Reklama

.

.

pátek 26. května 2017

Ve sněmovně se strhla přestřelka kvůli českým vojákům pod velením Bundeswehru a kvůli proruským webům. Ministr kultury Herman potom označil NATO za mírotvorce v Evropě po II. sv. válce. Asi zapomněl, že rakety Pershing ještě v polovině 80. let mířily na jeho rodné město!

- VK -
26.5.2017 AE News

Obrovská hysterie a kanonáda proti alternativním webům a jejich zpravodajství nekončí. Včera probíhaly v poslanecké sněmovně v Praze interpelace a předseda KSČM Vojtěch Filip interpeloval ministra obrany Martina Stropnického, aby vysvětlil smlouvu s německým Bundeswehrem, kterým bylo v rámci NATO předáno velení nad 4. brigádou rychlého nasazení v Žatci německé 10. obrněné divizi [1]. Ta byla založena v roce 1959 z pozůstatků předchozí 10. divize Wehrmachtu, která byla zformována v roce 1939 v Praze jako součást ....


úderných vojsk skupiny Sever a zanikla v roce 1943 po obklíčení spojenci v Africe. Redakce AE News získala od zemského ministerstva obrany Bavorska sérii dokumentů, které se týkají pozadí vzniku 10. obrněné divize Bundeswehru se sídlem v bavorském Veitshöchheimu. Podle těchto informací byla divize v roce 1959 sestavena pod velením veteránů z Wehrmachtu, z nichž většina byla po propuštění z amerického zajetí v roce 1945 integrována do složek Bundeswehru jako zaručené denacifikované velící kapacity. Většina velících důstojníků pocházela z Afrika Korps a severoafrické fronty z 10. pancéřové divize Wehrmachtu.

10. Pancéřová divize Wehrmachtu krátce po svém vzniku v roce 1939

Podle dokumentů v roce 1945 a následně v 50. letech byla snaha Američanů v okupovaném Německu o to, aby se do čela nové západoněmecké armády dostávali jen ti vojáci a důstojníci, kteří prošli americkým zajetím a byli ideologicky zpracováni pro americkou věc. Proto většina velících důstojníků Bundeswehru v 50. letech pocházela z jednotek a divizí, které byly zajaty západními spojenci. Při podepisování spolupráce Bundeswehru s Prahou bylo navrženo německou stranou, aby afilace české 4. brigády pod německé velení spadala pod 10. pancéřovou divizi Bundeswehru.

Naše redakce zjistila, proč právě 10. divize. Její předchůdkyně a jmenovkyně 10. pancéřová divize Wehrmachtu vznikla symbolicky právě v Praze v roce 1939. Symbolicky by tak byla navázána spolupráce mezi českou armádou a německými ozbrojenými silami tam, kde byla po roce 1945 z pohledu Němců násilně přerušena osvobozením Protektorátu a porážkou Německa. Obnovení partnerství je podle našeho názoru projevem vzájemné snahy o upevnění spolupráce obou zemí na vojenské úrovni ve světle tzv. hrozeb posilování Ruské federace na východě podle původní doktríny tažení na Rusko známé jako Drang nach Osten. Tolik vyplývá z analýzy dokumentu bavorské historického ústavu.

Ministr za landsmanšaft v Sobotkově vládě chválil NATO


To je pouze úvodní obrázek pro vykreslení pozadí celého příběhu, proč je kolem celé kauzy takový rozruch. Ale to, co se odehrálo v poslanecké sněmovně včera, to stojí za pozornost. Ministr obrany Stropnický na interpelaci reagoval slovy, že to jsou všechno lži proruských médií a že smlouva s Německem je transparentní a nevyplývají z ní žádné závazky. Jenže po něm si vzal slovo někdo, od koho by to ve věci interpelace vojenských otázek nikdo nečekal. Ministr kultury Daniel Herman, který vloni šokoval českou veřejnost svým projevem na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku, kde místní osazenstvo oslovil „Milí krajané“ a potom si sedl po pravici šéfa Sudeťáků Berndta Posselta (psali jsme o tom minulý rok zde), si vzal ve sněmovně slovo. Daniel Herman se totiž v interpelacích emocionálně odkopal neuvěřitelným způsobem. Mír v Evropě je po II. sv válce prý zajištěn pouze a díky NATO. Komunistům se díky NATO nepodařilo rozpoutat další válku.

