Reklama

sobota 6. května 2017

Zničili jsme SSSR, zničíme i Rusko


6. 5. 2017     zdroj
Mitt Romney: "Aby se Rusko požíralo zevnitř, je naším úkolem zajistit vnášení zmatku a rozkolu do společnosti této země!" "Co se dnes nepodařilo panu Navalnému, to se zítra podaří udělat tisícům stejných, jako je on". Tato slova byla vyřčena před několika lety...  "Přinutíme Rusy, aby se chopili zbraní. Naladíme Čečence, Tatary, Baškirce, Dagestánce proti Rusům. Musíme je přinutit, aby bojovali navzájem proti sobě.


Musíme znásobit akce, zaměřené na diskreditaci pravoslavné církve v Rusku. Patriarcha Kirill již nenaplňuje naděje, které byly do něj vkládány. Nepodařilo se mu zbavit lidi víry v boha. Podařilo se mu jen zbavit lidi víry v církev.

A, pokud nic z výše uvedeného nezafunguje, nezůstane nám nic jiného, než vyhlásit této zemi rychlou a vítěznou válku. Rychlou proto, že tři měsíce po té, co zastavíme nákup plynu a ropy u této země, nebude mít vláda prezidenta Putina z čeho dávat výplaty svým vojákům. A když přivedeme své vojáky do této země, bránit ji nebude mít kdo. Protože jsme již dávno zničili u Rusů ducha vlastenectví tím, že jsme je změnili v národ záštiplných, nicotných a závistivých podlidí . Přinutili jsme je nenávidět svou zemi, navzájem se nenávidět, nenávidět vlastní národ. Rusové už nejsou, zničili jsme je."

"Zničili jsme SSSR, zničíme i Rusko", tak ukončil svůj projev kandidát na amerického prezidenta Mitt Romney.


Mitt Romney kandidoval  za republikány v roce 2008 v prezidentských volbách

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

95 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Mezinárodní kurvítko USA zase vyhrožuje!

   Smazat
  2. PAW
   Ten kdo chce nicit byva casto ZNICEN..
   Co je dole to je I nahore, kdo jinemu jamu kopa atd..
   Stada, STADNOST INTELIGENTU A JEJICH NEZMERNA BIDA.
   Opakuji vsichni to same. 20 a vice let se uci , bifluji , opakuji naucene, coz dostali rozkazem a tak postoupi dale. Potom se snazi , protoze nic jineho neznaji zase POUCOVAT.
   Poslouchat rozkazy a biflovat se a zvanit. Jim ma zaridit s kariery slavy a penize. Co potom, nikdo z nich netusi...
   Bida dnesni populace je take nezmerna. Auto, TV , pocitace a telephony, plati draze velmi draze za 24 hodin propagandy bez ktere nemohou zit a PRO KTEROU ZHYNOU.
   Tech moznosti je spousta.
   Na misto mozku maji jiz dnes trosky civilizace jako po atomovych valkach, prazdne pustiny , rozvaliny ,toxicke paprsky a smrt , to je co si preji.
   Uvedomit si neco takoveho JIZ NEJSOU SCHOPNI.
   Nedela to problem mysleni nebo obtize.
   A ZIVOT JE NEZAJIMA. Chteji jen slouzit blizici se katastrofe a urychlit vse.
   V kazde ulici zni rachot ,kdy nastroje neurvale porvavaji do hluchoty, bez toho se nikdo dnes neobejde,pronikave kvici "zpevacky"a je zajimave jak zpevaci se snazi je jeste prekvicet/ a la pedofil Jackson/..
   Jsou za to odmeny vseho druhu , penize a slava..
   Mlaceni do bubnu/kdyz date gorile buben a palicky naramne se bavi/ pak ma jediny cil vymlatit co zbylo. MOhlo zbyt. Pro jistotu.
   Znecitlivet /desentisize/ a kdyz se vrazdi okolo , nevsimat si..Nic jineho.
   Kdyz je snaha vseobecna , nikde jedina znamka normalniho zivota , prizpusobeni silenstvi pak vede tam kam vede...
   A jako vzdy vedlo...
   Vsichni asi videli tu skutecnost ve filmech , kdy v Africe mlati silenci do bubnu TAM-TAMU aby se privedly do jeste vetsiho stavu silenstvi a pak zacnou
   PAW

   Smazat
  3. Pripomina mi co jsi napsal Jeremiasuv narek z Bible. Mozna , ze jsi se trefil presne do stredu terce.
   PAW faktem je , ze inteligence a inteligentni lidi jsou vetsinou KURVY PRODEJNE!!! Za Hitlera ci Napoleona bez rozdilu.

   Otazka je jestli zachrana ci ne???????
   Ja nevim ??? ja jen razim heslo, lepsi nepracovat , nez se nechat ZDEGENEROVAT.
   Je to psychicka valka!!!
   Neco jako Jan Krtitel , radeji jedl Kobylky a cokoliv nezli by ustoupil.

   Neni muj typ , ja jsem slaboch, ale aspon ziji v brlohu a jim korinky!!!!
   Vzdy myslim je cesta ven??? , kde jsou fakta???
   Vas BroukPytlik

   Smazat
  4. Proč všechny proslovy představitelů SS v poslední době připomínají kobylu ve smrtelné křeči. Jejich představa, že opět (již po třetí ) jejich mocní rozpoutají válku na cizím území a opét z toho budou profitovat je opravdu schyzofrenní. Ruské rakety z ponorek a Arktických základen nemusí k reakci potřebovat ani těch 20 minut.

