Reklama

čtvrtek 4. května 2017

Vtip a nevtip na dnešní den najednou!

vlk
4. 5. 2017 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.co
 

Nikdy bych nevěřil, že lze v jednom dnu a jednom kousku vydat současně vtip i nevtip. Vlastně opačně – nevtip i vtip…Vlk míní, život mění. Ale je to zase napsáno životem. Tedy geniálně.
Což platí i pro dnešek.

Takže nejdříve Nevtip.

Babiš a jeho PR servis věrni svojí strategii zaplavilo včerejší noviny tímto inzerátem:
proc_ano

Zkrátka Babiš je zase jen bezbranná obět´ manipulace zloduchů. On to s námi přece myslí dobře. Nejlíp. Chce nás prostě mít jako svou svou firmu, jejíž zaměstnance charakterizoval na uniklé nahrávce slovem debilové….

Ovšem na internetu se okamžitě objevil ten inzerát upravený do reálu, pro mne jako geniální vtip.

babisuvinzerat_parodie Ano, tohle je jádro pudla! Ne nikdo se nesnaží umlčet Babiše, jen on opravdu hodlá o svých kauzách mlčet a mlčet a mlčet!

48 komentářů :

 1. Otázka je , proč ho Sobotka neprokádroval , než s ním šel do koalice ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:42
   Bez Babiše nemohl vládu sestavit (ani s komunisty).

   A nezapomeňte také na tento Zemanův výrok (prosinec 2013):

   "Přijmeme tedy tento služební zákon. A já jako gesto dobré vůle vůči panu Babišovi v případě, když v prosinci tento zákon projde prvním čtením, to budu považovat za dostatečnou garanci, abych jmenoval pana Babiše ministrem financí."

   Smazat
 2. Pane Vlku ,mlčeti zlato...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ba ne. Vlk se nenechal opít rohlíkem Andrejových keců a vytáček. Souhlasím s Vlkem téměř ve všem. Jne by si měl jako přesvědčený sociální demokrat všímat i toho, jak Sobotka změnil původně dělnickou stranu a stranu zaměstnaných lidí na obchodní subjekt mafií, která s pracujícími a zaměstnanými nemá téměř už nic společného. A o otrocké zahraniční politice Sobotky a jeho party už vůbec nemluvím. Ale, lidi, ten Babiš je podstatně horší!!! Sledujte ty jeho figurky - Jourová, Stropnický, Ťok, Pelikán, Zlatuška ... bože, to je ale skvadra bezpáteřních loktařů s protinárodním zaměřením!!!MM

   Smazat
  2. Anonymní 4.května 2017 13:38

   Tvrdit, že na obchodní subjekt změnil "původně dělnickou stranu a stranu zaměstnaných lidí" Sobotka, je v rozporu s fakty.

   Vyšehradská výzva (Karel Šplíchal a další v červenci 2009):

   "Jsme politická strana - ne obchodní společnost. ... Važme si dlouhodobé práce věrných členů sociální demokracie, kteří nepřišli jen za kariérou.
   Touto výzvou chceme oslovit ty členy ČSSD, kteří sdílejí náš názor na budoucnost sociální demokracie."

   https://www.novinky.cz/specialy/dokumenty/174644-vysehradska-vyzva.html

   Smazat
  3. Kudy chodil tudy krad sociální demokrat. (K. ČAPEK)

   Smazat
  4. Jan Kopecký-Že Sobotka změnil partaj na
   obchodní společnost není celá pravda.On
   jenom dotáhl do konce to,co začali jeho
   předchůdci,jako Gross,Špidla a částečně
   už Miloš Zeman.Sobotka to ještě vylepšil
   svou podlézavou politikou vůči Bruseli a
   EU vůbec.Stejně tak podlézal i Německu!
   Petr Majevský

   Smazat
  5. 17:49
   Přinejmenším z jejich linie nevybočil. - Přesto se ČSSD ani dnes na obchodní společnost (Hulínský, Březina, Poche e tutti quanti) beze zbytku redukovat nedá. Jen to ten levicový "zbytek" má zatraceně těžké. -
   Paroubek byl pravděpodobně jediný přesvědčený sociální demokrat v čele ČSSD.