Daniel Herman, ministr kultury ČR a v poslední době spojka Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Sobotkově vládě.

Tady zastavím a jsem v šoku. Jakou proboha „další“ válku? Komunisté v Evropě rozpoutali nějakou válku? Pane Hermane, jste psychicky v pořádku? Nespadl jste z Marsu? Nebo jste žil v nějaké jiné Evropě v paralelním vesmíru? Jakou válku komunisté kdy rozpoutali v Evropě? Všichni jsme dosud měli zato, že dvě nejstrašnější války, které Evropa zažila, rozpoutalo právě Německo, kam tak rád jezdíte na Sudetoněmecké slavnosti. A právě komunistický tehdy Sovětský svaz tu druhou sv. válku ukončil poté, co Rudá armáda nesla největší ztráty a největší tíhu bojů proti nacistickému Německu. Takže znovu se ptám, o jaké „další“ válce jste mluvil? Jenže to zdaleka nebylo všechno, protože Daniel Herman měl potřebu se opřít do celé věci mnohem intenzivněji.

Herman mluvil o morální a hospodářské devastaci komunistů, ale to neměl…

 

Vzápětí přešel na rétoriku proti současnému Rusku. To prý okupuje východ Ukrajiny a Krym. Nijak jsme si nevšimli, že by na východě Ukrajiny bojovalo Rusko. Odpor proti Kyjevu vychází z řad místních domorodých povstalců, kterým hrozí genocida od ukrajinské a dnes už vlastně demoralizované armády. A pokud jde o Krym, tam proběhlo lidové referendum o připojení k Rusku, podobně jako kdysi se Slovensko po I. sv. válce odtrhlo od Maďarska a připojilo se k Česku a vzniklo Československo. Stejně jako se odtrhlo Kosovo od Srbska a vyhlásilo samostatnost*). Kde jste byl, když se odtrhlo Kosovo? A proč by Krym, historicky spjatý s Ruskem a s dominantně ruským obyvatelstvem, neměl mít právo na sebeurčení? Kdo jste, že si troufáte odpírat národu právo na to, v jakém svazku a s kým chce být? To jste demokrat? Styďte se, pane Hermane!

Daniel Herman vloni na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku, uprostřed šéf landsmanšaftu Berndt Posselt, vpravo Horst Seehofer, ministerský předseda Bavorska

Od Hermana zazněla vzápětí další perla, že komunisté měli 40 let na to, aby zemi zdevastovali morálním a hospodářským způsobem tak, že se z toho hrabeme dodnes. Tento výrok mi doslova vyrazil dech. Takže o té morálce. Ty politické skandály, korupce po roce 1989, celkem 4 miliony exekucí, 100 tisíc lidí bez domova, kupónová privatizace, vytunelování bank, IPB, Mostecká uhelná, Setuza, Spolchemie, rozkradení Poldi Kladno, likvidace družstev, zničení největší oděvní továrny ve Střední Evropě OP Prostějov, milion rodin, které dnes mají kde bydlet díky komunistické výstavbě bytů, vy sám jste v jednom takovém bytě bydlel v Českých Budějovicích, kde berete drzost mluvit o morálním rozkladu? Tolik korupce a podvodů nebylo v ČSSR za celých 40 let, co jich je teď za posledních pár let vaší koaliční vlády, milý pane Hermane!

 

Mluvit o ekonomické devastaci v domě oběšencově je výstřel do vlastního gesichtu, herr Herman!

 

A pokud jde o hospodářské zdevastování, tak jak nazvete dnešní státní dluh? Ten se vyšplhal po roce 1989 na neuvěřitelných 1,7 bilionu korun. Ale to není to nejhorší. Zadlužení domácností, obyčejné dluhy fyzických osob, dosahují v ČR 1,4 bilionu korun, to je více než roční státní rozpočet. Jak se opovažujete mluvit o zdevastování země, když státní dluh před rokem 1989 nebyl prakticky žádný, naopak naší zemi dlužily ostatní státy. Co to zkoušíte za lživou propagandu na občany této země?