   Smazat
  5. Banda nezodpovědných kurev opět vystrkuje růžky. Opravdu by potřebovali dostat pořádně před držku.

   Smazat
  6. Mějme se napozoru!
   S tím Mittem Romneyem je to vážnější,než se zdá...Tento ehemálige kandidát na presidenta USA a stávající kongresman je totiž blbější,než se z toho článku zdá.Onehdá letěl nějakým jumbem a byl natolik rozladěn nemožností za letu vyvětrat v letadle otevřením okénka,že se hrubě choval k leteckému personálu a problém chtěl prosadit k jednání v kongresu...Tak si představte,že by velel SS,vždyť by to bylo stejné,jako dát opici do ruky granát...
   A s tím Trumpetou a tou jeho momentální ekipou to bohužel není o moc lepší,takže mějme se napozoru,stát se může cokoliv.

   Smazat
  7. On zase nevyhrožuje. To je 9 let starý projev. K tomu se jen dá říct, že si natloukli čumák a sami jdou ke dnu. Ale budou to tyhle svině zkoušet stále, až Rusa naserou a ten je s Čínou a Indií pošle do pekel. Nic jiného si tyhle svině nezaslouží. A to mají ještě tu drzost vykřikovat do světa, že Rusi jim ovlivňují volby.

   Smazat
  8. PAW
   Celkem neni nic co by jemu branilo v zniceni Ruska, flintu a plnou polni a muze se rozbehnout do utoku..

   Smazat
 2. Je třeba upřesnit - Americké

  OdpovědětSmazat
 3. Téměř totožný projev už jeden pán měl. Adolf Hitler. I on měl Rusy (a vůbec Slovany) za podlidi. I on básnil o rychlé a vítězné válce. Kupodivu i doba souhlasí - 3 -4 měsíce. I on mluvil o kolosu na hliněných nohou, i on spoléhal na vnitřní rozkol Ruska a dokonce si přivedl i bělogvardějské generály (Škura, Mamontova atd.). Jak dopadl je všeobecně známo. Pozítří si to připomeneme. Měl by to někdo připomenout i tomuto debilovi! A hlavně - on nemyslí americké vojáky, které by do Ruska přivedl. Myslí tím evropské vojáky. Tedy i naše. Jak skončí není těžké si domyslet. Těch hitlerovských tam skončilo 7 miliónů!! To si zase musíme připomenout my a pana Romneyho i jeho poskoky v čele s Angelou kopnout tam, kde končí záda!

  OdpovědětSmazat
 4. A od kdy Romney přednáší projevy v ruštině?
  Víte, když už, tak bych si rád přečetl co ten pán řekl v originále. A ne přefiltrováno přes nějaký ruský propagandistický plátek přeložený do češtiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jste četl, že je to přeloženo z ruštiny?

   Smazat
  2. 0:02 Klikni si na "zdroj", vole.

   Smazat
  3. Pro (23:39)
   Díky za jedinou smysluplnou poznámku z těch desítek, které se zde za krátkou dobu nashromáždily. Autorům vůbec nevadí, že výroky nejsou odzdrojovány, ale protože M. Romney jim byl v minulosti zarámován jako hajzl (a on je), tak to berou jako pravdu.
   To je úroveň pavlačových drben, které míchají fakta se svými názory a nebo přímo i výmysly.
   Idioti a hajzlové z Bruselu se stejným vzorcem myšlení jako zdejší pavlačová sebranka rozhodla o bombardování Jugoslávie, válce v Afghánistánu, v Iráku, Libyii... Je jim jedno, jako je pravda, ale protože milovaný vůdce/nenáviděný nepřítel údajně řekl cosi, bude to pravda a je třeba ho oslavovat, je třeba mlátit vrabce, stavět vesnické pece na železo, je třeba bombardovat, válčit...
   Ach, jak snadno lze z lidí udělat dav, užitečné idioty, pacienty s bílou nemocí.
   KR

   Smazat
  4. http://campaigns.wikia.com/wiki/Mitt_Romney_presidential_campaign,_2008
   a zde dále najdete mnoho odkazů na jeho veřejnou činnost!
   Stručně : je to poslušná výkonná "pěst" mormonské víry (církve), kosmeticky mění názory dle potřeby, ale základní zůstávají stále stejné, mormoni mu pomohli do guvernérského křesla, na prezidentské jsou ale krátcí, tak to zkoušejí přes tvrdé neokons - podporoval kandidaturu Mc Caina na presidenta, oba mají stejný protiruský "slovník" a McCainova vyjádření o Rusku jsou notoricky známá!
   Chcete-li si najít originál Romneyho slovních projevů, bude to náročnější, ale najdete je.

   Pro pana KR: Bohužel A z 23:39h nechtěl upozornit na nedostatečnou vyzdrojovatelnost článku, (to by totiž napsal jinak), ale šlo mu o jeho zpochybnění !
   Odhaduji, že jde-li o něco důležitého, tak cca 60% zdejších přispěvovatelů pod článkem, jsou placení "manipulátoři", pracující v několika (3 až 4) velkých "stájích". K nim jsou "přidruženi" na základě vhodných manipulací 2 - 3 "užiteční idioti" a zbytek jsme my, ti kteří ještě nerezignovali a noví, namíchlí!
   Ještě jsem si dovolil připojit poznámku k Vaší polemice ohledně našeho presidenta pod článek "Majestát, nemajestát".
   Srdečně zdraví
   Pavel p

   Smazat
  5. Oprava : Omylem jsem si smazal začátek příspěvku, je to takto :
   Pro A z 6.5.-23:39h :
   Pokud si chcete o něm přečíst v originále a "nevíte kde", tak můžete začít na : ...
   Pavel p

   Smazat
  6. Re (23:39 a dalším):
   Něco z Romneyho "myšlenek" v originálu zde:
   https://www.rferl.org/a/russia-general-uses-fake-romney-quote/27973801.html

   Smazat
  7. Pro Pavla p 16:49)
   Díky za reakci na "Majestátu..." a upozornění na ni; odpověděl jsem.