   Smazat
 3. Spíše bych řekl, že Babiš nechce mlčet o všech těch kauzách, které tady byly v minulosti a k kterých vlastně ani nic moc nevíme, spíše tušíme. Babiš je jistě něco jako "gauner" ale pracující proti ještě větším gaunerům z řad CSSD, ODS, TO09.....Proč si myslíte, že najednou Sobotkovi vadí co dělá Babiš a předtím mu vůbec nevadilo co dělal Klaus, Dlouhý, Špidla, Topolánek, Nečas...no Sobotka se bojí, bojí se, že Babiš začne mluvit a pak půjde do tepláků možná polovina politiků. Zcela jistě Babiš má z titulu své funkce na MF spoustu výbušných informací, protože tady v České republice se odjakživa uchovávají citlivé informace na kdekoho, pro pozdější použití ve vhodný čas.Proto chtějí Babiše dostat na kolena, ovšem Babis není Sraboltka a vsadil bych se, že pokud bude Babiš zatlačen do kouta, tak vše co má vytáhne ven a to bude konec politiků a jejich loutkovodičů v Čechách.
  Nejsem volič Babiše, k výše uvedenému jsem pouze dospěl na základě logické úvahy a dostupných informací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rovněž se přikláním za tuto verzi a kolego 12:50 díky. Babiše nemusím, musí to být opravdu tvrdý podnikatel. Ale to neznamená, že když je tvrdý, není protizákonný. Podívejme se jak záskal jednotlivé společnosti a pak hodnoťme. O tomto nechce mluvit. Podívejme se jak poškodil zemědělce na Jihlavsku. nebezpečné je ovšem ještě horší situace, že uvádí tento podnikatel,( zemědělec) že spis je už pět let na státním zastupitelstvu a nic se neděje. Ano, má pod sebou min,. spravedlnosti. Teď je otázkou, je to všechno opravdu tak skorumpované? Na druhé straně, tady se stalo módou, že se hned odsuzuje politik, když je na něj nějaké podezření. Po několika letech se sice ukáže, že to byl jen výmysl, nebo politické hrátky," ale " v daný okamžik se ho" podařilo odstranit." Důkaz a zase jenom důkaz. Přesně doložit co? kdy? kde? jak? proč? skoda? A pak ho odsuďte, třeba na 20 let. Na druhé straně, kdo je zase tak čistý, že by mohl prohlásit, ja jsem opravdu čistý. Podivme se na parlament a možná budeme překvapeni. Já tvrdím, že jich najdem tak možná do desítky. Bohužel je to sice ubohé zjištění ale asi zkutečné. Bohužel takový je obraz naší tzv. politické elity.

   Smazat
  2. S tím se dá souhlasit a jen hlupák nedovede pochopit jeho vysvětlení.

   Smazat
  3. 12:50 tak to bych jsi přál hnědé tepláky jim budou slušet

   Smazat
 4. spiš je otazka proč tedy když někdo krade a bohoušek o tom vi dokonce i jak nepoda misto demise trestni oznameni třeba jestli je kobliha neukrad nebo jestli mu je s kalousem nechtěně neodhlasovali přestože tito dva jsou už od pohledu svati vic jak celički vatikan včetně

  OdpovědětSmazat
 5. Kardinální otázkou je, proč nebuduje rozkvět Slovenska ale Česka - možná odpověď: protože Češi jsou (zvol podle vztahu ke koblihám) - blbější (chytřejší) než Slováci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozkvět Slovenska ani Česka ho opravdu nezajímá, pouze a jenom osobní.Avšak jako správný podnikatel ví, kdy má popustit otěže, aby se otroci tetelili blahem.

   Smazat
  2. 13:36
   Asi se na Slovensku tak rychle a zběsile neprivatizovalo.

   Smazat
 6. Všichni jsou hnusní a trapní.Že je politika svinstvo ( a česká obzvlášť) ví každý. Za totality stejně jako teď - čím se to liší? Babiš se od politických matadorů liší především tím, že on na tomto svinstvu nezbohatl, na rozdíl od nich. Sobotka nikdy nepracoval, a další a další. Jsou to vyučení politici -líné svině, a paraziti. A jestli někde Babiš řekl, že Marxová se opíjí, že Kalousek je zlodějská svině, co je Němcová a ostatní šmejdi, je úplně jedno kde to řekl a proč to řekl - je to pravda. On jediný si mohl a může dovolit říkat pravdu, protože - opakuji - na všivé politice nezbohatl. Je až odporné pro všechny lidi, kteří pamatují celé to svinstvo jak začalo před sedmadvaceti léty,tohle divadlo. Proč se neútočí na všechny skutečné zloděje, jimž politikaření, kterým si udělali ze státu trhací kalendář, vyneslo obří majetek? Do roku 1989 se měli pouze "dobře" protože všichni pocházejí z komunistických, potažmo estébáckých hnízd - proto taky taková podlost a zkaženost. Ovšem teď jsou ze všech milionáři - už ta neskutečná drzost nadiktovat si tak vysoké platy, zatímco ostatní lidé musejí vyžít s desetinou jejich příjmů. Nevím, jak dlouho by mne rodina milovala, kdybych vždycky sežral skoro celý chleba, jim bych nechal drobky, a tvářil bych se jako dobrodinec - jako oni - a demokrat. Ano - demokradi jsou to, zloději, šmejdi, lumpové a darebáci! A najednou - půl roku před volbami - začali vyhrabávat na Babiše všelijaké drby - kde byly tyto drby dřív? Tady se opakuje "kubiceho" zpráva, Češi opět dokazují, že nejsou způsobilí si sami vládnout, jen hádat se, rvát se, skákat si navzájem po krku, všichni - VŠICHNI!! manipulují s justicí, policií a medii, jsou to hnusné loutky, ovládané z USA, i kulturu nám nechali ukrást viz TV, na kterou se už vůbec nedá dívat. Blbější žumpa, než samotná USA. Ukradli nám i vodu - a oni mají tu drzost napadat Babiše? To oni ukradli a prodali vodu - ne Babiš! Proč už do prdele se jich na to nikdo nezeptá? Proč se pořád píšou všude jen píčoviny - Babiš tohle a Babiš tamto - kdo tohle řídí a platí? I ten "Vlk" se musel připojit k tomuto hnoji? Vždyť kdo má soudnost, je Čech a žije tady, nejméně od toho roku 1989, a není mrzák - vidí a slyší - přece všichni víme, čím jsme si prošli, a že jedna vláda za druhou byla plná gaunerů! Všechny ty rvačky a hádanice - následně pak demise- jsme celému světu pro smích! Už aby tuhle zadluženou, na kdekom závislou státní stoku koupil nějaký rozumný multimiliardář a všechny ty politické a další mocenské hajzly nakopal do prdele! A vysídlit! Jako museli Němci opustit naši zem, měli by si i oni, a jejich rodiny ( všichni!!!) a veškeré příbuzenstvo zabalit patnáct kilo, seřadit se do transportu a mazat odtud pryč. Aby zde ani jeden ten zločinec nezůstal. To, co se zde děje, už je na újmu na duševním zdraví všech slušných lidí a na blití. Co zas přijde - zas nějakej vychcandíra, a zas si budeme "utahovat opasky"? Do kdy? Kdy tohle skončí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od duše napsaný komentář, díky za něj.
   lada

   Smazat
  2. Zase jeden sluha, který opakuje chyby Klause. My přece nemáme žádné skutečné podnikatele. Tak to bylo prezentováno v roce 1990. A tak za hubičku předali politici ODS všechny významné firmy cizím podnikatelům. Pokud by tak postupovali Číňané, tak dnes by jim v jejich zemi nepatřilo téměř nic a hospodářský zázrak by se nekonal. Byly by na tom stejně jako my dnes!

   Smazat
  3. Trochu málo k typickému blouznění v komentu z 13:05: „Že je politika svinstvo ( a česká obzvlášť) ví každý. „ Každý neví, vzdělanější to formulují tak, že politika nemá morálku, proč by česká měla být jiná? Ostatně, má 13:05 stejně rozsáhlé zkušenosti v jiných, kulturně srovnatelných státech, aby tvrdil, že „česká obvzlášť“? Komu se to hodí? Nevím, do jaké míry na politice zbohatli ti „vyučení“ politici, ale nelze nevědět, že druhým nejbohatším mužem v ČR se stal pan Andrej Babiš, což zajisté nemohlo být jinak, než že využil těch možností, které nabízelo postavení důvěryhodného kádru v komunistické nomenklatuře, hned potom možností a situace, kterou tehdejší i současné právní a politické prostředí umožnilo. Dnes se dokonce hraje o důkazy, kdo dané meze překračoval jak a kdo víc. Babiše miliardy a nutně tvrdé metody práce nikdo myslící nepopře. „Češi opět dokazují, že nejsou způsobilí si sami vládnout, jen hádat se, rvát se, skákat si navzájem po krku ...“ pokud bys‘ sledoval události alespoň v Evropě, bylo by ti známo, jak dlouho nemá např. Belgie vládu, jak dlouho Británie vedla vlastně občanskou válku v Severním Irsku, jak se střídaly vlády ve Francii než to řešila 5. republika, věděl bys‘, jak si vládnou Italové ... Nevíš, opakuješ sudeťackou propagandu. To nevíš taky. Pravdu máš, že jsme se nechali vyplenit zahraničním kapitálem, tak jsme si svoje představitele vybrali počínaje zvoněním klíči. „...Rozumný miliardář...“ – blouzníš. Aby byl a zůstal kdokoli miliardářem, musí dosahovat nadprůměrný zisk, aby nebyl pohlcen konkurencí. I rentiér je nucen hradit si správu majetku, právní, finanční a namnoze i bursovní služby. Jinak se mu zdroj renty tenčí a pokud nebude dost obezřetný, může být jeho majetek nepřátelsky převzat. Takže rozumný miliardář? Ten o stát, který poskytuje rozsáhlé veřejné a sociální služby zájem mít nemůže, byť by si to třeba ze srdce přál. V tržních podmínkách by s takovým břemenem neobstál. Jestli chceš vyhošťovat, musel bys‘ nejdříve řádně soudit a dokazovat. Mimochodem, odsunovaní Němci měli nárok na 50 kg pro osobu, našli se tady tací „revolucionáři“ že i z těch 50 kg Němcům násilně brali. Kdy to co kritizuješ skončí? Jedině průchodem hlubokou krizí, katastrofou. Pokud ji lidstvo přežije. Nestačí jen slušní lidé, museli by znát, rozumět a dohodnout se v takové většině, že současný, už nemravný a k sebezáhubě pracující systém či režim racionálním postupem vyvrátí. To, bohužel, je téměř vyloučené. Ostatně víme, že takovým pokusem byla ruská říjnová revoluce 1917. 13:05, chápu to rozhořčení, nechápu ovšem, jak je možné zobat z ruky zrovna Babišovi i když zobáno už bylo Klausům, Kalouskům, Topolánkům, Nečasům – proč ne dalším, že?

   Smazat
  4. Všichni co tu po převratu zbohatli, zbohatli na tom svinstvu včetně Babiše. Těch parazitů se tu vyrojilo jak sarančat. A všichni loupili tu socialisticky neschopnou a zbankrotovanou výrobu až do stovek miliard. Nebo že by to přece jen byly ty těžce vydělané miliardy svou vlastní prací?

   Smazat
 7. Já bych řekl,že pravý vtip je vtom, kdo nejvíc nabádá k utahování opasků tak ten nejvíce krade.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Vzpomínáte si někdo, když byli u moci odesáci, zněla celým státem věta. " Padni komu padni". A nejvíce kradli, nejen oni, ale téměř všichni. "Tak na chvíli jsme oblbli tento národ a jede se dál". Nic se nezměnilo. jde to pořát k horčímu a myslím si, že dokud se nevyhážou všichni, do jednoho bude to ještě horší. Tydy platí jen jedno:http://ortel.cz/tvorba/text-skladby-ortel-defenestrace-defenestrace

   Smazat
  2. 14:33
   Také je třeba upozornit na mantru zbohatlíků-pokud někdo ukázal na zloděje a zločince ten se hájil okamžitě tím že je to pouhá závist.

   Smazat
 8. Kdo to ještě nepochopil ,tak začala válka mafie.Ono se to dá nazvat studenou válkou ,protože každý na každého má takové zničující kalibry,že je vlastně ani nemohou použít.Tak se jenom zastrašují ti kluci mafiánský.

  OdpovědětSmazat
 9. Takže, co nám to pan vtipný Vlk chtěl vlatně říci?
  Že ať žije lidumil Slávek Sobotka a jeho smečka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Vlk prostě naletěl všem, kteří jdou Babišovi po krku. Také si jen uboze kopl spolu s pozicí, opozicí a Českou televizí bez ohledu na to, že to žluklé máslo mají na hlavě všichni, přičemž Babiš zřejmě nejméně.
   asi se zapoměl sám sebe zeptat, komu ten hon na Babiše asi prospívá, že.

   Smazat
  2. Dobře, že všichni jdou proti Babišovi. Napravo i nalevo víme, že Babiš je bezskrupulózní oligarcha, který si dělá z politiky bene a na lidi v podstatě kálí. Je jen ostudou některých českých voličů.

   Smazat
  3. A ty jsi anonyme 13.51 bezskrupulozní diskuzní trouba. O Babišovi nevíš nic, ale účastníš se honu.Vlastně víš - a sice to, co ti nahustily do palice mediální prefabrikáty. Jsi prototyp člověka po mozkovým klystýru a co to dovede z původně normálního člověka udělat - nebo ty jsi nikdy normální nebyl? Tak to potom sorry jako...

   Smazat
  4. 13:31

   Babiš je nespravedlivě pronásledovaná chudinka. Kdo nevěří - ať tam běží!

   Smazat
  5. Naopak - on vůbec není chudinka, a jako jedinej nedřepí zarytě u svýho koryta kvůli přezdívce "mzda" tj. zásadní zlodějna stodvacetlitrů měsíčně na každou pomazanou hlavu z těch šašků, se kterou se rozkrádá státní rozpočet už sedmadvacet let. Ti tam jsou, a střídají se jen kvůli tomu - ne aby v ČR nějak vládli, a aby zem prosperovala. O zemi, kde z ničeho nic, kde se vzali, tu se vzali, vyrostli miliardáři a proti nim hromady chudáků a bezdomovců, zem, která ještě ani za sedmadvacet let nezná pojem sociální bydlení - se nedá říci, že prosperuje. To můžou říci jen oni - ano, těm se koryto zdárně plní. To oni dostali od nějakého zázračného dědouška svůj syppytlíček a oslíčka otřes se - my se otřásáme leda tak hnusem. A o tom to je - Babiš rozhodně není chudinka - kdyby byl, nepořádali by na něj všichni ti po zuby ozbrojení kulometčíci hon.

   Smazat
  6. O Babišovi stačí vědět jen jedno - že si za nějakých pár desítek let nakupil majetek v hodnotě pouhých 70 miliard. To je teda výkon.

   Smazat
 10. Vlku svou alergií na Babiše jste vedle jak ta jedle.Lidi nezajímá co a jak kdy Babiš zorganizoval ve svůj prospěch.To je lidská přirozenost o on se svými mimořádnými manažerskými schopnosti využil všeho co mu proradní politici nabízeli svými mizernými zákony.Tady jde o budoucnost,to znamená využít Babiše v prospěch státu,tedy nás všech. A on je přesvědčivý a lidé věří,že on je ten nejlepší z toho co se v politické žumpě nabízí.A věřte že bude volen masivně a nezávisle na všech korytářských intrikách,neboť podlostí ČSSD,TOP,ODS atd. jsme si užili dost.Prostě pokus číslo X,uvidíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někteří čeští voliči od roku 89 neustále dokazují, že jsou nemyslící, bez citu pro morálku a spravedlnost, otroci médií a lživých proroků. Začalo to Havlem, pak byl na řadě Klaus, pak Zeman a nyní Babiš. To je ubohá úroveň a nijak jinak, než se stát kolonií, to ani dopadnou nemohlo. Škoda, jsem rád Čechem, ale strašně trpím. P.P.

   Smazat
  2. Tak to jste kapku přehnal - Havel a Babiš? No to .. sorry jako...

   Smazat
  3. 13:54
   15:01

   Ona by se taková drobná spojitost našla (a není tak bezvýznamná): Havlova "nepolitická politika" a Babišovo "nejsem politik".
   - Pěkně to jde dohromady s často omílanou frází: "politika je svinstvo".
   (Pi)tomio Okamura nakonec neříká nic tak moc jiného: "já jsem poctivec". To lidi hrozně rádi slyší.

   Smazat
 11. Odhlédneme-li od kauzy Čapí hnízdo, co vlastně dneska soc. dem. a s ní spřízněná média Babišovi vyčítají? Že mu tečou peníze skrze korunové dluhopisy? V tom případě by si ti, co toto do zblbnutí opakují, měli zjistit, jaký je zákon o korunových dluhopisech a kdo ho navrhl a kdo ho ve sněmovně odhlasoval. Není chyba A. Babiše, že postupuje podle zákona, nebo snad jo? Za tři roky tahle sněmovna nebyla schopná přijmout novelu tohoto zákona, která by vše napravila...
  Podotýkám, že mi lezou krkem jak Babiš, tak Sobotka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Tučka.
   Čápí hnízdo je jen bakšiš od politiků pro Babiše.On si hlídá dotace pro své firmy a navíc si je může proplatit.Proběhla informace,že si zatím nevyplatil dividendy ve výši 25mld.aby nemusel platit státu daň z dividend.Také je známo,že dluží bankám 50mld.Když bude zle,dividendy pobere a dluhy nechá státu,jako Bakala.

   Smazat
  2. Nedokážete se vysrat na to blbý hnízdo mister Tučka? A co takhle zloděj Vondra, zloděj Kalousek, zloděj Gross, zloděj Kocourek, zloděj....zloděj....zloděj.... ti nemají hnízda? Všichni jsou jen mizerové, kašpaři, a zloději, a taky lháři. Musí oblbovat občany. Ona není zlodějina to, co měsíčně kradou ze státního rozpočtu a přezdívají tomu mzda? Víte kolik by za to za dvacet sedm let bylo čapích hnízd? Nikoho nesere, že naše země je rozkradené hnízdo bez průmyslu, bez zemědělství, bez vlastních potravin a bez vlastní vody, ale o čapím hnízdě se tady bude plkat. A jak to, že o něčem takovém vůbec víte? Inu z medií - z medií. Nebýt medií, víme hovno, a media nám sdělí jen to, co se jim hodí. Co takhle ta Tykačovo pevnost - to není hnízdo? A ty firmy, které koupili další obrzloději - to nejsou hnízda? Proti nim je Babiš jen chudší chasník, a přesto se dokázal úplně zříci ubohých peněz,o které každý měsíc okradou ostatní šmejdi státní rozpočet, a rvou se kvůli nim jako ohaři. Proč myslíte, že nastal ten hon na Babiše? Protože jako jediný dokázal dostat rozpočet do přebytku - za 27 let politických pletich jediný a první! Protože vidí, že stoupá jeho obliba u občanů, a tak ho musejí shazovat, a naivně si myslí, že když se jim takhle úspěšně daří odvrátit pozornost od svých zlodějin a excesů, a Babiše se zbaví, lidi budou tyhle šmejdy považovat za hrdiny, a budou je volit znovu. Ono taky - mít měsíčně stodvacet litrů za to, že někde dřepím, proletuju se po světě s kravaťákama, a blbě žvaním -- o to přijít, se nechce nikomu. A o tom to celé je.

   Smazat
  3. Taky názor:Že mu tečou peníze skrze korunové dluhopisy? V tom případě by si ti, co toto do zblbnutí opakují, měli zjistit, jaký je zákon o korunových dluhopisech a kdo ho navrhl a kdo ho ve sněmovně odhlasoval. Není chyba A. Babiše, že postupuje podle zákona, nebo snad jo?
   Podle zákona je to někde na hraně, ale morálně je to neomluvitelné od politika, který o sobě tvrdí, že o nekradne. A Tykač nenení ministrem vlády jako někdo.

   Smazat
 12. Za celou touto srandou bude asi něco jiného. Ještě nedávno se Sobotka rval za svou funkci předsedy ČSSD, bojoval za svou premiérskou židli a dnes??? Najednou podává demisi a počítá s tím, že už nebude premiérem. A na vše hrozně spěchá.
  Na druhé straně v EU Merkelka upekla povinné přijímání imigrantů a hrozí sankcemi. Má se to už brzy podepisovat. A Sobotka dostal strach. Je to sice darebák první třídy ale takové vlastizrady se asi bojí. Když nebude premiérem, nic podepsat nemusí. A nový premiér k tomu do voleb nebude mít mandát. Není spíš tohle důvod k té demisi? Babiš je jen zástupný důvod.

  OdpovědětSmazat
 13. Babiš je sice mafián, ale má ve všech kritikách na adresu ostatních politruků absolutní pravdu.
  To je "jádro pudla", Vlku.

  OdpovědětSmazat
 14. Redakce se omlouvá za malé nedopatření.Tady je pokračování článku pana VLKa,které omylem nebylo zveřejněno:
  ...Byla jedna země, kde všichni politici byli čestní, pracovití, nekradli a lidé je měli rádi a nedali by na ně dopustit. Lidem tam rostly platy rychleji než inflace, zlepšovaly se sociální podmínky a ministr obrany nebyl vypatlaný NATOid, takže lidé měli ve své vlastní zemi pocit bezpečí .Hodní politici také dbali, aby si nikdo nemusel utahovat opasky. Potom v té zemi byly volby a cizácký černokněžník Mamiš oblouznil lid svými sliby a kouzelnými lekvary. Od té chvíle se v té zemi dařilo lidu špatně. Mamiš ukradl, na co přišel a tak nebylo za co stavět dálnice,dětská hřiště, bydlení pro seniory, pro matky samoživitelky a sociálně slabé, vyplácet porodné, valorizovat důchody a platy státních zaměstnanců, financovat arbitráže z předchozích výhodných smluv a jiné důležité věci.Byl natolik chamtivý, že něž aby zvýšil státní dluh, pomocí kouzel a výběrčích daní raději ztrestal lid jeho snížením o 70miliard. Nu, ještěže se našli chrabří jinoši jménem Kokotka a spol. a tomuto řádění udělali přítrž. Zase bude v Čechách i na Moravě dobře,už nikdo krást nebude, tak nám slibují...
  smrt NATO

  OdpovědětSmazat
 15. Babiš není o nic víc mafián než ta ostatní smečka - co se jich za celých sedmadvacet let prostřídalo na českém vládním trůnu, každej bratru za stodvacet litrů měsíčně plus levný žrádlo, lékařský ošetření prvotřídní ihned, luxusní bydlení, luxusní auta, luxusní dovolené, projížďky po světě s rodinou - jak jinak by na to byli měli, když je jeden každej lempl? To právě oni potřebovali rychle naše vlastní miliardáře, a proměnit ČR na mafiánskou Sicilii. A teď pořádají hon na Babiše, protože se v něm ztrácí jejich vlastní hnusné zlodějiny - nějak není na nic jiného mediální čas. Babiš jako jediný dokázal přebytkový rozpočet - kam se na něj serou všichni ti břídilové. A taky si nebere servítky, když o jejich zlodějinách mluví. A vůbec - co to, že se Sobotka tak rychle vzdává premiérského trůnu? A Chovanec ( druhá svině) - a celé ty zmatky? Kdo jim namydlil schody? A co za tím doopravdy vězí? Zase víme hovno, jako vždycky. Přece půl roku před volbama žvanit, že je to kvůli Babišovi, do kterého se navážejí dva roky, je podněkud směšné - ne? Za nějaká klauniáda, a jak je vidět, zas jim to spousta lidských ovcí baští. Ach bože!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, je to jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Nejvíce se mi líbí jak se pěkně odkopávají a jeden na druhého pěkně práskají. To se bude před volbama hodit. Je to všechno pěknej ksindl, kterým jde jen o sebe aby si nakradli co ještě zbylo a na lidi, kterým by měli sloužit, zvysoka kašlou.

   Smazat
  2. Přebytkový rozpočet není zázrak, stačí manipulace s čísly a současná hospodářská konjuktura. Že pan Babiš s čísly manipulovat umí, že zná a má k tomu odborníky, nelze pochybovat. Divím se ovšem, jak to může někdo sežrat.

   Smazat
 16. Tak nezbývá než zvolit někoho, kdo ještě není na seznamu loutek současného vedení EU. O takových politicích sice mainstreamová média lživě tvrdí, že se jedná o krajní pravici a populisty. O politicích současných vládních a i bývalých vládních politických stran je však bezpečně známo, že s nimi vede cesta z kopce rovnou do pekla. SPD možná není ideální volba pro slunečné časy, ale dnes tu není jiná politická strana, která by si dokázala poradit s nefunkční EU a dalšími problémy v Česku.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.