No, a závěrem projevu potom Daniel Herman vyjádřil údiv nad tím, že komunisté sedí v parlamentu ještě i v roce 2017. No, pane Hermane. Jestli to nebude tím, že tam sedí kvůli tomu, že byli zvoleni v demokratických volbách, víme? Vy, jako demokrat, byste to snad mohl pochopit, že demokracie je o pluralitě názorů. A jestliže někdo začne takto útočit na nějakou stranu v parlamentu, tak by se měl vzdát svého mandátu a odejít, protože demokracie není o tom, že platí jen pro ty, kteří pečou s landsmančaftem, s Bundeswehrem nebo s NATO.

Rozmístěné rakety Pershing II v Neu Ulmu v Německu v 80. letech. Tato baterie mířila na západní a jižní Čechy na seřadiště vojsk ČSLA a letecké útvary a kasárny.

Chtěl bych zdůraznit jednu věc. Máme v redakci mapy získané z archivu zemského úřadu Bavorska pro informace a styk s veřejností. Jsou v nich zakreslené mj. i cíle pro plánované údery amerických raket Pershing rozmístěných v 80. letech v Bavorsku. Baterie a americká poziční postavení XXVI. a XXVIII. úderného postavení USMC v Novém Ulmu, které spravovaly baterie Pershing II, mířily právě na České Budějovice, kde jste se narodil. Když mluvíte o garantech míru, byla to americká armáda, která nasunula jaderné zbraně do Turecka v 60. letech a tím vznikla na druhé straně Atlantiku následně Karibská krize, protože Sovětský svaz na to musel reagovat. Kde v tom vidíte jaký mír?

Američané nasunuli do Německa rakety Pershing na hranici doteku s Československem a NDR. Sovětský svaz držel jaderné zbraně do poslední chvíle daleko na svém území. Znovu se ptám, kde v tom vidíte jaký mír v podání NATO a USA? Co to zkoušíte na občany ČR? Že se nestydíte. Jezdíte si za Sudeťáky do Norimberku na jejich slavnosti, nazýváte je milými krajany a po pravici Berndta Posselta se smějete jako sluníčko. Plivete na úpadek morálky a hospodářství do roku 1989, ale sám jste ve vládě, která spravuje pomalu dvoubilionový státní dluh vzniklý po roce 1989 a nevadí vám, že občané berou čtvrtinové mzdy ve srovnání s Německem.

Ministr kultury chválí NATO jako mírotvorce, asi zapomněl na Zátoku sviní, americké rakety v Turecku a odvetu Moskvy na Kubě

 

Zastáváte se ministra obrany, který na základě kusu papíru, který ani není právním dokumentem, předal v rámci NATO velení nad 4. brigádou německé divizi, která v síni bojových tradic má odkaz na svoji předchůdkyni z dob Wehrmachtu, která vznikla v roce 1939 v Praze po obsazení republiky. Hledáte slova zadostiučinění tam, kde by se každý ostatní naopak měl stydět za to, co dělá a měl by šoupat nohama a držet ústa a krok. Ten samý Bundeswehr a ta samá divize dnes má vojáky v Pobaltí, kde se budují odpalovací rampy pro rakety Tomahawk pro pozemní útok na Rusko. A český voják má být v této válce pod velením Bundeswehru. Příprava a nácvik na boj proti Ruské federaci. Psali jsme o tom zde.

Kde berete odvahu jezdit opět a znovu i letos do Německa za Sudeťáky [2], tentokrát i s panem Bělobrádkem, šéfem vaší strany, a to v době výročí zahájení Heydrichiády a podávat si ruce s těmi, kdo nás v roce 1938 vyháněli z domovů a dosud naší zemi nevyplatili reparace? A už asi nevyplatí, po podpisu skandální Česko-německé deklarace. Kde berete odvahu mluvit o rozpadu morálky a hospodářství, když jediný doložitelný rozpad nastal teprve po roce 1989, což dokladuje státní i vládní dluh, spolu s dluhem domácností. A kde je naše armáda, čtvrtmilionový sbor mužů připravený chránit republiku? Rozbili jste armádu na prvočinitele po roce 1989. Zničili jste fabriky, závody, družstva, živočišnou i rostlinnou výrobu, cpete nám do regálů potraviny z ciziny naplněné druhojakostními surovinami nebo rovnou jedy!