   Ad zdrojování článku
   Pokud nejsou uvedené citáty odzdrojovány, tak na nich nelze stavět. Lze Romneyho kritizovat za různé skutky a výroky, ale nikoli za ty, které jsou neověřitelné. Takže pokud nebude u výše uvedených citátů zdroj kdy a kde to řekl, tak je to pochybný materiál, se kterým nelze seriozně pracovat, ať je Romney jakýkoli hajzl (či anděl).
   Pochybuji, že byste někde našel lékaře, který Vám zasádruje ruku jen na základě Vašeho tvrzení, že ji máte zlomenou. Ověří si to sám a pošle Vás na roentgen. Žádný soud se nezačne zabývat meritem podání, pokud neprověří formální náležitosti. Podobné by to mělo být s medializovanými informacemi.
   Kolik je na NR křiku, když USA a EU vyrazí na protiruskou zteč na základě pochybných, neověřených informací. A ejhle, křiklounům nevadí, že jim byla podsunuta podobně pochybná informace, a řádí jako Amíci a eurohujeři, jen v bleděrůžové. V čem se zdejší tažení proti Romneymu - na základě neověřitelných citací - liší od výkřiků langšádlových, černochových, kolářů ap.?
   Ovšem, zaplaťpámbů za to, alespoň autentická levice ví, na čem je a o jak (ne)kompetentní dav se (ne)může opřít.
   KR

   Smazat
  8. Príspevok je pravdepodobne Rusmi skonštruovaný výplod. Ale...Sdielal som ho v diskusii u nás. Prečo? Pretože, pre mňa neznámy, autor vložil do úst Mitta Romneya koncentrovanú syntézu toho, čo na tému vzťahu k Rusku povedali a napísali Dick Chainie, Mitt Romney, Z. Brzezinski, viacerí generáli Pentagonu a NATO, čelní predstavitelia CIA, autori Harvardského a Hustonského projektu, ideológovia vojny... a preto, že veľmi podobný prístup uplatňovali USA za ostatných 15 rokov voči viacerým "odporujúcim" krajinám. Pritom tieto vyjadrenia a agresívne akty prebiehali už aj pred tým, ako došlo ku konfliktu v Gruzii/2008/ a neskôr na Ukrajine/2014/. Je to taký hox-nehox.

   Smazat
  9. Pro (13:14)
   Chápu, že je příjemné najít koncentrovaný materiál vhodný k argumentaci.
   Příjemné končí v okamžiku, kdy někdo odhalí, že jde o podvrh. V hospodě to projde, v politice nikoli a už navěky Vám to oponenti budou otloukat o hlavu. Stanete se nedůvěryhodným a důsledná opozice každý Váš argument, jakkoli podložený, doprovodí připomínkou na Vaše selhání.
   To, že se lež přeměnila během 40 let z pracovního nástroje několika jedinců v masový pracovní nástroj politické, bezpečnostní, ekonomické, kulturní, sportovní a, žel, i části vědecké komunity, je fakt, leč o to více v chaosu, zmatení, nejistotě, znechucení vyniknou ti, kteří nejdou s proudem, jsou bílou skálou uprostřed močálů černých, piliřem pro kotvy a záchranné kruhy.
   Pokud začne levice lhát, tak nemůže pravici vyargumentovat. Jak chcete doložit vykořisťování, bezpráví, zločiny bez pravdivých, ověřitelných, důvěryhodných čísel?
   Účel nesvětí prostředky, avšak prostředky znesvěcují účel.
   KR

   Smazat
  10. Tak napr. tady, chudáku
   Our goal is to force Russia to consume itself from within, bringing chaos and strife to its society. We will make Russia take up arms. We will set the Chechens, Tatars, Bashkirs, Daghestanis against one another. We must make them fight each other. We must intensify our efforts to discredit the Russian Orthodox Church," it continues.

   "If none of this works, we will have no choice but to declare a swift and victorious war on Russia. We destroyed the U.S.S.R. and we will destroy Russia," it concludes.

   Smazat
 5. Romney je mrtvola.

  OdpovědětSmazat
 6. --- takto se šíří demokracie !
  Pro Českou republiku je stejný scénář*

  OdpovědětSmazat
 7. Tak jsem po tom pátral a opět se jedná o FAKE NEWS!!! Romney nikdy nic takového neřekl, vymyslel si to jakýsi přiblblý ruský generál Kuralenko.

  Nová Republiko, Davide, styďte se za ta hovna která tady publikujete. Nejste nic jiného než hlásnou troubou ruské propagandy!

  http://www.voanews.com/a/russian-general-uses-fake-romney-quote-alleged-plans-destroy-russia/3501740.html

  https://www.rferl.org/a/russia-general-uses-fake-romney-quote/27973801.html

  OdpovědětSmazat
 8. Uklidnete se !
  Mitt Romney mel byt Secretary of State, ale nebyl.
  President Trump rekl, ze je to SLEEZE, nebo jinak spelovano SLEAZE. Rekl to hned po ukonceni jejich vecere, v restauraci novinarum.
  To slovo je velmi negativni a ma mnoho vyznamu.
  Nejvystiznejsi je PODRADNY CHARAKTER.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běž s tím svým Trumpem už do řiti, demente.

