Reklama

čtvrtek 22. června 2017

3.díl dokumentu o ruském prezidentovi V.Putinovi (video)

  22.6. 2017   AE News
Nahlédněte do světa i mysli ruského prezidenta Vladimíra Putina očima skvělého a  oceňovaného filmaře Olivera Stonea.
Prima ZOOM přináší exkluzivní událost v podobě čtyř hodin rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.
Sám Stone popsal čtyřhodinovou sérii tímto způsobem: „Není to klasický rozhovor - otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějších vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem - velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on.“ 2017

30 komentářů :

 1. Včera jsem se díval a bylo to zase hodně dobrý. Putin tam velmi přesně popisoval tehdejší situaci v Sýrii a na Donbasu.
  Jirka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím Vás, mám dotaz. Kolik sestřelili ti SS - ZLOČINCI syrských letadel, za poslední týden? Na "objektivní" Českou televizi ani jiné se nedívám, internet jsem nestihl. Spencerová v Literárních novinách píše, že dvě.

   Smazat
  2. SU-22 a jeden dron.
   JD

   Smazat
 2. Zde videte, ze nas oblibeny president Trump ma pravdu, kdyz povazuje Rusko a presidenta Putina za prirozeneho SPOJENCE proti barbarum Islamu.

  Dekuji Nove Republice za uverejnejeni rozhovoru mezi presidentem Putinem a Oliverem Stonem. Je to velmi zajimave.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 3. Sledoval jsem jen 18' a 51'', osmnáct minut a padesát jedna vteřin a končím. Nedá se to poslouchat. Putin je imbecil a myslím, že tento můj text zdejší cenzor hned smaže, protože se to prostě nehodí, že jo? 1) Putin tvrdí naprosto demagogicky, že Janukovyč musel zrušit plánovaný podpis asociační dohody Ukrajiny s EU, protože byla nevýhodná pro Ruskou federaci a považuje to za legitimní důvod s tím, že lid Ukrajiny neměl právo se této zvůli Janukovyče bránit, 2) Putin považuje za legitimní, že lid Donbasu začal proti Ukrajině válku, 3) Stejně tak Putin považuje za legitimní anexi Krymu Ruskem, protože prý lid Krymu o tom sám rozhodl. To vše ale naprosto odporuje platnému mezinárodnímu právu a logicky poslouchat další jeho tak absurdní a morbidní kecy prostě nemusím. Možná tedy jen pro zajímavost, ale nezajímá mne to. Nemám k tomu důvod. To, že je mezinárodní politika Kremlu nesprávná a zločinná, vím jistě. Možná, že ten Putin není až tak obrovský idiot, možná, že je prostě vědomý zločinec, ale to ho vůbec neomlouvá. Aby bylo jasno, zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už přes dvacet let a mnou se dozvídáte jejich stanovisko. Pokud vypukne jakýkoliv válečný střet s Ruskem, budou stát proti němu, jak už jsem výše vysvětlil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Fakt si to ještě neodpustím: To je neuvěřitelná ignorace a drzost, Putine, od Tebe!!! Co si sakra o sobě myslíš?! Myslíš si, že si můžeš dovolit všechno?! .

   Smazat
  2. 17,28 - myslím, že Vám z té vesmírné energie už totálně hráblo, odleťte směr Mars či jinam a neotravujte na netu v diskuzích. Díky moc.

   Smazat
  3. 18:41 Putina pustit v TV a nejlépe všude, a vesmírné civilizace, jejich názor, to ne? Ubožáku, víte, že nejste nestranný, v tom informování?

   Smazat
  4. 17:28 "Jakube Jando" jdi do pr...., nikoho nezajímáš .

   Smazat
  5. 18:55 Abych pravdu řekl, opravdu neznám toho Jandu ale už jsem o někom takovém nějak slyšel. Kdo to je?