Přehlídka čety 4. brigády v Žatci

Kdo vydává rozkazy, když se brigáda začlení do německé divize? Nadřízený dává rozkazy. To neokecáte, nevylžete se z toho, zradili jste tento národ! Dali jste brigádu pod velení pancéřové divize Bundeswehru a kdykoliv bude nějaká mise nebo cvičení, budou Němci velet Čechům. Nedělejte z nás vojáků v záloze debily, pane ministře! Česká armáda nemá co pohledávat v Pobaltí nebo v Asii. Má především chránit hranice proti migrantům, proti hrozbě zvenčí. Nemá se stávat sama hrozbou pro někoho jiného, pro Ruskou federaci a ani pro nikoho jiného, protože NATO je pro Rusko hrozbou i pro mnohé další demokratické země, které jen nechtějí žít pod jařmem diktátu Pax Americana. Eskalujete situaci v Evropě, nikdo vám k tomu z řad lidu nedal mandát! Vy sice máte jméno německého původu, ale to má mnoho Čechů. Otázkou je, jestli máte i srdce německé. Protože při pohledu na vaše chování mám pocit, že hájíte zájmy německých soukmenovců, ne českého národa!

O propagandě, o mohutném útoku českých médií na alternativní servery, o propagandistickém pořadu na ČT2, o teroristickém útoku v Manchesteru, o výstupu Daniela Hermana ve sněmovně, o mohutném tažení proti slovanským zemím, o přepisování dějin a historie, o vlivu Německa na jednotlivé ministry v české vládě, o tom všem a o dalších věcech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.


-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj videa: iDnes [1]

*)  Tedy bych rád opravil šéfredaktora EA News - na Kosovu žádné referendum o odtržení od Srbska neproběhlo! Kosovo při odtržení ani nebylo autonomní republikou jako Krym. Odtržení Kosova je spíš ukázkou čistě kořistnické imperiální politiky USA, prosazované agresivní válkou.

54 komentářů :

 1. Ministr Herman ještě zapomněl zmínit, jak ruští okupanti, nasoukaní do amerických uniforem, svrhli v srpnu 1945 atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1) Prokaž své tvrzení, že ruští okupanti, nasoukaní do amerických uniforem, svrhli v srpnu 1945 atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki. Když to do 24 hod. neprokážeš lze Tě prohlásit za veřejného blba a lháře!
   2) Ale když jsi to myslel ironicky, uvědom si laskavě, že ironizujúce výrazy třeba dávat do uvozovek. Proč lezeš na veřejní internet, když neznáš ani tuto základní zásadu?! Takto jen lidi oblbuješ a mágoříš! A tak se aspoň ospravedlň čtenářům, že jsi nedouk!
   moudrý Brouk Pytlík

   Vymazat
  2. Brouku Pytliku, pochopis konecne ze jsi hloupy
   A ze tady lidi nenaj cas pro ty hloupe jako jsi ty davat neco do uvozkvek?
   Proste nestacis na uroven teto diskuze
   Tak jsi nekam mezi hloupe, bude ti lip

   Vymazat
  3. 1945 – Dvě atomové bomby svržené na vyčerpané Japonsko (více v ruštině zde:http://www.usinfo.ru/c3.files/2mirovaja3.htm), což mělo za následek smrt asi 200 tisíc (podle jiných zdrojů 0,5 milionu) lidí, většinou žen a dětí. Široce rozšířená domněnka o tom, že bomby byly shozeny pro záchranu životů Američanů není pravdivá. Bomby byly shozeny za účelem zastrašení nového nepřítele, Stalina, když Japonsko se již snažilo vyjednat kapitulaci. Vedoucí velitelé druhé světové války, včetně Dwighta D. Eisenhowera, Chestera Nimitze a Curtise Lemaye, všichni neschvalovali použití atomových bomb proti poraženému nepříteli. Kromě toho byly bomby shozeny navzdory zákazu Haagské úmluvy z roku 1907 – „neexistuje žádná omluva pro neomezené ničení nebo útoky na civilisty a civilní objekty jako takové“. Nagasaki byl námořní základnou … Po okupaci Japonska americkými vojsky zemřelo hladem 10 milionů lidí. Také, jako obvykle, Američané plně prokázali svou „civilizovanost“: dobrou tradicí bylo nošení „suvenýrů“, vytvořených z kostí a jiných částí těla mrtvých Japonců.
   Pan Olšer mi určitě promine...
   Ještě mi vadí, že tomu pochybnému klerikovi nikdo nepřipomněl "státu ukradený církevní majetek", překrucování výsledků na ÚSTR a jak vláda začleňuje nepřizpůsobivé, tedy jak je plněn v tomto bodě vládní program!

