Reklama

.

.

středa 10. května 2017

Z pokoutně zveřejněných nahrávek odposlechů na utajeném serveru Šuman je patrné, že Marek Přibil nahrával rozhovory, které vedl s Babišem systematicky a opakovaně a Babiše provokoval, aby se k jím nastoleným tématům vyjadřoval... IP adresa "Julius Šuman" je jistě policejními složkami snadno odhalitelná, včetně jejího majitele, který by měl podat vysvětlení veřejnosti!

Jiří Svoboda,komentář
10.5. 2017   zdroj První zprávy
Kdo platil Marka Přibila za nahrávky? Zná ho Chovanec?
Zejména ministr vnitra Chovanec by měl usilovat o vyšetření a informování veřejnosti v této věci. Jinak se nevyhne on a ČSSD podezření, že bezpečnostní složky jím řízené zneužívaly pravomoc veřejného činitele. Bude jinak obtížné se ubránit podezření, že tyto nahrávky byly pořízené a nyní v pravý čas zveřejněné s cílem ovlivnit parlamentní volby a politické uspořádání v zemi. Otázka "KOMU TO SLOUŽÍ" je nasnadě.

Bezpečnostní složky by to měly objasnit tím spíše, že se obdobný scénář neústavního zásahu do politického systému země, ohrožujícího demokracii v samých základech, opakuje v ČR již s jistou pravidelností.

Z pokoutně zveřejněných nahrávek odposlechů na utajeném serveru Šuman je patrné, že Marek Přibil nahrával rozhovory, které vedl s Babišem systematicky a opakovaně a Babiše provokoval, aby se k jím nastoleným tématům vyjadřoval. K tomu byl nepochybně vycvičen, pokládané návrhy a otázky mu byly předformulovány a on se je naučil a při rozhovorech velmi usiloval, aby se Babiš sám k nim vyjádřil. IP adresa "Julius Šuman" je jistě policejními složkami snadno odhalitelná, včetně jejího majitele, který by měl podat vysvětlení veřejnosti.

Na tom nic nemění skutečnost, že ministr Babiš se s Markem Přibilem neměl stýkat a debaty na uvedená témata měl kategoricky odmítnout. Situace je krajně vážná proto, že byl jako agent provokatér vyslán a úkolován vůči 1. místopředsedovi vlády. Příště to samozřejmě může být kterýkoli jiný ústavní činitel. A pokud se to dnes někomu hodí, příště se to již hodit nemusí.

Je pozoruhodné, že podobné scénáře odposlechů vedly již k pádu expremiéra Topolánka. Kubiceho zpráva, která byla flagrantním porušením zákona o volbách, které měly být na základě toho zneplatněny, vedla k pádu expremiéra Paroubka. Odposlouchané hovory vedoucí sekretariátu s premiérem Nečasem unikly z živých vyšetřovacích spisů a podlomily zcela autoritu Nečasovy vlády.

Byť jde ve všech uvedených případech o cílevědomé ovlivnění uspořádání nejvyšších pater politiky, viníci nejsou nikdy ani usvědčeni, ani stíháni. Je to jen náhodné? Je to dané neschopností policejního aparátu? Státního zastupitelství?

Je snad představitelné, že by Marek Přibil z osobního zájmu chodil provokovat 1. místopředsedu vlády ke kompromitujícím vyjádřením, bez motivace a cíle? Že by následně rozhovory "elektronicky vyčistil", sestříhal a pro zábavu předal léta spící adrese Šuman, jejíž provozovatel dokonce v prvním kole zastíral, že jde o materiál, který by sám vlastnil a publikoval ho jako odkaz na neexistující primární materiál jiného serveru?

Zdá se, že bezpečnostní složky našeho státu postrádají jasné mantinely a boří představy o demokracii a dělbě moci. Proto by měl ministr Chovanec (a nepochybně i státní zastupitelství) nařídit urychlené vyšetřování, na čí pokyn a za čí peníze Marek Přibil nahrávky pořizoval, upravoval a následně prodával. V případě, že nahrávky sám neupravoval a předával je v hrubém stavu, kdo se na jejich úpravě, sestřihu a zveřejňování podílel!