   Smazat
  6. 17:28
   Pokud budeš stát proti Rusku, bude vás málo.
   Ale asi jen ty, protože Štětináč a spol. utečou ještě před tím.
   No a nás, kteří budeme stát na straně Ruska, bude asi tak 95% obyvatel Země. My jsme taky Vesmír, idiote. Zbytek jsou buzeranti. Myslím, že jsi prohrál. A teď vyskoč!
   P.S. Nedával jsi při filmu pozor.
   1. Majdan nebyl "lid Ukrajiny", pouze nulové promile výtržníků.
   2. Donbas byl napaden z Kyjeva, to víme, a také to ve filmu zaznělo, tím začala válka.
   3. Krym rozhodl v referendu, protože většina jeho obyvatel jsou Rusové, kterým by jinak hrozila genocida ze strany kyjevským nacistů. Patřil k Ukrajině pouze za podmínek zachování ruské námořní základny, bez základny NATO. Ukrajina není historický stát, je to umělý paskvil.   Smazat
  7. 19:46 ad 1) Všechny následné volby, parlamentní i prezidentské prokázaly tu prozápadní vůli lidu Ukrajiny, ad 2) Donbas protiprávně začal válčit proti legální Ukrajinské vládě, Donbas byl a je stále územím suverénního státu Ukrajina, ad 3) Rusové už jsou sebeurčeni existencí Ruské federace a Krym odpočátku ani sebeurčen být nechtěl, snažil se stát součástí Ruské federace, šlo o nelegální připojení, které je mezinárodním právem striktně zakázáno, respektive proběhla dokonce přímá válečná anexe Krymu Ruskem.

   Smazat
  8. Nevím, zda jste (20:07) duševně retardován či placen jako povokatér, ale fakta, která jsou například pěkně a přehledně soustředěna v archivu "Ukrajina" na Vlkově Kose zostra vás usvědčují z neinformovanosti (lepší případ) či z vědomé lži (a to by bylo horší). 1/ Vaše "všechny následné volby" se děly v atmosféře teroru, střílení opozice, pouličního násilí. V každé jiné zemi by takové volby neplatily. 2/ na Donbasu protiprávně začaly vraždit bojůvku vyslané z Kyjeva. Opolčení se jen bránilo a dodnes brání. Donbas je sice de jure stále součástí Ukrajiny - která ovšem není suverénní stát, ale americký fašistický vazal, podobně jako kdysi Pinochetovo Chile. 3/ vaše blbosti ohledně sebeurčení jsou směšné. Rozhodují lidé ve volbách. Chcete-li půlku Ukrajiny zbavit rusky mluvících spoluobčanů, zkuste to. Bude mela větší než je. Připojení Krymu proběhlo přesně podle mezinárodního práva, ale mezinárodní právo je dávno díky USA a jejich servisní organizaci NATO dávno mrtvé. TAkže když Putin a další ruští politici řeknou, že se o Krymu nebude diskutovat, tak se o něm diskutovat nebude, protože na Rusko si nikdo netroufne a tím pádem v případě Krymu bude mezinárodní právo plně respektováno. - Poznámka: nevím, jste-li na místních stránkách poprvé, to by vás snad ještě omluvilo. Jste-li tu již poněkolikáté, tak vaše hloupě lživá tvrzení mne zarážejí. Vždyť jste si mohl ve full-textovém vyhledávači najít potřebné informace a neplácal byste nesmysly.

   Smazat
  9. 22:42 Tak to spolu navzájem prostě nesouhlasíme. A k tomu Rusku, není natolik silné aby nám čelilo. Putin to ví, protože jsme mu to prokazovali několik minulých let. Nebude si dělat co se mu zlíbí porušováním mezinárodního práva, které zaručuje mír ve světě, respektive pravidla spolužití států a národů. Jak je vidět, skutečně rozhoduje síla a nebo dobrá vůle ji nepoužít. Tak je to celé lidské dějiny. Nikdy to nebude jinak. Česko by si to mělo uvědomit.

   Smazat
  10. Nám??? To jako myslíte Česku??? Ó, už mají asi strach, netroufnou si nám čelit, zvlášť Vám, slavný hrdino 22,53.
   Jinak k Vašemu příspěvku - je tupý, hloupý, demagogický, zkrátka tlachání vděčného diváka ČT, který jen do omrzení opakuje vyslechnutou propagandu bez vlastního názoru a úsudku. Nemelte stále o mezinárodním právu, když o něm víte kulové. A o nějakém míru ve světě - kde to žijete, proboha? To, že je ještě tady u nás v Evropě, opakuji ještě, to ve Vašem mozečku znamená celý svět??? Vždyť Vaš milovaní USA a EU válčí kde se dá ... ale to je asi v pořádku, že, to jsou Ti hodní ...

