Reklama

.

.

úterý 9. května 2017

Zajíc je na odstřel, škodná ale běhá dál.

Jiří Baťa
8. 5. 2017    
Veřejnost je několik posledních dnů zahlcována informacemi o řešení vládního, resp. celopolitického problému Lex Babiš. To je ze strany premiéra B. Sobotky řešeno odstoupením-neodstoupením, demisí-nedemisí, odvoláním-neodvoláním a je tedy nejen poněkud nestandardní, ale hlavně neseriozní, zbabělé a značně pokrytecké, protože se tím snaží potlačit či ututlat věci a záležitosti, které jsou svým významem, dopadem a škodlivostí pro společnost mnohem závažnější, než údajné nepřiznání daní či jiné nesovnalosti ( např. Čapí hnízdo) a jiné problémy, kterých se měl dopustit ministr financí Andrej Babiš. 

Apropó, Andrej Babiš není ani zdaleka jediným, který má problémy s přiznání a placením daní, či jiné „závažné“ problémy, ale svým významem je A. Babiš přece jenom „případ“, který se premiérovi Sobotkovi velmi hodí do krámu. Pan premiér Sobotka vyvolal tuto delší dobu trvající a stále nevyřešenou kauzu nikoliv z důvodů faktických a věcně prokázaných a doložených skutečností, ale jen na základě „štěkání opozice“ která, aby se A. Babiše zbavila, vyrazila na scénu s nikoli fakty a důkazy, ale pouhým podezřením, že pan ministr Babiš porušuje zákony a tím prý ohrožuje demokracii ve státě. Takže žádný respekt tzv. „prezumpce neviny“, ale přímý odstřel podezřelého. Připočteme-li k tomu ještě trapnou scénu na hradě Pražském, pak počínání premiéra Sobotky je beznaděj sama

Premiér Sobotka se těmito, možno říct zoufalými kroky, za nepřímé podpory koaličního partnera KDU-ČSL, se snaží zbavit sice koaličního, přesto velmi vážného a nepříjemného politického rivala a současně vyhovět volání opozice. Tím také zametá stopy a fakta ke skutkům, kterých se sám jak v minulosti jako ministr financí, tak i v době svého šéfování vlády, dopustil. K těmto záležitostem se však pan premiér jako chlap nehlásí a „čestně, vstřícně a férově“ se k nim otáčí zády protože ví, že toho másla, již notně páchnoucího, má na hlavě mnohem víc, než diskriminovaný Andrej Babiš. Pro připomenutí:

- Bohuslav Sobotka, ještě jako bývalý ministr financí, má nemalý podíl na pro stát naprosto nevýhodné a prodělečné privatizaci OKD, kdy v nepřímé (?) součinnosti s „podnikatelem“ panem Bakalou byla státu způsobena škoda v řádech několika desítek miliard korun.

- Kauza Lidový dům, kdy jako předseda ČSSD má „zásluhu“ na úmyslném zadržování a nevyplacení soudem určených několika stovek milionů korun právníkovi Altnerovi.

- V neposlední řadě jsou to také kauza jako např. souhlas (údajně celé vlády) se soukromými politickými aktivitami ministra Hermana v souvislosti se SL, v plném znění Sudetoněmeckým landsmanšaftem a jeho účastí na 67. Sudetoněmeckém sjezdu, kde se D. Herman dopustil doslova provokativního oslovení účastníků sjezdu slovy: „Milí krajané“,

- Sobotkovo, resp. celé vlády přehlížení skutečnosti, že je pan Herman předsedou v pražské pobočce SAG, která je součástí německé SAG, v plném znění „Sozialwerk der Ackermann-Gemeinde“ (Sociální dílo Ackermann-Gemeinde) se sídlem v Mnichově, SRN. Pražské Sdružení Ackermann-Gemeinde, z. s. V čele s D. Hermanem úzce spolupracuje s Českou katolickou charitou se sídlem v Praze, která je svým zaměřením identická se „Sozialwerk der Ackermann-Gemeinde“ (a naopak).