   Vymazat
  4. Herman předvedl typický postoj židáka - ten, kdo nedělá to co chceme my, tak nese vinu za to, co proti němu podnikáme. Mimochodem Bělobrádek je také žid.

   Vymazat
 2. Dokazovat soutěživý, raději nepřátelský vztah mezi Českým státem a Německem je nošení dříví do lesa. České dějiny jsou 1000 let střídavé války proti Německu. Každý, kdo podřizuje Český stát Německu je zrádcem českých zájmů.
  V angličtině se krásně rýmuje "kde je Německo - tam je NEPŘÍTEL!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I starej Masin jasne rikal jaky jsou nemci svine
   (O mladych vrazich Masinech to je jina)

   Vymazat
  2. Má babička vždy říkávala: Němcům nevěřit, nevěřit, nevěřit!!! A za zradu trestat!

   Vymazat
  3. 17:23 po valce se kolaboratori houpali na lucernach
   Jaktoze se hermann nehoupa?
   Protoze cesi jsou onuce

   Vymazat
  4. A můj dědeček, který mluvil německy jako česky, ( i babička) říkal, že nejlepší Němec je chcíplej Němec. A to byl prosím inteligent, ředitel gymnazia.

   Vymazat
 3. Ten černoprdlenický buzerant bude jednou zlikvidován a se všemi jemu podobnými zrádci, kolaboranty a parazity !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tihle Hermani touží po krvi. Provokují, aby mohli vyvolat konflikt. Touží po tom, rozpoutat fašistický teror jako na Ukrajině.
   Všechny demokratické strany by se měli spojit a eliminovat Hermany, katolíky a fašouny z politického a společenského života!

   Vymazat
  2. Od ceho jsou kandelabry?

   Vymazat
  3. Drzej žid, buzerant - až si sem naženou muzulmany, půjde první. Že o židovská obec tohodle kripla vůbec drží mezi sebou?

   Vymazat
 4. Na sjezd sudeťáků teď jedou kromě jejich dlouhobého agenta Hermana i místopředseda vlády a další ministr Bělobrádek, tedy již dva členové vlády. Mluví o sbližování s Němci, to by bylo v pořádku mezi národy, ale jaké sbližování s Posseltem a dalšími, Posselt ještě nedávno nazval odsun rozhodnutý vítěznými velmocemi v Postupimi genocidou. Sudeťáci představovaní Henleinem pomohli rozbít Československo, sudeťák K.H.Frank byl katem v Lidicích a za Heydrichiády,připravoval pro Heydricha vyhlazení českého národa (viz dnešní LN) sudeťáci z Henleinovy strany se stali všichni členy NSDAP a byli horlivějšími nacisty než říšští Němci. Volby jsou blízko, budeme si to pamatovat, KDUČSL je jako kolaborantská strana nevolitelná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čistá vlastizrada podle §309!

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlastizrada

   Vymazat
  2. Mas pravdu
   Jenze blbi cesi si cernoprdelniky zase zvoli

   Vymazat
  3. 17:20 vše je o lidech , a co ty koho jsi volil od války ????????? po válce ať jdou všichni do pekel !!!!

   Vymazat
  4. 17:39 me je ceska vlada u prdele
   To ty ji musis slouzit
   Promysli trochu vic co pises, a to v jakem nevolnictvi havlocesko je

   Vymazat
  5. No ty volby bohužel zase tak blízko nejsou. Blíží se prázdniny, pak začne škola, pak podzim a kdo by chodil na demonstrace, žejo? Vždycky tam vidím samý báby jako já nebostarý chlapi, co tyhle hrůzy zažili osobně. Mladý se sejdou jenom když chtěj prosadit trávu. Doufám, že si to s multi-kulti a němčourama užijou.

   Vymazat
  6. 17:47 komunisti a dnešní banda je to samé ,tak že nůž emigranta tě najde kdekoliv zrádče !