   Smazat
  11. 20:07 - hovno prokázaly!! Byly ilegální! Jakukovyč je furt prezident! Nebyl svržen legitimně, páč poslanci opozice hlasovali s násilím odebránými kartičkami poslanců Strany regionů, jejíž voliči následně puč neuznali a povstali! A i tak jim 10 hlasůůůů chybělo - takže hovno hovno! Fašistická ustavená London City nosáči a Wallstreetem, který ty idote imbecilní vydáváš za mimozemštany (a který jimi asi fakt i jsou) pak zrušila komunisty i Strany regionů! Když voliči těchto stran žijící zejména na Donbase a Krymu a taky v Oděse povstali, tak proti nim poslali armádu v rozporu s ústavou! A v Oděse je povraždili. Takže právem se odtrhli a připojili k Rusku. A nezúčastnili se volební frašky, ve který pak logicky musela vyhrát banda židáckých oligošů kolem Waltzmmanna! Tedy tzv. prozápadní, tedy pro židozenářský směřování! Kdyby ale ty prasata majdanský uznávali demokracii a nechali volené strany a prezidenta na pokoji, tak by se nikdo neodtrhával a oranžády banderama by to projeli zas! Jako v roce 2010 ... a 2004! Tehdy to byl taky puč - volby se neměli opakovat, Jakukovyč vyhrál správně! Tak tu necancej "obřezanýma mimózama " natlačený do toho mezi tvými rachitichými ramínky vyrašivšího ti vředu slizký sajrajt na slídu!

   Smazat
  12. dodatek k textu - Fašistická: junta ... (sorry, vypadlo mi to)

   Smazat
  13. Kdybyste to ty a pár hajzlů uďáli u nás, tak tě taky zabiju, mimozemšťane! Si představ že by si se ty a další tací zkurvenci zčuchli někde s Khárlem, Herrrrrrmánkem, Fialou a dalším xindlem a nabuzeni senoušem McCainem, krávou Albrajtovou a podobným spolkem nemavnejch holek jste svrhli s pomocí rudokartáčnický odredovaný svoloče svrhli pana Prezidenta Zemana a vládu pana Babiše. A pak hlasovali s jejich kartičkama, který by jim sebral ňákej ozbrojenej stohovňák! Lidi co by povstali na severu a západě by jste se pokusili potlačit armádou, ale ta by odmítla střílet, tak byste si najali ňáký kurvy fašounský - navlíkli jimm mundúry, nazvali je Národní garda a poslali na zemanovce. No a ti by dostalii kvéry od Fica. Vy byste řvali že "Slováci napdali Česko", jenomže pravda by byla taková, že pan Fico by pouze pomáhal legitimnímu prezidentovi proti zkurveneckejm pučistům tvýho ražení! A já bych bojoval v prvních řadách a ten slizkej mozol gaunera bych ti přesnou ranou urazil ...

   Smazat
  14. Je to náš názor, tedy názor vesmírných civilizací, které já na Zemi zastupuji a nic s tím nenaděláte. Snažím se ho vysvětlovat a vysvětlovat i platné mezinárodní právo, které Rusko naprosto jistě ignoruje a porušuje. Pokud dojde ke vzájemnému střetu, protože Rusko si myslí, že si může dovolit vše, pak už to je o prosté síle a nespoléhal bych, být Vámi, na vítězství pozemského státu. Je to dost logické.

   Smazat
  15. > 17:28
   Jsi zrejme stejny demagog, jako jsem ti psal uz vedle...

   Zcela jsi to prekroutil.

   Janukovyc ten podpis zdrzel, protoze to bylo krajne nevyhodne pro UKRAJINU, ne pro Rusko. Nic jineho Putin nerekl, a pokud jsi spatne poslouchal , jen to dokazuje, ze nejsi zastupce ani Reptilianu, natoz jinych civilizaci, ale obycejny Mluvka !

   Dale - Donbas nezacal valku, brani se. To je jediny spravedlivy zpusob vedeni valky, kdyz se Doma branite proti Agresorovi, nehlede na to, ze formalne je ten agresor ze stejne Jurisdikce, a ovsem obzvlast pokud ta Jurisdikce byla ovladnuta Fašistickým pučem .