- O účelnosti údajné vládou odsouhlasené účasti ministra Hermana na tomto sjezdu lze nejen seriozně pochybovat, ale jej přímo odsoudit, neboť účastí na sjezdu a jeho vystoupením jakoby pro Sudetoněmecký landsmanšaft vyplynulo, že česká vláda již zpochybnila Benešovy dekrety, odmítla a odsoudila princip kolektivní viny, který byl uplatněn při poválečném odsunu německé menšiny z Československa. Souhlas vlády s jeho účastí Hermana na sjezdu byla od české vlády k Sudetoněmeckému landsmanšaftu nadbytečná a pro budoucnost státu i nebezpečná, neboť takové kroky lze považovat za kroky vlastizrádného, tedy trestně právního charakteru.

- Premiérův negativistický (spíše provokačně souhlasný) postoj ve zcela nekorektní, neseriozní kauze ministra Hermana versus prezident Zeman, vyvolaná v souvislosti s návštěvou a přijetím dalajlámy a následného nevyznamenání Hermanova strýce J. Bradyho atd., znaky Sobotkovy osobní pomstychtivosti vůči prezidentu republiky.

- Vezmeme-li v úvahu, že Sobotkova účast v kauze OKD (včetně bytů) způsobila státu co do rozsahu a cca 40ti tisícům poškozených, dosud uspokojivě nevyřešených nároků uživatelů v bytech OKD mnohem větší, než škoda na celé kauze A. Babiše. Z toho také vyplývá, že pan premiér Bohuslav Sobotka je mnohem větší „škůdce“, než za jakého on vydává odvolávaného Andreje Babiše.

- V neposlední řadě neférovým (ne)jednáním v rámci předvolebních agitací a slibů o revizi zákona o církevních restitucích, zapracování do programového prohlášení ČSSD jako vítězné politické strany ve volbách, se B. Sobotka jako předseda strany nejen nesnažil, ale úmyslně vyhýbal řešení toho slibu, který ČSSD dala svým voličům a díky kterému snad také volby do senátu vyhráli.

Je tedy otázka, zda jak vyplývá z lidového přísloví, sám zloděj nekřičí, chyťte zloděje! V případě Sobotkova výkonu předsedy vlády, ale i z titulu funkce bývalého ministra financí je totiž celá řada evidentních případů a skutků, které by za jiných okolností , tedy za existence skutečně právního a demokratického státu, musely být trestně stíhány a soudně řešeny. Že tomu tak zdaleka není je i zásluha předsedy ČSSD, premiéra vlády ČR pana Bohuslava Sobotky a pravicově orientované politické scény. Bohužel!

Ať je to jak chce, Andrej Babiš na tom je, v souhrnu všech kauz a všech dosud ne(vy)řešených „superprůserů“, pořád lepší, než všichni ostatní, počínaje Václavem Flaškou Hajvlem a Sobotkou konče!

Jiří B a ť a , 8. května 2017

31 komentářů :