   Vymazat
  7. 7:02 no a tim ze uznavas ze to jsou vrazi uznavas ze jsi odpad a ze treba te zlikvidovat
   Jen se pred popravou neposer jako horakova

   Vymazat
  8. 7:02 tebe nuz nebo hrebiky

   Vymazat
  9. Panové ještě jste se nesmířili se smrti,i to nějakou dobu potrvá.

   Vymazat
 5. Tyto plody fašizmu jsou dílem katolické církve.
  Neponaučeni z předchozího sejí vítr vazalové Vatikánský*

  OdpovědětVymazat
 6. Hele, lidi, opravdu si někdo myslí, že HERRMANN je někdo, kdy je hrdým Čechem? Buď sem jeho předci přitáhli jako cizáci a on má jen tah na fáterland, nebo to byli HEŘMANI, co při cestě do do německý řitě germanizovali své příjmení. Každopádně si je třeba ohlídat, až budou hadi převlékat kůže aby jim to neprošlo. Svým chováním občan heřmanů jen dává najevo, že ve své podstatě je to jen takový mužik, hovno pán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman je žid konvertovaný na katolíka.

   Vymazat
  2. 16:47 spíš nacek a Bělobrádek nemá daleko !

   Vymazat
 7. Je to hitlerovský poskok a nepřítel českého národa , proč na něj komunisti nepodají žalobu , když zcela nepochybně lže a pomlouvá !! Klerikální prase !!

  OdpovědětVymazat
 8. Kdo z Čechů může tyhle bigotní katolíky , německé poskoky , likvidátory českého národa volit ? To jsou moraváci takoví hlupáci ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KDU-ČSL je nejreakčnější strana v politickém spektru!
   Gang protektorátních kolaborantů!

   Vymazat
  2. A co TOP009? To jsou také pěkní hajzlové!!!

   Vymazat
 9. Musíme vydržet! Kolaboranti evidentně podle instrukcí Washingtonu spustili ofenzivu!

  OdpovědětVymazat
 10. Že by se chystala antikomoušská anticharta? Veřím tomu, že by na ni stáli cirkusáci frontu. Bartoška s Dykem by se prali o první podpis!

  OdpovědětVymazat
 11. Pokud je někdo členem Vlády, zastupuje nikoliv jen vlastní nějakou politickou stranu, které je členem, ale logicky i právně stát, tedy všechny občany a nerozhoduje, zda někam jede, respektive zda někde vystupuje údajně jako jen soukromá osoba, protože bez zmocnění Vlády k tomu. To by musel předem rezignovat na svou vládní funkci, aby byl skutečně jen soukromou osobou a pokud by ale zůstal členem nějaké politické strany, zase, mělo by to význam jejím jménem, tedy tak úplně soukromou osobou by, zase nebyl. / Co se toho ministra obrany ČR týče, zodpovídá se Poslanecké sněmovně, respektive ta si může vynutit jeho odvolání vyjádřením nedůvěry Vládě,... pokud Premiér jeho jednání toleruje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- Takže sorry, považuji to plně za zradu občanů Česka.

   Vymazat
 12. TA ŠIBENICE NA ROHU
  JE PRO TEBE HAVLOSOUDRUHU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyhruzek tu mas jako nasrano a trpis je tady, ty hovado cenzorske

