Reklama

.

.

pátek 26. května 2017

Znepokojující následky výbuchu v Manchesteru. Drakonická bezpečnostní opatření

Stephen Lendman
26.5.2017    Zvědavec

Zákony týkající se britské policie již patřily k nejdrakoničtějším, a to i před výbuchem v Manchesteru v pondělí, a patří k nim Zákon o zabraňování terorismu z r. 2005, který „probral“ dlouhotrvající právní ochrany.


Možná přijde ještě tvrdší legislativa. Po nouzovém setkání jednala premiérka Theresa May dle očekávání – zvýšila britskou úroveň ohrožení ze závažné na kritickou.

Tvrzení, že může „hrozit další útok“, je součástí její strategie nahnat strach, snahy přesvědčit Brity, že budou více v bezpečí, když obětují své základní svobody.
 
Opak je však pravdou.

Tisíce příslušníků britských ozbrojených sil jsou nasazeny v klíčových veřejných oblastech, Británie se přeměnila na ozbrojený lágr – možná natrvalo.

Více vyzbrojená policie má být rozmístěna na důležitějších místech (zdroj: ITV.com).

Tak zvaná operace Temperer (Míchačka) započala v lednu 2015, po pařížském útoku Charlie Hebdo a operacích pod falešnou vlajkou na košer trhu.

Ta opravňuje k nasazení tisíců vojáků, aby „doplnili ozbrojené policisty zapojené do povinností bezpečnostní ochrany“ v klíčových oblastech Británie.

I další evropské země mají podobné plány na střežení před údajnými teroristickými hrozbami. Británie a kontinent se stávají ozbrojenými lágry, demokratická práva mizí před očima.

Incidenty jako v Manchesteru, Charlie Hebdo, akce v červnu 2016 v Nice, francouzská operace pod falešnou vlajkou, za kterou převzal zodpovědnost ISIS, další akce v Evropě, a podobné v Americe jsou používány k prosazení tvrdšího postupu policie – podvodu, jehož cíle je přesvědčit lidi, aby akceptovali to, co poškozuje jejich základní práva a blaho.

To, že v Manchesteru se k zodpovědnosti přihlásil ISIS, a podobné incidenty jsou součástí podvodu. Tvrzení bez ověřitelných důkazů jsou neopodstatněná.

Kdokoliv může tvrdit cokoliv, z jakéhokoliv důvodu, a může se snažit, aby to bylo věrohodné, i když není.

Prozatím se hon manchesterské policie na čarodějnice soustřeďuje na vhodné obětní beránky, možná napojené na podezřelého „bombera“ Salmana Abediho.

Protože zemřel při pondělním výbuchu, nemůže nic vykládat, a tak zbývá jen oficiální vysvětlení – neexistuje žádný svědek nebo někdo jiný, kdo by to mohl zpochybnit.

Skepse je u vládních akcí, které poškozují práva a blaho obyčejných lidí, přestože je tvrzen opak, vždy na místě.

K tragédii v Manchesteru došlo před britskými předčasnými volbami 8 června, kdy je labouristický kandidát Jeremy Corbyn v těsném závěsu za Theresou May. (!)


Disturbing Manchester Blast Aftermath. Draconian Security Measures vyšel 24. května 2017 na Global Research. Překlad v ceně 141 Kč Zvědavec.

(Zdůrazněno redakcí NR)

12 komentářů :

 1. Evropa je v prdeli
  Amerika taky, ale aspon ma Trumpa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump Americe taky nepomůže a tahá jí do ještě hloubějšího bahna! Je to jen obyčejný paprda řízený svýma loutkovodiči.

   Vymazat
  2. Mozna, mozna ne

   Vymazat
 2. Likvidace britské demokracie v přímém přenosu!

  OdpovědětVymazat
 3. Vše je zinscenováno pro potřebu vyhlášení i vyjímečného stavu,Co vyjímečný stav znamená snad víte,pokud ne je mě vás líto.Takže jako vždy kdo má z toho prospěch a držet lidi u huby.Je to jasné?Vše je jen velké divadlo na které doplácí nevinní lidé i životy.Ty evropské zrůdy to nezajímá .Žádný islám,totální blbost.Krvavé divadlo sionistické vražené elity za podpory vražedných USA ,Anglie,tajných služeb.Totální svinstvo ,zrůdnost,těchto všiváků . Rychle pryč z tohoto spolku ,nebo je po nás.Trollové poblejte se,jste na řadě.

  OdpovědětVymazat
 4. Okrajování i té pseudodemokracie v režii euroatlantických anglosaských hodnot už mašíruje Evropou, Amerikou, Středním východem, Afrikou,...

  OdpovědětVymazat
 5. Stejný postup jako provozoval Hitler.Ze strany
  vlády se jedná o provokaci,aby mohla v zájmu
  bezpečnosti utáhnout šrouby.Žádná svoboda,občane,
  neumíte s ní zacházet a my ano.Nakonec vláda v UK
  má v tomto podporu těch negrů v krajině.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:15

   Pane Majevský,
   jste ještě střízlivý nebo už jste přebral?
   Vykládáte tyhle magorárny také svým sousedům a sousedkám na sídlišti?? To z Vás asi mají srandu.

   Vymazat
  2. Havlocesko je v prdeli
   A vy dva se tu ze zoufalstvi kousete mezi sebou
   Hezky jste cinkali

   Vymazat
  3. Kopecku, ty jsi naky lepsi clovek, kdyz urazis sidliste
   Ty jsi holt elita jako havel
   Cinkal jsi?

   Vymazat
 6. už i na tenise v zemi kde zitra znamena vic peněz a pozitři vic zlata oaze to kapitalismu v evropě podavačum mičku asistoval zbrojnoš ověšeny granaty tedy těmi bojovymi a to ma každej švajcfrantik doma těžkej kulomet pod posteli či v nočnim stolku handsgranat daloby se řici tak se nebali ani za hitrela

  OdpovědětVymazat
 7. Je cesta, jak z bahna (znám přiléhavější termín a vy také, dosaďte si ho) ven? Proč ji politici odmítají? Protože by přišli o prebendy militaristů! Proč ji odmítají militaristé? Protože by přišli o prebendy od zbrojařů. Proč ji odmítají zbrojaři? Že se tak blbě ptáte, to jste tak otrlý, že byste nechal zemřít hlady rodiny zbrojařů? Pak jste jako ten atentátník z Manchestru!

  OdpovědětVymazat