Jistě není od věci ani podezření, že jde o to, odklidit z veřejného prostoru směrem k volbám skvělý obchod s prodejem části OKD za 4,1 mld. Kč, byť se ukazuje, že tato část měla cenu desetinásobnou a obchod bez následků připravil nejen o práci, ale i o bydlení desetitisíce havířů.

Tento skandální obchod, který proběhl v režii vlády ČSSD, se zametá pod koberec už řadu let. A to za tichého souhlasu ODS, TOP09 i KDÚ-ČSL, který má svou logiku ve financování minimálně dvou stran Bakalou, tvůrcem společnosti LÍPA, kde se scházeli opět představitelé uvedených stran, obdobně jako čestný předseda a spolupodnikatel Bakaly Schwarzenberg.

51 komentářů :

 1. At ceska vlada padne
  Do jednoho
  Jsou to vlastizradci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němci probudili a v televizi hovoří o válce vedené Spojenými státy proti Evropě s cílem ji zmasakrovat. Ro musíte vidět: https://gloria.tv/video/oxNZQcPuAJ2447cv3p4TvFTXW

   Vymazat
  2. Staré "dobré" strany mají před volbami plné gatě,a tak se snaží zbavit největší konkurence,za každou cenu.Mají však smůlu,protože volič bude vybírat mezi Babišem a Bakalou (ČSSD),popřípadě Koženým (ODS).O Kalouskovi,Hermannovi,Sobotkovi aspol či Fialovi nebo dokonce o autořích petice proti Zemanovi a Babišovi už vůbec nemluvě. Karel z Plzně

   Vymazat
  3. Voliči nejsou žádní hlupáci, jak si leckdo možná myslí. Volič si vše vyslechne a pak v klidu rozváží koho bude volit. Babišovi zatím tanečky kolem něj nijak na preferencích neubraly, zato ČSSD má již jen o 0,5% větší preference než KSČM a to je na pováženou. Aby jsme nebyli nemile překvapeni. Podle mě to Babiš vyhraje, tak jako krajské volby.

   Vymazat
  4. 16:30 souhlasím pryč s nima bruselská zastupitelská vláda

   Vymazat
  5. Anonymní10. května 2017 22:16 - a přijdou noví darebáci.

   Vymazat
  6. 9:12 příjdou ti co si národ zvolí volím SPD

   Vymazat
  7. Z pana režiséra se stal zaměstnanec ANOfertu a toto bylo předsedou KSČM, proti panu Svobodovi i advokát Filip vypadá jako revolucionář !!

   Vymazat
  8. Jestli 21:03 "nejsou voliči žádní hlupáci a Babiš vyhraje jako krajské volby", tak jsme v riti. Tyto volby jsou o čmoudech a ti oligarchovi nevadí.Bohužel.

   Vymazat
 2. Režisér Jiří Svoboda ožil a stal se z něj babišovec. Chudák Babiš, redaktor ho provokoval a on je v tom nevinně. Pan Svoboda by si měl zapnout TV a poslouchat chvíli diskusi o tom ve sněmovně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ty poslouchas havlokavarenskou TV a ta ti vymlela mozek

   Vymazat
  2. Co je vlastne v tech watergateskych odposlesich? Kdo je obednal?
   Je v nich beztak hovno

   Vymazat
  3. Anonymní10. května 2017 16:48 - kolego ať je v odposleších cokoliv, tak je to k ničemu. Odposlech byly pořízeny nezákoně a tak k nim žádný soud nesmí přihlížet a nesmějí být brany jako důkazní materiál. Něco jiného by bylo, kdyby na ty odposlechy bylo povolení soudu, pak by byl asi Babiš pěkně v prdeli a nic by mu nepomohlo.

   Vymazat
  4. A v kterém, že zákoně je napsáno, že nezákonný odposlech se nesmí brát jako důkazní materiál :d
   Je to jen na libovůli, či zlovůli soudce ?