   Nebyla zadna anexe Krymu ve smyslo toho slova, jak Anexation definuje anglicka wikipedia. Byla sice "anexe" tak, jak toto slovo definuje ceska wikipedie, tedy "de-iure připojení území", zde ovsem zcela v souladu s mezinarodnim pravem na Sebeurceni naroda, na zaklade Referenda vyvolaneho legalne zvolenym Parlamentem... Neni zadna legalnejsi moznost na projev Sebeurceni naroda... !

   Jakekoliv vnejsi "Civilizace" toto musi vedet, ale ze jste jen najaty nebo prostoduchy Lhář najaty Deep State, tak tady sirite takovehle BLUDY...

   (Tech 20 let jsi zastupcem cizich civilizaci od sveho narozeni ? To uz ti bylo 20 ? ? )

   Smazat
  16. 2:12 - Rusko je Právo, ty hovado! Bez něj bys tu nežvanil, páč by si se leda tak kdesi proháněl na poníkoj s drškou vod kumysu a jediný "právo" který bys znal by byla Jasa, ty hovne! - http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/305-zlaty-vek-paradoxu-aneb-rusko-trpici-pro-evropu.htm

   Smazat
  17. A z těch tvejch "mimozemšťanů" si udělá knedlíky do polívky i malej tlustej Kim z Pchjongjangu kdy se mu zachce ty kreténe debilní! Zkuste ho zastavit a uvidíš copak z vás zbyde, debilní dementi - ten vám ukáže "právo"!

   Smazat
  18. Hele ty "mimozemšťane" - pojď se sejít? Ukážu ti osobně jak žvaníš! Než chcípneš mou rukou a tvou mršinu zakompostuju, tak přijmeš Pravoslaví! Vsaď to! Jestli nežvaníš, nemůžeš odmítnut! Přeci Tě zachrání Marťani, ne?:)) Nebo ne? Ještě mi krví z nosa podepíšeš že mám tvůj plný a bezvýhradný souhlas s nakládáním s tvou mršinou a budem tomu společně říkat "světový občanský zákoník", co řikáš?:)))

   Smazat
  19. 17:28 až se ty tvoje vesmírné civilizace podívají na tvou tvorbu nabitou nesmysly bez jakékoli logiky, tak tě strojem času vymažou. Fantasto a experte na mezinárodní právo i mocenskou rovnováhu.

   Smazat
 4. Toto si přečtěte!!!! Už "jdou po Primě"!!!

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utok-na-TV-Prima-Jsme-pod-cenzurou-kvuli-Putinovi-oznamila-493260

  OdpovědětSmazat
 5. 19:30 To je opět demokracie v akci.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč jsou zablokované odkazy na první a druhý díl??????? Chtěl jsem vzhlednout druhý dílale je nedostupný. YouTube už to blokují?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud máte zájem se podívat na další díly seriálu svět podle Putina, tak pro vaši informaci bude opakování 23.6. - 2.díl, 24.6. - 3. díl, 25.6. - 4. díl, vždy v 17,45 hod na prima zoom.
   Ivana

   Smazat
  2. Lze se na to podívat také zde: http://play.iprima.cz/svet-podle-putina/svet-podle-putina-3
   Pozor, začíná to debilní reklamou, ale pokud ty reklamy přetrpíte, můžete shlédnout všechny 4 díly.

   Smazat
 7. K dílu 4: Co si budem povídat. Putin šikovně prokličkoval kolem ožehavých otázek. Někdy i s humorem. Nejsem si jistý, zda odpověděl pravdu na otázku ohledně toho, proč nejmodernější válečný křižník USA najednou obrátil a odplul z místa, kde neměl co pohledávat. Po devíti přeletech (fingovaných náletech) ruského vojenského letounu. Odpověď Putina o zobrazení toho, že pilot uvedl do bojové pohotovosti rakety, což zřejmě vyvolalo zděšení posádky, asi nebyla úplná. Docela mi chybí dotaz Putina, zda uspěly pohovory psychologů se členy posádky, kteří z toho dostali depku. Nějak mi ta jeho odpověď splynula s vyjádřením o mírném optimismu s tím, že ve světě ožehavá situace bude určitě vyřešena tak, že si to nikdo nedokáže ani vzdáleně představit. Klidné sebevědomí, odpovědi a vystupování Putina, na mne působilo uklidňujícím, příjemným dojmem, který mi hned tak někdo nezkazí..

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.