   Smazat
  2. To 2:25: Nemůže i kdyby chtěl. Trump je americký prezident. Ale to je již celkem známý fakt.:))

   Smazat
  3. Ovsem HONOLULU mluvi sve ozralecke BLABOLENI a sny z drogovych mejdanu!!!

   Pravda je toto Florida je centr obchodu s drogami a polovina Drog jde do Ameriky pres Floridu, Banky jsou zivy z Drogoveho kseftu.
   Pokud potrbujete pomoc s operaci za mensi penize (cena pro Cechy) HONOLULU pomuze poslouzi. Podivejte se na Scare Face film to je o Floride!!!!

   Ale Mitt Romney neni andel v zadnem pripade. Jednou prisel k Trumpovi jestli by mu dal nejaky peniz, ze by chtel zkusit svou volebni stesti proti Bushovi mlademu.

   Trump rikal o Mitt za $100.000 dollaru by Trumpovi Mitt umyl auto jazykem a u toho se plazil na kolenou ...coz neni hezky od Trumpa.
   Ovsem Mitt nevzal posici na Secretary of State o co ho prosil Trump se slovy : ja nemohu dopustit !!!!aby nasi deti si brali priklad pro zivot s nekoho jako je Trump!!!! a jeho charakteru.
   Ja nevim co vi Mitt na Trumpa , ale musi to byt neco vaznyho.

   Ja osobne do ted nevim jakou roli hraje Trump, kdo ho podporuje ??? ale faktem je ze hlavni rozhodovani dela nekdo jiny!!!
   Ja s Trumpem nevim, kde Trump stoji presne .!!!a mozna Trumpova skupina za nim vedi, ale Trump je jen posel!!!

   Jenom blbci jako HONOLULU , Homolulu , Hovnolulu, Honolulu nick vedi vsechno o Trumpovi .

   Vas BroukPytlik

   Smazat
  4. Pardon byl kandidat proti Obamovi!!! ne Bushovi !!!

   Me omluvy BroukPytlik

   Smazat
  5. Diskutujicímu 1:08
   Prosím napište kde jste pátral a nevypátral.
   Jinak váš příspěvek je jen blábol vycucaný z prstu. Řeči o zničení Ruska se vedou už desítky let a není důvod je zpochybňovat, protože to co se děje jen ty řeči potvrzuje.Tak a nyní se pochlapte a sdělte kde jste pátral a hlavně jak dlouho to trvalo, jaké jazykové znalosti jste při tom využil.

   Smazat
  6. Anonýmní...
   Ten Tvůj psichyatr dost rizkoval,když Tě nevyléčeného propustil...

   Smazat
 9. 2:25... To mi neprislo vubec na mysl, ty spatne polidstena opice ! Ja ho mam rad ! On je strasidlo pro zivocichy tveho druhu.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zase ten felch honolulin poyeban opici zvanou baboon jak sam rika
   chef

   Smazat
 10. Bohatý mormon Mitt Romney je slizký jako had - není o čem mluvit. Slyšel jsem v televisi mnoho jeho projevů, když před léty soutěžil o presidentskou kandidaturu. Je zbytečné dokazovat, jestli mu patří i tato špinavost
  Rozeštvávání národů dobře odpovídá duchu americké politiky. Američané se dokázali spřátelit i s Benderovci, přímými dědici nacistických vrahů na Ukrajině. Nějaké rozeštvávání národů je jenom "malý pejsek".

  OdpovědětSmazat
 11. Ty si běž ničit zemi svých předků a Slovany nech být

  OdpovědětSmazat
 12. Slovanov za podradných podľudí označil Karl Morchedej Marx - uznal ako tak jedine Magyarov - jedine tých čo boli nositeľmi Rímskej kultúry, tých hej, ale zbytok sveta nie - Germánov označil za priamych nositeľov najlepších tradícií Ríma- čo už -

  OdpovědětSmazat
 13. Vypadá že nás a Vencu bombardáka oblbli pěkný zmrdi . Děkuji rudé armádě že nás osvobodila .

  OdpovědětSmazat
 14. Je třeba nechat ochutnat Mittovi a jeho kumpánům jejich elixíru.
  Václav
  Ps: Myslím, že u nich to půjde snáz, mají dostatek zbraní mezi lidmi.

  OdpovědětSmazat
 15. Tady ma celkem sympaticke nazory tak asi nick honolulu, jinak to tu je hodne nanic, samy zakomplexovany bratranec madaru.