 1. Pane Baťo, myslím že máte v lecčems pravdu, ale je přece nemorální porovnávat kdo je větši zločinec. Dle meho názoru, je Babiš pro demokracii daleko větším nebezpečím než sto Sobotků a možná i několik Kalousků (a to je opravdu obzvláštní drebák). Problém Babiše spočíva zejména v jeho sytémovosti, která dobře uvozuje nástup nové totality. Brojíte proti absenci presumpce neviny, ale co nasadil Babiš do legislativy v postupech finanční správy proti podnikatelům je naprosté popření presumpce neviny - prostě poprava z rozhodnutí úředníka bez soudu a důkazů. Kdyby někdo nalezl odvahu použít proti Babišovi jeho "kladivo na poplatníky" tzv. zajišťovací příkaz, který se jinak používal jako krajní opatření proti zločincům kalibru Krejčíře, byl by tento zlovolný oligarcha již bez prostředků a jeho suita marketingový profesionálu by si kvapně hledala nového chlebodárce. On takto doslova zničil řadu podnikatélů, o kterých prostě jenom úředník pojal podezření. Pokud Vám celá hanebná rozkrádačka v Čapím hnízdě a další přešlapy přijde malicherná, poslechněte si ty "odposlechy" a řekněte mi proč teda Babiš toho novináře dál úkoloval, proč rovnou nezavolal polici, jak mu přikazuje zákon jako každému občanovi? A jestli Vám ani to nestačí, seznamte se s přiběhy těch, které Babiš okradl a zničil jejich podnikání. Přehlížením Babišových praktik se bohužel stávate pouze dalším užitečným idiotem tohoto bezohledného oligarchy. Pochopte že nemůžeme ve volbách vybírat podle hesla "volím kdo je podle mě menší gauner" ale musíme hledat a podporovat v politice slušné a pocité lidi, vím je to těžké ale nikolv nemožné. Přijměte prosím mojí upřímnou kritiku s nadhledem a pochopením.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Casto premyslim proc Babis pojmenoval sve hnizdo CAPIM HNIZDEM,
   kdyz by bylo mnohem blize skutecnosti to pojmenovat HADIM HNIZDEM.

   HADI HNIZDO mi pripada taky lepe architektonicky, pripadne VLCI DOUPE????

   jinak s panem Kozinou souhlasim : Nemel by byt problem vybirat mezi slusnymi lidmi a dat na pranyr lotry jakozto moralne zmatene.
   A tak si v pameti opakujme HADI HNIZDO, HADI HNIZDO
   BroukPytlik

   Vymazat
  2. Vsichni 3 (vcetne p.Bati), jste naleteli Sobotkovi, na jeho kourovou clonu, kterou vytvari kolem Babise (*), aby zakryl mnohem vetsi pruser, kolem dotaci do sportu, na MSMT. Zamestnani medialni zumpy, je tim pravym duvodem techto "zmatenych tanecku". Jak rika V.V.Pjakin: "Neni dulezite to, co je videt, ale to, co videt neni."


   * - Babisovy kauzy jsou uz delsi dobu zname a zatim premier nevypovedel ani koalicni smlouvu a nepodal trestni oznameni, takze je spolupachatelem

   Vymazat
  3. oba patří do hnědých tepláků jenže spravedlnost je jen pro chudé bakala jse chechtá ve Švýcarsku a sobotku ani babiše nezavřou

   Vymazat
  4. "pro demokracii daleko větším nebezpečím"
   jakou demokracii máte na mysli? - tu dnešní vládu oligarchů krytých "volbami" a zvolených mrdii?

   Vymazat
  5. "pro demokracii daleko větším nebezpečím"
   jakou demokracii máte na mysli? - tu dnešní vládu oligarchů krytých "volbami" a zvolených mrdii?

   Vymazat
  6. Sklapni kozino - ty zmetku! Teď tady budeš strašit ty denně od půlnoci do půnoci? Horní Dolní zmizel a objevil se grázl kozina. Jakej máš mandát k tomu, abys nazýval ministra financí zločincem? Jdi do prdele. Proč na něj nikdo nepodal zatím trestní oznámení - ani ty ne? Tak co tady mele ta dementní havěť? Jsi obrovsky užitečnej společnosti jak tak dřepíš denně u internetu a čekáš na důchod. Všemu rozumíš jak koza petrželi ty blábolo, chápu, že takový dřepění u bedny celý dny, občas něco sežrat, občas zajít na hajzl - to asi obrovsky posiluje mozek. A už můžeš kušnit do politiky. Dementi senilní.