   Vymazat
  5. NASTUDUJ SI TRESTNÍ ŘÁD

   Vymazat
 3. Kde jste vy chytri cesi co vsechno vite?
  Ani vladu neudrzite
  A Babisi, i kdyz jsi hnusny vlastizradny globalista tak bojuj dal
  Ta druha strana je jeste horsi jestli je to mozne
  Vlada zlocinu at jde do stoupy
  I s havlismem
  Smrt havelsku

  OdpovědětVymazat
 4. Je přeci jasné, že Přibil je agent provokatér. Je jen otázka, kdo je jeho řídící orgán. Jestli to běží pod kontrolou jiného oligarchy (např.ze Švajcu) nebo pod krytím státní instituce. V podstatě velice podobné akce proběhly proti Paroubkovi ("Kubiceho zpráva"), Rathovi, Srbovi (Slonková a Citron), Chládkovi (tu realizoval rovněž Přibil) nebo proti bývalému polic.prezidentovi L. nebo v malém třeba proti drobnému zlodějíčkovi Kajínkovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pribil, divne jmeno, divny clovek

   Vymazat
  2. Asi by bylo zajímavé dozvědět se pro koho ten novinář Přibil vlasně pracuje. Možná by jsme ani nebyli překvapeni.

   Vymazat
  3. Babiš se prý chystal použít kompromitující materiály na jiné. Hrůza! Jenže jiní vyrobili a skutečně použili kompromitující materiály na Babiše. To se ovšem neřeší. I když je zřejmé, komu to v pravou chvíli posloužilo a odkud vítr fouká.
   Podobně jako u aféry zrádce Haška se za Sobotku postavila celá mainstreamová stoka jako jeden kanál. Jak to, že členstvu ČSSD doposud neseplo, že média milují předsedu nenáviděné strany? Vždyť, kdyby jeho úkolem byla její likvidace, jistě by jej nešlo označit za neúspěšného.

   Vymazat
  4. Jedna nahrávka má přes minutu a půl, druhá má pět minut. To jako Babiš přišel, sedl si a pět minut kvákal s novinářem? Kde je ten zbytek? To tam hovořili pět hodin, že to není možné pustit celé? Všichni by tomu určitě rádi věnovali čas. Proč jenom něco vyzobávají?

   Vymazat
 5. Odposlouchavá každý, kdo na to ná žaludek a vybavení a těch je v politice hodně. Je to jednoduché, mrkněte na http://www.aanetdruzstvo.cz/001index.htm

  OdpovědětVymazat
 6. Jedná se o boj různých gangů o moc. Národ je v roli užitečného idiota. Moje rozhodnutí je ignorovat, přehlížet, nereagovat. Ať se požerou mezi sebou.
  Janus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janusi, Vy nebudete volit! "Národ je v roli užitečného idiota", Vy nejste jeho součástí?

   Vymazat
  2. Obdivuhodné zjištění, že straníci a jejich rodinní příslušníci - protektorátní kolaboranté volí svou na oko neziskovou dojnou krávu s vypálenou zámořskou, bruselskou, sudetoněmeckou, vatikánskou značkou, i kdyby se měli převlékat do ženských šatiček a modlit se k Alláhu. Vzhledem k volební účasti, kdy podvedení, okradení a zneužití občané odmítli dělat zločineckému polistopadovému režimu stafáž, to stačí. Je to stále stejná absolutní moci a bezpracného majetku chtivá verbež, a tak v osidlech Sobotkovy duhové rozvědky a Chovancovo gestapa za propagandistického troubení jedné z natistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) skončil Mabusovi donedávna věrně sloužící geneticky modifikovaný agent Monsanto Bureš.

   Vymazat
 7. Je třeba, aby se ČSSD nedostala do parlamentu. Ten prolhaný sajrajt tam je proto, že ho někdo volil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Sobotka je bakaláč a merkelpucflek.