  OdpovědětSmazat
 16. Ni c nového pod sluncem. Mitt Romeney zapomenul sdělit jednu podstatnou věc a to je, že USA tuto politiku uplatňují ne jenom v Rusku, ale po celém světě a to ve všech státech a to i těch, kteří jsou spojenci USA. USA je fašistický stát, který metody který ve světě uplatňoval Hitler, používají na celý svět. Má to pro USA několik významů. Všem stranám konfliktů, který USA ve všech státech světa na světě vyvolávají, dodávají USA zbraně a jejích zbrojní průmysl má tedy stálý odbyt zbraní. USA je stát který vyrábí a dodává nejvíc zbraní na světě. Po celém světě ve vládách jednotlivých států má USA své lidi, kteří propagují válku. U nás za ODS je to poslankyně Černochová, která při každé příležitosti, kterou dostane i kterou nedostane vyřvává do celého světa, jak je potřebná válka proti Rusku a to i jaderná. Poslankyně Černochová, kdyby mohla tak by ze státního rozpočtu dávala na zbrojení ne jenom 2%, ale i 10% jen aby byla válka. Ženy můžou být hrdé na tuto poslankyni ODS, která jejich děti chce poslat na východní frontu, aby zabíjeli a byly zabiti.
  tato poslankyně vše co hlásá odůvodňuje demokratickými principy, tak jako Hitler vše odůvodňoval velikosti ariiské rasy. Vždy se najde důvod proč vyvolat zabíjení lidí mezi sebou. Dodnes se historici přou, co bylo příčinou vzniku první světové války a přitom je to úplně jasné. Všechny státy zbrojily na pokraji svých možnosti, generálové a maršálové plánovali války a nemohli se už dočkat kdy budou mít možnost začít lidské jatka. A tak se i stalo. Nyní se již dlouho v Evropě připravuje výbušná směs a připravuje ji USA společně se všemi demokratickými státy Evropy a chtějí do konfliktu dostat státy střední Evropy a Rusko a oni budou dodávat zbraně a poučovat nás o demokracii a sloužit jim k tomu aby se to povedlo takové poslankyně jako je Černochová.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A je také nutno udržet v paměti projev soukmenovkyně Langšádlové z TOP09, která z jara loňského roku v hlavním médiu řičela pro preventivní jaderný útok proti RF. Tím pádem je jasné co je TOP09 za projekt a kdo za tou parazitní sebrankou stojí.

   Smazat
  2. Kromě modré ptíci Černochové je tam mnohem víc válečných štváčů, ona není sama, velký výběr je hlavně ve zkrachovalé STOP 009 a dalších podstran.Jinak naprostý souhlas.USSA vyvolá konflikt s Ruskem mimo své území, zapojí do tohoto svinstva své poslušné evropské mopslíky, bude dodávat zbraně, řídit palbu, mnout si ruce a neskutečně bohatnout!Až tedy mopslíci Rusko dobudou, což se ale nikdy nestane, tak přilezou ussácké nadnárodní korporace a začnou jeho území drancovat pomocí zotročených ruských obyvatel.Jen mě zajímá, kdy USSA EU nařídí, zákaz odběru ropy a plynu z RF.

   Smazat
  3. Proč ty prolhaný šulíne lžeš? Langšádlová o žádném preventivním útoku nikdy nemluvila.

   Smazat
  4. Je zajímavě, že krvalačnější bestie jsou právě ženy, mezi nimi i matky.Krvavá Madla, Hitlery, Victorka Nuland a naše politické české slepice.

   Smazat
  5. 10:37
   Já to také slyšel dokonce v českém rozhlase .

   Smazat
  6. 10:37
   Jak správně uvedl kolega bylo to na ČRO1. To, že nemáte relevantní informace je Váš problém. Je to k poslechu i na Youtube. Stačí si to najít. Dle soukmenovkyně je preventivní jaderný útok jediným možným řešením Ruské rozpínavosti a expanze. Protože Rusko už je u hranic NATO. Váš šulín.

   Smazat
 17. Romney nepochopil nic,nebo pochopil a má za úkol mlžit.Druhá možnost je pravděpodobnější.Romnei ty troubo něž GP skočí na Rusko předělá tu tvoji zemi k obrazu svému,to je teť jeho prvořadý úkol.Překopat ameriku do silné pozice,proč? Protože je to hlavní bašta židovskoiluminiácké sadistické kliky GP.Teď řídí Rusko ale do své bašty se vrátí na to vem jed.

  OdpovědětSmazat
 18. Zničili Jugoslávii, klid na Středním východě,teď
  chtějí zničit Rusko, ale neřekli k čemu je to dobré
  a co dál?
  Nikdy jsem nevěřil, že v USA někdo může toužit po
  válce a zničení a pokoření jiné země. Vidět, že jsem už starý a pošetilý.

  OdpovědětSmazat
 19. Zničili Jugoslávii, klid na Středním východě,teď
  chtějí zničit Rusko, ale neřekli k čemu je to dobré
  a co dál?
  Nikdy jsem nevěřil, že v USA někdo může toužit po
  válce a zničení a pokoření jiné země. Vidět, že jsem už starý a pošetilý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Nepotkal jsem ani v Kanadě ani v SSA jediného, kdo by chtěl válku.
   Bohužel, hlupáků je tu stejně jako kdekoliv jinde. Nezodpovědní chamtivci nebo výjimeční hlupáci jako Romney nebo McCain postrkují z blbosti situaci na pokraj války.

   Smazat
 20. Neměl bych s těchto siláckých,ale impotentních slov žádnou obavu o Rusko, poněvač než se vám fašistúm cokoliv povede tak vás Putin zbaví veškeřé moci i těch už tak bezcenných papírků :-) .... a budete v ř.tí

  OdpovědětSmazat
 21. To snad nejsou už normální lidi. To je banda šílených psychopatů.

  OdpovědětSmazat
 22. Ono je úplně jedno, jestli to řekl tak nebo jinak, důležité je, že toto mají siocons stejně v hlavách a o to jim jde. Vždyť i Krvavá Madla prohlásila, že není fér, že jedna země má takové nerostné bohatství jen pro sebe. Každopádně, ať si nikdo nemyslí, pro ně nejsou Slovani méněcennou rasou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ach, proč se k nám hlásí takoví zaslepení pitomci jako Jste Vy? Nebo Jste provokatér, který má za úkol pošpinit levici.
   KR

   Smazat
 23. Ani si idioti ve své nadutosti neuvědomují jak "ladí" všechny proti sobě.

