejich aroganci vůči jiným národům. Holt není člověk jako člověk. Některý je i podpes, ale to už tu všechno bylo a ponaučení žádné. Mimochodem už nikdy do té Anglie nehodlám jet a anglicky mluvící turisty v Praze odbývám češtinou. Zvláště jejich náctileté smrkáče běžně k vidění ožralé už před polednem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mám špatné zkušenosti ze dvou pobytů v Anglii, krajně nepříjemní imigrační úředníci ( stejné to bylo i v Kanadě) , nos nahoru, myslí si že jim celý svět leží u nohou. Jejich soudní systém je katastrofální když proti výroku 12ti členné " laické poroty " není odvolání. To museli být samí magoři. Pěší člověk sotva může utéci cyklistům a jeden s holýma rukama proti třem z nichž jeden má řetěz těžko začne bitku. Ale i kdyby tomu tak bylo, stále musí vynést verdikt zabití a trest na nejméně 10 let . K této zemi jsem ztratil veškerý respekt, nemá v EU ani Evropě co dělat, vždy to byl jen poslušný nástroj USA na zájmy Evropy kašlali.

   Vymazat