   Vymazat
  7. Slušná a kultivovaná diskuze je vždy a pro každého diskutujícího přínosem, to konečně říkal i T.G.Masaryk. Hmm, tady se ale snad ani o nějaké diskuzi hovořit nedá. Nejspíš každý soudí podle sebe...

   Vymazat
  8. Na p. Babiše bylo již podáno 7 trestních oznámení.

   Vymazat
 2. - len tak z druhej strany Moravy - ale je zaujímavé, že ten čo doniesol a de facto - ukradol tieto materiály asi nebude ani vyšetrovaný - zamyslite sa nad tým - na Slovensku bol podobný prípad a milý chlapec je stíhaný prokuratúrou - ten je zlodej, a nie ten, ktorý videl lup - myslite si čo chcete, ale je to čudná praktika a preto smrdí - u nás sa tým prezentoval Lipšic - a každý vedel že je "úkolován" istými ľuďmi spoza vysokého plota v BL - takže síce veľvyslanec sa vymenil, ale úlohy veľvyslanectva ostali, rozhodne toho novinára "neúkoloval" ten priliezol sám, a podľa všetkého je on tým černoškom, bude to mať chlapec ťažké v živote, zradil raz, zradí vždy - ako hovoril Napoleon -

  OdpovědětVymazat
 3. a zoznam okradnutých - prosím vás, kapitalizmus je taký, nemal na to - skončil, ale že by okradol ? ale no - tak to potom aj VW ukradol Škodu -

  OdpovědětVymazat
 4. Zeman "nemohl" přijít na oslavu státního svátku 8.května, ale sejít se s Babišem nebyl problém. Zároveň prezident vymýšlí obstrukce a opět svévolně vykládá základní zákon státu tak, aby z něj dělal rozhodujícího arbitra tam, kde má být pouhým vykonavatelem záměru premiéra.

  Všechny uvedené námitky proti Babišovu odvolání jsou směšné. Námitka koaliční smlouvou je nesmyslná, protože ústava a z ní vyplývající povinnosti prezidenta mají přednost před dokumentem s nejasným právním statutem a závazností. Námitka neobsazením ministerstva je také k ničemu, protože je na premiérovi, jak vyřeší řízení ministerstva - zda jej bude například přechodně řídit sám. A konečně námitka lhůtou je bezpředmětná z toho důvodu, že záměrem autorů ústavy bylo, aby prezident v podobných případech vyhověl žádosti premiéra neprodleně.

  Zatímco je tedy Babiš v podezření, že spáchal trestný čin, Zeman se dostává do podezření rovněž - v jeho případě z toho, že záměrným zdržováním odvolání ministra trestný čin pomáhá krýt.

  Je zřejmé, že nadešel čas k podání ústavní žaloby na prezidenta, který si (a zdaleka ne poprvé) uzurpuje pravomoci nad rámec ústavy a nyní je dokonce v podezření, že napomáhá trestnému činu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. řekla bych, že v tomto případě selhává Sobotka, který s nikým nekomunikuje. Odvolání Babiše se mělo odehrát na koaliční poradě předtím, než na Babiše byla podána-nepodána demise.
   Mám podezření, že o vládě se rozhoduje někde úplně jinde.V konkrétním případě by bylo lepší,kdyby intrikoval NÁŠ PREZIDENT V ZÁJMU OBČANÚ, než cizí dlouhé prsty

   Vymazat
  2. Promiňte paní Anonymní ze 8:01, ale to je právě to o čem hovořím. Kam až mohou zajít ty lži a intriky pro a proti nám. Dle mého názoru tohle nikam nevede, protože stále budeme řešit kdo je větší gauner a to je věc neřešitelná. Každému je někdo bližší, a Nikdo neudělal všechno úplně špatně nebo dobře. Velmi hezky to vysvětluje Karel Čapek ve své povídce Poslední soud. Zaměřme se raději na ty poctivé a slušné a ponechme stranou naší volby "meší gaunery".

   Vymazat
  3. Ajta, ajta opět nějaký samozvaný právník i snad nad ústavní soud. Asi také studoval v Plzni.