  OdpovědětSmazat
 24. Nejsmutnější je, že se jim to daří...
  A příspěvky, co tady mnozí píší, mě o tom jen přesvědčují.

  OdpovědětSmazat
 25. Predstavte si kurín a v ňom žijú všetky sliepki a tie sliepki sa na noc zatvárajú do kurína a ten kurín niekto vnoci otvori a doň vôjdu predátory a sliepki podrhnú.Ten čo kurín v noci otvoril bol v Rusku Gorbačov a Jelcin,v Československu to boli a sú Václav Havel a na Slovensku Andrej Kiska.Takže pamätajte na to vnadchádzajucich voľbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobré porovnání. Proto volte SPD Okamura!

   Smazat
  2. Tomio je jediná volba!Už žádné slizské Bohoušky, žádné pocukrované teflonové slovenské kobližky, mrtvé modré ptáky,
   Holobrádky, fašistické Herrmany, poserplínová knížata a Kraďousky!!!

   Smazat
  3. ano SPD je jediná volba jak jse podobných šmejdů zbavit zachovat Český stát nemít tu afričany

   Smazat
 26. Jestli Romney nebo Rommel, je jedno. "Američané" jsou jedná širší rodina s germány. Proto ten slovník a není podstatné zda to řekl nebo ne. Je to jejich dávné myšlení, způsoby života, fangličky, píšťalky, bubínky a hlavně nacistická velkohubost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ach, proč se k nám hlásí takoví zaslepení pitomci jako Jste Vy? Nebo Jste provokatér, který má za úkol pošpinit levici.
   KR

   Smazat
  2. 10:51 smrdis hysterii, vlastizradce

   Smazat
  3. Pro (11:31)
   Víte, nechci nic jiného, než aby byly výroky Romneyho odzdrojovány, že to řekl tehdy a tam, aby si to každý mohl zkontrolovat, že je to pravda.
   Nemám problém odsoudit obsah zmíněného textu, zatím jsou to ale jen údajně jeho výroky a může jít o podvrh. Patříte do stejné sorty "vlastenců", kteří napadali TGM kvůli jeho kritice Rukopisů. Také raději máte mile se lísající lež než nepřikrášlenou, někdy i drsnou pravdu. Chcete-li politiku stavět na lžích, tak táhněte napravo.
   KR

   Smazat
  4. Bože co to je za vola to KR. Co tady motáš jakési levice či pravice v tomto případě. A ty tvoje "zdroje". Ty snad žiješ na počátku minulého století.

   Smazat
 27. Takže Romney nikdy nic takového neřekl, je to prokazatelně výmysl jakéhosi ruského generála v rámci rusácké štvavé nenávistné propagandy. Ale nevadí. Účel splněn. Bolševičtí jednozáviti se rozkvičeli a zalykají se nenávistí k USA. A to je také jediný účel existence těchto žumpoidních stránek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Popiras ze Krvava Madka rekla ze uzmout Rusku Sibir?
   Jestli to popiras tak jsi lhar a styd se

   Smazat
  2. Co vsechno se Mitt Romneymu podari znicit se dosud nevi, v kazdem pripade vsak znici svoje trenyrky.

   Smazat
  3. ty jseš prokozatelnej blb, tady to máš
   Our goal is to force Russia to consume itself from within, bringing chaos and strife to its society. We will make Russia take up arms. We will set the Chechens, Tatars, Bashkirs, Daghestanis against one another. We must make them fight each other. We must intensify our efforts to discredit the Russian Orthodox Church," it continues.

   "If none of this works, we will have no choice but to declare a swift and victorious war on Russia. We destroyed the U.S.S.R. and we will destroy Russia," it concludes.

   Smazat
 28. 23:33 Danny: nevím jestli máte na mysli nějaký konkrétní projev Adolfa Hitlera. Zrovna jsem chtěl napsat totéž. Styl té řeči připomíná styl Adolfa - nejen to, že říká, že když zničení neprovedou cizí ruce, potom s ními uděláme krátkou válku. Chtěl jsem ještě dopsat. Přece to je hrozná doba, že takové proslovy, které kdysi měl Adolf, jsou stále možné. Zde vidíme take nabiledni - ne nějací Němci byli strůjci Adolfa Hitlera a následně 2. světové války ale obecně kapitalismus. Nějaký Hitler by se vždy našel, tak jak se našel nyní - nyní se jmenuje Romney. A ted trollové honem.... na obranu demokracie. Zase asi zelné hlavy mi napiši, co to zveřejňují za bláboly. Trollové myslete trochu v širší perspektivě. Duce k Hitlerovi neměl daleko, stejně jako vlajkonoš italského fašismu Marinetti. Blíže to nevysvětluji. Existuje přísloví: moudrému napověz... Nám se pouští v televizi nějak velmi často filmy o 2. světové válce, ale tyto filmy postrádají to podstatné - analýsu podhoubí druhé světové války. Tímto podhoubím podle mého názoru je jedině ekonomie, to čemu Marx, nebo před Marxem Hegel říkal bytí /omlouvám se za diletantský výklad/. Proč ten výklad tam chybí? No přece kapitalisté nemůžou říci, že přičinou válek není to zlo v každém člověku, které máme vymýtit prostřednictvím církve /nějak se to za 2000 let křesťanství stále nedaří/, ale je zločinecký systém, který nyní /opět/ vládne. Nechci se zmíňovat o tom jak lživé je líčení KLDR. Viz toto video youtubu od Igora Jurečky:
  https://www.youtube.com/watch?v=Kq8Dn2ZgB64.
  Možná, že bych ještě v tom nářku mohl pokračovat. Zcela nakonec. Nechápu polskou politickou scénu. Jak to sledují v internetu, třeba na youtubu, tak tam levice zcela vymřela - což se nedá řici o naši zemi. Všechno dobré v Polsku je pravicové, ať je to u vlády anebo proti ní protestuje. Takové akce jako je Jihlavský seminař - v Polsku nejsou. Bohužel musím konstatovat, že Poláci jsou tmaři. A trollové mám již i pro vás komentář: zase komoušský blábol. Ono nálepkují lidé, kterým dochází argumenty. V tomto případě se řekne - co toho kriminálníka posloucháte. Vtip je ten, že by nám mělo záležet na řešení problémů naší doby, nikoliv na vítězství v debatě