   Vymazat
 13. Tož jsem hned říkal, že jde o nerozlučné spojenectví s Wehrmachtem, jen jsem přidal a také SS. To se jistě ukáže při dalším rozboru. A Stropnický, který tomu "souručenství ve zbrani" s nacisty dává posvěcení je velečernou kaňkou ANO - podprůměrný politik a ještě horší herec ubírá hlasy ANO. Herman, alias Emanuel Moravec mladší, je již zjevem klasikou kolaborantství s německým neonacismem, který se zatím maskuje do podoby "jen" Hlinkovského luďáctví.
  Moraváci volí lidovce v domnění, že mají něco společného s křesťanskou vírou a netuší že jsou to pohrobci Tissa. Ale Češi by se tedy mohli pochlapit, když Moraváci selhávají a ve volbách české luďáky vymazat i s jejich usmiřováním se sudeťáckým nacismem.
  Komunisty nemusím, ale to neznamená, že musím ten současný politický póvl, vzývající jako zlaté tele kapitalismus. Poctivě řečeno, pokud jde o charaktery tehdejších a dnešních politiků, nemají si co vyčítat, jen nenažranost a marasmus těch dnešních vzrostla o tisícinásobky a podlost o stonásobky. Za potřesení rukou oligarchou jsou dnešní politici, kteří si jen pod zadky posouvají křesla podle výsledku čehosi, čemu se říká volby, prodat i svoji manželku, natož obě babičky.
  Jinak celkem chápu ony stále častější výkřiky "zlatý komunismus" těch, co byli současným režimem odřeni ne na kost, ale až na morek, chápu tato volání těmi, kteří se cítí zrazení dnes snad totálně kapitálem zkorumpovanou vrstvou lidí, která by měla tvořit avantgardu národa a ona tvoří její smetiště a často i hnojiště. Retrogardu = českou kavárnu a tzv. "kulturní a intelektuální frontu" ošálilo cinkání peněz kapitálu, těch peněz, které byly ukradeny občanům. Ano, ti, co se cítí poctěni spojenectvím s nejhrubším kapitálem a jsou korumpováni nakradenými penězi občanů, dnes fandí válkám, genocidě, uprchlictví, kolonizaci Evropy jinými národy, jsou asistenty těchto vrahů, jsou participanty na terorismu a těžko věřit jejich falešnému hořekování nad tragickým Manchestrem, jaké v "neposlušných" zemích s takovou chutí sami plodí.
  Slušnými lidmi nevolitelní: lidovci, TOP 09, ODS, ČSSD! Už proto, že ovzduší našeho státu otravují 27 roků a bez obměny se z marasmu dneška nevyhrabeme.
  A k volbám prezidenta: Zeman je kandidát inteligentních občanů, není kandidátem nafoukanců, snobů, nadlidí, kteří se pasovali na VIP a "elitu", není kandidátem těch, kteří potřebují za prezidenta loutku! Jejich kandidátem jsou Horáčci, třeba Štěchové a Zvorálkové a kdo ví, třeba i Herrmannové - Karl Frankové, Göringové...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci za každou dobu připomínat minulost, ale autor starého federálního vtipu to nemohl lépe vyjádřit, ve vztahu k Vašemu příspěvku, když pravil: "Víš, kdo je to Moravák?...???..."no přeci Slovák, co nedošel do Čech!"...(viz pozn. o Tisovi)

   Vymazat
 14. Co pozitivního může vzejít z ministryně obrany SRN jež je členem Bilderbergu a jež jistě neprosazuje elitářské zájmy jen vůči ČR prostřednictvím SRN jako nástroje řízení dějů na Evropské půdě? Buď se k nám přidáte jako západní Slované a nebo zůstanete Slovany. Zřejmě za 1. i 2.sv. válkou a současným protiruským tlakem stojí stále stejné síly. Jedno jak se jejich klan nyní jmenuje a jaká módní slova zrovna používá. Cíle jsou však stále stejné. Východní území bohatá na poslední nedotčené zdroje na planetě zemi. Zdroje, jejichž globální ovládnutí je nutné k celkové dominanci a závislosti všech ostatních na jejich blahovůli a přídělech za servilitu a poddajnost. A v cestě jim stále stojí ten Slovanský plebs. Podlidé. Zplozenci pekla a největší zlo na planetě. Čtyřikráte už to skoro vyšlo. Poprvé jim shořela Moskva pod rukama. Podruhé se to celé zvrtlo a Rusové jim zbaběle utekli z války. Potřetí už chybělo jen 16km a zase nic. Po čtvrté už to vypadalo tak nadějně a na lep jim skočil opilý mužík jenž by se z nadšení rozdal ale byl z minutu dvanáct nečekaně odstaven.
  Kdy konečně vyjdou nejvyšší elity s pravdou ven a vyjeví nám svou upřímnou touhu očistit planetu od Slovanského plevelu. Prevence je prevence. Nejlépe spálit plevel velkým žárem, nebo použít nějaký postřik. Herbicidy, nebo defolianty jako Agent Orange se vždy hodí a výroba je levná. S obojím mají Sionisticko globalistické elity již bohaté zkušenosti. V zájmu nejvyššího možného postavení vyvoleného národa dokonce neváhali obětovat ani nižší svého rodu. Ale co otevírá víc zadní vrátka než upřímné pokání a vzedmuté emoce zúčastněných ze smutku nad 6 miliony duší. Inu kšeft je kšeft a prachy znamenají moc. A moc nade vším lidstvem je jim dána nejvyšším, jak je psáno v knize knih, protože oni jsou národem vyvoleným. Pokrevní, globální národ vyvolených bez definovaného území, které by mohlo být ohroženo, nebo ztraceno. Jejich zemí je celý glob ovládaný sítí finančních pokrevních toků. A jak se nám svět stále zmenšuje a zrychluje jsou vazby probíhajících dějů stále více očividné a obtížněji maskovatelné. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ze Slovanů jsou běsní. I ten skřet Kissinger řekl, Slovany můžete zničit, ale nemůžete je porazit.