   Vymazat
  4. Plzeňské právo by vám asi neodporovalo...

   Vymazat
  5. Promiňte pánové Anonnymní 8:57 a 10:28, zřejmě jste nepochopili, že se zabývám toliko otázkou strategicky morální a nikoliv právní, kterou mile rád přenechám čestnému a spravedlivému soudci.

   Vymazat
  6. Opět nepodařené vystoupení z Brusele vylezlého a každou větou si protiřečícího kavárenského šaška 7:17 dosud vzývajícího nacistického předvoje majdanského Karla Schwarzenberga doprovázeného na cestě do svého pekelného knížectví vlastizrádci v cizím, ať už zámořském, bilderberském, sorošovském, sudetoněmeckém či arabském, žoldu. Bude dobře, až český národ deratizuje zrušením senátní odkladiště politických mrtvol, které nerespektují dokonce ani psané právo - ve zločineckém stylu účel světí prostředky nejprve poplivou ústavu libovůlí - absolutistickými zvyklostmi sametového kultu osobnosti a kapitalistického kradáka per a pak se základního zákona dožadují jako malí podpindosníci, kteří si záměrně rošlápli bábovičku, křivě obviňují a beze studu lžou. 7:17 je názorná ukázka havloidní falše a přetvářky zapšklých zoufalých idiotů obviňujících prezidenta z kde čeho, že nepřijal vyčůraného a neschopného Sobotky zamýšlenou - podanou, nepodanou rezignaci. Havloidní fašisté upírají prezidentovi právo konat v souladu s ústavou a vládě jako celku hlasovat o svém odstoupení.

   Vymazat
  7. Ty se nemáš zabývat politikou vůbec kozino střelenej. Co je ti do toho? Dělej v nějakým tom zapadákově odkud jsi začal otravovat na diskuzích starostu - ať máš jiný starosti - alespoň nějaký starosti. Co si o sobě myslíš? Tady vystupuješ arogantně jako nějakej oligarcha. Drezíruj doma svojí bábu a neotravuj. Víš hovno. Například nevíš, že Sobotka se dostal do vlády v roce 1995 jen na základě podvodu tenkrát s černýma dušema které si ČSSD kupovala mezi cikánama a podobnou havětí, byl to dost velkej skandál a asi už se na to zapomnělo. Jako ministr financí nedovedl hospodařit s přebytkem, parchant hnusnej s rovnátkama v hubě, ale do Babiše se bude srát! A jak je to s tou demisí jeho vlády - co to bylo za hnusnou šaškárnu? Právě to, že se tenhle holohlavej parchant drží ve vládě stejně dlouho jako ta svině Kalousek, o mnohém vypovídá - ne? Jenže pro lidi kteří skutečně uvažujou, ne pro dementy, kteří si dávají drze přezdívky hrdinů, jimž nesahají ani k díře do zadku. Jdi se vycpat.

   Vymazat
  8. Pro 7.17 Prosím vaše názory stačí napsat jednou. Nemusíte je kopírovat pod různé diskuze. Proč očekáváte, že je bude někdo číst dvakrát? (Hodnocení situace České vlády dnes v 7.13) Tak strhující příspěvky fakt nemáte. :-)

   Vymazat
  9. Konec války byl 9. května,že je 8. to si vymyslel Havel. Kdyby se zavírali ti šmejdi hned od začátku a nekryli se jejich lumpárny, tak se tohle nikdy nestalo. Začala bych Salzmanem, co prosral desítky milionů bankám, soudními znalci co nadhodnocovali nemovitosti, LTO, Kalou skovy padáky,rozkrádání dotací, ježiš toho je. Jen ten Sralbotka co toho má na svědomí. OKD, restituce, nezaplacení dluhu p. Altnerovi. To je vám furt málo?Kolik z toho zaplatili daní? Jeden šmejd vedle druhýho. A furt je budete volit!