  OdpovědětSmazat
 29. Neustále musíme mít na paměti, že USA byly a stále jsou nejzločinnějším státem na planetě Země. Už téměř 400 let terorizují a masakrují celý svět. Genocídou vlastního původního obyvatelstva v roce 1622 to začalo a pokračuje to dodnes. Prostě musíme počítat, že USA jsou schopni i dnes a i v budoucnosti. musíme toto mít na zřeteli a tuto pravdu šířit denně od rána do večera. Jsme Slované a proto v boji proti USA podporovat ruské bratry.

  OdpovědětSmazat
 30. 10:41 Jak jste se vším hned hotov a ten Váš slovník. Pokud jste opravdu takový přítel pravdy, nuže zjistěte jestli autorem těchto slov, opravdu je Romney a ne pište Vaše přejícné myšlenky, že auotorem je ruský generál. A ta blíže určující slova, která používáte - kde na to chodíte? Bolševický jednozávitník - to má být vtipné? Víte byl takový film, který se jmenoval Jezdci. Hral tam Omar Sharif. Podle Vás to byl pajdal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha, nediskutujte s JP (Jednohlavým 3,14čusem), ten je tu známý a profláknutý, ten mele jen to svoje a za to je taky placený jako troll.

   Smazat
 31. Už len to, že človek s takouto filozofiou a mralkou môže byť vážnym kandidátom na prezidenta, hovorí za všetko. Týmto sam seba pasoval do skupiny podludi. No a títo podludia sa usilujú ovládnuť svet. Boh nad ochraňuj. Namiesto spolupráce a spravodlivosti vidíme myslenie v rozpory s princípmi života a fungovania sveta. Je to diabolska mašinéria a podla toho bude aj jej koniec. To je isté.

  OdpovědětSmazat
 32. Už len to, že človek s takouto filozofiou a mralkou môže byť vážnym kandidátom na prezidenta, hovorí za všetko. Týmto sam seba pasoval do skupiny podludi. No a títo podludia sa usilujú ovládnuť svet. Boh nad ochraňuj. Namiesto spolupráce a spravodlivosti vidíme myslenie v rozpory s princípmi života a fungovania sveta. Je to diabolska mašinéria a podla toho bude aj jej koniec. To je isté.

  OdpovědětSmazat
 33. S Amerikou to je stále stejné, jejím cílem je roz.ebávat vše, co jde. USA nepotřebují nikde zvítězit. Naopak, USA stačí jim a organizují, aby se to všude ve světě mydlilo mezi sebou, aby proto žádný stát nenapadlo jít se třeba mydlit s Amerikou. Proto nikdy nedovolí spojení obou Koreí. Proto třeba rozeštvali Ukrajinu s Ruskem (nyní už pokročili, rozesírají Ukrajince mezi sebou i na Porošenkových teritoriích). Proto je donekonečna demokratizován "osvobozený" Afghanistán, ale třeba i Irák. Proto nám do Evropy fedrují muslimy. Proto ani nepochybujte o tom, že třeba i v ČR řídí nejenom Sobotku, ale i Babiše. Prostě USA si zásadně platí vždy obě strany vnitrostátních konfliktů, protože si vzaly za své historické heslo "divide et impera" (ROZDĚL A PANUJ) ! Zničili jsme SSSR, zničíme i Rusko. Zničili jsme Afghanistán, Lybii, Irák a Sýrii, zničíme i Evropu, cesta pro barevné imigranty musí být volná. Ani Erdogan v tom nebude bránit, zničíme i jeho, když první pokus nevyšel.

  OdpovědětSmazat
 34. 6:55 tady všechno osvobodili Američané za pomoci Belgičanů, v Praze povstání pomáhali Vlasovci a dokonce vyhrabali i pár Poláků. V našich pravdivých masmédiích jsem zatím o Rudé armádě neslyšel ani slovo. Výchova mladých k pravdě a lásce běží na plný koule. Plzeňské oslavy je třeba rozšířit na celé území Česka, aby každý na vlastní kůži poznal, co je to pravda a láska. Tedy pravda a láska po emericku. Je to potřeba, stále chybějí vojáčci do zahraničních misí, aby bojovali za cisaře pána a jeho rodinu (tentokrát ze zámoří) udržovat tamní životní úroveň na úkor celého světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prodejné presstitutní filcky na ČT jedou furt dokola Oslavy svobody v Plzni.

   Smazat
 35. tak to jsi ten debílek moc fandí Ruské vlastenectví jse jim zlomit nepodařilo

  OdpovědětSmazat
 36. Je to zcela mimo mísu, jako většina řečí od státních elit USA. Jejich úspěchy nebyli jejich úspěchy, byli pouze užitečnými idioty zákulisního vedení. Svět se změnil, vlhký sen USA státních elit je válka a rozvrat v Evropě, ale horké války už nejsou možné v dnešním technologicky propojením světě, proto máme proxy války a "mezinárodní" terorismus.

  Stabilita USA závisí na Ruských zdrojích, takže přestat obchodovat s Ruskem je smrt pro USA, proto taky sankce byli pouze pro Evropany, aby se USA mohli na Rusku více pakovat.

  Shrnutí horká válka není možná, způsobený chaos by zničil celý svět a zdrojově jsou na Rusku závislí, takže hospodářsky nic diktovat nemohou. Embargo bude ve skutečnosti zastavovat a zastavuje zlodějny západu a činit Rusko více soběstačné. Takže poslední možnost je debilita a s ní spojená zrada Ruských elit, ale ty drží Putin zkrátka.

  Vyhodnocuji, že možnosti USA státních elit jsou dvě, vzdát se a zařadit se a nebo zemřít. Nicméně nebezpečí je takové, že mohou způsobit chaos a vzít nás sebou.

  Pro starý způsob myšlení (najdi nepřítele a vše mu seber) již ve světě není místo. Trump už pracuje na likvidaci státních elit USA a přeformátování USA, ale nemá to lehké. Za současné situace je Trump ta nejlepší možnost.

  OdpovědětSmazat
 37. Mitt Romney je znám, jako hlava otevřená. Byl to přece on, kdo po nouzovém přistání letadla s jeho manželkou prohlásil, že není dobré, že v letadle nejdou otevřít okna. Po poruše elektroinstalace, muselo letadlo nouzově přistát. Mitt mimo to prohlásil, že je škoda, že do letadla nejde pustit čerstvý vzduch, aby pasažéři mohli lépe dýchat.
  A tenhle debílek vás tady nutí reagovat na něj, jako na člověka s mozkem v lebce?

  OdpovědětSmazat
 38. Přesně tohohle chtěl docílit hitler v čsr a povedlo se mu to a jeho následovníci nyní ničí čr.

  OdpovědětSmazat
 39. Americká svině chce mluvit o podlidech stejně jako Hitler. Tato zrůda by měla viset na prvním kandelábru.

  OdpovědětSmazat
 40. Zničit Rusko není tak snadné,jak si představují
  žvanilové v nějakých kandidátských programech.
  Poznali to jinačí,kteří si to mysleli.Zapomněli
  nebo nevěděli v USA,jak dopadla jejich intervence
  v minulém století na podporu tzv. bílých?Dnes
  není v čele Ruska hloupý zrádce Gorbačov,ani se
  nevyskytuje opilec Jelcin.Navalnyj je jen loutka
  bez významu.Stačí se podívat na počty lidí při
  jeho demonstracích.Kdo další může Rusko ohrozit?
  USA si mohou o tom jen nechat zdát.Putin to řekl
  jasně.Žádná další válka na území Ruska nebude.
  Jako varování to rozumnému člověku stačí bez
  ohledu na jeho politické zaměření.Pokud ne,je to
  smůla pro něj,ale bohužel i pro ostatní.Záleží
  na nich,jak dokáží výbojné jedince zvládnout!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 41. Co to tu meleš, ty americký hlupáku, SSSR zničil agent židovského státu Gorbačov

  OdpovědětSmazat
 42. Ten pán vůbec neví o čem mluví, když tvrdí, že se podařilo zničit ducha vlastenectví u Rusů. Ve své pomanosti nemůže být právdě vzdálenější. Rusové jsou vlastenci dokonce většinou i ti, kteří po rozpadu SSSR emigrovali.
  Zrovna nedávno jsem se jednoho Rusa v Německu ptal co by dělal, kdyby vypukla válka a Německo by po boku USA stálo proti Rusku. Z odpovědi bylo zřejmé přesvědčení že žádná válka nebude a kdyby snad byla, tak Rusko by mělo v týlu nepřítele o člověka více.
  Zpochybňování vlastenectví Rusů je jen znakem hluboké neznalosti. Narozdíl od Čechů a většiny ostatních zkolonizovaných národů bez síly i vůle získat svou svrchovanost, Rusové nevlastenčí jen u hokeje, ale prokazují svou oddanost rodné hroudě celou svou historií.

  OdpovědětSmazat
 43. Ten pán je jednoduše mentální retard a proto se těžko vyjadřovat k jeho nesmyslům.

  OdpovědětSmazat
 44. Je něco co se Rusové musí poučit od amerických politiků a jejich vládní elity. Dobrý americký politik, když je načapán že podvádí nebo chybně tvrdí , tak řekne něco v tom smyslu jako- „Toto prohlášení již není funkční“ . Ruští politici potřebují více umění a zručnosti okecávat a schopnost účelově komolit projevy, tak aby přesvědčili lid, že černá je bílá a naopak. Rusové by měli posílat některé ze svých politiků, aby získali magisterské tituly na amerických univerzit Ivy League (elitní univerzity jako je Yale, Harward, atd), kde je vzdělají jak okrádat veřejnost, jak beztrestně konat, a tak dále.


  There is something the Russians need to learn from US politicians and the establishment. A good American politician when caught cheating or misquoting would say something like: That statement is no longer functional. Russians need more verbal dexterity and ability to truncate language in order to make believe that black is white and vice versa. They need to send some of their politicians to get master degrees from Ivy League American Universities; they will learn how to rob the public, how to get away with it, and so on.

  OdpovědětSmazat
 45. A to je mormonskej kazatel, který v jednom kuse žvaní o lásce!!!! FUJ!!!!
  Mormony od nás vyhostit!!!
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mitt_Romney

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.