   Vymazat
 8. V článku se píše, že bezpečnostní složky, by to měly objasnit. Jenže bezpečnostní složky jsou součásti toho, co se děje, tedy jsou součástí odposlechů. Odposlechy byly pořízené před rokem. Tedy bezpečnostní složky pracovaly podle scénáře ČSSD. Protože této straně - ČSSD, to má přinést kýžené zvýšení preferencí, které jí neustále klesaly. Kdyby ČSSD nechala dovládnout tuto vládu, ČSSD by měla před volbami v říjnu možná 5%. A tedy se od začátku roku rozehrála hra, kdy jde o všechno a Sobotka vědom si toho, že silně prohrává, vsadil na jednu kartu. Rozvrátit vládu, nenechat ji dovládnou, zničit hnutí ANO a vše s předpokladem, že mu to zvýší preference. Spoléhá na to, že my voliči jsem úplní tupci. Sobotka dokonce dopustil to, že strany jako ODS a TOP 09, které totálně rozvrátily tento stát a rozkradli ho, se opět hrnou k moci a myslí si, že jsme už všichni zapomněli, jak Nečasová sekretářka nechala sledovat jeho ženu vojenskou zpravodajskou službou a o dalších likvidačních kauzách pro tento stát ani nemluvě. Sobotka dopustil, že Kalousek, který ožebračil miliony důchodců a zaměstnanců, který vše co jsme ještě měli, předal západním firmám, opět zvedá hlavu a opět se dere k moci. Chce tady někdo, aby opět vládl Kalousek, Nečas, Topolánek, Fiala a celá plejáda darmožroutů z TOP 09 a ODS. Chce někdo, aby tady na Pražském hradě seděl český Kiska, nějaký vekslák Horáček, který bude propagovat miliony ekonomických uprchlíků , kteří přijdou vysávat naší, už tak, zbídačenou zem. To by opravdu někdo chtěl? Chceme prezidenta, který tam bude jenom sedět a bude plnit jenom ceremoniální povinnosti a podepisovat Sobotkovi a Topolánkovi papíry, bez toho, aby jim zarazil tipec nad rozkrádačkami v miliardách korun? Chceme aby nám opět v rámci zvýšení zisků zahraničních firem, Kalousek bral dalších 10% z už tak nízké mzdy a sobě přidával stovky tisíc a svým kamarádům taky? To opravdu chceme?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby ANO vypadlo, tak tady opět máme TOP 09, ODS, Lidovce a můžeme se klouzat. Opět se začne krást jdeme do kytek.

   Vymazat
  2. Kraďousek a Bureš jsou dvě strany téže natistické mince, to jste za čtvrt století ještě nepochopil? Co se však změnilo je globální přetažení Velkého hradního šéfa na stranu hedvábné stezky, zatímco islamizovaná komunita ve složení D(l)uhový Sralbotka, Röhm Chovanec a Canalis Zadolárek pokračuje v lezení do Brusele a vatikánská sekta Hermann&Bělobrádek se jezdí školit do Langley a vystupuje na srazech svých krajanů v landsmanšaftu.

   Vymazat
 9. Jsem zvědavý, až ANO vyhraje volby, kolika stranám nebudou smrdět koryta a postaví se do fronty:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si budete muset počkat na zázrak ! Bývalý udavač STB to má spočítané, pouze voliči otrávení jeho koblihami to ještě neví! Rozumní lidí volí KSČM !!

   Vymazat
  2. Bartoš resp. Babiš pracoval pro 1. správu StB. To byla rozvědka. Tam se neudávalo, tam se sbíraly informace, kradly patenty a získávali informátoři.

   Vymazat
 10. tak tady pro ty co fandí babišovi:

  http://aeronet.cz/news/babis-muzete-me-i-zabit-ale-nebudu-rezignovat-neodejdu-z-politiky-cely-parlament-proti-babisovi-opakuje-se-scenar-jako-z-dob-likvidace-vita-barty-jenom-to-ma-drsnejsi-okraje/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:27 Děkuji za skvělý odkaz. Je to tam po lopatě, doporučuji! Babiš je za vodou a není vlastenec. Povodí nás čtyři roky jako ovce a Čechy krásné už nebudou Čechy mé. Myslíte, že z toho bude mít mravní dilema???

   Vymazat
 11. ale nikto - opakujem nikto sa nepozastavuje nad tým, že bol porušený zákon- to sa stalo aj na Slovensku a chlapík ihneď išiel do väzby - takže politici sú u vás nad zákonom - a nič sa nedeje ? - polícia mlčí, prokuratúra tiež, ticho ...iste nebudú vyšetrovať sami seba, nerobíte to dobre, odputávanie a systém nadržiavania jednému alebo druhému len zakrýva skutočné pozadie tohto procesu, podobne ako v USA - idú voľby, musíme vyhrať ... musíme ???

  OdpovědětVymazat
 12. už naš vojevudec veškrna řikal že postavit komunisticke eštebaky mimo službu na dvacet let by bylo hodně nehumanitarni i proto bylo pro něj urgentni nechat zkartovat alespon nejbližsši okoli i sebe sameho zatimco humanitarni bylo vybombardovat jugošku proto nechapu jak se mnozi divi kolik jich dnes vystrkuje sva chapadla napřič spektrem demokratury

  OdpovědětVymazat
 13. Jiste zase nalezite potrestaji WHISTLEBLOWERA, aby si jen tak nekdo priste netroufl udavat oligarchy, kteri tady pachaji svinstva!