   Vymazat
 15. Morální devastace za komunistů? To byl skutečně paradox, že lidé tehdy drželi pohromadě daleko více, než dnes - proto i tolik dobrých vzpomínek na tehdejší přátelství. Byli udavači, ale tak primitivní - proti těm dnes "sofistikovaným"P špiclům. Lidé nespěchali do důchodu, flákači nebyli pěstováni, ale potíráni, rozvodovost ani ne poloviční, matky samoživitelky - velká neznámá věc, většina dětí měla rodiče u sebe, neznali jsme bezdomovectví a o chudobincích jsme slyšeli z vyprávění svých dědů. Nebyli lidé bydlící v odpadcích a živící se na smetištích, nebyli žebráci. Nebyli ale ani exekutoři, vražedné zadlužení občanů, nebyli zloději ve "fracích"? JAK JSME MOHLI JEN TU TĚŽKOU DOBU DIKTATURY PROLETARIÁTU PŘEŽÍT?! PROTO VÍTEJ DIKTATURO KAPITÁLU, JAK ŠŤASTNĚ SE ŽIJE S TERORISMEM, VÁLKAMI, JAKÉ POTĚŠENÍ SE NA LIDSTVO HRNE Z NEBES - MANA - NE PUMA, RAKETA, SMRT. AŤ ŽIJE NAŠE VELKÉ KAPITALISTICKÉ VÍTĚZSTVÍ NAD SOCIÁLNÍ SPRAVEDLNOSTÍ, PRÁVEM A PRAVDOU. PRYČ S TOU HNUSOTOU, JAKOU JE MASARYKOVSKÝ HUMANISMUS!

  OdpovědětVymazat
 16. Ironie (v uvozovkach pro nahloupleho BroukaPytlika) cechum prd pomuze

  OdpovědětVymazat
 17. Zde se vyskytl velmi vystizny a inteligentni perispevek ! Souhlasim s nim na 100 % - ma cislo 17:39
  Smekam v ucte !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. Ten pičus Herman si dělá co chce.
  V TV prohlásil, že byl na té sudeťácké ožíračce už několikrát.
  Taky prohlásil, že je letošní zájezd další skvělý počin naší vlády, přestože minutu před tím citovala TV Zadolárka, že Bělobrádek tam jede za svou partaj a ne za vládu. Sudetská pakáž je na 100% sponzorem lidovců, což znamená, že tato strana dál páchá vlastizradu, za přihlížení toho imbecila Sobotky.

  OdpovědětVymazat
 19. Již po návštěve Hermana u sudeťáků jsem mailem
  žádal premiéra Sobotku o jeho odvolání.Důvodem
  mé žádosti bylo vlastizrádné vystupování toho
  tvora a výzva k likvidaci českého státu a také
  začlenění do SRN.Sobotka ani neráčil odpovědět.
  Vzhledem k tomu,že členové ČSSD podporují stále
  Sobotku v roli předsedy partaje,jsem došel k tomu,
  že socani nejsou Češi a podporují vlastizrádnost
  těch gaunerů ve vládních funkcích.Každý slušný
  člověk by takovou partaj už dávno opustil.ČSSD
  je stranou vlastizrádců a jejich vedení i členové
  patří za mříže.A přesto se najdou lidé,kteří je
  budou opětně volit.To nechápu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petr Majevský to jsou úplně stejný šmejdi havlistický.

   Vymazat
 20. U Lipan vymreli cesti rekove, zustal sliz
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat