Reklama

.

.

úterý 23. května 2017

V médiích se objevila zpráva o zkouškách otravných látek na lidech, které provádí DAEŠ

23. 5. 2017       zdroj
Teroristé DAEŠ (DAEŠ je organizace, která je zakázána v řadě zemí, včetně Ruska) testují otravné látky na lidech, než je použijí v boji. V neděli 21. května to sdělil list The Independent s odkazem na noviny The Times.

Jak píše deník, teroristé zkoušejí smrtící chemikálie na zajatcích. Jedovaté sloučeniny se uvolňují z pesticidů a mísí se s potravinami a vodou, což pak dostávají vězni.

Informace o prováděných experimentech byly nalezeny ve skrýši na univerzitě v Mosulu poté, co irácké jednotky osvobodily část města od teroristů. V dokumentech jsou uváděny výsledky pokusů a také recepty na přípravu jedů. Jeden z vězňů byl otráven síranem thallným. Umíral deset dní, trpěl horečkou, nevolností a otokem mozku. Další vězeň dostal injekce nikotinu a odvozených sloučenin.

Experti se obávají, že DAEŠ se může pokusit otrávit potraviny v západních zemích, což povede k nesčíslným obětím. Podle jejich názoru extremisté testují i nadále jedovaté chemikálie na lidech v Rakce (Sýrie).

V únoru 2017 Pentagon oznámil, že na mosulské univerzitě teroristé vyráběli otravný plyn yperit. Podle plukovníka amerického letectva Johna Dorriana se tam nacházela jedna z laboratoří teroristů na výrobu chemických zbraní.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. USA jsou světové kurvítko! Toto je jeden z následných projevů jejich zabijácké zločinecké politiky!

  OdpovědětVymazat
 2. Kdyz zakazali otravne plyny presidentovi Assadovi , proc je take nezakazali Teroristum a kdyz je pouziji proc nenasleduje utok aspon nejaky ?Treba 59 raket Tomahawk.
  Nikdy !!
  PAW

  OdpovědětVymazat
 3. ..jistě, zbraně kupují od západní demokracie a chemii si dělají doma na pískovišti*

  OdpovědětVymazat
 4. Včera to bouchlo v Manchesteru. Naše ČT spekuluje o tom, kdo by to asi jen mohl odpálit??? Až se to zjistí, to to bude ale jistě velké překvapení...!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je překvapení. Oni to Islamisti. Žádný ISIS ale Islamisti!!! Kdo věří v Islám, není radikál nebo umírněny je prostě Islamista. Neznám umírněného křesťana, nebo radikála. Co kdo z nich koná, koná ve jménu svého písma svatého. Amen, Alah agbar.

   Vymazat
 5. Anonymní 6:33
  Není to podivné,zase při vystupování Americké skupiny a zpěvačky,podobný atentát,něco jako v Paříži.

  OdpovědětVymazat
 6. No až isis prohraje a experti jse dostanou do Evropy. Tak jse budou dít věci.

  OdpovědětVymazat
 7. Evropa sklízí a bude sklízet důsledky agresivní politiky své a především svého nejpřednějšího spojence, rádoby světapána, USA. Hurá na Rusa! Ten za to může, že?

  OdpovědětVymazat