  Hanba whistleblowerum, kteri hazeji pisek verejneho mineni do dobre naolejovanych strojku oligarchickych gangsteru, zvlaste kdyz si nas za koblihy koupili a zrejme jeste budou kupovat !


  Gangstera, ktery si vas za "koblihy" koupil, budete milovat a obhajovat, kdyby se na nej zjistilo cokoliv. "Kobliha" je holt kobliha a koupena láska vydrzi, dokud se zda, ze jsou dalsi takove "koblihy" na obzoru...


  A ovsem vinikem vseho jsou urcite Strany, ktere demokraticky odspodu sdruzuji lidi podobneho nazoru, ve kterych lze demokraticky volit vedeni a hlasovat a diskutovat o programu, ktery pak sjednocene prosazuji. Strany a Odbory, ty prezitky demokracie a lidoveho hnuti. (Protoze pokud se lide prestanou sdruzovat do Stran a Hnuti, pokud prestanou byt alespon naznakove sjednoceni, budou mit oligarchove zcela volnou ruku...)

  Misto toho zavedeme korporatne-fasisticke kulty osobností a jejich projektů, na ktere si zamestnaji podržtašky a držhuby, kteri je zaslouzene a zaplacene vynesou na vrchol absolutisticke moci.

  Jiste si ten charismaticky oligarcha k sobe vybere dobre poskoky, kteri nebudou potrebovat nikde nic krast, protoze jejich oligarchicky sef je tak bohaty, ze krast OD TEĎ uz nebude potrebovat. Ze se ti podrztaskove nemusi bat, ze by je stranicka zakladna odvolala vnitrne-demokraticky na nejakem sjezdu, kdyz jsou jmenovani korporatne shora? To jiste na jejich snaze o cestne jednani bude znat...

  Tim, ze si tvrde doslapne na střední třídu a vybere vice dani, aby mohl bankerum splacet uroky, tim, ze zamezi vybirat lepsi sektorove dane z banksteru a jinych oligarchu, ze zamezi zdaneni dividend, kterymi proudi do ciziny tucne provize, jiste ekonomice pomuze... ((Zejmena pokud se svezl na oziveni ekonomiky, ktere zpusobila CSSD tim, ze zvedla stredni tride platy, ktere naopak oligarcha Babis brzdil zdimanim dani ze stredni tridy pomoci EET a zamezenim sektorovych dani bankeru...))

  Ze sam dane zoptimalizuje pomoci chyb svych slechtickych predchudcu? Ze mu ucetni omylem nekde zasantroci nejakou tu miliardu, za kterou zapomene zaplatit dane nebo ji neuvede v priznanich? Prece byste nechteli oligarchu popotahovat za nejake drobne miliardy ?! Ktere jsou navic zcela pod jeho rozlisovaci schopnosti...


  (Oligarcha NENI nejlepsi ministr financi od X. Naopak, levice (CSSD) rozdala lidem penize, zdvihla platy stredni tride a ozivila ekonomiku. Babiš to jenom BRZDÍ.)


  A opravdu, jestli ted misto gaunera zase potrestaji whistleblowera, bude to s nasim systemem "1984" zase o notny kus horsi...

  ((nez jsem stihl napsat tenhle komentar k jine strance s timto tematem, zmizela, tak se to vejde sem...))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...
   Jiste ten _novinář_ na to, aby si neco nahral a sestrihal, potreboval specialni vycvik tajne policie, rizeny primo ministrem vnitra.

   Proc to vlastne vydaval na skoro anonymnim serveru, kdyz mohl jit s vlastni kuzi na trh a do teplaku a zkusit to publikovat ve svych domovskych novinach, vlastnenych dotycnym Oligarchou jiste mene nez jen "na oko"...

   Jiste sveho šéfa vylakal na porady zcela zamerne, pokoutne a nahodne a naplanoval to predem, ze si ho bude nahravat a zkompromituje ho (jakym trikem se mu to tak povedlo?), jiste to nebylo tak, ze mel se sefem porady pravidelne a kdyz ho to uz stvalo, tak si je parkrat nahral...

   Oligarcha si jiste koupil medialni dum jen tak z filantropie, nebo jen aby mu vydavali lepsi recepty na koblihy... Ano, jiste jen proto si koupil politicky zamerene vydavatelstvi... A prece kdyz opakovane prohlasil, ze je neovlivnuje, tak je prece neovlivnuje a vsichni ti zamestnanci, kteri si troufli to udat, jsou jen zlovolni pomlouvaci...


   Akorat se obavam, ze jestli se v tehle republice najde dost _idiotů_, kteri by tomuhle uverili, nezaslouzime si asi nic jineho, nez ten korporatne-oligarchicky fasismus, ktery na nas šijou...

   Vymazat
  2. Milý pane z 9,54 - s chválou ČSSD jděte někam! netvrdím, že Babiš je svatý, ale rozhodně ti, co nejvíc řvou, nemají nejmenší právo ho kritizovat. Socánci, černoprdníci, topka, ods, komouši ... ti všichni mělai tady skoro 30 let, aby ukázali, oč jim jde a co umí ... výsledek je tristní. Ať si to zkusí někdo jiný, tihle DĚKUJEME UŽ NEEEE!!!

   Vymazat
  3. 11:46 - jste nejen hruby, ale i zaslepený ...

   Jiste ze CSSD ukazali, ze kdyz chteji, tak to jde. Uspech poslednich 4 let je predevsim dilo CSSD, Babis na tom jenom parazituje a brzdi to.

   Vymazat
  4. ...
   a jeste bych k tomu dodal...

   Kvuli takovym hňupům, kteri si nevidi na spicku nosu, tu zase bude 4 roky vladnout pravice nebo oligarchie, protoze jedinou pouzitelnou levici v tehle zemi diky medialnimu zblbnuti populace oligarchovymi medii zase odsoudi do opozice... Zbyla levice vyplytva hlasy mezi 1% pidi-strany, ktere se neumi sjednotit pod jednou vlajkou, protoze doted po 25 letech nebyli schopni pochopit zakladni volebni matematiku... Jedinou čestnou(!) levicovou stranu - KSČM, kvuli predsudkum z minulosti leckdo volit nebude a i kdyz ji zvoli dost lidi, zadny pokrytec s ni nebude spolupracovat...

   Se svym nadavanim na CSSD jste presne produkt oligarchovych medii, ktere vam vsem vysvetlily, ze levici je nutno zcela zlikvidovat, protoze pry je prohnila az na kost... Ve skutecnosti hlavni problem je, ze by mohli Oligarchovi slapnout na zisky a zdanit dividendy a zdanit bankstery a jinou kapitalistickou slechtu sektorovymi danemi - v tom je hlavni problem CSSD, kdyby nebyla omezena zakuklenou "střednicí" (nebo spis zadnici?) ceske Oligarchie a nekrestanske jidasovske KDU, ktera ale nastesti se ted spoji i se S(a)tanem, aby se udrzela u moci, takze samozrejme zapadne do propadliste... Kdo tam zbyde? Oligarcha se spoji se slechtou (Top09) a se sudetackymi populisty (ODS - Fiala je sudetacky funkcionar), protoze mu nikdo jiny nezbyde, snílek Okamura bude hodne rad, kdyz ziska alespon 5% aby se tam zase dostal...

   Vsichni hnupove, kteri zaslepene nadavaji na jedinou pouzitelnou levici, si pouze davaji vlastnaka nahravanim oligarchickemu gangsterovi...

   Tak vy "netvrdíte, že Babiš je svatý". Ja tvrdim, ze to je odporny GANGSTER a demagog a s nim prijde korporátní fašismus.

   Vymazat
  5. Z povzdálí sleduji tu válku myší a žab - Gangstera Bartoše a gangsterské strany (ČSSD) a je mi to celé k smíchu. Systém je nastaven blbě, proti lidem, a proto se tu může předvádět tohle panoptikum.

   Vymazat
  6. Sociální demokracie přece dávno není levicovou stranou. Je to strana pudru na jizvy kapitalismu. To, že si před volbami kupuje lidi zvyšováním gáží a základního platu jí ještě nepasuje do pozice levicové strany. Proč ze sociální demokracie odešlo mnoho zklamaných lidí, dost často osobností - např. Dr. David, Dr. Tejc a další? Proč soc.dem. nemá mezi sebou dnes ani jednoho "tribuna lidu"? Proč jde o stranu koryt, zajištěných existencí a zájmových mafií? Jak to, že snese ve svých řadách katolíka Sobotku, plzeňskou rychlokvašku Chovance a další výlupky?

   Vymazat
  7. Jsem už dost starý abych věděl, že "sociální demokraté" se hned po první válce stali služkou buržoasie a kapitálu.
   Opustili úplně ideály a zásady dělnického hnutí, které vzniklo za velmi těžkých a krvavých podmínek za c. a k. rakouska. Byli přímou "matkou" KSČ, která byla donucena být radikální a nekompromisní jak proti vládám první republiky, tak i proti samotné socdem.
   Nejsou proto ani dnes žádnou levicí, protože prý žádná levice a pravice neexistuje.
   Aby to potvrdili i demonstračně, zbavili se nejprvé rudé a pak i červené barvy jako symbolů strany. Stali se z nich čajíčci, kafebrand do zelena. To si nedovolili ani v německu, kde SPD je stále červená.
   Altman

   Vymazat
  8. Souhlas, 15:04, ČSSD jsou u nás baráčníci. Ale jak ať přemýšlím, jak chci, je jen jedna cesta jak chytit volené politiky pod krkem, když zvlčí. A to je přímá demokracie. Na Islandu to dokázali a premiéra-zloděje dostali.
   Nemyslím, že máme moc na výběr, jsme u zdi a není kam couvat. Volím SPD a rád si odepřu koblihy.

   Vymazat
 14. Každý, kdo měl v posledních 50 letech cosi jako magnetofon a pak modernější hračky dobře ví, co se dá se slovními nahrávkami udělat za "dílo". Každý jen trochu myslící také ví, že media umí dokonale předělat pravdu v lež a obráceně - jsou to prostě eskamotéři a vykladači něčeho, co vůbec se ani nemuselo odehrát, jsou to Orwellové současnosti a říci, že lžou, by bylo spíše pochvalou. Baron Prášil, ten amatér, kam by se hrabal na současné gangstery - medializátory. Novináři? Ti dávno vyhynuli!
  Oligarcha si koupil vydavatelský dům... Ano ostatní oligarchové si rovnou koupili vládu, parlament, profesionální politiky na doživotí. Jo tak to chodí v kapitalistické diktatuře, které diktátoři říkají demokracie.

  OdpovědětVymazat
 15. ..jsme svědky jak zhoubná lež šíří nenávist a zkázu v naší společné vlasti.*

  OdpovědětVymazat
 16. Za povšimnutí stojí, jak se kauza vyvíjí. Nejprve to byly majetkové poměry a korunové dluhopisy, které jaksi zanikly do pozadí a objevila se jako hlavní kauza "ovládání medií".Závěr byl takový, že ten pán, který vede ministerstvo financí musí odstoupit, protože VEŘEJNĚ LHAL !!!

  Proto musím již po několikáté připomenout, že celé Česko, nebo alespoň ta část obyvatel, kteří se zajímají o politické dění byla svědkem VEŘEJNÉ LŽI MINISTRA CHOVANCE ohledně podpisu policejní reformy!!!

  NIKDO Z OPOZICE ANI Z VLÁDNÍ KOALICE NEŽÁDAL DEMISI KVŮLI VEŘEJNÉ LŽI!!!!

  Připomenu tu lež.
  Pan Chovanec v ČT prohlásil asi toto:Nechám provést analýzu a jestli tato prokáže, že reforma policie zasahuje do živých kauz, reformu nepodepíšu.

  Ukázalo se, že REFORMA DO NĚKTERÝCH ŽIVÝCH KAUZ ZASAHUJE A PŘESTO JI PAN CHOVANEC BĚHEM CCA 2-3 DNŮ PODEPSAL.

  Soudit každý musí sám, ale chci připomenout, aby jste KAŽDÉMU MĚŘILI STEJNÝM METREM. Kdo tak nečiní, měl by se zdržet komentářů,byly by NEOBJEKTIVNÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle všeho byl na p.Babiše nasazen policejní agent (provokatér). Ministerstvo vnitra by to mělo asi urychleně vyšetřit, nebo to je v pořádku ??

   Vymazat