   Vymazat
 5. Nemám jako Jan Kozina obavy z nástupu nové totality, myslím, že si vystačíme s tou současnou, které se, nevím proč říká velice odvážně, tzv. demokracie. Diktatura kapitálu zůstane diktaturou, dokud kapitalismus nepadne. Stejně tak tomu bylo s tzv. diktaturou proletariátu a její demokracií.
  V dřívějších příspěvcích upozorňovali pisatelé na to, že se velice pilně pracuje na příslušných estébáckých postech na nových a dalších Kubičeho zprávách, tentokrát k diskreditaci Babiše a ANO. Současnost ukazuje více než syrovou pravdu. Vůdci této kubiciády se stali ve věrné svornosti Sabotka s Kalousem - tedy spojení čehosi, co říkalo, že zastupuje zájmy zaměstnanců s čímsi, co o sobě deklarovalo, že představuje ultrapravici a zastupuje kapitál , především OKD a Mosteckou uhelnou a spol. Proč byl Babiš vyřazen z této ochrany Kalouse je záhadou, stejně, jako proč šel Babiš do politiky, když mohl řídit loutky jako Sabotka, či Kalous, či Violka, či Černohrádek pohodlně pomocí špagátků ze zákulisí, jak to dělají jiní oligarchové.
  Tak tedy Kubiciáda je tady v plné parádě a její představitelé mohou slavit? Že by občané byly už u nás totálně na hlavu? Na to sází tedy Sabotka s Kalousem za asistence Nevychovance, který má zase pod palcem ty drobné kubicty/čubisty. Sázkové kanceláře mají nyní dobrý typ na vydělávání peněz, kdo vyjde z toho vítězně a kdo poražen. Zatím dostává díky Vůdcům na frak národ a stát. A kdopak jim za to z Bruselu či Washingtonu dává tučné korupné?
  Zeman a jeho trestné činy? Největším jeho zločinem zatím je, že je na straně občanů - a to diktatura kapitálu také neodpouští. My přece potřebujeme Makrony či jiné Makarony na stolci nevyšším, hlavně to musí být loutka v rukách kapitálu. A tuto normu Zeman prostě nesplňuje a to přece je k vzteku a oligarchové si to vydupou, aby jejich loutky hrály podle jejich partu! A když se někdo vysmekne z ohlávky, je to selhání bachařů loutek a loutek samotných. No a Zeman jako loutka totálně selhal, bídák jeden!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nech Zemana laskavě na pokoji látro jedna dementní, jsi zrovna tak starej, ale zatímco on je užitečnej, ty jsi společnosti úplně k hovnu. Všichni dementi, dřepící od rána do večera u počítačů aby se vyslintali, občas se jdou nažrat a vymočit, jsou společnosti obrovsky užiteční, asi jako štěnice. To dřepění a sledování medií asi obrovsky posiluje mozky starců, každej se cítí oprávněnej žvanit do politiky, zatímco půl života to strávilo u lopaty a poslouchalo to na slovo soudruha vedoucího. Jděte do hajzlu. A ten kozina je jen zbabělej anonym, kterej si tady dodává kuráž pod přezdívkou oběšenýho hrdiny českých dějin. Blb blbej. Totálně selháváte bídáci jedni.

   Vymazat
  2. 11:52 - proč o sobě toto nepíšeš v jednotném čísle a jak dlouho jsi vydržel bez počítače, nenávistný úchyle?

   Kdykoli čas od času nahlédnu do diskuzí, tak tady narazím na asociálního psychopata nenávidícího emigranty a důchodce a nyní jak je vidět i dělníky. Běž si řešit stranické úkoly a ponech slušné lidi napokoji, když neumíš přestat škodit.

   Vymazat
  3. Zeman je asi tak užitečnej, jako je platnej mrtvýmu zimník. Co užitečného ten člověk v průběhu svého prognostického života vytvořil? Pokud anonym v 11:00 byť jen zametal chodníky, tak byl tisíckrát užitečnější, než ten blábola.

   Vymazat
  4. Pro 11.52 Zajímalo by mě proč se právě vy cítíte být jiný, než jsou "ti ostatní", které nám tu zhuseně popisujete. Už takový emocionální výlev nic dobrého o vaší letoře nenasvědčuje.

   Vymazat
  5. To je vážně legrační -a k čemu si užitečnej ty staříku anonyme 12.22? Proč namísto slintání těch hovadin jak se kdo má v české vládě chovat, a dokonce jak se má chovat prezident nejdeš okopávat kedluben? A ty jsi zametal chodníky? Jdi teď - máš možnost - určitě jsou zasraný od psů a igelitových pytlíků. Jsi ještě méně užitečnej než mrtvýmu zimník ty slintale. Že vás to nesere - takhle sprostě nadávat prezidentovi. Je vůbec někdo, na koho česká smečka štěnic u počítačů nenadává? Koho nekritizuje?

   Vymazat
  6. Pro 12.15 - já s počítačem pracuju, a jak jsem již napsal, do pátku mám volno, tak si pročítám diskuze, ale to vám řeknu - hnus, hnus, a zase jen hnus. Novinky - stovky příspěvků plných stařeckýho hnusu a nadávek. Že se nestydíte před mladou generací! Co si můžou pomyslet o minulém režimu, který vychoval z lidí tyhle hnusné, sprosté, zbytečné, nenávistné starce? Nikdy jsem neslyšel svého dědu nebo tátu nadávat prezidentovi - já jsem nad tímhle hnusem úplně zděšen! Jste do jednoho úchylní bývalí soudruzi, špatně vychovaní, neslušní, sprostí neřádi. Asi to nevíte, protože vy své slinty navzájem nečtete. Ale sedni si někdy k diskuzím a jen tak si čti všechno to svinstvo i k tragediím a sebevraždám, co dokážou hnusní starci sesmolit za příspěvky. Ke všemu. Sprosté navážení se do žen, do stárnutí žen - zkrátka hnus. Nikdy jsem si nemyslel že se s něčím takovým setkám. Moji starší spoluobčané jsou dementní hnus - musím si na to zvykat, a nikdy - NIKDY! už žádnýho dědka nepustím v tramvaji sednout, i kdyby byl sebešmachťavější. Až vám to jednou ti mladí začnou vracet, tak abyste věděli, že si to plně zasloužíte. Já ti dám psychopata - to jste vy tady psychopati. Copak takovéhle žvásty může psát někdo normální a slušnej? A ty miluješ emigranty dědku? Tak to tady napiš na plnou hubu, a uvidíš ten slet dědků, jak ti budou nadávat. Trapáku.

   Vymazat
  7. Tak to jó, ty tady pracuješ s počítačem. Chycht. Zameť si nejprve před vlastním prahem, než začneš řešit druhé a hanobit skupiny obyvatel. Asociální psychopat tvého typu je pro změnu doménou polistopadového režimu a přesto jsem dalek toho zevšeobecňovat na celou populaci. Vzhledem k tomu, že tě považuji za handicapovaného, tak mám pro tebe malý dárek, který jistě oceníš - přezdívku grafoman, sedne ti jako prdel na hrnec. Ačkoli se některá stanoviska mohou jevit srozumitelně, prostředky a forma je nepřijatelná - co víc čekat od jedince, jež lidskost celý svůj život pouze hraje?

   Vymazat
 6. Je na čase začít stíhat polistopadové straníky a jejich rodinné příslušníky za kapitalistické zločiny proti lidskosti, válečné štvaní, propagaci a podporu islámského, ukrajinského a albánského nacismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podporovali i bosenský islamistický fašismus, chorvatský ustašovský nacismus a Poláky nemocné rusofobií.

   Vymazat